כיצד להעביר את הבלוג שלך מבלוגר לוורדפרס

Blogger היא מערכת ניהול תוכן ידועה ופשוטה. כאשר אדם מחליט להקים בלוג, רוב הסיכויים ש- Blogger תהיה הבחירה הראשונה שאיתו הוא יצטרף לאתרי בלוגים בחינם. אין שום דבר רע או מוזר בהחלטה זו. הפלטפורמה נמצאת בבעלות ומנוהלת על ידי גוגל, דרושה לך רק כמה לחיצות כדי להגדיר את היסודות, ואל תשכח את העובדה שהיא לגמרי בחינם. למרות שמדריך זה ילמד אותך כיצד להעביר את כל העניין לוורדפרס המארח את עצמנו שאנחנו מעדיפים, אל תרגיש רע בבחירת Blogger להתחלתך המוקדמת..


אבל אם כבר פתחת את המדריך הזה, רוב הסיכויים שאתה רוצה להתרחק מ- Blogger. אולי אתה רוצה להתאמץ יותר בבלוגים, והפלטפורמה החינמית פשוט לא מספיק טובה. אולי אתה רוצה אפשרויות התאמה אישית נוספות או שפשוט גילית שקשה להרוויח כסף על ידי הפעלת בלוג ב- Blogger. לא משנה מה הסיבה שיש לכם, אנו מברכים על כך. כן, Blogger היא פלטפורמה חמודה שהיא מושלמת למתחילים שלמים, אך כעת, לאחר שגדלת אותה, עליך לשקול לעבור ל- WordPress. למה?

 • קיום אתר וורדפרס שמתארח בעצמך מקבל את האחריות. אתה תהיה הבעלים של האתר, הדומיין והתוכן כולו. אין כמעט גבולות, ותוכלו להשיג את מה שאתם רוצים מהבלוג שלכם
 • וורדפרס סופרת עשרות אלפי נושאים ותוספים פרימיום בחינם וביניהם אתה יכול להשתמש
 • אתר וורדפרס המארח את עצמו ניתן להתאמה אישית לחלוטין (כשאתם משחררים את הווילונות, תקבלו גישה לעולם החדש לגמרי של backend)
 • כשאתה מארח את עצמך בחברת אירוח ידועה, תהיה לך אחסון, רוחב פס ותמיכה ללא הגבלה

Contents

כיצד להעביר את הבלוג שלך מבלוגר לוורדפרס

תמונת צד

אז האם קיבלת את ההחלטה הסופית שלך להעביר את הבלוג? לא, אל תעלו על דעתכם עכשיו! אנו מקדמים בברכה את החלטתך – הקמת אתר וורדפרס המארח את עצמנו הייתה בחירה חכמה ובסופו של דבר תהיה לך יותר הטבות ממה שאולי חשבת.

מכיוון שהשקעת כל כך הרבה זמן בבלוגר, חבל רק לשכוח זאת. אמנם אין טעם להעביר כמה פוסטים ותמונות, אך רוב הסיכויים שהקדתם חודשים ואפילו לא שנים לפני שתבינו את היתרונות של וורדפרס. אל תדאג; אם תישאר איתנו, אנו נראה לך כיצד להעביר את הבלוג שלך מ- Blogger ל- WordPress תוך זמן קצר.

מה צריך & יועבר?

לפני שנתחיל, יהיה נחמד לדעת כמה פרטים.

בעולם מושלם היית עובר לבלוג אחד, לוחץ על כפתור כדי לייצא אותו והוא יופיע באורח קסום באתר האינטרנט שלך שמתארח בעצמך. למרות שזה עדיין לא אפשרי, אנו במדריך האתר הראשון מציעים תחליף לקסם. הרשו לנו להעביר את אתר הבלוגר שלכם לאתר וורדפרס המארח את עצמו.

למרבה הצער, לא ניתן להעביר את האתר כולו כפי שהוא נראה ב- Blogger. יש להוסיף את סגנון הבלוג שלך (נושא, סיומות, גופנים, צבעים, ווידג’טים וכו ‘) בנפרד. אתה יכול להעביר את הנתונים רק:

 • פוסטים ודפים
 • הערות
 • קטגוריות
 • מדיה
 • פרמלינקס
 • הזנה
 • מחברים
 • תנועה

בואו נתחיל בהעברה

תמונת צד

בסדר, כולנו מוכנים ללכת. אמנם בהחלט לוקח קצת זמן לבצע כל שלב נכון, העברת הבלוג שלך מ Blogger ל- WordPress אינה קשה כל כך, אפילו אם אתה מתחיל שלם. אל תמהרו ואל תדלגו על צעדים.

1. בחר את אירוח WordPress הטוב ביותר

מכיוון שאתה עובר ל- WordPress שמתארח בעצמו, הצעד הראשון הוא למצוא חברת אירוח וורדפרס שתדאג לקבצים שלך. תצטרך להתקין את WordPress באותו מארח, ותצטרך לסמוך על החברה. אתה מתחיל בלוג רציני עכשיו, לכן אל תתייחס לזה כמובן מאליו.

