הטופס המקוון הטוב ביותר וכלי הסקר 2020

טפסים מקוונים וכלי סקר הם הדרך הטובה ביותר ליצור קשר ישיר עם הלקוחות שלך באופן מקוון. באמצעות שני ערוצי התקשורת הייחודיים האלה, אתה יכול לאסוף מידע לקוחות חשוב ומשוב לקוחות הניתן לפעולה עבור אתר האינטרנט שלך. זו בדיוק הסיבה שבגללה עשה זאת בעצמך טופס מקוון וכלי סקר הפכו פופולריים כל כך כיום.


חשוב לציין שכל הכלים הללו שונים זה מזה, מבחינת כמה קל להשתמש בהם, איזו פונקציונליות הם מציעים ואיך ייראה הטופס והסקירה בסוף. זו הסיבה שחשוב למצוא את זה שמתאים לצרכים שלך ושהלקוחות שלך ימצאו מושכים ונוחים לשימוש.

מהם טפסים וסקרים מקוונים?

סיכות תמונת צד

טפסים מקוונים יכולים להיות דפי אינטרנט שלמים או להשתמש בהם כאלמנט בדף הנחיתה שלך. הם נמצאים בדרך כלל בדפי נחיתה ואנשי קשר ומאפשרים למשתמשים להזין את הנתונים המבוקשים ואז להעביר אליך נתונים אלה באמצעות הדוא”ל. ניתן להשתמש בהם גם כדי לאפשר למשתמשים לגשת לתוכן מיוחד עם הגשת הטופס, כגון מדריך בחינם, ספר אלקטרוני או מנוי לעלון בדוא”ל..

סקרים מקוונים הם קרובי משפחה צעירים יותר של סקרים פנים אל פנים וטלפונים. בליבה הם עדיין זהים – הם משמשים לאיסוף דעתו של הלקוח בעניין מסוים או מידע אחר. בעיקרון, זהו שאלון מקוון שקהל היעד שלך יכול למלא בדרכים או מהנוחות של בתיהם.

מדוע אתה זקוק לטופס מקוון וכלי סקר?

כפי שאתה יכול לראות, לטפסים מקוונים וכלי סקר יש את היכולת הייחודית לפתוח את העסק שלך למשוב מתמיד. אבל למה אתה צריך כלים? על מנת לבנות טפסים וסקרים עליכם לדעת כיצד לבצע קוד.

הדרישות הבסיסיות לבניית טופס מקוון טוב למראה הוא ידע ב- HTML, CSS, Bootstrap ו- PHP. עבור סקרים מקוונים תצטרך להוסיף ידע בנושא ניהול מסדי נתונים.

לעומת זאת, הטופס המקוון וכלי הסקר אינם דורשים שום ידע טכני או קידוד קודם. על ידי השימוש בהם אתה יכול לבנות טפסים וסקרים מקוונים פונקציונליים לחלוטין ונראים נהדרים תוך דקות ספורות.

רשימת כלי הטופס המקוונים והסקר הפופולריים ביותר

טפסים וסקרים מקוונים שימושיים למדי כאשר ברצונך לבקש מלקוחותיהם להשאיר מידע אישי מאחור או לספק את המשוב היקר שלהם. כאן תוכלו למצוא רשימה של מיטב הטפסים וכלי הסקר המקוונים המשמשים להכנת טפסים וסקרים עוצמתיים.

שפן נסיונות

שפן נסיונות

SurveyMonkey היא תוכנת סקר מקוונת שעוזרת לכם ליצור ולהפעיל סקרים מקוונים מקצועיים. זה מאוד חזק ויישום מקוון ידוע.

טפס

טפס

Formstack הוא בונה טפסים מקוון קל לשימוש המאפשר לכם ליצור ולמותג טפסים ללא ידע בקידוד.

בקר בפורמסטק
TypeForm

TypeForm

Typeform היא פלטפורמה מבוססת-אינטרנט לאיסוף ושיתוף מידע, באופן שיחוני, אנושי. אתה יכול לבנות טפסים מקוונים ומרתקים, סקרים, חידונים, דפי נחיתה ועוד הרבה באמצעות Typeform.

טפסים של גוגל

טפסים של גוגל

טפסים של גוגל הוא שירות חינמי בו תוכלו להשתמש כדי ליצור סקרים וחידונים מקוונים ולשלוח אותם לאנשים אחרים.

QuickTapSurvey

QuickTapSurvey

QuickTapSurvey היא פלטפורמת הסקר היחידה המאפשרת לך ללכוד נתונים בכל מקום, אפילו במצב לא מקוון, בין אם אתה צריך לאסוף נתונים באופן אישי או לשלוח סקרים באופן מקוון.

פעימות לב של הלקוח

פעימות לב של הלקוח

Heartbeat של הלקוח הוא פתרון משוב וניהול סקרים של לקוחות המאפשר לך לווסת סקרים ולאוטומציה עבור הלקוחות שלך

SurveyGizmo

SurveyGizmo

SurveyGizmo הוא תוכנה לבניית סקרים וטפסים מקוונים המסייעת לאנשי מקצוע וחוקרים עסקיים לענות על שאלות החשובות ביותר שלהם.

