از برچسب های وردپرس بهترین نتیجه را کسب کنید

بهترین استفاده را از برچسب ها در وردپرس بدست آورید


مشابه دسته ها ، برچسب ها راهی برای گروه بندی پست ها و صفحات وردپرس هستند. آنها معمولاً خاص تر از دسته ها هستند اما کاملاً اختیاری هستند. اگرچه به راحتی می توانید تصمیم بگیرید که از استفاده از برچسب ها در پست های خود استفاده نکنید ، بیشتر افراد در وردپرس پست های خود را با حداقل یک کلمه نشان می دهند که مربوط به مقاله ای است که آنها نوشتند..

مشکل برچسب ها این است که بیشتر وبلاگ نویسان جدید که وبلاگ های خود را شروع کرده اند ، از آنها به درستی استفاده نمی کنند. بعضی از آنها جعبه متن تگ را فقط برای بهتر شدن پست خود پر می کنند ، در حالی که موارد دیگر به اضافه کردن برچسب های بی ربط و افزایش بیش از حد جعبه متن ادامه می دهند. مانند اکثر چیزهای زندگی ، شما باید معتدل باشید. پیشنهاد می کنیم در هر پست 2-3 برچسب اضافه کنید و همچنین حداقل تعداد منحصر به فرد را حفظ کنید. از آنجایی که وردپرس برای هر برچسب یک صفحه اضافی ایجاد می کند ، شما نمی خواهید اطلاعات غیرضروری پایگاه داده خود را پر کنید.

در این راهنما ، ما قصد داریم به شما نشان دهیم:

 • نحوه اضافه کردن خودکار برچسب ها در وردپرس
 • چگونه می توان تعداد برچسب ها را در هر پست محدود کرد
 • چگونه می توان تعداد برچسب ها را در ویجت Tag Cloud محدود کرد

نحوه اضافه کردن خودکار برچسب ها در وردپرس

اگر در مورد برچسب زدن به پست های خود جدی هستید ، می دانید که با انتخاب برچسب های مناسب ، می توانید حتی در هر پست حتی چند دقیقه گرانبها از دست دهید. اما اگر به شما بگوییم که می توانید به طور خودکار برچسب ها را در پست های وردپرس خود اضافه کنید?

درج برچسب هوشمند

قیمت: رایگان

درج برچسب هوشمند

همانطور که از قبل مشاهده کردید ، اضافه کردن خودکار برچسب ها با کمک افزونه رایگان قابل انجام است. لازم نیست فایل ها را تغییر دهید یا کد بنویسید ، زیرا Smart Tag Insert کار را برای شما انجام می دهد. این افزونه به جای اینکه در مورد برچسب ها برای هر پستی که می نویسید وقت خود را از دست دهید ، به شما امکان می دهد تا موارد را از طریق یک رابط کاربری دوستانه تنظیم کنید. این افزونه چندین برچسب پیدا می کند که برای ارسال های شما بهترین هستند ، و در صورت نیاز می توانید از آنها استفاده کنید یا تغییر دهید..

لیستی از برچسب ها ایجاد کنید

بعد از نصب و فعال سازی افزونه ، اولین کاری که می خواهید انجام دهید این است لیستی از برچسب ها ایجاد کنید. Smart Tag Insert از این لیست در آینده استفاده می کند. افزونه تمام برچسب هایی را که شما ذکر کرده اید اسکن می کند تا بتواند مناسب ترین موارد را برای مقالات شما پیدا کند.

می توانید از کلمات یا کل عبارات استفاده کنید. برای نوشتن یک برچسب دیگر ، به سادگی فاصله ای بین کلمات اضافه کنید.

انواع ارسال مجاز

این افزونه به جای اضافه کردن خودکار برچسب ها به هر نوع پست ، به شما امکان می دهد نوع (های) ارسال شده را با آن انتخاب کنید. این بدان معناست که می توانید به عنوان مثال فقط پست ها ، صفحات یا بازنگری ها را انتخاب کنید. خبر خوب این است که این افزونه همه انواع پست های سفارشی شما را به رسمیت می شناسد تا بتوانید انتخاب کنید که با آنها کار کنید.