יש עשרות חברות אירוח המספקות שירותי אירוח של וורדפרס. כמו כן, ישנם מאות אתרים (אם לא יותר) אתרים שמשווים ביניהם. אך לפני שתלחץ על כפתור החיפוש בגוגל או במנועי חיפוש אחרים לבחירתך כדי להתחיל לקרוא את כל הביקורות, עלינו להזהיר כי משלמים אתרים וביקורות רבות. אז בסופו של דבר תקראו ביקורות מזויפות וחוות דעת מזויפות על חברת אירוח ששילמה כדי להירשם כטובה ביותר.

כדי לעזור לך בכך, בדקנו חברות אירוח אתרים ביסודיות ומצאנו את החברה הטובה ביותר. אם אתה רוצה להתחיל את מסע וורדפרס המארח את עצמך בדרך הנכונה, מארח את האתר שלך עם Bluehost – הפיתרון המושלם לבלוג החדש שלך. Bluehost היא חברה שמנהלת למעלה משני מיליון אתרים ברחבי העולם. תקבל א שם תחום בחינם כשאתה נרשם אליהם ואם אתה לא אוהב את השירותים שלהם, הם מציעים ערבות 30 יום הכסף בחזרה.

שלב ראשון – קבל את העסקה

על ידי ביצוע קישור זה תקבלו את אותה עסקת אירוח פרימיום ב- Bluehost בפחות כסף. כדי לוודא שהכל בסדר, עליך לראות את המחיר של 2.75 $ במקום 7.99 $ לחודש. לחץ על כפתור “התחל עכשיו” כדי להמשיך לשלב הבא.

שלב 1

שלב שני – בחר את תוכנית התמחור שלך

למרות שהמסך הקודם הציג את התוכנית הזולה ביותר, עסקה זו מאפשרת לך לבחור בכל אחת מהתכניות של Bluehost עם מחירים נמוכים יותר.

התוכנית הבסיסית מוגבלת לאתר אחד ו -50 ג’יגה-בייט של שטח אתר, אך היא עדיין מספקת לך את כל מה שאתה צריך כדי להתחיל. אבל כשאתה עולה על התוכנית הבסיסית, קל לשדרג אותה, כך שזה לא אמור להדאיג אותך כרגע.

שלב 2

שלב שלישי – שם תחום

Bluehost נותן לך א תחום חופשי. עכשיו הגיע הזמן לבחור אחד לבלוג. זהו חלק חשוב, אז אל תתייחס אליו כמובן מאליו. לאחר שמוכן, הקלד בזהירות את שם הדומיין ולחץ על “הבא”.

שלב 3

כלי מומלץ:

2. התקן את וורדפרס

מזל טוב! הצטרפת למשפחה של מיליוני בלוגרים שמחים שבוטחים באתרים שלהם ל Bluehost. בקרוב תבינו שזו הייתה בחירה חכמה. כעת, כאשר חשבונך מוכן, תוכל להמשיך להתקין את WordPress.

האם הזכרנו ש- Bluehost אוהב משתמשי וורדפרס? בגלל זה אתה מקבל להתקין את וורדפרס בכמה לחיצות על כפתור העכבר:

 1. התחבר אל שלך חשבון BluePost cPanel
 2. אנא עבור למדור האתר
 3. בחר התקן וורדפרס
 4. לחץ על כפתור התקן
 5. בחר את שם הדומיין להתקין אותו (בשדה שלידו אתה יכול להזין תיקיית משנה כגון ‘בלוג’ או להשאיר אותו ריק אם אתה רוצה שהדף הראשי של האתר יהיה הבלוג)
 6. כעת לחץ על “אפשרויות מתקדמות” אם ברצונך לשנות את כתובת הדוא”ל, שם המשתמש והסיסמה עבור ההתקנה החדשה של WordPress
 7. קרא את הסכמי הרישיון והשירות וסמן את התיבות אם אתה מסכים עם הכל (אתה צריך להסכים כדי להמשיך)
 8. לחץ על כפתור התקן עכשיו

זו בהחלט הדרך הקלה ביותר להתקנת וורדפרס. אם אתה רק מנסה להעביר את הבלוג בהקדם האפשרי, אנו ממליצים על אפשרות זו.

3. ייצא את הבלוג שלך מ- Blogger

זהו זה. סוף סוף הגיע הזמן לייצא את הנתונים מהבלוג שלך (בואו נקרא ישן) שהתחלת ב- Blogger. יהיה עליך לקחת את כל הנתונים ממנו ולאחסן בקובץ. אל תדאג; לא תצטרך ליצור קבצים ידנית או להעתיק את הנתונים. יש למעשה כפתור שתצטרך ללחוץ עליו והכל ייעשה בג’יפי:

סטטיסטיקת סקירה כללית

 1. היכנס לחשבון Blogger שלך
 2. לך ל הגדרות -> אחר אשר יפתח את דף ההגדרות
 3. בראש הדף, מצא “יבוא וגיבוי” קטע
 4. מצא ולחץ על “גיבוי תוכן” כפתור
 5. יופיע חלון מוקפץ. לחץ על כפתור “שמור במחשב שלך”.

