כיצד ליצור דוא”ל עסקי מותאם אישית בשנת 2020

כתובות דוא”ל נמצאות בשימוש נרחב ככלי תקשורת יעיל לשימוש אישי וחברתי. דוא”ל עסקי עדיין ממלא תפקיד שיווקי מוביל לבניית קשרים והגדלת המרות. זה גם חלק בלתי נפרד ממסעות שיווק בדוא”ל של חברות רבות שמממשות את הפוטנציאל שלה. ככל שהכלכלה הדיגיטלית צומחת, קשה לדמיין כל חברה שאין לה כתובת דוא”ל מקצועית.


האם העסק שלך משתמש בדוא”ל מותאם אישית?

זה אולי נראה כמו פרט קטן בתמונה הגדולה של המיתוג, אבל זה פרט שיכול לספק לך יתרונות גדולים. במדריך זה אראה לך כיצד ליצור כתובת דוא”ל מותאמת אישית לעסק שלך עם שם הדומיין הקיים או החדש שלך. הדוא”ל החדש שלך ייראה ככה – [email protected]

צור אינפוגרפיקה של דוא
צפה כיצד ליצור דוא”ל מותאם אישית [Infographic]

תוכן עניינים

 • מדוע אתה זקוק לכתובת דוא”ל מותאמת אישית?
 • פריימר מהיר – אימייל מותאם אישית למתחילים
 • הגדרת דוא”ל מותאם אישית באמצעות G Suite (Google)
 • צור דוא”ל עם חלופות G Suite
 • סנכרון הדוא”ל שלך עם תוכנת צד שלישי
 • חיבור חשבון הדוא”ל שלך לטלפון הנייד שלך
 • שאלות נפוצות
 • סיכום

מדוע אתה זקוק לכתובת דוא”ל מותאמת אישית?

ילדה נוהגת במכונית ממותגת

לא משנה אם אתה בלוגר או בעל עסק – דוא”ל מותאם אישית יבדיל אותך מהמתחרים. אם אתה מחפש עבודה, כתובת דוא”ל מקצועית תבדיל אותך מסיכויים אחרים. אם אתה יוצר בלוג, תרצה להשתמש ברשת כדי ליצור דימוי מותג חזק ולבנות מוניטין מקוון מכובד. קבלת כתובת דוא”ל מותאמת אישית תעזור לך להשיג זאת, מכיוון שהיא תעזור לך להתבלט מבלוגרים אחרים בנישה שלך.

אותה טרוניות חלה בעת הקמת המותג שלך. חשבון דוא”ל מותאם אישית מעניק לך אמינות מיידית ומראה שאתה מקצוען. זו דרך נהדרת להתבלט בקרב אחרים בענף שלך שיוצרים רשמים ראשונים בלתי נשכחים.

אם אתה שומר על כתובת דוא”ל כללית, אתה מסתכן בהופעה חובבנית. האם לא הגיע הזמן לשלוח דוא”ל משלך ולהראות שאתה בעל ידע טכני ורציני בעסק שלך?

יתרה מזאת, אנשים נוטים לזכור אותך יותר, מכיוון שהם רגילים לראות gmail.com, hotmail.com והודעות דוא”ל כלליות אחרות. הגדרת דוא”ל בדומיין שלך תגרום לך להיות בלתי נשכח. חשבו על זה לרגע: כמה פעמים שכחתם מייד את מה שקרה לפני @ gmail.com?

אמת את זהותך בעולם עסקי תחרותי במיוחד והפך את כל המשחק שלך על ידי הצגת דואר אלקטרוני ייחודי וניתן לזיהוי. זוהי דרך קלה להדגים שיש לך עסק אמיתי לעומת תחביב.

פתק: אם יש לך אתר (שם תחום + אירוח אתרים) או שאתה מתכנן ליצור אתר זה, אתה יכול להגדיר דוא”ל מותאם אישית עם ספק האירוח שלך בחינם. כל חברות אירוח אתרים כמו Bluehost מציעות חשבונות דוא”ל בחינם עם תוכניות האירוח שלהם. אתה רק צריך לגשת לחשבון ותוכל להגדיר את כתובת הדוא”ל שלך תוך מספר דקות.

