כיצד להפעיל פודקאסט

אם אי פעם רצית להתחיל פודקאסט, עכשיו זה הזמן המושלם לעשות את זה. המדיום חם יותר מאי פעם וממשיך לצמוח בקצב מהיר של ברקים. יתר על כן, אנשים מעדיפים להקשיב לתוכן שמע על פני קריאתם.


תוהה איך להתחיל פודקאסט? הגעת למקום הנכון.

יש כל כך הרבה סיבות לפתוח פודקאסט, כלומר להגדיל את העסק שלך, להתחבר לאנשים שנמצאים בנישה שלך, ליצור קשר עם הקהל שלך, והגשמה עצמית, כדי להזכיר כמה.

החל מינואר 2020, ישנם למעלה ממיליון פודקאסטים, עם למעלה מ- 30 מיליון פרקי פודקאסט להאזנה להם. המספרים האלה אולי מפחידים, אבל חמושים בכלים ובמידע הנכונים, לא יהיה לך קשה למצוא לעצמך גומחה בפודקאסטים.

חברות רבות יוצרות פודקאסט לקידום המוצרים והשירותים שלהן. אך כמובן, חלק מהפודקאסטים מצליחים בעוד שאחרים אינם מוכרים היטב בענף. איכות המופע שלך יכולה לעשות את כל ההבדל. מאזינים מחפשים מופע מרתק ומבדר שגורם להם לחזור אליו מדי שבוע לפרק האחרון – לספק אותו, ותוכלו להרוויח כסף בקלות ולמצוא יוקרה באמצעות פודקאסטים..

להלן מדריך מקיף “כיצד להכין פודקאסט” על כל מה שצריך לדעת, יחד עם כמה טיפים, להפעלת פודקאסט מצליח. להלן רשימת השלבים לפתיחת מסע פודקאסטים משלכם השנה.

Contents

כיצד להפעיל פודקאסט ב 9 שלבים פשוטים

 • שלב מס ‘1: בחר נושא שאתה אוהב
 • שלב 2: בחר כותרת פודקאסט
 • שלב 3: כתוב תיאור צליל
 • שלב 4: יצירת יצירות האמנות שלך
 • שלב מספר 5: תכנן מראש את הפרקים שלך
 • שלב 6: בחר את ספק האירוח שלך בפודקאסט
 • שלב 7: הכן והקלטה
 • שלב 8: פרסם פרק
 • שלב 9: הגש לספריות

כדי לדלג על המבוא הבסיסי, השתמש בקישור הבא:

קפוץ לקטע “שלב 1: בחר נושא שאתה אוהב”

3 מיתוסים נפוצים של פודקאסטים

הפעלת פודקאסט יכולה להיות משימה מפחידה. אז כדי להניח את דעתכם בנוח, הרשו לנו להתעדכן בשלושת מיתוסי הפודקאסט הנפוצים ביותר שמונעים מאנשים להכין פודקאסט..

פודקאסטים זה יקר

פודקאסטים חופשיים ליצור ולהאזין אליו. עם זאת, אינך צריך לקנות את תוכנת הקלטת הפודקאסט הטובה ביותר או את הציוד היקר ביותר כדי להתחיל את קריירת הפודקאסט שלך. אם אתה רוצה להתחיל בקרוב, כל מה שאתה צריך זה מיקרופון, אוזניות ותוכנת עריכת שמע, כדי להפיק פודקאסט איכותי. כשאתה מתחיל להתנסות יותר, או שהפודקאסט שלך מתחיל למשוך קהל גדול יותר, אתה יכול לשדרג לציוד טוב יותר. אתה יכול להשתמש בתוכנת עריכה בחינם כמו Audacity ולבחור בפלטפורמת אירוח פודקאסט בחינם כדי להתחיל במסע שלך מבלי לשבור את הבנק.

לפודקאסט אתה צריך להיות איש טק

בכלל לא. אתה לא צריך להיות מומחה טכנולוגי כדי לדעת איך להפעיל פודקאסט. עם התקדמות הטכנולוגיה, הטלפונים החכמים והמחשבים שלנו יכולים לעשות הכל עבורנו. למתחילים, יצירת פודקאסט זה לא כל כך קשה. כל מה שאתה צריך זה קצת הכרות עם הגאדג’טים שלך, וכי אתה יוצא! אתה יכול לחנך את עצמך לגבי התהליך ולבצע רשימת צרכים חיונית לפני שאתה מבצע פודקאסט.

אף אחד לא יקשיב לפודקאסט שלך

אסור להתחיל לפודקאסטים עם הסיבה היחידה לצבור קהל עצום. אם זו מטרת הפודקאסט שלך – למשוך יותר מאזינים ולהרוויח – אז אתה מגדיר את עצמך לאכזבה. אתה צריך להיות נלהב מהפודקאסט שלך ונרגש לחלוק את הידע והרעיונות שלך עם העולם. אל תתנו לפחד שלא לפנות לאנשים רבים יותר לעצור אתכם מלעשות משהו שאתם מתלהבים ממנו. על ידי השקעת מאמץ רב יותר בפודקאסטים שלך ומתן תוכן שימושי, אתה יכול לאסוף קהל גדול יותר תוך זמן קצר.

פריימר מהיר – כיצד להפעיל פודקאסט משלך

כל הדברים הנחשבים, ישנם ארבעה צעדים פשוטים להפעלת פודקאסט. אני אסביר את הצעדים האלה בהרחבה מעט מאוחר יותר, אך לעת עתה, התוודע לשלבים אלה. לאחר שתשתלט על אלה תוכל להתחיל את הפודקאסט שלך בעוד כמה ימים, אולי אפילו כמה שעות.
להלן מספר יסודות שיעזרו לך להבין במדויק כיצד פועלים פודקאסטים:

התחל בעבודת הכנה

הרבה לפני שתקבל אי פעם ייצור ועבודה טכנית בפועל, ברר על מה יהיה הפודקאסט שלך. כמו כן, בחרו כותרת, נושא ומתכונת מתאימים כבר בהתחלה.

הקלט את הפרק / קובץ שמע

כל פרק בתוכנית שלך יהיה קובץ שמע נפרד שניתן להנגיש בפורמטים שונים. MP3 הוא הבחירה הטובה ביותר שכן הוא מציע איזון בין איכות לגודל קובץ.

