כיצד לשנות את ספק אירוח אתרים שלך

מבוא

דגל

חברת האינטרנט המארחת הראשונה בעולם הייתה קונצנטרית, מאוחר יותר שונה שם ל- XO תקשורת


עוגה

ה שרת אינטרנט ראשון הושק ב- 6 באוגוסט 1991

על מנת ליצור אתר וכדי שהאתר שלך יהיה נגיש באופן מקוון, עליך לבחור שרת בו הוא יהיה ממוקם. שרתים ניתנים על ידי חברות אירוח אתרים, ואם התחלת להתעניין בתחום זה לאחרונה, המדריך הבא יועיל לך.

זה יעזור לך אם תביני לראשונה מה זה בעצם אירוח אתרים, מדוע זה חשוב ומה אתה צריך לחפש אצל ספק האירוח שלך. אם לא טרחת עם הפרטים האלה, יש סיכוי שלא תקבל את העסקה הטובה ביותר וגם לא את החבילה הטובה ביותר.

למזלנו זה לא סוף העולם; אנשים מחליפים את מארחי האינטרנט שלהם כל הזמן, מסיבות שונות. חלקם פשוט לא מרוצים מהמהירות או האיכות של מערכות ההפצה ברשת התוכן. אחרים מוצאים את אותה איכות שירות במחיר נמוך יותר או עם תנאי תשלום נוחים יותר.

אם אתה מוצא את עצמך במצב זה, זה זמן טוב לחפש חברת אירוח אתרים טובה יותר. עם זאת, העברת אתר האינטרנט שלך יכולה להיראות כמו משימה מורכבת. מדריך זה יסביר את המינוחים, הנושאים והנהלים, עם הוראות שלב אחר שלב, כך שתוכלו להתקדם בביטחון.


מטעין

העברת האתר שלך לשרת אחר יכולה להיעשות בחמישה שלבים.

שלב 1. מצא מארח אינטרנט חדש

קח זמן לחקור מארחי אתרים לפני שתבחר בשירות חדש. עברו ביקורות מקוונות ומשוב לקוחות, בדקו אילו עסקות מציעות ספקי אירוח אחרים, מערכות התמחור שלהם, תצורות שרת, CDN וכו ‘..

פאי תרשים

לאחר שתמצאו ספק חדש מתאים, קחו בחשבון שבשלב מסוים בעתיד תוכלו להחליט לעבור גם משירות אירוח זה. מסיבה זו, מומלץ לרשום את הדומיין שלך לספק צד ג ‘, מכיוון שכך, בכל פעם שאתה מחליף מארחי אתרים, הדומיין שלך לא יושפע..

ספק האירוח המומלץ שלנו, Bluehost, מציע הצעה מיוחדת למבקרים שלנו הכוללת שם תחום בחינם. אם אינך אוהב את השירותים שלהם, הם מציעים ערבות להחזר כספי של 30 יום.

שלב 2. אתר והורד את האתר שלך

השלב הבא הוא למצוא היכן המארח הקודם שלך אחסן את האתר שלך. יתר על כן, ייתכן שהאתר שלך משתמש בבסיסי נתונים רבים יותר, לכן עליך לבדוק אם ניתן להשיג תיקיות גיבוי מתוכם, וכן.

לאחר שתמצא את הקבצים, הורד אותם לשולחן העבודה שלך כך שאתה תהיה מוכן למסור אותם לספק האירוח הבא שלך.

שלב 3. ייצא את מסד הנתונים באתר שלך

כאמור, אם האתר שלך משתמש בבסיסי נתונים נוספים למטרות כגון אחסון נתוני אורחים או ניהול טפסים, יהיה עליך להשיג אותם ולייצא אותם. התהליך יכול להשתנות, תלוי בבסיס הנתונים, ולכן עדיף לבדוק את הפרטים האלה עם ספק האירוח הקודם שלך. מארחים מציעים בדרך כלל phpMyAdmin ככלי לטיפול בייצוא וביבוא של מסדי נתונים באתר.