לשלוח דוא

פריימר מהיר – אימייל מותאם אישית למתחילים

יצירת חשבון דוא”ל חדש הוא למעשה פשוט, וגם אם אתה חדש לחלוטין בתהליך, תקבל את העניין תוך זמן קצר. חשוב על זה כעל יצירת אתר אינטרנט, מכיוון שאתה מתחיל ברכישה של שם תחום ובחירת ספק אירוח דוא”ל. אם יש לך אתר לעסק שלך, כבר יש לך שם תחום משלך. במקרה כזה, האפשרות הטובה ביותר היא להשתמש בשם זה עבור הדוא”ל שלך.

אם עדיין אין לך שם תחום, תצטרך לקנות שם. אתה יכול לרכוש שם דומיין מרשם תחום ולחבר אותו לספק האירוח בדוא”ל. לחלופין, אתה יכול לקנות שם תחום ישירות מספק האירוח בדוא”ל שתבחר. אנו נראה לך בפירוט כיצד ליצור חשבונות דוא”ל עם חברות שונות.

1. קניית שם תחום

כמו שציינתי לעיל אתה יכול לקנות שם תחום אפילו אצל הרשם או עם ספק האירוח בדוא”ל. ישנם רשמים רבים של שמות דומיין לבחירה, אך הפופולריים ביותר הם – גודאדי, נמקeap או רחף..

איך אתה באמת קונה שם תחום? כנסו לאתר של רשם הדומיינים שתבחרו ותוצגו בפניכם תיבת טקסט, בה עליכם להזין את שם הדומיין הרצוי..

הנה דוגמה שתעזור לך לקבל תמונה ברורה של איך נראית כתובת הדואר האלקטרוני שלך: למשל [email protected] אתה יכול לבחור דומיינים אחרים ברמה העליונה, כגון .org, .net או רבים אחרים, אך הדומיין ברמה העליונה. Com הוא הנפוץ ביותר והזכור ביותר..

לאחר שהזנת את שם הדומיין שלך, בחר דומיין ברמה העליונה ובדוק אם השילוב הרצוי של שניהם זמין. אם לא, עליך ליצור שם דומיין אחר, מכיוון שאתה לא יכול לרשום שם דומיין שכבר נרשם. כשאתה מוצא שם דומיין זמין, לחץ על השילוב של השם ותחום ברמה העליונה והוסף אותו לעגלת הקניות שלך.
לאחר מכן תתבקש להירשם לחשבון ולהזין את פרטי הקשר הבסיסיים שלך ואת בחירת התשלום שלך. לאחר אימות חשבונך והתשלום אושר, שם הדומיין שלך יירשם.

2. בחירת ספק אירוח דוא”ל

כשאתה בוחר שירות אירוח בדוא”ל, עליך לבחור אחד שיציע לך את הפתרונות הטובים ביותר לניהול דוא”ל, קיבולת אחסון, תמיכה טכנית וכמובן, להציע לך את שירותיהם במחיר שווה לכל נפש. יש לך ספקי אירוח דוא”ל רבים לבחירה, כגון Google (G Suite), Office 365 Essentials (כולל כל חבילת Office ושירותים מקוונים רבים), Zoho Mail, FastMail, ProtonMail, Pobox ו- Rackspace Email.

תהליך יצירת הדוא”ל שלך הוא כמעט זהה לכל לקוחות אירוח הדוא”ל. החלק הבא ייתן לך מבט מקרוב על הספקים העיקריים, עם כל הצעדים שתצטרך לנקוט, כולל קניית שם דומיין ללא שימוש ברשם דומיינים.

הגדרת דוא”ל מותאם אישית באמצעות G Suite (Google)

כתובת דוא

סוויטת G

תכונות עיקריות

 • גישה לאפליקציות פופולריות של גוגל כמו Gmail, לוח שנה, מסמכים, גיליונות וכו ‘.
 • כתובות דוא”ל עם שם התחום העסקי שלך
 • עבודה במסמך יחיד עם חברי הצוות
 • אחסן ושיתוף קבצים בענן באמצעות Google Drive
 • אימות דו-שלבי וכניסה יחידה
 • נהל הכל ממקום אחד דרך מסוף הניהול
 • חפש בכל היישומים באמצעות חיפוש Google Cloud
 • איתור דואר זבל, תוכנות זדוניות וזיהוי דיוג
 • הקצה למשתמשים תפקידים שונים
 • נהל נתונים רגישים באמצעות הכספת של Google

תמחור

 • תמחור G Suite מתחיל עד 6 דולר למשתמש לחודש עבור התוכנית הבסיסית
 • התוכנית העסקית מוסיפה אפליקציות ותכונות נוספות במחיר של $ 12 למשתמש לחודש
 • Enterprise מעניק לך הכל במחיר של 25 $ למשתמש לחודש


תכונות Premium Meet של Google זמינות כעת לכל לקוחות G Suite עד 30 בספטמבר 2020. התחל את ניסיון ה- G Suite בחינם עוד היום.

