WordPress SEO למתחילים


בכל חודש מבצעים יותר מ -1.2 טריליון חיפושים מבוא גלובלי

93% מהחוויות המקוונות מתחילות במנוע חיפוש

Contents

מבוא

מדריך זה פותח כדי להוציא את התעלומה ממנועי חיפוש – כיצד הם מתפקדים ואיך לגרום להם לעבוד בשבילך. כדי לעזור לך להבין את היסודות של אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO), אנו נסקור אתרים, עיצוב אתרים ותוכן מקוון. תלמד מדוע SEO חשוב ואיך תוכל ליישם את הידע החדש שלך בעקרונות SEO. לאחר שתסיים את המדריך הזה, תכיר היטב את תהליך קידום אתרים ותבין חלק גדול מהמכניקה שמאחוריו..

מה זה SEO

מה זה קידום אתרים?

קידום אתרים הוא השיטה להגדלת הנראות של האתר ודירוגו בדפי תוצאות של מנועי חיפוש. SEO עוזר לנו ליצור אתרים ידידותיים יותר למנועי חיפוש ואתרים שמספקים חווית משתמש טובה יותר.

דברים רבים משפיעים על נראות האתר, כולל עיצוב, מילות מפתח בעמוד וקישורים. יתר על כן, אלמנטים רבים של SEO אינם ידועים. כתוצאה מכך, אנשים אינם יכולים לנצל את מלוא היתרון של קידום אתרים בכדי לשפר את דירוג האתרים והתכנים שלהם.

אנטומיה של מנוע חיפוש
אנטומיה של מנוע חיפוש [Infographic]

חשוב לזכור שמנועי חיפוש משתמשים באלגוריתמים שעדיין צומחים ומתפתחים. ועדכוני מנועי חיפוש נוצרים כדי לסייע למנועי חיפוש להניב תוצאות באיכות גבוהה יותר.

איך זה עובד

כדי להסביר זאת במונחים פשוטים יותר, SEO עובד על העיקרון הבא.

מניות שוק מנוע חיפוש גלובלי

שוק מנוע החיפוש העולמי
 • אתה מקים אתר ומחליט אילו חלקים באתר שלך אתה רוצה שיהיה גלוי עבור מנוע החיפוש.
 • מנוע החיפוש שולח “סורקי רשת” כדי לאסוף קלט באתר שלך ובדפים שלו.
 • מנוע החיפוש משתמש בקלט זה כדי להעריך את איכות התוכן ואתר האינטרנט שלך בכללותו.
 • על סמך הערכה זו האתר שלך זוכה לדירוג ראשוני.

בכל פעם שתשלח איתותי דירוג חדשים הסורקים יבקרו בדף שלך ויתעדכן את המידע במסד הנתונים. זה יכול לשפר או להפחית את דירוג האתר שלך, על סמך איכות הנתונים שהתגלו לאחרונה.

גוגל מקבלת מעל 57,000 חיפושים בשנייה בכל יום נתון שמתורגם לכמעט 2 טריליון חיפושים בשנה

גוגל מעריכה שהאינטרנט מכיל כעת כחמישה מיליון טרה-בתים של נתונים – אך ענקית החיפוש הציגה אינדקסים רק 0.04% מכלל המידע

למה זה חשוב

יש לך מטרה ליצור את האתר שלך ואתה רוצה שאנשים יוכלו למצוא אותו. הכרת SEO יכולה לעזור לך לבנות את הקהל שלך. תוכלו לדעת אילו אלמנטים עיצוביים לתעדף ולמד כיצד ליצור תוכן שיהיה להם חשיפה גבוהה ואיכות מספקת למבקרים שלכם.

כמו כן, בלי קידום אתרים, כל העבודה הקשה שלך תהיה לחינם, מכיוון שאתר ללא נראות כמעט דומה לאתר שאינו קיים. לבסוף, אם אין לך מספיק מבקרים, הידיעה על SEO יכולה לעזור לך להבין בדיוק מדוע האתר שלך חסר נראות ולהדריך אותך בנקיטת צעדים לשיפור הדירוג שלך.

האם תוכלו לעשות זאת בעצמכם?

גוגל היוותה כמעט 40% מכלל הוצאות המודעות הדיגיטליות בארה”ב בשנה שעברה. חלקה של פייסבוק היה כ -8%

בתיאוריה, כן. SEO זה משהו שתוכלו לעשות בעצמכם אם יש לכם מערך המיומנות הדרוש. יהיה עליך לדעת לעצב אתר, לכתוב תוכן איכותי, לבצע אופטימיזציה לאתר שלך לפלטפורמות מסך קטנות יותר ולהתייחס להיבטים טכניים אחרים. החדשות הטובות הן שישנם כלים רבים שיעזרו לכם במשימות אלה.

SEO הוא תהליך לכל החיים ואתר האינטרנט שלך צריך להיות מעודכן, כך שתצטרך להוסיף תוכן ולעדכן את האתר שלך לעיתים קרובות. בהתחשב בכמה מאמץ שנדרש כדי לקדם קמפיין SEO איכותי, אנשים רבים בוחרים למיקור חוץ במלואו או למקצו עליו.

כעת, נעבור על כמה מהפרטים הקשורים לקידום אתרים ותוכלו לראות כמה אלמנטים כולל קמפיין SEO איכותי.

גורמי דירוג SEO 2018

30%
קישורים

23%
תוכן טרי

9%
תגיות כותרת

8%
מיטוב דפי נחיתה

8%
היענות לנייד

5%
חוויית משתמש

5%
איתותים חברתיים

4%
מקודד היטב

3%
מהירות האתר

2%
מילות מפתח בתוכן

2%
מילות מפתח בכתובת URL

1%
גיל התחום

גורמי דירוג SEO

כשאתה עובד על קידום אתרים, עליך להיות מודע לגורמים הקיימים המשפיעים על הדירוג שלך. אלה אלמנטים המשפיעים על הדירוג שלך בצורה שלילית או חיובית. ישנם שני סוגים של גורמי דירוג: עמוד בעמוד ודף כבוי. נעבור על גורמים אלה ונרחיב בהרחבה על כמה מהם לאורך שאר המדריך. תוכלו לראות כיצד חלקם מסבירים את עצמם, בעוד שאחרים עשויים לדרוש בירור.

קידום אתרים בדף

למרבה המזל, עם פלטפורמת הוורדפרס ישנם כמה תוספים שונים שיאפשרו לכם לבצע אופטימיזציה מושלמת של ה- SEO שלכם בעמוד בקלות! בואו נסתכל על כמה דברים שכדאי לשים לב אליהם.

מיטוב דף ומהירות טעינה

דפי אינטרנט שנטענים מהר יותר משתי שניות נחשבים לטובים בספרי הרשומות של גוגל

כל עמוד באתר שלך אמור להיטען במהירות. זה לא סוד שגוגל מדרגת אתרים מהירים יותר גבוה יותר וזה נובע שהם רוצים להציע את הביצועים הטובים ביותר למשתמשים שלהם. כמו כן, אם אתר האינטרנט שלך נטען באטיות, אתה יכול לצפות לשיעורי יציאה מדף יציאה מדף כניסה. ישנם שני גורמים חשובים שכדאי לקחת בחשבון בעת ​​ביצוע אופטימיזציה של דפים ומהירות הטעינה שלהם.

