چگونه یک تم وردپرس نصب کنیم؟

install-wordpress-theme.png


هنگامی که یک وبلاگ وردپرس را راه اندازی می کنید ، و به خصوص اگر این اولین کسی است که با آن کار کرده اید ، پیدا کردن یک موضوع مناسب وردپرس ممکن است زمان ببرد. و این کاملاً طبیعی است درست مانند یافتن مبلمان جدید یا تصمیم گیری در مورد مدل موهای جدید ، زمان لازم خواهد بود تا وقتی به آن تم عالی که قرار است در سایت شما فعال بماند ، افتادید.

در طی این فرآیند ، شما احتمالاً چندین تم مختلف را نصب خواهید کرد تا آنها را امتحان کنید. و اگر تصمیم به خرید یک پریمیوم را دارید ، هنوز باید بدانید که چگونه آن را در سایت وردپرس خود نصب کنید تا کاربران بتوانند از طراحی آن لذت ببرند.

نصب یک موضوع جدید وردپرس بسیار ساده است. اما از آنجا که سه روش مختلف وجود دارد که می توانید استفاده کنید ، چرا اکنون همه آنها را یاد نمی گیریم؟ هنگامی که تمام تکنیک ها را امتحان کنید ، هرگز در آینده با نصب مضامین جدید مشکلی نخواهید داشت. برای به دست آوردن یک موضوع جدید در سایت خود ، می توانید:

 • از عملکرد جستجوی وردپرس استفاده کنید
 • مستقیم آن را از وردپرس بارگذاری کنید
 • ارسال یک موضوع از طریق FTP (پیشرفته تر)
از آنجایی که نصب یک موضوع فقط چند دقیقه طول خواهد کشید ، می توانید همین حالا روش های دیگری را امتحان کنید.

سریعترین روش برای نصب تم های وردپرس رایگان از دایرکتوری رسمی استفاده از عملکرد جستجوی داخلی است.

 1. از منوی داشبورد سرور ، را انتخاب کنید ظاهر -> مضامین
 2. در بالای صفحه ، روی دکمه “افزودن جدید” کلیک کنید

در این صفحه ، وردپرس پانزده موضوع برجسته را از مخزن خود نمایش می دهد. از این مرحله می توانید به دنبال موضوعی بروید که دوست دارید.

هر موضوع به تنهایی در یک جعبه ویژگی ارائه می شود. از نوار بالا ، می توانید نمای را به آن تغییر دهید محبوب ترین ، جدیدترین یا موضوعات مورد علاقه. برگه موارد دلخواه خالی خواهد ماند تا حداقل یک مورد را در صفحات WordPress.org علامت گذاری کنید. با کلیک روی “فیلتر ویژگی“دکمه ، WordPress مواردی را که توسط فیلتر انتخاب شده به شما نشان می دهد:

 • چیدمان – شبکه ، یک ستون ، سمت چپ و غیره.
 • ویژگی ها – هدر انعطاف پذیر ، پس زمینه سفارشی ، الگوی تمام عرض و غیره.
 • موضوع – تعطیلات ، اخبار ، عکاسی ، و غیره.

نحوه جستجوی مضامین وردپرس

در نگاه اول ، فقط یک تصویر صفحه و نام هر موضوع را مشاهده خواهید کرد.

هنگامی که مکان نما ماوس را روی موردی که دوست دارید حرکت دهید ، وردپرس چند گزینه اضافی را نشان می دهد.

وردپرس با کلیک بر روی دکمه “جزئیات و پیش نمایش” یا دکمه “پیش نمایش” ، خود را خواهد دید صفحه نسخه ی نمایشی را باز کنید از آن مورد خاص در اینجا می توانید توضیحی را نیز بخوانید ، نمره امتیاز را ببینید و چند جزئیات دیگر در مورد آن مشاهده کنید.

اگر آنچه را که در صفحه نمایشی می بینید دوست دارید ، می توانید به سرعت آن مضمون را نصب کنید:

 1. بر روی دکمه “نصب” در گوشه سمت چپ بالای صفحه کلیک کنید

 2. چند ثانیه (یا بسته به سرعت اتصال به اینترنت) چند ثانیه صبر کنید تا نصب کامل شود

 3. برای اعمال تغییرات بر روی دکمه “فعال سازی” کلیک کنید

وردپرس سپس تنظیمات را پیاده سازی می کند و موضوع جدید برای همه کسانی که سایت شما را بارگیری می کنند قابل رویت می شود. همچنین شما را به صفحه مضامین برمی گرداند که می توانید جستجو را ادامه دهید یا یک موضوع را برای هر یک از لیست های دیگر تغییر دهید.

