כיצד להעביר את הבלוג שלך מ- WordPress.com ל- WordPress.org

מייסדים


הגרסה הראשונה של וורדפרס הושקה ב- 27 במאי 2003, מה שהופך אותה אפילו לפלטפורמת אינטרנט ישנה יותר מפייסבוק, יוטיוב וטוויטר. הוא שוחרר על ידי מייסדיו מאט מולנווג ו מייק ליטל אז

בהסתכלות על מספר שנים אחורה מעכשיו, כולנו הוקסמנו מהעובדה שיותר מ- 25% אחוז מכל אתרי האינטרנט מופעלים באמצעות וורדפרס. עובדה פשוטה זו נראתה מרשימה, אך כיום המספרים עלו, וכמה נתונים סטטיסטיים אומרים שיכולים להודות על קיומם לוורדפרס האהוב שלנו..

לכן, זה לא מפתיע שאפילו התחלת את האתר שלך בוורדפרס. אבל מה שאולי לא הבנתם אז זה שיש למעשה שתי גרסאות של ה- CMS הפופולרי, ויש כמה הבדלים די משמעותיים בין השניים שאתם עשויים לחוות רק כמה שבועות או חודשים לאחר הכניסה הראשונה הזו..

WordPress.com היא גרסה ממוסחרת שהיא אפשרות נהדרת להתחיל איתה. אבל כאשר הצעדים הראשונים עומדים מאחוריך וכשתבין את כל החסרונות של גרסת ה- .com, תתחיל לדפוק את הראש בקיר מכיוון שלא התחלת את מסע הבלוגים שלך “בדרך הנכונה”. עדיין, אל תדאג; העברת הבלוג שלך מ- WordPress.com לגירסה המארחת בעצמה (הידועה גם בשם WordPress.org) אינה בעיה כל כך גדולה.

נתח שוק
וורדפרס שולטת בשוק ה- CMS עם יותר מ 60% נתח שוק

מדוע כדאי להעביר את הבלוג שלך מ- WordPress.com?

בר Bluehost

אחד מבין מארחי האינטרנט העתיקים ביותר החל מ- 1996 Bluehost הפך לשם המותג הגדול ביותר בכל הקשור לאירוח וורדפרס

בעוד ש- WordPress.com הוא כלי נהדר למתחילים, במוקדם או במאוחר אתה הולך לגדול את זה. הפלטפורמה פשוט לא מאפשרת לך שליטה מלאה באתר שלך, וזה בדרך כלל הופך לבעיה עצומה עבור בלוגרים רבים.

WordPress.com מגיע עם מגבלות. זה יניח קיר בינך לבלוג שלך – הוא לא יאפשר לך להראות את היצירתיות שאתה יכול להשיג באמצעות גרסה המארחת את עצמה. זה לא יאפשר לך לקבל את כל הנושאים והתוספים (אלא אם כן אתה משלם כדי לאפשר אפשרות זו), ויהיה קשה מאוד להרוויח כסף מהבלוג שמתארח ב- WordPress.com. שלהם תנאי השירות ברור בבירור, “Automattic שומרת לעצמה את הזכות להציג פרסומות בבלוג שלך אלא אם רכשת שדרוג ללא מודעות או חשבון שירות VIP.”

הכינו את הסביבה

אחד הדברים הגדולים ש- WordPress.com עשתה בשבילך הוא אירוח. לא היית צריך לדאוג היכן האתר שלך נמצא ומי מארח אותו כי הכל טופל על ידי צוות המומחים ב- WordPress.com.

אבל עכשיו כשאתה מתחיל במסע בעצמך, הגיע הזמן לקבל את האירוח הטוב ביותר שאתה יכול.

ותסמכו עלינו כשאנו אומרים שלקבל את המארח הנכון יכול להיות הבדל גדול בכל הזמן בו אתם עובדים באתר. אז, קבלו את המארח הכי טוב שתוכלו ברגע זה והימנעו מבעיות שיש לכם בקלות בעתיד אם תחליטו לעבור ממארח ​​אחד למשנהו רק בגלל שהייתם צריכים למהר ולחסוך דולר או שניים.