ראשית, על אופטימיזציה של דפי האינטרנט שלך לסוגים שונים של מכשירים. למרבה המזל, קל לבדוק זאת. לפני שתחליט לרכוש נושא וורדפרס, בדוק אם יש לו תמיכה בנייד; זה יביא לאופטימיזציה טובה יותר של הדפים שלך מההתחלה.

קצת יותר ממחצית מכל הקונים המקוונים בארה”ב לא יקנו מאתר אם הוא נטען באטיות

כשמדובר במהירויות טעינה, ישנם תוספים שיכולים לעזור לך להפעיל את אתר האינטרנט שלך כמה פעמים מהר יותר. השימוש בתוספים אלה אולי לא נחוץ בהתחלה, אך ככל שמספר המבקרים שלכם יגדל, הוספת תוסף מטמון תידרש. לכן, הוסיפו אותו מההתחלה, מכיוון שזה יגרום לכם לאתר וורדפרס לטוס. אחד מתוספי המטמון הפופולריים ביותר הוא WP Super Cache.

רשמים ראשונים קשורים לעיצוב של 94%. ניתנו 15 דקות לצריכת תוכן, שני שלישים מהאנשים מעדיפים לקרוא משהו מעוצב להפליא מאשר משהו פשוט

פריסה ידידותית למשתמש

זהו גורם פסיבי נוסף המשפיע מאוד על SEO של האתר שלך. בעיקר, עיצוב טוב וניווט אינטואיטיבי הולכים לעזור לאנשים למצוא בקלות את מה שהם מחפשים. התוצאה תהיה פחות שיעורי יציאה מדף כניסה, מכיוון שאנשים ישארו באתר אינטרנט עם פריסה אטרקטיבית, שהם יוכלו להבין ולהשתמש בהם בקלות.

כדי להפוך את אתר האינטרנט שלך לידידותי למשתמש, דפדף במספר נושאים ושימו לב לאותם בעלי דירוג גבוה. תוכלו למצוא בקלות נושא עם פריסה ידידותית למשתמש, בנוסף תוכלו לערוך אותו בהמשך.

עסקים שיש להם מילת מפתח חזקה בשם העסק דורגים 1.5 נקודות גבוהות יותר מאשר אם אין מילת מפתח בשם

מילות מפתח בכתובות URL

אם הדף שלך מדורג למילת מפתח מסוימת, זה אידיאלי למילת המפתח שלך להיות בכתובת האתר של הדף. ניתן להגדיר זאת בקלות ב- WordPress; אתה רק צריך לעבור להגדרות -> Permalink ולבחור באפשרות שם הודעה. זה יכניס את מילות המפתח מהכותרת בכתובת האתר שלך לדף.

התוכנה פועלת ביותר מ- 4 מיליון אתרים וב- 9.5% ממיליון האתרים המובילים בעולם. בוורדפרס בלבד, היא צברה למעלה ממיליון הורדות

כמעט 100% מהמשתמשים משנים את חיפוש מילות המפתח לאחר שהחיפוש הראשוני שלהם לא הצליח

כוחו של יוסט SEO

זהו פלאגין חובה אם אתה מחפש דרך לייעל לחלוטין כל אחד מהפוסטים והדפים באתר וורדפרס שלך. תוסף זה יקל עליכם ליצור Sitemap של XML, האחראי על התקשורת עם מנועי החיפוש לגבי אילו דפים עליו לאינדקס. לאחר שיצרת את מפת ה- Sitemap של XML, קל להוסיף את זה לערכת הכלים של מנהל האתר של גוגל.

כמו כן, התוסף הזה אמור לעזור לך לבצע אופטימיזציה טובה יותר של כל פוסט בודד, על ידי ניתוח כותרות SEO שלך, שבלולים ותיאורי מטה. זה חשוב מאוד, מכיוון שהתוסף יסייע לכם בבולטות מילות המפתח ובצפיפות מילות המפתח בתוכן שלכם.

בולטות מילות מפתח

מילות מפתח הן אבני הבניין הבסיסיות עבור קמפיין התוכן שלך. בתרשים למטה, התצוגה המדויקת יותר של קידום אתרים בדף מראה כי השימוש במילות מפתח קשורות ובמילות מפתח ראשוניות מהווה 75% ו -40% מ- SEO באתר, בהתאמה.

נוף נאיבי
של העמוד

תצוגה מדויקת יותר של העמוד

צפיפות מילות מפתח

מכיוון שאנחנו בנושא מילות מפתח, להלן כמה טכניקות מילות מפתח אחרות בהן תוכלו להשתמש כדי לשפר את הנראות או פשוט לדרג אותה. השתמש במילת המפתח או בביטוי המפתח שנבחרו ב:

 • תג הכותרת שלך
 • תג התיאור
 • התג H1
 • 100 המילים הראשונות של המאמר

צפיפות מילות מפתח

כל שעליך לעשות הוא לוודא שמילת המפתח מוזכרת באופן טבעי לאורך הטקסט וכי היא לא מרגישה מביכה או מאולצת כפי שהיא מופיעה בעותק. עליך להשתמש גם במילים נרדפות למילת המפתח שלך מכיוון שהטקסט יזרום באופן טבעי יותר. יתר על כן, עם צפיפות מילות מפתח גבוהה במיוחד, המכונה לפעמים מלית מילות מפתח, סביר להניח שתשיג תוצאות שליליות במנועי החיפוש, ולכן תדרוך בקלילות.

תוכן איכותי הוא גורם המפתח בכל אסטרטגיית קידום אתרים טובה. שיפורים בתוכן ידוע כמגדילים את תנועת הבלוגים בכ -2,000%

ארגון עמודים ותוכן

כדי לסייע לאינדקס של מנוע החיפוש ביתר קלות, עליך ליצור בזהירות קטגוריות וקטגוריות משנה. בשילוב עם מערכת התיוג תוכלו בקלות להגדיר היררכיה שלא רק מנועי החיפוש יטפלו בה בקלות, אלא גם אתם המבקרים..

אורך התוכן

66% מהחברות הטובות ביותר בכיתה מעורבות חיפוש בתהליך יצירת התוכן שלהן מההתחלה

רוב המומחים ממליצים כי התוכן שלך צריך להיות בין 1,500 ל- 2,500 מילים. אנו נספק מידע מפורט יותר על תוכן בהמשך מדריך זה.

מקוריות תוכן

תוכן ארוך-טווח של יותר מאלף מילים מקבל באופן עקבי יותר שיתופים וקישורים מתוכן טופס קצר יותר

חיוני שהתוכן שלך לא יהיה כפל של התוכן הקיים ברשת, מכיוון שהאתר שלך ייענש.

מיטוב תמונה

תמונות מדרגות גם אותות, כל עוד אתה משתמש בשם, כותרת, טקסט alt, תיאור וכיתוב מתאימים. אז היה יסודי, מכיוון שתנועה יכולה להסתיים בדף שלך כשאתה פשוט גולש בין תמונות.

