نحوه جستجو و جایگزینی متن در وردپرس

نحوه جستجو و جایگزینی متن در وردپرس


آیا تاکنون متوجه شده اید که هنگام نوشتن یک پست وردپرس اشتباه کرده اید ، فقط بدانید که در کل پست هیچ راهی آسان برای جستجو و جایگزینی آن وجود ندارد؟ اگر در طی چند ماه گذشته کلمه ، عبارت یا پیوند اشتباهی را نوشتید ، چه می کنید؟ متأسفانه ، WordPress به شما اجازه نمی دهد متن را به آسانی جستجو و جایگزین کنید ، اما ما قصد داریم افزونه های رایگان را به شما نشان دهیم که می تواند شما را از حذف دستی صدها نجات دهد ، اگر نه هزاران خطای چاپی.

در متن وردپرس هر متنی را جستجو و جایگزین کنید و در هنگام ویرایش پست وقت خود را ذخیره کنید

بله ، PHP و MySQL ابزاری قدرتمند هستند که می توانند تنها با چند خط کد یا نمایش داده شد این نوع موارد را حل کنند. اما همه ما رمزگذار نیستیم و به راحتی با کد نویسی نمی کنیم. بنابراین ما فقط این مورد را رد می کنیم و راه ساده ای برای جستجو و جایگزینی در وردپرس به شما نشان می دهیم.

 • متن را در ویرایشگر پست جستجو و جایگزین کنید
 • هر کلمه ای را در کل وب سایت وردپرس جایگزین کنید
 • بطور خودکار پیوندها را از کلمات کلیدی در همه مقالات ایجاد کنید

متن را در ویرایشگر پست جستجو و جایگزین کنید

دقیقاً مانند بسیاری از پردازنده های متنی که ممکن است از آنها استفاده کرده باشید (مثلاً مانند Microsoft Word) ، ممکن است بخواهید متن را در ویرایشگر WordPress جستجو و جایگزین کنید. از آنجایی که این مطلب را می خوانید ، احتمالاً نقیصه ویرایشگر WP را کشف کرده اید – چنین ویژگی خاصی ندارد. همانطور که در مقدمه به شما گفتیم ، قصد داریم افزونه ای شسته و رفته را برای کار به شما نشان دهیم

TinyMCE پیشرفته

قیمت: رایگان

TinyMCE پیشرفته یافتن و جایگزین کردن

TinyMCE Advanced یک افزونه عالی است که به شما امکان می دهد دکمه های موجود در ویرایشگر ویژوال وردپرس را اضافه ، حذف و تنظیم مجدد کنید. همانطور که احتمالاً حدس زده اید ، یکی از ویژگی های عالی که این افزونه ارائه می دهد عملکرد جستجو و جایگزینی است.

اگر می خواهید متن را در پست مورد نظر خود سریع پیدا کنید ، فقط می نویسید و آن را با متن دیگری جایگزین می کنید ، می توانید افزونه را در عرض چند دقیقه تنظیم کنید. فقط TinyMCE Advanced را نصب کنید ، آن را فعال کنید و می توانید دکمه خود را اضافه کنید:

 1. هدایت به تنظیمات -> TinyMCE Advanced
 2. لیست دکمه های بلااستفاده را پیدا کنید و به دنبال آن باشید یافتن و جایگزین کردن
 3. دکمه را به منوی ویرایشگر بکشید
 4. ذخیره تغییرات

بعد از اتمام این چهار مرحله ، ویژگی جدید شما برای استفاده آماده می شود. برای شروع استفاده از جستجو و جایگزینی در WordPress ، باید نوشتن یک پست جدید (یا ویرایش نسخه قدیمی) را شروع کنید و مطمئن شوید که در حال مشاهده پست در ویرایشگر ویژوال هستید. برای جایگزینی کلمات آماده است?

 1. جستجو کنید یافتن و جایگزین کردن دکمه در بالای ویرایشگر
 2. متن مورد نظر را جایگزین کنید
 3. در متن بنویسید تا جایگزین آن شود
 4. بررسی کنید که آیا می خواهید مورد را منطبق کنید و کل کلمات را جستجو کنید
 5. همه را پیدا کنید ، جایگزین کنید یا جایگزین کنید

خودشه! این افزونه خارق العاده به جای اینکه هزاران کلمه ای را که ممکن است در آن پست خاص نوشته باشید ، به صورت دستی در یک ثانیه انجام دهید.

