چگونه ویژگی های عنوان را در وردپرس تغییر دهیم

چگونه ویژگی های عنوان را در وردپرس تغییر دهیم


داشتن وب سایت یا وبلاگ وردپرس بدون مدیریت عناوین کاملاً غیرممکن است. اگر تاکنون نوشتن عنوان را فراموش کرده اید ، خیلی سریع فهمیدید که وردپرس به تنهایی یکی را اضافه کرده است. از آنجا که آنها برای سرپرستها ، سایر کاربران ، بازدید کنندگان و حتی موتورهای جستجو مهم هستند ، باید هنگام نوشتن عناوین احتیاط کنید.

در حالی که شما قطعاً باید برای هر عنوانی که می نویسید یک دقیقه دیگر وقت بگذارید ، مواردی وجود دارد که می توانید در کل سایت تغییر دهید. بنابراین ، از طریق این راهنما با ما بمانید و یاد بگیرید چگونه ویژگی های مختلف عنوان را در وردپرس اصلاح کنید.

 • نحوه محدود کردن طول عنوان WordPress
 • نحوه تغییر تراز عنوان شما
 • لیستی از کلمات را بنویسید که در عنوان های پست قابل استفاده نیستند
 • تغییر جداگانه عنوان کوچک می تواند تأثیر بزرگی در سایت شما ایجاد کند
 • برچسب های عنوان را می توان به راحتی از طریق زمینه های سفارشی تغییر داد

نحوه محدود کردن طول عنوان WordPress

وقتی می خواهید عنوان های پست خود را در حد ممکن کوتاه نگه دارید و با نویسندگان متعدد کار کنید ، این ممکن است به یک مشکل تبدیل شود. این که آیا شما یک وبلاگ مد ، وبلاگ غذا یا هر نوع وب سایت دیگری را شروع می کنید ، همه باید از عناوین خود ، تعداد کلمات یا حروف خود مراقبت کنند و احتمالاً کار سختی است که هر بار که می نویسید این کار را می کند. مقاله.

بنابراین چگونه می توانید یک عنوان را در وردپرس محدود کنید ، بنابراین به طور خودکار از طول عنوان در صفحه شما مراقبت می کند?

بیایید با یک راه حل ساده شروع کنیم.

 1. توابع خود را باز کنید.php
 2. کد زیر را جایگذاری کنید:
 3. تابع max_title_l طول (عنوان $) {
  حداکثر $ = 20؛
  if (strlen (عنوان $)> حداکثر $) {
  بازگشت بستر (عنوان $ ، حداکثر 0 ، $). " …"؛
  } دیگه
  عنوان $ را برگردانید
  }
  }
 4. عملکرد بعدی را هر کجا که می خواهید در موضوع خود قرار دهید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید عناوین کوتاه شده را در صفحه اصلی خود نشان دهید ، می خواهید این کد را در الگوی صفحه اصلی اصلی خود قرار دهید (index.php)
 5. add_filter ('the_title'، 'max_title_l طول')؛

همانطور که در کد مشاهده می کنید متغیر است حداکثر دلار برای محدود کردن طول عنوان پست شما استفاده می شود شما می توانید آن را به هر شماره مورد نظر خود تغییر دهید. اما توجه داشته باشید که طول مطلوب عنوان شما بین 55 تا 60 کاراکتر است.

آنجا می روید اگر این تابع را در الگوی اصلی صفحه اصلی خود فراخوانی کرده باشید ، عنوان های شما کوتاه می شوند و پس از آن ، در مورد ما 20 کاراکتر ، سه نقطه نشان داده می شود تا تعداد بیشتری نمایش داده شود..

با انجام همان کار ، شما آزاد هستید که عملکرد را به هر کجا که بخواهید ببندید – چه سرصفحه ، پاورقی ، نوار کناری یا هر چیز دیگری.

نحوه تغییر تراز عنوان شما

مضامین WordPress که می توانید در WordPress استفاده کنید متفاوت است. می توانید از یک استاندارد استاندارد استفاده کنید که همراه با وردپرس باشد ، مورد نظر خود را ایجاد کنید ، یک هزار رایگان در میان هزار موضوع موجود پیدا کنید یا یک حق بیمه از اینترنت خریداری کنید.

تراز عنوان را تغییر دهید

حتی اگر برای موضوع خود دلارهای زیادی پرداخت کرده باشید ، همه چیز در دست شما نخواهد بود و غیر ممکن است همه چیز را در یک رابط کاربر پسند قرار دهید. بنابراین ، اگر می خواهید تراز عناوین پست خود را تغییر دهید و موضوع شما با گزینه ای برای تغییر آسان همراه نیست ، باید خودتان این کار را انجام دهید.

