نحوه بهبود تصاویر در وردپرس

نحوه بهبود تصاویر در وردپرس


مدت زمان طولانی است که تصاویر برای بارگیری در اینترنت چیزهای بسیار بزرگی بودند. امروز وب سایت ها بدون آنها نمی توانند وجود داشته باشند. حتی اگر سرعت اینترنت در طی سالها به طرز چشمگیری افزایش یافته است ، بسیار مهم است که در وبلاگ خود از عکسها مراقبت کنید.

فقط به این دلیل که آپلود تصاویر در سایت شما آسان است ، به این معنی نیست که شما باید بدون هیچگونه آماده سازی این کار را انجام دهید. تصاویر غیرقابل استفاده ، در واقع می توانند به طرق مختلف به سایت شما آسیب برسند. از تأثیر در نحوه تفکر بازدید کنندگان از شما تا سرعت در رتبه بندی وب سایت و SEO خود. اگر هنوز به این موضوع فکر نکرده اید ، ما اینجا هستیم تا چندین روش برای بهبود تصاویر را در وردپرس به شما نشان دهیم.

در این راهنما ، ما قصد داریم به شما نشان دهیم:

 • نحوه بهینه سازی تصاویر برای وردپرس برای سرعت بخشیدن به سایت شما و بهبود سئو
 • نحوه فشرده سازی وردپرس تصاویر JPEG را تغییر دهید
 • محبوب ترین افزونه های بهینه سازی تصویر برای وردپرس
 • بارگیری تنبل را برای فیلم ها و تصاویر خود اضافه کنید
 • قبل و بعد از تصاویر به روشی جذاب نمایش دهید
 • نحوه ایجاد تصاویر تعاملی – ترسیم ، اضافه کردن توضیحات و پیوندها
 • چگونه می توان اندازه های اضافی تصویر را بازسازی کرد
 • ویژگی های تصویر عرض و عرض را با jQuery حذف کنید
 • نحوه ایجاد اندازه های سفارشی در Media Uploader
 • تصویر خودکار از هر وب سایت ایجاد کنید و آن را به عنوان تصویری در پست خود منتشر کنید

Contents

نحوه بهینه سازی تصاویر برای وردپرس به منظور سرعت بخشیدن به سایت خود و بهبود سئو

چرا باید تصاویر را برای وردپرس بهینه کنید؟ اگر تلاش کنید ، می توانید موارد زیر را انتظار داشته باشید:

 • سایت سریعتر
 • SEO بهتر است
 • پشتیبان گیری های کوچکتر
 • استفاده کمتر از پهنای باند
 • کاربران شادتر

همچنین باید بدانید که مراحل مختلفی وجود دارد که در آن می توانید تصاویر را بهینه کنید. حتی می توانید قبل از آپلود کردن آنها در یک وبلاگ ، از عکسها مراقبت کنید یا بعد از بارگذاری می توانید این کار را انجام دهید.

به سرعت تصاویر را در سایت خود تست کنید

قبل از شروع کار بر روی بهینه سازی ، می توانید سرعت و کارایی سایت خود را به سرعت بررسی کنید. با استفاده از هر یک از ابزارهای موجود در لیست ، به سرعت خواهید فهمید که تصاویر موجود در سایت شما به چه شکلی است.

ما دوست داریم از آن استفاده کنیم GTmetrix که حتی تصاویر دقیقی را که باعث کندتر شدن سایت شما می شود به شما نشان می دهد.

قبل از آپلود ، تصاویر را برای وردپرس بهینه کنید

در حین وبلاگ نویسی ، اکثر مردم برای بهینه سازی تصاویر خود تمام اقدامات لازم را انجام نمی دهند. معمولاً مردم فقط از دوربین یا تلفن هوشمند خود عکسی می گیرند ، یکی را از اینترنت بارگیری می کردند و یا با استفاده از نرم افزار رایانه ای ایجاد می کردند.

آنها در مورد قالب ها ، ابعاد تصویر و نام پرونده ها فکر نمی کنند. اگر تصویر خوب به نظر برسد ، آنها فقط فرض می کنند که آماده اینترنت است. اگر تصاویر خود را بررسی نکنید ، در حال ایجاد یک فاجعه هستید.

تغییر اندازه تصاویر

تغییر اندازه تصاویر

قبل از بررسی عرض و ارتفاع هر تصویر ، تصاویر را در وب سایت وردپرس خود بارگذاری نکنید. به عنوان مثال اگر حداکثر 700 پیکسل تصاویر را نمایش می دهید ، نیازی به بارگذاری یک تصویر گسترده نیست. اگر این کار را انجام دهید ، یک پرونده بزرگتر خواهید داشت که باعث می شود سایت شما کندتر شود ، در حالی که خروجی یکسان خواهد بود. وردپرس اندازه دیگری ایجاد می کند ، اما این بهانه ای برای آماده سازی تصاویر قبل از آپلود نیست.

تغییر اندازه تصاویر سریع و آسان است. بسیاری از ابزارهای رایگان مانند Microsoft Paint وجود دارند که در این زمینه به شما کمک می کنند. حتی می توانید ابزارهای آنلاین رایگان را برای تغییر اندازه تصاویر مانند پیدا کنید تغییر اندازه آسان.

ابعاد تصویر به موضوع متفاوت خواهد بود. اگر مطمئن نیستید از کدام یک استفاده کنید ، به موضوع وردپرس خود نگاهی دقیق بیندازید و تصاویر را بررسی کنید ، اسناد را جستجو کنید یا از آنها کمک بخواهید.

کیفیت را تغییر دهید

پس از تغییر ابعاد ، باید تغییر کیفیت تصاویر را در نظر بگیرید. بسته به نوع نرم افزار ، روش های مختلفی برای تغییر کیفیت تصاویر وجود دارد. به عنوان مثال ، همیشه محبوب Photoshop به شما امکان می دهد تصاویر را برای وب ذخیره کنید. این گزینه به شما امکان می دهد تصاویر را با کیفیت پایین تر ذخیره کنید ، اما برای سایت شما بهینه می شوند.

همچنین ، اگر می خواهید تصویری را به عنوان JPEG ذخیره کنید ، Photoshop از شما می خواهد سطح کیفیت را انتخاب کنید. در این حالت ، پایین آوردن کیفیت از 12 به فقط 8 ، اندازه یک تصویر را به طرز چشمگیری کاهش می دهد ، در حالی که تفاوت کیفیت به این اندازه بزرگ نخواهد بود.

اگر هنوز از هیچ نرم افزاری برای تغییر کیفیت تصاویر خود استفاده نمی کنید ، می توانید بصورت آنلاین امتحان کنید PNG کوچک ابزار فقط یک عکس بارگذاری کنید و ببینید چه تفاوتی می تواند ایجاد کند.

قالب مناسب را انتخاب کنید

حتی بعد از تغییر اندازه و کیفیت ، باید تغییر فرمت را در نظر بگیرید. برای مبتدیان ، فقط با انتخاب قالب مناسب ، می توانید چند کیلو بایت را از یک تصویر بردارید ، اگر بیشتر نباشد.

