نحوه یافتن و ورود به URL مدیر وردپرس

wordpress-admin-login-page.png


پس از نصب WordPress ، باید وارد وبلاگ جدید خود شوید. بدون دسترسی به صفحات سرپرست ، نمی توانید وبلاگ جدید خود را شخصی سازی کنید. سرپرست مکانی است که “همه چیز اتفاق می افتد” ، جایی که می نویسید و سایت را مدیریت می کنید. برای جلوگیری از ویرایش دیگران در سایت ، باید با نام کاربری و رمز ورود خود وارد شوید.

اما اگر تازه وارد WordPress هستید ، یافتن صفحه ورود به سیستم ممکن است باعث شود که سرتان را به سردرگمی بزنید. چگونه به آن دسترسی پیدا می کنید?

نگران نباش برای اولین بار برای همه چیز وجود دارد و بیشتر وبلاگ نویسان هنگام شروع یک وبلاگ وردپرس با همان مشکل مواجه شدند. در این مقاله ، ما نحوه کار با صفحه ورود به سیستم مدیریت وردپرس را به شما نشان خواهیم داد.

چگونه صفحه ورود مدیر وردپرس را بیابیم

به صورت پیش فرض, وردپرس از URL ورود به سیستم استاندارد استفاده می کند که برای همه وبلاگ ها یکسان است. برای باز کردن آن ، فقط باید اضافه کنید / wp-مدیر در انتهای آدرس URL سایت شما.

URL ورود به سیستم پیش فرض وردپرس

www.example.com/wp-admin

توسعه دهندگان WordPress همچنین چندین URL دیگر اضافه شده است که به همان صفحه منتهی می شوند. بنابراین ، اگر به هر دلیلی پیش فرض را دوست ندارید wp-مدیر URL ، با تایپ کردن هر یک از موارد زیر می توانید به صفحه ورود به سیستم برسید:

 • www.example.com/wp-login
 • www.example.com/admin
 • www.example.com/login

لطفاً توجه داشته باشید که همه آن URL ها به همان صفحه ورود اشاره دارند ، و شما با استفاده از هرکدام از آنها اشتباه نمی کنید. همه آنها به طور خودکار در همان صفحه ورود به سیستم هدایت می شوند. در صورتی که این URL های اضافی برای شما کار نکنند ، لطفاً به آدرس پیش فرض برگردید.

همچنین ، باید بدانید که صفحات و اعتبارنامه های مدیریت WordPress.com هیچ ارتباطی با مواردی که در WordPress خود میزبان استفاده می کنید وجود ندارد. برعکس نیز آنها فقط شبیه به هم هستند اما هیچ ارتباطی با یکدیگر ندارند.

دسترسی آسانتر به صفحه ورود ایجاد کنید

اکنون که URL ورود به سیستم را با موفقیت باز کرده اید ، می توانید آن را برای اقدامات آینده خود در دسترس قرار دهید. یک گزینه ایجاد یک نشانک از صفحه در مرورگر خود است ، یکی اضافه کردن ویجت به صفحه اصلی وردپرس شما ، و همچنین می توانید یک پیوند به صفحه ورود به منوی وردپرس خود اضافه کنید..

نحوه ورود به WordPress

صفحه ورود به WordPress

بعد از باز کردن صفحه ورود به سایت مدیر وردپرس ، یک رابط کاربری ساده مشاهده خواهید کرد که از شما نام کاربری و رمز عبور خود را می خواهد. اگر وردپرس را خودتان نصب کرده اید ، باید از قبل اعتبار مدیری را که در طول نصب ایجاد کرده اید ، داشته باشید. اگر آنها را فراموش کرده اید ، صندوق ورودی را بررسی کنید ، زیرا وردپرس برای شما ایمیل ارسال کرده است و تمام اطلاعات لازم برای ورود به سیستم را دارد. اما اگر شخص دیگری آن را برای شما نصب کرده است یا وب سایت شخصی را در دست دارید ، باید از آنها بخواهید جزئیات ورود به سیستم.

 1. به صفحه ورود به مدیر وردپرس بروید
 2. نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید
 3. کلیک کنید بر روی وارد شدن دکمه

اگر اعتبار آن صحیح باشد ، وردپرس اکنون شما را به داشبورد منتقل می کند که می توانید در اولین پست خود و مدیریت وب سایت کار خود را شروع کنید..