ابزارهای خود را آماده کنید و برخی از پیچ ها را شل کنیم تا بتوانید کار را تمام کنید. خوب ، به نظر می رسد که قبل از ساعت ها کار وجود دارد – نگران نباشید ، شما در عرض یک دقیقه انجام خواهید شد.

فرقی نمی کند از چه موضوعی استفاده می کنید ، عنوانی برای پست شما در همان پرونده قرار خواهد گرفت:

 1. هدایت به ظاهر-> ویرایشگر
 2. در سمت راست ، فایل Single Post (single.php) را پیدا کنید و آن را باز کنید یا حتی بهتر ، پرونده را در برخی ویرایشگر خارجی باز کنید
 3. پرونده جستجو برای “
 4. برچسب را با تراز دلخواه تغییر دهید:
 5. ترک کرد:

  مرکز:

  درست:

 6. ذخیره تغییرات

خودشه. اکنون شما می توانید هرکدام از پست های خود را باز کرده و تغییراتی را که ایجاد کرده اید ببینید. اگر مراحل را دنبال کرده اید و ترازی را تغییر داده اید ، عنوان پست شما باید در سمت چپ ، وسط یا راست ظاهر شود.

کار با وردپرس سرگرم کننده است ، اینطور نیست؟ اگر می خواهید درباره وبلاگ نویسی و شخصی سازی وردپرس اطلاعات بیشتری کسب کنید ، به منابع ما مراجعه کنید و مهارت های مدیر وب سایت خود را در هر زمان مرتفع نکنید.

لیستی از کلمات را بنویسید که در عنوان های پست قابل استفاده نیستند

در حالی که می توانید طول یک عنوان را در وردپرس نسبتاً آسان محدود کنید ، بعضی اوقات نیاز به تغییر عناوین حتی بیشتر دارید. محدود کردن تعداد کاراکترهای عنوان پست می تواند به شما در حفظ یک طراحی پایدار کمک کند و می تواند به سئو کمک کند ، اما نویسندگان شما هنوز هم می توانند هر چیزی را که می خواهند بنویسند.

بسته به آنچه می نویسید یا به مشارکت خود با برخی شرکت دیگر ، ممکن است واژگان یا عباراتی داشته باشید که می خواهید در عناوین خود از آنها دوری کنید. اینها ممکن است کلمات ناشایست باشد که می خواهید از آنها اجتناب کنید یا به سادگی از یک نام تجاری یا دو موردی که نمی خواهید در سایت شما تبلیغ شود.

در حالی که می توانید در مورد آن بنویسید و با نویسندگان خود صحبت کنید و از آنها بخواهید کلماتی را که ممکن است به اعتبار سایت شما آسیب برساند ، ذکر نکنند ، فقط زمان آن است که یکی از نویسندگان همه چیز را فراموش کرده و عنوانی را منتشر کند که می تواند شما را رقم بزند. با نقض قرارداد با شریک زندگی ، بد به نظر برسید یا حتی پول خود را از دست دهید.

لیست کلماتی که در عناوین استفاده نمی شود

به جای هشدار کلامی ، چرا شما تابعی را نمی نویسید که به کسی که در سایت شما می تواند نوشتن عنوان با کلمات خاص ممنوع باشد؟ یا حتی بهتر ، چرا شما فقط نمی توانید همان کارکرد را از پایین کپی و جایگذاری کنید و به سادگی کلماتی را که می خواهید مسدود کنید تغییر دهید?

اکنون که تصمیم به حذف کلمات خاص از عناوین پست دارید ، بگذارید ببینیم چگونه می توانید این کار را انجام دهید.

کلمات خاص را از عناوین حذف کنید:

 1. پرونده توابع.php را باز کنید
 2. کپی و چسباندن کد:
 3. محدود کردن عنوان تابع ($ $) {
  پست جهانی $؛
  $ title = $ post-> post_title؛
  $ limited limitedWords = "word1؛ word2؛ word3"؛
  $ limited limitedWords = منفجر شود ("؛"، $ limitedWords)؛
  foreach ($ محدود شده Words به عنوان $ محدود شده Word) {
  if (stristr (عنوان $ ، $ محدود شده Word))
  wp_die (__ ('خطا: شما در عنوان پست از کلمه ممنوعه استفاده کرده اید))؛
  }
  }
  add_action ('publ_post'، 'titlerestriction')؛
  
 4. کلمات را در 4 تغییر دهیدهفتم به همان اندازه که دوست دارید اضافه کنید اما فراموش نکنید که آنها را با یک قطعه جدا کنید
 5. پیام خطا را روی 8 سفارشی کنیدهفتم خط
 6. ذخیره تغییرات

اگر پست جدیدی را باز می کنید و سعی می کنید آن را منتشر کنید در حالی که عنوان شامل یکی از کلماتی است که در کد مشخص کرده اید, وردپرس شما را از انتشار پست متوقف خواهد کرد و با پیغام به شما هشدار می دهد.

