כיצד להתחיל בלוג סגנון חיים

בלוג סגנון חיים


אנשים רבים מתחילים בלוגים באורח החיים. הם פופולריים במיוחד והדבר המגניב הוא שאתה יכול לכתוב כמעט כל דבר בבלוג סגנון חיים.

בניגוד לגומחות רבות אחרות הספציפיות למדי, סגנון חיים הוא דבר שעלול לבלבל אנשים לעיתים קרובות מאוד. לדוגמא, כשאומרים שרק התחלתם בלוג אוכל או אופנה, אנשים יכולים לחבר במהירות את החלקים ולחזות את האתר כולו. ברור שאתה כותב על מטבח ומתכונים או בתרחיש האחר, אתה יכול לדמיין פוסטים על בגדים ובגדים. אבל בלוג סגנון חיים הוא משהו הרבה יותר.

5 מנושאי הבלוג הנחשקים ביותר על פי SEMRush
סטטיסטי

בלוג סגנון חיים יכול לכסות נושאים רבים נוספים ואתה האדם היחיד שמחליט על מה לכתוב. מכיוון שאתה מציג את חייך בפני הקהל, הרבה יותר קל ליצור בלוג ייחודי. גם אם אתה עוסק בנושא פופולרי, רוב הסיכויים שלא תפרסם ביקורת מעורפלת נוספת של מכשיר או הדרכה על משהו שכוסה כבר מיליוני פעמים. אלה החיים שלך והסיפור שלך, וזה משהו שאנשים אוהבים. בלוג אורח חיים מאפשר לך לכתוב על כל נושא שעליך בראש, ואתה יכול לעשות זאת בדרך שלך.

זו אחת הסיבות מדוע לפתוח בלוג. זה נותן לך הזדמנות לכתוב על חוויות החיים שלך ולמעשה ליהנות ממה שאתה עושה. ואם תתחיל את זה בדרך הנכונה, יש לך סיכוי גדול יותר להרוויח עליו קצת כסף נוסף או אולי אפילו להפוך בלוג פשוט למכונת עשיית כסף שעשויה להפוך את חייך.

פתיחת בלוג סגנון חיים

בלוג החיים

הפעלת בלוג זה לא קשה אם תעקוב אחר כל הצעדים שאנו עומדים לייצג. אם כבר החלטת לנסות זאת, אנו מקווים שעיין גם בכמה בלוגים של אורח חיים פופולרי שעשויים להעניק לך את הרעיונות הנכונים. ובכל זאת, ישנם כמה דברים שאתה צריך לדאוג להם.

סגנון חיים הוא נושא רחב. ובכן, זה מכסה את כל מה שקורה בחיים, כך שזה כמעט כל מה שאפשר לחשוב עליו. בחירת הגומחה הנכונה היא קריטית מכיוון שאחרת, אתה עלול ליפול למלכודת של ניסיון לכסות את הכל. למרות שזה אולי נשמע כמו רעיון טוב לכתוב משהו על הכל, עליך לעצור כאן ולחשוב על הדברים שאתה הכי אוהב. התמקדו רק באספקטים של החיים שאתם באמת נהנים ואוהבים. כמו כן, כלול את הדברים שאתה יודע עליהם משהו, ותוכל במהירות לבודד מספר קטגוריות שירכיבו את הבלוג שלך.

האם אתה אוהב לטייל? אולי אתה מומחה לעיצוב הבית? או שאתה אוהב לדבר על מערכות יחסים? אלה רק כמה מהדוגמאות שעשויות להתמקד בהן. והחלק הגדול בבלוג סגנון החיים הוא שתוכל לשלב את כל הקטגוריות השונות לבלוג אחד שיאפשר לך להביע את אהבתך ולהראות מומחיות..

בחר בפלטפורמת הבלוגים שלך

מהן פלטפורמות הבלוגים הטובות ביותר?

100 הבלוגים המובילים לפי פלטפורמה

פלטפורמות בלוגים

האינטרנט הוא עצום, וכל מיליארדי האתרים והבלוגים הללו בבירור אינם מבוססים על אותן טכנולוגיות. אז איך תבחרו בפלטפורמת הבלוגים הטובה ביותר לבלוג סגנון החיים שלכם? חלק מהפלטפורמות מגיעות ללא עלות. חלקם עשויים להיראות מושלמים למתחילים, אך עם זאת הם אינם קרובים לזה. למזלנו, יש פלטפורמת בלוגים שנותנת לך את כל האפשרויות. זה שיאפשר גם למתחילים וגם למקצוענים להתמקד בבלוגים במקום בכל הטכניות והתמודדות עם בעיות. אנחנו מדברים על וורדפרס.