آسان بود ، نه؟ اما اگر می خواهید برای همه پست ها و صفحات خود همین کار را انجام دهید ، چه می کنید؟ شاید شما می خواهید چیزها را در نظرات یا طبقه بندی ها جستجو و جایگزین کنید؟ در این صورت ، به خواندن ادامه دهید زیرا به افزونه دیگری نیاز خواهید داشت.

متن را در کل WordPress جستجو و جایگزین کنید

گاهی اوقات ، می فهمید که روزها اشتباه گرامر کرده اید. شاید شما به اشتباه چیزی را خطاب کرده باشید ، شاید خدمتی را که ذکر کرده اید نام آن را تغییر داده یا شاید شما نیاز به به روز کردن URL داشته باشید. نگران نباش شما می توانید آن را به راحتی تغییر دهید ، و برای رفع مشکل نیازی به اجرای نمایش داده های MySQL نیست.

جستجوی بهتر جایگزین کنید

قیمت: رایگان

جستجوی بهتر جایگزین افزونه برای وردپرس شوید

همانطور که قول داده شد ، پلاگین رایگان دیگری وجود دارد که موجب صرفه جویی در شما خواهد شد. از آنجا که می خواهید چیزی را در کل سیستم وردپرس جایگزین کنید ، این افزونه به شما امکان می دهد با پایگاه های داده کار کنید – بدون نیاز به باز کردن یا تغییر یک بانک اطلاعاتی با دستی.

نصب افزونه استاندارد و سریع است. بعد از فعال کردن افزونه Better Search Replace ، سرگرمی شروع می شود.

قبل از انجام هرگونه تغییر ، لطفاً یک نسخه پشتیبان از پایگاه داده خود ایجاد کنید.

 1. هدایت به ابزارها -> جستجوی بهتر جایگزین کنید
 2. متن مورد نظر خود را وارد کنید
 3. متن مورد نظر را جایگزین کنید
 4. جداول را انتخاب کنید که توسط این افزونه تحت تأثیر قرار گیرد

قبل از انجام تغییرات واقعی در پایگاه داده خود ، ما پیشنهاد می کنیم این برنامه را ترک کنید به صورت خشک اجرا کنید گزینه بررسی شد این گزینه به افزونه می گوید که جستجوی لازم را انجام دهد ، اما هیچ تغییری نخواهد کرد. با استفاده از اجرای خشک, می بینید که تعداد جداول و سلول در یک بانک اطلاعاتی تحت تأثیر قرار خواهد گرفت و می توانید قبل از ایجاد یک تغییر واقعی دو بار فکر کنید.

پس از آماده شدن برای جایگزینی متن ، علامت آن را بردارید اجرای خشک گزینه ای را انتخاب کنید و از کاری که این افزونه شگفت انگیز برای شما انجام می دهد لذت ببرید.

هنگام انتخاب جداول از مرحله 4 مراقب باشید. اگر می خواهید فقط در پست های خود تغییراتی ایجاد کنید ، فقط انتخاب کنید wp_posts جدول.

بسته به پایگاه داده شما ، عملکرد جستجو و جایگزینی ممکن است مدتی طول بکشد تا کار خود را انجام دهد. قبل از شروع پانکینگ ، باید بدانید که هنگام جستجوی جستجو و گرفتن صفحه های سفید و جایگزین کردن آن با پلاگین اشکالی ندارد. در این حالت ، فقط به حرکت کنید ابزارها -> جایگزین کردن جستجو بهتر -> تنظیمات, و کاهش حداکثر اندازه صفحه مقدار.

اگر این دو افزونه رایگان را نصب کنید ، می توانید استراحت کنید و بدون نگرانی شروع به کار کنید. این که آیا شما باید فقط از یک مقاله متن را جستجو و جایگزین کنید ، یا باید برای تمام پست ها ، نظرات و موارد دیگر این کار را انجام دهید ، باید بدانید که افزونه های TinyMCE Advanced و Better Search Replace جایگزین شما شده اند..

آیا به جای جایگزین کردن آنها ، آیا می دانید به راحتی می توانید لیستی از کلماتی را که در عنوان های پست مجاز نیستند بنویسید?