עדכון ופרסום מחדש של פוסטים ישנים בבלוג עם תוכן ותמונות חדשים יכול להגדיל את התנועה האורגנית בכ -111%

עדכונים

גוגל מעדיפה דפים ישנים עם עדכונים משמעותיים בכל הקשור לדירוג. אם העדכון שלך מורכב רק משינוי של כמה מילים ומשפטים, הוא לא ייחשב כמשפיע. ערוך תיקונים רלוונטיים ושנה פסקאות שלמות או הוסף מידע חדש.

כמו כן, אם אתה מפעיל גרסה ישנה יותר של וורדפרס, זה עשוי להיחשב כסמל שאתה מזניח את האתר שלך, מה שעלול לגרום לנקודות SEO שליליות.

הפעילות היא גורם חשוב בדירוג כל מנועי החיפוש, לכן יש לעדכן את הפלטפורמה וגם את התוכן באופן קבוע לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

אם אתה משתמש בוורדפרס או בכל פלטפורמה אחרת המשתמשת בתוספים, וודא שתוספים אלה תמיד מעודכנים. תוספים מיושנים הם סיבה נפוצה לכך שהאקרים מסוגלים להיכנס לאתר שלך

אבטחה

כיצד האבטחה משפיעה על קידום אתרים? ובכן, אם אתר האינטרנט שלך נפרץ, ניתן להשתמש בו לצורך פריסת תוכנות זדוניות. לגוגל לא אכפת אם אתה האחראי לתוכנה זדונית, או שנפרצתם, האתר עומד להיענש, כלומר לא צמוד מתוצאות החיפוש. זה יגרום לכל מאמצי SEO להיעלם.

כמעט מחצית מדפי האינטרנט בעשירייה הראשונה משתמשים כיום בהצפנת HTTPS

לכן, חשוב מאוד להשתמש באיזה אבטחה. Sucuri הוא אתר נהדר להגנה על אתרים, ויעזור לכם למנוע סוגים שונים של אטקים באתר שלכם. פריצה עלולה לגרום לסדרה של בעיות שיכולות להשפיע על קידום אתרים של אתר אינטרנט, וכדי למנוע כל מה שקורה, השימוש באבטחה טובה הוא קריטי.

איכות ורלוונטיות של קישורים יוצאים

על הדף שלך להכיל קישורים הרלוונטיים לתוכן שלך. הקישורים צריכים להוביל לאתרים שיש להם סמכות וכי מנועי החיפוש בוטחים בהם. יתר על כן, אתרים אלה צריכים להיות קשורים לנישה, ולא סתם בלוגים מפורסמים או אתרי חדשות.

בצע אופטימיזציה למבנה הקישורים הכולל שלך 2-3 קישורים בקישור בין מאמרים לפוסטים רלוונטיים בבלוג

מספר הקישורים היוצאים

מספר גבוה של קישורים המובילים לאתרי תחום ברמה נמוכה יותר יכולים להיראות מוצללים. אתה עשוי להופיע כאל חינמי לכל הבלוגים, שמטרתו העיקרית היא להשיג מיץ קישורים. מיץ קישורים הוא מונח לתיאור דירוג חיובי שמרוויח אתר מקישור לאתר אחר. במילים אחרות, אתה עלול לגרום לחשדנות מיותרת ולהתחיל לאבד את הסמכות מכיוון שיותר מדי מהקישורים היוצאים שלך מובילים לכל מיני אתרים שונים. רשימה של דומיינים ברמה העליונה ניתן למצוא בכתובת תאגיד אינטרנט לשמות ומספרים מוקצים (ICANN).

קישורים שבורים

תוכן יוצר קו תקשורת בינך לבין הלקוח שלך. תקשורת אפקטיבית תגדיל את שמירת הלקוחות ב -88% ותגביר את מודעות המותג ב -87%
קישורים לסניפים

קישורים שבורים לא מועילים לאף אחד, לכן עליכם לבדוק את התוכן שלכם מדי שבוע כדי לוודא שהקישורים שלכם פועלים כראוי או להחליף אותם אם הם לא.

קישורים לסניפים

באופן כללי, קישורים לסניפים לא צריכים להשפיע לרעה על האתר שלך. אבל אם רוב הקישורים שבדף שלך מיועדים לסניפים, גוגל עשויה להתחיל לעקוב אחריכם מקרוב יותר, כדי לוודא שהאתר שלכם לא נמצא שם רק למטרות שותפים וכי הוא מציע יותר מסתם תוכן בסיסי ואיכותי נמוך..

דקדוק ואיות

טיפ די ברור, אבל ליתר ביטחון, כדאי להזכיר. אם יש לך שגיאות בדקדוק ובכתיב, תקבל נקודות שליליות.

למעשה, 90 אחוז מעשרת האתרים המובילים השתמשו במטאורי תיאור כחלק מאסטרטגיות האופטימיזציה שלהם, ו- 80 אחוזים השתמשו בתגי H1 בתוכן שלהם

תבליטים ומספרים

כלי תוכן מבניים אלה עוזרים ליצור חווית משתמש טובה יותר. אם התוכן שלך מחולק לנתחים קטנים ומשמעותיים יותר, יהיה לקוראים זמן קל יותר להבין אותו. זו הסיבה שרשימות ונקודות תבליטים מוזכרות כגורם דירוג חיובי.

תוכן מועיל נוסףשיעור הכניסה הממוצע עבור כתובות אתרים בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש הוא 46%

גורם טוב נוסף הוא תוכן מועיל. כדי להבהיר, עליך להוסיף משהו שעוזר למשתמשים שקוראים או צופים בתוכן שלך. לדוגמה, אם אתה כותב על כספים ומטבעות, הוספת כלי להמיר מטבעות שמשתמשים יכולים להשתמש בו במקום זה יהיה סוג התוכן המסייע שגורם לך לדרג גבוה יותר.

מולטימדיה

תמונות, סרטונים, אינפוגרפיות, מצגות וסוגים אחרים של מולטימדיה יכולים לפעול כסימני דירוג איכותיים, כל עוד הם רלוונטיים ומשתמשים במבקרים..

אורך כתובת האתר

שימוש יתר במקפים בכתובות URL יכול להיראות כדואר זבל, ולכן עדיף לנקוט בזהירות ולהגביל את השימוש במקפים בכתובות אתרים במידת האפשר. ברנט קרנדוף ממליץ שכשאתה כותב את כתובת האתר שלך, עליך להגדיר את זה 3-5 מילים המופרדות על ידי מקף (-), ולא תחתון תחתון (_)

אושר זאת כתובות URL ארוכות ללא צורך ישפיע לרעה על הנראות שלך, אז פשוט היזהר.