قالب های تصویر

قانون کلی بسیار ساده است. اگر عکسی دارید ، آنرا JPEG کنید. اگر یک آرم ، تصویر بردار یا یک گرافیک بسیار ساده تولید شده توسط رایانه دارید ، با PNG همراه شوید. اگر یک تصویر واقعاً کوچک و بدون شیب دارید یا می خواهید یک انیمیشن ساده مانند تصویر بالا را نشان دهید ، می توانید از GIF استفاده کنید. به طور کلی ، تصاویر PNG نسبت به تصاویر JPEG کاملاً بزرگ خواهند بود و می توانید از تغییر فرمت بهره مند شوید.

در بسیاری از موارد ، اصلاح تصاویر تفاوتهای چشمگیری در کیفیت ایجاد نمی کند ، در حالی که می توانید از نظر اندازه نیز انتظار داشته باشید. دفعه بعد که عکس PNG را بارگذاری می کنید ، به آن عکس بگیرید و سعی کنید آن را به عنوان JPEG ذخیره کنید تا تفاوت را ببینید. برای توضیح بیشتر ، لطفاً این موارد را بررسی کنید تفاوت بین PNG ، JPEG ، GIF و SVG.

مراقب نام فایلها باشید

اگرچه ممکن است نام پرونده غیر مهم به نظر برسد ، در واقع این چیزی است که شما باید از آن آگاه باشید. نام پرونده تصویر شما اطلاعات ارزشمندی را برای SEO در اختیار شما قرار می دهد. اگر می خواهید دیگران بتوانند تصویر شما را در Google و سایر موتورهای جستجو پیدا کنند ، باید نامی مناسب را به آن بدهید.

پیشنهاد می کنیم تصاویر را بدون استفاده از فضاها نامگذاری کنید. اگر می خواهید صفحه و تصویر رتبه بندی شوند ، کلمات کلیدی را فراموش نکنید. به عنوان مثال ، اگر در حال بارگذاری تصویری از فراری کالیفرنیا هستید ، نام پرونده باید “ferrari-california.jpg” باشد. اگر از افزونه سئو برای وردپرس استفاده می کنید ، می دانید که برچسب های alt شما را برای کلمات کلیدی بررسی می کند. بله ، داشتن نام مناسب تصویر در واقع بسیار مهم است.

تصاویر را برای وردپرس پس از آپلود بهینه کنید

پس از تهیه تصاویر در رایانه ، می توانید بارگیری را ادامه دهید. امیدوارم تصاویر شما فقط در اندازه و کیفیت مناسب باشند. شما اطمینان حاصل کردید که قالب و نام فایل صحیح است. پس از بارگذاری ، وردپرس از شما اطلاعات اضافی می خواهد. اطلاعات متا را رد نکنید. جزئیات مربوط به تصاویر خود را پر کنید تا بتوانید به راحتی آنها را سامان دهید و برای سئو آماده شوید.

عنوان ، توضیحات ، متن متن و عنوان

در حالی که مراقب تکنیک ها هستید ، نباید SEO را فراموش کنید. عنوان و توضیحات را همیشه به رسانه خود اضافه کنید. این به شما در مدیریت رسانه های WordPress کمک می کند ، و همچنین به سمت سئو بهتر نیز کار خواهد کرد. همچنین ، برچسب alt را که برای بازدید کنندگان نمایش داده می شوند که نمی توانند تصویر شما را به درستی مشاهده کنند فراموش نکنید. نه تنها این امر برای کاربران شما مفید خواهد بود ، بلکه به شما در سئو کمک می کند. صفحه شما رتبه بهتری خواهد یافت و کاربران می توانند تصاویر جدید شما را آسان تر پیدا کنند.

اگرچه شما همیشه به زیرنویس ها نیازی نخواهید داشت ، حتماً آنهایی را برای تصاویر که نیاز به توضیحات اضافی دارند اضافه کنید (به عنوان مثال ، تصاویر).

ویرایش تصاویر با وردپرس

اگر متوجه هستید که یک تصویر هنوز به ویرایش بیشتری احتیاج دارد ، باید بدانید که وردپرس به شما امکان می دهد حتی پس از آپلود کردن پرونده ، این کار را انجام دهید. عکس های چرخش ، برداشت و مقیاس را تغییر دهید قبلاً بارگذاری کردید شما حتی می توانید فقط یک تصویر کوچک یا اندازه های دیگر را ویرایش کنید. ویرایشگر بومی وردپرس بسیار ساده است ، اما می تواند هر از گاهی باعث صرفه جویی در مصرف شود.

همه ریزگردها را بازسازی کنید

بسیاری از تکنیک های قبلی به شما در پرونده های جدید تصویری که هنوز در حال آپلود هستید کمک خواهد کرد. اما اگر صدها هزار هزار فایل در حال بارگذاری در سایت وردپرس خود صدها نفر داشته باشید چه می کنید؟ نگران نباش هنوز هم می توانید آن تصاویر را بهینه کنید و اندازه های آنها را تغییر دهید.

برای رفع سریع ، ممکن است شما به یک افزونه رایگان Regenerate Thumbnails علاقه مند باشید که توسط بیش از یک میلیون کاربر استفاده شده باشد. اگر می خواهید کنترل بیشتری بر روی تصاویر داشته باشید ، باید برخی از بهترین افزونه های وردپرس را برای بهینه سازی تصویر بررسی کنید که قصد داریم در سطرهای بعدی این مقاله به شما نشان دهیم..

چگونه می توان اندازه های اضافی تصویر را بازسازی کرد

از افزونه های وردپرس استفاده کنید

البته ده ها افزونه وردپرس وجود دارد که می تواند به شما در بهینه سازی تصاویر در سایت خود کمک کند. برای دیدن بهترین افزونه های وردپرس برای بهینه سازی تصاویر ، به پایین بروید.

تصاویر لود تنبل در صورت لزوم

بعضی اوقات ، کیفیت تصاویر بسیار مهمتر از اندازه آنها خواهد بود. این بیشتر برای عکاسانی که می خواهند عکسهایشان درجه یک باشد صادق است. آنها نمی توانند ریسک در کاهش اندازه یا کیفیت پرونده ها داشته باشند. با این وجود ، این بدان معنا نیست که باید بهینه سازی را فراموش کنید. برای بهینه سازی تصاویر برای وردپرس در این حالت ، باید بارگیری تنبل را در نظر بگیرید.

بار تنبل تکنیکی است که تصاویر را فقط در صورت نیاز کاربران به آنها بار می دهد (به آنها بروید). به عنوان مثال ، اگر بیست عکس با کیفیت بالا در یک مقاله بارگذاری کنید ، آنها سایت شما را به شدت کاهش می دهند. اما اگر تنبل را بارگیری می کنید ، این مقاله به سرعت رعد و برق می شود و عکس ها فقط در صورت لود شدن بارگذاری می شوند – در لحظه ای که کاربر به آنها می رسد.

تصاویر پاسخگو داشته باشید

اگرچه اکثر مضامین وردپرس پاسخگو هستند ، لزوماً بدان معنی نیست که تصاویر شما نیز پاسخگو هستند. از آنجا که شما نمی خواهید یک تصویر بزرگ در صفحه کوچک بارگذاری شود ، باید اندازه های اضافی تصویر را برای سایت خود ثبت کنید. اگر مضمون شما از تصاویر پاسخگو استفاده نمی کند ، استخدام یک حرفه ای برای کار را در نظر بگیرید – به آسانی به نظر نمی رسد.