אם אתה משתמש ב- cPanel (כפי שאתה כנראה), ייצוא בסיס נתונים אינו משימה מורכבת כל כך. תשתמש ב- phpMyAdmin המהווה חלק ילידי כל cPanel. אל תתנו לשמות, קבצים ומסדי נתונים מוזרים להרתיע אתכם; גם אם אינך מבין הכל, אתה עדיין אמור להיות מסוגל לעשות את כל העסק בעצמך.

 1. נווט אל https://my.bluehost.com/cgi-bin/cplogin והיכנס לחשבון Bluehost שלך
 2. מצא את הכרטיסייה “מסד נתונים” ופתח אותה
 3. לחץ על הסמל phpMyAdmin כדי לפתוח את הממשק
 4. בחר בסיס נתונים
 5. איפשהו באמצע התפריט, תמצא את כפתור “ייצוא”. לחץ על זה.
 6. בחר באפשרות “מהיר – הצג רק את האפשרויות המינימליות”. כדי להשתמש באפשרויות מותאמות אישית, תצטרך לדעת דבר או שניים על MySQL, אז בחר בזה רק אם אתה יודע מה אתה עושה. אחרת, האפשרות המהירה תעשה את העבודה.
 7. ייצא אפשרויות מהירות של מסד נתונים

 8. אם זה לא מופיע כבר, בחר בפורמט “SQL” כפורמט שנבחר לייצוא.
 9. לחץ על כפתור “עבור” כדי להתחיל ביצוא
 10. בחר היכן לאחסן את הקובץ אם תתבקש (שולחן עבודה או תיקיה מותאמת אישית שתזכרו; תזדקק לקובץ זה מאוחר יותר, כדי לא לאבד אותו)

זה היה מהיר, לא? מסד הנתונים שלך מוכן כעת לייבוא ​​למארח חדש.

שלב 4. העלה את אתר האינטרנט שלך וייבא את בסיס הנתונים שלך

בדומה לייצוא, תצטרך לבדוק את הפרטים עם המארח שלך. אם ייצאת את בסיס הנתונים שלך ל- SQL, ואז דרך phpMyAdmin, אתה יכול להשתמש ב- MySQL כדי לייבא את האתר שלך לחשבון האירוח החדש שלך. זה ממש לא כל כך מסובך, בלי קשר לכלים המשמשים אותו, ולרוב זה מה שמספקי אירוח עושים לבד.

כשאתה משתמש באתר סטטי (שאנשים כיום משתמשים בו בדרך כלל רק כאשר יש להם דף נחיתה פשוט להצגת העסק שלהם), הגדרת הכל במארח חדש היא קלה כמו העלאת קבצים. באחד הצעדים הקודמים אמרנו לך שעליך להוריד את כל הקבצים מהמארח הקודם שלך. במקרה זה, אתה רק צריך להעלות קבצים אלה לתיקיה public_html בחשבון Bluehost החדש שלך, ותסיים..
אתה יכול לבחור אחת משתי האפשרויות הפשוטות להעלות את הקבצים החדשים.

העלה באמצעות מנהל הקבצים

אם אתם מחפשים דרך לעשות זאת במהירות ורק רוצים לגמור עם זה, תוכלו להשתמש במנהל הקבצים של Bluehost:

 1. התחבר אל שלך חשבון BluePost cPanel.
 2. אתר קבצים ובחר מנהל קבצים
 3. לחץ פעמיים על public_html כדי לפתוח אותו
 4. העבר את כל הקבצים שהורדת בעבר לתיקיה זו

העלה באמצעות FTP

בדרך כלל, מנהלי קבצים משמשים להעלאה או לשינוי של רק אחד מהקבצים כשאתה פשוט לא יכול להרשות לעצמך להגדיר לקוחות FTP מסיבה כלשהי. לדוגמה, תשתמש בזה כשאתה צריך לשנות משהו באתר שלך ממחשב ציבורי שפשוט לא יכול היה לחכות שתגיע הביתה.