קבל אירוח ודומיין

מהירות האתר

מחקרים מראים כי צניחה של שניות במהירות המהירות באתר יכולה להפחית את שיעור ההמרות שלך ב -7%. עיכוב של שלוש שניות יכול לעלות לך 50% מהתנועה שלך. עם Bluehost, לעולם אינך צריך לדאוג שהאתר שלך יהיה איטי אפילו כאשר יש תנועה רבה

אם ביצעת מחקר בנושא וורדפרס ואירוח, אנו בטוחים שאתה מוצף את המידע ומספר האפשרויות העצום. מספר חברות האירוח הקטנות גדלות כמו פטריות אחרי גשם האביב והופך יותר ויותר קשה למצוא את זו שתתאים לך במיוחד..

אנו יודעים שקשה לבחור את המארח הנכון, ולכן ביצענו הרמה כבדה ובדקנו כמה משירותי אירוח אתרים הפופולריים ביותר. אם אין לך זמן לבדוק ביסודיות כל אחד ואחת שם, אנו ממליצים בחום על Bluehost שהוכחה כחברת האירוח האמינה ביותר עבור אתרי וורדפרס..

אם אין לך ניסיון בהגדרת חשבון אירוח, תן לנו להראות לך במהירות כיצד לעשות זאת:

שעון
תמיכה במומחים של Bluehost 24/7 היא תמיד כדי לעזור כשאתה זקוק לה בטלפון, בדוא”ל או בצ’אט חי

1. בקר ב Bluehost – לחץ על קישור זה ומצא את הלחצן “התחל עכשיו” שייקח אותך לשלב הבא

כחול

גביע
Bluehost דירג את מספר 1 באירוח אתרים לעסקים קטנים

2. בחר תוכנית אירוח – Bluehost נותן לך כמה אפשרויות לבחירה. אם זו הפעם הראשונה שאתה רושם חשבון, אנו ממליצים ללכת על ה- Basic. זה יהיה די והותר כדי להפעיל את האתר שלך, ואתה עדיין יכול לחקור את כל התכונות בהמשך ולשדרג את התוכנית במידת הצורך.

שנה את תוכנית האירוח

3. דאג לשם הדומיין – אם כבר יש לך דומיין, כאן תוכל להעביר אותו ולהקצות אותו לבלוג החדש. אם לא, פשוט הקלד את הדומיין הרצוי, ו- Bluehost יידע אותך אם הוא זמין. יתכן שיהיה קשה להשיג את שם הדומיין המושלם הזה מכיוון שכל כך הרבה כבר נלקחו, אבל תן ל- Bluehost להציע כמה הצעות, ואל תשכח לקרוא את המדריך שלנו בנושא בחירת שם תחום לבלוג החדש שלך..

שם דומיין

איש
Bluehost היא אחת מחברות האירוח האמינות ביותר. נכון לעכשיו, הוא מארח יותר משני מיליון אתרים. נחש מה? 850,000 מהם הם בלוגים

4. הירשם ל- Bluehost – לאחר שתעביר או בחר את שם הדומיין, תצטרך להזין את פרטיך האישיים והחיוב. לא החלק האהוב על כולם, אבל אתה תעשה בעוד כמה דקות.

הירשם ל- Bluehost

זרוע
מרכז הנתונים Bluehost מתגאה ב -90 פט-בתים

5. בחר אפשרויות נוספות – במידת הצורך, בחר באפשרויות אירוח נוספות. אנו ממליצים לקחת אפשרות אירוח בת 12 חודשים שכן היא תוזיל את המחיר אך הדבר תלוי בך. אתה יכול גם לבטל את הסימון של כל השאר כיוון שתוכל לחזור לחשבון Bluehost שלך בכל עת ולבחור אותם אם הם יהפכו לצורך..

