כיצד למצוא תמונות בחינם לבלוג שלך

משתמשי אינטרנט מבוגרים עשויים עדיין לזכור את האינטרנט שהתמקד רק במילה הכתובה. האינטרנט התחיל כמדיום מונע טקסט, והוא בהחלט לא היה מושך חזותית. למרות שאנשים אהבו תמונות, הם פשוט לא יכלו לעבוד איתם ברשת בגלל מהירויות אינטרנט איטיות וטרם התפתחה הטכנולוגיה. ולמען האמת, תמונות דיגיטליות לא היו כל כך טובות אז.


כיום אי אפשר לדמיין אתר ללא מדיה חזותית. תמונות דיגיטליות מכל הסוגים הציפו את האינטרנט, ואפשר אפילו לחפש באינטרנט רק אחרי תמונות. האם עלינו לדבר על מה זה אינסטגרם? ולמרות שתצלומים עשויים להיות הדבר הראשון שתחשבו עליו, ישנם למעשה הרבה פורמטים שונים שבהם תוכלו להשתמש בבלוג שלכם. יש אינפוגרפיה, איורים גרפיים, ערכות, טבלאות, צילומי מסך, מסגרות חוט …

מה החשיבות של תמונות לבלוג שלך?

בני אדם מעבדים מידע חזותי ביעילות רבה יותר מאשר טקסט
עיניים
העיניים שלנו יכולות לרשום 36,000 הודעות חזותיות בשעה

בלוגר מתחיל עשוי לשכוח בקלות לכלול תמונות בפוסטים שלו. כשאתה מתמקד במה לכתוב ושמור על האתר החדש שלך מסודר, הטיפול במדיות הנוספות עשוי להראות מהמם. אבל אם אתה מתעלם מתמונות, אתה עושה טעות אדירה! למה? ובכן, בתור התחלה, 65 אחוז מהאנשים הם לומדים חזותיים 90% מהמידע שמגיע למוח הוא חזותי. כמו כן, מאמרים עם תמונות מקבלים תצוגות כוללות יותר מאלו ללא אחת. אם זה לא מספיק, הנה עוד כמה סיבות מדוע תמונות חשובות לבלוג שלך:

סצנה חזותית
אנו יכולים לקבל את התחושה של סצנה חזותית בפחות מ- 1/10 משנייה
מוח
חזותיים מעובדים 60,000X מהר יותר במוח מאשר טקסט
רשתית
40% של סיבי עצב קשורים לרשתית העין
 • מושך חזותית – ברגע שתכניס את התמונה הראשונה לפוסט שלך, תביני כיצד המאמר פתאום נעשה טוב יותר. כמובן, זה יהיה נכון אם השתמשת בסוג הנכון של תמונה, ואם זה קשור לתוכן. תמונות יכולות לשמש גם כהפסקות טקסט, כך שהקוראים יוכלו לנוח את עיניהם אחרי כמה פסקאות של טקסט שחור-לבן. זה יגרום לפוסט להראות מושך וארוך יותר.
 • מדיה חברתית – שיתוף במדיה החברתית הוא דבר שעליך לעשות אם אתה רוצה להצליח בבלוג שלך. לכן, בעת שיתוף מאמר, אתרי מדיה חברתית יצלמו תמונות ישירות מהמאמר שלכם. אינך רוצה לשתף פוסט ללא מדיה מכיוון שהוא ייראה לא מקצועי, משעמם למדי והוא יעבור בקלות על ידי משתמשים רבים.
 • תנועת מנועי חיפוש – שמתם לב שגוגל ומנועי חיפוש אחרים מאפשרים לכם לחפש תמונות? ובכן, אם אתה משתמש בתמונות בבלוג שלך, אנשים אחרים יוכלו לעצור ליד האתר שלך רק בגלל שהם מצאו תמונה במנוע חיפוש. מדהים, לא??
 • הבנה קלה יותר של מידע מורכב– לפעמים תמונה פשוטה תשמש למטרות חינוכיות או לצורך הסבר של משהו בפירוט רב יותר. במקום לכתוב את כל פיסקת הטקסט, תוכלו פשוט להציג תמונה.

מה לא לעשות כשאתה מחפש תמונות לבלוג שלך?

