כיצד להוסיף את ההודעה הראשונה שלך בוורדפרס בדרך הנכונה

מסך פוסטים של וורדפרס


כשמדברים על וורדפרס, פלטפורמת הבלוגים הטובה ביותר, עם בלוגרים שכבר בילו כמה שנים בכתיבה, יצירת פוסטים של וורדפרס עשויה להישמע טריוויאלית. האמת היא שתוכלו לפרסם את הפוסט הראשון שלכם מהר מאוד. אבל אם אתה רוצה לעשות את זה בדרך הנכונה, ישנם דברים שכדאי לבחון מההתחלה. בואו נעזור לך עם זה.

למרות ששני עורכי וורדפרס (חזותיים וטקסטים) נראים די אינטואיטיביים, לפעמים משתמשים מנוסים אפילו יותר יכולים להסתבך. רק לפעמים, אפילו אם פרסמת עשרות מאמרים, לא תוכל למצוא את התכונה הספציפית שהיית זקוק לפוסט. בהזדמנויות אחרות, תתפלאו למצוא אפשרות שישבה מולכם כל הזמן.

אם רק נודע לך להקים בלוג של וורדפרס ואתה עומד לכתוב את הפוסט הראשון שלך בוורדפרס, אתה במקום הנכון. במאמר זה אנו הולכים להראות לכם את כל מה שזמין במסך ההודעה.

 1. כיצד להוסיף פוסט וורדפרס ראשון
  1. כותרת ופרמלינק
  2. אזור תוכן – עורך חזותי וטקסט
  3. כיצד לכבות את העורך החזותי
  4. כתיבה חסרת דאגות
  5. להוסיף מדיה
 2. אפשרויות פרסום
  1. שמור כפתור שמור
  2. כפתור תצוגה מקדימה
  3. סטטוס
  4. נראות
  5. פרסם מייד, קבעו תאריך או תאריך תאריך של פוסט
  6. העבר לאשפה
  7. פרסם
 3. פורמטים
 4. קטגוריות
 5. תגיות
 6. תמונה מצורפת
 7. אפשרויות מסך
  1. קטעים
  2. שלח Trackbacks
  3. שדות מותאמים אישית
  4. דיון
  5. שבלול
  6. מחבר
  7. פריסה
  8. הגדרות ואפשרויות נוספות
 8. סיכום

כיצד להוסיף פוסט וורדפרס ראשון

לאחר כניסה ל- WordPress, התבונן בצד שמאל של המסך. בתפריט הניהול, יש את ה- הודעה פריט תפריט ממש מתחת ל – לוח מחוונים אחד.

כדי להתחיל לכתוב את הפוסט הראשון שלך, רחף עם סמן העכבר (או לחץ) הודעה פריט. ואז בחר “הוסף חדש”. 

לחלופין, אתה יכול ליצור פוסט חדש על ידי בחירה חדש -> פוסט מסרגל הניהול.

אחת מהאפשרויות תעביר אותך לדף אחר המאפשר לך לכתוב ולערוך את המאמר הראשון שלך.

כותרת הודעה ופרמלינק

האלמנט הראשון בדף החדש הוא כותרת פוסט. ללא שום אפשרויות ספציפיות, כאן תצטרך לעשות זאת כתוב את כותרת המאמר שלך. מבחינה טכנית ניתן להשאיר שדה זה ריק, אך במקרה זה, וורדפרס תוסיף אוטומטית תכונה “(ללא כותרת)” ככותרת שלך. רק מנקודת מבט של חווית משתמש, אנו ממליצים שתכתוב תמיד כותרת מותאמת אישית עבור כל פוסט שאתה עומד לפרסם.

ברגע שאתה כותב כותרת ומחליף פוקוס בתיבת התוכן, הגדרות Permalink יופיע מתחת לשדה הכותרת. אם לא שינית דבר למבנה הפרמלינק שלך, זה פשוט יעזור לך לראות את כתובת האתר המדויקת לפוסט החדש שלך. אם אתה מעתיק כתובת URL זו, אתה יכול לשלוח אותה לחברים שלך, לפרסם במדיה החברתית או להשתמש בכל מקום אחר כדי לקבל גישה ישירה לפוסט ברגע שתפרסם אותו.