העלה קבצים לאירוח הפודקאסט וקבל את עדכון ה- RSS שלך

מארח הפודקאסט הוא המתווך בין הפודקאסט שלך לקהל שלך. לאחר מתן התיאור ופרסום הגרסאות הרלוונטיות, הפודקאסט מתפרסם בשירות האירוח. תקבל את קישור הזנת ה- RSS של הפודקאסט שלך מהמארח.

הגש את עדכון ה- RSS שלך לספריות הפודקאסט

כדי להשיג חשיפה וקהל עבור הפודקאסט שלך, אתה יכול להפיץ את קובץ האודיו שפורסם (עדכון RSS) לספריות פודקאסט שונות כמו ספוטיפיי, iTunes וכו ‘, שם המנויים יכולים להציג אותם ישירות..

איך הפודקאסטים עובדים

שלב מס ‘1: בחר נושא שאתה אוהב

ממש כמו בלוגים, אתה צריך לבחור נישה לפודקאסט שלך שמספקת מידע שיש ביקוש רב אצל המאזינים. אך לפני שבוחרים נושא, עליכם להבין כי המאזינים משתמשים בפודקאסטים לייעוץ מומחה, ועליכם להיות בעלי ידע טוב בנישה שלכם. לכן, תוך כדי סיעור מוחות לנושא ייחודי, עליכם לקחת בחשבון את היצרים שלכם, לקחת בחשבון מיהו הקהל שלכם וסוג המופע שהם ייהנו ממנו. התלבטות בשאלות כאלה והמצאת תוכנית לכל אחת מהן תעניק לך יתרון תחרותי על פני פודקאסטים אחרים – והיא יכולה לעזור להרחיב את הקהל.

לאחר שקבעתם את הגומחה הספציפית עליה תרצו לדבר, אתם צעד אחד קרוב יותר לפתיחת פודקאסט מצליח.

שלב 2: בחר כותרת פודקאסט

כותרת פודקאסט יכולה לעזור למאזין לחזות את התוכן והמטרה של הפודקאסט שלך. אנו ממליצים שתשקיע מחשבה בבחירת כותרת לפודקאסט שלך.

אתה חופשי לבחור כותרת המתאימה ביותר לקהל שלך. להלן מספר דברים שכדאי לקחת בחשבון כשמדובר בסיעור מוחות לתואר המושלם. האם תהית אי פעם איך להנגיש פודקאסט למאזינים? עליכם לכלול ביטויי מפתח הרלוונטיים לכותרת. זה יעזור לפודקאסט שלך להיות גלוי יותר במנועי חיפוש. הכותרת חייבת להיות מתאימה גם לידיות במדיה החברתית ולשם התחום של הפודקאסט שלך כך שהמאזינים שלך יוכלו למצוא אותך בקלות בפלטפורמות הפודקאסט הפופולריות ביותר..

יש שלוש אפשרויות עיקריות לבחור כותרת לפודקאסט שלך.

השם החכם

עליכם לחשוב על כותרת מתאימה למופע שלכם שהוא קליט ועם זאת מובן בו זמנית. זכור שאנשים צריכים להיות מסוגלים לאתר אותו כאשר הם מחפשים מידע על הנושא שבחרת. עליכם לנסות גם לשלב תיאור בכותרת מכיוון שללא תוכן רב, לא תהיה טעם לכותרת, לא משנה כמה היא טובה.

השם התיאורי

זה אומר שאתה יכול פשוט לתת שם למופע על מה מדובר. לדוגמה, פודקאסט של מאמן אישי יכול להיקרא ‘פודקאסט הכושר’, המדגיש בצורה מושלמת את הנישה של הפודקאסט. אך עליך להימנע משימוש בשמות ארוכים מכיוון שתגיד את השם לעתים קרובות למדי בפודקאסט שלך.

באמצעות שמך

זוהי השיטה המושלמת לנקוב בשמות הפודקאסט שלך, אך רק אם כבר יש לך קהל גדול. אם הפודקאסט שלך מבוסס על נושא היסטורי כלשהו ואתה משתמש בשם שלך בכותרת, הקהל יחשוב מי זה? והמשיך מהפודקאסט שלך.

שלב 3: כתוב תיאור צליל

עליך לכתוב פיסקה תיאורית על תוכן המופע שלך כדי לפתות את המאזינים. זה יעזור להם להחליט אם הם רוצים לצפות במופע ולהתקיים.

בתיאור, תהיה לך חופש מוחלט להסתובב עם מילות מפתח וביטויים שבהם קהל היעד שלך עשוי להשתמש בהם כדי למצוא פודקאסט בגומחה / נושא שבחרת. התיאורים צריכים להיות מושכים כך שהקהל שלך ירגיש נאלץ ללחוץ ולהאזין לפודקאסט שלך. אתה צריך להתחיל עם משהו שחשוב לקהל שלך על ידי מתן מעט מידע בתיאור, שאחריו הם צריכים להיות סקרנים לשבת דרך כל הפודקאסט. או שאתה יכול לדבר על עצמך ולהבהיר להם שאתה מישהו ששווה להקשיב אליו. אתה חופשי להוסיף אישורים או כל הוכחה אחרת המראה את סמכותך בנושא. ואל תהסס לשתף את האישורים שלך במדיה החברתית אם הם ראויים.

אתה יכול לכתוב תיאור לפודקאסט שלך, כך שיש לך מספיק מקום לכתוב על מה כל הפודקאסט שלך עוסק ומדוע הוא ראוי.

שלב 4: יצירת יצירות האמנות שלך

הפודקאסט ידרוש כמה יצירות אמנות או תמונה מרובעת המייצגת את המופע שלך ואת הנישה שאליה הוא שייך. למרות שרוב הפודקאסטים טמונים במדיום השמע, המדיום החזותי חשוב לא פחות.

זה יהיה הדבר הראשון שהקהל שלך רואה בספריית הפודקאסטים, לפני שהוא בוחר להאזין לתוכן כלשהו. הגרפיקה או הלוגו שלך הם הפנים של הפודקאסט שלך. אז וודאו שזה מושך את תשומת ליבם של מאזיניכם וגורם לכם להתבלט מהתחרות. אם אתה חושב להעלות את התוכנית שלך לפודקאסטים של אפל, התמונה תעניק לה סיכוי טוב יותר להופיע בקטע הנראה לעין של iTunes, כלומר החלק ‘מה חם’. הלוגו צריך להיות מינימלי של 1400 x 1400 פיקסלים ובגודל מקסימלי של 3000 x 3000 פיקסלים בפורמט JPEG או PNG. בצע אופטימיזציה של התמונות שלך למכשירים ניידים על ידי דחיסת קבצי התמונה.