بسته به خواسته های شما ، صفحه ورود به سیستم می تواند هر چیزی را که دوست دارید به نظر برسد. بسیاری از افزونه ها به شما کمک می کنند تا ظاهر صفحه را شخصی سازی کنید و ویژگی های امنیتی بیشتری را معرفی کنید. اگر شما از وردپرس تازه نصب شده استفاده نمی کنید ، ممکن است صفحه متفاوت از آنچه در این مقاله نشان داده شده است ، ظاهر شود. این تصاویر می تواند دارای تصاویر مختلف ، آرم ها و حتی زمینه های اضافی باشد که ممکن است نیاز به پاسخگویی به سوالات ، اسکن کدها یا استفاده از تلفن هوشمند برای بازیابی کلیدهای امنیتی اضافی داشته باشد. لطفا از این بابت نگران نباشید.

گزینه مرا به خاطر بسپار

گزینه مرا به خاطر داشته باشید در WordPress

اگر نگاه دیگری به صفحه ورود پیدا کنید ، متوجه ساده آن خواهید شد مرا به خاطر بسپار گزینه ای که می توانید آن را علامت بزنید یا علامت آن را بردارید. با انتخاب گزینه ، یک بار وارد سیستم شوید, مرورگر شما ترکیب نام کاربری و رمز عبور را به خاطر می آورد با استفاده از کوکی.

در این حالت ، اطلاعات در رایانه شما ذخیره می شود (معمولاً به مدت دو هفته ، اما می تواند به تنظیمات شما بستگی داشته باشد). این بدان معنی است که دفعه دیگر که صفحه ورود به سیستم مدیریت وردپرس را باز می کنید ، مرورگر می داند که شما یک کاربر موجود هستید و دیگر لازم نیست مجدداً همان اعتبار را وارد کنید.

هنگامی که (نه) استفاده کنید مرا به خاطر بسپار گزینه

استفاده کنید مرا به خاطر بسپار گزینه فقط در رایانه های شخصی است که هیچ کس دیگری به آن دسترسی ندارد. با بررسی گزینه هنگام ورود به رایانه های عمومی ، صفحات سرپرست را در معرض دید همه قرار می دهید. آنها می توانند وبلاگ شما را ربودند ، آن را حذف کنند یا چیز دیگری که “دوست ندارید” را حذف کنند.

گزینه رمز عبور خود را گم کردید

در پایین صفحه ، می توانید “رمزعبور خود را گم کردید?” گزینه. اگر رمز ورود خود را فراموش کرده اید ، روی پیوند کلیک کنید که صفحه ورود به سیستم کمی متفاوت خواهد بود.

وردپرس رمزعبور را گم کرد

در اینجا ، شما باید نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را که برای ثبت حساب مدیر استفاده شده است ، پر کنید. هنگامی که شما به “دریافت رمز عبور جدید“دکمه ، WordPress فوراً برای شما ایمیل ارسال می کند. در آن ، شما یک اعلان در مورد تغییر رمز عبور و یک پیوند ویژه و منحصر به فرد که منجر به رمز عبور جدید می شود ، دریافت خواهید کرد. اگر نامه الکترونیکی در عرض چند دقیقه نمی رسد ، پوشه SPAM خود را بررسی کنید. اگر در آنجا نباشد ، مجبورید از یک متخصص WordPress بخواهید که در تنظیم مجدد رمز عبور کمک کند.

بازنشانی گذرواژه وردپرس

با کلیک روی پیوند در ایمیل ، گذرواژه تازه تولید شده را مشاهده می کنید که به شما امکان می دهد وارد شوید. WordPress یک رمز عبور ایمن را برای شما ایجاد می کند ، اما می توانید خود را نیز در همان صفحه بنویسید. پس از آماده شدن ، رمز ورود خود را به خاطر بسپارید و کلیک کنید بازنشانی گذرواژه دکمه. پس از آن ، وردپرس به شما اطلاع می دهد که آیا رمز عبور با موفقیت تغییر کرده است و اگر چنین باشد ، شما را به صفحه ورود دوباره هدایت می کند.

نتیجه

برای ورود به سایت وردپرس ، باید در انتهای URL سایت خود / wp-admin اضافه کنید. می توانید با مشخص کردن صفحه ، افزودن ویجت به صفحه اول یا فهرست خود ، آن را آسانتر کنید. سعی کنید از رمزهای عبور ایمن استفاده کنید ، و در صورت استفاده از آنها مراقب باشید مرا به خاطر بسپار ویژگی. درست در صورت فراموش کردن رمز عبور ، استراحت کنید زیرا وردپرس به شما امکان ایجاد رمز جدید را می دهد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map