נתיב URL

עדיפות כתובות אתרים קצרות יותר. אינך צריך להרחיק את זה עד הקצה, ואם כתובת האתר שלך כבר פחות מ-50-60 תווים, אל תדאג בכלל. אבל אם יש לך כתובות URL הדוחקות 100+ תווים, כנראה שיש הזדמנות לשכתב אותן ולקבל ערך. קל יותר לנתח כתובות URL קצרות יותר, להעתקה ולהדבקה, לשיתוף במדיה החברתית ולהטמעה

זה לא לדאוג יותר מדי מכיוון שיש לו השפעה קטנה מאוד, אבל אם הדף שלך קרוב יותר לדף הבית שלך, ב terdy.dy.ms של קישורים פנימיים, זה יכול לקבל דחיפה קלה. קחו בחשבון שאסור לאפשר לכל עמוד לקשר לדף הבית שלכם ולהיפך מכיוון שצריך לשמור זאת לדפים באתר שאתם קובעים שיש להם את הערך הגדול ביותר. אז בחר כמה עמודים עם תוכן יוצא דופן הנגיש מדף הבית, וודא שתכנים אחרים פחות פופולריים מובילים באופן טבעי גם לדפים האלה. אם אתה משתמש בקישורים פנימיים בצורה מוגזמת, זה יכול לפגוע בדירוג שלך, אך שימוש מיומן בהם יקלע לך כמה נקודות.

הפניות ומקורות

כשאתה מציין אזכורים ומקורות כמו שהיית עושה במאמר מחקר, זה סימן לתוכן איכותי ולגורם דירוג טוב. כמו בקישורים יוצאים אחרים, הרלוונטיות והאיכות הם המהות.

SEO מחוץ לדף

75% מ- SEO הם מחוץ לדף ו- 25% הם
בעמוד

אלה גורמים שאין לך שליטה ישירה עליהם, אך הם משפיעים על סמכות האתר שלך. כדי לנצל את הפוטנציאל שלהם, תצטרך להשתמש בטכניקות SEO מסוימות, שיידונו בהמשך במדריך זה. בינתיים, נראה מה הם גורמי הדירוג שלהם מחוץ לדף.

מספר הקישורים הנכנסים

קישורים נכנסים הם קישורים המובילים לאתר או לדף האינטרנט שלך. מכיוון שהם מגיעים מאתר אחר, הם נקראים גם קישורים חיצוניים. זכור כי כל הקישורים אינם נוצרים שווים. חלקם משמעותיים בהרבה מאחרים. עם זאת, כל קישור נכנס הוא גורם דירוג, כך שמספרם משפיע על הדירוג שלך. אבל, אם כולם באים מאתר אחד, זה לא יועיל לך, לכן עליך לדאוג שאתה מקבל קישורים מאתרים מגוונים.

לידים לקידום אתרים עם שיעור קרוב של 14.6%, ואילו לידים יוצאים (כגון פרסום ישיר או פרסום מודפס) בעלי שיעור סגירה של 1.7%

איכות הקישורים הנכנסים

איכות הקישורים וערך הקישור נקבעים על ידי גורמים רבים אשר יכוסו בהמשך. כאמור, קישורים מסוימים נותנים לך יותר מיץ קישורים מאשר האחרים, כך שאם אפשר, עבור לקישורים איכותיים.

תדירות או מהירות רכישת קישוריםקידום אתרים מחוץ לדף הוא חשוב לא פחות מקידום אתרים באתר. כשחושבים על בניית קישורים אל תעשו בדרך הקלה, אלא נסו להשיג קישורים ממקומות שקשה להגיע אליהם. ככל שקשה יותר לקבל קישור, כך יש לו ערך רב יותר.

זה לא צריך לדאוג יותר מדי, מכיוון שרק מי שמשלם עבור קישורים עשוי להיענש על תדירות או מהירות רכישת הקישורים. בעיקרון, אם יותר מדי קישורים מתחילים להוביל לאתר שלך, זה עשוי להיראות חשוד. לכן, אם תתחיל להשיג שלושה עד ארבעה קישורים על בסיס יומי וזה נמשך פרק זמן מסוים, זה יכול להצביע על בעיה פוטנציאלית או שזה עלול לשים את האתר שלך תחת בדיקה מדוקדקת.

טקסטים עוגנים

אם טקסט העוגן, שהוא טקסט שמודגש כהיפר-קישור, מכיל מילת מפתח שהדף שלך דורג עבורו, זה יהיה אות דירוג טוב. שוב, קישור איכותי בפני עצמו שווה הרבה יותר מטקסט עוגן, אז ראו בזה בונוס ואל תדאגו אליו ללא רחם.

מיטוב אתרים

אופטימיזציה לאתר

מספר המשתמשים העולמיים

בואו ונבדוק מה עליכם לעשות כדי לבצע אופטימיזציה לאתר “העצמות היחפות” שלכם, או ליתר דיוק, אתר שמכיל בתוכו כמעט שום תוכן. מבלי להתייחס להיבטים אלה, כל העבודה הקשה שלך יכולה להיות חסרת משמעות.

ידידותי לנייד

מכיוון שיש משתמשים הגולשים באינטרנט באמצעות הסמארטפונים שלהם, כעת יותר מתמיד, אתרים שאינם נפתחים או שמציגים שגיאות בעת הגישה אליהם דרך הטלפון החכם או הטאבלט, נענשים מבחינת הדירוג והסמכות. כאמור, תהליך קידום אתרים קיים כדי להבטיח אתרים טובים יותר לכולם, כך שהזנחה לספק חוויית משתמש איכותית למי שגולש באינטרנט בטלפונים שלו תקנה לך נקודות שליליות.

מהירות טעינה מהירה

היבט נוסף בחוויית משתמש חיובית הוא מהירות הטעינה המהירה. כל עוד האתר או דפי האינטרנט שלך נטענים תוך שתי שניות, למשתמשים שלך לא יהיה אכפת. מצד שני, אם האתר שלך ייקח זמן רב מדי לטעון, זה בטוח לומר שהמשתמשים שלך יתחילו לעזוב מכיוון שהם ימצאו שזה מעצבן.

48% מהצרכנים פותחים במחקר סלולרי באמצעות מנוע חיפוש

נפח האנשים שמגיעים לאתר שלך ויוצאים מייד מבלי לנקוט בפעולה נקרא שיעור יציאה מדף כניסה. שיעור יציאה מדף יציאה גבוה ישקף בצורה לא טובה את הדירוג שלך, ולכן טובתך לוודא שאתרך פועל במהירות.

גודל השוק של CDN צפוי לגדול מ -4.95 מיליארד דולר בשנת 2015 ל -15.73 מיליארד דולר בשנת 2020

המהירות של אתר האינטרנט שלך תלויה בספק אירוח אתרים שלך, בקרבת המשתמש לשרת בו האתר שלך מועלה ובנושא המשמש בתהליך עיצוב האינטרנט שלך. לכן, כדי ליצור אתר מהיר יותר וחוויית משתמש טובה יותר, תצטרך שירות אירוח אתרים איכותי, ונושא איכותי לאתר שלך.

רשת להעברת תוכן

ישנם כ -8.8 מיליון אתרים המשתמשים ברשתות מסירת תוכן ברחבי העולם

הזכרנו את קרבת השרת כאחד הגורמים המשפיעים על המהירות, אך קרבת השרת משפיעה גם על נראות האתר שלך. במילים אחרות, ככל שהמבקרים הפוטנציאליים שלכם קרובים יותר לשרת, כך גדל הסיכוי שהם יגלו את אתר האינטרנט שלכם וכי האתר שלכם יציג ביצועים טובים במהלך הפעלת הגלישה שלהם..