אמנם חיוני שתשתמש בתמונות בבלוג החדש שלך, עליך לעשות זאת בדרך הנכונה. למרות שקל להוריד כל תמונה שאתה נתקל בה, זה לא-לא גדול! לפני שנראה לך כיצד והיכן למצוא את התמונות הטובות ביותר לבלוג שלך, הרשה לנו להראות לך מה לא לעשות.

אל תחפש בגוגל

קנסות בגין זכויות יוצרים
בארצות הברית העונשים על הפרת זכויות יוצרים יכולים לנוע בין 200 ל -150 אלף דולר וכוללים פוטנציאל עונש מאסר בפועל, ולכן חשוב מאוד להבטיח שיש לך הרשאה להשתמש בכל תמונות שאתה מפרסם באתר שלך. לאמיתו של דבר, Goodreads תבעה רק 150,000 דולר עבור תמונה של להקת נערים מעורפלת שמשתמש העלה לאתר שלהם..

כאשר אנשים מבינים את חשיבות הדימויים, הצעד הראשון שלהם הוא בדרך כלל ללכת אליו חיפוש תמונות בגוגל ולהתחיל לחפש מילת מפתח ספציפית. עצור שם! לפני שתעשה זאת, עליך לשים לב שרוב התמונות בחיפוש בגוגל עשויות להיות מוגנות בזכויות יוצרים. כלומר, אם אתה רק מצלם תמונה ממקור ידוע או לא ידוע, אתה למעשה גונב אותה ואתה עלול לסבול מהשלכות לכך. תלוי בתמונה ובמקור שגנבתם מהם, אתה עלול לסבול מעונשים ואפילו פעולות משפטיות נגדך, אז חשוב פעמיים לפני שתשתמש בתמונות אקראיות שנמצאו בחיפוש תמונות בגוגל. ואל תשכח לעשות כל שביכולתך כדי למנוע מאחרים לגנוב תוכן מהאתר שלך.

אל תקשר קישור חם

קישור חם הוא תרגול המאפשר לטעון תמונה ממקור אחר. לכן, במקום לארח תמונה באתר (שרת) משלך, אתה בעצם טוען אותה ישירות מאתר אחר. וזה אומר שהוא משתמש ברוחב הפס של אתר אחר שעולה להם כסף. זה כמו לצפות במשחק כדורגל מבניין סמוך בלי לשלם עבור כרטיס בכניסה לאצטדיון.

כמו כן, ניתן להוריד או לשנות תמונה מקושרת לוהטת באתר שמקורו כך שתוכלו ללא ידיעה להראות משהו שלא רציתם. לכן, במקום להיזהר מקישור חם, אנו ממליצים שלעולם לעולם לא לבצע קישור חם לתמונות!

רישיונות תמונה מסוגים שונים

לפני שתתחיל לחפש תמונות לבלוג שלך, עליך להבין סוגים שונים של רישיונות תמונה. למרות שיש אתרים רבים המציעים תמונות להורדה, הם פועלים תחת רישיונות שונים:

 • ניהול זכויות – בדרך כלל ניתן להשתמש בתמונות עם רישיון זה רק פעם אחת בכל תשלום. אלה החלקים היקרים ביותר, אך בדרך כלל הטובים ביותר שתוכלו להשיג.
 • ללא מלוכה – דורש ממך לשלם אגרה עבור תמונה בה תוכל להשתמש בכל מקום ובכל עת כמה שתרצה. אתרים רבים מציעים מנויים ומוכרים תמונות בחבילות.
 • אפס קריאייטיב – תמונות בחינם לחלוטין שיכולות לשמש כל אחד. בחלק מהאתרים נדרש לציין את הצלם, אז אל תשכח לבדוק את הכללים לפני ההורדה.

למרות שמדובר ברישיון הנפוץ ביותר, שימו לב שכל אתר שומר לעצמו את הזכות לשנות את הכללים. אז, למעשה ישנן אלטרנטיבות רבות נוספות לרישיונות הפופולריים, ותמיד כדאי שתקראו את הכללים לפני שתשלמו ותורידו תמונות.

ניהול זכויות

תמונת מלאי
השתמש תמיד באתרי תמונות מלאי רשמיות. אחרת אתה חושף את עצמך לחבות גדולה יותר. אם אתה מוצא תמונה נהדרת להורדה “בחינם” באתר לא ידוע, אתה יכול להמר שהיא טובה מכדי להיות אמיתית

להלן מספר חברות שבטח שמעת עליהן. אלה מציעים כמה מהתמונות הטובות ביותר שתוכלו לקבל לבלוג, אך היו מוכנים להגיע עמוק לכיסכם לתמונות המנוהלות על זכויות.