שלב 1: צור חשבון

בדיוק כמו בכל שירות אחר שאולי השתמשת בו, תזדקק לחשבון חוקי לפני שתגדיר את הפרטים. כמו כן, יש כמה דברים טכניים שמעורבים בהם, אבל תשבי איתי, עקוב אחר כל שלב ותעשה מהר.

בתור התחלה, פתוח סוויטת G ולחץ על כפתור “התחל” הגדול.

gsuite התחל

הזן את המידע הבסיסי שלך כמו שם העסק, מספר חברי הצוות והמיקומים שלך ולחץ על “הבא”.

מספר המשתמשים

בשלב הבא מלא את פרטי הניהול (שם פרטי ושם משפחה, בתוספת כתובת הדוא”ל הנוכחית שלך).

פרטי קשר gsuite

לאחר מכן, G Suite ישאל אם ברצונך להשתמש בתחום שנמצא כבר בשימוש או רוצה לרכוש דומיין חדש. לצורך מדריך זה, אני מניח שכבר רכשת את האירוח והגדרת את שם הדומיין שלך. אם לא, פשוט בחר בכפתור האחר ובצע את הצעדים לרכישת הדומיין החדש שלך באמצעות Google.

בחר בלחצן “כן, יש לי כפתור שאוכל להשתמש בו”.

צעד תחום gsuite

לאחר מכן הזן את שם הדומיין שרשמת.

gsuite הזן תחום

במסך הבא תצטרך לאשר שהתחום שהזנת הוא למעשה זה שאתה רוצה להשתמש בו. השתמש בהזדמנות זו כדי לבדוק שאין הקלדות הקלדה.
לאחר מכן הגעת סוף סוף למסך בו תוכל לבחור את שם המשתמש שלך (לדוא”ל החדש) ואת הסיסמה. בדרך כלל, אנשים יקבעו את שמם האישי כשם המשתמש. המשמעות היא שהדוא”ל העסקי שלך יהיה [email protected]

כניסה gsuite

לאחר שתבדוק שאינך רובוט, לחץ על הלחצן “מסכים והמשך” למטה שיעביר אותך לשלב הבא בתהליך.

שלב 2: אמת את התחום שלך

לפני שתוכל להתחיל להשתמש בכתובת הדוא”ל החדשה שלך באמצעות G Suite, תצטרך לאשר שאתה למעשה הבעלים של הדומיין. זה לא יהיה כיף אם מישהו יכול ליצור דוא”ל עם הדומיין שלך, נכון? זו הסיבה שבשלב זה, G Suite רוצה לוודא שתוכלו לגשת לתחום או לאותו אתר ספציפי שמתארח בו.

ישנן ארבע שיטות שונות לאימות הדומיין:

 1. צור רשומת TXT (מומלץ) – בחר באפשרות זו אם תוכל לערוך את רשומות הדומיין שלך.
 2. צור רשומת CNAME – בחר באפשרות זו אם תוכל לערוך את רשומות הדומיין שלך.
 3. הוסף מטא תג – בחר באפשרות זו אם תוכלו לערוך את דף הבית של האתר שלכם.
 4. העלה קובץ HTML – בחר באפשרות זו אם אתה יכול להעלות קבצים לאתר שלך.

אם כבר יש לך אתר שמצורף לדומיין, הדרך הקלה ביותר לאמת את התחום תהיה על ידי הוספת מטא תג. במקרה זה, אתה רק צריך למצוא את קובץ ה- index.html בשרת שלך, לפתוח אותו ולשים את הקוד מיד אחרי ולפני תגיות. קובץ ה- index.html אמור לאהוב דבר כזה:
הכותרת שלי


תוכן הדף

לאחר שמירת המסמך, חזור למסך ההגדרה של G Suite ולחץ על הכפתור כדי להמשיך. Google תיקח מספר דקות לאימות הדומיין שלך ותהיה מוכן להמשיך.
ובכל זאת, השיטה המומלצת לאימות הדומיין היא הראשונה – הוספת רשומת TXT. זה רק טקסט פשוט שאומר לגוגל שאתה הבעלים של אותו תחום (הוא מוכיח שיש לך גישה אליו ושאפשר לרשום את הקוד שגוגל עומדת לתת לך). אתה יכול ללמוד יותר על זה כאן. אז בואו נראה כיצד לעשות זאת:

 1. בחר בשיטת האימות של רשומת TXT ולחץ על “המשך”. גוגל תזהה באיזו חברת אירוח אתה משתמש, כך שתקבל את כל ההוראות הנחוצות כאן.
 2. פתח את האתר של מארח הדומיין שלך בכרטיסייה חדשה.
 3. היכנס באמצעות שם המשתמש והסיסמה של מארח הדומיין שלך. אם שכחת את הסיסמה שלך, צור קשר עם התמיכה שלהם.
 4. העתק את קוד האימות שלך ב- TXT שנראה כך: google-site-verification = RjedsDxDER5lbFwmww2R5KS-fpnjertreH-RwJnRYP4
 5. עבור לרשומות ה- DNS שלך. הדף או הלשונית נקראים ככל הנראה כמו ניהול DNS, ניהול שרתים, לוח הבקרה או שהוא ממוקם בהגדרות מתקדמות.
 6. מצא את האפשרות להוסיף רשומה חדשה.
 7. הוסף את רשומת ה- TXT שלך.

ראשית, תשאלו על סוג הרשומה. פשוט בחר TXT.

בשדה שם / מארח / כינוי, הזן @ או פשוט השאר אותו ריק. יתכן והמארח שלך יבקש ממך להכנס לתחום שלך, ובמקרה כזה עליך להזין משהו כמו yourdomain.com.

בשלב הבא, עליך למצוא את השדה Time to Live (TTL). אם יש לך ערך ברירת מחדל, השאר אותו ככה. אחרת, הזן 86400. בשדה ערך / תשובה / יעד, הדבק את רשומת האימות TXT שהעתקת קודם לכן ושמור את הרשומה.

אם אתה רואה הודעת אזהרה לגבי שינוי הגדרות ה- DNS, התעלם ממנה. הוספת רשומת TXT לא תפגע בהגדרות האתר או DNS שלך, כך שאתה לא צריך לדאוג בקשר לכך.

לאחר שתסיים עם זה, חזור למסך ההתקנה של G Suite ולחץ על הכפתור הכחול “אמת את הדומיין שלי”. ממש כמו בכל שיטת אימות אחרת, גוגל תצטרך עד שעה (לרוב זה הרבה יותר מהיר מזה) כדי לטעון את המידע החדש ולהעניק לך גישה לדומיין. ולמרות שאתה עשוי לאמת את עצמך תוך מספר דקות, בדרך כלל לוקח מספר שעות עד שכתובת הדוא”ל החדשה שלך תתחיל לעבוד. אז אל תדאגו אך קחו את הזמן לחקור את G Suite ואת כל האפשרויות שהיא מציעה.

שלב 3: הוסף משתמשים חדשים

לבסוף, הטכניקות עומדות מאחוריך, ואתה נוהג לחקור את אזור הניהול של G Suite. על ידי ביצוע ההנחיות של גוגל, הדבר הבא שעליך לעשות הוא להוסיף משתמשים חדשים לחשבון הדוא”ל העסקי שלך. הסיבה לכך היא ש- G Suite מותאם לאנשי מקצוע העוסקים בעבודה בקבוצות. אם אתה סולופרנור שעובד לבד, סביר להניח שלא תצטרך את כל אוסף האפליקציות שמציעה G Suite.

הוסף משתמשים

 1. עבור אל אפשרויות חשבון (בפינה השמאלית העליונה של המסך, לצד האווטאר שלך).
 2. בחר בסמל ‘משתמשים’ (שני משמאל).
 3. לחץ על הלחצן “הוסף משתמשים חדשים”.
 4. מלא את הפרטים אודות המשתמש החדש.
 5. לחץ על כפתור “הוסף משתמש חדש” כדי לשמור את השינויים.

הוסף משתמש חדש

לאחר מכן תוכלו להעתיק את אישורי ההתחברות ולתת אותם לחברי הצוות שלכם שיכולים להתחיל להשתמש במייל החדש וביישומים אחרים אליהם יש לכם גישה..

שלב 4: יצירת קבוצות

כאשר יש לך יותר מאשר רק כמה מחברי צוות שצריכים לקבל גישה לסוויטת G, תרצה לקבץ אותם. על ידי קיבוץ משתמשים אתה יכול לנהל גישה ליישומים ספציפיים מ- G Suite, להגביל פעולות ו / או מידע ספציפיים.