אז תשקיע בלוגו טוב לתוכנית שלך כדי למשוך אנשים נוספים לערוץ שלך.

שלב מספר 5: תכנן מראש את הפרקים שלך

תכנון מקדים הוא חלק מהותי בפודקאסטים שכן יצירתם יכולה להיות תהליך מלחיץ מאוד. יש לתכנן מראש כל פודקאסט בגישה מותאמת כדי לוודא שהאיכות נשארת עקבית לאורך כל ההצגה.

להלן כמה דברים שעליך לזכור כשאתה מתכנן פרק לפודקאסט שלך:

בחר נושא פודקאסט

עליכם להיות מלאי תשוקה לנושא הפודקאסט שתבחרו בכדי שהוא יוכל לספק ערך לקהל. כמו כן, עליכם להחזיק ברמה מסוימת של ידע או מומחיות באותה נישה מסוימת כדי לשווק את הפודקאסט שלכם בצורה הנכונה.

כדי לבחור נושא שאתה רוצה לדבר עליו, עליך לקבל מושג כללי על מה אתה מתכוון לדון. ככל שתכירו יותר בנושא זה, כך יהיו תוצאות הפודקאסט טובות יותר. אתה יכול לחקור פודקאסטים אחרים על ידי האזנה לכמה שיותר וללמוד על נישה מסוימת, על הטון שרוב הפודקאסטים בוחרים לאמץ ואת איכות הצליל שאליו אתה צריך לכוון. כדאי גם לשקול נושאים מגמתיים ולכוון לעקוף אותם כדי לספק את מה שהקהל שלך בדיוק רוצה.

בחר פורמט פודקאסט

מבנה הפודקאסט שלך הוא קריטי. להלן מספר פורמטים של פודקאסט לבחירה:

 • סגנון ראיון זה הפורמט הפופולרי ביותר בימינו שכן כל פרק מציג את המאזין לאנשים מרגשים ומעוררי השראה מגומחה מסוימת. פורמט זה בדרך כלל לא מוגדר וזורם חופשי ומחייב עריכה מינימלית.
 • חדשות ואקטואליה מראים – הפורמט מתמקד בספורט, בפוליטיקה, בטכנולוגיה או בכל נושא חם אחר המאפשר לך לספק תוכן ללא הפסקה למאזינים שלך..
 • מופע רב מארח – פודקאסט עם יותר משני אנשים יוצר תככים ויכול להיות מאוד מבדר בטון שיחה. יהיה פחות לחץ עליכם מכיוון שהאחריות להציג תוכן רב לקהל שלכם מחולקת בין כל המארחים.
 • סגנון סולו – בפודקאסטים אלה אתה יכול לספר סיפור בכל פרק שרלוונטי לנושא הפודקאסט שלך. זה יכול להיות בכל נימה כל עוד התוכן חינוכי או מוטיבציוני. על ידי הזמנת אורח מדי פעם לתוכנית, תוכלו לפתות את הקהל ולהצטרף אליו בפודקאסט שלכם.

קבע את אורך הפודקאסט

אתה צריך לכבד את הזמן של הקהל שלך ולקבוע אורך פרק סביר התואם לאורך הסדרה.

עשרים דקות הוא בדרך כלל אורך הפרק האידיאלי לפודקאסט, מכיוון שרוב האנשים מאזינים לפודקאסטים תוך כדי נסיעה לעבודה וממנה. אבל אם הקהל שלך רוצה יותר, אתה יכול להעריך את הנתונים הסטטיסטיים ולהגדיר את אורך הפודקאסט שלך. כדי לשמור על הקהל מכור, בחר פורמט מבדר כמו ראיון עם אנשים שונים או אימוץ קצב שונה לפודקאסט שלכם. על ידי הוספת מגוון לפודקאסט שלך, אורך הפרק לא משנה מאחר והקהל שלך יהנה מהתוכן שלך. הדבר היחיד שקובע את אורך הפרק הוא אופיו ואיכותו של הפודקאסט שלך. אז הקדישו לכך מחשבה לפני שתחליטו כמה זמן ייקח כל פרק.

לוח הזמנים של הפודקאסט

זה יקבע את התדירות בה אתה מפרסם פרקים חדשים. זה חיוני להצלחת הפודקאסט שלכם מכיוון שהוא מאפשר לקהל שלכם להישאר מחוברים ולחכות בשקיקה לפרק הבא.

הסטטיסטיקה מראה שפודקאסט שמציג הצגות חדשות שבועי גדל בקצב הרבה יותר מהיר מאלה שמפרסמים בכל לוח זמנים אחר. לכן עליכם לייצר חומר טרי באופן קבוע בכדי לעמוד בציפיות הקהל שלכם. עליכם לדבוק גם בלוח שנה שעוזר לכם לארגן את התוכן שלכם כדי לעמוד בדרישות הקהל שלכם.

שלב 6: בחר את ספק האירוח שלך בפודקאסט

בכדי להראות את הפודקאסט האישי שלך במרחב הדיגיטלי, עליך להירשם לחברת אירוח. מדובר בפלטפורמות המאחסנות את הקבצים שלך ומספקות גישה למאזינים שלך, כדי להוריד ולהירשם לפודקאסט שלך.

פלטפורמות אירוח של פודקאסט מספקות תכונות ואפשרויות שונות, אך הן פועלות בשיטה דומה לאחסון קבצי שמע. כדי לבחור את השירות הנכון, עליך להעריך חמישה קריטריונים שיעזרו לפודקאסט שלך לצמוח. אלה כוללים יכולות אחסון, שילוב אתרים, ניתוח קהל, תמיכה במונטיזציה ותכונות שיתוף חברתיות. העלות ודמי המינוי של כל שירות אירוח שונים בהתאם לתכונות שהוא מספק. עבור הטבות כמו אחסון ללא הגבלה או תחום אינטרנט, יתכן שתצטרך לשלם יותר מהעמלה הרגילה.

להלן כמה מהאפשרויות הפופולריות והאמינות ביותר לפודקאסט שלך:

BuzzSprout

דף הבית של BuzzSprout

זוהי פלטפורמת האירוח הפודקאסטית הטובה ביותר שקיימת שם, מה שמקל על כל הפודקאסטרים החדשים. יש לו לוח מחוונים וממשק פשוטים המאפשרים לך להעלות את הפודקאסט שלך לפעול תוך זמן קצר.

BuzzSprout מחזיקה בכל התכונות הדרושות לך כדי לפרסם את התוכן שלך באינטרנט. התוכנית הבסיסית שלה מתחילה ב -12 דולר לחודש ומציעה גם אפשרות בחינם לארח פרקים למשך 90 יום.