מקצוענים

 • אתה מקבל זכויות בלעדיות עבור התמונה שאתה משלם עליה
 • תמונות באיכות גבוהה שצולמו על ידי צלמים מקצועיים

חסרונות

 • ניתן להשתמש בתמונה רק לפרויקט אחד; אתה צריך לשלם שוב עבור אותה חתיכה אם אתה רוצה לעשות בה שימוש חוזר
 • רישיונות יקרים מאוד (יכולים להגיע בקלות לכמה מאות דולרים)
תמונות קטנות
החברה המפורסמת ביותר ברישוי תמונות היא Getty Images – נוסדה בשנת 1995

תמונות של גטי

תמונות של גטי

לוגו כסף
מרבית התמונות הגדולות ללא תמלוגים (כלומר גדולות מ- 2400 פיקסלים x 3600 פיקסלים) נמכרות בכ- 600 דולר ב- Getty Images, וגטי משלמת לאמנים שלהן 20% מזה.

Getty Images היא ללא ספק החברה היוקרתית ביותר שעוסקת בתמונות. זו הייתה דרך ידועה לפני שהמדיום הזה הפך פופולרי באינטרנט, והסתגל במהירות לטכנולוגיות החדשות. יש מיליוני תמונות באיכות פרימיום שתוכלו להשיג בגטי אימג’ס, אך מחיר התמונות האלו בדרך כלל אומר שענק הצילום הזה זמין רק לתאגידים גדולים שיכולים להרשות לעצמם אפילו כמה מאות דולרים לתמונה. כן, זה המחיר של קבלת זכויות בלעדיות לתמונה.

פוטוקייס

פוטוקייס

זו אחת החברות המחמירות ביותר העוסקות בתמונות באיכות גבוהה. הכללים הנוקשים שלהם גורמים למספר נמוך יותר של תמונות שתוכלו לקנות, אך תוכלו לוודא כי אלה יהיו מהשורה הראשונה. ובעוד שהתמונות נראות מדהימות, תצטרכו לשלם 10-20 דולר עבור תמונה בודדת. המחירים יכולים לרדת אם תחליטו לרכוש אותם בכמויות גדולות, כך שזה יכול להיות במחיר סביר עבור שחקנים קטנים יותר בענף.

ללא מלוכה

כסף
מכירת תמונות ברשת היא עסק ענק. זה כל כך עצום שהמוביל בחלל הזה, Shutterstock מונה הון של כ -2.4 מיליארד דולר

אמנם עדיין תצטרך לשלם עבור תמונות ללא תמלוגים (הן אינן חינמיות; פשוט ללא תמלוגים), הן מתאימות הרבה יותר לבלוגר רגיל. מכיוון שרוב החברות מציעות חבילות ומנויים, התמונות זולות למדי בהשוואה לאלה המנוהלות בזכויות.

מקצוענים

 • זול יותר מאשר הרישיונות מנוהלים בזכויות
 • שימושים ללא הגבלה ומרובים בתמונה
 • עמלות חד פעמיות
 • פחות הגבלות

חסרונות

 • לא בלעדי שמשמעותו שאנשים אחרים יכולים לקנות גם את אותה תמונה בה אתה משתמש

Shutterstock

תריסים
ל- Shutterstock שני סוגים שונים של רישיונות: רישיונות סטנדרטיים ורישיונות משופרים. בעיקרון – רישיון רגיל מיועד לשימוש באינטרנט ולחומרים מודפסים לקידום מכירות (כלומר כרטיסי ביקור, עלונים, פליירים וכו ‘) רישיון משופר מיועד למוצרים שיימכרו ברווח.

Shutterstock

ניו יורק
Shutterstock.com הוקם על ידי צלם בודד בעיר ניו יורק שהעלה 30,000 מתמונותיו כדי להשיק את האתר ואז הציע אותם למכירה במחירים נמוכים במיוחד. התמונה הממוצעת ב- Shutterstock נמכרת במחיר של 2.43 דולר.