לשרוד

לשרוד

Survicate הוא כלי המסייע לבעלי עסקים ומשווקים לזהות את מגמת הלקוחות, את התנהגותם ועוד באמצעות יישומוני האתר שלו, המשמשים ככלי סקר המסייעים למשתמשים לנהל סקרים קצרים ולאסוף משוב צרכני אודות האתר, מוצריה ושירותיו..

בקר ב- Survicate
פולדאדי

פולדאדי

PollDaddy הוא שירות המספק יישומוני סקרים לבלוגים, אתרים ורשתות חברתיות.

Formsite

Formsite

Formsite הוא שירות המאפשר למשתמשים שאינם טכניים לבנות טפסי אינטרנט איכותיים וסקרים ללא ניסיון HTML או קידוד.

GetSiteControl

GetSiteControl

GetSiteControl הוא כלי freemium המסייע לבעלי אתרים עם יצירת לידים ומעורבות משתמשים. זה מביא 7 ווידג’טים של קריאה לפעולה בתוסף יחיד.

טפסים של HubSpot

טפסים של HubSpot

בונה הטפסים החינמי של HubSpot עוזר לך להמיר ללא מאמץ מבקרים באתר אנונימיים להפניות. כל מי שממלא את הטופס שלך ינותב אוטומטית ל- HubSpot CRM, שהוא גם בחינם. אתה יכול לנהל עוד יותר את הקשר עם אותו אדם על ידי קביעת משימות תזכורת, התקשרות אליו או שליחת דוא”ל מותאם אישית אחד לאחד..

בקר בטפסים של HubSpot
לוגו formplus

פורמפלוס

Formplus היא יישום אינטרנט המסייע למשתמשים ליצור טפסים מקוונים פשוטים עם פונקציונליות עוצמתית. משתמשים לא טכניים יכולים ליצור טפסים עם היגיון מותנה, שילובי תשלומים, שדות איסוף חתימות, נתונים חוזרים ואנליטיקה. ניתן למלא את הטפסים באופן לא מקוון וגם באמצעות SMS.

לוגו SGS

SoGoSurvey

SoGoSurvey היא פלטפורמת ניהול משוב המסייעת ללקוחות לשפר את חוויית הלקוח, לאסוף משוב מוצרים ולהגדיל את מעורבות העובדים.

לוגו תגובה

תשובות

תגובת תגובה – הפיכת משוב למכירות. ResponseSuite משתמש באינטליגנציה של סקרים כדי לגרום ליותר מלקוחותיך לקנות יותר מוצרים שלך, לעתים קרובות יותר.

לוגו jotform

טפסים ניידים של JotForm

טפסים ניידים של JotForm הוא בונה טפסים מקוון המאפשר לך למלא טפסים וסקרים, אפילו לא מקוון. אתה יכול להתאים אישית את הטפסים שלך על ידי הוספת שדות טפסים מתקדמים ולהקצות את הטפסים שיצרת לחברי הצוות שלך לשיתוף פעולה ללא מאמץ.

לוגו מזון

פידייר

Feedier הוא כלי משוב הבולט מהמתחרים בגישה של כל הערוצים, חוויית משתמש מושכת מאוד ומעוצבת, כמו גם היכולת לספק תגמולים בהשלמת משוב..

בקר ב- Feedier
לוגו עופרת

LeadQuizzes

LeadQuizzes הוא סקר מקוון וכלי ליצרני חידונים המאפשר לך להגדיל את לכידת ההובלה וללמוד יותר על הקהל שלך. בין אם אתה זקוק ל 50 לידים נוספים בחודש או 50,000, LeadQuizzes יכול לעזור לך לצמוח.

לוגו סקר פרופ '

יצרנית הסקר של ProProfs

ProProfs Maker Maker היא תוכנת סקר חזקה המבוססת על SaaS המסייעת לאנשי מקצוע ליצור סקרים מקוונים מרתקים כמו NPS, סקרים שקיבלו, סקרים בתוך האפליקציה, חידונים וסקרים..

לוגו של Engagebay

טפסים של EngageBay

טפסים של EngageBay הוא בונה הטפסים הפשוט, החזק ובעל האולטימטיבי בחינם. כל מי שממלא את הטופס שלך ינותב אוטומטית ל- EngageBay CRM. צור טפסים מגיבים ויפים תוך דקות.

סיכום

טפסים וסקרים מקוונים הם שיטות עוצמתיות לאיסוף מידע על הלקוחות שלך באופן מקוון. אתה יכול להתחיל להשתמש בהם נכון להיום, הודות לכלים המפורטים לעיל. יש לקוות, מידע זה יעזור לך לבחור בעבודת יד כלי שמתאים לצרכים הספציפיים שלך ושגם אתה וגם קהל היעד שלך יאהבו.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map