במקרה שיש לך מבנה פרמלינק מותאם אישית, לחיצה על כפתור “עריכה” שלידו מאפשרת לך לשנות את החלק האחרון של הפרמלינק לכל דבר שאתה אוהב.

אזור תוכן – עורך חזותי וטקסט

אזור תוכן וורדפרס

מתחת לשדה הכותרת, תיבת התוכן ממתינה לקלט שלך. זה אזור בו עליכם לכתוב הפוסט הראשון שלך בוורדפרס. תלוי בעורך, הדברים יכולים להיראות קצת יותר שונים. בקטע הבא אנו עומדים להציג בפניכם את כל האלמנטים הזמינים בדף.

עורך חזותי מול טקסט

העורך החזותי ידידותי יותר למתחילים. זה מאפשר לך להתמקד בתוכן ולהשתמש בלחצני עיצוב לעיצוב טקסט בדיוק כמו בכל מעבדי תמלילים. מצד שני, עורך הטקסט ידידותי יותר למפתחים. זה מאפשר לך לכתוב ולהוסיף קוד ישירות מהעורך.

אמנם מעבר בין עורכים אפשרי רק על ידי בחירת הלשונית הימנית מהצד הימני של אזור התוכן, אך לא מומלץ לעשות זאת. שינוי עורכים עשוי לפגום בעיצוב שלך. לדוגמה, אם תיצור רשימה ממוספרת בעורך הטקסט ותעבור לרשימה חזותית, וורדפרס תטלטל את הרשימה על ידי הוספת תגי HTML נוספים. אם אין לך ניסיון ב- HTML, אנו ממליצים שתתמיד בעורך החזותי.

כשאתה עובד באחד מהעורכים, אתה יכול להשתמש בקיצורי מקשים כדי לעבוד במהירות וביעילות רבה יותר. לדוגמה, לחץ על CTRL + B שילוב מקשים כדי להפוך את הטקסט שנבחר מודגש.

כיצד לכבות את העורך החזותי

כיצד לכבות את עורך הראייה בוורדפרס

למרות שלא ניתן לכבות את עורך הטקסט, אתה יכול בקלות לכבות את העיצוב החזותי. לשם כך, אנא נווט אל משתמשים -> הפרופיל שלך אשר יפתח את דף הגדרות הפרופיל שלך. תחת אפשרויות אישיות, בחר באפשרות “השבת את העורך החזותי בעת הכתיבה”. אל תשכח לגלול למטה ולחץ על כפתור עדכון פרופיל כדי לשמור שינויים.

כעת, יהיה לך רק את עורך הטקסטים, ולא תצטרך לדאוג לעבור על עורכים בטעות.

כתיבה חסרת דאגות

בזמן כתיבת המאמר החדש שלך, אל תדאג לאבד את התוכן שלך. כברירת מחדל, וורדפרס שומר אוטומטית את כל תוכן הפוסט בשבילך כל 60 שניות. למקרה ששכחת לשמור את ההתקדמות ידנית, טוב לדעת שוורדפרס קיבלה את הגב שלך.

להוסיף מדיה

להוסיף מדיה

בראש אזור התוכן (וכמעט מתחת לכותרת), לחץ על הכפתור הגדול “הוסף מדיה” כדי לפתוח ספריית מדיה. כאן תוכלו לבחור תמונות שהועלו בעבר, להוסיף תמונות חדשות, ליצור גלריות ועוד כל כך הרבה.

אפשרויות פרסום

אפשרויות פרסום בוורדפרס

בצד ימין של מסך הפוסט, כמה אפשרויות פרסום ממתינות לפעולה שלך. בואו נסקור מקרוב את כל האפשרויות שאתה מקבל איתן לעבוד.

שמור כפתור שמור

אם תלחץ על כפתור שמור הטיוטה, וורדפרס תחסוך את כל מה שעשית עד כה בדף. זה כולל את התוכן ואת כל הסביבה שמילאת או בחרת (כמו קטגוריות, תגיות וכן הלאה).

כפתור תצוגה מקדימה

כפתור התצוגה המקדימה פותח כרטיסייה או חלון חדשים בדפדפן שלך, והוא מראה לך איך נראה המאמר שלך בשלב הנוכחי. זה איך היה נראה הפוסט לכולם אם אתה עומד לפרסם אותו.

