نحوه استفاده از زمینه های سفارشی در وردپرس

نحوه استفاده از زمینه های سفارشی در وردپرس


در حالی که مقاله قبلی خود را می نویسید ، ممکن است در قسمت ویرایشگر پست ، قسمت Custom Fields را مرور کنید.

این ویژگی ساده و در عین حال بسیار قدرتمند وردپرس ، ممکن است توسط مبتدیان مورد توجه واقع نشود ، اما در واقع این ویژگی است بدون شک می تواند وب سایت ساده و ساده شما را به پورتال پویا تبدیل کند که بازدید کنندگان جدید را به خود جلب می کند.

بگذارید درباره زمینه های سفارشی و نحوه استفاده از آنها در سایت خود بیشتر به شما نشان دهیم:

 • زمینه های سفارشی چیست و چگونه کار می کنند
 • نحوه لیست کردن پست ها با یک زمینه سفارشی خاص
 • نوار کناری را با استفاده از فیلدهای سفارشی نشان دهید
 • هدر ، پاورقی یا نوار کناری را برای پستهای شخصی با زمینه های سفارشی تغییر دهید
 • زمینه های سفارشی پیشرفته را با کد تم ACF راحت تر پیاده سازی کنید
 • حالت و یا آهنگ خود را با زمینه های سفارشی نمایش دهید

زمینه های سفارشی چیست و چگونه کار می کنند

زمینه های سفارشی دقیقاً چیست? این قسمت های کوچک به هر کاربر امکان می دهد اطلاعات اضافی درباره پست را وارد کند. این به عنوان داده های متا ، یعنی “داده در مورد داده” شناخته می شود و به شما امکان می دهد اطلاعات اضافی را به پست های خود بچسبانید. مقادیری که می توانید در قسمت های دلخواه وارد کنید می تواند از چیز ساده ای باشد مانند اضافه کردن متن یا شماره به پست خود ، اضافه کردن تصاویر ، تغییر سبک از طریق این زمینه یا انجام هر کاری که از ذهن شما عبور کند.

فیلدهای سفارشی

شاید همه چیز با یک مثال روشن تر شود.

تصور کنید که وب سایت اختصاص داده شده به بازی های ویدئویی را اجرا می کنید. شما اخبار می نویسید و تریلرها را منتشر می کنید ، با سخت افزار بازی بازی می کنید تا بتوانید در مورد آن صحبت کنید و البته بعد از رسیدن بازی های جدید ، بررسی هایی را می نویسید. بعد از اینکه یک بررسی را نوشتید و تصاویر و ویدیوهای گیم پلی را در مقاله قرار دادید ، احتمالاً می خواهید اطلاعات مهمی در مورد بازی به نمایش بگذارید.

به جای مخفی کردن مهمترین اطلاعات در مورد یک بازی با متن طولانی ، ممکن است شما بخواهید امتیاز یک بازی ، نام های برنامه نویس و ناشر را که به وب سایت آنها ، تاریخ انتشار و غیره پیوند دارند نشان دهید. بله ، زمینه های سفارشی چیزی است که می تواند به شما کمک کند شعبده بازي.

اگر به نویسندگان خود اجازه دهید اطلاعات مربوطه را در یک قسمت سفارشی وارد کنند, شما می توانید به راحتی اطلاعات را استخراج کرده و علاوه بر بررسی ، آن را نمایش دهید. شما infoboxes در سایت های نقد مشاهده کرده اید. اگر این کار را انجام دهید ، همه بررسی ها می توانند یک الگوی استاندارد داشته باشند – این می تواند تجربه کاربر را ، هم در جلو و هم در عقب ، بهبود بخشد.

به دنبال مثال وب سایت بازی ، شما می توانید چندین فیلد سفارشی داشته باشید که نویسندگان شما بتوانند آنها را وارد کنید و به خوانندگان خود نشان می دهید:

اطلاعات Call of Duty

این اطلاعاتی است که نویسندگان شما در قسمتهای سفارشی وارد می کنند ، و می توانید همان را در یک پست نمایش دهید. اما چگونه?