بهینه سازی تصاویر برای رسانه های اجتماعی

اگر می خواهید مطمئن شوید که تصاویر شما در رسانه های اجتماعی خوب به نظر می رسند ، باید یک قدم اضافی برداشته و برچسب های متا و نشانگر طرحواره را بهینه کنید.

اگر از افزونه SEO مانند Yoast استفاده می کنید ، بررسی تنظیمات را فراموش نکنید. به عنوان مثال ، Yoast به شما امکان می دهد چند مورد مرتبط با رسانه های اجتماعی تنظیم کنید. بنابراین ، به SEO بروید -> Social و اطلاعات را در فیس بوک ، توییتر ، Google+ و Pinterest وارد کنید.

اگر می خواهید بیشتر ، و می خواهید تصاویر را برای وب سایت های رسانه های اجتماعی اضافی بهینه کنید ، بررسی کنید WPSSO – برچسب های دقیق متا + نشانگر طرحواره ای برای افزونه بهینه سازی اجتماعی و SEO.

نحوه فشرده سازی وردپرس تصاویر JPEG را تغییر دهید

اگر دسته ای از تصاویر JPEG را در وب سایت وردپرس خود بارگذاری می کنید ، شاید متوجه شده باشید که آنها کیفیت اصلی خود را از دست می دهند. اگر فکر کرده اید که وردپرس مقصر است ، اکنون جواب خود را خواهید گرفت – بله ، اینگونه است!

پس از بارگذاری تصویری با فرمت JPEG, وردپرس به طور خودکار فشرده سازی را تغییر می دهد و تصمیم می گیرد که می خواهید تصویر روی کیفیت از بین نرود. برای مشخص تر بودن ، WP از JPE90٪ فشرده سازی خود استفاده می کند. این بسیار عالی است اگر تصاویر شما فقط در آنجا وجود داشته باشد تا به عنوان تصاویر کوچک یا پست در آنها نشان داده شود ، اما اگر عکس های خود را بارگذاری می کنید ، می خواهید آنها به بهترین شکل ممکن ، درست باشند?

خوشبختانه ، شما فقط به یک خط کد نیاز دارید تا این مورد را تغییر دهید.

متوقف کردن فشرده سازی تصاویر JPEG:

اگر نمی خواهید تصاویر JPEG شما فشرده شود ، به سادگی کد زیر را در پرونده function.php خود کپی و جایگذاری کنید:

add_filter ('jpeg_quality' ، تابع ($ arg) 100 100 بازگشت؛})؛

فراموش نکنید که تغییرات را ذخیره کنید و شما آماده بارگذاری تصاویر جدید هستید.

از طرف دیگر ، تصاویر ممکن است برای شما مهم نباشد. بنابراین ممکن است بخواهید که آنها حتی بیشتر فشرده شوند و در بارگیری سایت خود وقت خود را ذخیره کنید. اگر آخرین شماره را در آن خط کد تغییر دهید ، کیفیت تصاویر تازه آپلود شده را تغییر می دهید.

تصاویر JPEG را حتی بیشتر فشرده کنید:

هرچه تعداد این تعداد کمتر باشد ، بیشتر تصاویر فشرده می شوند. به عنوان مثال ، برای فشرده سازی بیشتر آن JPEG ، به این کد احتیاج دارید:

add_filter ('jpeg_quality'، تابع ($ arg) {بازگشت 80؛})؛

فراموش نکنید. سطح فشرده سازی پیش فرض 90 است.

مهم: این تنها روی تصاویری که بارگذاری می کنید پس از اینکه کد را در function.php قرار دادید ، تأثیر می گذارد. برای تغییر اندازه و کیفیت تصاویری که قبلاً در کتابخانه دارید ، به افزونه ای نیاز دارید. نحوه بازسازی اندازه های اضافی تصویر را ببینید.

محبوب ترین افزونه های بهینه سازی تصویر برای وردپرس

در ابتدای این مقاله ، ما در مورد چگونگی بهینه سازی تصاویر برای وردپرس صحبت کردیم تا بتوانید سایت خود را سرعت بخشیده و سئو را بهبود بخشید. همانطور که دیده اید ، چند روش مختلف وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. مهم است که حتی قبل از آپلود آنها در وبلاگ خود از تصاویر مراقبت کنید. اما وقتی تصاویر در سایت موجود است ، ممکن است مجدداً بهینه سازی هر تصویر به طور جداگانه و سپس بارگذاری مجدد آنها ، غیرممکن شود..

نگران نباش هیچ کس انتظار ندارد که در وهله اول این کار را انجام دهید. دقایقی بعد با ما همراه باشید تا بخواهیم محبوب ترین افزونه های بهینه سازی تصویر را برای وردپرس به شما نشان دهیم.

برای بهینه سازی تصاویر ، فقط کافی است افزونه را از لیست انتخاب کنید. شما باید آن را پیکربندی کنید و کارهایی را انتخاب کنید که افزونه برای شما انجام خواهد داد. پس از آن ، می توانید کار را به افزونه مورد نظر خود استراحت داده و تفویض کنید ، در حالی که می توانید سازماندهی پرونده های رسانه ای خود را شروع کنید.

افزونه های زیر به شما کمک می کند تا تصاویر را در هر سایت وردپرس فشرده سازی کنید. آنها باعث می شوند بار سایت سریعتر شود و در نهایت به شما در بهبود سئو کمک می کنند.

WP Smush

قیمت: رایگان

با بیش از 700،000 نصب فعال ، WP Smush باید یکی از بهترین پلاگین های بهینه سازی تصویر برای وردپرس باشد. با استفاده از تکنیک های مختلف فشرده سازی می تواند به سرعت تصاویر را بهینه کند. نکته جالب در مورد فشرده سازی تصاویر با WP Smush این است که تصاویر از دست نمی دهند. ما را باور نمی کنید؟ افزونه را تست کنید.

وقتی درباره تهیه تصاویر برای وردپرس صحبت کردیم ، خاطرنشان کردیم که تغییر اندازه بخش مهمی در فرایند بهینه سازی است. با استفاده از این افزونه ، دیگر لازم نیست نگران این موضوع باشید زیرا WP Smush به شما امکان می دهد ابعاد حداکثر را تنظیم کنید. پس از انجام این کار ، تمام تصاویر بزرگتر به طور خودکار قبل از اضافه کردن آنها به کتابخانه ، کم می شوند.

این افزونه خارق العاده می تواند با پرونده های JPEG ، GIF و PNG کار کند. با کلیه دایرکتوری های شما کار می کند ، به طور خودکار از پیوست ها مراقبت می کند ، و حتی روی multisite کار می کند. می توانید به صورت دستی روی هر تصویر کار کنید یا پنجاه از آنها را به صورت عمده ویرایش کنید. اگر می خواهید نتایج بهتر و گزینه های بیشتری داشته باشید ، WP Smush PRO را بررسی کنید.