שימו לב שכתובת האתר של תצוגה מקדימה שונה מהפוסט שפורסם במקור. גם, קישור התצוגה המקדימה לא יעבוד עבור משתמשים שאינם מחוברים. למרות שניתן להניח תצוגה מקדימה לזמינה לציבורי, תצטרך להתקין תוספים נוספים כדי שזה יעבוד.

סטטוס

סטטוס הודעה

תוך כדי עבודה על המאמר שלך, כברירת מחדל, הסטטוס יוגדר לטיוטה. על ידי שינוי הסטטוס ל”ממתין לבדיקה “, אתה יכול לומר לעמיתיך שסיימת לעבוד על הפוסט ולאפשר לעורכים לבדוק אותו ולאשר אותו. שינוי סטטוסים הוא תכונה חובה בעת עבודה בצוות.

לאחר שתפרסם פוסט, הסטטוס ישתנה אוטומטית ל”פרסם “. ניתן לשנות את מצב הפוסטים שכבר פורסמו מכאן, כך שתוכלו אפילו לבטל את הפרסום של הודעה אם תרצו.

נראות

נראות פוסט

לפוסט החדש שלך יכולים להיות שלושה סטטוסים שונים של ראות.

 1. ציבורי – אפשר לכולם לראות את המאמר החדש שלך. אם תבדוק את האפשרות לדבוק את הפוסט בעמוד הראשון, הפוסט הספציפי הזה יופיע תמיד בראש רשימת הבלוגים שלך. זה ידוע גם בשם פוסט דביק.
 2. סיסמא מוגנת – הזן סיסמה לפוסט. רק אנשים שמזינים את הסיסמה הנכונה יוכלו לראות את תוכן המאמר.
 3. פרטי – אם אתה מפרסם את הפוסט באופן פרטי, רק משתמשים המחוברים ובעלי הרשאות עריכה יוכלו לראות אותו.

פרסם מייד, קבעו תאריך או תאריך תאריך של פוסט

פרסם תאריך ושעה לפרסם

כברירת מחדל, וורדפרס מגדירה את כל הפוסטים להתפרסם באופן מיידי. על ידי לחיצה על הקישור “ערוך” שלצד אפשרות זו, מאמר יכול להיות מתוזמן לפרסום או נקבע לתאריך כלשהו בעבר.

העבר לאשפה

אם תחליט מחק את הפוסט שאתה עורך כרגע, פשוט לחץ על האפשרות “העבר לאשפה”. אם תלחץ על הקישור בטעות, אל תדאג; וורדפרס מאפשרת לבטל שינויים מהמסך הבא. כמו כן, שלך הודעה תישאר באשפה במשך 30 יום. באותה תקופה אתה תמיד יכול לבחור להחזיר אותו לחיים או למחוק לצמיתות כדי לשמור על דברים מסודרים.

פרסם

לבסוף, יש כפתור הכיתוב “פרסם” הכחול הופך את הפוסט שלך לציבורי. כברירת מחדל, לחיצה על הכפתור תחיה את הפוסט שלך באופן מיידי, וכולם יוכלו לראות אותו. אבל אם תלחץ על הקישור “ערוך” שליד הכפתור, אתה יכול לתזמן או ליצור הודעה מיושנת.

פורמטים

כברירת מחדל, וורדפרס מאפשרת להשתמש בעשרה פורמטים שונים של פוסטים על ידי כל נושא. בהתאם לנושא שהתקנת, יתכן שיהיה לך את כל העשרה, אף אחד או משהו שביניהם. פורמטים אלה מאפשרים לך שנה את פריסת הפוסט שלך. למרות שהפוסט יוצג באופן שונה על ידי שינוי פורמט, התוכן יישאר זהה.