نمایش همه قسمتهای سفارشی:

اگر فقط یک فیلد دارید یا می خواهید تمام زمینه های خود را در همان نقطه نشان دهید ، می توانید داده های داده را به یکباره با یک عملکرد ساده قلاب کنید:

 1. باز کردن single.php
 2. تابع the_content () را پیدا کنید و این کد را قبل یا بعد از آن جایگذاری کنید (بسته به جایی که می خواهید زمینه های دلخواه را نمایش دهید):
 3. ذخیره تغییرات

نمایش زمینه سفارشی خاص:

خودشه. این عملکرد ساده اکنون قلاب شده است و تمام قسمتهای سفارشی را از یک پست نشان می دهد. اما چی اگر می خواهید زمینه های مختلفی را در موقعیت دیگری نشان دهید یا اگر فقط می خواهید یک کلید خاص را نشان دهید؟ سپس از یک رویکرد متفاوت متفاوت استفاده خواهید کرد و کلید نمایش داده شده را تعریف می کنید:

 1. پرونده single.php را باز کنید
 2. مطالب را پیدا کنید و موارد زیر را در زیر مشاهده کنید:
شناسه ، "کلید" ، درست)؛ ؟>
 1. “کلید” را با فیلد سفارشی واقعی که در یک پست استفاده می کنید جایگزین کنید. به عنوان مثال: “ناشر”
 2. ذخیره تغییرات

این عملکرد هر پست را در حلقه بررسی می کند و یک فیلد دلخواه با نام “ناشر” جستجو می کند.. اگر کلید پیدا شد مقدار آن نمایش داده می شود. با افزودن یک کلاس به آن ، می توانید نحوه نمایش یک قسمت سفارشی را سفارشی کنید و کلاس را با CSS سبک کنید یا می توانید مستقیماً HTML را وارد مقدار فیلد کنید.

زمینه های سفارشی شرطی:

اگر می خواهید ، می توانید از زمینه های دلخواه به عنوان شرطی استفاده کنید. بگذارید با مثال بمانید و بگذارید بگوییم زمانهایی وجود دارد که شما قادر نخواهید بود از تاریخ انتشار بازی برای نوشتن بازی خود مطلع شوید. به جای تایپ کردن فیلد سفارشی ، می توانید این فرآیند را به صورت خودکار انجام دهید و به WordPress بگویید که اگر داده های اضافه شده توسط کاربر وجود نداشته باشد ، “TBA” (را اعلام می شود) را در قسمت Release Date بنویسید:

شناسه ، "تاریخ انتشار" ، واقعی)؛
if ($ release_date)
?>


اعلام شود.

خوب ، ما آن را از اینجا می پیچیم. این ابتدایی ترین روش استفاده از فیلدهای سفارشی است. اما اکنون که مقدمات را پوشش داده اید ، در واقع می توانید کارهای بسیار زیادی را با آنها انجام دهید. به عنوان مثال می توانید روحیه خود یا آهنگی را که گوش می دهید نشان دهید. یا ، می توانید لیستی از پست ها را نشان دهید که حاوی کلید خاص و / یا مقدار هستند. آسمان حد است.

نحوه لیست کردن پست ها با یک زمینه سفارشی خاص

زمینه های سفارشی راهی عالی برای گسترش عملکرد پست های شما است. به جای اینکه به کاربران اجازه دهید با کد روبرو شوند ، می توانید به آنها اجازه دهید یک مقدار را در یک قسمت سفارشی وارد کنند و با آن اطلاعات کاری انجام دهند – امکانات بی پایان وجود دارد.

بعضی اوقات ، هنگامی که قبلاً از فیلدهای سفارشی خاص استفاده می کنید ، ممکن است لازم باشد که پستها را با آن قسمتها لیست کنید.

به عنوان مثال ، اگر شما در حال نوشتن بررسی های بازی هستید و قبلاً زمینه های سفارشی متفاوتی دارید که ناشر ، ژانر ، امتیاز و غیره را در یک جعبه اطلاعات جداگانه در بررسی خود نمایش می دهید., ممکن است بخواهید فقط بازی هایی را از آن ناشر خاص ، بازی هایی از ژانر FPS یا فقط آن دسته از بررسی ها با نمره 10 نمایش دهید.