אך מה שאנו מציעים בדרך כלל הוא להשתמש בלקוח FTP. אתה יכול להתקין במהירות את FileZilla שהוא לקוח חינמי והכי נפוץ על ידי בלוגרים בכל רחבי העולם, ולהתחבר לשרת באמצעות אישורי ההתחברות שקיבלת לאחר ההרשמה למארח החדש. תזדקק לשם שרת ה- FTP, שם המשתמש והסיסמה שלך.
לאחר כניסה, אתה אמור לראות את החלק הקטן שלך בשרת המכיל את כל התיקיות. זה ייראה כמו תיקיה במחשב שלך, כך שלא אמור להיות קשה למצוא את התיקיה public_html.

כעת פשוט אתר את הקבצים שהורדת בעבר וגרור ושחרר אותם לתיקיה. תלוי בגודל הקבצים ומהירות חיבור האינטרנט שלך, יתכן שיעברו מספר דקות עד שהכל יועבר. FileZilla יודיע לך ברגע שהכל יושלם, כך שתוכל לנווט לדומיין שלך מהדפדפן כדי לראות את האתר שוב בפעולה..

אתר דינמי

אתרים דינמיים משתמשים במאגרי נתונים כדי לאחסן טונות של מידע הדרוש כדי לבצע אותם כרגיל. אם אתה משתמש באתר מותאם אישית או באחד מ- CMS הפופולרי כמו WordPress, זה אומר שיש לך גם את מסד הנתונים, מה שאומר שאתה צריך להעביר אותו יחד עם הקבצים.

בדיוק כמו שייצאת את בסיס הנתונים, תוכל לייבא מסד נתונים דרך PhpMyAdmin:

 1. פתח את https://my.bluehost.com/cgi-bin/cplogin מהדפדפן שלך והיכנס לחשבון Bluehost שלך.
 2. מצא את הכרטיסייה “מסד נתונים” ופתח אותה
 3. בחר בסמל phpMyAdmin כדי לפתוח את הממשק
 4. איפשהו באמצע התפריט, תוכלו למצוא את הלשונית / כפתור “ייבא”.
 5. אפשרות ייבוא ​​מסד נתונים

 6. לחץ על כפתור “עיון” ומצא את בסיס הנתונים שייצאת בעבר. וודא שתפתח אותה קודם אם המסד נתונים רוכסן (עליך להיות מוכן בקובץ ה- .qql).
 7. ייבא מסד נתונים

 8. לחץ על כפתור “המשך” והמתן מספר דקות

אם הכל היה בסדר, אתה אמור לראות הודעה כזו: “היבוא הסתיים בהצלחה, שאילתות X בוצעו.”

האם אתה משתמש במערכת ניהול תוכן כמו WordPress?

אם אתה משתמש במערכת ניהול תוכן כמו וורדפרס, בלוגר או ג’ומלה, אתה יכול להקל על הכל באמצעות אפשרויות ההגירה המקוריות שלהם. לדוגמה, אם כן העברת אתר וורדפרס למארח חדש, תוכלו לעשות הכל באמצעות אפשרויות הייבוא ​​והייצוא שלו, אשר יאפשרו לכם להעביר את האתר כולו תוך כמה קליקים. בר מזל!

להשתמש

40.2% מאתרי העולם מתארחים על ידי ספק מבוסס ארה”ב

שלב 5. בדוק את אתר האינטרנט שלך

לאחר השלמת ההעברה ויבוא מסדי הנתונים, תוכלו לבדוק את אתר האינטרנט שלכם. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא להשתמש בכתובת אתר זמנית. זה מאפשר לך לגשת לאתר שלך גם כששם התחום שלך אינו מצביע לשרת החדש.

כדי למצוא את כתובת האתר הזמנית שלך, היכנס לחלונית ניהול החשבון שלך. לאחר מכן לחץ על “פרטים טכניים בחשבון.” ברגע שאתה נמצא, צריך להיות קטע שנקרא Temp. URL, כאשר כתובת האתר הזמנית שלך מוצגת לצידה. כל שעליך לעשות הוא פשוט לבקר בכתובת האתר הזו ולבדוק את האתר שלך.