מתוך 10,000 אתרי האינטרנט המובילים, 48.3% משתמשים כרגע ברשת משלוח תוכן

צפו באינפוגרפיה >>

זה המקום בו רשת למשלוח תוכן או CDN יכולה להיות לעזר רב. ה- CDN נמצא שם כדי לוודא שהאתר שלך לא מוגבל לשרת בודד אלא מועלה במספר שרתים אחרים ברחבי היבשת או הגלובוס..

כאשר אתר האינטרנט שלך נמצא בכל מקום, אתה מגביר את הנראות שלו והמשתמשים שלך ממקומות מרוחקים יותר יכולים לקבל חוויה מספקת כמו אלה שנמצאים בקרבתך. CDN הוא שירות שמציע ספק שירותי אירוח אתרים בדרך כלל, כך שכאשר אתם מחפשים אירוח אתרים איכותי, עליכם לשאול גם אודות שירות ה- CDN שלהם ואילו מיקומים הם מכסים..

ברגע שיש לך אתר עם נושא מהיר שמותאם באופן מלא לכל המכשירים, והאתר הועלה במספר שרתים על ידי ספק אירוח איכותי, תוכל לעבור לשלב הבא..

אותות דירוג

אותות דירוג

מנועי חיפוש קובעים את הדירוג שלך על סמך אותות הדירוג. הזכרנו כמה מאותות אלה בפסקה הקודמת: מהירות ואופטימיזציה ידידותית לנייד. עם זאת, כדי לדרג גבוה יותר אתה צריך גם מטרה, או לדייק, נישה מסוימת בה אתה רוצה להיות מדורגת.

גומחות או קטגוריות אלה מסומנות באמצעות מילות מפתח, ולכן SEO מאפשרת לך להיות מדורגת לקטגוריה מסוימת על ידי שימוש במילות מפתח או ביטויי מילות מפתח מתאימים. במילים אחרות, עליכם ליצור איתותי דירוג משלכם כדי להיות מדורגים לפי מה שאתם רוצים למקד (אוכל לכלבים, נדל”ן, בריאות, פעילות גופנית וכו ‘). כאן, אנו נבדוק מהם אותות הדירוג הרלוונטיים ונדון כיצד ליצור אותם.

תג TITLE נהדר – מילת המפתח החשובה ביותר צריכה להיות בהתחלה, ואחריה השני הכי חשוב, ואז סוף סוף שם המותג שלך

מטא תגים

בכל פעם שתעלה סרטון, תמונה או מאמר לאתר שלך, אתה מתבקש למלא את התוכן מטא תג קופסא. כאן אתה בעצם משתמש במילים כדי לתאר את התוכן שהועלה, ומילים אלה צריכות להכיל את מילות המפתח או ביטויי המפתח שאתה רוצה שהתוכן הזה ידורג עבורם..

אורך: תגי הכותרת צריכים להיות באורך 50-60 תווים, כולל רווחים

מילות מפתח בכותרת

כשאתה שם את התוכן שלך, עליך להשתמש בביטוי מילות המפתח או במילת המפתח שהם היעד העיקרי שלך. בדרך זו, מנוע חיפוש יידע שהתוכן עוסק במילת המפתח שנבחרה או קשורה אליה.

אל תשכפלו תגי כותרות: עליהם להיות כתובים בצורה שונה עבור כל עמוד. אל תשכפל המוני את תגי הכותרת שלך, זה ישפיע לרעה על נראות החיפוש שלך

כותרות משנה

כותרות משנה יכולות לכלול גם מילות מפתח, מילים נרדפות למילות מפתח או מילים אחרות הקשורות לנושא. אלה אינם משפיעים כמו האותות שהוזכרו קודם לכן, אין צורך לקצב את התוכן שלך רק כדי לצבור נקודות חיוביות קלות.

שם אתרהפוך את זה לרלוונטי: על תגי כותרות לתאר במדויק את התוכן שבדף

שם הדומיין וכתובת האתר שלך נחשבים גם כסימני דירוג. אם עדיין לא הזמנת שם לאתר שלך, בהחלט לשקול להשתמש במילת מפתח או במשהו שקשור לגומחה בשמו. לדוגמה, שמות כמו GoodReads, BookDepository, FirstSiteGuide וכו ‘הם שמות מצוינים לאתר; הם מסבירים את עצמם ויש להם מילת מפתח שהם רוצים לדרג עליהם בשמם.

כמובן שאם כבר יש לך אתר, או אם יש לך שם אחר בראש, אין סיבה לוותר עליו. שם האתר אינו אות דירוג שישמש תפקיד חיוני בתהליך הדירוג, לכן אל תהסס לתת שם לאתר שלך כמו שאתה רוצה.

חוויית משתמש

הפוך את הכותרת שלך (תג h1) שונה מתג הכותרת: זו הזדמנות נוספת לשנות את ניסוח מילות המפתח של הדף שלך ולהגדיל את סיכוייה להופיע בכוונת חיפוש שונה.

מנוטרים גם חוויית משתמש ושיעור ההמרות, לכן עליכם ליצור תוכן מרתק למשתמשים ולהבטיח שהם יהפכו למשתתפים שמשתפים, מגיבים ואוהבים את התוכן, או שהם הופכים ללקוחות משלמים..

כעת אנו נעסוק בנושא התוכן בצורה יסודית יותר וניתן דוגמא לסוג התוכן שיש לו ראוי גבוה.

איכות תוכן

תוכן איכותי

לאורך המדריך, תוכן איכותי הוזכר כמרכיב חשוב וחיוני, עם זאת, מעולם לא הגדרנו בדיוק מה מרמז על תוכן איכותי. כשאתה קורא על יצירת תוכן, תבחין שאנשים אומרים שתוכן צריך להיות ייחודי, מרתק ותובנה – וספירת מילים זו גם כן חשובה.

הסיבה לכך שלא תוכלו למצוא הצעות קונקרטיות היא שאתם צריכים ליצור משהו נישה ספציפי. לדוגמה, תוכן מרתק לעצות גינון שונה מאוד מתוכן מרתק לטיפים למשחקים.

מנהיגי שיווק תוכן חווים פי 7.8 יותר תנועה מאתרים שאינם מובילים

פירושו של תוכן מרתק הוא יכול לספק את מה שהקוראים מצפים לו. לכן, אם אתם יוצרים משהו לבידור, הוא צריך להיות מבדר ואם אתם יוצרים הדרכות, הם צריכים להיות מדויקים, מפושטים ובשום אופן לא דו משמעיים. זו הסיבה שאנשים מתעקשים להשתמש בתמונות, בסרטונים או באינפוגרפיה באיכות גבוהה כחלק מהתוכן שלהם, מכיוון שקל יותר לספק דוגמאות ולהדגים מושגים בעזרת עזרים חזותיים..

