نظرات: نظر چیست و چگونه می توان آن را مدیریت کرد؟

wordpress-comments.png


پلتفرم وبلاگ نویسی وردپرس با یک سیستم نظری ارائه می شود که به بازدید کنندگان وب سایت شما اجازه می دهد تا نظرات خود را در مورد موضوع مشخص بگذارند و با شما و سایر کاربران سایت خود ارتباط برقرار کنند. این پیام (معمولاً کوتاه) شناخته شده به عنوان یک نظر ، در انتهای پست ها و صفحات شما قرار دارد.

هنگامی که یک کاربر در یک پست یا صفحه ای قرار می گیرد که نظرات در آن فعال است (به طور پیش فرض ، وردپرس اجازه می دهد تا در تمام پست ها و صفحات نظر دهد) ، فرم کامنت را مشاهده می کند. با پر کردن آن و نوشتن پاسخ ، هر کاربر می تواند نظر خود را بیان کند که در زیر مقاله نشان داده خواهد شد. سایر کاربران می توانند هرگونه اظهار نظر را ببینند و به آنها پاسخ دهند یا خودشان بنویسند.

نحوه مدیریت نظرات در وردپرس

اگر از منوی داشبورد سرور در سمت چپ به نظرات بروید ، قادر خواهید بود تا تمام نظرات خود را در سایت خود انجام دهید. لیست ها در لیست مرتب می شوند که در آن هر کامنت دارای عناصر زیر است:

 • نویسنده – نام ، ایمیل و آدرس وب سایت
 • اظهار نظر – متن نوشته شده توسط نویسنده
 • پست  – پیوند به پست یا صفحه اصلی که در آن می توانید نظر دهید
 • تاریخ و زمان – هنگام ارسال

برای مدیریت یک نظر واحد ، مکان نما را روی آن قرار دهید – چند لینک مدیریت تحت نظر انتخاب شده ظاهر می شوند. در اینجا می توانید نظر قبلاً منتشر شده را تأیید یا تأیید کنید. به طور پیش فرض ، تمام پاسخ هایی که دریافت می کنید منتظر تعدیل شما هستند و شما باید به صورت دستی روی هر یک از آنها کلیک کنید تا بتوانند در پست یا صفحه شما نشان داده شوند.

نظرات وردپرس را مدیریت کنید

برای پاسخ سریع به یک نظر ، پیوند “پاسخ” دوم را انتخاب کنید که ویرایشگر زیر آن را باز می کند. می توانید پاسخ خود را بنویسید و به دلخواه خود آن را سبک کنید (متن را با حروف برجسته ، ایتالیایی ، پیوندها ، نقل قول ها و غیره اضافه کنید)

گزینه Quick Edit اجازه می دهد تا شما را به تغییر نظر. می توانید متن ، پیوندها و هر آنچه را که دوست داشتید تغییر دهید. علاوه بر این ، می توانید نام ، ایمیل و نشانی اینترنتی شخصی را که پاسخ آن را ترک کرده است ویرایش کنید. دکمه ویرایش به شما گزینه های مشابه را می دهد ، اما این نظر را در صفحه جداگانه باز می کند.

دکمه هرزنامه نظر را ناخواسته علامت گذاری می کند و آن را به یک پوشه جداگانه منتقل می کند. به طور مشابه ، دکمه سطل آشغال خواهد شد نظر را حذف کنید و آن را به زباله منتقل کنید. این سی روز در آنجا می ماند ، مگر اینکه آن را به طور دائم از لیست حذف کنید.

تنظیمات نظرات را تغییر دهید

می توانید از طریق تنظیمات رفتار سیستم اظهار نظر پیش فرض وردپرس را تغییر دهید. به عنوان مثال ، تصمیم بگیرید که کاربران غیر وارد شده می توانند پاسخ های خود را ترک کنند یا گزینه ای را فعال کنید که بطور خودکار تمام نظرات را تأیید کند (توصیه نمی شود). از آنجا که قبلاً تنظیمات بحث را با جزئیات شرح داده ایم ، لطفا نحوه کار با تنظیمات نظرات وردپرس را ببینید.

نظرات را برای صفحات خاص غیرفعال کنید

بحث

حتی اگر وردپرس اجازه می دهد تا در تمام پست ها و صفحه ها نظر دهید ، می توانید آن تنظیم را برای هر پست یا صفحه شخصی کنترل کنید.