כפי שאתה כבר יודע, ישנן שתי גרסאות של וורדפרס. אבל אנחנו מדברים על וורדפרס המארחת את עצמה ללא תשלום, אך היא עדיין נותנת לך את האפשרות לקבל שליטה מלאה בבלוג שלך, כך שתוכל להרחיב ככל שתרצה..

אם אתה מתכנן להיות רציני בבלוג שלך בעתיד, חשוב שתתחיל בדרך הנכונה. בחר וורדפרס בהארחה עצמית, התייחס אל עצמך עם חברת אירוח טובה (עוד על כך בשורות הבאות), מצא נושא טוב ותוספים שימושיים.

האם חשבת על שם התחום שלך?

התייחס לדומיין ככתובת של הבלוג שלך. בדיוק כמו שביתכם מגיע עם שם ומספר רחוב אותו הדואר יזהה כדי לנתב את הזמנות ה- eBay שלכם למקום הנכון, הבלוג שלכם צריך משהו דומה. לאן היית מפנה את המבקרים אם לא הייתה לך כתובת ייחודית?

בהחלט ייקח זמן להגיע עם שם דומיין בלתי נשכח שגם אתה וגם המבקרים שלך יאהבו אותו, והוא עדיין זמין לרכישה. השם צריך להיות מחובר היטב לשם הבלוג שלך. עליכם למצוא את התוסף המתאים ולעקוב אחר כמה כללים לא כתובים אחרים אודות בחירת שם תחום.

כיצד להשיג את הבלוג שלך באופן מקוון

כחול

Bluehost מתארח 1.5 מיליון דומיינים וכמעט 2% מכל שמות הדומיינים בשימוש באינטרנט כולו.

אנו ב- FirstSiteGuide חלקנו את הזמן עם חברות אירוח אתרים רבות. אפילו סקרנו רבים מהם והשווינו זה לזה. לאחר כל כך הרבה שעות שבילית בחברות אירוח, אנו ממליצים בחום על Bluehost. חברת אירוח פרימיום זו אף מומלצת על ידי WordPress.org כאחת הטובות שתוכלו לבחור עבור הבלוג שלכם המופעל על ידי וורדפרס.

WP org

שעון
קו

שלב ראשון – קבל את העסקה

על ידי ביצוע קישור זה תקבלו את אותה עסקת אירוח פרימיום ב- Bluehost בפחות כסף. כדי לוודא שהכל בסדר, עליך לראות את המחיר של 2.75 $ במקום 7.99 $ לחודש. לחץ על כפתור “התחל עכשיו” כדי להמשיך לשלב הבא.

שלב 1

מזון

שלב שני – תוכניות תמחור

למרות שהמסך הקודם הציג את התוכנית הזולה ביותר, עסקה זו מאפשרת לך לבחור בכל אחת מהתכניות של Bluehost עם מחירים נמוכים יותר.

התוכנית הבסיסית מוגבלת לאתר אחד ו -50 ג’יגה-בייט של שטח אתר, אך היא עדיין מספקת לך את כל מה שאתה צריך כדי להתחיל. זה די והותר בכדי להביא אותך למים בבלוגים, ותוכל לבלות חודשים רבים בבלוגים על אורח חיים מבלי להרגיש שמשהו חסר. אבל כשאתה עולה על התוכנית הבסיסית, קל לשדרג אותה, כך שזה לא אמור להדאיג אותך כרגע.

תוכניות פלוס ופרו מאפשרות לך להגדיל את הבלוג שלך ולהגביר את התחביב שלך ולהפוך אותו לעסק רציני. זה טוב לדעת, כך שכשאתה מחליט שהגיע הזמן להיות יותר רציני בבלוג, לא תצטרך לדאוג למצוא חברת אירוח אחרת.

שלב 2

משקולות

שלב שלישי – שם תחום

Bluehost נותן לך א תחום חופשי. עכשיו הגיע הזמן לבחור אחד לבלוג. זהו חלק חשוב, אז אל תתייחס אליו כמובן מאליו. לאחר שמוכן, הקלד בזהירות את שם הדומיין, בדוק אותו פעמיים ולחץ על “הבא”.