כתובת אתר זמנית נראית כך: http: // ipaddress / ~ שם משתמש

החלף את “ipaddress” בכתובת ה- IP של המארח שלך, ושם המשתמש צריך להיות זהה אליו אתה משתמש בכדי להתחבר לחשבון cPanel שלך. אל תשכח את ה” ~ “שלפניו.
כדי למצוא את כתובת ה- IP של השרת שלך, היכנס ל- cPanel פעם נוספת. מצא את הכרטיסייה “נתונים סטטיסטיים” ולחץ על כפתור “הרחב נתונים סטטיסטיים” שיגלה מידע נוסף, כולל כתובת ה- IP של חשבון האירוח המשותף שלך..

כעת תוכל לבדוק את האתר שלך בכתובת אתר זמנית בזמן שאתה מחכה או עד שתגיע הגדר את שרתי השמות להצביע על התחום הישן שלך.

אם האתר שלך נראה ועובד כצפוי, אז נהדר! עם זאת, היו מוכנים לבצע כמה שינויים קלים ושינויים אם משהו לא בסדר.

דברים חשובים שכדאי לזכור

מדבקות

שתף לפי מדינה

בלוהוסט והוסטמונסטר

לאחר השלמת כל תהליך ההעברה ובדיקת את האתר, ישנם מספר דברים שעליך לעשות כדי לסיים את המעבר. קחו בחשבון שמדובר בצעדים הכרחיים בכדי להבטיח שהמבקרים הישנים שלכם ימשיכו לבקר באתר שלכם, כמו גם לוודא שהאתר שלכם מתפקד כמתוכנן. אז נתחיל.

הודע למשתמשים כי תעביר את האתר שלך

כשאתה מעביר את האתר שלך, זמן ההשבתה צריך להיות קצר ככל האפשר. זה אידיאלי אם משתמשים בקושי מבחינים שהאתר אינו פועל. עם זאת, עליך לתת הודעה כלשהי מספר ימים לפני כן, הן באתר שלך והן בפרופילי הרשת החברתית שלך. עליכם לראות גם כי ההודעה גלויה במהלך השבתה, כך שהמשתמשים שלכם יידעו שהאתר יגבה בצורה מתוזמנת.

שנה את ה- DNS

זהו פרט מינורי שניתן להתעלם ממנו בקלות. לאחר שתעביר את האתר שלך, עליך להעביר את רשומת ה- DNS שלך לשרת החדש בו האתר שלך רשום. הסיבה לכך חשובה היא שרשומת DNS דומה למפה או מדריך הוראות שמבטיח שהמבקרים שלכם יגיעו לעמוד הנכון. אם תזניח לשנות זאת, המשתמשים יופנו לדף שגיאה. אתה צריך לקבל DNS חדש מספק האירוח החדש שלך ולהחליף את הישן שלך.

לאחר שתגיש את הבקשה להעביר את רשומות ה- DNS שלך, יידרשו מספר שעות, או במקרים מסוימים יום שלם, עד שהמתג יושלם. במילים אחרות, אם המבקרים שלכם מתלוננים שהם לא יכולים למצוא את האתר שלכם, וודאו שעודכנתם ל- DNS החדש.

עקוב אחר זמן הפעילות של האתר

כאשר מוקצה DNS חדש, ההעברה שלך למעשה הושלמה. תרצה לעקוב אחר משך זמן הפעילות של השרת בחריצות במהלך היומיים הקרובים כדי לוודא שהכל פועל כראוי.

חשוב לא להפיל את המשמר שלך וששים לב אם יש בעיות בהקדם האפשרי. כמובן שמעקב אחר זמן הפעילות של האתר אינו מעיד על כך שאתה צריך לבקר באתר שלך כל 5 דקות; פירוש הדבר שתצטרך להשתמש בכלים וביישומים כדי לעזור במשימה.

כמה כלים שימושיים שתוכלו לסמוך עליהם הם Pingdom, Uptime Robot ו- Monitor Us. ללא קשר לכלי שתבחרו, עליכם לכייל אותם כדי לפקח על האלמנטים הבאים: פינג, HTTP, שרת DNS ויציאת TCP.