PodBean

דף הבית של PodBean

זהו פיתרון פודקאסט נוסף עם כלים אידיאליים שיעזרו לכם בכל שלבי הייצור של הפודקאסט. עם תוכניות תמחור מעולות ותכונות קלות לשימוש לפודקאסטרים חדשים, אינך יכול להשתבש עם שירות זה.

עם 9 $ לחודש המחויבים מדי שנה, תקבל גישה לאחסון רוחב פס בלתי מוגבל, תחום אתר, ניתוח מקשיב למאזינים, ואפליקציית iPhone או Android..

טרנזיסטור

דף הבית של הטרנזיסטור

זוהי חברת אירוח פודקאסט חדשה יחסית אך עשתה לעצמה שם די תוך זמן קצר. מלבד אירוח קבצי האודיו שלך, יש לו כלים מעולים למונטיזציה ואנליטיקה. בנוסף לכל זה, תוכלו לארח פודקאסטים מרובים, להתאים את הנגן שלכם וליצור אתר יפה.

עם ההתמקדות העיקרית של הטרנזיסטור בגידול הקהל שלך, הוא מאפשר לך לייבא את הפודקאסט שלך מפלטפורמת פודקאסטים אחרת ללא כל קושי. זה מאפשר לך לבדוק את התכונות שלהם באמצעות תקופת ניסיון בחינם למשך 14 יום, שלאחריה היא גובה מהמשתמשים 19 – 99 דולר לחודש.


אל תהסס לבדוק את המדריך הטוב ביותר לאירוח הפודקאסט שלנו אם ברצונך לחקור אפשרויות נוספות.

שלב מס ‘7: הכן והקלטה

הקלטת פודקאסטים באיכות גבוהה דורשת מאמץ והכנה הן לתוכן והן להגדרת אודיו / וידאו לפודקאסט.

הכנת תוכנית

הדבר הראשון שעליך לעשות הוא להבין תוכנית לתוכן שלך. עליכם לגשת לפודקאסט מתוך אמונה בכדי להפוך אותו למקיף עם מידע איכותי המפקח את הקהל שלכם.

לא משנה מה הפורמט של התוכנית שלך, אתה צריך להבין את סוג התוכן שהקהל שלך רוצה. לאחר מכן עבור כל פרק אתה צריך להעריך אילו שאלות שומעים המאזינים שלך, לאילו בעיות הם זקוקים להתייחסות ואיזה מידע הם לא יכולים להשיג בשום מקום אחר, אלא הפודקאסט שלך. לאחר שתמצאו פתרונות לשאלות אלו, עליכם להכין תסריט לפרק כולו.

יצירת תסריט לפרקים

פודקאסטים לרוב אינם מסכימים על תהליך כתיבת תסריט לפודקאסט. אם זה אמור להיות מפורט או לספק סקירה פשוטה תלוי בתוכן הפודקאסט שלך. תסריט מפורט יכול לעזור לך ליצור פרק מלא ערך שמכסה כל דבר בודד עם סיכויי שגיאה מועטים; לעתים קרובות זה מסיר ספונטניות ומשנה את פורמט הפודקאסט שלך.

בשביל תסריט קל יותר, מספיק אוסף של נקודות קליעה כדי ליצור פודקאסט מרתק. אבל החיסרון של תסריט קליל יותר הוא שאתה עלול לשכוח את נקודות המפתח ולהתחיל לחזור על עצמך. אם תשאלו אותנו, אנו חושבים שפתרון פשוט הוא להתחיל עם תסריט מפורט ולהצר אותו לאט לאט כדי להפוך אותו למשמעותי ויעיל יותר. עם תרגול, תוכלו להגיע לאיזון הנכון בין סגנון ההקלטה שלך לסוג התסריט שעליך ליצור.

ציוד הקלטה

כדי להקליט פודקאסט באיכות גבוהה, אתה זקוק לציוד הקלטת הפודקאסט הטוב ביותר. ישנם דברים רבים שתוכלו לרכוש כדי ליצור פודקאסט, מבלי להוציא סכומי כסף עצומים. הנה כל מה שאתה צריך כדי לפתוח פודקאסט:

 • מיקרופון – כל מיקרופון יכול לאפשר לך להקליט את הפודקאסט, אבל יש סטנדרט מסוים של איכות שאתה חייב לדבוק בו כדי לייצר תוכן נהדר. מאזינים יכולים להבדיל בין מיקרופון נמוך למיקרופון באיכות גבוהה. אתה יכול לחפש מיקרופונים באינטרנט ולבחור אחד מהתקציב שלך. כדי לשמור על דברים פשוטים, אתה יכול להתחיל עם מיקרופון USB שניתן לחבר אותו למחשב שלך.
 • מקליטים דיגיטליים – מכשירים אלה שימושיים כשאתה מקליט פודקאסט עם אנשים אחרים באופן אישי מכיוון שקשה להקליט עם יותר ממיקרופון USB אחד המחובר למחשב יחיד. קבצי השמע יאורגנו אוטומטית ונשמרו בכרטיס זיכרון, אליו תוכלו לגשת מהמחשב.
 • מחשב – כל מחשב או Mac של Windows יפעלו להקלטה, עריכה והעלאת הפודקאסט. אם תבחר להקליט ישירות במחשב שלך, עליו להיות בעל היציאות הנכונות למיקרופוני USB.
 • אוזניות – הם חלק מחומרה חיונית בהגדרת הפודקאסט שלך שעוזרת לך להאזין להקלטות כך שתוכל לדעת איך בדיוק אתה נשמע. הם יכולים לאפשר לך לזהות תחומי שיפור ודברים שאתה יכול לשנות כדי לשפר את האיכות הכוללת של הפודקאסט שלך. אוזניות משמשות גם לשיחות טלפון אם אתה מקבל שיחות בפודקאסט כדי לעסוק בקהל שלך.

תוכנת הקלטה ועריכה

המרכיב האחרון ברשימת ציוד הפודקאסט הוא בחירת תוכנת הקלטת הפודקאסט המתאימה. להלן כמה מתוכנות הפודקאסט הטובות ביותר שתוכלו לבחור בקריירת הפודקאסטים שלכם.