שלב 3

שמלה

שלב רביעי – פרטי חשבון

שם הדומיין שלך התקבל, מזל טוב! הגיע הזמן למלא מידע אישי. כתוב בזהירות את כל הפרטים על עצמך ואל תדאג – Bluehost לוקח את זה ברצינות רבה ושומר על כל המידע הפרטי והבטוח.

שלב 4

סוס

שלב חמישי – מידע על חבילות

על ידי בחירת תוכנית החשבון, אתה יכול להוריד את מחיר הוצאות האירוח החודשיות שלך. מכיוון שבחרת כבר בתוכנית הבסיסית, אינך צריך לדאוג לאפשרויות. הכל יהיה זהה, למעט המחיר. התוכנית הרגילה ל -12 חודשים תעלה לך 4.45 דולר לחודש, אך אם תחליט לשלם במשך 36 חודשים כעת, תשלם רק 2.75 דולר לחודש! אל תשכח שאתה מתארח באתר שלך במשך כל החודש במחיר כוס קפה!

בדוק היטב את המידע האחר ובחר אחת מהאפשרויות הנוספות אם אתה זקוק לכאלה. אם אינך בטוח במה לבחור כרגע, אל תהסס לדלג על זה מכיוון שתמיד תוכל לחזור לחשבון Bluehost שלך ולבצע שינויים. הזן את פרטי התשלום שלך בתחתית וסמן את התיבה “תנאים ותקנות”. ודא שכל המידע נכון, ולחץ על כפתור “שלח”.

שלב 5

כרטיס

שלב שישי – התחבר

לפני שתוכל להתחבר לחשבונך, Bluehost יהיה עליך ליצור את הסיסמה שלך. חשוב להבין שהחשבון מכיל את כל מה שקשור לאתר שלך, כולל פרטי התשלום, וודא שאתה משתמש בסיסמאות חזקות והבטח אותו. לחץ על כפתור “צור את הסיסמה שלך”. בחר סיסמה או אפשר ל- Bluehost להמליץ ​​על סיסמה חזקה, קרא והסכים למדיניות הפרטיות ותנאי השירות ולחץ על “הבא”.

שלב 6
שלב 6
שלב 6

עכשיו הגיע הזמן להיכנס לחשבון החדש שלך. לחץ על כפתור “התחבר” או חזור לדף הבית של Bluehost. אתה אמור לראות את כפתור הכניסה בתפריט הממוקם בראש הדף. לחץ על הכפתור ומלא את שם הדומיין שלך או את שם המשתמש ואת פרטי הסיסמה.

מסכות

שלב שביעי – התקן את וורדפרס

אתר את סמל הוורדפרס ובחר באפשרות התקנה מהירה. המערכת תעשה הכל באופן אוטומטי. תוכלו לשכוח מהתקנה ידנית של וורדפרס או לדאוג כיצד ליצור בסיסי נתונים ולהתעסק עם קבצים. עליכם לקבל מיד את שם המשתמש והסיסמה אשר יאפשרו לכם להיכנס לבלוג הוורדפרס שלכם.

ארוחה

שלב שמונה – בחירת נושא

לאחר התקנת וורדפרס בחשבונך החדש, עליך לבחור נושא כדי שתוכל לסיים את הגדרת הבלוג שלך. אנו ממליצים לבחור רק אחד מהרשימה מכיוון שתצטרכו להקדיש זמן נוסף לבחירת הנושא הטוב ביותר של וורדפרס לבלוג שלך. אל תדאג, לא משנה באיזה נושא בחרת בשלב זה, אתה תמיד יכול לבחור נושא שונה ממנו מדריך נושאים של וורדפרס.

שלב 8

לאחר שנבחר נושא, פשוט לחץ על כפתור “התחל לבנות” שיאפשר לך לגשת ללוח המחוונים.

שלב 8

ספר

שלב תשע

אם זהו אתר הוורדפרס הראשון שלך, Bluehost מוכן לעזור. עקוב אחר ההדרכה שעל המסך שתנחה אותך בתהליך ההתקנה הפשוט. אם אתה יודע מה אתה עושה, ויודע לעבור דרך לוח המחוונים של וורדפרס, לחץ על כפתור “אני לא זקוק לעזרה” ותוכל לעבוד לבד. אם אתה הולך בדרך זו, אל תשכח לבדוק את המדריך המלא שלנו שיעזור לך ללמוד את היסודות של WordPress.