این نوع اطلاعات واقعاً می تواند برای بازدید کننده شما جالب باشد. می توانید به آنها اجازه دهید تا جزئیات بازی خود را با جزئیات بیشتری مرور کنند به آنها اجازه دهید 10 بازی دارای رتبه برتر را در سایت خود مشاهده کنند. حتی اگر نمی خواهید لیست جدیدی منتشر کنید ، این روش می تواند در زمینه داده کاوی به شما کمک کند – به جای ایجاد مقاله ای از آن ، می توانید تمام پست های دارای خاصیت خاص را فقط برای اهداف تحقیق درج کنید.

به نظر ما ، بهترین روش لیست پست های طبقه بندی شده توسط یک قسمت سفارشی توسط ایجاد یک صفحه صفحه جدید و نشان دادن لیستی در صفحه جدید. این روش به شما امکان می دهد صفحات خود را سازماندهی کنید و به راحتی از صفحه جدیدی برای نمایش آنچه نیاز دارید استفاده کنید. در سطرهای بعدی ، ما در اینجا به شما نشان می دهیم که چگونه می توانید همه پست ها را با یک فیلد سفارشی خاص و یا ارزش آن پیدا کنید و آن را در صفحه جدید نشان دهید.

1. ایجاد یک الگوی سفارشی:

بیایید با نمونه بررسی بازی در جایی که می خواهیم همه بازی ها را از Bethesda Softworks نمایش دهیم (آیا کسی گفته است Fallout؟) بیاییم. برای مبتدیان ، شما نیاز به ایجاد و تهیه یک الگوی سفارشی دارید:

 1. یک الگوی صفحه سفارشی ایجاد کرده و نام آن را bethesda-games.php بگذارید
 2. کد زیر را در پرونده کپی و جایگذاری کنید:
 3. 
  
  
  
   "ناشر",
  'meta_value' => 'Bethesda'
  ))؛
  
  if (have_posts ()) در حالی که (have_posts ()): the_post ()؛
  پژواک'؛
  عنوان()؛
  پژواک'؛
  پایان دادن به
  
  wp_reset_query ()؛ ؟>
  
  
  
  
 4. ذخیره تغییرات

کد آماده است تا از تمام قسمت های سفارشی عبور کرده و فقط کلیدهای “ناشر” را با ارزش “Bethesda” پیدا کند. شما می توانید کلید و مقدار را به هر چیزی که می خواهید تغییر دهید. اگر مایل هستید همه پستها را با قسمت “سفارشی ناشر” حاوی هر مقدار نمایش دهید ، به سادگی سطر “meta_value” را حذف کنید.

فراموش نکنید که عنوان الگو را به چیزی تغییر دهید که بعداً تشخیص دهید.

2. اضافه کردن صفحه:

اکنون الگوی شما آماده است تا بتوانید لیست را ادامه دهید:

 1. هدایت به صفحات-> افزودن جدید
 2. عنوان اضافه کنید
 3. در سمت راست ، “ویژگی های صفحه” را بیابید
 4. الگوی خود را از لیست کشویی “الگو” انتخاب کنید
 5. صفحه را منتشر کنید

خودشه! اکنون اگر صفحه جدید خود را باز می کنید ، می توانید لیستی از تمام پست های خود را که شامل زمینه های دلخواه با مقادیر انتخاب شده است ، مشاهده کنید.

حال باید متن جدیدی را به صفحه جدید خود اضافه کنید ، لیست را سبک کنید و بهترین راه برای نمایش آن را به بازدید کنندگان خود بیابید. امیدواریم که این روش به شما در مرتب کردن پست های شما در سطح دیگری کمک کند و از آن لذت ببرید.

نوار کناری را با استفاده از فیلدهای سفارشی نشان دهید

نوار کناری در نسخه وردپرس نسخه 2.2 معرفی شد. از آن زمان به بعد تبدیل شده است یک روش محبوب برای نمایش محتوای اضافی و بیشتر اوقات غیر از این ، مضامین وردپرس یکی از موارد پیش فرض را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید ویجت های مورد نظر خود را قرار دهید.