סוגי אירוח

היזהר אחר קישורים חסרים ומבני אתרים שונים

דבר אחד שכדאי מאוד להיות מודע אליו בעת החלפת שרתים הוא אובדן או מיקום לא נכון של נכסים כמו גרפיקה. השינוי בסביבת האירוח יכול לגרום לזה לקרות, ולא סביר שתראו כמה 404 שגיאות (לא נמצאו). אז פשוט היזהרו ותפקחו על יומני 404 שלכם, כך שתוכלו לראות אם יש קישורים שבורים או נכסים שאינם עובדים. כשאתה מוצא אותם, יתכן שתידרש תיקון או החלפה מהירה ויהיה לך טוב ללכת.

דרך נוספת להתמודד עם בעיה זו היא להפנות מחדש מדף 404 לדף אחר שכבר עובד. זה לא פיתרון לבעיה, כמובן שזה פשוט אלטרנטיבה להצגת דף 404.

זה עובד גם עבור דפים וגם ספריות, כך שלמשתמשים שלך יהיה תמיד תוכן להביט במקום שגיאה 404. לבסוף, תוכלו להשתמש בזה לטובתכם וליצור דף שגיאה 404 בהתאמה אישית, שיכול להיות משעשע או מבדר, אולי על ידי הצגת תמונה מצחיקה או ציטוט. בדרך זו, המבקרים שלך לא יהיו סבירים להתנגד לקרקע בדף.

להלן מספר טיפים שיכולים לעזור לך להתמודד עם קישורים שבורים ו 404 עמודים. כדי לגרום להם לעבוד תצטרך להכניס את הקוד לקובץ .htaccess.
כך תוכלו לערוך .htaccess באמצעות FTP (FileZilla)

 1. פתח את FileZilla
 2. היכנס לשרת שלך
 3. פתח את public_html כדי לרשום את קבצי האתר שלך
 4. בחר .htaccess
 5. לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על זה ובחר באפשרות הצג / ערוך או הורד אותו למחשב שלך

אם אינך מצליח למצוא את קובץ ה- .htaccess בשרת שלך, רוב הסיכויים שאין אף אחד או שהוא פשוט מוסתר. בתור התחלה, וודא שנבחר “הצג קבצים מוסתרים (dotfiles)” שנבחר אם התחברת ל- cPanel והשתמשת במנהל הקבצים או שבחרת “כוח שמציג קבצים מוסתרים” מהתפריט העליון ב- FileZilla. אם עדיין אינך מצליח למצוא את הקובץ, עליך ליצור קובץ חדש בתיקיה public_html שלך על ידי לחיצה ימנית על ידי יצירת קובץ חדש בשם “.htaccess”.

אז אתה יכול להשתמש בקוד:

 • הגדר עמוד 404: ErrorDocument 404 /errorpage.html
 • הפנה מחדש של דף למיקום החדש: Redirect 301 /old-page.html http://www.example.com/new-page.html
 • הפנה מחדש ספריה שלמה למיקום חדש: redirectMatch 301 ^ / category /? $ Http://www.example.com/new-category/

לאחר שתבצע את השינויים, עליך לשמור את הקובץ ולהעלות אותו חזרה לשרת על ידי החלפת הקובץ הישן.

החלפת הדוא”ל שלך

שוב, החלפת דוא”ל היא דבר שאנשים מתעלמים ממנו לעיתים קרובות. לאחר השלמת ההגירה למארח האינטרנט החדש, ישנן שלוש דרכים שונות להעברת הדואר האלקטרוני שלך.

 • אם הדוא”ל שלך מתארח אצל רשם דומיינים, אתה יכול להזיז אותו בקלות. כל שעליך לעשות הוא לשנות את רשומת (@) ולהקצות אותה לכתובת ה- IP של המארח החדש, הנמצא בדרך כלל בפורטל הלקוחות החדש של המארח שלך.
 • אם חשבונות הדוא”ל שלך מתארחים אצל צד שלישי, עליך לבצע את הפעולות הבאות. וודאו שרשומות ה- MX שלכם, כמו גם רשומות רלוונטיות אחרות שהתבקשו על ידי ספק שירותי הדואר האלקטרוני שלכם, מעודכנות ב- DNS החדש. בהתחשב בעובדה שאתה מעביר את ה- DNS שלך לספק חדש, חיוני שתעביר גם את הקבצים האלה. כמובן שאם אינך מעביר את ה- DNS, כל שעליך לעשות הוא לבצע את שלב 1.
 • לבסוף, אם חשבונות הדואר האלקטרוני שלך מתארחים אצל ספק האירוח הקודם, באפשרותך ליצור מחדש את חשבון הדואר האלקטרוני הקיים ברגע שתעבור לספק החדש. תצטרך גם להגדיר את תצורת הדוא”ל החדשה שלך.
שעון חול