 • חוצפה – זוהי תוכנת עריכת שמע חוצה פלטפורמות עם תכונות עוצמתיות. אנשים משתמשים בפלטפורמה במשך עשרות שנים מאז זה בחינם לשימוש למשך זמן מוגבל. אתה יכול להשתמש ב- Audacity כדי להקליט אודיו בשידור חי באמצעות מיקרופון או דיגיטציה של קבצי שמע מכל מדיה אחרת. זה נותן לך את האפשרות ליצור עקיצות קול של 16 סיביות, 24 סיביות או 32 סיביות. קל לערוך את קטעי השמע. אך אינך יכול להעלות פודקאסטים ישירות מהתוכנה לשירות אירוח פודקאסט.
 • אודישן אדובי – הוא תוכנן במיוחד לעריכת פודקאסט. יש לו כלים מתקדמים הכוללים תכונה להפחתת רעשי רקע, דחיסה מתקדמת ועוד ועוד. עם אפשרות הקלטה באיכות גבוהה ביותר מ- 32 רצועות, התוכנה שלה אינה יכולה לעשות הרבה.
 • GarageBand – זוהי בחירה פופולרית בקרב פודקאסטים שכן היא מספקת מגוון רחב של תכונות תוכנה להקלטת פודקאסט בחינם. אתה יכול לקחת מספר הקלטות ולבחור את הטוב ביותר שיש לשתף עם ספריית פודקאסט. מגוון התוספים שמציעה תוכנת ההקלטה מאפשר ללמוד כיצד להפוך פודקאסט לדינמי ומושך עוד יותר לקהל..

קבלת מוזיקה

שילוב מוזיקה במבוא של כל פרק בפודקאסט שלך עוזר להבדיל את התוכן שלך ומוסיף לו מעט כשרון. בדרך כלל מדובר בהקלטות קצרות עם מוזיקה המציגה את הפודקאסט, המארח או קו התג של הפודקאסט שלך. אתה יכול להקליט אותה בעצמך או לבחור כל מוסיקה ללא תמלוגים הזמינה באינטרנט.

שלב 8: פרסם פרק

פירוש הפרקים פירושו העלאת קבצי שמע לאחר עריכתם ומסירת כל הפרטים הנחוצים עימם. אבל לפני שאתה מעלה אותם למארח פודקאסט לבחירתך, אתה צריך לדאוג לכמה דברים:

ערוך את הפרק

העריכה תשתנה בהתאם לאורכו של קובץ האודיו שהקלטתם וכמה אנשים היו לכם בתוכנית. ככל שההקלטה שלך ארוכה יותר, ייקח יותר זמן לערוך את הקובץ כראוי ולהעלות אותו לספריית פודקאסט. לאחר שתסיים לבצע את השינויים הנדרשים, עליך ללטש את ההקדמה והיציאה מההופעה שלך בכדי להבטיח עקביות לאורך כל הפרק. זכור כי עריכת שמע דורשת ידע ותרגול, ובסופו של דבר המטרה שלך היא להכין את הצליל הטוב ביותר לפודקאסט..

ייצא את ה- MP3 שלך

עליכם לפרסם את הפודקאסטים שלכם בשירות אירוח בפורמט MP3, במיוחד בפלטפורמות שיש בהן מגבלות רוחב פס. חלק מארחי הפודקאסט גובים תשלום נוסף אם אתה מפרסם קבצים גדולים יותר. לפיכך, במהלך תהליך הייצוא, עליכם לשמור על קבצי MP3 קטנים ככל האפשר – מבלי לפגוע באיכותם. לאחר ייצוא ה- MP3, עליך לתייג אותו עם מטא נתונים, כגון שם הפודקאסט שלך, הלוגו, התיאור וכתובת האתר שלך. זה יבטיח שהקהל שלכם יקבל את כל המידע הדרוש להם על הפודקאסט שלכם.

פרסם את הפרק

לאחר המרת הקובץ ל- MP3 ובחירת פלטפורמת האירוח המתאימה לפודקאסט, עליכם להעלות את הפודקאסט שלכם לשירות אירוח זה. המארח הוא הקישור בינך לבין ספריות פודקאסט כמו iTunes ו- Google Podcasts. אתה יכול לפרסם את הפודקאסט במארח, או שתזמן אותו לפרסום במועד מאוחר יותר. שמור על צליל הפודקאסט שלך מקצועי ועם זאת כיף להשאיר את המאזינים מעורבים.

שלב 9: הגש לספריות

לאחר שתפרסם את הפודקאסט שלך, עליך לבחור ספריית פודקאסט שעוזרת למאזינים לגלות, להאזין ולהירשם כמנוי לפודקאסטים שלך. אתה רק צריך לפרסם קישור להזנת RSS שתקבל ממארח ​​הפודקאסט לספרייה שתבחר. אתה יכול לבחור ספריות פודקאסט אחת או יותר בהתאם לאסטרטגיה שלך, אך עליך לבחור אותן בחוכמה. להלן כמה מהאפשרויות הטובות ביותר שלך:

iTunes

iTunes היא ספריית הפודקאסט הגדולה ביותר, ולכן היא צריכה להיות בראש סדר העדיפויות שלך. עם מערכת החיפוש והקטגוריה החזקה שלה, iTunes הופכת פופולרית יותר ויותר להפצת פודקאסטים. זה יכול לחשוף את הפודקאסט שלך למאזינים חדשים ומאפשר להם לדרג את התוכנית שלך ולעיין בהם. לא רק שהוא כולל פודקאסטים פופולריים, אלא שהוא גם מספק דירוגים בפודקאסטים חדשים מדי יום, מה שהופך אותו לספרייה חיונית לתכנית הפודקאסט שלך..

למידע נוסף על תהליך הגשת הפודקאסט שלך ל- iTunes, תוכל לעיין בשאלות הנפוצות להלן.

ספוטיפיי

זוהי פלטפורמת פודקאסט פופולרית נוספת המארחת פודקאסטים רבים. מכיוון שיש כל כך הרבה אנשים שכבר משתמשים בספוטיפיי למוזיקה, לפודקאסטים המוגשים בספוטיפיי יש סיכויים רבים יותר להשיג כוח משיכה ולצבור קהל עצום לאורך זמן. זה גם נותן לך סקירה נהדרת של מי הקהל שלך ומה הם הכי זורמים שיעזרו לך לתכנן את הפרקים העתידיים שלך. Spotify נוצר כדי לפודקאסטרים להתגלות, ובעדכונים מתמידים, פלטפורמה זו מוודאת שאנשים רבים יותר יקשיבו לתוכנית שלכם.
מכיוון שכבר למדת כיצד ליצור פודקאסט, עיין בשאלות הנפוצות להלן כדי ללמוד כיצד להעלות את הפודקאסט שלך ל- Spotify.