לאחר לחיצה על הכפתור, Blogger יתחיל להוריד את קובץ ה- XML ​​שמכיל את כל הנתונים החשובים מהבלוג שלך. תלוי בכמות התוכן שיש לך, הקובץ עשוי להיות קטן יותר או גדול יותר. בסופו של דבר יהיה לך קובץ בשם בלוג עם תאריך הייצוא. לדוגמה: “blog-05-06-2019.xml”.

אתר את הקובץ (אתה יכול להעתיק אותו לשולחן העבודה שלך כך שתוכל למצוא אותו ביתר קלות) וסיימת באופן רשמי עם הייצוא. החלק הזה לא היה כל כך מפחיד, נכון?

4. ייבא את הנתונים לוורדפרס

אם לא דילגת על שלבים במדריך זה, כבר יש לך חשבון אירוח ואתר WordPress מוכן להקמה. בואו לייבא את הנתונים מ- Blogger ל- WordPress:

לוח מחוונים

 1. היכנס לאתר וורדפרס שלך
 2. לך ל כלים -> יבוא
 3. למצוא בלוגר ברשימה (זו צריכה להיות האפשרות הראשונה, בראש הרשימה)
 4. לחץ על “להתקין עכשיו” קישור והמתן מספר שניות עד ש- WordPress תסיים להתקין את התוסף

לאחר סיום ההתקנה, וורדפרס תראה לך התראה אם ​​הכלי הותקן בהצלחה. באותה הודעה תהיה הקישור להפעלת היבואן. לחלופין, אתה יכול ללחוץ על הקישור להפעיל יבואן מאותה נקודה בה מצאת את קישור ההתקנה.

יבוא

 1. לחץ על “הפעל יבואן” קישור
 2. בדף החדש, לחץ “בחר קובץ” כפתור
 3. חפש את קובץ ה- XML ​​שהורדת בשלב הקודם (שולחן עבודה או כל תיקיה אחרת שהשארת אותו)
 4. במידת הצורך (תלוי בגודל הקובץ, במהירות חיבור האינטרנט והמארח שלך) המתן מספר שניות עד לטעינת הקובץ
 5. לחץ על “העלה קובץ וייבא” כפתור במידת האפשר

שוב, תלוי בהיבטים השונים, הדבר עשוי לארוך מספר שניות, אז אנא סבלני. בסיום הייבוא, וורדפרס תראה לך דף חדש בו תצטרך להקצות את המחבר לפוסטים המיובאים. בואו נראה לך כיצד לעשות זאת בשלב הבא.

4.1. עזרה, הקובץ גדול מכדי להעלות אותו!

בדרך כלל, וורדפרס מציבה מגבלה על גודל הקובץ המרבי שתוכלו להעלות. המגבלה עשויה להיות שונה, אך אתה תמיד יכול להגדיל ידנית במידת הצורך. אם הקובץ המיוצא שלך היה פשוט גדול מדי, תצטרך לשנות את גודל ההעלאה המקסימלי עבור WordPress. אם ברצונך לבדוק את מגבלת ההעלאה הנוכחית, אנא עבור אל מדיה -> הוסף חדש ומצא את המידע בתחתית המסך.

בסדר, בואו נשנה את המגבלה כך שתוכלו לייבא את הבלוג ללא בעיות:

 1. התחבר שלך לוח הבקרה של Bluehost
 2. פתח את מנהל הקבצים
 3. בחר ללכת לרשת האינטרנט ולחץ על המשך
 4. גלול בחלונית הימנית ומצא את הקובץ php.ini -> לחץ עליו באמצעות לחצן העכבר הימני
 5. בחר עריכת קוד בתפריט המוקפץ
 6. לחץ על ערוך בתחתית הקופץ
 7. השתמש בקיצור המקשים כדי לפתוח את חלון הקופץ למצוא
 8. Windows ו- Linux: Ctrl + f
 9. מק: פקודה (⌘) + f
 10. הקלד upload_max_filesize בשדה החיפוש ולחץ על enter
 11. זה ידגיש upload_max_filesize = 50M. שנה 50M לגודל שאתה צריך. לדוגמא 128M
 12. פתח את הקופץ למצוא, שוב ובשדה הטקסט חיפוש, הקלד post_max_size ולחץ על Enter
 13. המודגש יהיה post_max_size = 50M. יהיה צורך לשנות את זה למספר זהה לזה שהושם עבור upload_max_filesize

לחץ על שמור שינויים

4.2. עזרה, שום דבר לא קורה!