אפשרויות נוספות

התקן את וורדפרס

בשלב זה נצטרך להניח שהכנת את חשבון האירוח שלך והכל מוכן לוורדפרס. אם אתה זקוק למספר דקות נוספות כדי לסיים את חשבונך, קח את הזמן שלך וסיים הכל. מדריך זה יחכה לכם.

אם קראתם על וורדפרס, יתכן שבסופו של דבר אתם מאמרים שמראים לכם דרכים מעט מסובכות להתקנת וורדפרס באופן ידני. נו, עם Bluehost, התקנת WordPress היא קלה כמו לחיצה על כמה כפתורים:

 1. התחבר אל שלך חשבון BluePost cPanel
 2. נווט לקטע האתר
 3. בחר “התקן וורדפרס”
 4. לחץ על כפתור התקן
 5. בחר את שם הדומיין להתקין אותו (בשדה שלידו אתה יכול להזין תיקיית משנה כגון ‘בלוג’ או להשאיר אותו ריק אם אתה רוצה שהדף הראשי של האתר יהיה הבלוג)
 6. לחץ על “אפשרויות מתקדמות” אם ברצונך לשנות את כתובת הדוא”ל, שם המשתמש והסיסמה עבור ההתקנה החדשה של WordPress
 7. קרא את הסכמי הרישיון והשירות וסמן את התיבות אם אתה מסכים עם הכל (אתה צריך להסכים כדי להמשיך)
 8. לחץ על כפתור התקן עכשיו

ובכן, אין הרבה יותר מזה. התקנת בהצלחה את WordPress והכנת את הסביבה. זה הזמן להעביר את הבלוג שלך ל- WordPress המארח את עצמך, כך שתוכל להתחיל לעבוד כמו מקצוען.

נעביר את הבלוג שלך מ- WordPress.com ל- WordPress.org

כעת נוכל להמשיך בהעברה ולהעביר את הבלוג שלך לאופציה בוורדפרס המארחת את עצמה ולבסוף תכניס את הבלוג לידיים שלך..

ייצא את הבלוג שלך ב- WordPress.com

אופניים שרופים

ניתן לחלק את תהליך ההגירה לשני חלקים. לפני שתוכל לייבא הכל לסביבת האירוח החדשה, תחילה עליך לייצא את הבלוג הישן ולהכין את הקבצים.

1. היכנס לבלוג WordPress.com שלך

התחברות

2. פתח את לוח המחוונים ואתר הגדרות -> כללי -> ייצוא

כאן יהיו לך שתי אפשרויות. בחר באפשרות הראשונה שתאפשר לך לייצא את כל התוכן. אם ברצונך לייצא רק את הפוסט או הדפים הספציפיים, בחר בסמלי החץ הקטנים שליד הכפתור שיפתח אפשרויות חדשות.

wordpress-org

כשתהיה מוכן, לחץ על כפתור “ייצא הכל” שיחל להכין את הקובץ. לאחר מספר שניות, עליכם לקבל הודעת אישור עם קישור ההורדה. לחץ על קישור ההורדה כדי לקבל את קובץ ה- ZIP המכיל קובץ XML עם כל הפוסטים, העמודים, התגובות, השדות המותאמים אישית, המונחים, תפריטי הניווט והפוסטים המותאמים אישית שלך..

ייצוא תוכן

אם ברצונך לייצא את המדיה שלך (תמונות, קטעי וידאו, שמע ומסמכים), בחר באפשרויות השנייה וחזור על התהליך.

וזה כל מה שהיית צריך לעשות כדי לייצא את אתר WordPress.com שלך. היית אמור להסתיים בקובץ ה- XML ​​האמור שנשמר במחשב שלך (אל תשכח לחלץ אותו מקובץ ה- ZIP) שהיית צריך להכין לשלב הבא – ייבוא ​​האתר שלך לסביבה החדשה.