מרבית ספקי אירוח אתרים מבטיחים זמן פעולה של 99.99%, אך זמן ההספקה של 99.90% הוא כבר 10 דקות השבתה בשבוע

מחיר

תכניות אירוח אתרים רבות כוללות “עלויות נסתרות.” למרות שהם מפתים לקוחות עם תוכניות “התחייבות כספית”, אך למקרה שלא היית מרוצה, חברות אירוח אתרים יכולות להימנע מההחזר הכסף שלך או פשוט להאריך אותו

שרת אינטרנט

ההבטחה לשטח רוחב פס בלתי מוגבל היא מתיחה. חברות אירוח אתרים עוסקות במכרז על השרתים שלהן, ובמיוחד על אירוח אתרים משותף, מה שמביא לביצועים גרועים, זמן השבתה ארוך יותר של שרתים וכבולות רגילים

עץ

השיטה הכי אמינה שאנו משתמשים בכדי לקבוע ספק אירוח אמין

העובדות אינן משקרות. אם אתר מכובד מתארח על ידי ספק מסוים במשך שנים והבעלים שלו מרוצים לחלוטין משירותי האירוח המארח בפועל מספק זאת ההוכחה הברורה לכך שהמארח עליו אנו מדברים הוא הנכון.

אם אתה זקוק להסבר מפורט יותר על השלמת שלב זה, בדוק זאת להנחות.

סיכוי למאגר נתונים פגום

לבסוף, יתכן כי הנתונים שלך נפגמים בהעברה. אין סיבה להיבהל, ויש פתרונות רבים לבעיה זו, אך כולם תלויים בפלטפורמה עצמה. מכיוון שהפלטפורמה הנפוצה ביותר היא וורדפרס, נדון בכמה פתרונות אפשריים למסד הנתונים של הפלטפורמה הזו.

אם מסד הנתונים של WordPress פגום, אתה יכול לנסות מחדש את ההעברה, אך תחילה עליך להשבית את כל התוספים. אם זה עובד, פשוט הפעל מחדש את הפלאגינים כאשר כל האתר מיובא. למרבה הצער, זה לא יהיה פיתרון בר-קיימא אם אינך יכול לגשת ללוח המחוונים, לכן ייתכן שתצטרך לנסות כמה מהאפשרויות הבאות:

 • העלה מחדש את מסד הנתונים וכתב אותו על הישן.
 • נסה לזהות את המיקום המדויק של שגיאת השחיתות ופשוט העלה מחדש את הקובץ הספציפי מהאתר הישן שלך.
 • פתח את הקובץ כדי לוודא שהוא מצביע לשרת החדש.

כיצד לתקן בסיס נתונים של וורדפרס שבור

לפעמים, ייצוא וייבוא ​​של מסד נתונים לא ישתמשו כמו שרצית. אך לפני שתאבד את דעתך על זה, אתה עדיין יכול לנסות כמה טריקים לתקן אותו.

 1. היכנס ל- cPanel שלך
 2. פתח את PhpMyAdmin
 3. בחר את בסיס הנתונים מהתפריט בצד שמאל
 4. בחר מסד נתונים לתיקון

 5. לאחר שבחרת את מסד הנתונים, עליך לבדוק אם יש לך את המסמך הנכון. בבסיס הנתונים של וורדפרס יש את כל הטבלאות עם תווית wp_
 6. בחר בלחצן “בדוק הכל” בתחתית המסך כדי לבחור את כל הטבלאות ממסד הנתונים
 7. מסד נתונים לתיקון

 8. בחר באפשרות “תיקון טבלה”
 9. אפשרות לתיקון מסד נתונים

זה כל מה שאתה יכול לעשות כאן. לאחר תהליך התיקון, אתה אמור לראות הודעה המאשרת כי מסד הנתונים תוקן בהצלחה. אם עדיין לא הצלחת לתקן את מסד הנתונים, אתה יכול לנסות דבר אחד נוסף וזה משנה קובץ wp-config.php.