آیا افزونه ها را امتحان کرده اید؟ چقدر دوستشان داری؟ آیا ترجیح می دهید متن را با اجرای نمایش داده شد به صورت دستی جایگزین متن کنید یا شاید از افزونه دیگری برای کار استفاده کنید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید.

هر کلمه ای را در کل وب سایت وردپرس جایگزین کنید

هنگامی که صدها یا حتی هزاران پست و صفحه مختلف را جمع آوری کرده اید که در دسته بندی های مختلف پخش می شوند ، تغییر در کل پایگاه داده هر روز سخت تر می شود. اگر تا به حال خواسته اید فقط در هر پست ، صفحه ، عنوان ، اظهار نظر و غیره فقط یک کلمه یا کل عبارت را جایگزین کنید ، با سردرد به پایان رسیدید زیرا این کار به شما بیش از حد زمان یا دانش فنی نیاز دارد..

از آنجایی که قبلاً از یک پلتفرم وبلاگ نویسی وردپرس استفاده می کنید ، به دلیل برنامه های افزودنی (افزونه) مشهور است که به شما امکان می دهد هر کاری را انجام دهید ، این مشکل به هیچ وجه متوقف نمی شود. اکنون می توانید یک افزونه رایگان نصب کرده و تغییرات کلمه را فقط با چند کلیک مدیریت کنید.

Replacer کلمه

قیمت: رایگان

Word Replacer برای وردپرس

افزونه ای که ما در مورد آن صحبت می کنیم با عنوان Word Replacer شناخته شده است و می توانید با بارگیری افزونه از وب سایت مخزن وردپرس به صورت رایگان آن را نصب کنید یا می توانید با جستجوی آن از وردپرس خود این افزونه را پیدا کنید:

 1. هدایت به پلاگین ها -> افزودن جدید
 2. جستجوی “Word Replacer”
 3. افزونه را نصب و فعال کنید
 4. صفحه تنظیمات را باز کنید که در آن می توانید کلمات را با یک کلیک جایگزین کنید

اگر تا به حال از “جستجو و جایگزینی” در Microsoft Word یا برنامه پردازشگر متن مشابه استفاده کرده باشید ، با این افزونه کاملاً آشنا خواهید شد. رابط کاربر پسند آن به شما امکان می دهد تا به سرعت یک کلمه یا کل جمله ای را که می خواهید جایگزین کنید ، عبارت دیگری را انتخاب کنید که به جای کلمه / عبارت اصلی اضافه شود و شما می توانید تصمیم بگیرید که این تغییرات در کجا رخ خواهد داد.

Word Replacer به شما امکان می دهد کلمات را در پست ها ، صفحات ، نظرات ، عناوین و حتی صفحات انجمن bbPress از نسخه 0.3 جایگزین کنید.

نکته خوب در مورد این افزونه این است که شما می توانید برای مثال لیستی از کلمات شیطانی بنویسید که به راحتی در نظرات و صفحات انجمن خود سانسور کنید یا می توانید آن عبارتی را که ممکن است نادرست از آن استفاده کنید در چند ماه گذشته تغییر دهید. . و می توانید تمام کارها را با تایپ کردن یک کلمه / عبارت فقط یک بار در تنظیمات افزونه انجام دهید و Word Replacer یک ثانیه جادوی خود را انجام می دهد.

مثال عالی دیگر در مورد توانایی این افزونه ، تبلیغات جاوا اسکریپت است. اگر از مکان یابی تبلیغات در وب سایت خود استفاده کرده اید ، اکنون می توانید به راحتی به Word Replacer بگویید تا آن مکان یاب را جستجو کرده و آن را با کد جاوا اسکریپت واقعی که تبلیغات مورد نظر را نشان می دهد جایگزین کنید. پس از تصمیم گیری برای تغییر آگهی ، به سادگی کد را در تنظیمات تغییر دهید بدون اینکه نگرانی در مورد کجا قرار داده شده باشد. یک ویژگی خوب برای چنین افزونه ساده.

Word Replacer یک افزونه قدرتمند است که به شما امکان می دهد کل محتوای وردپرس خود را از یک جا مدیریت کنید. حتی اگر قصد استفاده از آن را همیشه ندارید ، این افزونه می تواند به شما کمک کند آن اشتباهات را تغییر داده و آن کلمات بد را که در نظرات یا صفحات انجمن ارسال شده است ، سانسور کنید. از آنجا که این برنامه رایگان است ، دیگر لازم نیست نگران از دست دادن پولی بر روی آن باشید – افزونه را نصب کنید و به آن بروید. البته ، فراموش نکنید که قبل از تعویض هر کلمه ، یک نسخه پشتیبان از سایت خود ایجاد کنید ، زیرا هیچ وقت نمی دانید چه خطایی ممکن است ظاهر شود.