גוגל פליי מוסיקה

ל- Google Play מוסיקה יש קטע פודקאסט ייעודי המסייע לקהל הקהל שלו למצוא ולגלות מופעי פודקאסט חדשים. פלטפורמה זו ממליצה על פודקאסטים למאזינים על סמך העדפותיהם ומה שהם כבר אהבו. יתר על כן, זה מאפשר למאזינים להשהות ולהרים בדיוק איפה הם הפסיקו בפרקים, לא משנה סוג המכשיר בו הם משתמשים. זה הופך אותו לספרייה שימושית לפנייה אל בסיס קהל נרחב שיכול להירשם לתכנית שלך ולהוריד את הפרקים להאזנה במצב לא מקוון.

Stitcher

Stitcher הוא מדריך הפודקאסט השני בגודלו ופלטפורמה מעולה נוספת לפודקאסט שלך שיגלה על ידי אנשים. זוהי אפליקציה לנייד בלבד, אם כן, להאזין או לפרסם פודקאסטים כאן; אתה צריך שהאפליקציה תהיה במכשיר הנייד שלך. יתרה מזאת, Stitcher יעניק לך גישה למיליוני מאזינים והזדמנות להוריד נתונים סטטיסטיים כמו זמן האזנה או משתמשים פעילים חודשיים. אנשים רבים מאזינים לתכניות בפלטפורמה, מה שהופך אותו למפתח לצמיחה שלך אם אתה מתכנן להישאר בפודקאסטים לזמן מה.

בלובררי

זוהי קהילת פודקאסטים שמעניקה לפודקאסטים את הכוח להרוויח כסף, להגיע לקהלים רבים יותר, לקבל גישה לניתוח מאזינים ולפודקאסטים שמע או ווידאו. ל- Blubrry יש ממשק דיגיטלי יוצא דופן בו תוכלו להגיש את הפודקאסט שלכם, והמאזינים יכולים להאזין ולהירשם אליו. רישום הפודקאסט שלך בפלטפורמה זו ייחשב כמועיל, וגם אם לא תחליט לקבל את השירותים שלהם, תוכל להשתמש בייעוץ החינמי שלהם..

סאונדקלוד

זוהי פלטפורמה נוספת להענקת הפודקאסט שלך חשיפה רבה יותר מכיוון שהיא מגיעה ל -200 מיליון מאזינים ייחודיים ברחבי העולם בכל המכשירים והפלטפורמות. יש לו נגן זריז ודגם מנוי שעובד בצורה מושלמת עבור פודקאסטר לצבור יותר קהל. אם הפודקאסט שלך מתרכז בקהילה ותקבל אינטראקציה רבה, פלטפורמה זו עשויה להיות מקום טוב להתחיל איתה.

כיסי כיס

Pocketcasts מבדיל את עצמו ממדריכי פודקאסט אחרים עם מעל 300,000 מופעים למאזינים בהם ניתן לחפש לפי שם המחבר. היא השקיעה רבות בעיצוב הפלטפורמה כדי להקל על תהליך הגילוי עבור המאזינים. יתר על כן, היא עשתה עבודה נהדרת בהצעת אפשרויות חדשות למאזיני פודקאסט המחפשים ללא הרף מופעים ייחודיים. לכן, כפודקאסטר, הפלטפורמה מספקת את הפוטנציאל לקבל גישה למספר מאסיבי של מאזינים ולעזור למאזינים לגלות את התוכן שלך.

שאלות נפוצות

מה זה פודקאסט?

פודקאסט הוא סדרה של קבצי שמע דיגיטליים המבוססים על נושא או נושא ספציפי, המתפרסמים באינטרנט כדי שאנשים יוכלו להאזין להם. בניגוד לתכניות רדיו, אתה יכול להאזין לפודקאסטים מתי ובכל מקום שתרצה. ניתן לגשת אליהם במחשב, טאבלט או סמארטפון על ידי הזרמת הקובץ או הורדתו. כמו כן, תוכלו להירשם לערוצים שונים ולקבל הודעה בכל פעם שמעלה פרק חדש.

מדוע כדאי לך לפתוח פודקאסט?

פודקאסטים הם דרך מצוינת לפנות לאנשים ולהתחבר לקהל. אפילו את הנושאים השגרתיים ביותר ניתן להמיר לחוויות למידה מרגשות באמצעות פודקאסט. למרות שזה נשמע כמו תהליך מסובך, פודקאסטים דורשים השקעה מועטה מאוד וקלים לביצוע. פודקאסט מאפשר לך לספק מידע איכותי לקהל שלך מכל פלטפורמה דיגיטלית אחרת. זה מציג בפני Podcasters הזדמנות מסיבית להציג את מומחיותם וכישוריהם מול העולם כולו.

הכונן לדבר על נושאים שאתם נלהבים מהם חשוב להפליא כשאתם פותחים פודקאסט. זה עוזר בבניית בסיס קהל מאפס וממצב אותך כמומחה בענף. ככל שתגדיל את סמכותך בנושא שבחרת, אתה מושך יותר ויותר הזדמנויות, כמו תנועה לאתר שלך. זה מקל עליכם למכור את המוצרים או השירותים שלכם לקהל גדול יותר. זה לא סוד שיצירת פודקאסט יכולה להיות עבודה קשה, אך רצון לטפח קשרים ארוכי טווח רלוונטי בהפיכת רעיון הפודקאסט למציאות..

כמה זמן לוקח הגדרת פודקאסט?

אם ברשותך הציוד המתאים והבנת את פלטפורמות האירוח של הפודקאסט ואת הספריות שאליהן תרצה להגיש, ניתן להשלים את הגדרת הפודקאסט בעוד מספר ימים. ציר הזמן תלוי בך וכמה מוקדם ברצונך להגדיר אותה.

כמה עולה להתחיל פודקאסט?

אין תשובה ברורה מה יעלה לך הפודקאסט שלך מכיוון שזה תלוי בסוג הציוד הדרוש לפודקאסט שאתה בוחר, פלטפורמת אירוח ותיקיית הפודקאסט שאתה בוחר. כל עוד יש לך מחשב, אתה יכול לקנות את כל מה שאתה צריך בפחות מ- $ 100 ולהפיק פודקאסט איכותי. עבור הציוד הטוב ביותר ופלטפורמת אירוח יקרה, תוכלו לצפות לשלם בסביבות $ 200 – $ 500 עבור פודקאסט איכותי. הכל תלוי בדרישות שלכם, אז אל תתנו לעלות הפודקאסטים להפריע להחלטה שלכם ליצור פודקאסט. זכור, התוכן שלך הוא שחשוב בסופו של דבר.