ייבא את הבלוג שלך ב- WordPress.com

מוקדם יותר, הראנו לכם כיצד להשיג אירוח ולהתקין את וורדפרס ולבסוף הגיע הזמן לעבור לחדש
סביבה שתוכלו להגדיר אותה ולהשלים את כל תהליך ההעברה.

 1. עבור לדומיין החדש שלך על ידי ניווט אל https://yourdomain.com/wp-admin
 2. היכנס לאתר החדש שלך (עליך להגדיר את שם המשתמש והסיסמה מרגע התקנת וורדפרס. אני מקווה שזכרת את האישור או שמרת אותם איפשהו. אם לא, היית צריך לקבל דוא”ל עם הפרטים, אז בדוק תיבת הדואר הנכנס שלך פעם נוספת.)
 3. בלוח המחוונים, אתר את הכלים -> יבוא

יבוא

בדף יופיעו מספר כלי ייבוא ​​המשמשים בדרך כלל את המשתמשים. אתה יכול להתעלם מכל האופציה האחרונה “וורדפרס” מלבד. כלים אלה בדרך כלל לא עולים להתקנה מראש באמצעות WordPress, כך שתצטרך ללחוץ על הקישור הקטן “התקן עכשיו” מתחת לאפשרויות..

לאחר מספר שניות, אתה אמור לראות את כלי היבואן של וורדפרס מותקן ופעיל. מייד לאחר מכן הקישור הקטן ישתנה ל”הפעל יבואן “. לחץ על זה; תנותב לדף חדש.

יבוא wp

בדף זה יופיעו מספר פרטים על מגבלות ההעלאה. רק במקרה שהקובץ שייצאת בעבר גדול מהגבול שצוין כאן, יהיה עליכם לדאוג לכך. לא, אל תזיע, זו לא כל כך בעיה אם אתה מארח את האתר עם Bluehost, אז תירגע ותן לנו להראות לך כיצד להגדיל את מגבלת העלאת הקבצים בכמה צעדים.

להעלות

כיצד להגדיל את מגבלת העלאת הקבצים

בסדר, בואו נשנה את המגבלה כך שתוכלו לייבא את הבלוג ללא בעיות:

 1. התחבר שלך לוח הבקרה של Bluehost
 2. פתח את מנהל הקבצים
 3. בחר ללכת לרשת האינטרנט ולחץ על המשך
 4. גלול בחלונית הימנית ומצא את הקובץ php.ini -> לחץ עליו באמצעות לחצן העכבר הימני
 5. בחר עריכת קוד בתפריט המוקפץ
 6. לחץ על ערוך בתחתית הקופץ
 7. השתמש בקיצור המקשים כדי לפתוח את חלון הקופץ למצוא
 8. Windows ו- Linux: Ctrl + f
 9. מק: פקודה (⌘) + f
 10. הקלד upload_max_filesize בשדה החיפוש ולחץ על enter
 11. זה ידגיש upload_max_filesize = 50M. שנה 50M לגודל שאתה צריך. לדוגמא 256M
 12. פתח את הקופץ למצוא, שוב ובשדה הטקסט חיפוש, הקלד post_max_size ולחץ על Enter
 13. המודגש יהיה post_max_size = 50M. יהיה צורך לשנות את זה למספר זהה לזה שהושם עבור upload_max_filesize

האתר שלי

כעת תוכלו להמשיך בהעלאה. בהתאם למהירות החיבור לאינטרנט וגודל הקובץ, זה עשוי לקחת אפילו מספר דקות עד שהקובץ יובא בהצלחה על ידי הכלי. כל שעליכם לעשות כאן הוא להיות סבלנות. אם זה איטי, לכו לתפוס כוס קפה או את המיץ האהוב עליכם, ואל תעלו מחדש את הדף עד שהכל יהיה מוכן.