הוסף קבוצה

 1. פתח אפשרויות חשבון (בפינה השמאלית העליונה של המסך, ליד האווטאר שלך).
 2. לחץ על הסמל השלישי המייצג קבוצות.
 3. מצא ולחץ על הסמל “+” בפינה השמאלית התחתונה.
 4. תן לקבוצה שלך שם.
 5. צור כתובת דוא”ל לקבוצה זו.
 6. בחר את רמת הגישה לקבוצה. זה יכול להיות ציבורי, מוגבל או אפילו משהו שביניהם. יש חמש רמות גישה, אז תשחקו ותמצאו את זו המתאימה לכם ביותר.

לאחר שתסיים, לחץ על כפתור “צור” כך שכל מה שנשמר כראוי. ברור שהקבוצה עדיין ריקה, ולכן עליך לחזור לדפי האפשרויות “משתמשים” ולהוסיף אנשים ספציפיים לקבוצה.

צור דוא”ל עם חלופות G Suite

ללא ספק, אוסף היישומים המקוונים של גוגל הוא הפופולרי ביותר. קשה למצוא מישהו שלא יצר חשבון Gmail או שלא השתמש ב- Google Docs כדי לערוך מסמך מקוון לפחות פעם אחת.

כמו כן, קשה למצוא פגמים בסוויטת G כשאתם עובדים בצוות קטן. יש לו פשוט כל מה שתזדקק לו אי פעם ועובד ללא רבב. אבל עם כל חבר נוסף שתרצה לסחוט בו, החשבון החודשי עולה. זו הסיבה מספר אחת לכך שאנשים מחפשים אחר חלופות של G Suite שיכולות להציע כמעט אותו דבר עבור חלק מהמחיר. זה נכון במיוחד אם אתה זקוק לשירות דואר אלקטרוני פשוט ללא פעמונים ושריקות נוספות.

בשורות הבאות אנו עומדים להכיר לכם שש חלופות של G Suite שעליכם לנסות.

זוהו

דף הבית של zoho

אם אתה מנהל עסק קטן או בינוני, Zoho עשויה להיות האלטרנטיבה הנכונה עבורך. למרות שהוצגה בשנת 2008, פלטפורמה מודרנית זו מציעה יותר מסתם שירות דוא”ל בסיסי. זה מאפשר לך להתחבר לעבודה לעבודה, לייעל כל משימה ולחסוך זמן בכל יום על ידי חיבור אפליקציות שאתה באמת צריך. בעיקרו של דבר, זוהו הוא תערובת של שירותי דואר אלקטרוני מסורתיים וכלי שיתוף פעולה מודרניים, כמו גם מדיה חברתית.

תכונות עיקריות

 • כתובות דוא”ל מבוססות דומיין בהתאמה אישית
 • הגירה נטולת טרחה
 • חבילת אפליקציות (לוח שנה, אנשי קשר, משימות, הערות וסימניות)
 • שיתוף פעולה בסגנון מדיה חברתית
 • קבצים מצורפים מאורגנים
 • סנן
 • חיפוש מתקדם
 • לוח בקרה עוצמתי
 • שילובים נרחבים

תמחור

 • Zoho בחינם לעד 5 משתמשים
 • תוכנית Mail Lite מתחילה מ- $ 1 לחודש
 • תוכנית Mail Premium מרחיבה את התכונות במחיר של $ 4 לחודש

מיקרוסופט 365

דף הבית של מיקרוסופט 365

לעסקים שצריכים להעלות את המשחק שלהם כשמדובר בתקשורת בזמן אמת כמו גם בדואר אלקטרוני, Microsoft 365 Business צריכה להיות אפשרות לבחון אותה. עם הפופולריות של תוכנת מיקרוסופט והיכולת להביא שירות זהה למחשבים אישיים, טאבלטים וסמארטפונים, Microsoft 365 Business הוא פתרון חובה לעסק שלך..

תכונות עיקריות

 • גרסאות אינטרנט ונייד של אפליקציות Office
 • כתובת דומיין מותאמת אישית
 • מוגבל ל- 50 ג’יגה-בייט
 • OneDrive Cloud עם אחסון של 1TB
 • אפליקציית הצוותים יכולה לארח עד 250 משתמשים

תמחור

 • Microsoft 365 Business Basic מתחיל ב -5 דולר למשתמש לחודש
 • קבל חינם 6 חודשים ראשונים בהתחייבות שנתית
 • תקן העסקים של מיקרוסופט 365 מעניק לך יישומים ותכונות נוספים במחיר של $ 12.50 למשתמש לחודש
 • Microsoft 365 Business Premium כולל את כל היישומים והשירותים במחיר של 20 $ למשתמש לחודש
 • אפליקציות עסקיות של מיקרוסופט 365 לעסקים (כוללות אפליקציות בלבד) במחיר של 8.25 דולר למשתמש לחודש