כשמדובר בספירת מילים, כנראה ששמעת שתוכן כתוב צריך להיות בערך בין 1,500 ל -2,000 מילים. עם זאת, התוכן שלך צריך להיות תובנה מעל הכל, וספירת מילים גבוהה או נמוכה יותר אינה קובעת את התובנות שלו.

61% מהאנשים מרגישים טוב יותר עם חברה שמספקת תוכן בהתאמה אישית ובסבירות גבוהה יותר לקנות מאותה חברה

אתה יכול לכתוב 2,000 מילים ולומר בעצם כלום או שאתה יכול לספק מידע רב ערך באמצעות 500 מילים בלבד. העצה הטובה ביותר לגבי התוכן הכתוב היא לבחור נושא בו תוכלו לספק עצות מעמיקות וליצור משהו משמעותי שיעלה על ספירת 1,500 המילים..

כעת נסביר מה פירוש תוכן ייחודי. ייחודי לא אומר שהוא צריך להיות שונה לחלוטין, מכיוון שיש אתרים אחרים באותה גומחה כמוך וכנראה שישנם חפיפה של תוכן. ניתן להגדיר תוכן ייחודי גם כתוכן 2X או 10X, אשר בעצם תוכן שהוא פעמיים או אפילו פי עשרה יותר טוב מכל דבר אחר באינטרנט בנושא זה..

38% מהמשווקים מפרסמים תוכן שבועי או לעתים קרובות יותר

אתה יכול גם לנקוט בגישה אחרת כדי להפוך את התוכן שלך למיוחד יותר. בעיקרון, אתה משתמש במידע קיים ובונה עליו את התוכן שלך. לדוגמה, אתרים רבים מבצעים ביקורות על סרטים, כמו IMDb ו- Rotten Tomatoes. לכן, השלב ההגיוני הבא הוא ליצור מערכת דירוג עבור אותם אתרים ולספק מידע למשתמשים על אמינות ואיכות המקורות והביקורות..

זה מכסה בערך את הקריטריונים של נושא איכותי, אך זכרו שתוכן איכותי אינו מעיד על אופטימיזציה, זה רק אומר שהתוכן ראוי לדרגה. אז, כיצד מעריכים מנועי החיפוש את התוכן שלך?

מילות מפתח ורלוונטיות לנושא

רלוונטיות של מילות מפתח ונושא

ברור שמילות מפתח עדיין חשובות מכיוון שהן מדרגות אותות. לרוע המזל, בשלב מסוים הדגישו את חשיבותם במידה כזו שאנשים הפסיקו ליצור תוכן איכותי. האתרים שלהם התמקדו בצפיפות מילות מפתח גבוהה והיו להם דפים בודדים שדורגו עבור מילות מפתח או ביטויי מפתח מסוימים.

בגלל זה, גוגל שינתה את האלגוריתם שלה כדי למנוע מאנשים ליצור תוכן ספאם באתר שלהם. עדכונים כמו יונק הדבש, פינגווין ופנדה נוצרו כדי להבטיח שמילות המפתח היו קשורות לרלוונטיות לנושא. המהדורה החדשה ביותר לארסנל של גוגל היא RankBrain, שמשפרת את חווית המשתמש על ידי מיקוד לכוונת המחפש.

המפתח לקידום אתרים מוצלח הוא להתרכז במילות מפתח עם זנב ארוך שתרצו להיות בראש תוצאות החיפוש הללו מכיוון שגם אם יש לכם אלפים ואפילו מיליוני מדיה חברתית אחריה, היא עדיין לא תהיה איכותית כמו הדירוג הגבוה ב SERPs למילות מפתח היעד שלך.

כדי למנוע בלבול על ידי מעבר לפרטי פרטים על האופן שבו כל אחד מהעדכונים הללו עובד, אנו נתמקד רק באופן שבו פעולותיהם צריכות להשפיע על תהליך יצירת התוכן שלך. נדבר על מילות מפתח, צפיפות מילות מפתח, רלוונטיות לנושא וקושי דירוג.

מילות מפתח וביטויי מילות מפתח

מילות מפתח וביטויי מילות מפתח הם פשוט דרך להתחיל דירוג לקטגוריה מסוימת. כיום אין סיבה שיהיה להם תוכן עם צפיפות מילות מפתח גבוהה, כל שעליך לעשות הוא להזכיר אותם בכותרת שלך ובתגיות שלך, ולוודא שהם משמשים באופן טבעי כמה פעמים בכל הטקסט..

עסקים שיש להם מילת מפתח חזקה בשם העסק דורגים 1.5 נקודות גבוהות יותר מאשר אם אין מילת מפתח בשם

צפיפות מילות מפתח

אין אחוז מדויק לגבי צפיפות מילות מפתח טבעית. כל שעליך לעשות הוא לא ליצור תוכן במקום בו מילת המפתח שלך נאלצת; אם אתה יכול להזכיר מילת מפתח אחת או ביטוי 6 עד 8 פעמים בטקסט שמכיל 1,500 מילים שיהיו נהדרות.

כיום, כמה נושאי אתרים מגיעים עם ערכת כלים מובנית לקידום אתרים המאפשרת לעקוב אחר מילות המפתח בהן אתה משתמש. הם גם מסמנים אם השתמשת יתר על המידה במילת המפתח שלך או שלא השתמשת במילות המפתח שלך מספיק. עצה נוספת, אם התוכן שלך ייראה טבעי אתה צריך להשתמש גם במילים נרדפות של מילות מפתח.

אם אתה פועל במיקום גיאוגרפי אחד, מומלץ לשקול להוסיף מילות מפתח מבוססות מיקום לכל הדפים שלך, מכיוון שתנועה ממקומות אחרים לא תועיל לך מאוד.

מילות מפתח רלוונטיות בנושא

בנוסף למילות המפתח שלך, מנועי חיפוש מצפים שתשתמש במה שמכונה “מילות מפתח רלוונטיות בנושא”. מכיוון שמנועי חיפוש אינם יכולים להעריך את התוכן שלך כמו בני אדם, הם נוטים להשוות את התוכן שלך לתוכן קיים באתרים בעלי תחום גבוה.

72% מהצרכנים שביצעו חיפוש מקומי ביקרו בחנות במרחק חמישה מיילים

בעיקרון, שימוש במילת מפתח ספציפית אחת בלבד הופך אותה לחסרת תועלת, מכיוון שכדי שהיא תהיה אפקטיבית באמת, היא זקוקה לסביבה הנכונה. יתר על כן, ישנם שני סוגים של מילות מפתח רלוונטיות לנושאים: אלה המשמשים באתרים ספציפיים לגומחות, וכאלה המשמשים באתר רגיל, יחד עם מילת מפתח מסוימת..

לדוגמה, אם ברצונך לדרג את המונח “נדל”ן”, יש מילים המשמשות באתרי נדל”ן ומילים שנמצאות באתרים עם נושאים כלליים. הדבר הטוב ביותר לעשות הוא להשתמש בשתי הקבוצות של מילות מפתח רלוונטיות לנושא בטקסט שלך.