אלא אם כן אתה רוצה התחלה חדשה, אנו ממליצים לייבא מחברים. אפשרות זו תעביר את כל המחברים שהיו לך בבלוג WordPress.com. ובכל זאת, אם ה- OCD שלך לא מאפשר לך לעשות זאת, אתה יכול ליצור מחברים חדשים ולהקצות להם את הפוסטים הישנים. אין ממש הרבה הבדל אז זה תלוי בך לחלוטין.

להקצות autors

סביר להניח שתרצה לייבא את הקבצים המצורפים שלך, אז אל תשכח לשים סימון בתיבת הסימון “הורד וייבא קבצים מצורפים לקבצים”.

לאחר לחיצה על כפתור “שלח”, אתה אמור לראות הודעת הצלחה שתאמר לך שהכול נעשה. זה מסיים את חלק הייבוא ​​של המדריך.

ייצא וייבא קישורי Blogroll

מפה

לפני שנתחיל בתהליך הייבוא, האם אתה יודע בכלל מהם קישורי Blogroll? אם הקישורים שבדרך כלל נמצאים בסרגל הצד של אתר האינטרנט שלך הם הדבר הראשון שחצה את דעתך, אתה צודק!

למרות שיכולתם היה להיות שם כל סוג של קישור (האתר שלך, אתר החברים או בלוג פופולרי שאהבת לקרוא), השם נדבק מראשית דרכו כאשר בלוגרים השתמשו במרחב כדי לקשר לחברים שלהם ומשפיעים אחרים.

כעת, אם השתמשת רק בכמה קישורים באתר הישן שלך, אתה יכול בקלות לדלג על שלב זה מכיוון שאתה יכול להקליד מחדש את אותם קישורים בווידג’ט טקסט פשוט ולשחזר את כל העניין. אבל אם יש לך יותר מכמה קישורים ואתה רוצה לייבא אותם במקום לעבור את ההעתקה / הדבק המהומה, תן לנו להראות לך איך.

 1. בקר בבלוג WordPress.com שלך על ידי הוספת /wp-links-opml.php בסוף
  http://example.wordpress.com/wp-links-opml.php
 2. שמור את הקובץ על ידי לחיצה על CTRL + S או Command + S אם אתה משתמש במחשב מק
 3. התקן תוסף מנהל קישורים (בדרך כלל, לא מומלץ להתקין תוספים שלא עודכנו במשך זמן כה רב, אבל זה פשוט לא היה זקוק לעדכונים וזה בטוח לשימוש לחלוטין)
 4. לאחר ההפעלה, אתה אמור לראות פריט תפריט חדש “קישורים” בסרגל הניהול של WordPress
 5. עבור אל כלים -> יבוא
 6. בחר Blogroll כדי להתקין את יבואן OPML
 7. לחץ על הקישור “הפעל יבואן”
 8. בחר את הקובץ ששמרת במחשב שלך קודם לכן
 9. בחר בלחצן “ייבא קובץ OPML”
נשמע
רשימות בלוגים משוות פרסום וחשיפה ברחבי הבלוגוספרה. בנוסף, בלוגים עם קישורים נכנסים רבים (במיוחד כאלו מבלוגים באיכות גבוהה לפי דירוג של Google PageRank) מדורגים בדרך כלל גבוה יותר על ידי מנועי חיפוש, מה שיכול להביא תנועה נוספת לבלוג שלך.

xml

לא אמורות להיות בעיות, ואתה אמור לראות הודעת הצלחה המודיעה לך שהיבוא הושלם בהצלחה. וזה פחות או יותר; כעת תוכל לקבל אותם קישורים מדויקים שהצגת בגאווה בבלוג שלך ב- WordPress.com.