יבואנית הבלוגים אינה כלי מושלם. ברוב המקרים זה עובד ללא פגם. אבל מדי פעם (לרוב כשמדובר בבלוגים גדולים יותר עם מאות פוסטים ואלפי תמונות) זה פשוט יסרב לבצע את ההעברה. יתכן שלא תוכל לייצא כראוי את הבלוג שלך ב- Blogger, או שהיבואן לא יפעל כנדרש.

אם זה קרה לך, אל תיבהל. מצאתי פיתרון אחר לבעיה. ולמען האמת, למרות שזה עובד קצת יותר איטי, ייתכן שיהיה קל יותר להתמודד עבור משתמש Blogger ממוצע.

 1. פתח את אתר הוורדפרס החדש שלך שהותקן
 2. עבור אל תוספים -> הוסף חדש וחפש “יבואן בלוגר מורחב”
 3. התקן והפעל את התוסף
 4. עבור אל כלים -> ייבא ומצא “pipdig WordPress Migrator”
 5. לחץ על הקישור הכחול “הפעל יבואן” מתחת לכותרת

התוסף הזה עובד קצת שונה מכלי היבואן הרגיל. במקום לייצא ולייבא ידנית קבצים, התוסף יעשה הכל באופן אוטומטי.

בגלל האוטומציה, תצטרך לחבר את התוסף לחשבון Blogger שלך. אז לחץ על כפתור “התחבר לבלוגר”, התחבר לחשבון הבלוגר שלך. לאחר מכן תוכל לבחור את הבלוג שלך.

יבואנית הבלוגר האריכה

לאחר בחירתו, התוסף יתחיל לעבוד מעצמו ותוכלו לראות כמה פסי התקדמות (ראו בתמונה למטה). אלה יאפשרו לך לדעת כמה פוסטים, דפים, הערות ותמונות שאתה צריך לייבא. אם יש לכם הרבה פוסטים ותמונות, היו מוכנים להמתין מספר שעות עד שהכל ייגמר. כמו כן, משהו שגיליתי לאחרונה בזמן ביצוע העברה באמצעות התוסף הזה, הוא לא תמיד יכול להגיד לך את המספר הנכון של התמונות שיש לך. אז היו מוכנים לחכות הרבה יותר כי יתכנו מאות ומאות תמונות יותר ממה שדווח. זה אולי נשמע כמו דבר רע, אבל החלק החשוב הוא שכל התמונות שלך יועברו. אז, התמקדו בזה והיו סבלניים.

היבואן האריך את ההתקדמות

שימו לב שהתוסף משתמש ב- API של Google כדי להעביר הכל. שירות זה הוא בחינם, אך המשמעות היא גם שיש לו גבולות יומיומיות. ובכל זאת, גם אם יש לך אלפי תמונות ופוסטים, אתה אמור להיות מסוגל לעשות הכל בכמה שעות. כנראה שהפלאגין ימשיך להתחבר ולהתנתק באופן אוטומטי, אך זה לא אמור להדאיג אותך. פשוט השאירו את הדף פתוח וחזרו בעוד מספר שעות כאשר תוכלו לאשר הכל והעברת הבלוג של הבלוגר שלכם בהצלחה לאתר הוורדפרס החדש שלכם..

לאחר מכן אתה יכול להמשיך ולעבוד בדרך שלך בתהליך ההעברה באמצעות השלב הבא.

5. הקצה מחבר

אם היו לך הרבה פוסטים בבלוג שלך ב- Blogger, ייתכן שיהיה קשה לזהות אותם בלי לשנות מחברים. זה נכון במיוחד אם אתה מייבא את הבלוג לאתר וורדפרס שכבר פעל. כדי לעזור לך בכך, וורדפרס מאפשרת לך להקצות מחדש את מחבר הפריט המיובא למשתמש קיים באתר.

וורדפרס תציג רשימת מחברים קיימים שאליהם תוכלו להקצות את התוכן.

אם זהו אתר חדש, סביר להניח שיהיה לך רק משתמש אחד שיצרת במהלך התקנת מערכת ניהול התוכן. אז אתה יכול לבחור את השם לרשימה, והתוכן שאתה מייבא יוקצה אוטומטית למשתמש זה.

יבוא

אך אם ברצונך להפריד את התוכן לתוכן החדש אותו אתה הולך להוסיף, בהמשך, תוכל גם ליצור משתמש חדש ישירות מדף זה. במקרה זה, אתה יכול לכתוב את שמו של משתמש חדש. תפקיד המשתמש שלה יוגדר כמנוי והסיסמה תיווצר באופן אקראי. אתה יכול לשנות את פרטי המשתמש בהמשך.

לאחר שהחלטתם למי להקצות את התוכן, לחץ על כפתור “שלח” וסיימתם.