اگرچه بسیار مفید است, شما نمی خواهید نوار کناری شما در همه جا حضور داشته باشد. معمولاً این نوارها در هر مکانی به جز صفحه اصلی نشان داده شده اند. و هیچ گزینه ای برای روشن و خاموش کردن نوار کناری وجود ندارد.

بنابراین ، چرا خودتان آنرا درست نکنید. در این بخش از مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد كه چگونه نوار كناری خود را در یك فیلد سفارشی قرار دهید و آن را فقط برای پست های مورد نظر خود فراخوانی كنید.

1. تهیه الگو:

 1. پرونده page.php یا single.php را باز کنید
 2. کد زیر را بیابید:
 3. کد را با این یکی جایگزین کنید:
 4. شناسه ، "نوار کناری" ، واقعی)؛
  get_sidebar ($ sidebar)؛
  ?>
  
 5. ذخیره تغییرات
 6. یک الگوی سفارشی ایجاد کنید که نوار کناری شما باشد
 7. پرونده sidebar.php را باز کنید
 8. همه چیز را از sidebar.php کپی کنید و در پرونده قالب دلخواه خود قرار دهید
 9. ذخیره تغییرات.

حال باید یک پست یا صفحه ای را باز کنید که در آن می توانید “زمینه های دلخواه” را در زیر ویرایشگر متن / ویژوال مشاهده کنید. برای افزودن نوار کناری به آن پست / صفحه ، موارد زیر را انجام دهید.

2. استفاده از نوار کناری در زمینه های سفارشی:

 • “نوار کناری” را تحت عنوان فیلد دلخواه خود تایپ کنید
 • نام الگوی دلخواه خود را به عنوان مقدار فیلد تایپ کنید
 • خودشه. اگر قسمتهای سفارشی خود را خالی گذاشته اید ، پست شما بدون نوار کناری خواهد بود در حالی که در مورد دیگر ، اگر همه کارها را به درستی انجام داده اید ، نوار کناری شما بارگیری می شود.

  هدر ، پاورقی یا نوار کناری را برای پستهای شخصی با زمینه های سفارشی تغییر دهید

  معمولاً یک وب سایت وردپرس فقط یک سرصفحه ، پاورقی و یک نوار کناری دارد که از قبل با موضوع مورد نظر تعریف شده است. هر یک از آنها توابع و طراحی خود را در پرونده های جداگانه ای ذخیره می کنند که به وسیله موضوع خوانده می شوند و در صورت لزوم در سایت نمایش داده می شوند. از آنجا که هر قسمت از موضوع در پرونده ای دیگر ذخیره می شود ، می توانید به راحتی آنها را تغییر دهید بدون اینکه نگرانی داشته باشید کل سایت را به هم ریخته و می توانید نحوه رفتار یک هدر ، پاورقی یا نوار کناری در سایت خود را تغییر دهید..

  اما گاهی اوقات ، یک عنصر کافی نخواهد بود و به عنوان مثال ، می خواهید عنوان خود را تغییر دهید. اگر می خواهید آن را برای کل سایت تغییر دهید ، از قبل آماده هستید – header.php را باز کنید و آن را به روشی که می خواهید تغییر دهید. اما اگر بخواهید فقط برای پست های مجرد خود یک تبلیغ را در یک هدر اضافه کنید ، چه می کنید? یا ممکن است هدر را فقط برای یک پست در کل مجموعه خود تغییر دهید بدون اینکه بقیه را تغییر دهید?

  یک بار دیگر ، زمینه های سفارشی به شما کمک می کنند.

  1. تهیه پرونده:

  قبل از استفاده از یک فیلد سفارشی برای تغییر هدر ، پاورقی یا نوار کناری ، شما باید یک پرونده آماده کنید. بیایید بگوییم که شما می خواهید یک پست یا دو عنوان را تغییر دهید و شما یک پرونده جدید به نام header-header2.php ایجاد کرده اید که در آن طرح را تغییر داده اید یا یک تبلیغ خاص را به پست درج کرده اید. قبل از اینکه بتوانید با ایجاد یک فیلد سفارشی ادامه دهید ، مطمئن شوید که فایل به درستی کدگذاری شده است و در سایت خود کار می کند. پس از آماده شدن پرونده ، می توانید ادامه دهید.