הפנה משתמשים ישנים, הגדר לפרטי או מחק את הבלוג

כיוון

ניתוב מחדש הוא דרך לשלוח משתמשים וגם מנועי חיפוש לכתובת אתר שונה מזו שביקשו במקור

כשמדובר בטיפול בבלוג הישן של WordPress.com, עומדות בפניך שלוש אפשרויות. אתה יכול להגדיר את הבלוג הישן כפרטי כך שרק אתה (וגם אלה שנבחרו באופציות) תוכלו לראות אותו. אתה יכול למחוק את הבלוג כולו, או להשאיר את הבלוג באופן מקוון ולהפנות את התעבורה לבלוג החדש.

אנו מציעים אפשרות אחרת אם היית מנהל בלוג מצליח. זה יאפשר לך לשמור את כל המבקרים הקבועים, במקום לאבד אותם בהודעת “הדף לא נמצא”. אבל אם היה לך רק כמה ימים או שבועות ופשוט לא השקעת בזה מספיק מאמץ, אתה יכול גם להפוך אותו לפרטי או למחוק אותו לחלוטין. ההחלטה אמורה להיות קלה כמו זו, אז אל תחשבו יותר מדי.

כיצד להגדיר את הבלוג שלך, שכבר ישן ב- WordPress.com, לפרטי?

 1. כנסו ל- WordPress.com והתחברו
 2. נווט להגדרות -> כללי -> פרטיות
 3. בחר באפשרות “פרטי (האתר שלך גלוי רק לך ולמשתמשים שאתה מאשר)
 4. שמור שינויים

פרטיות

פסי רכבת
הפניות מחדש ממלאות תפקיד חשוב בתחום קידום אתרים, ולכן חשוב לדעת אילו סוגים של הפניות יש, מתי להשתמש באילו וכיצד הם מסתדרים זה בזה. שלושת הפניות מחדש הנפוצות ביותר הן:
301, “הועבר לצמיתות” – מומלץ לקידום אתרים
302, “נמצא” או “הועבר באופן זמני”
מטה רענן

כיצד למחוק את הבלוג שלך ב- WordPress.com?

 1. כנסו לאתר WordPress.com והתחברו
 2. נווט אל הגדרות -> כללי -> כלי אתר

למחוק

סימן
ניתן לחלק הפניות מחדש לניתוב מחדש של צד שרת והפניות לצד הלקוח. ניתן ליישם את שני סוגי ההפניות מחדש בדרכים שונות. היזהר מאוד בבחירתך לסוג הפניה מחדש: בחירה בניתוב מחדש לא נכון לתפקיד עלולה להוביל לבעיות SEO

אפשרות זו מוחקת את כל הפוסטים, העמודים, המדיה והנתונים שלך ומוותרת על כתובת האתר כך שמישהו אחר יוכל להשתמש בה.

לחץ על החץ הקטן באתר הימני, לאחר מכן תראה את הודעת האישור. אם אתה בטוח שברצונך למחוק את האתר וכל מה שעשית איתו, אשר את התהליך על ידי לחיצה על כפתור “מחק אתר” האדום.

כיצד להפנות מחדש את הבלוג הישן לבלוג החדש?

אם תרצה לשמור על המבקרים הישנים ולהפנות אותם אוטומטית לבלוג החדש שלך, זה נהדר. האופציה היא בהחלט משהו שכדאי לקחת בחשבון, אך למרבה הצער היא אינה בחינם.

כשיש לך אתר שמתארח בעצמך, אתה רק צריך לערוך קובץ אחד כדי לבצע הפניות מחדש. או שאתה פשוט מתקין תוסף שעושה זאת בשבילך. אבל הבעיה ב- WordPress.com היא שאין לך גישה לקובץ הדרוש. זה לא במקרה – הקובץ מוגבל כך שתוכל לשלם עבור הפניה מחדש. שירות זה יעלה לך 13 $ לשנה, אך אינך צריך לדאוג שהאתר שלך יופנה לדומיין החדש.