اگرچه ممکن است درباره کلمات ممنوعه به نویسندگان خود بگویید ، ضروری نیست که این کلمات را در زیر عنوان نشان داده و آنها را به عنوان یادآوری بنویسید.

اگر مخفی نیست ، می توانید به ما بگویید که چه کلماتی را در لیست قرار داده اید و چرا؟?

تغییر جداگانه عنوان کوچک می تواند تأثیر بزرگی در سایت شما ایجاد کند

جداکننده عنوان این است که یک شخصیت ساده که عنوان وب سایت شما را از نام های پست و صفحه جدا می کند. اگرچه به دلیل پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب برای مقالات خود از اهمیت بالایی برخوردار نیست ، اما می توانید یک بار وب سایت را باز کنید ، در بالای برگه مرورگر شما مشاهده می شود ، اما مهمتر از همه ، این جداکننده هنگام نمایش سایت شما توسط Google و سایر موتورهای جستجو استفاده می شود. نتایج جستجو.

در حالی که هیچ مدرکی مبنی بر اینکه جداکننده های مختلف می توانند تأثیر متفاوتی بر سئوی شما داشته باشند وجود ندارد ، ممکن است بخواهید جداکننده استاندارد را فقط به منظور تغییر نحوه نمایش وب سایت وردپرس خود در تمام سایت های دیگر در آن نتایج جستجو تغییر دهید..

تغییر جداکننده عنوان:

پس از زنده شدن وردپرس 4.4 ، فیلترهای جدیدی معرفی شدند و یکی از آنها مستقیماً مسئول جداسازی عنوان ها است. برای تغییر جداکننده عنوان خود ، این چند مرحله را دنبال کنید:

 1. پرونده توابع.php را باز کنید
 2. کد زیر را کپی و جایگذاری کنید:
 3. عملکرد wploop_change_separator ()
  {
  بازگشت '|'؛
  }
  add_filter ('document_title_separator'، 'wploop_change_separator')؛
 4. جداکننده را بین نقل قول های واحد در خط سوم تغییر دهید
 5. ذخیره تغییرات

جداکننده عنوان را برای نسخه های قدیمی وردپرس تغییر دهید:

قبل از معرفی وردپرس 4.4 ، جداکننده عنوان با استفاده از عملکرد wp_title می توانست به راحتی تغییر کند. توسعه دهندگان WordPress ابتدا عملکرد را از لیست موارد پشتیبانی شده خارج کرده و مستهلک می شود. اما از آنجا که تعداد زیادی از مضامین هنوز از آن استفاده می کنند ، توسعه دهندگان تصمیم گرفتند که آن را بازگردانند.

عملکرد زیر می تواند به شما کمک کند در صورت استفاده از نسخه قدیمی وردپرس ، آن جداکننده را تغییر دهید ، اما توصیه می کنیم وردپرس خود را در اسرع وقت به روز کنید (به دلایل مختلف) و با روش جدید نشان داده شده در بالا بروید. دیر یا زود ، عملکرد wp_title یک بار برای همیشه مستهلک می شود و شما باید یکبار دیگر عملکردها را تغییر دهید.

تابع change_wp_title_separator (عنوان $ ، $ سپتامبر) {
$ sep = '-'؛
$ title = str_replace ('|'، $ sep، $ title)؛
عنوان $ را برگردانید
}
add_filter ('wp_title'، 'change_wp_title_separator'، 10، 2)؛

در حالی که می توانید جدا کننده را به هر شخصیتی که می خواهید تغییر دهید ، ما توصیه می کنیم این کار را نکنید. به عنوان مثال ، شخصیت های خاصی وجود دارد که Google به سادگی نشان نمی دهد و شما نمی خواهید عنوان سایت شما غیر حرفه ای به نظر برسد. برخی از متداول ترین جداکننده ها “|” ، “-” و “> هستند بنابراین اغراق نکنید و یکی را که دوست دارید بهترین انتخاب نکنید.