  مراقب باشید نامگذاری پرونده – اگر می خواهید هدر را تغییر دهید ، فایل هدر جدید شما باید به این شکل باشد: header-newname.php

  2. کد را جایگزین کنید:

  1. پرونده single.php را باز کنید
  2. جستجوی get_header ()؛ بخشی از کد که معمولاً در بالای صفحه single.php است
  3. عملکرد را با موارد زیر جایگزین کنید:
  4. $ wp_query جهانی؛
   $ postid = $ wp_query-> post-> ID؛
   $ header = get_post_meta ($ postid ، "سربرگ" ، صحیح)؛
   اگر (! خالی (هدر $)) {
   get_header ($ header)؛
   } دیگه
   get_header ()؛
   }
   wp_reset_query ()؛
   
  5. ذخیره تغییرات

  با استفاده از این کد ، شما به WordPress گفتید که در هر پست ، یک قسمت دلخواه “header” را بررسی کنید. اگر فیلد سفارشی با آن نام یافت شد ، وردپرس مقدار آن را می گیرد و از نام پرونده به عنوان عنوان برای آن پست استفاده می کند.

  3. تغییر یک سرصفحه از طریق زمینه دلخواه:

  اگر header-header2.php را در موضوع خود بارگذاری کرده اید ، اکنون می توانید آن را در یک قسمت سفارشی فراخوانی کنید:

  1. پستی را باز کنید که می خواهید یک هدر را تغییر دهید
  2. به پایین بروید و به قسمتهای دلخواه بروید
  3. فیلد جدید را وارد کنید و آن را “سربرگ” بگذارید
  4. مقدار “header2.php” را در مقدار فیلد تایپ کنید
  5. پست را به روز کنید یا منتشر کنید

  اگر خطایی در شما نباشد header-header2.php فایل, عنوان جدید باید در بالای پستی که تغییر ایجاد کرده اید ظاهر شود. با این وجود ، همه پستهای دیگر پرونده هدر استاندارد شما را که توسط موضوع مشخص شده است بارگذاری می کنند.

  همانطور که ممکن است متوجه شده باشید ، فقط باید نام پرونده سربرگ جدید خود را بعد از قسمت “سربرگ” تایپ کنید. به همین دلیل, مهم است که فایل هدر جدید خود را به درستی نامگذاری کنید و قسمت “header” را قبل از نام واقعی که در قسمت دلخواه استفاده می کنید اضافه کنید.

  همین مورد برای پرونده نوار کناری یا پاورقی نیز صدق می کند ، البته با تغییر دادن get_sidebar () و get_footer () بخشی از کد.

  زمینه های سفارشی پیشرفته را با کد تم ACF راحت تر پیاده سازی کنید

  زمینه های سفارشی بخش اجتناب ناپذیر عملا هر موضوع وردپرس در آنجاست. این قسمت ها به همه افراد این امکان را می دهند که اطلاعات اضافی در مورد پست را درج کنند ، اما متأسفانه این ویژگی استاندارد WP کاملاً خام است. مبتدیان برای عادت کردن با استفاده از زمینه های سفارشی به مدتی نیاز دارند و توسعه دهندگان مجبورند وقت زیادی را برای رمزگذاری در اطراف خود اختصاص دهند.

  به همین دلیل است زمینه های پیشرفته سفارشی افزونه (ACF) در بین کاربران وردپرس در سراسر جهان بسیار محبوب است. این افزونه رایگان در حال حاضر بیش از 1 میلیون نصب فعال دارد و ما نمی بینیم که چرا این تعداد شروع به کاهش می کند. ACF به شما امکان می دهد زمینه های سفارشی قدرتمند ، حرفه ای و شهودی را از طریق ویرایشگر تصویری ایجاد کنید.

  اگرچه بسیار محبوب هستید ، اگر قصد دارید آن زمینه ها را به صورت موضوعی انجام دهید ، دانش رمزگذاری و زمان زیادی را نیاز دارید. بله ، ایجاد یک گروه درست آسان است ، اما نمایش این زمینه ها چنین تکه ای نیست. و اینجاست که کد Theme ACF برای نجات برنامه نویسان وارد عمل می شود.