بهینه ساز تصویر EWWW

قیمت: رایگان

پشت نام خنده دار ، یکی از محبوب ترین پلاگین های بهینه سازی تصویر برای وردپرس وجود دارد. درست مانند مورد قبلی که گفته شد ، EWWW Image Optimizer می تواند تصاویر شما را فشرده کند بدون اینکه روی کیفیت آنها تأثیر بگذارد. هنگامی که فکر می کنید این افزونه می تواند سایت شما را در عرض چند ثانیه سرعت ببخشد ، شما در حال بارگیری برای بارگیری آن خواهید بود. پس از انجام این کار ، می توانید تصاویر را به صورت انبوه بهینه کنید ، و گالری هایی مانند GRAND FlaGallery ، NextCellent و NextGEN حتی صفحات Bulk Optimize خود را دریافت می کنند.

تمام تصاویری که از کلاس WP_Image_Editor در وردپرس استفاده می کنند ، خواهند بود به طور خودکار بهینه سازی, در حالی که می توانید سحر و جادو را روی همه دیگران کار کنید. ما دوست داریم که پوشه هایی را انتخاب کنید که می خواهید بهینه سازی کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد این مورد ، و کدام افزونه ها از کلاس استفاده می کنند ، لطفاً رسمی را باز کنید صفحه بهینه ساز تصویر EWWW در مخزن وردپرس.

تصاویر JPEG و PNG را فشرده کنید

قیمت: رایگان

تصاویر کوچک فشرده سازی

اگر پاندا کوچک ناز نگه داشتن آرم WordPress باعث نمی شود که شما بخواهید درباره این افزونه بیشتر بدانید ، ما نمی دانیم چه خواهد شد. و اگر پاندا آشنا به نظر برسد ، به همین دلیل است که به شما کمک می کند تا تصاویر را در وب سایت TinyPNG فشرده سازی کنید. بله ، به نظر می رسد این حیوان نسبت به آنچه در ابتدا تصور می شد ، متنوع تر است. اما بگذارید روی افزونه تمرکز کنیم.

اگر با این افزونه بروید ، پاندا به طور خودکار تصاویر شما را بهینه می کند. هر بار که یک مورد جدید را بارگذاری می کنید ، این افزونه به کار خود ادامه می دهد و کار خود را انجام می دهد. با این وجود ، می توانید تصاویر شخصی را با مراجعه به کتابخانه رسانه به صورت انفرادی بهینه کرده یا آن را بصورت عمده انجام دهید.

فشرده سازی تصاویر JPEG و PNG حتی از PNG های متحرک پشتیبانی می کند ، کاملاً روی یک multisite کار می کند ، با WooComerce سازگار است و با WP Offload S3 مشکلی نخواهد داشت.

نکته جالب در مورد این افزونه این است که به شما امکان می دهد حداکثر ویژگی های عرض و ارتفاع را برای همه تصاویر تنظیم کنید. اگر نگران این مسئله هستید که ابرداده را انجام دهد ، نگران نباشید. پاندا تمام اطلاعات را سالم نگه می دارد.

هیچ محدودیتی در اندازه پرونده وجود ندارد ، شما می توانید ویجت داشبورد را تنظیم کنید ، و حتی با برنامه تلفن همراه وردپرس نیز کار می کند. از آنجا که همه این موارد ، تصاویر JPEG & PNG فشرده سازی بیش از 100000 نصب فعال دارد و سزاوار یک نقطه در لیست بهترین افزونه های بهینه سازی تصویر برای وردپرس است..

بداخلاقی

قیمت: رایگان

بداخلاقی

اگرچه ممکن است تصویر روی جلد این افزونه شما را بترساند ، یک لحظه بکشید و به تمام ویژگی های Imsanity نگاه کنید. اوه ، حتی اسم این افزونه دیوانه به نظر می رسد ، درست است؟ وقتی نام پلاگین خوب شد ، می بینید که ارائه زیادی دارد.

Imsanity به طور خودکار می تواند تصاویر را مقیاس کند ، به شما امکان می دهد ابعاد حداکثر را تنظیم کنید ، و حتی یک گزینه برای تغییر اندازه فله نیز دارد. این مهم است اگر شما از قبل صدها تصویر در وبلاگ خود داشته باشید که نیاز به بهینه سازی دارند.

اگر نمی خواهید زیاد با تنظیمات افزونه مقابله کنید ، این افزونه رایگان گزینه عالی است. تنها کاری که لازم است نصب و فعال سازی Imsanity ، تنظیم چند گزینه است و می توانید فراموشش کنید. این روش خود را به سمت بهینه سازی تصویر مدیریت خواهد کرد.

ما گزینه ای را دوست داشتیم که به شما امکان می دهد تصاویر BMP را به JPG تبدیل کنید. فقط در صورتی که فایلهای BMP زیادی دارید که به اشتباه بارها آپلود کرده اید ، این یک نجات دهنده خواهد بود.

بهینه ساز تصویر ShortPixel

قیمت: رایگان

بهینه ساز تصویر ShortPixel

با بیش از 30،000 نصب فعال ، ShortPixel Image هنوز هم یکی از محبوب ترین افزونه های بهینه سازی تصویر برای وردپرس است. این افزونه مملو از امکانات است و برای بهینه سازی سایت هایی که تصاویر زیادی دارند ، ضروری خواهد بود.

بهینه ساز ShortPixel Image نه تنها اسناد JPG ، PNG ، GIF و PDF را برای شما بهینه می کند ، بلکه به شما امکان می دهد هر تصویر JPEG ، PNG یا GIF را به WebP تبدیل کنید. این افزونه با سایر افزونه های گالری خوب کار می کند ، و مهم نیست که سایت شما از HTTP یا HTTPS استفاده کند. به شما امکان می دهد داده های EXIF ​​را از تصاویر حذف کنید (چیزی که عکاسان دوست دارند آن را داشته باشند).

این افزونه تصاویری را که قبلاً بهینه شده است تشخیص می دهد بنابراین در صورت لزوم آنها را از دست می دهد. شما می توانید بهینه سازی خودکار را مجاز یا غیرفعال کنید ، و کارهای بسیار دیگری را با این افزونه خارق العاده انجام دهید. برای دیدن همه ویژگی ها ، صفحه رسمی موجود در مخزن را بررسی کنید.

Optimus – بهینه ساز تصویر وردپرس

قیمت: رایگان

Optimus

درست مانند افزونه قبلی که گفته شد ، Optimus تصاویر شما را برای وردپرس بهینه می کند و بدون اینکه روی کیفیت تصاویر شما تأثیر بگذارد ، این کار را انجام می دهد. می توانید این افزونه را به صورت خودکار کار کنید یا می توانید گزینه را خاموش کنید و در صورت لزوم فقط تصاویر را بهینه کنید.

Optimus در چندرسانه ای کار می کند ، برای سایت های تجارت الکترونیکی وردپرس غریبه نیست و برای برنامه های موبایل WordPress Mobile و Windows Live Writer کاملاً بهینه شده است. این امر باعث می شود سایت شما بدون نیاز به لمس یک کد ، سرعت سایت شما را تسریع کند. این افزونه چیزهای بیشتری را ارائه می دهد ، اما شما مجبور به انتخاب نسخه برتر هستید. برای دیدن اطلاعات بیشتر ، لطفاً به صفحه رسمی موجود در مخازن افزونه های وردپرس بروید.