חברה זו הציגה דגם מנוי לצילומי מלאי, כך שזה לא מפתיע שזה אחד האתרים המוכרים ביותר לקבלת תמונות ברשת. העובדה ש- Shutterstock מציגה כמעט מאה מיליון תמונות אינה יכולה לעשות דבר מלבד לשפר את תדמית המותג. למרות שאתה יכול לקנות תמונות לפי דרישה, הן משתלמות ביותר אם תירשם לתכנית חודשית / שנתית. בהתאם לתכנית המינוי שתבחר, אתה יכול לקבל תמונות תמורת $ 0,20 כל אחת!

י.פ.י.

י.פ.י.
חלק מהאתרים, כמו iStockPhoto, מציעים אוטומטית ערבות משפטית סטנדרטית שמבטיחה להחזיר לך עד סכום מסוים (10,000 דולר עבור iStock), אך גם מאפשרים למשתמשים לרכוש ערבות משפטית מורחבת תמורת עלות נוספת, מה שמבטיח החזר עד שווה סכום גבוה יותר (250,000 $ עבור iStock)

י.פ.י.

יד
השתמש תמיד באתרי תמונות מלאי רשמיות. אחרת אתה חושף את עצמך לחבות גדולה יותר. אם אתה מוצא תמונה נהדרת להורדה “בחינם” באתר לא ידוע, אתה יכול להמר שהיא טובה מכדי להיות אמיתית

האוונג היא ענקית נוספת בענף שיכולה להתרברב בגיבוי של ג’טי אימג’ס. זה עניין גדול! החברה קיימת כמעט עשרים שנה והייתה בין הראשונות לספק מיקרו-תשלומים אותם תמיד רצו המשתמשים. iStock כולל מאות מיליוני תמונות בהן תוכלו להשתמש לכל אירוע. יש תוכניות שונות שתוכלו להירשם אליהן וניתן להוריד תמונות בכ- $ 10 לחתיכה. זה אולי עדיין יקר עבור הרבה בלוגרים, אבל זה הרבה יותר זול מאשר המתחרים מנוהלים על ידי Rights.

Depositphotos

Depositphotos

יצירת וקטור תמונה וקטורית
צפה ביצירה ועריכה של תמונות וקטוריות [גיליון לרמות]

עוד חברה ידועה בעלת ניסיון רב שנים. Depositphotos התמקד בתמונות ללא Royalty ומציע מגוון אפשרויות מנוי. מלאי התמונות שלהם 80+ מיליון מאורגנים בקטגוריות מרובות, כך שתוכל למצוא בקלות את מה שאתה צריך. החברה מציעה צילומי מלאי, תמונות וקטוריות ווידאו. בהתאם לתוכנית שתבחר, אתה יכול לקבל תמונה במחיר של עד 2-4 דולר לחתיכה.

חנות StockPhotoSecrets

חנות StockPhotoSecrets

מאגר תמונות
צפה בתמונות תמונות [גיליון לרמות]

סוכנות תמונות זו מוקדשת לעסקים קטנים ובינוניים. יש לה ספריית תמונות גדולה שתוכלו לרכוש בחבילות או על ידי תשלום מנוי חודשי. בהתאם לתוכנית שתבחרו, תמונות יעלו לכם 5 $ בממוצע וכ- $ 0.20 לכל תמונה אם תירשמו. אם אינך יכול להרשות לעצמך אף אחד מהשחקנים הגדולים בענף אך עדיין רוצה תמונות ללא תמלוגים, StockPhotoSecrets Shop עשוי להיות הבחירה המושלמת עבורך.

Creative Commons אפס (חינם)

תמונות המסומנות ברישיון Creative Commons Zero הן בחינם לחלוטין. אתה יכול להוריד אותם בכל מקום ובכל זמן. רישיון זה מאפשר לך גם להשתמש בתמונות בפרויקטים מסחריים, אך אינך יכול למכור מחדש את התמונות משלך. זה ללא ספק הרשיון הפופולרי ביותר שאנשים מחפשים מכיוון שברוב המקרים אתה אפילו לא צריך להירשם לאתר שמציע תמונות Creative Commons Zero.