6. הגדרת permalinks

התוכן מיובא בהצלחה, ואתה עוד צעד אחד קרוב יותר לכך שכל הבלוג שלך ב- Blogger יתווסף לאתר וורדפרס המארח העצמי החדש שלך. קישורי Permalinks הם כתובות URL בהן משתמש WordPress בעת ארגון פוסטים ודפים.
לכל פוסט, עמוד, קובץ מדיה וכו ‘צריך להיות פרמלינק ייחודי (הכתובת) כדי לעבוד כראוי. Permalinks עשויים להשפיע מאוד על האתר שלך ו- SEO. ובעוד שאתה יכול להגדיר אותם כרצונך בעת פתיחת אתר חדש, אנו מציעים גישה אחרת בעת ייבוא ​​אתר מ- Blogger.

Blogger משתמש בחודש ובשם כדי להבחין בפרמלינקס. לכן, אם אתה עובר לאחד מהפוסטים שלך ב- Blogger, אתה תראה שזה נראה כמו זה: https: //demoblog.blogspot. com / 2019/05 / this-is-post-title.html

כדי לשמור על סדר, אנו ממליצים לשנות את מבנה הפרמלינק בוורדפרס כך שידמה לאחד מאותו בלוגוגר ככל האפשר:

הגדרת permalinks

 1. לך ל הגדרות -> Permalinks
 2. בחר “חודש ושם” אפשרות
 3. גלול למטה ולחץ על כפתור “שמור שינויים”

7. הפנה מחדש את התוכן הישן לתוכן החדש

כאן מגיע חלק חשוב מאוד. אם אתה מפעיל את הבלוג שלך ב- Blogger זמן מה, בטח השפיעו קצת על מנועי החיפוש. אנו גם מאמינים ששיתפת פוסטים חדשים באמצעות מדיה חברתית ורכשת כמה ביקורים קבועים באתר. הדבר הגרוע ביותר שיכול לקרות אם אתה מעביר את הבלוג שלך הוא להזניח את האתר הישן והמבקרים שעדיין עוצרים ליד הכתובת הישנה.

Blogger הוא הילד של גוגל, ולכן קישורים לבלוג Blogger שלך חשובים עבור קידום אתרים (אופטימיזציה למנועי חיפוש). גם אם תפסיק לפרסם בפלטפורמה, הקישורים הישנים עדיין יהיו חשובים לגוגל ומנועי חיפוש אחרים.

במקום לאבד את כל המבקרים שמחליטים לעצור בבלוג הישן, עליך להפנות אותם לאתר וורדפרס החדש שמתארח בעצמך..

בכדי להפוך את העבודה הזו, עליכם להגדיר את ההפניות מחדש הן באתר הבלוגר והן באתר וורדפרס.

7.1. הפניה מחדש מ- Blogger

ערכות נושא

 1. היכנס לחשבון Blogger שלך
 2. נווט לעיצוביות
 3. גלול כל הדרך למטה ולחץ על “חזור לנושאים קלאסיים”

Blogger יזהיר אותך על אובדן חלק מהתכונות על ידי חזרה לנושאים קלאסיים. מכיוון שאתה עובר ל- WordPress המארח את עצמך, אינך צריך לדאוג בקשר לכך. על ידי חזרה, תאפשר את האפשרות שתאפשר לך להפוך את ההפניה מחדש.

ברגע שתאשר שאתה רוצה לחזור לנושאים קלאסיים, Blogger יציג לך דף הגדרות חדש. בדף, גלול מטה אל החלק “ערוך HTML של נושא”, שם אתה יכול לראות את הקוד שמפעיל את העיצובים הנוכחיים שלך ב- Blogger.

 • בחר את הקוד כולו ב- HTML עריכת נושא
 • מחק את הקוד שבחרת
 • העתק והדבק את הדברים הבאים:
  
  
  
  <span class="gray-code"><$BlogPageTitle$></span> 
  rel= "קנוני" href= "http://example.com/"/>
  
  
  
  
  
  href= "http://example.com/?blogger=<$BlogItemPermalinkURL$>"
  />
  
  
  
  
  
  
  
  

  href= "http://example.com/"><$BlogTitle$>

  href= "http://example.com/?blogger=<$BlogItemPermalinkURL$>"><$BlogItemTitle$>

  <$BlogItemBody$>
 • עברו על הקוד והחליפו את “http://example.com/” בכתובת האתר של הדומיין החדש שלכם. בדוק זאת פעמיים כי אפילו ההקלדה הקלה ביותר לא תהפוך את ההפניה ללא תועלת
 • לחץ על “שמור נושא” כפתור.