بارگیری تنبل برای فیلم ها و تصاویر خود را در وردپرس اضافه کنید

هنگامی که شروع به افزودن مطالب ویدئویی و تصویری زیادی در وب سایت خود کردید ، بدیهی است که کندتر شروع به بارگیری می کند. مهم نیست که از کجا آمده اند ، فیلم ها و تصاویر بزرگ به عنوان یک وزن سنگین در سایت شما عمل می کنند و باعث می شود بازدید کنندگان شما برای بارگذاری کلیه مطالب بسیار طولانی تر از حد انتظار منتظر بمانند. با وردپرس ، این مسئله خیلی ضروری نخواهد بود و در اینجا نحوه تنظیم وضعیت به راحتی ارائه می شود.

اگر راه خود را در مورد PHP می دانید ، یک مقاله عالی در مورد اضافه کردن بارگذاری تنبل برای تصاویر و پیمایش نامحدود نوشته شده توسط همکاران ما در اینجا وجود دارد. مضامین زیبا.

اگر اینطور نباشد ، در چند سطر بعدی به برخی از محبوب ترین افزونه های بارگیری تنبل خواهیم گفت بارگذاری سایت خود را سریعتر کنید. و حتی لازم نیست کارهای دیگری انجام دهید ، اما افزونه ای را نصب کنید و آن را در چند مرحله سریع تنظیم کنید.

تنبل بار برای فیلم ها

قیمت: رایگان

تنبل بار برای فیلم ها

اگر تعداد زیادی فیلم YouTube و Vimeo دارید ، باید نصب این افزونه را در نظر بگیرید. پس از تنظیم آن ، این افزونه تصویری را در ویدیوی شما قرار می دهد و به همین دلیل ، وب سایت شما خیلی سریعتر بارگیری می شود. هنگامی که بازدید کننده به یک ویدیو می رود ، این تصویر با یک دکمه “پخش” روی آن نشان داده می شود. پس از یک کلیک ، فیلم بارگیری و پخش را شروع می کند. یک نسخه آزمایشی ساده را می توان در سایت توسعه دهنده مشاهده کرد.

WP YouTube Lyte

قیمت: رایگان

WP YouTube Lyte

این افزونه کار خود را به روشی سریع و آسان انجام می دهد. پس از نصب آن ، فقط یک لینک به ویدیوی YouTube خود اضافه کنید یا از کد کوتاه برای اضافه کردن آن استفاده کنید. می توانید بین اضافه کردن یک فیلم معمولی ، لیست پخش یا فقط صدا از ویدیوی انتخاب شده انتخاب کنید. پس از آن ، فیلم های YouTube شما تصویری از آن دریافت می کنند که بارگذاری تنبل را فعال می کند. فقط کافیست روی تصویر کلیک کنید تا ویدیو یا صدا شما شروع شود.
نسخه آزمایشی را در سایت توسعه دهنده مشاهده کنید.

a3 بار تنبل

قیمت: رایگان
DEMO 1
DEMO 2

a3 بار تنبل

این یکی به سایت موبایل شما اختصاص داده شده است. اگر تصاویر و / یا فیلم های زیادی دارید که می خواهید در دستگاه های تلفن همراه به بازدید کنندگان خود نشان دهید ، باید به a3 Lazy Load نگاهی بیندازید. این امکان را به شما می دهد تا بارگیری تنبلی را به تصاویر و فیلم های خود اضافه کنید و این افزونه حتی به شما امکان می دهد جلوه های انتقال را انتخاب کنید که در حالی که محتوای درون باربری را مشاهده می کنند ، برای کاربران ظاهر می شود..

در قسمت سرپرست ، به راحتی می توانید محتوای مورد نظر خود را برای تنبلی روشن و خاموش کنید. برای کسانی که روشن هستند ، محتوا فقط در زمانی که بازدید کننده به آن قسمت از محتوا می رود بارگیری می شود.
یک نسخه ی نمایشی زیبا نشان داده شده است که دارای 1000 تصویر است – هرکدام فقط هنگامی که به آن می روید بارگیری می شود. از آنجا که این ویدیوها با بارهای تنبل افزونه ، یک نسخه آزمایشی ویدئویی نیز وجود دارد که می توانید با کلیک روی پیوند بالا ، آن را مشاهده کنید.

BJ Lazy Load

قیمت: رایگان

BJ Lazy Load

اگر به فیلم ها نیازی به پشتیبانی ندارید و فقط می خواهید تصاویر شما با تنبلی مواجه شوند ، باید این افزونه WP را بررسی کنید. پس از نصب و راه اندازی ، تصاویر ، تصاویر کوچک ، تصاویر Gravatar و حتی iframes شما را با یک مکان نگهدار جایگزین می کند. مشابه یک افزونه که قبلاً گفته شد ، فقط یک بار کاربر به آن مراجعه می کند ، بارگیری می کند.

خواه این تصاویر یا فیلم هایی باشد که می خواهید بار زیادی را تنبل کنید ، یکی از افزونه های فوق الذکر به شما کمک می کند تا در یک مورد دوم. همه آنها رایگان هستند بنابراین هیچ بهانه ای برای تلاش نکردن حداقل یکی از پلاگین ها وجود ندارد و می بینید که وزن شانه های شما چقدر طول می کشد. البته بسیاری از افزونه های دیگر نیز با همین عملکرد وجود دارند و شما قادر به مرور و آزمایش همه آنها هستید.

قبل و بعد از تصاویر به روشی جذاب نمایش دهید

ما مطمئن هستیم که شما نمونه های زیادی از تصاویر قبل / بعد را مشاهده کرده اید. در مورد شما نمی دانم ، اما اولین چیزی که هنگام یادگیری عبارت “قبل و بعد از آن” باید در ذهن داشته باشیم برنامه تمرین تناسب اندام است که افراد قبل و بعد از یک تمرین تمرین بدن خود را نشان می دهند.

اگر در مورد آن فکر کنید ، اکثر وب سایت ها از یک رویکرد ساده برای نمایش تفاوت ها استفاده می کنند – آنها هر دو عکس را می گیرند و یکی را در کنار دیگری یا حتی یکی بالاتر از دیگری قرار می دهند. اگر نتیجه مشابهی را می خواهید ، این مقاله را نخوانده اید ، زیرا می دانید چگونه این کار را انجام دهید.

چه می شود اگر ما به شما بگوییم که یک روش بصری خیره کننده برای حل این مشکل قبل یا بعد از آن وجود دارد و فقط در دسترس شماست؟ خوب ، وجود دارد و بعد از تنظیم ، شما توسعه دهندگان را ستایش می کنید زیرا نتیجه نهایی واقعاً عالی است.

بیست و بیست

قیمت: رایگان

بیست و بیست

بیست بیست نام این افزونه عالی است که می توانید به صورت رایگان در مخزن افزونه وردپرس بارگیری کنید.