מקצוענים

כשאתה מייחס תמונות המורשות תחת רישיון לקבוצה יצירתית, עליך לכלול תמיד את הפרטים הבאים
qwas
כותרת התמונה או התמונה, אם ניתנה לה תמונה
 • לגמרי חופשי
 • אתה יכול להשתמש בתמונות בפרויקטים מרובים (אפילו מסחריים)
 • נגיש בקלות
 • איכות גבוהה

חסרונות

 • אותה תמונה עשויה לשמש מיליוני בלוגרים אחרים
 • עדיין יש מגבלות שעליך לטפל בהן
 • מודעות באתר

בטל את הניתוח

כתיבה
שם יוצר התמונה

בטל את הניתוח

מקור תמונה
מקור התמונה

אחד האתרים הפופולריים ביותר לקבלת תמונות הוא Unsplash. הוא כולל יותר מ- 500,000 תמונות, והמספר ממשיך להיות גדול יותר. כשאתה פותח את Unsplash לראשונה, כנראה שתופתע מאיכות התמונות שאתה יכול לקבל. וכן, כל התמונות המדהימות הללו הן בחינם לחלוטין, ואתה יכול להשתמש בהן בבלוג שלך בלי לדאוג שמישהו יצוד אותך. אבל יש בעיה אחת. Unsplash כל כך פופולרי שמיליוני אנשים משתמשים בתמונות מהשירות, כך שרוב הסיכויים שאתה תמצא תמונות בכל האינטרנט.

רישיון תמונה
פרטי רישיון התמונה

Pixabay

Pixabay

אתר צילומים בחינם זה נוצר על ידי אחים תאומים מגרמניה, והוא הפך במהרה לאחד האתרים הפופולריים ביותר המציעים תמונות בחינם לפרויקטים מכל סוג שהוא. המיקוד שלהם הוא על תמונות מודרניות ואותנטיות. כל התצלומים מוגשים על ידי בסיס המשתמשים הגדול שלהם. כרגע יש יותר ממאות אלפי תמונות שהועלו על ידי משתמשים, והמספר רק גדל מדי יום.

פיקסלים

פיקסלים

ז
על פי סקר, 60% מהלקוחות פונים לעסק רק אם תדמיתו מוצגת בתוצאות החיפוש

אתר צילומים בחינם זה נוצר על ידי אחים תאומים מגרמניה, והוא הפך במהרה לאחד האתרים הפופולריים ביותר המציעים תמונות בחינם לפרויקטים מכל סוג שהוא. המיקוד שלהם הוא על תמונות מודרניות ואותנטיות. כל התצלומים מוגשים על ידי בסיס המשתמשים הגדול שלהם. כרגע יש יותר ממאות אלפי תמונות שהועלו על ידי משתמשים, והמספר רק גדל מדי יום.

הצמד מלאי

הצמד מלאי

אתר פופולרי זה מקבל תמונות חינמיות חדשות על בסיס יומי. מנהלים מאצרים תמונות שהוגשו, ובוחרים רק את הטובים ביותר שמגיעים לאתר. הכל בחינם לחלוטין ותוכלו להשתמש בתמונות לבלוג שלכם בלי לשאול שאלות. פשוט חפש תמונה שאתה צריך או דפדף בקטגוריות מרובות באתר. נכון לעכשיו, יש יותר מ- 50,000 תמונות שהוגשו על ידי יותר מ- 5,000 צלמים מנויים.

פריוגרפיה

פריוגרפיה

מאחורי השם המעניין, ישנה חברה שנקטה גישה ייחודית לתמונות בחינם. במקום לטפל במיליוני תמונות דומות, הצוות ב- Freeography החליט להיות מאוד בררן לגבי תמונות שיוצאות באתר שלהם. אז במקום כמות, אתה יכול למעט מספר קטן יותר של תמונות ייחודיות לחלוטין. אלה נבחרים ביד וצריכים לעמוד בסטנדרטים באיכות גבוהה. כדי לצטט אותם: “כדי להפוך לתמונת פריוגרפיה, תמונה חייבת להביא משהו ייחודי לשולחן. כמובן שהוא צריך להיות מורכב בצורה מושלמת, עם הכמות הנכונה של האור והחשיפה, והתמקדות חדה בנושא המרכזי. “

כיצד להוריד תמונות?