برچسب های عنوان را می توان به راحتی از طریق زمینه های سفارشی تغییر داد

برچسب های عنوان برای وب سایت شما مهم هستند. نه تنها آنها در کاربران ظاهر می شوند بلکه نقش مهمی در سئوی سؤال شما بر عهده خواهند گرفت. انتخاب برچسب عنوان مناسب می تواند تأثیر زیادی در موتورهای جستجو داشته باشد و در صورت انجام صحیح می توانید از تغییر برچسب عنوان بهره مند شوید.

برای یک کاربر معمولی ، به راحتی می توانید برچسب های عنوان را به سادگی با حرکت به آن تغییر دهید تنظیمات -> عمومی. به همین ترتیب ، رفتن به ظاهر -> سفارشی سازی مکانی را نشان می دهد که تقریباً در هر موضوع به شما امکان تغییر عنوان و نشان سایت شما داده می شود. معمولاً وب سایتها از عنوان و نام پست / صفحه خود استفاده می كنند كه با یك كاراكتر از هم جدا می شوند. اما اگر می خواهید خیلی عصیان باشید ، می توانید آن را تغییر دهید.

برچسب عنوان استاتیک برای همه پست های خود ایجاد کنید:

اگرچه توصیه نمی شود ، ممکن است بخواهید برچسب عنوان صفحه را تغییر داده و آن را در تمام پست ها و صفحات وردپرس خود یکسان کنید. به عنوان مثال ، به جای استفاده از عنوان ، جداکننده و نام ارسال ، می توانید آن را به چیزی ثابت تبدیل کنید:

 1. پرونده توابع.php را باز کنید
 2. موارد زیر را کپی و جای گذاری کنید:
 3. تابع same_title_tag ()
  {
  بازگشت 'راهنمای اول سایت'؛
  }
  add_filter ('pre_get_document_title'، 'same_title_tag')؛
  
 4. عنوان را در 3 تغییر دهیدراد خط
 5. ذخیره تغییرات

این عملکرد باعث می شود که هر عنوان و پست هر صفحه به “راهنمای اول سایت” تغییر یابد (سلام ، از نام ما استفاده نکنید ، خلاق باشید) ، اما اگر می خواهید فقط یک صفحه داشته باشید ، قابل قبول است. درعوض ، استفاده از عناوین پیش فرض هنگام سئو و تجربه کلی کاربر گزینه بسیار بهتری است. حتی اگر فقط صفحه خانه و مخاطب خود را داشته باشید ، باز هم گزینه بهتر است که آن قسمت “مخاطب” را در برچسب عنوان بنویسید.

برچسب های عنوان را از طریق زمینه های سفارشی تغییر دهید:

اما ، بیایید بر این اساس کار کنیم و به نویسندگان خود این امکان را بدهیم که عناوین سفارشی را به پست های خود اضافه کنند:

 1. بازکردن توابع.php
 2. کپی و چسباندن کد:
 3. تابع post_meta_title_tag ()
  {
  $ customPostTitleMeta = get_post_meta (get_the_ID () ، 'custom_post_title' ، درست)؛
  اگر ($ customPostTitleMeta)
  {
  $ customPostTitleMeta؛
  }
  برگشت ''؛
  }
  add_filter ('pre_get_document_title'، 'post_meta_title_tag')؛
  
 4. ذخیره تغییرات
 5. پستی را که می خواهید عنوان را تغییر دهید باز کنید
 6. به نام زمینه دلخواه ، “custom_post_title” را بنویسید
 7. به ارزش فیلد سفارشی ، هر عنوانی را که می خواهید برای آن پست استفاده کنید بنویسید
 8. ذخیره تغییرات / انتشار پست

حال به جای دریافت عنوان پیش فرض ، پست شما از سفارشی که در 6 وارد کرده اید استفاده می کندهفتم گام. اگر زمینه سفارشی را کنار بگذارید ، WordPress برچسب عنوان پیش فرض را بارگذاری می کند و از آن برای آن پست استفاده می کند.

عناوین وردپرس خود را کنترل کنید

امیدواریم که این راهنما به شما کمک کند تا بتوانید عناوین وردپرس خود را راحت تر کنترل کنید. اما اگر سؤالی دارید ، لطفاً نظر خود را ترک و اظهار نظر کنید و ما سعی خواهیم کرد هر چه سریعتر آنها را پاسخ دهیم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map