این افزونه به شما امکان می دهد یک تصویر را روی دیگری قرار دهید و به شما اجازه می دهد تا با یک نوار لغزنده بازی کنید تا بتوانید تصویر را پنهان / آشکار کنید. لطفاً نسخه ی نمایشی را ببینید و خواهید دید که ما در مورد چه چیزی صحبت می کنیم.

خوب ، اکنون وقتی به این افزونه کوچک وصل شده اید ، بیایید ببینیم چگونه می توان این اثر خیره کننده را ایجاد کرد. اگرچه بازآفرینی جلوه نمایشی نسبتاً آسان است ، اما همچنان باید راه خود را در مورد HTML اساسی بدانید. بیا بریم:

 1. پست جدید ایجاد کنید یا پست موجود را باز کنید
 2. دو تصویر را در پست قرار دهید. اگر در ویرایشگر ویژوال مشغول به کار هستید ، باید تصویر یکی از دیگری را ببینید. اگر در ویرایشگر متن کار می کنید ، باید کدی مشابه این را مشاهده کنید:
 3. 
  
  
  
 4. قبل از اولین تصویر برچسب [بیست و بیست] را وارد کنید
 5. بعد از مورد دوم ، برچسب [/ Twentytwenty] را وارد کنید
 6. شما باید در ویرایشگر متن خود به چیزی شبیه به این پایان دهید:

  [بیست و بیست]
  
  
  
  [/ بیست و یک سال]
  
 7. اطمینان حاصل کنید که تصاویر شما برای رسیدن به بهترین نتیجه ، به همان اندازه هستند
 8. پیش نمایش یا انتشار مطلب خود را مشاهده کنید و قبل و بعد از تصاویر از خیره کننده بصری خود لذت ببرید

نحوه ایجاد تصاویر تعاملی – ترسیم ، اضافه کردن توضیحات و پیوندها

امروز ، اجرای یک وب سایت بدون چندرسانه ای دشوار است. تصاویر ، فیلم ها و موسیقی جزئی از هر وب سایت هستند. یک کاربر متوسط ​​اینترنتی به شدت وابسته به محرک های بصری است ، بنابراین شما باید از قسمت های بصری و تعاملی سایت خود مراقبت کنید. مقالات با تصاویر دریافت می کنند 94٪ بازدید بیشتر از آنهایی که بدون یک همچنین ، این یک واقعیت شناخته شده است که چندرسانه ای در وب سایت ها می توانند ROI بازاریابی محتوا را تقویت کنند.

امیدواریم نیازی به ترغیب شما برای مراقبت از تصاویر در سایت شما نباشد. حتی اگر از تصاویر در مقالات استفاده نمی کنید (که باید) ، از تصاویر برجسته استفاده می کنید ، درست است؟ افزونه های گالری بسیار زیادی وجود دارند که می توانند به شما در مدیریت تصاویر در سایت وردپرس کمک کنند ، می توانید مضامین مرتبط با عکاسی داشته باشید ، اینستاگرام را به سایت وردپرس خود وصل کنید و کارهای بیشتری انجام دهید. اما اگر می خواهید محتوای تعاملی تری ایجاد کنید ، چه می کنید?

برای مبتدیان ، شما ممکن است علاقه مند به اضافه کردن جلوه تصویری قبل از بعد که کاربران شما دوست دارند ، باشد. واقعیت مجازی در وردپرس را فراموش نکنید که پس از معرفی Automattic VR به WordPress.com محبوبیت بیشتری پیدا می کند. هنوز چیزی وجود ندارد آیا ساخت تصاویر تعاملی با قطعات قابل کلیک امکان پذیر است؟ بله ، این امکان پذیر است ، و ما قصد داریم به شما نشان دهیم که چقدر راحت و راحت است.

جلب توجه

قیمت: رایگان
نسخه ی نمایشی

اولین مورد در مورد این افزونه ای که دوست دارید این است که کاملاً رایگان است! درست مانند سایر افزونه های موجود در مخزن وردپرس ، شما می توانید ظرف چند دقیقه آن را بارگیری ، نصب و فعال سازی کنید. نسخه رایگان به شما امکان می دهد تا با یک تصویر تعاملی کار کنید. اگر اطلاعات بیشتری می خواهید ، باید نسخه PRO را انتخاب کنید ، اما بعدا در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

افزونه پاسخگو است ، و لازم نیست نگران این باشید که تصاویر تعاملی به درستی در هر دستگاه نمایش داده می شوند. نه تنها این تصویر با توجه به اندازه صفحه نمایش مقیاس خواهد شد بلکه در اکثر مرورگرهای مدرن و قدیمی (دسک تاپ و موبایل) کار خواهد کرد. جلب توجه از عناصر بوم هنگام نمایش در مرورگرهای جدید استفاده می کند ، در صورت بارگذاری آن در نقشه های قدیمی ، به نقشه های تصویر برمی گردد..

امکانات

قبل از رسیدن به نمونه ای که به شما نشان دهد این افزونه ساده چقدر قدرتمند است ، بیایید ببینیم که از توجه توجه چه انتظاری دارید:

 • قرعه کشی – بعد از بارگذاری یک تصویر ، فرصتی برای ترسیم اشکال بر روی آن خواهید گرفت. هر بخشی از تصویر خود را انتخاب کنید که قابل انتخاب / قابل کلیک باشد را انتخاب کنید
 • رنگها – رنگ ها را به گونه ای سفارشی کنید که بتوانید نقاط مهم را با طراحی سایت خود متناسب کنید
 • برجسته روی شناور – اگر کاربر قسمت خاصی را انتخاب کرد ، قسمت دیگری از تصویر را نشان دهد
 • نمایش اطلاعات بیشتر – اطلاعات بیشتری در مورد قسمت انتخاب شده تصویر نشان دهید
 • به URL بروید – در صورت کلیک بر روی انتخاب ، کاربران را به هر URL هدایت کنید

تنظیمات توجه را جلب کنید

مثال – نقشه تعاملی هاوایی

ما به عنوان مثال از سایت نسخه ی نمایشی استفاده خواهیم کرد تا به شما نشان دهیم که دقیقاً با Draw توجه چه کاری می توانید انجام دهید. بنابراین ، بیایید ببینیم یک نقشه تعاملی هاوایی هنگام ایجاد با این افزونه چگونه به نظر می رسد.

اولین کاری که شما باید انجام دهید این است که تصویری از جزایر هاوایی پیدا کنید. پس از حرکت به توجه را جلب کنید -> ویرایش تصویر, شما باید عکس را در ناحیه در نوار کناری سمت راست بارگذاری کنید. پس از بارگذاری تصویر ، سرگرمی می تواند شروع شود.

در اینجا شما می توانید رنگ های برجسته (رنگ ، مرز ، کدورت ، و غیره) را انتخاب کنید ، “جعبه اطلاعات بیشتر” (تصویر ، عنوان ، رنگ متن ، و غیره) را سبک کنید. اگر نمی خواهید هر رنگ برای تصویر را به صورت دستی انتخاب کنید ، می توانید به سرعت یک طرح رنگ را از نوار کناری سمت راست انتخاب کنید.