כמו 2x
פוסטים עם תמונות אחת לפחות מקבלים פי שניים שיתופים בפייסבוק ובטוויטר, כי אלה ללא תמונות ותמונות בפייסבוק היוו 93% מהפוסטים המרתקים ביותר, לעומת עדכוני סטטוס, קישורים ואפילו וידאו

הורדת תמונות תלויה באתר שבחרת. ברור שאתרים מנוהלים עם זכויות ו Royalty Free יבקשו מכם להירשם ולשלם עבור תוכנית מנוי (או להזמין תמונה מהם). אבל אחרי זה, הורדת תמונות זהה כמעט לחלוטין. בואו נראה כיצד לתפוס את התמונה מ- Unsplash שהיא בחינם לחלוטין:

 1. פתוח בטל את הניתוח אתר
 2. חפש תמונה (למשל “חוף”)
 3. דפדף בכל התמונות התואמות לשאילתה שלך
 4. לחץ על התמונה שאתה רוצה לפתוח גרסה גדולה יותר שלה
 5. לחץ על כפתור “הורד בחינם”

בטל את הניתוח

בניין
בצע אופטימיזציה לתמונות שלך כך שיטענו במהירות. על פי הנתונים שלהם, 47% מהצופים רוצים זמן טעינה של שתי שניות

דברים שצריך לצפות בהם לפני העלאת תמונות לאתר שלך

כעת, לאחר שהתמונה שלך מאוחסנת במחשב שלך, ישנם עדיין דברים שכדאי לדאוג להם לפני שתעלה את התמונה לבלוג שלך.

החלטות

alt-text
כשאתה מוסיף תמונות לבלוג שלך, זכור להוסיף מטא נתונים של SEO. מנוע חיפוש לא יכול להסתכל על תמונה ולקבוע באופן מושכל מה הוא מייצג באותה דרך שהוא יכול לפרש את התוכן הכתוב שלך. הוספת טקסט alt מסייעת לאתר שלך לקבל יותר תנועה

בדוק את הרזולוציה של התמונה. אם ברצונך להכניס את התמונה לפוסט, תרצה שהיא תהיה לפחות 700-800 פיקסלים (הרוחב תלוי בנושא שהתקנת ויכול להשתנות בצורה אדירה). זה תמיד פיתרון טוב יותר להעלות תמונה גדולה יותר במידת מה – אם אתה משתמש בפלטפורמת הבלוגים של וורדפרס, זה ידרג אותה אוטומטית לפוסט שלך מבלי להפסיד באיכות. אבל אם תעלה תמונה קטנה, היא תטשטש אם תחליט למתוח אותה לרוחב המסך.

למידע נוסף על טיפול בתמונות בוורדפרס

פורמט וגודל קובץ

תמונות ברזולוציה גבוהה יכולות בקלות להגיע ליותר מ- 10Mb לקובץ. אם תמונות אלה אינן מעוצבות כראוי, הן יכולות להיות גדולות עוד יותר. עליך לבדוק את הגודל והפורמט לפני העלאה, במיוחד אם יש לך שטח אירוח ורוחב פס מוגבלים.

בצע אופטימיזציה של תמונות לאינטרנט

אתה יכול לעשות כל כך הרבה כדי לייעל תמונות לבלוג שלך. מכיוון שכבר יש לנו מאמר ייעודי לשיפור תמונות בוורדפרס, לא ניכנס כאן לפרטים.

מסקנה – אילו תמונות מתאימות לי?

אנו מקווים כי מדריך זה עזר לך להבין את חשיבות התמונות בבלוג שלך. אנו מקווים כי הבנת שגניבת תמונות מחיפוש בגוגל ואתרי אינטרנט אחרים אינה דרך להתחיל את הבלוג. אבל עכשיו כשאתה יודע על אתרי מניות ורישיונות שונים שהם מציעים, איך אתה בוחר אחד לבלוג שלך?

ברור שאם אתה רק מתחיל בלוג ואין לך תקציב לתמונות, Creative Commons Zero (בחינם) הוא הדרך ללכת. יש לזה כמה צדדים שליליים, אבל אם אתה דבק באתרים הפופולאריים שהזכרנו, לא אמור להיות לך בעיות. לרשותכם מיליוני תמונות, ותוכלו לישון חזק בידיעה שאינכם גונבים דבר. אבל ברגע שהבלוג שלך יתחיל לצמוח, תמונות בחינם עשויות למנוע ממך להשיג את אבן הדרך הבאה.

אם אתה מוצא את עצמך תקוע עם תמונות בחינם, ואתה יכול להרשות לעצמך כמה דולרים נוספים, תמונות תמלוגים חינם הן הבחירה הנכונה עבורך. תמונות מנוהלות באמצעות ימין הן היקרות ביותר, ויש להשאיר אותן רק לחברות גדולות יותר שיכולות להרשות לעצמן להוציא עשרות (אם לא מאות) דולרים תמורת תמונה אחת בלבד..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map