Fastmail

דף הבית של Fastmail

אם אינך זקוק לשפע של אפליקציות לשיתוף פעולה שכנראה לעולם לא תפתח, אלא רק תרצה דרך מהירה ובטוחה לעבוד עם מיילים, Fastmail עשוי להיות הדרך ללכת. לאחר שיפוץ של אפליקציית האינטרנט שלהם שנראית כעת מודרנית ופשוטה ותג המחיר שמאפשר אפילו לחברות סטארט-אפ לקפוץ פנימה ברכבת דוא”ל, Fastmail נחשבת כיום כיריבה נלהבת לספקי שירותי דוא”ל פופולריים יותר..

תכונות עיקריות

 • אחסון מ- 2GB למשתמש ועד 100GB למשתמש
 • דוא”ל ללא מודעות
 • לוחות שנה מלאים
 • רשימות אנשי קשר וקבוצות
 • כלי ייבוא ​​דואר
 • שלושה שירותים באחד (דוא”ל, אנשי קשר ולוח שנה)

תמחור

 • ניסיון חינם למשך 30 יום
 • התוכנית הבסיסית מתחילה ב -3 דולר למשתמש לחודש
 • התוכנית הסטנדרטית מרחיבה את הכל במחיר של 5 דולר למשתמש בחודש
 • התוכנית המקצועית היא הטובה ביותר לצוותים של חמישה ומעלה במחיר של 9 $ למשתמש לחודש

ProtonMail

עמוד הבית של ProtonMail

לפעמים, האבטחה צריכה להיות חשובה יותר מתכונה נוספת שאולי אפילו לא תזדקק לה. חברה זו שמקורה בשוויץ הבינה זאת והחליטה להציע שירות אימייל פשוט שמציב את האבטחה והפרטיות במוקד.

תכונות עיקריות

 • אבטחת מידע וניטרליות
 • קידוד מקצה לקצה
 • דוא”ל אנונימי
 • קוד פתוח
 • עיצוב מודרני בתיבת הדואר הנכנס

תמחור

 • חינם למשתמשים יחידים עם גבולות של 500Mb אחסון ו -150 הודעות ביום
 • אתה יכול לשדרג לתכנית פלוס במחיר של 5 דולר לחודש
 • התוכנית המקצועית מאפשרת עד 5000 משתמשים במחיר של 8 $ למשתמש לחודש
 • תוכנית חזון מספקת תכונות ספציפיות עבור עד 6 משתמשים במחיר של $ 30 למשתמש לחודש

תיבת דואר

דף הבית של Pobox

אם אתם מחפשים שירות אימייל עם ניסיון, Pobox צריכה להיות הבחירה שלכם שכן שירות זה קיים מאז 1995. Pobox תעזור לכם ליצור כתובת דוא”ל חדשה לכל החיים ומגיעה עם תיבת דואר נכנס חזקה שאמורה לכסות את כל צרכי הדוא”ל הבסיסיים. . עדיין, Pobox מתמקדת בהעברת דוא”ל ואינה מגיעה עם תכונות רבות ככל שמתחרותיה.

תכונות עיקריות

 • תיבת דואר נכנס חזקה
 • העברת דוא”ל
 • דומיינים מותאמים אישית
 • גישה ל- SMTP
 • ניתוב מחדש של כתובת אתר
 • מצב חופשה

תמחור

 • Pobox Basic מתחיל ב- $ 20 לשנה
 • Pobox Plus מגדילה את הפרודוקטיביות עם פילטרים במחיר של $ 35 לשנה
 • תוכנית חנויות הדואר מציגה תיבות דואר עם 50 ג’יגה-בייט במחיר של $ 50 לשנה

דוא”ל Rackspace

דף הבית של דוא

כאשר אתה זקוק רק לשירות הדוא”ל האיכותי לעסק שלך, ללא שום תכונות נוספות, Rackspace יציע את כל מה שאתה צריך. הוא משתמש בפרוטוקולים מאובטחים ועובד על Outlook כמו גם בכל תוכנת דוא”ל אחרת במחשב או בסמארטפון שלך.