אם אתה כבר יודע להתקין ולהשתמש בתוספי וורדפרס, יש תוסף נחמד שנקרא בלוגר בוורדפרס זה יעזור לך בחלק ההפניה מחדש. אם תתקין את התוסף, זה יעזור לך לייצר את אותו קוד בדיוק שהראנו לך לעיל והוא ישתמש בכתובת האתר שלך באופן אוטומטי, כך שלא תצטרך לדאוג להתעסק:

 • התקן והפעל את התוסף
 • לך ל כלים -> בלוגר להפניה מחדש של וורדפרס
 • לחץ על התחל את התצורה כפתור ליצירת קוד לבלוג הבלוגר שלך
 • אתה אמור לראות את שם הבלוג שלך ב- Blogger אם ייבאת אותו נכון
 • לחץ על “קבל קוד” כפתור
 • היכנס לחשבון Blogger שלך
 • נווט לעיצוביות
 • גלול כל הדרך למטה ולחץ על “חזור לנושאים קלאסיים”
 • בחר בקוד כולו ב- HTML עריכת נושא ולמחוק אותו
 • הדבק את הקוד שהעתקת מהתוסף

7.2. הפנה מחדש לבלוג הוורדפרס החדש שלך

 • הדבק את הקוד שהעתקת מהתוסף
 • היכנס לאתר וורדפרס שלך
 • נווט ל מראה -> עורך שיפתח את עורך הנושא
 • בתפריט בצד ימין, מצא “פונקצית נושא” (קובץ פונקציות .php) שבדרך כלל נמצא בראש הרשימה
 • לחץ על הקובץ כדי להתחיל לערוך אותו. הקוד יטען בחלון הראשי
 • העתק והדבק את הקוד הבא בתחתית הקובץ:
  פונקציה blogger_query_vars_filter ($ vars) {
  $ vars [] = "בלוגר";
  להחזיר $ vars;
  }
  
  add_filter ('query_vars', 'blogger_query_vars_filter');
  
  פונקציה blogger_template_redirect () {
  $ wp_query גלובלי;
  בלוגר $ = $ wp_query -> query_vars ['blogger'];
  אם (isset ($ בלוגר)) {
  wp_redirect (get_wordpress_url (בלוגר $), 301);
  יציאה;
  }
  
  }
  add_action('template_redirect', 'blogger_template_redirect');
  
  פונקציה get_wordpress_url ($ בלוגר) {
  אם (preg_match ('@ ^ (?: https?: //)? ([^ /] +) (. *) @i', $ בלוגר, $ url_parts)) {
  שאילתת $ = WP_Query חדש(
  מערך ("meta_key" => "blogger_permalink", "meta_value" => $ url_parts [2]
  ))
  ;
  אם (שאילתת $ -> have_posts ()) {
  שאילתת $ -> the_post ();
  url $ = get_permalink();
  }
  wp_reset_postdata ();
  }
  להחזיר url $? url $: home_url ();
  }
  
  
 • לחץ על הלחצן “עדכן קובץ” בתחתית העמוד

אינך צריך לשנות שום דבר בקוד זה. ברגע שתלחץ על כפתור “עדכן קובץ”, הנושא הנוכחי שלך יונחה להפנות משתמשים מ- Blogger לפוסט המדויק שייבאת בעבר לאתר הוורדפרס החדש שלך..

הערה חשובה: אם תחליט לשנות את ערכת הנושא של וורדפרס, תצטרך לחזור על שלב זה ולהעתיק את הקוד לקובץ פונקציות נושא של הנושא החדש..

7.3 ניתוב מחדש של הזנות

למרבה הצער, עדיין לא גמרנו את חלק ההפניה מחדש. אנו מבינים את הכאב שלך; אין הרבה אנשים בעולם הזה שאוהבים לעבור מערך זמן רב, אך תצטרך למצוא את השקט הפנימי וההתמקדות במשך כמה דקות נוספות. אל תשכח שאתה עושה זאת כדי לשפר את הבלוג שלך.

אם היו לך מנויי RSS, הם לא יוכלו לדעת שההגירה התרחשה. לכן, כדי לא לאבד את אמונם, עליכם לבצע ניתוב נוסף ולומר לבלוג הבלוגר שלכם שיש לכם עדכון RSS חדש..

למרבה המזל, אין קידוד מעורב:

הגדרות אחרות

 • עבור לבלוג הבלוגר שלך
 • נווט ל הגדרות -> אחר
 • למצוא “עדכון אתרים” קטע
 • הבא ל “כתובת אתר להפניה מחדש לעדכון אחרון”, לחץ על “הוסף” קישור
 • הקלד https://yoursite.com/feed/ ואל תשכח לשנות את שם האתר שלך

אל תשכח לשמור הגדרות על ידי לחיצה על הכפתור בפינה השמאלית העליונה של הדף

זהו זה! הפניות מחדש מסתיימות סוף סוף, וגם ההודעות וגם הזנת ה- RSS מקשרים חזרה לאתר וורדפרס המארח את עצמכם.

הגיע הזמן לבדיקה

תמונת צד

אם עקבת אחר הצעדים, העברת בהצלחה את הבלוג שלך מ- Blogger ל- WordPress. מזל טוב! רק כדי לוודא שהכל התנהל בצורה חלקה, אנו מציעים לכם לבצע כמה בדיקות.