שלב 9

מיטה

שלב עשר

שלא כמו התקנות וורדפרס רגילות, Bluehost הכין כלים שונים שעשויים לעזור לך בבלוג שלך. בפינה השמאלית העליונה תוכלו למצוא את פריט התפריט Bluehost הכולל אפשרויות שונות.

שלב 10

אך לפני שבלוג סגנון החיים החדש שלך יהיה מוכן לציבור, עדיין תצטרך להוסיף את כותרת האתר ותיאור האתר. זהו חלק בלתי נפרד מהאתר, אך תמיד תוכלו לחזור להגדרות הכלליות של וורדפרס ולשנות זאת. לכן, למרות שאתה צריך לדאוג למה לכתוב כאן, אל תישחק את הראש בקיר מכיוון שהשינויים נמצאים במרחק לחיצה אחת בלבד.

שלב 10

קריאה מומלצת: למדו כיצד להשתמש בוורדפרס

כיצד לטפל בתוכן

רקטה

בלוג הוא רק פלטפורמה שבלוגרי סגנון החיים ישתמשו בה כדי להפיץ תוכן. לעתים קרובות, בלוגרים באורח החיים ישתמשו במדיומים אחרים כמו סרטונים, פודקאסטים ומדיה חברתית בכדי לשלוח ולקדם את המסר והתוכן שלהם.

על ידי פרסום שני פוסטים בלוג בשבוע בלבד, תהיה לך מאה בסוף השנה הראשונה שלך. זה יעבור אותך היטב מעבר לסף 54 של פוסטים בבלוג וכדאי שתתחיל לקבל לפחות 30% יותר תנועה.

לאחר הקמת הבלוג, ההרפתקה האמיתית מתחילה. הגיע הזמן להתחיל לספק תוכן מרגש לציבור. לא משנה כמה נראה הבלוג שלך יפה, אנשים לא ידבקו בו אלא אם כן הוא מוכיח ערך כלשהו.

לרוע המזל הטיפול בתוכן הוא דבר שלא נוכל להנחות אותך צעד אחר צעד. כל בלוג וכל בלוגר הם שונים. בעוד שסיפורים ארוכים יעבדו עבור בלוגר אחד, סיפור אחר ימשוך את הקוראים רק עם הכרזות קצרות. בעוד שבלוגר סגנון חיים אחד עשוי להרוויח תשלומי שכר חודשיים על ידי פרסום תמונות, אחד אחר ילמד כיצד ליצור אינטראקציה עם אנשים באמצעות סרטונים.

מה שאנחנו יכולים לעשות כאן זה להגיד לך דבק במה שאתה אוהב ויודע. אם אתה טוב במילים ואוהב לספר סיפורים, התמקד בזה. במוקדם או במאוחר, אנשים יבינו זאת. אבל אם תתמקדו בתמונות במקום (מה שלא יכול להיות הדבר שלך) בסופו של דבר תעשה משהו שלא תאהב – וזה משהו שהמבקרים יבחינו בו.

בלי להוסיף, התחל עם הפוסט הראשון שלך ואל תשכח שבלוגים אינם פרויקט של חודש. לפני שתוכלו להתחיל למשוך מבקרים ולקיים אינטראקציה איתם, זה עלול לקחת חודשים.

קריאה מומלצת: כיצד לכתוב וליצור תוכן בלוג נהדר

כיצד להשיג את המבקרים הראשונים שלך?

אם אתה רוצה לשמור על בלוג רק בשביל עצמך, עליך להתחיל יומן אישי במקום. בלוג צריך להיות משהו שאנשים אחרים ישמחו לקרוא. אבל איך משיגים את המבקרים הראשונים האלה?

יש כל כך הרבה דרכים לגרום לאנשים לבדוק את הבלוג החדש שלך. אנשים מקדישים לכך את כל הקריירה, כך שלא נוכל לכסות את כל הטכניקות בפסקה אחת בלבד. אתה יכול לשלוח דוא”ל, להצטרף לפורומים או לקבוצות ולהתחבר לאנשים, להוסיף קישורים לחתימות הדוא”ל שלך, להשתמש בשירותים שונים או לפרסם באתרים אחרים. אז קח את הזמן שלך, והתחל בצעדים קטנים יותר.