404
כותרות 404 ו- 410 HTTP. ההבדל בין כותרת 404 לכותרת 410 הוא פשוט: 404 פירושו “תוכן לא נמצא”, 410 פירושו “תוכן שנמחק” ולכן הוא ספציפי יותר. אם כתובת אתר מחזירה 410, גוגל יודעת בוודאות שהסרת את כתובת האתר בכוונה, ולכן עליה להסיר את אותה URL מהאינדקס שלה הרבה יותר מוקדם
 1. וודא שאתה מחובר לאתר WordPress.com שלך
 2. בקר בזה הפניה לאתר קישור
 3. בחר אתר שברצונך להפנות מחדש (אתר wordpress.com הישן שלך)
 4. בחר באתר היעד (הדומיין החדש שבחרת בעת בחירת אירוח)
 5. לחץ על כפתור “עבור” שאחריו תצטרך להזין את פרטי התשלום שלך.

הזן תחום

בדרך כלל אנשים לא בטוחים כמה זמן הם צריכים להפנות את המבקרים לאתר החדש. למרבה הצער, אין תשובה נכונה מכיוון שהכל תלוי באתר שאתה מנהל. אך אנו מציעים להמשיך להפנותו למשך שנה לפחות.

לאחר שנה אחת, מבקרים קבועים כבר צריכים לדעת על הדומיין החדש שלך, וכבר יהיה לך מספיק תוכן חדש כדי להעסיק את גוגל ומנועי חיפוש אחרים..

מה לעשות לאחר ההגירה?

wp-travel

אם אתה קורא חלק זה, עלינו להניח שביצעת את כל השלבים שלעיל. פירוש הדבר שהעברת בהצלחה את הבלוג שלך ב- WordPress.com ל- WordPress.org והתחלת חיי בלוגים חדשים ורציניים יותר.

זה לא הסוף, זו רק ההתחלה, אז אתה צריך להתחיל בדרך הנכונה.

בדוק ושגיאות

ברגע שהכל ייעשה, עליך לבדוק את האתר שלך ולבדוק אם יש שגיאות. אין כאן שום דבר מפואר – פשוט גש לבלוג שלך ותראה אם ​​הכל במקום.

פתח את הפוסטים, הדפים והתגובות שלך כדי לראות אם הכל מיובא נכון. נווט למראה -> תפריטים כדי לראות אם התפריט הישן שלך לא נמצא בשום מקום, ואל תשכח לפתוח את דף הבית שלך כדי לראות איך הוא נראה. אם הכל שם, אתה מוכן להמשיך. למקרה שלא, עליך לחזור על תהליך הייצוא / היבוא למקרה שפספסת צעד שלא אפשר לך לקבל את הכל מהבלוג הישן.

בחר נושא לבלוג החדש שלך

נושא פשוט קובע את כל הטון של אתר האינטרנט שלך. זה הזמן הנכון לשנות את העיצוב של האתר הישן ולקבל משהו שאתה באמת אוהב. אבל אל תשכח שהמבקרים שלך צריכים לאהוב את זה.

בחירת נושא אינה משימה כל כך קלה. יש המון חינמיות ופרמיות שאתה יכול ללכת עליהן. קל להאריך את המדריך ולדבר על הנושאים, אבל אנחנו לא רוצים לפגוע כאן – כבר דיברנו על זה, אז הסתכל ברשימה שלנו עם ספקי הנושאים הטובים ביותר של WordPress לבלוג החדש שלך.

התקן את התוספים שאתה רוצה וצריך

חץ למטה
עד כה הורדו 1,250,000,000+ תוספי פלאגין ב- WordPress.org

עכשיו כשאתה מנהל אתר שמתארח בעצמך, אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה איתו. אחד החלקים הגדולים ביותר הוא התקנת התוספים החינמיים והפרמיום שיכולים לשפר את האתר שלך תוך מספר לחיצות.

תוספי וורדפרס מאפשרים לך לשפר את הבלוג שלך ולהוסיף תכונה או שתיים.

