نحوه اضافه کردن شماره های تلفن قابل کلیک در وردپرس

clickable-phone-number-wordpress.png


تلفن های هوشمند حاکم بر جهان هستند. ما لازم نیست که تکرار کنیم که تلفن های هوشمند دنیا را چگونه تغییر داده و آنها را قادر به چه چیزی می دانند. ما همچنین می دانیم که در جامعه مدرن ، هر وب سایتی که ایجاد می کنید باید پاسخگو باشد. اما چه اتفاقی می افتد با شماره های تلفنی که در پست ها و صفحات وردپرس خود می نویسید?

بیشتر مدل های تلفن های هوشمند اخیر به طور خودکار یک شماره تلفن را تشخیص می دهند. خوب ، حداقل صحیح است اگر شما آن شماره را با فرمت مناسب و حاوی کد کشور و منطقه نوشتید:

 • <(Area Code) >

متأسفانه ، همه تلفن های هوشمند یکسان نیستند و همه آنها شماره تلفن را در همه قالب ها تشخیص نمی دهند. بسیاری از مردم هنوز از تلفن های قدیمی تر از پنج سال استفاده می کنند ، و احتمال دارد که شماره تلفن ها حتی اگر به صورت صحیح نوشته شده باشد ، قابل کلیک نیستند. در این حالت ، حتی اگر سایتی خارق العاده ایجاد کرده اید که باعث می شود کاربران بتوانند با شما تماس بگیرند ، ممکن است دچار مشکل شوید. اگر این کاربران مجبور به نوشتن ، کپی کردن و چسباندن شماره یا تایپ کردن تعداد آنها باشند ، احتمالاً آنها با قرار وثیقه می روند. قبل از اینکه مشتریهای بی تاب را که نمی خواهند با شماره ها اشتباه بگیرند را از دست بدهید ، باید چمن را برای هر کاربر تلفن هوشمند ، صرف نظر از دستگاه آنها ، آماده کنید.

شماره تلفنهای قابل کلیک را اضافه کنید

شماره تلفن قابل کلیک

اگر فقط باید یک شماره تلفن قابل کلیک را به وب سایت خود اضافه کنید ، لازم نیست افزونه های اضافی را نصب کنید. شما می توانید این کار را با یک خط ساده از کد HTML انجام دهید که در واقع همان پیوند معمولی است. بیایید ببینیم واقعاً چقدر راحت است:

  1. یک پست را در ویرایشگر متن باز کنید یا از کد در یک الگوی استفاده کنید
  2. یکی از خطوط زیر را کپی و جایگذاری کنید:
  +1 (234) 567-8912
 1. شماره تلفن را تغییر دهید
 2. ذخیره ، انتشار یا پیش نمایش پست خود راچند سال پس از آن ، پروتکل TEL کار خود را کاملاً برای کاربران تلفن همراه انجام می داد. مشکل این بود که شماره تلفن های قابل کلیک توسط مرورگرهای دسک تاپ شناخته نمی شدند که یا اصلاً جوانه نمی زنند یا حتی پیام خطایی نشان می دادند. امروز ، توسعه دهندگان مشکل را برطرف کرده اند و می توانید از پروتکل در همه مرورگرهای مدرن استفاده کنید. در حالی که شماره تلفن را باز کرده و آن را در تلفن های هوشمند شروع می کند ، رایانه های رومیزی Skype را برای تماس شما آماده می کنند.

از تماس اسکایپ استفاده کنید

اما اگر می خواهید کاربران تلفن های هوشمند خود بتوانند بین یک تماس معمولی و یک اسکایپ انتخاب کنند؟ نگران نباش فقط باید پروتکل موجود در پیوند را تغییر دهید. بنابراین ، به جای پروتکل TEL ، از پروتکل CALLTO استفاده کنید:

+1 (234) 567-8912

اگر از اسکایپ استفاده می کنید ، حتی می توانید با ارائه نام اسکایپ به شما امکان تماس با کاربران را بدهید:

اسکایپ

از پیامک استفاده کنید

آیا می دانید که حتی می توانید پیامی را برای پیام رسانی SMS ایجاد کنید؟ همانطور که قبلاً حدس زده اید ، فقط باید پروتکل را تغییر دهید. همانطور که انتظار دارید ، در صورت کلیک بر روی رایانه رومیزی ، این پیوند کاری انجام نخواهد داد ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که کاربران خود آگاه هستند که به آنها اجازه می دهید پیام کوتاه ارسال کنند یا دقیقاً هنگام ورود سایت خود از این نوع پیوند استفاده کنید. یک حالت پاسخگو.

 ارسال پیامک به +1 (234) 567-8912

دکمه تماس اکنون را با یک افزونه رایگان اضافه کنید

اگر مشاغل شما به تماس های تلفنی به شدت متکی است ، باید در ساخت شماره های قابل کلیک با تلفن گام دیگری بردارید. به جای ایجاد پیوند ساده ، ممکن است دکمه تماس اکنون را اضافه کنید که همیشه در دسترس بازدید کنندگان موبایل شما باشد. خوشبختانه ، در میان برخی از افزونه های شگفت انگیز وردپرس ، یک نسخه فوق العاده رایگان وجود دارد که می تواند در دستیابی به آن به شما کمک کند.

دکمه Now تماس بگیرید

قیمت: رایگان

اکنون با دکمه Now برای وردپرس تماس بگیرید

این افزونه رایگان سبک است و نصب ، فعال سازی و راه اندازی آن چند ثانیه طول می کشد. تنها کاری که بعد از نصب باید انجام دهید این است که شماره تلفن خود را وارد کنید ، یک رنگ برای دکمه و محل آن را انتخاب کنید. می توانید دکمه تماس در حال حاضر را در سمت چپ یا سمت راست صفحه نشان دهید یا یک دکمه پایین کامل را نمایش دهید که بر ویژگی جدید شما تأکید کند..

اگر حساب Google Analytics با وب سایت خود دارید ، این افزونه به شما امکان می دهد با ایجاد رویدادی برای هر کلیک که انجام داده اید ، تماسهای تلفنی را ردیابی کنید. ساده است؛ پس از تنظیم افزونه ، حداقل 24 ساعت قبل از نمایش Google Analytics داده ها را مجاز کنید.

برای تنظیمات وردپرس با دکمه Now تماس بگیرید

اگر نمی خواهید دکمه در پست ها و صفحات خاص نشان داده شود ، شناسه های آنها را در تنظیمات بنویسید. به همین راحتی است برای نمایش دکمه در تمام صفحات وردپرس ، آخرین گزینه را خالی بگذارید.


مانند بسیاری موارد دیگر در وردپرس ، ایجاد شماره تلفن های قابل کلیک به هیچ وجه کار سختی نیست. امیدواریم این مقاله به شما در ایجاد خود کمک کند. چگونه پیوندهای جدید خود را دوست دارید?

اگر به وبلاگ وردپرس خود نیاز به کمک بیشتری دارید ، مهارت های WordPress خود را با آموزش های ما بالاتر ببرید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map