תכונות עיקריות

 • תחום מותאם אישית
 • הגנה מפני דואר זבל וירוסים מובחרים
 • כינויים בלתי מוגבלים ורשימות קבוצתיות
 • תיבות דואר של עד 25 ג’יגה-בתים
 • 100 זמן uptime
 • קבצים מצורפים עד 50MB
 • העברות דוא”ל קלות וחינמיות

תמחור

 • דוא”ל Rackspace מתחיל ב- $ 2.99 לתיבת דואר בחודש
 • Rackspace Email Plus מציע תכונות ושירותים נוספים במחיר של $ 3.99 לחודש למשתמש
בקר בדוא”ל Rackspace למידע נוסף >>

סנכרון הדוא”ל שלך עם תוכנת צד שלישי

סנכרון כתובת דוא

חלק מספקי אירוח דוא”ל מאפשרים לך לסנכרן את הדוא”ל שלך עם תוכנת צד שלישי או אפליקציה שתבחר. זוהי אפשרות נהדרת למי שמעדיף ממשק משתמש מסוים ורוצה לאחד חשבונות דוא”ל שונים תחת תיבת דואר נכנס אחת. זה נקרא העברת דואר אלקטרוני ותוכל להגדיר אותו בקלות עם כל ספק אירוח דוא”ל.

העברת דוא”ל

העברת דואר אלקטרוני מתייחסת לתהליך העברת הדוא”ל שאתה מקבל בכתובת דוא”ל אחת לכתובת אחרת שתבחר. לכן אתה יכול להעביר באופן אוטומטי את כל הודעות הדואר האלקטרוני הנכנסות שלך לחשבון דוא”ל מסוים, מבלי שהשולחים אפילו יידעו זאת.

כלומר, אנשים יכולים לשלוח דוא”ל לכתובת הדוא”ל המותאמת שלך ותוכל להשתמש בחשבון דוא”ל אחר כדי לגשת אליהם. עם זאת, כשאתה משתמש בהעברת דוא”ל, אינך יכול לענות להודעות הדוא”ל שהועברו מכתובת הדוא”ל שאליה הופנה; אתה יכול לקרוא אותם רק.
אם ספק אירוח הדוא”ל שבחרת משתמש בפרוטוקולי POP3 (פרוטוקול דואר) או IMAP (פרוטוקול גישה להודעות אינטרנט), תוכל לסנכרן בקלות את הדוא”ל המותאם אישית שלך עם התוכנה שתבחר..

POP3 – פרוטוקול סניפי הדואר

בדרך כלל משתמשים ב- POP3
דרך יציאה 110 ו
אינו מאובטח
ערכת pop3
בדרך כלל משתמשים ב- IMAP
דרך נמל 143 ו
אינו מאובטח
תכנית imap

אם אתה מצפה לקבל הרבה דוא”ל, POP3 הוא הדרך שלך ללכת, מכיוון שהוא מוריד ומעביר את כל הדוא”ל הנכנס למכשיר שלך, תוך מחיקתם מתיבת הדואר הנכנס של השרת. POP3 הוא אפשרות נהדרת אם אתה משתמש במכשיר בודד לבדיקת הדוא”ל שלך, אך החיסרון הוא שההורדה עם POP קשורה למכשיר מסוים, כך שלא תוכל להציג את הדוא”ל שלך אם תנסה לגשת לתיבת הדואר הנכנס שלך. ממכשיר חדש.

IMAP – פרוטוקול גישה להודעות אינטרנט

IMAP הוא הרבה יותר גמיש מ- POP3 מכיוון שהוא מאפשר לך לסנכרן את הדוא”ל בין מכשירים מרובים. לכן, אם אתה רוצה להיות מסוגל לבדוק את הדוא”ל שלך ממכשירים שונים, כמו גם לשלב את כתובת הדוא”ל המותאמת אישית שלך עם שירותי דואר אלקטרוני, כגון Gmail או Outlook, עליך להשתמש ב- IMAP כדי להגדיר את הדוא”ל שלך..

עם זאת, החיסרון של IMAP הוא שהוא לא מוחק הודעות בשרת, כך שאם אתה מקבל הרבה הודעות דוא”ל אתה יכול לחרוג משטח האחסון שלך במהירות.

חיבור חשבון הדוא”ל שלך לטלפון הנייד שלך

חיבור דוא

בין אם אתה משתמש בטלפון אנדרואיד, או iPhone, חיבור הדוא”ל שלך לטלפון הנייד שלך הוא תהליך קל להפליא, כפי שתראה מהשלבים המפורטים להלן.