קריאה מומלצת: כיצד לקדם את הבלוג שלך ואת תוכנו

שאלות נפוצות

בלוג החיים

כמה עולה להקים בלוג אורח חיים?

כפי שצייננו קודם, בלוג סגנון חיים לא חייב להיות יקר. לפחות כשאתה עושה את הצעדים הראשונים. במקום לבזבז אלפים באתר מותאם אישית, תוכלו להתחיל עם וורדפרס ולבחור נושא נחמד. אם תבחר ב- Bluehost, אירוח והתחום יעלה לך רק 2.75 $ לחודש, ועדיין תקבלו את כל האפשרויות והתכונות הדרושות לכם. וורדפרס היא בחינם, ו- Bluehost תתקין אותה אוטומטית עבורך.

על מה עלי לבלוג?

מכיוון שאתה מעוניין לפתוח בלוג אורח חיים, עליך למצוא כמה חלקים מחייך שאתה נהנה מהם. אם אתה יודע גם דבר או שניים על הנושא, זה כנראה הנושא עבורך. להלן מספר דברים שעשויים לקחת בחשבון:

בלוגים של נישות שמרוויחים הכי הרבה כסף
נישות
 • כתוב על המסעות שלך
 • תאר את השגרה היומית שלך
 • כתוב על כישורי הבישול שלך
 • העלה תמונות וסרטונים ממסיבות שאתה מארגן
 • תן עצות לגבי מערכות יחסים או אימהות
 • כלול אנשים לדיון על משהו שקראתם בחדשות

לא משנה על מה תחליט לבלוג, זכור שזה בלוג סגנון חיים וזה משהו שאתה צריך להרגיש בנוח בו. אל תלך על נושאים שאתה לא אוהב פשוט מכיוון שמישהו אמר לך שאנשים יגיבו לדברים ספציפיים טוב יותר.

איך בלוגרים באורח החיים מקבלים שכר?

ברור שייקח זמן עד שתתחיל להרוויח כסף. לפני שאתה מקבל את המשכורת הראשונה מהבלוג שלך, עליך להתמקד בבלוג עצמו ולמשוך את הקהל. אבל כדי להבין עד כמה האפשרויות עצומות, הנה רק כמה דרכים להרוויח כסף באמצעות בלוג סגנון חיים:

הכנסות מבלוגים משיווק שותפים

חשבונות אמזון של הכנסות שותפים לפי נישה

סניף-סטט

 • רשתות פרסום – תוכלו להצטרף לאחת מרשתות הפרסום הפופולריות (כמו גוגל אדסנס, Media.net או BuySellAds) שיאפשרו לך להציג מודעות ממוקדות. ככל שהבלוג פופולרי יותר, תוכלו להרוויח יותר כסף.
 • מכור שטח מודעות ישירות – בלוגר סגנון חיים יכול להציג מודעות בסרגל הצדדי, במאמרים או בכל מקום באתר. אתה יכול למכור שטחי מודעות אלה ישירות למפרסם.
 • פוסטים ממומנים – אתה יכול לקבל פוסטים ממומנים. אם תקים בלוג טוב, אנשים ירצו לשלם כדי להופיע באתר שלך.
 • תוכניות שותפים – אתה יכול להמליץ ​​על מוצר דרך הבלוג שלך. אם לקוח מבצע רכישה, תקבל עמלה.
 • מכור ספר אלקטרוני משלך – אתה יכול לכתוב ספר או ספר אלקטרוני ולמכור אותו.
 • התחל באתרי חברות – אם אתה יכול להציע משהו ייחודי, אנשים עשויים לרצות לשלם דמי חודשי עבור תוכן ייחודי.
 • מכור את תמונות האוכל שלך – אם אתה צלם טוב, אתה יכול למכור את הזכויות לתמונות שלך.

כמה כסף תוכלו להרוויח בבלוג סגנון חיים?

בלנדר

בלוגים של סגנון חיים הם בדרך כלל כבדים בתמונות, ומספקים יותר חוויה חזותית לקורא

ממש כמו בכל בלוג אחר, זה עשוי להסתיים רק כתחביב וכדבר שאתה עובד בסופי שבוע. אבל זה יכול גם להוכיח שמדובר במכונת עשיית כסף שתחליף את העבודה הרגילה שלך 9-5.