9 כלי המחקר הטובים ביותר למילות מפתח למציאת נכון מילות מפתח עבור SEO

קושי בדירוג

כדאי להזכיר גם שתוכל להוריד ולקנות כלים שונים שיכולים לנתח את הטקסט בדף, או כלים שיכולים לתת לך מילות מפתח שונות הרלוונטיות לנושא לאחר שתקליד את מילת המפתח הרצויה. כלים אלה משמשים כבר חברות SEO, וזו אחת הסיבות לכך שהמחקר הוצב למיקור חוץ אליהם; אתה מקבל את כל הכלים הטובים ביותר וחוות דעת מומחים – וחוסך זמן רב.

קושי בדירוג

לבסוף, ישנו מרכיב של קושי בדירוג עבור כל מילת מפתח. מילות מפתח מסוימות הן חזקות ולכן הרבה אתרים כבר מדורגים עבורם. במקרה זה, יהיה קשה להתעלות עליהם אם אתה רק מתחיל לצאת לדרך. במילים אחרות, עליכם לעשות מחקר מעמיק על חוזק מילות המפתח וקושי הדירוג שלה – ולקבוע אילו כלים זמינים שיעזרו לכם להשלים תהליך זה..

ערך קישור

ערך קישור

לאחר שיצרת אתר מהיר ואופטימיזציה, עם תוכן איכותי עם מילות המפתח והרלוונטיות הנכונות, עליך לעבוד על קישורים, חיצוניים ופנימיים כאחד, עקוב אחר שניהם (קישורים הנחשבים לדירוג העמוד שלך) ובלתי-עקוב (קישורים שאינם נחשבים לדירוג העמודים, כגון מודעות או קישורים המסופקים בתגובות הקוראים). שוב, הכל יוסבר, אך המנגנון הבסיסי שמאחורי קישורים הוא שככל שיש לך יותר קישורים שמובילים לאתר שלך או לדף מסוים באתר שלך, כך הסמכות שלו תגדל.

כמובן שגורמים אחרים משפיעים על ערך הקישור. בלעדיהן, המערכת הייתה מניפולציה בקלות ובאופן בסיסי תוכל לשלם עבור הדירוג שלך או לקנות קישורים, וזה לא משהו שמנועי חיפוש רוצים שתעשה.

70% מהקישורים עליהם לחצו משתמשים גולשים הם למעשה אורגניים

טקסט עוגן

טקסט עוגן יכול להעלות את ערך הקישור שלך, אבל אין לו מה לאובססיביות. אם לקישור שמוביל לדף שלך יש מידע הרלוונטי לקורא שלך, אך אינך יכול להכניס טקסט עוגן רצוי באופן טבעי למשפט, שכח אותו. תמיד עדיף להשיג את הקישור, ללא קשר לטקסט העוגן שלו, מאשר לסובב את הצורך בנושא ללא צורך, רק כדי שתוכל לקבל את השורה הרצויה עם מילת המפתח שבה. בעיקרון, צפו בטקסט העוגן כבונוס מזערי לערך הקישור שלכם, אך לא משהו שעליכם לתעדף.

75% מהמשתמשים אף פעם לא גולשים מעבר לדף הראשון של תוצאות החיפוש

דירוג דף וסמכות אתר

זהו גורם חשוב ביותר. לדירוג העמודים ולסמכות האתר יש השפעה משמעותית על ערך הקישור. אתרים ודפים בעלי דירוג גבוה הם אמינים יותר, ולכן קישורים חיצוניים שמגיעים מאותם אתרים מוסיפים יותר סמכות לאתר ולתוכן שלך.

על פי דבריו של אנדריי ליפטצב, אסטרטג בכיר באיכות החיפוש בגוגל, תוכן באיכות גבוהה ובניית קישורים הם שני האותות החשובים ביותר שמשמשת גוגל כדי לדרג את אתר האינטרנט שלך לחיפוש.

רלוונטיות קישור נכנס

אתר המקשר לאתר שלך צריך להיות אקטואלי ורלוונטי לתוכן שלך. לדוגמה, לקישור נכנס מבלוג שקשור להריון לבלוג הטכנולוגי שלך אין ערך רב כמו קישור נכנס מבלוג טק, משחק או אפליקציה. בעיקרון, שני האתרים צריכים לקיים קשר טבעי אם יש לראות את הקישורים החיצוניים בעלי ערך.

עקוב לעומת אין מעקב

קידום אתרים מובילים מאמינים שקישורים חיצוניים הם המקור החשוב ביותר לכוח הדירוג

עקוב אחר הקישורים לאתרים רלוונטיים מייצרים נקודות סמכות. קישורים ללא מעקב, כגון קישורים על מודעות או קישורים לתוכן שאינך רוצה לאשר, אינם נחשבים לדירוג האתר שלך. עם זאת, יהיה זה נכון להניח שאינך זקוק לקישורים ללא מעקב. אתרים עם קישורים ללא מעקב נוטים להיות אמינים יותר; אין מניעים נסתרים, כך שהמידע אמיתי יותר באתרים אלה.

גם אם הקישורים אינם מייצרים נקודות דירוג, הם עדיין יכולים להוות מקור בר-קיימא למבקרים באתר. אם קהל היעד שלך קורא בלוג מסוים, ובלוג זה כולל קישורים שלא ניתן לעקוב אחריהם, עדיין עליך לנסות למקם את הקישורים שלך שם. הקישורים יניבו תנועה רבה יותר לאתר שלך וזה ערך רב בפני עצמו.

חיצוני לעומת פנימי

קישורים חיצוניים מעבירים “מיץ קישורים” (דירוג כוח) באופן שונה מקישורים פנימיים מכיוון שמנועי החיפוש רואים אותם כצבעות צד ג ‘

קישורים חיצוניים מייצרים הרבה יותר סמכות מאשר פנימיים. עדיין קישורים פנימיים טובים ואם תציע קישורים לחומר קריאה נוסף ויקר, אנשים יבזבזו יותר זמן באתרכם. זה גם יעזור לכם לצבור נקודות חיוביות מבחינת סמכות.

קישורים אחרים בעמוד

הדירוג והתוכן שלך מוערכים גם על סמך הקישורים שבהם השתמשת. אם השתמשת באתרים בעלי סמכות גבוהה שהם מקורות אמינים או שקוראים טוב יותר, הם ישקפו בצורה חיובית בדף שלך. לכן, אל תקשר לאתרים שהם בספק או להסתמך רק על קישורים פנימיים.

טכניקות קידום אתרים

אומרים את האמת, ערך הקישור הוא נושא מעניין והרבה יותר מידע זמין. יהיה חכם שתבצע מחקר נוסף בנושא זה, לאחר שתבין את היסודות של SEO.

טכניקות קידום אתרים

כעת, לאחר שיש לך מושג כיצד SEO פועל ומה יכול לתרום להגדלת הנראות של האתר שלך, נוכל להתמודד עם סוגיית טכניקות SEO. להלן היסודות החשופים שצריכים להיעשות בכל חודש על מנת לקבל צמיחה מתמדת וטבעית בסמכות.