דאג לאתר שלך

עכשיו כשאתה צריך לדאוג לאתר שלך, וודא שאתה תמיד עושה את המיטב שאתה יכול לעשות כדי לשמור עליו.

אל תשכח לבדוק את הטיפים שלנו כיצד לשפר את מהירות האתר שלך ולבדוק כמה כלים מעולים שיעזרו לך לשמור על כל דבר בצורה חלקה.

שאלות נפוצות – שאלות נפוצות

מקלדת
WooCommerce מעניקה 28% מכל החנויות המקוונות בעולם, עם מעל 30 מיליון הורדות עד כה

מה קורה לבלוג הישן שלי ב- WordPress.com?

הבלוג הישן לגמרי בידיים שלך. אתה יכול להפנות אותו מחדש, להגדיר כפרטי או למחוק לחלוטין אם אינך רוצה אותו יותר. אנא חזור במדריך זה כדי לראות כיצד להשיג את התוצאה הרצויה.

האם עלי לאבד את המנויים שלי?

אם אתה משתמש ב- WordPress.com כבר זמן רב, רוב הסיכויים שיש לך עשרות או מאות מנויים. אם אתה רוצה לשמור עליהם, זה אפשרי אבל תצטרך להשתמש התוסף Jetpack.

כמה זמן אני צריך להיות בלי האתר בזמן ההעברה?

אם עשית הכל מהמדריך הזה, אתה לא צריך להיות בלי אתר בכלל! בזמן שאתה מבצע את ההעברה, הבלוג הישן שלך ב- WordPress.com יהיה פעיל כל הזמן, מה שאומר שהמבקרים יוכלו לפתוח כל אחד מהפוסטים שלך מכיוון ששום דבר לא קרה. מסיבה זו אנו ממליצים להפנות / למחוק / להגדיר לפרטיות את הבלוג הישן רק לאחר שתגדיר בהצלחה את הבלוג החדש..

שילמתי כבר עבור דומיין מותאם אישית, האם עלי לרכוש דומיין חדש בעת ההעברה?

דולר
אתה יכול להשתמש בוורדפרס שמתארח בעצמך כדי ליצור חנות מקוונת למכירת מוצרים דיגיטליים או פיזיים, קבלת תשלומי כרטיסי אשראי, ומסירה / משלוח של הסחורה ישירות מאתר האינטרנט שלך ויכול גם ליצור אתרי חברות ולמכור חברות עבור תוכן פרמיום, קורסים וכו ‘. ולבנות קהילה מקוונת סביב האתר שלך, השתמש בכלים רבי עוצמה כמו Google Analytics לצורך ניתוח ומעקב מותאמים אישית

לא, אינך צריך לקבל דומיין חדש. אתה יכול פשוט להעביר את הדומיין הקיים מהבלוג הישן שלך ב- WordPress.com למארח החדש. במקרה כזה, רק וודא שבמקביל קבלת מארח (הרשמה לתכנית) אתה מוסיף את הדומיין הישן שלך לאפשרויות במקום לרשום רישום חדש. אחרי זה, תצטרך לעשות זאת לשנות שרתי שמות גם כן.

האם אתה יכול להעביר את הבלוג שלי ל- WordPress שמתארח בעצמי?

כן, אנחנו יכולים לעשות זאת בשבילכם. לפרטים נוספים אנא אל תהססו לפנות אלינו.

סיכום

בלוגים משמחים! אנחנו לא רוצים להקדיש זמן רב מדי – אנו יודעים שאתה חסר סבלנות להמשיך במסע הבלוגים שלך, אז תירגע, התחבר לאתר המועבר ואל תשכח לשמור על תוכן רענן.

כן, עכשיו אחרי שהתחלתם בעצמכם, אולי יהיה קשה יותר לשמור על הכל נחמד, אבל אם תיתקעו איפשהו, אל תשכחו לבקר בליווי ההדרכה המספרים שלנו ב- WordPress שילמדו אותך הרבה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map