  کد موضوع ACF

  قیمت: رایگان

  کد قالب ACF برای وردپرس

  این افزونه عالی محصولی از دو توسعه دهنده است که تصمیم گرفتند وقت خود را برای تکرار نوشتن همان کد بارها و بارها متوقف کنند. هنگام تهیه یک موضوع یا تغییر موضوعی موجود ، Advanced Custom Fields نیاز به یک توسعه دهنده دارد تا بتواند کد مناسب را در مکان مناسب در درون یک موضوع پیاده سازی کند. از آنجا که هیچ راه ساده تر وجود نداشت ، یک توسعه دهنده مجبور بود برای انجام کار ، از قطعه و تمام ویژگی های یک API به خاطر بیاورد..

  آرون روتلی ، یکی از سازندگان ، درباره این موضوع توضیح داد وبلاگ:

  “هنگام اجرای زمینه در قالب وردپرس ، احتمالاً نام فیلد را فراموش خواهم کرد ، آیا آن” profile_image “یا” profile_photo “است؟ من همچنین احتمالاً فراموش خواهم کرد که چگونه می توانم آن قسمت را برگردانم ، آیا شناسه ، نشانی اینترنتی یا آرایه است؟ من خودم را پیدا کردم که دائماً گروه میدانی را ویرایش می کردم تا بدانم. “

  و این جایی است که کد تم ACF می تواند به یک توسعه دهنده کمک کند. بعد از نصب این افزونه رایگان که اکنون بیش از 4000 بار بارگیری شده است, می توانید در هنگام برخورد با کد صرفه جویی کنید. هر زمان که یک گروه فیلد را در زمینه های پیشرفته سفارشی منتشر ، ویرایش یا به روز کنید ، این افزونه شگفت انگیز به طور خودکار نیاز به کد را برای اجرای زمینه ها در هر موضوع ایجاد می کند..

  این کد را در پایین صفحه مشاهده می کنید. در کنار هر قطعه ، یک نماد کلیپ بورد پیدا خواهید کرد که کپی کردن کد را آسان می کند. اکنون لازم نیست که چیزی را حفظ کنید و می توانید هنگام کار با زمینه های سفارشی ، استراحت کنید.

  اگرچه این افزونه در حال حاضر برای هر برنامه نویسی در آنجا ضروری است ، اما هارون می گوید که آنها در حال حاضر قصد دارند کد کد ACF را گسترش دهند:

  ما قصد داریم در آینده به پشتیبانی از زمینه های محبوب تر شخص ثالث اضافه کنیم. ما همچنین قصد داریم کنترل بیشتری نسبت به کدی که تولید شده است ، به توسعه دهندگان بدهیم. “

  در حالی که این افزونه در هنگام جفت شدن با نسخه رایگان ACF رایگان است ، به یک مورد نیاز خواهید داشت نسخه PRO اگر از نسخه گسترده ای از زمینه های پیشرفته سفارشی استفاده می کنید. ACF Theme Code Pro کدی را برای سایر قسمتهای دیگر ACF Pro مانند زمینه Clone ، Gallery ، Repeater و انعطاف پذیر تولید می کند..

  حالت و یا آهنگ خود را با زمینه های سفارشی نمایش دهید

  وبلاگ نویسی باید سرگرم کننده باشد. حتی اگر شما در حال نوشتن مقاله در مورد موضوعات جدی هستید ، وبلاگ شما هنوز هم می تواند یک یا دو مورد داشته باشد که این باعث می شود آن را برای یک خواننده متوسط ​​کمی سرگرم کننده تر کند. این می تواند هر چیزی باشد – یک یادداشت کوچک از نویسنده ، یک تصویر خنده دار و یا ممکن است شما در هنگام نوشتن مقاله ، حال و هوایی را که در آن قرار داشتید اضافه کنید. شاید حتی دوست داشته باشید عنوان آهنگی را که می شنوید اضافه کنید.

  در این قسمت ، ما قصد داریم به شما نشان دهیم نحوه به راحتی پیاده سازی یک ویژگی برای نمایش خلق و خوی / آهنگ در پست های خود. لازم نیست افزونه های اضافی را نصب کنید و این ویژگی فضای زیادی را از شما نخواهد گرفت. این یک خط ساده از متن است که می تواند به طور خودکار در بالا یا پایین پست شما اضافه شود.