כיצד להפעיל פודקאסט בחינם?

אתה יכול להפעיל פודקאסט בחינם אם כבר יש לך מחשב, מחשב נייד או סמארטפון וחיבור לאינטרנט. כל שעליך לעשות הוא לתכנן את הפודקאסט שלך, לבחור כותרת, להתחיל להקליט עם הציוד שברשותך, לכתוב תיאור פנטסטי עבורו, להקליט את הפרק הראשון שלך ולערוך. לאחר מכן, תוכלו להפיץ אותו לשירות אירוח פודקאסט בחינם כמו Anchor, אשר אז יפיץ אותו בספריית פודקאסט. לאחר מכן תוכל לייצר רווחים מהפודקאסטים שלך באמצעות חסות, פרסומות, שיווק שותפים, מימון קהל או תרומות..

איזה ציוד אני זקוק לפודקאסט?

הציוד הנחוץ הדרוש לך לפודקאסט כולל מיקרופונים, אוזניות ומחשב. עליכם להשקיע במיקרופון טוב שיכול להתחבר למחשב או למחשב הנייד דרך יציאת USB. אוזניות נדרשות לבדוק את איכות הצליל ולערוך כל עקיצות סאונד לא רלוונטיות מהפודקאסט שלכם. מלבד חיוניים אלה, אתה יכול לקנות עמדות מיקרופון, הר זעזועים, מגברי אוזניות ומיקסרים.

כמה זמן צריך להיות פודקאסטים?

אם אתה רוצה לייצר תוכן יומי, האורך המרבי של הפודקאסט שלך צריך להיות בין 10 – 15 דקות, אבל אם אתה מתכנן להעלות שבועי, הפוך אותו ל 60 – 90 דקות.

איפה אני מעלה את הפודקאסט שלי?

אם אתה רוצה שהפודקאסט שלך ישמע על ידי העולם, תצטרך לבחור פלטפורמת אירוח שבה תוכל להעלות אותו. פודקאסטרים שונים משתמשים בשירותי אירוח שונים מכיוון שכל אחד מהם מציע יכולות שירות, תמחור ושיווק ייחודיים – אין גישה בגודל אחד שמתאים לכל אחד..

ישנן מספר פלטפורמות אירוח לפודקאסט לבחירה; חלקם מציעים תכונות נוספות, בעוד שאחרים הם בסיסיים מאוד. זה אמור לפחות לאפשר לך למשוך יותר מאזינים, לשתף את הפודקאסט שלך במדיה החברתית ולהפיק רווחים מהפודקאסט שלך. Buzzsprout, Podbean ו- Transistor הם כמה מפלטפורמות האירוח הפודקאסטיות הפופולריות ביותר עם תכונות יעילות.

מה ההבדל בין מארח פודקאסט לספריית הפודקאסט?

עליך להבין את המטרה של עדכון פודקאסט לפני שתעקוב אחר ההבדל בין מארח לספריה.

עדכון פודקאסט הוא צורה מוסדרת של תוכן המוצגת בקלות על ידי אתרים, יישומים וספריות אחרים. פלטפורמת האירוח של הפודקאסט לבחירתך יוצרת עבורך הזנה אוטומטית המכילה את כל הקודים הדרושים לתוכן שלך. זה מאפשר למשתמשים לגלוש בכל הכותרות, התיאורים ולגשת לקובץ השמע הנכון כאשר הם בוחרים להוריד פודקאסט. מארח הפודקאסט מעניק לך קישור עדכון ייחודי לתוכנית שלך שתוכל לקחת לספרייה שתבחר, כלומר Apple Podcasts או Spotify.

פלטפורמת האירוח וספריית הפודקאסט הם שני מקומות שונים שבהם הראשון מפרסם את ההצגה ועוזר לפודקאסטר לקחת אותה לספרייה. לעומת זאת, האחרון עוזר לחשוף את ההצגה בפני הקהל שלה ומסייע בבניית קהילה.

כמה מרוויחים פודקאסטים?

פודקאסטים מובילים יכולים בקלות להרוויח יותר ממיליון דולר לשנה. הפודקאסט היומי של הניו יורק טיימס גרף פרסום של למעלה מ -10 מיליון דולר בשנת 2018. לפי העובדה שהעסקים בילו 497 מיליון דולר בפרסום פודקאסט, אין להכחיש את הפוטנציאל להרוויח כסף עצום של פודקאסט מצליח. הפודקאסט של ג’ו רוגן חוויה עושה סביב 75,000 דולר לפרק, בעוד ש”החיים האמריקאים האלה “שוקלים לפחות 50,000 $ לפרק.

איך מקדמים את הפודקאסט שלי?

קידום והפצת הפודקאסט שלך בפלטפורמת הפודקאסט הטובה ביותר הוא המפתח לקריירת פודקאסטים מצליחה. נתונים סטטיסטיים מראים זאת 70% מהאזין מגיע דרך iTunes ואפליקציות מקוריות אחרות. אז בתור התחלה, התאמצו להשיג את הפודקאסט שלכם ב- iTunes ו- Google Podcasts.

בשלב הבא השתמש בכוחן של המדיה החברתית כדי להפיץ את הבשורה על הפרק הבא שלך. צור ציטוטים הניתנים לשיתוף, שתף קטעי וידאו או שמע, כדי להלהיב את הקהל ולעשות סיפורי אינסטגרם כדי להראות לאנשים מה קורה מאחורי הקלעים כדי לסקרן אותם. אתה יכול לעבוד גם עם פודקאסטים ואצטדיונים אשר אוספים ומשחקים פודקאסטים עבור קהל עצום, שיכולים לעזור לך לגלות אפשרויות נוספות. כמה פופולריים כוללים Stitcher, מכור לפודקאסט, ו לכונן.

כיצד להעלות פודקאסט ל- Spotify?

כן, זה יכול, ועליך להכניס אותו לשם מייד. הדבר הנהדר בספוטיפיי הוא שיש לו קטע נפרד המוקדש לפודקאסטים. אתה פשוט צריך ליצור חשבון, אם אין לך כבר חשבון, צור אחד ותתחיל.