برچسب های هوشمند تنظیمات را وارد کنید

نقش های کاربر مجاز به اضافه کردن برچسب های سفارشی جدید است

این گزینه به شما امکان می دهد نقش های کاربر را انتخاب کنید که بتوانید برچسب های دلخواه را از ویجت برچسب ها اضافه کنید. به عنوان مثال ، اگر جعبه کنار نویسندگان را بررسی کنید ، فقط آنها می توانند هنگام نوشتن مقالات ایده های جدیدی را ارائه دهند. همه کاربران دیگر نمی توانند ویجت برچسب ها را مشاهده کنند.

برچسب ها را به صورت خودکار به پست های قدیمی اضافه کنید

همه موارد ذکر شده در بالا برای پست های آینده شما کار می کند. در بیشتر موارد ، شما قبل از نصب این افزونه ، برخی از پست های منتشر شده را خواهید داشت. اما این لازم نیست که شما را نگران کنید زیرا Smart Tag Insert شما را با آخرین گزینه پوشش داده است ، بنابراین می توانید زمان بیشتری را برای تبلیغ مطالب خود و درآمدزایی با سایت خود اختصاص دهید.

با یک کلیک یک دکمه ، می توانید به طور خودکار مناسب ترین برچسب ها را به همه پست های قدیمی خود اضافه کنید. دکمه اول تعداد مشخصی از برچسب ها را به انواع پست انتخاب شده اضافه می کند ، در حالی که دکمه دیگر تمام برچسب های قدیمی را حذف کرده و آنها را با موارد جدید جایگزین می کند. قبل از زدن دکمه ، باید بدانید که این گزینه غیر قابل برگشت است بنابراین مطمئن شوید که می دانید چه کاری انجام می دهید و قبل از اعمال تغییرات ، نسخه پشتیبان تهیه کنید.

اگرچه برای راه اندازی افزونه مدتی طول می کشد ، اما در آینده خود را مدتی صرفه جویی می کنید. این افزونه از برچسب های شما مراقبت خواهد کرد و شما قادر خواهید بود به آرامش و فکر کردن در مورد ایجاد محتوا بپردازید. آیا افزونه Smart Tag Insert را امتحان کرده اید؟ چگونه آن را دوست دارید?

چگونه می توان تعداد برچسب ها را در هر پست محدود کرد

وقتی به تنهایی کار می کنید ، احتمالاً لازم نیست از توابع و افزونه ها استفاده کنید تا خود را از ارسال مطالب زیاد یا نوشتن برچسب در پست های خود محدود کنید. اگر وبلاگ شخصی یا وب سایت ساده ای داشته باشید که بتوانید خودتان آنرا حفظ کنید ، احتمالاً این مورد است.

اما اگر بیش از چند نویسنده در وب سایت وردپرس خود مشغول نوشتن هستید ، شانس وجود ندارد که همه آنها همیشه از قوانینی که ایجاد کرده اید مراقبت کنند.

اگرچه بعضی اوقات برچسب های بیشتر گزینه های بهتری نسبت به داشتن تنها یک یا هیچ کدام هستند ، اما تعداد زیادی از برچسب ها نیز چیز خوبی برای سایت شما نخواهد بود. قرار دادن برچسب های بیش از حد در یک پست دیر یا زود هدف خود را از دست می دهد. بنابراین اگر مجبورید نویسندگان خود را به چند برچسب محدود کنید ، می توانید به راحتی این کار را انجام دهید. البته افزونه ای برای آن وجود دارد و نصب و راه اندازی آن رایگان و آسان است.

برچسب WP Limit

قیمت: رایگان

از آنجا که افزونه رایگان است ، شما فقط باید قبل از رفتن به قسمت تنظیمات ، آن را نصب و فعال کنید. پس از انجام این کار ، می توانید حداکثر تعداد برچسب ها را که کاربر می تواند در یک پست از آن استفاده کند ، تنظیم کنید. پس از صرفه جویی در تغییرات ، هنگامی که یک نویسنده حد مجاز را تنظیم کرد ، دکمه “افزودن جدید” به سادگی از بین می رود و اضافه کردن برچسب های جدید غیر ممکن می شود. به این ترتیب ، نویسندگان شما فقط باید مناسب ترین برچسب ها را برای یک پست انتخاب کنند.