הגדרת דוא”ל בטלפון אנדרואיד שלך

 1. פתח את לקוח הדוא”ל שלך.
 2. בחר את הוספת חשבון.
 3. הזן את כתובת הדוא”ל והסיסמה שלך.
 4. בחר סוג חשבון (POP3, IMAP או Exchange). עליך לבחור IMAP כך שתקבל עותקים שמורים במטמון של הדוא”ל שתקבל, אשר יאוחסנו בשרת. אם תבחר ב- POP3, כל הדוא”ל שהתקבל יורד מהשרת ונשמר בטלפון שלך.
 5. קבע את התצורה של אפשרויות החשבון הרצויות לך, כגון הגדרות התראה וסנכרון דוא”ל.
 6. בחר כניסה.

פתק: אינך יכול לבחור IMAP אם כתובת הדוא”ל שלך הוגדרה כ- POP3. עם זאת, באפשרותך לשנות את הגדרות הדוא”ל שלך ולאפשר גישה ל- IMAP עבור חשבון הדואר האלקטרוני שלך על ידי כניסה לחשבונך אצל ספק שירותי אירוח הדוא”ל שלך..

הגדרת דוא”ל באייפון שלך

 1. עבור אל הגדרות> דואר> הוסף חשבון> אחר.
 2. בחר הוסף חשבון דואר.
 3. הזן את שמך, כתובת הדוא”ל, הסיסמה שלך ותיאור לחשבונך (חשבון אישי).
 4. לחץ על הבא ואם דואר מוצא את הגדרות החשבון שלך, לחץ על בוצע. אם הוא לא מוצא את ההגדרות שלך, עליך להוסיף אותן ידנית על ידי ביצוע השלבים הבאים.
 5. בחר IMAP או POP (תלוי בהגדרות חשבון הדוא”ל המותאמות אישית שלך).
 6. הזן את שמך, כתובת הדוא”ל שלך ותיאור עבור חשבונך.
 7. הזן את פרטי שרת הדואר הנכנס ונתוני שרת הדואר היוצא (שם מארח, שם משתמש וסיסמא).
 8. בחר שמור לסיום.

שאלות נפוצות

איך אני שם את כתובת הדוא”ל שלי?

למרות שיצירת חשבון דוא”ל חינמי זמינה בהישג ידך, אינך רוצה לשנות אותו לעיתים קרובות. ככל שתשתמש בכתובת הדוא”ל שלך, כך גדל הסיכוי שתצמד לה. לכן בבחירת שם להודעת הדוא”ל החדשה שלך, היזהר וודא שהוא רלוונטי. סביר להניח שתרצה להוסיף את השם האישי או העסק שלך למייל שלך. אני ממליץ בחום להימנע מכל שמות מצחיקים או מכל דבר שאינו קשור למה שאתה עושה מכיוון שברגע שתחליט להשתמש בדוא”ל לצרכים בית ספריים או עסקיים, אתה עלול בסופו של דבר להיראות צעיר, ואף אחד לא יתייחס לעולם להודעות שלך בכבוד. הדוא”ל שלך עשוי אפילו להסתיים בתיקיות זבל.

האם אוכל לקבל כתובת דוא”ל מקצועית בחינם?

כן, במובן מסוים אתה יכול. חברות אירוח אתרים רבות כמו Bluehost מציעות חשבונות דוא”ל בחינם עם תוכניות האירוח שלהם. אז אם כבר התחלתם את האתר שלכם איתם, אתם רק צריכים לגשת לחשבון בו תוכלו להגדיר את כתובת הדוא”ל שלכם תוך מספר דקות.

אז במקום להשתמש בשירותי דוא”ל חינמיים עם סיומת @ gmail.com, אתה יכול להגדיר משהו כמו [email protected] שלך בכמה לחיצות. תוכלו ללמוד עוד כיצד לעשות זאת צור חשבון דוא”ל עם Bluehost.

כמה עולה דוא”ל מותאם אישית?

יש שפע של ספקי שירותי דוא”ל המציעים תכונות שונות במחירים שונים. אבל אני תמיד מציע ל- Bluehost שמספקת אירוח אתרים וגם דוא”ל במחיר של עד 2.75 דולר לחודש.

סיכום

אם הגעת לחלק זה, למדת הכל על יצירת דוא”ל עסקי מותאם אישית. אתה עלול להרגיש קצת המום בנקודה זו. קרא שוב מדריך זה במידת הצורך ותוכל בקלות ליצור כתובת דוא”ל מקצועית. חשוב מכך, אתה יכול לומר בגאווה שעשית הכל לבד.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map