בלוג פופולרי יכול להרוויח כמה אלפי דולרים בחודש ללא בעיה. לדוגמה, כך דווח בהופינגטון פוסט כי לינדזי וביורק אוסטרום, הצמד מאחורי הבלוג Pinch of Yum, הרוויח 802,144.55 דולר במהלך תקופה של 12 חודשים (מדצמבר 2015 – נובמבר 2016). ברור שלא הרבה בלוגים באורח החיים יוכלו להרוויח כל כך הרבה. רק כדי להבין איך זה הולך, אותם בני זוג מהדוגמא הרוויחו רק 20 דולר בחודש הראשון שלהם.

לכן חשוב לא לפרוש רק בגלל שלא הרווחת מיליונים בחודשי הבלוג הראשונים שלך. אבל אם אתה טוב ועובד קשה, אתה יכול להתחיל להרוויח מאות דולרים בחודש לאחר הבלוג של השנה הראשונה.

בלוגים מובילים באורח החיים שעוקבים אחריו

מסגרת

אם אתם עדיין לא בטוחים במאה אחוז איך ייראה בלוג סגנון חיים, הרשו לנו להראות לכם כמה דוגמאות. האנשים הבאים הצליחו ליצור בלוגים מצליחים שמושכים קוראים נאמנים על בסיס יומי. כן, האנשים האלה אפילו מרוויחים מזה כסף.

כוס של ג’ו

כוס של ג'ו

מצלמה

כלול צילומים וויזואלים באיכות גבוהה. הקוראים מצליחים לבלוגים שיש בהם תמונות ויזואליות יפות להסתכל. השתמש במצלמה דיגיטלית טובה כדי לצלם תמונות שקשורות לפרסומים שלך

הבלוג המדהים הזה נכתב על ידי ג’ואנה גודארד מניו יורק. לאחר קריירה מצליחה במגזינים פופולריים שונים, ג’ואנה החליטה להקים בלוג משלה. למרות שזה התחיל כתחביב בסוף השבוע, כוס של ג’ו מהר מאוד הפך לפופולרי מאוד בו ג’ואנה כותבת כעת על סגנון, אוכל, עיצוב, טיולים, מערכות יחסים ואמהות. הבלוג הוא דוגמה מצוינת לאיך שנראה בלוג סגנון חיים, אז אל תפחדו ללמוד מהניסיון של ג’ואנה.

Wit & Delight

שנינות-תענוג

קייט ארנדס החליטה להקים בלוג משלה בשנת 2008 כשהיא עדיין עובדת כמעצבת גרפית. האהבה שלה לדברים יקרים ומהממים גרמה לה לחשוב על החיים. זה הרגע בו היא החליטה להתחיל Wit & Delight כאמצעי שאפשר לה להתבטא. הבלוג הפך מהר מאוד להצלחה, וכעת הוא מונה יותר משלושה מיליון עוקבים ייחודיים וכמה אנשים שעובדים עליו מדי יום.

קאפקייקס וקשמיר

קאפקייקס-קשמיר

אמילי שומן היא עוד אישה מצליחה שהתחילה את הבלוג כדרך פשוטה להגיע לאנשים ולהביע את עצמה. אנשים התאהבו בסגנון הכתיבה של אמילי ובפוסטים שהיא החלה למסור, כך שהיא הצליחה לפנות קאפקייקס וקשמיר להרבה יותר מסתם תחביב. הבלוג הוא כיום אחד הבלוגים הפופולריים ביותר באורח החיים בו אמילי מונה כמה עובדים. הבלוג מכסה אופנה, אוכל, יופי, תפאורה ועוד ועוד.

סיכום

הפעלת בלוג אורח חיים זה לא כל כך קשה. גם אם זה היה המפגש הראשון שלך עם הקמת בלוג, אתה עדיין אמור להיות מסוגל לבצע את כל הצעדים ולהאריך את הבלוג. אבל שמירה על בלוג אורח חיים מצליח זה סיפור אחר לגמרי. עכשיו הגיע הזמן שתאיר ותראה את כל היצירתיות שלך.

כתיבת סיפורים, הצמדת תמונות או הקלטת סרטונים לוקח זמן. קבלת מבקרים ופיתוים עם פוסט אחר זה אתגר. אבל זו הסיבה שרצית מלכתחילה לפתוח בלוג סגנון חיים, נכון? להראות על מה אתם נלהבים, ללמד אנשים משהו ולשתף את חייכם עם הקהילה. המשך לפרסם, ואל תשכח לעקוב בבלוג שלנו כדי ללמוד עוד בלוגים.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map