אלה עשרה פורמטים של ברירת מחדל של וורדפרס:

 • סטנדרט – פורמט ברירת המחדל של הפוסט
 • בצד – תוכן ללא כותרת
 • גלריה – השימוש הטוב ביותר בעת הצגת גלריית תמונות
 • קישור – השתמש בפוסט כקישור לאתר אחר
 • תמונה – להציג תמונה יחידה
 • ציטוט – הצגת התוכן המצוטט
 • סטטוס – פרסם עדכון סטטוס קצר
 • וידאו – פרסם סרטון או רשימת השמעה בודדים
 • שמע – השתמש בקובץ שמע או ברשימת השמעה (מתאים לפודקאסטים)
 • צ’אט – הצג תמליל צ’אט

קטגוריות

קטגוריות וורדפרס

הוסף את הפוסט החדש שלך לקטגוריה שיצרת בעבר או צור הודעה חדשה על ידי לחיצה על הקישור שמתחת לרשימה. אתה יכול לבחור קטגוריה מהרשימה או להציג את הקטגוריות המשומשות ביותר.

תגיות

תגי וורדפרס

תאר את הפוסט שלך בתג אחד או מרובים. על ידי כתיבת תגיות, וורדפרס תפעיל אוטומטית תגיות בהן השתמשת בעבר. אם לא מופיעות הצעות, הוסף תג חדש על ידי לחיצה על כפתור “הוסף” או לחץ על מקש Enter.

אם אתה יותר ויזואלי מסוג, אתה יכול ללחוץ על הקישור “בחר מבין התגים המשמשים ביותר” שנמצא למטה. זה יפתח רשימת תגים שבהם הגדולים ביותר מייצגים תגים שבהם השתמשת בתדירות הגבוהה ביותר, ואילו הקטנים ביותר יהיו אלה שבהם השתמשת בתדירות נמוכה יותר.

תמונה של WordPress בהשתתפות

תמונה מוצגת (הידועה גם בשם תמונה ממוזערת) היא תמונה אחת שתייצג את הפוסט שלך. בעבר רק נושאים מסוימים אפשרו אפשרות זו. כיום כמעט כל הנושאים של וורדפרס תומכים בתמונות מוצגות.

בהתאם לנושא הוורדפרס בו אתה משתמש, תמונה מוצגת תופיע בראש הפוסט שלך לאחר שתפרסם אותה. זה יופיע גם בדף הבית, בבלוג שלך ובמקומות אחרים שבהם העיצוב שלך מציג פוסטים.

כדי להוסיף תמונה מוצגת לפוסט, לחץ על קישור “הגדר תמונה מוצגת”. מחלון חדש זה, בחר תמונה שכבר העלית, או הוסף תמונה חדשה מהמחשב שלך.

אפשרויות מסך

עורך הפוסטים של אפשרויות וורדפרס

בשלב זה, נראה כי סיימנו עם כל האפשרויות הקיימות במסך הפוסט. אבל אם אתה גלול כל הדרך למעלה, תראה כרטיסיית אפשרויות מסך. על ידי לחיצה עליו, כמה אופציות יירדו מראש העמוד.

כברירת מחדל, תיבות עיצוב, קטגוריות, תגיות ותמונות מוצגות כבר נבחרו. כפי שאתה יכול לראות, אלה הם פשוט שעברנו יחד. אבל עוד כמה תיבות עדיין יושבות ריקות. אם תבדוק אותם, אפשרויות חדשות יופיעו מתחת לעורך התוכן שלך. בואו נראה במהירות את כל האפשרויות ומה הן יכולות לעשות בשבילך.

קטע

קטע וורדפרס

קטעים הם סיכומים קצרים שעליך לכתוב ידנית. בהתאם לנושא שבו אתה משתמש, אתה יכול להציג קטעים בעמוד הבית שלך שבו אתה מציג את כל הפוסטים האחרונים. אם אינך משתמש בקטעים אלה שנכתבו ידנית, וורדפרס תיקח אוטומטית כמה משפטים ראשונים של הפוסט שלך כדי ליצור ממנו תמצית מתי ואיפה שיידרש..

שלח Trackbacks

שלח trackbacks

אם תזין כתובות אתרים של אתרים בשדה זה, וורדפרס תשלח להם הודעה. בדרך זו, המנהלים יידעו שקישרתם לאתרים שלהם מאותו פוסט מסוים. אם אתה מקשר לאתר וורדפרס אחר, אינך צריך לעשות דבר – וורדפרס תשלח אוטומטית פינגבק לבלוג המקושר ותשלח את אותה התראה..