  1. بیایید ویژگی “خلق و خوی” را اضافه کنیم:

  1. پرونده single.php را باز کنید
  2. کد زیر را در محلی که می خواهید روحیه خود را نشان دهید ، کپی و جایگذاری کنید:
  3. $ customField = get_post_custom_values ​​("روحیه")؛
   اگر (صادر ($ customField [0])) {
   پژواک ""." حالت ": $ $ customField [0]""؛
   }
  4. ذخیره تغییرات

  حالت های سفارشی

  اکنون که وردپرس را برای خلق و خوی خود آماده کرده اید ، آماده هستید آنها را در هر پستی که می خواهید نمایش دهید. به طور پیش فرض ، وردپرس حالت شما را نشان نمی دهد و تا زمانی که تصمیم به نمایش یکی از آنها نداشته باشید ، هیچ حالت و حالت پیش فرض وجود نخواهد داشت. اگر می خواهید به جای آن یک آهنگ اضافه کنید ، به سادگی “حالت” را به “آهنگ” در خط اول کد تغییر دهید و همچنین می توانید نام کلاس را در خط سوم تغییر دهید..

  2. حالت / آهنگ خود را به یک پست اضافه کنید:

  برای وارد کردن یک روحیه یا آهنگ ، باید آن را در یک قسمت دلخواه بنویسید:

  1. پستی را باز کنید که می خواهید حالت خود را بنویسید
  2. حرکت به پایین تا زمانی که “زمینه های سفارشی” را ببینید.
  3. اگر فاقد زمینه های سفارشی نمایش داده شده در زیر محتوای ارسال هستید ، روی “گزینه های صفحه” در بالای صفحه ویرایشگر خود کلیک کنید و کادر انتخاب کنار “زمینه های سفارشی” را بررسی کنید..

  4. اگر تصمیم دارید با آن بروید ، “خلق و خوی” را در قسمت نام یا “آهنگ” بنویسید
  5. هر چیزی را که می خواهید در قسمت “Value” بنویسید – این حالت / ترانه نمایش داده شده در پست شما خواهد بود
  6. بر روی دکمه “افزودن زمینه سفارشی” کلیک کنید
  7. پست خود را منتشر کنید

  3. سبک آن:

  همانطور که در حال حاضر فقط از سه خط کد مشاهده می کنید ، این ساده ترین شکل اضافه کردن یک قسمت دلخواه جدید است. اگر می خواهید روحیه خود را با برخی از CSS سبک بندی کنید ، می بینید که کد قبلاً کلاس “my_mood” را به متن شما اضافه کرده است. برای اصلاح یک ظاهر طراحی شده ، موارد زیر را انجام دهید:

  1. پرونده style.css را باز کنید
  2. کپی و چسباندن کد:
  3. .حالت من {
   رنگ آبی؛
   }
  4. هر نوع طراحی CSS را که دوست دارید اضافه کنید
  5. ذخیره تغییرات.

  امیدوارم این کافی باشد تا شما با شخصی سازی ویژگی “خلق و خوی / آهنگ” برای وبلاگ خود شروع کنید و امیدواریم که “آبی” یک ارزش مکرر نیست که با آن سروکار دارید. اگر نمی خواهید روحیه خود را منتشر کنید ، به سادگی چیزی را در قسمت “سفارشی” بنویسید.

  خلاصه

  اگر شخص دیگری زمینه دلخواه خود را ایجاد کرده است (مانند یک برنامه نویس یا افزونه) ، استفاده از آن برای بهبود وبلاگ شما بسیار آسان است. اما امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند تا زمینه ها را به تنهایی تنظیم کنید.

  با تغییراتی ساده به کدی که به شما نشان دادیم ، می توانید زمینه های دلخواه خود را ایجاد و مدیریت کنید که به شما در تولید یک وبلاگ بی نظیر کمک می کند. شما قادر خواهید بود اطلاعات مورد نیاز خود را استخراج کنید و روند نوشتن و تولید محتوا را ساده تر خواهید کرد. نظر شما در مورد زمینه های سفارشی در وردپرس چیست?

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map