پیوند کلمات یا کل عبارات در وردپرس نمی تواند آسان تر باشد. هنگام نوشتن مقاله ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک کلمه / عبارت را انتخاب کنید و بر روی دکمه پیوند کلیک کنید تا بتوانید مقصد لینک را بچسبانید. اگر HTML پایه را می شناسید ، می توانید در صورت لزوم مستقیماً از طریق ویرایشگر متن پیوندهایی را ایجاد کنید.

پیوندهای وردپرس

اگر پیوند دادن کلمه به کلمه آسان است و می توانید بسیار سرگرم کننده باشد اگر به آرامی روی یک پست جدید کار می کنید ، اگر می خواهید یک کلمه / عبارت خاص را در کل مجموعه پست ها و صفحات خود پیوند دهید ، چه می کنید?

اگر به تازگی با وب سایت WP خود راه اندازی کرده اید و فقط چند مقاله برای مقابله با آنها دارید ، مشکلی در ارتباط همه آنها به صورت دستی نخواهد بود. اما اگر تصمیم گرفتید که کلمه ای را در تمام مقالات پیوند دهید و صدها مورد از آنها داشته باشید ، چه می کنید?

ایجاد پیوندها از کلمات خاص:

این که آیا شما می خواهید یک نام وب سایت خاص را به URL خود پیوند دهید یا برنامه ارجاع خود را شروع کرده اید و می خواهید هر کلمه مربوط به رایانه را به وب سایت ارجاع دهنده خود که به فروش تجهیزات رایانه ای وصل می کند ، پیوند دهید ، این عملکرد به شما کمک می کند برچسب پیوندی را درون کلمه وارد کنید. / عبارت مورد نظر.

 1. بازکردن توابع.php
 2. عملکرد زیر را کپی و جایگذاری کنید:
 3. تابع link_words ($ متن) {
  $ جایگزین = آرایه (
  'google' => 'گوگل",
  'computer' => 'کامپیوتر",
  'صفحه کلید' => 'صفحه کلید را در اینجا بخرید"
  )؛
  $ text = str_replace (array_keys ($ جایگزین) ، $ جایگزین ، $ متن)؛
  متن $ را برگردانید.
  }
  add_filter ('the_content'، 'link_words')؛
  add_filter ('the_excerpt'، 'link_words')؛
  
 4. کلمات کلیدی و پیوندها را به صورت آرایه تغییر دهید
 5. ذخیره تغییرات

همانطور که از نمونه های موجود در کد می بینید ، می توانید هر کلمه یا هر عبارت موجود در مقالات خود را جایگزین کنید. همچنین می توان خود کلمه / عبارت را جایگزین کرد و پیوند را به طور کامل تغییر داد.

در حالی که می توانید پیوند را به کلمه “رایانه” اضافه کنید ، می توانید پیوند را اضافه کرده و کلمه “کامپیوتر” را به “سیستم رایانه” یا هر چیز دیگری که دوست دارید تغییر دهید..

در حالی که این عملکرد به شما کمک می کند تا با تمام مطالب باقیمانده کنار بیایید ، بسیار مهم است. اگر می خواهید کنترل بیشتری روی پیوندها انجام دهید ، به خصوص اگر با مراجعه به سایت کار می کنید ، انتخاب هوشمندانه تر با یکی از افزونه های تخصصی است.

از آنجا که قبلاً با پیوندها کار می کنید ، ممکن است علاقه مند باشید که وردپرس را برای باز کردن همه پیوندهای خارجی در برگه های جدید آموزش دهید یا شاید حتی پیوندها و صفحات را به یک URL خارجی وصل کنید.

نتیجه

اگر به تازگی وبلاگ WordPress را راه اندازی کرده اید ، جستجو و جایگزینی کلمات ممکن است غیرممکن به نظر برسد. اما اگر چند دقیقه وقت خود را برای گذراندن این راهنما بگذرانید ، این مشکل را حل می کنید ، و جستجو و جایگزینی متن در وردپرس به نظر می رسد بازی کودک.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map