מכיוון שטראקבקים ופינגבקים לרוב משתמשים לרעה בספאם, בלוגרים רבים מכבים אותם לחלוטין. לכן, אם תחליט לשלוח trackback, אל תתפלא אם אותו משתמש לעולם לא יקבל אותו.

שדות מותאמים אישית

שדות מותאמים אישית

לפעמים, נושאי וורדפרס עשויים להיות השתמש בשדות מותאמים אישית כדי לאפשר להוסיף כמה מידע נוסף לתפקיד. בהתאם לנושא שאתה משתמש בו, יתכנו עשרות שדות מותאמים אישית זמינים. מכיוון שניתן לתכנת שדות מותאמים אישית לעשות כמעט כל דבר עם הפוסט שלך, הם יכולים פשוט להוסיף מידע נוסף כדי לתאר אותו, או שהם יכולים לשנות אותו לחלוטין.

לדוגמה, אם אתה משתמש בנושא מקצועי המיועד לבלוג האוכל, ייתכן שתוכל להוסיף שדה מותאם אישית שיציג תפריט או מתכון בפוסט הספציפי ההוא בלבד.

דיון

דיון

כברירת מחדל, וורדפרס מאפשרת הערות על כל אחד מהפוסטים שלך. אבל אם תרצו כבה את ההערות רק עבור הפוסט הזה, זה המקום לבטל את הסימון של האפשרות. אתה יכול גם להשבית כאן trackbacks ו- pingbacks.

שבלול

שבלול פוסט וורדפרס

שבלול הוא החלק של כתובת האתר שתוכלו לערוך. זו אותה אפשרות שמוצגת תחת הכותרת.

מחבר

כותב פוסט וורדפרס

אם זה הפוסט הראשון שלך, רוב הסיכויים שיש לך רק חשבון משתמש אחד – זה משלך. אבל מתישהו בעתיד כשיש לך יותר מחשבון אחד, זה המקום אליו להחליף את כותב הפוסט. וורדפרס תבחר אוטומטית בחשבונך ככותב המאמר, אבל אם אתה רוצה לשנות את זה, פשוט בחר משתמש חדש מהרשימה.

פריסה

לאחר בחירת תיבות שתרצו שיהיו על מסך הפוסט, הפריסה מאפשרת לכם להציג אותן בעמודה 1 או 2. אנו ממליצים לך לנסות את שתי האפשרויות כדי לראות איזו מהן מתאימה לך יותר.

במקרה שתחליט ללכת עם טור אחד בלבד, אנא שים לב שכל מה שהיה כברירת מחדל בצד ימין של המסך יופיע כעת כעורך התוכן השדוי..

על ידי הצבת הסמן מעל החלק העליון של כל תיבה, תוכלו לגרור ולשחרר את כל החלק למיקום זמין אחר. על ידי העברת אלמנטים אתה יכול לארגן מחדש את כל הפריסה.

הגדרות ואפשרויות נוספות

כרטיסיית אפשרויות המסך מאפשרת להשבית את העורך בגובה מלא ופונקציונליות ללא הסחת דעת. כברירת מחדל, הם יופעלו כך שתוכל שינוי גודל אזור התוכן, ולאפשר פונקציונליות נטולת הסחה מה שפותח את העורך במסך מלא תוך הסתרת כל שאר האפשרויות.

עליכם לדעת שניתן להרחיב אפשרויות ותכונות של מסך ההודעה על ידי התקנת תוספים נוספים. לעתים קרובות יותר מאשר לא, נושא כבר יכלול תיבות ותכונות מותאמות אישית. לכן, גם אם אתה רק מתחיל, ייתכן שיהיו לך כמה אפשרויות נוספות במסך זה הייחודיות לאתר שלך. אל תפחד לחקור אותם.

סיכום

למרות שיש לא מעט אפשרויות ואלמנטים לשליטה בעת כתיבת פוסט חדש, אנו מקווים שכמותם לא הפחידה אותך. לאחר שתעבור על מאמר זה, תצטרך רק להתחיל לכתוב. לאחר מספר מאמרים שנוצרו ופורסמו בהצלחה, תוכלו להתאים אישית את אזור העבודה שלכם, ותהיו מהירים יותר עם כל פוסט חדש שתוסיפו..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map