تا زمانی که روی دکمه “فعال سازی” کلیک نکنید ، موضوع در سایت شما نصب خواهد شد ، اما بازدید کنندگان هنوز هم طراحی قدیمی شما را خواهند دید.

اگر تصمیم دارید به موضوع تازه نصب شده ای که هنوز فعال نشده اید ، بروید ، لطفاً به آن بروید ظاهر -> مضامین. مورد را پیدا کنید ، روی آن معلق بگیرید و روی دکمه “فعال سازی” کلیک کنید تا سبکهای جدیدی در سایت شما اعمال شود.

اگر نیازی به پیش نمایش موضوع ندارید ، می توانید بلافاصله با کلیک روی دکمه مناسب آن را نصب کنید.

یک موضوع را از طریق مدیر وردپرس بارگذاری کنید

موضوع وردپرس را بارگذاری کنید

روش اول فقط با مضامین رایگان WordPress از مخزن رسمی. اما اگر یک موضوع را مستقیماً از همان دایرکتوری با فرمت ZIP بارگیری کنید ، یکی را در هر سایت دیگری پیدا کنید یا یک کالای حق بیمه را خریداری کنید ، باید آن را به صورت دستی بارگذاری کنید. مهم است که شما این موضوع را در قالب .zip داشته باشید (آن را استخراج نکنید زیرا در این روش کار نخواهد کرد):

 1. قابل اعتماد و متخصص ظاهر -> مضامین
 2. بر روی دکمه “افزودن جدید” کلیک کنید
 3. در بالای صفحه ، روی دکمه “بارگذاری موضوع” کلیک کنید
 4. روی “انتخاب پرونده” کلیک کنید
 5. پرونده .zip را از رایانه خود انتخاب کنید
 6. روی “نصب اکنون” کلیک کنید
 7. چند ثانیه صبر کنید تا وردپرس موضوع را نصب کند

در صفحه جدیدی که باز خواهد شد ، باید پیام تأیید را مشاهده کنید. از همان صفحه ، می توانید موضوعی را که بارگذاری کرده اید پیش نمایش دهید ، بلافاصله آن را فعال کرده یا به صفحه تم ها برگردید.

یک موضوع را از طریق FTP بارگذاری کنید

فقط در صورتی که در حال حاضر به داشبورد وردپرس دسترسی ندارید یا به هر دلیل دیگری نمی توانید موضوع جدید را از طریق سرپرست WordPress نصب کنید ، یک روش سوم وجود دارد که می تواند به شما کمک کند. این یکی کاملاً مبتدی نیست زیرا شما باید بدانید که چگونه با یک مشتری FTP کار کنید. همچنین به اعتبارات FTP نیاز دارد که بسیاری از مبتدیان نمی دانند کجا را پیدا کنند و چگونه استفاده کنند.

اما اگر اطلاعات ورود FTP را به صندوق ورودی خود دریافت کردید ، و از پروتکل انتقال فایل و کار با پرونده ها کاملاً عجیب نیست ، نصب یک موضوع وردپرس از این طریق فقط چند لحظه طول خواهد کشید.

یک موضوع وردپرس را از طریق FTP بارگذاری کنید

بنابراین ، به جای گذراندن رابط کاربر پسند در وردپرس مانند روشهای قبلی ، می توانید یک موضوع را مستقیماً به پوشه مضامین نصب وردپرس خود اضافه کنید:

 1. بارگیری و نصب رایگان FileZilla یا هر مشتری FTP دیگری
 2. برنامه را باز کنید و به سرور FTP خود متصل شوید
 3. حرکت به پوشه WordPress (معمولاً در پوشه “www” یا “public_html” یافت می شود)
 4. باز کن wp-content / themes پوشه
 5. موضوع جدید خود را در آنجا از حالت فشرده خارج کنید (باید یک پوشه جدید به نام این موضوع داشته باشید)
 6. وارد داشبورد سرور وردپرس شوید
 7. باز کن ظاهر -> مضامین
 8. مورد جدید را پیدا کنید ، مکان نما خود را برداشته و روی دکمه “فعال سازی” کلیک کنید

نتیجه

وقتی تصمیم دارید موضوع جدید وردپرس را نصب کنید ، سه روش وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. در حالی که مضامین مربوط به دایرکتوری رسمی وردپرس به سرعت از طریق پنل مدیریت قابل نصب است ، باید سایر موارد را به صورت دستی بارگذاری کنید.

فقط در صورتی که نمی توانید یک موضوع را از طریق وردپرس نصب کنید ، از دسترسی FTP استفاده کنید تا پرونده ها مستقیماً در پوشه منتقل شوند. به محض نصب چند مضمون وردپرس و امتحان کردن آنها ، این به ماهیت دوم شما تبدیل خواهد شد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map