עבור אל כל אחד מהפוסטים הישנים שלך ב- Blogger ונסה לטעון אותם מחדש. אם הכל היה בסדר, כעת עליך להפנות אותו לפוסט הוורדפרס המקביל! אתה יכול לחזור על הבדיקה ולנסות לפתוח עוד כמה פוסטים כדי לוודא שאין בעיות. אם אינך מופנה מחדש באופן אוטומטי, חזור לקטע הפניה וודא שעשית הכל נכון:

 • בדוק אם העתקת את כל הקוד
 • בדוק אם החלפת את כתובת האתר שלך בכל המקומות ואם ערכת את קובץ ה- features.php הנכון.
 • אם אתה משתמש בקורא RSS, אתה יכול גם לבדוק את עדכון ה- RSS לניתוב מחדש על ידי לחיצה על הקישור לאחד מהפוסטים שלך. כעת זה אמור להוביל לאתר וורדפרס.

מה עם התמונות שלי?

תמונת צד

בדרך כלל, וורדפרס תייבא את התמונות אוטומטית לספריית המדיה של וורדפרס. אם היו לך תמונות בפוסט, הן יופיעו אוטומטית באותו פוסט באתר הוורדפרס החדש שלך. אבל אל תיקח את זה כמובן מאליו. לפעמים היבואן עלול להחמיץ ייבוא ​​חלק מהתמונות שלך, או שהתמונות המיובאות לא יהיו מקושרות נכון.

אם זה המקרה בבלוג החדש שלך, אתה עדיין יכול לפתור את הבעיה די מהר.

לפני שתתחיל להיכנס לפאניקה, בדוק את ספריית המדיה שלך ספריית מדיה:

 1. לך ל מדיה -> ספריה
 2. בדוק אם התמונות הישנות שלך גלויות כאן
 3. אם התמונות שם, בדוק אם הקישור שלהם למארח במקום ל- blogger.com. לחץ על התמונה ובדוק את שדה ה- URL כדי לראות אם הוא מצביע על Blogger או לדומיין החדש שלך

תמונות חסרות

אם היבואן החמיץ העלאת תמונות, עדיין תוכל להשיג אותן במהירות בבלוג הוורדפרס החדש שלך. יהיה עליכם להתקין תוסף שידאג לכך.

בדרך כלל אנו לא ממליצים על יישומי פלאגין מיושנים, אך זה עדיין נהדר לתפקיד.

 1. לך ל תוספים -> הוסף חדש
 2. לחפש אחר “ייבא קבצים מצורפים חיצוניים”
 3. התקן והפעל את התוסף
 4. עבור אל מדיה -> ייבא קבצים מצורפים

אם יש תמונות שטרם יבוא היבואן, התוסף יקשר אותן בדף. כל שעליכם לעשות כאן הוא ללחוץ על כפתור “ייבא קבצים מצורפים כעת”. התוסף יכול לייבא 50 תמונות בכל פעם, לכן אפשר זמן עד שכל התמונות יתווספו לספריה.

כתובות אתרים לתמונה שגויות

לפעמים המשתמשים עשויים לייבא את התמונות שלהם לספריית המדיה ללא בעיות. אך כדי שהתמונות יופיעו נכון, עליהן להצביע על הכתובת הנכונה. במקרים מסוימים, למרות שהתמונות נמצאות במארח החדש שלך, ייתכן שהפוסט והדפים שלך ינסו לטעון את הישנים (שנמצאים בבלוג הבלוגר הישן שלך).
כתובות אתר מעודכנות של קטיפה

 • לך ל תוספים -> הוסף חדש
 • לחפש אחר “עדכוני כתובות URL של קטיפה
 • התקן והפעל את התוסף
 • לך ל כלים-> עדכן כתובות אתרים כדי להגדיר את הגדרות התוסף

בדף ההגדרות, עליך להזין את כתובת האתר הישנה שלך (לדוגמה https://yourblog.blogspot.com/) ואת כתובת האתר החדשה (לדוגמה https://yournewsite.com/). אתה יכול להשאיר את שאר ההגדרות שנבדקו כברירת מחדל. בדוק שוב את כתובות האתר והגדרות אחרות ולחץ על כפתור “עדכן כתובות אתרים כעת”.

לאחר מכן הפלאגין יחפש את כל המופעים של כתובת האתר הישנה שלך ויעביר אותם לזה החדש. תעשה תוך דקה, וכל כתובות האתר יעודכנו לזכות זו.

מה לעשות אחר כך?

תמונת צד

הבלוג שלך סוף סוף הועבר לחלוטין מבלוגר לוורדפרס. אני מקווה שבדקת את זה והכל עובד בסדר מהקח הראשון. אם לא, אנו ממליצים לעבור את הצעדים פעם נוספת כדי לראות אם פספסת משהו. כל תהליך ההגירה אינו תובעני במיוחד, אך בהחלט לוקח זמן וסבלנות להסתיים.