توجه را جلب کنید - نحوه ایجاد تصاویر تعاملی در وردپرس

جادویی ترین قسمت در اتفاق می افتد مناطق کانون صفحه تنظیمات در اینجا تصویر خود را در اندازه کامل بارگذاری می کنید. تنها کاری که اکنون باید انجام دهید اینست که شروع به ترسیم و ایجاد کانون جدید کنید. شما می توانید نقاط زیادی را که می خواهید اضافه کنید و این بدان معنی است که می توانید انتخاب های جامعی را به عنوان دلخواه خود ایجاد کنید. شما می توانید نقاط مهم بسیاری را ایجاد کنید و هرکدام می توانند تنظیمات خاص خود را داشته باشند.

بنابراین در این مثال باید یکی از جزایر را انتخاب کنید. عنوانی را برای جزیره انتخاب کنید ، توضیحی را اضافه کنید و تصویر دیگری که به محض اینکه کاربر از کانون توجه داشته باشد نشان می دهد (قسمت سمت راست تصویر GIF که در بالا نشان داده شده است) نشان می دهد..

شما باید فرایند را برای هر یک از جزایر مورد نظرتان تعاملی تکرار کنید. پس از آماده شدن نقاط مهم ، کافیست که کد کوتاه را از سمت راست کپی کنید. کد کوتاه را در یک پست ، صفحه ، ویجت یا هر کجا که می خواهید نقشه جدید تعاملی خود را نشان دهید ، بچسبانید و تمام شد! اگر می خواهید کاربران پس از کلیک بر روی گزینه ها ، به هر صفحه دیگری هدایت شوند ، فقط کافی است به جای توضیحات ، URL را انتخاب کنید. به همین راحتی!

نسخه PRO

اگر شما فقط به یک تصویر نیاز دارید ، نسخه رایگان کامل خواهد بود نسخه PRO به شما امکان می دهد تا آنجا که می خواهید تصاویر تعاملی زیادی در سایت خود داشته باشید. اگرچه این مهمترین چیزی خواهد بود که باید در نظر بگیرید ، نسخه PRO حتی بیشتر از تصاویر متعدد به شما دست می دهد.

ویژگی گزینه های چیدمان به شما امکان می دهد اطلاعات بیشتری درباره قسمت های منتخب تصویر نشان دهید. به عنوان مثال ، شما می توانید اطلاعات را در یک سبد یا نوار ابزار ساده نشان دهید که پس از حرکت کاربر بر روی قسمت انتخاب شده تصویر ، ظاهر می شود.

بیست پالت رنگ از پیش تعریف شده نیز وجود دارد ، بنابراین لازم نیست که هر رنگ را به صورت دستی تنظیم کنید. نسخه PRO برای یک مجوز سایت تنها 74 دلار برای شما هزینه خواهد داشت ، اما اگر به بیش از یک تصویر تعاملی نیاز دارید ، این یک کار بدون ذهنیت خواهد بود.

چگونه می توان اندازه های اضافی تصویر را بازسازی کرد

ثبت اندازه های جدید تصویر در موضوع وردپرس شما نسبتاً آسان است. بعد از اینکه به سیستم خود گفتید که تصاویر شما چقدر بزرگ است ، آنها را نامگذاری کرده و تصمیم گرفتید که چگونه آنها را برداشت کنید ، می توانید تصاویر را در هر مکانی که می خواهید توزیع کنید. اما در مورد تصاویر قدیمی چیست?

اگر از یکی از تکنیک هایی که به شما نشان داده ایم استفاده کرده اید ، چمنزار را برای تصاویر جدید آماده کرده اید. این که آیا شما از اندازه های جدید ثبت نام برای تصاویر کوچک پست استفاده می کنید یا به نویسندگان اجازه می دهید از آنها در پست ها استفاده کنند, قوانین جدید فقط برای عکسهایی که بعد از ایجاد تغییر آپلود شده اعمال می شود در پرونده های function.php. برای تغییر تصاویر قدیمی ، پیشنهاد می کنیم از افزونه Regenerate Thumbnails استفاده کنید.

بازگرداندن ریز عکسها:

قیمت: رایگان
 1. قابل اعتماد و متخصص افزونه ها -> افزودن جدید
 2. جستجوی “بازگرداندن ریز عکسها”
 3. افزونه را نصب و فعال کنید
 4. هدایت به ابزار-> Regen.Thumbnails

اگر می خواهید اندازه تصاویر خود را تغییر اندازه دهید ، به سادگی بر روی دکمه “Regenerate All Thumbnails” کلیک کنید و منتظر بمانید تا افزونه کار سخت را انجام دهد.

چگونه می توان اندازه های اضافی تصویر را بازسازی کرد

اگر می خواهید تصاویر تغییر اندازه داده شود ، یا اگر می خواهید فقط برخی از تصاویر را تغییر اندازه دهید ، به کتابخانه رسانه خود بروید و در آنجا گزینه جدیدی را تحت عنوان “Bulk Action” و دیگری در کنار هر تصویر در اینجا پیدا خواهید کرد. آلبوم عکس.

نکته خوب در مورد این افزونه این است که تصاویر اصلی شما را حذف نمی کند. این فقط اندازه های جدید تصویر را ایجاد می کند که می توانید در موضوع خود استفاده کنید ، در حالی که موارد اصلی برای شما باقی می ماند که اگر تصمیم گرفتید که به آنها احتیاج ندارید بعداً از آنها استفاده کنید یا به صورت دستی حذف کنید..

خودشه. از تصاویر کوچک خود لذت ببرید یا از آنها دیدن کنید اندازه های ساده تصویر افزونه ای که می تواند همین کار را انجام دهد.

ویژگی های تصویر عرض و عرض را با jQuery حذف کنید

هنگام افزودن تصاویر به یک پست وردپرس ، سیستم به طور خودکار ویژگی های قد و عرض خود را به تصویر اضافه می کند. این یک چیز خوب است ، اما مواقعی وجود دارد که شما دوست ندارید این واقعیت را بخوانید که هر تصویری آن ویژگی ها را می گیرد.

اگر می خواهید ویژگی ها را درست در نقطه بارگذاری قرار دهید ، می توانید این کار را از طریق یک عملکرد ساده انجام دهید که آخرین بار به شما نشان دادیم.

اما اگر مقاله را خوانده اید یا خودتان این عملکرد را امتحان کرده اید ، متوجه شده اید که تنها بر تصاویر آپلود شده بعد از نصب عملکرد در سیستم WP شما تأثیر می گذارد. اگر در حال حاضر یک بانک اطلاعاتی پر از پست با تصاویر درج شده دارید ، عملکرد فوق الذکر به شما در خصوص ویژگی های تصویر قدیمی شما کمک زیادی نخواهد کرد.

از آنجا که احتمالاً نمی توانید هر تصویر را به صورت دستی طی کنید و یک و یک عرض و ارتفاع را یک به یک حذف کنید ، احتمالاً به عملکرد دیگری نیاز دارید که این ویژگی ها را برای همه تصاویر موجود تعبیه شده در پست های شما نواری کند. در این حالت ، شما در جای مناسب قرار دارید ، زیرا ما قصد داریم روشی ساده برای حذف خودکار صفات تصویر از عرض و ارتفاع با چند خط کد jQuery را به شما نشان دهیم. با عبارت قبلی نترسید – حتی لازم نیست بدانید که جی کوئری چیست ، فقط سه قدم بعدی را دنبال کنید و به صورت جیف انجام خواهید شد.