 1. פתח את FileZilla והיכנס לשרת ה- FTP שלך
 2. אתר את קובץ wp-config.php
 3. WP Config

 4. הורד אותו למחשב שלך
 5. שנה את הקובץ על ידי פתיחתו בעורך טקסט
 6. בסוף הקובץ, הכנס את זה: הגדיר (‘WP_ALLOW_REPAIR’, נכון);
 7. הגדר תיקון תצורת WP

 8. שמור את קובץ ה- wp-config.php שהועלה והעלה אותו חזרה לשרת באמצעות FileZilla והחל את הקובץ.
 9. פתח את הדפדפן שלך ונווט אל http://yoursite.com/wp-admin/maint/repair.php
 10. לחץ על כפתור “תיקון מסד נתונים”

לאחר סיום תהליך התיקון, תוכלו לראות הודעות סטטוס לגבי הטבלאות במסד הנתונים, כך שתוכלו לזהות אם משהו פגום. כמו כן, תוכל לראות את ההודעה הבאה: “תיקונים הושלמו. אנא הסר את השורה הבאה מ- wp-config.php כדי למנוע שימוש בדף זה על ידי משתמשים לא מורשים.
הגדירו (‘WP_ALLOW_REPAIR’, נכון); “

אז אל תשכח לחזור לקובץ, הסר את השורה שהוספת ושמור אותו מחדש.

במקרה שאף אחת מהגישות הללו לא תעבוד, תצטרך למצוא מישהו מיומן בקידוד כדי להתחיל בתהליך תיקון מסד הנתונים האוטומטי של וורדפרס..

תן לצוות התמיכה לטפל בהעברה למארח החדש

אם אינכם בטוחים כיצד לבצע את כל ההעברה למארח החדש בעצמכם, או שפשוט אין לכם זמן לבזבז על טכניקות כאלה שלא באמת אכפת לכם, תוכלו להשאיר הכל לידיים מיומנות של אנשי מקצוע. ב- Bluehost.

ובכן, כן, תצטרך לשלם עבור ההעברה. אבל במקרה כזה תוכלו להירגע, לצאת לטיול או לספוג קצת שמש על העור אם יתמזל מזלכם לגור ליד החוף בזמן שצוות התמיכה עושה הכל בשבילכם.

Bluehost יכול להעביר את האתר לשרתים שלהם עבורך וזה יעלה לך 149 דולר. 99. מחיר זה כולל העברה של עד 5 אתרים ו 20 חשבונות דוא”ל. כן, צוות התמיכה ידאג לכל הקבצים, מסדי הנתונים וכל מה שחיוני לכך שהאתר שלך יעבוד ויראה באותה צורה שהוא עשה אצל המארח הישן.
לא באמת משנה היכן אירחתם את האתר אם תבחרו באפשרות זו, אך שימו לב ש- Bluehost כרגע לא מציעה תמיכה בהגירה עבור חשבונות מפיץ, VPS או שרת ייעודי..

אחד הדברים הגדולים בזה הוא שאין כל סיכון. אם אתה מוכן להתחיל את הגירה ל Bluehost, המומחים שלהם יודעים מה הם עושים. אפילו עם זה בחשבון, הם מבינים שהאתר שלך חשוב לך, כך שהם יבדקו את הכל ויבטיחו שהוא יתפקד במלואו לפני שתשים לך את זה.

אם אתה מוכן להתחיל את ההגירה ל Bluehost, אנא ראה פרטים נוספים כאן.

סיכום

החלפת ספק אירוח אתרים אינה טרחה אדירה. יש כמה בעיות פוטנציאליות, אך שום דבר שלא ניתן לפתור אותו בזמן.

אם אינך מרוצה משירות אירוח אתרים שלך, אל תהסס למצוא ספק אחר. מדריך זה יעזור לכם לעבור את התהליך במינימום השבתה ואי נוחות.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map