אם הכל היה עבורך בצורה חלקה, הנה מה שתוכל לעשות הלאה:

 • השאר את הבלוג הישן שלך ב- Blogger בשידור חי. אל תמחק אותו כיוון שהפניה מחדש לא תעבוד
 • בדוק אם יש שגיאות בפוסטים המיובאים. לפעמים, עיצוב של פוסט עשוי להתבלגן כך שתצטרך להסיר רווחים מיותרים או קישורים שבורים
 • התחל לחקור את וורדפרס וללמוד עליו יותר
 • חפש נושא וורדפרס שייצג את הבלוג שלך. אל תשכח לערוך את קובץ פונקציות העיצוב אם תשנה את העיצוב
 • בדוק כמה מהתוספים הטובים ביותר שתוכל להתקין

שאלות נפוצות

תמונה מזויפת

האם אוכל למחוק את הבלוג של הבלוגר שלי לאחר שעברתי לוורדפרס?

כן, אתה יכול למחוק את הבלוג הישן שלך אבל זה לא משהו שהיינו ממליצים עליו. אם תמחק את הבלוג הישן שלך, הפניות מחדש שביצעת לא יפעלו ואתה עלול לאבד מבקרים. מכיוון שגוגל ומנועי חיפוש אחרים עדיין יכללו את כתובות האתרים הישנות שלך באינדקס, יהיו אנשים שיעמדו את הפוסטים הישנים שלך. אם תמחק את הבלוג הישן, האנשים האלה היו רואים דף שאינו קיים ותאבדו אותו במקום להפנות אותם לבלוג החדש..

תמונה מזויפת

מה יקרה אם אשנה את מבנה ה- URL?

שינוי מבנה הפרמלינק תלוי בך. אתה יכול לשנות את המבנה לכל דבר שתרצה, אך כדי להפיק את המיטב מ- SEO וכדי לשמור על מבקרים המגיעים לאתר החדש שלך, מומלץ מאוד לשמור על מבנה הפרמלינק קרוב ככל שיהיה ב- Blogger ככל האפשר..

תמונה מזויפת

שיניתי את נושא הוורדפרס שלי ועכשיו ההפניה לא עובדת. מה לעשות?

מכיוון שצריך להוסיף את הקוד לקובץ פונקציות העיצוב (function.php), בכל פעם שתפעיל נושא WordPress חדש, תצטרך להעתיק את הקוד בחזרה לפונקציה.php של הנושא. כל נושא מגיע עם קובץ פונקציות.php משלו, כך שעליך להעתיק את הקוד פעם נוספת.

תמונה מזויפת

האם אוכל עדיין להשתמש בשם הדומיין הישן שלי לאחר ההעברה?

למרבה הצער, זה לא אפשרי. אם השתמשת בדומיין החינמי ב- Blogger (לדוגמה https://yourblogname.blogspot.com), אינך יכול להשתמש באותו דומיין עבור הבלוג החדש בוורדפרס. אבל אם השתמשת בשם דומיין מותאם אישית שהיה עליך לרשום בנפרד (לדוגמה https://yournewsite.com) אתה יכול להפנות את הדומיין לבלוג החדש שלך ללא בעיות..

תמונה מזויפת

האם פוסטים שאני כותב בוורדפרס יהיו גלויים ב- Blogger ולהפך?

לא. אם תמשיך לכתוב פוסטים חדשים בוורדפרס, הערכים יהיו גלויים רק באתר WordPress החדש שלך. שני אתרים אינם קשורים זה לזה; רק העברת הכל מבלוגר לוורדפרס אבל שני האתרים עדיין משהו אחר לגמרי. כמו כן, אם אתה נכנס שוב ל- Blogger וכותב פוסט שם, הוא לא יהיה גלוי בוורדפרס אלא אם ייצא אותו פעם נוספת.

תמונה מזויפת

התוויות שלי הפכו לקטגוריות ולא לתגיות. איך להחליף אותם?

לפעמים, תוויות הבלוגר שלך עשויות להמיר לקטגוריות, ולא לתגיות כפי שאתה רוצה. אם אתה רוצה לבצע את הסוויץ ‘, יש תוסף שיפתר את הבעיה שלך תוך שנייה. עבור אל כלים -> יבוא ובחר קטגוריות וממיר תגיות. התקן אותו, הפעל והפעל את התוסף. הממיר יציג לכם רשימת קטגוריות שתוכלו להמיר. בחר את אלה שברצונך להמיר ולחץ על כפתור “המר”.

תמונה מזויפת

האם אתה יכול לעזור לי להעביר את הבלוג שלי מ- Blogger ל- WordPress?

כן אנחנו יכולים. למעשה, אנו יכולים לעשות את כל ההגירה בשבילכם! אנא עיין בפרטים נוספים אודות שירות הבלוגר-וורדפרס שלנו.

סיכום

העברת בלוג מבלוגר לוורדפרס זה לא כל כך קשה אפילו אם אתה מתחיל שלם. אך כפי שניתן לראות ממדריך ארוך זה, בהחלט לוקח זמן להשלים כל שלב. זה יכול להיות מעצבן אבל אל תוותר.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map