לחץ על הכרטיסייה ‘התחל לעבוד’ ואז לחץ על הדף האומר ‘הוסף את הפודקאסט שלך’. יתכן שתתבקש לקרוא את התנאים וההגבלות לפני שתמשיך להוסיף את LLC שלך (או את הפודקאסט / שם העסק שלך) ו- לחץ על ‘המשך’. לאחר מכן תידרש להכניס לעדכון ה- RSS שלך. ברגע שכל המידע יהיה נכון, בצד ימין של הדף, תראה את כותרת הפודקאסט שלך, הלוגו שלך והתיאור. יהיה עליך ‘להוסיף מידע על פודקאסט’ בדף, לבחור את המדינה, השפה שלך, יחד עם הקטגוריה של פודקאסט ושירות ספקי האירוח שלך. לחץ על ‘הבא’ ובדוק את כל הפרטים. ‘הגש’ וייתכן שיהיה עליך להמתין 2 – 5 ימים לפני שרשום חשבונך ב- Spotify. עבור מרבית בעלי החשבון התהליך מתבצע תוך מספר שעות. זכור כי ספוטיפיי לא תשלח לך דוא”ל או הודעה לאחר השלמת התהליך. כך שתצטרך לבדוק את הרישום כדי לבדוק אם החשבון שלך נוצר או לא. ברגע שנוצר החשבון, תוכלו להתחיל להעלות את הפודקאסטים שלכם!

כיצד להעלות פודקאסט ל- iTunes?

iTunes קל אפילו יותר מ- Spotify! זו גם הדרך המושלמת לוודא שרוב המאזינים יוכלו לגשת לפודקאסטים שלך. יצירת חשבון והעלאת התוכן שלך ב- iTunes זה פשוט כמו ABC. כך תוכלו להתחיל.

לאחר שהקלטתם את הפודקאסט שלכם, ערכתם אותו ובחרתם בפלטפורמת האירוח הטובה ביותר לפודקאסטים, אחזרו את קישור ההזנה או ה- URL של RSS ושמרו את כל הנתונים במקום בטוח. עכשיו הורד את אפליקציית iTunes וצור חשבון. לאחר הגדרת החשבון, העלה את הפודקאסט שלך ב- Podcasts Connect והמתן לאישור מ- iTunes. כן זה זה!

איך אני מניח את הפודקאסט שלי על Stitcher?

Stitcher ו- TuneIn הן פלטפורמות אחרות בהן תוכלו להשתמש לצורך העלאת פודקאסט מהיר. הם קלים לשימוש, ויחד איתם תוכלו להרחיב את מעגל המאזינים שיש לכם לפודקאסטים שלכם ולשפר את הנראות שלכם. כדי להיות מוסר ב- Stitcher, תצטרך להיות ספק תוכן וליצור חשבון. ‘היכנס’ לחשבונך החדש ולחץ על ‘הוסף מופעים’ שנמצא בראש הדף בסרגל הניווט. תידרש להוסיף את עדכון ה- RSS שלך ולשתף את פרטיך. קבל את התנאים וההגבלות ולחץ על כפתור ‘המשך’. הקפד לבדוק את המידע שלך לפני הגשת בקשה. תצטרך לחכות לאישור שיימשך בין 3 – 7 ימים. אפליקציית Stitcher מאשרת את כל ההצגות שלה באופן ידני, כך שאולי תצטרך לחכות קצת. אבל ההמתנה תהיה שווה את זה!

כיצד אני מעלה את הפודקאסט שלי ב- Google Play מוסיקה?

כדי להגיש את הפודקאסט שלך ב- Google Play מוסיקה, עליך לבקר בפורטל ולחץ על כפתור “הוסף פודקאסט”. אז אתה צריך להדביק את כתובת ה- RSS של הפודקאסט שלך ולחץ על שלח. לאחר הגשת עדכון ה- RSS שלך, עליך לאמת את הבעלות באמצעות הדוא”ל שלך, ולכן וודא שהיא מעודכנת. לאחר האימות, אתה מוכן לבדוק ולפרסם את הפודקאסט שלך לאחר בדיקה מעמיקה. אם הכל נראה טוב, אתה יכול להכות על “פרסם Podcast” ואז לחכות שמישהו יבדוק אותו לפני שהוא יפעל באופן ידני.

איך אני מעלה את הפודקאסט שלי ל- Blubrry?

Blubrry מאפשרת הגשת פודקאסטים בספרייה שלה דרך התוסף PowerPress, שהוא בחינם, קל לשימוש ומותאם לכל צרכי הפודקאסטים שלך. כל מה שאתה צריך זה כותרת, תיאור, מילת מפתח למעקב אחר Blubrry וכתובת האתר של התוכנית שצוינת. לאחר הגשת הפודקאסט שלך, אתה צריך לחכות לאישור, שם מישהו יבדוק אותו.

כיצד אני מעלה את הפודקאסט שלי ל- PocketCasts?

כדי להפעיל Pocketcasts, אתה פשוט צריך לעבור לדף ההגשה שלהם, להעתיק ולהדביק את קישור הזנת ה- RSS בתיבת הסוג ולחץ על שלח. לאחר האישור, מוצג לך קישור הניתן לשיתוף כדי לעבור כך שאנשים ידעו שהפודקאסט שלך זמין כעת.

כיצד אני מעלה את הפודקאסטים שלי ב- Soundcloud?

קל מאוד להגיש את הפודקאסט שלך ב- Soundcloud, שמתחיל ביצירת פרופיל עם כתובת דוא”ל פעילה. לאחר השלמת פרטי הפרופיל שלך, הוסף תיאור לקישורי הפודקאסט שלך ולמדיה החברתית. עבור לדף הגדרות התוכן ובחר קטגוריה ושפת הפודקאסט שלך. בדוק שוב את הגדרת ברירת המחדל של העלאה ושמור את השינויים. כעת תוכל להגיש את הפודקאסטים שלך ל- SoundCloud.

סיכום

תוכלו ללמוד כיצד להפעיל פודקאסט ולהמשיך לפעול בהצלחה עם כל המידע המוצג במדריך שלנו. החל מתכנית, בחר נושא לפודקאסט שלך, והגדר את הציוד הדרוש כדי להתחיל להקליט את הפודקאסט שלך. בעת יצירת פודקאסט, כדאי להרגיש בנוח עם הציוד שאתה מתכנן לבחור כדי להימנע מכל בעיה במהלך ההקלטה. לאחר הפקת פרק בחר שירות אירוח פודקאסט והגיש אותו לספרייה כדי לפנות לקהל שלך.

אם בכל זאת יש לך שאלות לגבי הפעלת פודקאסט, צור איתנו קשר עוד היום!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map