حذف ویژگی های تصویر عرض و ارتفاع:

 1. پرونده header.php را از پوشه موضوع خود باز کنید
 2. این کد را در هر نقطه بین کپی و جایگذاری کنید و برچسب ها:
 3. 
 4. ذخیره تغییرات

و شما انجام داده اید! بعد از باز کردن پستی که حاوی یک تصویر باشد ، برچسب جادوی خود را انجام می دهد و برچسب های عرض و قد را از آن حذف می کند.

نحوه ایجاد اندازه های سفارشی در Media Uploader

اگر از Media Uploader برای مقابله با تصاویر در وردپرس استفاده می کنید ، احتمالاً گزینه های بی شماری برای تصاویر دیده اید. بین بسیاری ، شما می توانید اندازه تصویر را انتخاب کنید که می توانید به مقاله خود ارسال کنید.

گزینه های کوچک ، متوسط ​​، بزرگ و تمام اندازه برای انتخاب وجود دارد ، اما تمام این گزینه ها مقادیر از پیش تعریف شده دارند. بنابراین ، اگر از یک موضوع سفارشی استفاده می کنید ، بیشتر از آنکه دچار تغییر عرض و ارتفاع برای هر تصویر شوید بارها و بارها گیر کرده اید.

در واقع ، شما لازم نیست که این کار را انجام دهید. یک عملکرد کوچک مرتب با نام add_image_size () وجود دارد که ابزاری عالی برای توسعه دهندگان است. و بعد از این مقاله ، آن را نیز مفید خواهید دید.

بیایید بگوییم که موضوع شما دارای عرض سفارشی است و می خواهید به راحتی تصاویر را جاسازی کنید تا در آنجا کاملاً جای بگیرد. بیایید بگوییم که عرض 666 پیکسل است (ما نمی خواهیم بدانیم که چرا عرض را به این عدد تنظیم کرده اید ، این انتخاب شماست). برای انجام این کار ، باید یک دکمه رادیویی اضافی به Media Uploader اضافه کنید. با کد زیر ، یک اندازه دیگر را اضافه می کنید که اندازه اصلی اصلی آن است.

 1. پرونده function.php خود را باز کنید
 2. این قطعه کد را کپی و جایگذاری کنید:
 3. تابع custom_image_size ()
  add_image_size ('یک اندازه' ، 333 ، 333 ، واقعی)؛
  add_image_size ('size-other'، 666، 666، true)؛
  }
  
  add_action ('init'، 'custom_image_size')؛
  
  تابع show_image_size (اندازه های $) {
  $ size ['one-size'] = __ ('اندازه سفارشی 1' ، 'isitwp')؛
  $ size ['other-size'] = __ ('اندازه سفارشی 2' ، 'isitwp')؛
  اندازه های $ را برگردانید
  }
  
  add_filter ('image_size_names_choose'، 'show_image_size')؛
 4. ذخیره تغییرات
 5. تصویری را از Uploader Media خود اضافه کنید که در آن باید گزینه های اندازه جدید خود را تحت “تنظیمات نمایش پیوست” ببینید

تصویر خودکار از هر وب سایت ایجاد کنید و آن را به عنوان تصویری در پست خود منتشر کنید

اگر می خواهید یک تصویر کوچک از یک وب سایت را به نمایش بگذارید ، باید به وب سایت بروید ، صفحه آن را چاپ کنید یا با یک برنامه یا یک افزودنی مرورگر از یک عکس تصویری بگیرید. سپس لازم است که تصویر را تغییر داده ، آن را در اندازه مناسب برش داده و آن را در وردپرس خود بارگذاری کنید تا بتوانید از یک تصویر استفاده کنید.

اگر مجبور نیستید هر لحظه از آن عکس بگیرید ، مشکلی نخواهد بود ، اما اگر بیشتر از تصاویر از وب سایت های مختلف استفاده می کنید ، خوشحال خواهید شد که می شنوید که یک عملکرد عالی است که وجود دارد باعث صرفه جویی در وقت و اعصاب شما می شود.

در این بخش از راهنمای ، ما قصد داریم عملکرد کاملی را ایجاد کنیم که یک کد کوتاه ایجاد می کند که می توانید برای گرفتن عکس های فوری از هر صفحه وب مورد نظر خود استفاده کنید..

ایجاد تصویر صفحه نمایش خودکار:

 1. بازکردن توابع.php
 2. کد زیر را کپی و جایگذاری کنید:
 3. عملکرد wp_webscreen ($ atts ، $ content = NULL)
  عصاره (کد کوتاه)
  "snap" => 'http://s.wordpress.com/mshots/v1/',
  "url" => 'http://www.firstsiteguide.com',
  "alt" => 'wploop',
  "w" => '600' ، // عرض
  "h" => '450' // ارتفاع
  ) ، $ atts))؛
  
  $ img = ''؛
  بازگشت $ img؛
  }
  add_shortcode ("صفحه" ، "wp_webscreen")؛
 4. متغیرهای پیش فرض را در آرایه تغییر دهید
 5. ذخیره تغییرات

این عملکرد یک کد کوتاه ایجاد می کند که می توانید به راحتی از هر مکانی در وب سایت وردپرس استفاده کنید. چه بخواهید از عکس صفحه وب در پستی ، ویجت نوار کناری یا پاورقی خود استفاده کنید ، به عنوان مثال ، کد کوتاه را در جای مناسب قرار دهید:

[url screen = ”http://www.firstsiteguide.com” alt = ”fsg” w = ”600 ″ h =” 450 ″]

نکته جالب در مورد این عملکرد این است که تصویر را به عنوان URL پویا ذخیره می کند ، بدین معنی که به محض ایجاد عکس فوری با کد کوتاه ، در آینده به طور خودکار خود را تازه می کند و همیشه ظاهر فعلی وب سایت مشخص شده در کد کوتاه را نشان می دهد.

توجه داشته باشید که می توانید پارامترهای کد کوتاه را مستقیماً از آن تغییر دهید. اگر می خواهید عکس فوری از URL دیگری را بگیرید یا از یک عکس دیگر در ابعاد دیگر عکس بگیرید ، لازم نیست که کد را در پرونده های function.php تغییر دهید..

مثال:

بیایید بگوییم که شما می خواهید یک عکس از Google بگیرید و آن را 200 × 400 پیکسل بزرگ کنید:

[url screen = ”http://www.google.com” alt = ”Google” w = ”200 ″ h =” 400]

با ذخیره کردن کد کوتاه در یک دکمه می توانید همه چیز را آسانتر کنید تا بتوانید با یک کلیک یک دکمه آن را در یک پست وارد کنید..

نتیجه

برای بهتر شدن تصاویر در سایت وردپرس نیازی به نصب تمام افزونه ها و عملکردهای ذکر شده برای شما نیست. اما امیدواریم حداقل نکاتی را پیدا کرده باشید که به شما در بهینه سازی تصاویر یا بهتر شدن آنها از هر نظر کمک خواهد کرد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map