نه تنها این ، بلکه شما این قدرت را دارید که انتخاب کنید چه نوع ارسال هایی توسط این افزونه محدود شده و کدام ها نیستند ، در حالی که این افزونه برای همه طبقه بندی های که سلسله مراتبی نیستند کار خواهد کرد.

تعداد برچسب ها را در ویجت Tag WordPress Tag Cloud محدود کنید

به عنوان یکی از ویژگی های اولیه وب 2.0 ، تگ ابر به بخشی بسیار محبوب وب سایت های تازه ایجاد شده تبدیل شده است. ابر برچسب نمایش تصویری از ابرداده کلمات کلیدی ، برچسب های مستعار است که در آن متداول ترین کلمات معمولاً با قلم بزرگتر یا به رنگ دیگری نمایش داده می شوند که آن کلمه را برجسته می کند. ابر مانند نقشه کوچکی است که می تواند بلافاصله به بازدید کننده بگوید رایج ترین موضوعات پیرامون سایت شما چیست و مستقیماً آنها را به مقاله های مورد علاقه خود هدایت کنید.

اگرچه یک ابر برچسب بسیار عالی به نظر می رسد و می تواند کمک زیادی کند ، اگر از برچسب های بسیار زیادی استفاده می کنید ، ابر شما بسیار شلوغ به نظر می رسد. نه تنها این مسئله کثیف به نظر می رسد ، بلکه برخی از برچسب های مهم ممکن است به دلیل همین مسئله در جمع گم شوند.

بنابراین ، شما احتمالاً تعجب می کنید که چگونه حداکثر تعداد برچسب را در وردپرس محدود کنید. از آنجا که در داشبورد وردپرس یا در قسمت تنظیمات هیچ گزینه ساده ای برای محدود کردن برچسب ها در Tag Cloud وجود ندارد ، مجبور خواهید بود یکی را برای خود درست کنید. بله ، شما باید چند خط کد را کپی و جایگذاری کنید ، اما کار در چند ثانیه انجام می شود.

  1. پرونده function.php را از موضوعی که استفاده می کنید باز کنید
  2. کد زیر را کپی و جایگذاری کنید:
add_filter ('widget_tag_cloud_args'، 'limit_tag_in_tag_cloud_widget')؛

تابع limit_tag_in_tag_cloud_widget ($ آرگومان) {
if (صادر ($ args ['طبقه بندی'])) && $ args ['طبقه بندی'] == 'post_tag') {
$ args ['number'] = 10؛ // تعداد برچسب ها را محدود کنید
}

$ args بازگشت؛
}
 1. در خط شماره 5 ، تعداد هر برچسب مورد نظر خود را در یک ابر تغییر دهید.
 2. ذخیره تغییرات

این همه اکنون می توانید یک ویجت Tag Cloud را اضافه کنید که باید بیش از تعداد برچسب هایی که در کد مشخص کرده اید نشان داده شود. لذت بردن!

نتیجه

گاهی اوقات ، برچسب ها ممکن است مانند یک قطعه باستانی از تکنولوژی احساس کنند. اگر چنین احساسی دارید ، درست اشتباه می کنید. برچسب ها هنوز هم یکی از عناصر مهم بسیاری از وبلاگ ها و وب سایت ها هستند ، اما مشکل این است که بیشتر افراد فقط از آنها به درستی استفاده نمی کنند.

هنگام کار با برچسب ها ، اطمینان حاصل کنید که همه چیز مرتب و منظم است. اگر برای محدود کردن تعداد برچسب ها به کمک نیاز دارید ، یا می خواهید برچسب ها را بطور خودکار برای پست های خود تنظیم کنید ، این راهنما به شما کمک می کند. اکنون به ما اطلاع دهید – آیا از برچسب هایی در سایت خود استفاده می کنید؟ آیا قوانین خاصی در مورد آنها دارید؟?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Liked Liked