בלוגים

81% מהעסקים רואים את הבלוגים שלהם כנכס חשוב לעסק שלהם

הזכרנו את חשיבות התוכן, כמו קטעי וידאו, מאמרים ואינפוגרפיה. קיום מדור בלוגים באתר שלך נותן לך את האפשרות להוסיף תוכן רלוונטי ללא הרף ובטבעיות. זה יכול לשמש גם מקום נהדר עבור מבקרי אתרים להשיג מידע הרלוונטי לגומחה שלך, ופלטפורמות בלוגים אחרות יכולות להוביל לבלוג שלך.

חברות עם בלוגים פעילים מייצרות 55% יותר ביקורי אתרים, 97% יותר קישורים לאתרים שלהם, והדפים שלהם מקבלים אינדקס של 434% לעיתים קרובות יותר.

אתה יכול להעלות סרטונים, טקסט, תמונות ואינפוגרפיקה חדשים, ובהמשך לשתף תוכן זה בדפי הרשת החברתית שלך, כך שאנשים נוספים יוכלו לבדוק זאת. אל תשכח לבצע אופטימיזציה מספקת של חומרים אלה באמצעות תגי מטה.

הצגת וידאו בדף הנחיתה של האתר שלך גורמת לו 53% להופיע בדף 1 של גוגל

אם אנשים משתמשים בתמונות או בסרטונים, או בכל דבר אחר שמקורו באתר שלכם כחלק מתוכנם, תקבלו קישורים חשובים לאתר שלכם. סוג התוכן לא משנה מעט כאשר מאמר, תמונה או וידאו מהאתר שלך מקושרים כחלק ממאמר אחר בפלטפורמה בעלת סמכות גבוהה. קישור לעקוב הוא קישור לעקוב והוא תמיד יתרום לדירוג שלך.

שימוש בתמונה יחידה בתוכן יגדיל את דירוג מנועי החיפוש

הודעות אורחים

62% משווקי B2B ו- 51% משווקי B2C ביצעו אופטימיזציה לבלוגים שלהם לנייד כדי לשפר את קידום אתרים

כדאי למצוא מחברים או להיות מחבר בפלטפורמות בלוגים אחרות כדי לקבל קישורים חיצוניים נוספים. חפש בלוגים שיש להם נישה דומה לאתר שלך, ובקש מחברים שם להעריך את התוכן שלך.

עדכון ופרסום מחדש של פוסטים ישנים בבלוג עם תוכן ותמונות חדשים יכול להגדיל את התנועה האורגנית בכ -111%

אם הם מוצאים את האתר שלך מרשים, סביר להניח שהם ירצו לשתף אותו עם הקוראים שלהם. אחרי הכל, הם צריכים לתת לקוראים שלהם משהו בעל ערך מכיוון שזו בדיוק הסיבה שהקהל שלהם בוטח בהם. כמו כן, זה יועיל לך ליצור השפעה מסוימת כבלוגר. אנשים יבחינו בך לעיתים קרובות יותר והרבה יותר קל למכור לציבור כשהם מכירים בשמך ובמומחיות שלך.

חיפושים קוליים גדל ל 10% מכל נפח החיפוש על פי דוח מגמות האינטרנט

תוכן מוצע

בשנת 2018 גוגל הניבה הכנסות מודעות דיגיטליות נטו ברחבי העולם 136.22 מיליארד דולר, עלייה של 23.4% לעומת 2017.

זה יהיה הישג מדהים אם היית יכול לפנות למשפיע ידוע ולשכנע את אותו אדם להציג את התוכן שלך בפוסט הבא שלהם. זה הרבה יותר קל אם יש לך קהל משלך, מכיוון שכך אתה יכול להציג את המשפיע בתוכן שלך בתמורה ושני תועיל להם. נסה למצוא כמה שיותר משפיעים, מכיוון שאתה מקבל עליות פתאומיות בתנועה כמעט מיידית בגישה זו.

64% מחברות טכנולוגיות ה- B2B משתמשות ב- SEO כדי לסייע בשיווק המוצרים שלהן, 59% משתמשים גם בחיפוש בתשלום / SEM

העתיד של קידום אתרים

כאמור, SEO הוא תהליך שעדיין מתפתח. כל עוד אנשים יוכלו לנצל זאת ולהגדיל את הניקוד לטובתם, האלגוריתם ימשיך להשתפר. קשה לומר בוודאות מה צופן העתיד, אך אנו עדיין יכולים לשער עם דיוק מסוים.

שיווק במנועי חיפוש (SEM) ימשיך לתפוס את החלק הגדול ביותר של ההוצאות ברשת על 47%, או כ 14% מכלל תקציבי השיווק.

כשאתם משתמשים בטכניקות SEO אורגניות וקמפיין PPC ביחד, תוכלו לצפות לקבל 25% יותר קליקים ו -27% יותר רווחים לעומת שימוש כזה או אחר בלבד.

אולי, מנועי חיפוש של העתיד יספקו לנו מידע מפורט יותר מתוצאותיהם. לדוגמה, לאחר שנחפש משהו אנו עשויים לקבל גרפים ליד כל תוצאה הקשורה לפעילות האחרונה. נוכל לדעת כמה אנשים השתמשו במילים המדויקות או הדומות בחיפוש שלהם וכמה זמן הם נשארו באתרים שהופיעו בתוצאות. יתכן שנוכל לראות מה אנשים אחרים שנמצאים באותו דף כתבו בשאילתת החיפוש שלהם.

אם מנועי חיפוש מתקדמים יותר ויכולים להעריך תוכן מדויק יותר, רוב הסיכויים שקישורים נכנסים או קישורים חיצוניים עלולים לאבד חלק מההשפעה שיש להם כיום. לכן אנשים יתמרצו להתמקד ביצירת תוכן טוב ומרתק יותר.

ההוצאות בארה”ב על חיפוש בתשלום ואופטימיזציה אורגנית יגיעו ל -45 מיליארד דולר עד 2019.

כלי SEO עשויים גם להשיג דחיפה ולספק למשתמשים מידע נוסף הקשור לשאילתות חיפוש. יתר על כן, כעת יש יותר ויותר שאילתות חיפוש של פקודות קוליות הנוטות להיות שונות בהרבה מאלו שאנחנו מקלידים. אולי יהיו טכניקות חדשות לדירוג כדי למקד לשאלות מסוג זה.

אלה רק כמה נושאים של ספקולציות הנמצאים כעת בדיון על ידי הענף. נצטרך לראות איך הדברים מסתדרים בעתיד.

סיכום

אנו מקווים שמדריך זה מועיל וכי הוא מסייע לך להבין כיצד SEO פועל. בטח, הדברים הרבה יותר ברורים עכשיו, אבל עליכם לקבל גם המון שאלות חדשות.

קח את זה צעד אחד בכל פעם ובקרוב מאוד תמצא את התשובות שאתה צריך. זכרו שלא לכל השאלות הללו יש תשובות קונקרטיות. יתר על כן, יש סיבה טובה לכך שאיננו מורשים להבין היטב כיצד מנועי החיפוש מדרגים תוכן. אבל זה בטוח לומר שאם תצמד לעצות הניתנות כאן תשיג תוצאות חיוביות.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map