 1. ارسال یک صفحه یا صفحه
 2. “گزینه های صفحه” را در بالا پیدا کنید
 3. کادر “بحث” را علامت بزنید
 4. به پایین پایین ویرایشگر پست بروید
 5. در کادر بحث ، اجازه می دهید تا نظرات را برای آن صفحه مجاز یا مجاز نکنید

هنگامی که کسی نظر داد ، ایمیل دریافت کنید

به طور پیش فرض ، وردپرس هر بار که شخصی نظر خود را در سایت شما می گذارد ، برای شما ایمیل ارسال می کند. در حالی که این یک ویژگی خوب هنگام شروع وبلاگ وردپرس خود است ، ممکن است به محض شروع دریافت پاسخ بیشتر ، این یک مزاحمت باشد. اگر نمی خواهید برای هر نظر در سایت خود ایمیل جدید دریافت کنید ، لطفاً به این موضوع بازگردید تنظیمات -> بحث جایی که می توانید آنها را خاموش کنید.

سایر افزونه های اظهار نظر

بستر اظهار نظر پیش فرض فقط برای یک کاربر معمولی بسیار مناسب است. اما اگر تصمیم دارید سیستم اظهار نظر را گسترش دهید ، باید بدانید که ده ها پلاگین دیگر وردپرس وجود دارند که می توانند یک پیش فرض را به طور کامل جایگزین کنند. به عنوان مثال ، می توانید Disqus ، Comments Evolution ، Livefyre Comments 3 را نصب کنید یا حتی نظرات فیس بوک را به سایت خود اضافه کنید.

هرزنامه نظر

نظر اسپم در مثال WordPress

متأسفانه یکی از اولین اظهارنظرهایی که به سایت خود خواهید کرد احتمالاً اسپم (نظر ناخواسته) خواهد بود. از همان لحظه ای که وردپرس را نصب می کنید ، سایت شما به هزاران اسپمر تبدیل می شود که شروع به ارسال آگهی های نوشتاری ضعیف و پیام های ناخواسته برای شما می کنند. خوشبختانه پلاگین های ضد اسپم بسیاری وجود دارد که به شما در مبارزه با آن تهدید کمک می کنند. برای مبتدیان ، Akismet وجود دارد که با WordPress از پیش نصب شده است.

پینگ بک

پینگ بک

وقتی کسی از وب سایت دیگری به وبلاگ شما پیوند بخورد ، شما دریافت خواهید کرد پینگ بک. از این طریق ، وردپرس به شما کمک می کند تا سایت هایی را که به شما پیوند دارند پیگیری کنید. پینگ بک ها به عنوان نظر شناخته می شوند, و آنها در میان سایر نظرات منظم ارسال شده توسط بازدید کنندگان شما در لیست تعدیل ظاهر می شوند.

برای تشخیص پینگ بک از نظر ، […] را در ابتدا و انتهای هر نظر جستجو کنید.

آواتارها

آواتارهای وردپرس

هر یک از مفسران تصویر کوچکی دارد که در کنار این نظر نمایش داده شده است. به این تصویر نماد گفته می شود و نویسنده را نشان می دهد. وردپرس از Gravatar استفاده می کند برای نمایش این تصویر بنابراین ، اگر می خواهید عکس یا تصویر دلخواه خود را برای آواتار داشته باشید ، لطفاً یک حساب کاربری با خود ثبت کنید گراواتار.

 1. هدایت به کاربران -> نمایه شما و آدرس ایمیلی را که استفاده می کنید بررسی کنید
 2. سایت گراواتار را باز کنید
 3. با آدرس ایمیلی که استفاده می کنید به این سرویس ثبت نام کنید
 4. تصویر مورد نظر خود را بارگذاری کرده و آن را سفارشی کنید
 5. تغییرات را تأیید کنید
 6. بازگشت به کاربران -> نمایه شما و تصویر جدید خود را بررسی کنید

کاربرانی که حساب Gravatar رایگان و نماد سفارشی ندارند ، تصویر پیش فرض آواتار را دریافت می کنند. می توانید پیش فرض را در تنظیمات بحث بگذارید.

نظرات مهم هستند

نظرات روش خوبی برای ارتباط با خوانندگان شما است. آنها می توانند وب سایت شما را بهتر و تعاملی تر کنند. قبل از شروع استفاده از نظرات به طور مرتب ، حتماً تنظیمات را بررسی کرده و آنها را متناسب با نیاز خود تنظیم کنید. اگر دوست ندارید که نحوه عملکرد نظرات استاندارد ، ده ها افزونه دیگر وجود داشته باشد که می توانند سیستم پیش فرض را جایگزین کنند. متأسفانه ، نظرات همچنین اسپم ها را به خود جلب می کند ، بنابراین برای مبارزه با هرزنامه ها همیشه آماده باشید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map