Kaip užsidirbti pinigų Su „Amazon“ partnerių programa


„Amazon.com“ generalinis direktorius Jeffas Bezosas pasirinko „Amazon.com“ kaip įmonės pavadinimą dėl dviejų priežasčių. Pirma, tada svetainių sąrašai dažnai buvo sudaromi abėcėlės tvarka ir, antra, pasiūlė mastelį, kaip „Amazon.com“ pradėjo su žyma., Didžiausia žemės knygų parduotuvė

Milijonai žmonių praleido beveik 235 milijardai JAV dolerių vien „Amazon“ per 2018 m. Galite sumažinti šias įplaukas prisijungdami ir įgyvendindami dukterinių įmonių pasiūlymus iš „Amazon“ savo svetainėje.

Šiame vadove mes jums paaiškinsime, kas yra „Amazon Associates“ programa ir kaip pradėti nuo jos. Taip pat parodysime geriausią patirtį, kaip rasti ir reklamuoti „Amazon“ filialų produktus.

Pirmoji knyga, kurią kada nors pardavė „Amazon.com“, buvo iš „Bezos“ garažo, kuri įvyko 1995 m. Liepą. Knygos pavadinimas buvo Skysčių sąvokos ir kūrybinės analizės: Pagrindinių minties mechanizmų kompiuteriniai modeliai
 • Kas yra „Amazon Associates“ programa
 • Kiek galite uždirbti kaip „Amazon“ filialas
 • „Amazon“ produktų reklamavimo būdai
 • Pasirinkite produktus, kuriuos norite reklamuoti
 • Atlikite raktinių žodžių tyrimus ir rašykite tikslinį turinį
 • Patarimai ir gudrybės
 • Sėkmingų „Amazon“ filialų svetainių pavyzdžiai
 • Išvada
„Amazon Associates“ naudoja 5,2% visų svetainių kurio reklamos tinklą mes žinome. Tai sudaro 1,0% visų svetainių

Prieš pasinerdami į skaitymą, mes manėme, kad žinote ir įvykdėte du dalykus: įkūrėte tinklaraštį ir išsirinkote pelningą nišą.

Kas yra „Amazon Associates“ programa

„Amazon Associates“ yra viena iš pirmųjų internetinių filialų rinkodaros programų, paleistų 1996 m. Programa turi daugiau nei 12 metų patirtį kuriant sprendimus, padedančius svetainių savininkams užsidirbti pinigų reklamuojant milijonus produktų iš „Amazon“. Kai svetainių savininkai ir tinklaraštininkai, kurie yra asocijuoti subjektai, sukuria nuorodas, o klientai spustelėja šias nuorodas ir perka produktus iš „Amazon“, jie uždirba siuntimo mokesčius. Prie jos nemokamai prisijungti ir ja lengva naudotis.

„Amazon“ logotipas rodo šypseną nuo A iki Z, reiškiančią, kad „įmonė nori pateikti viską visiems, bet kurioje pasaulio vietoje“.

Yra daugybė būdų, kaip galite nustatyti pajamas, kai sukuriate tinklaraštį ar svetainę. Tačiau „Amazon Associates“ yra vienas iš gerai žinomų būdų užsidirbti pinigų internete. Visą procesą lengva suprasti.

Rekomenduojama literatūra: Kaip užsidirbti pinigų tinklaraščiams

„AMAZON“ SUSIJUSIOS RINKOS POZICIJA, 2019 M. BALANDIS, W3Techs.com
„AMAZON“ SUSIJUSIOS RINKOS POZICIJĄ

Tiesiog sukurkite sąskaitą „Amazon Associates“ (sąskaitos patvirtinimas paprastai užtrunka 24–48 valandas), įsigykite individualias partnerių nuorodas ir įtraukkite jas į savo svetainę. Kai lankytojai spustelės šias nuorodas ir įsigis pirkinį, „Amazon“ duos iki 10% kiekvieno pardavimo. Dar svarbiau, kad tai susiję ne tik su daiktu, kurį susiejate, bet su bet kokiu kitu produktu, kurį vartotojas perka iš „Amazon“..

Dabar visa tai skamba jaudinančiai, tiesa? Na, o visa kelionė užima laiko ir teisingų sprendimų priėmimas. Todėl pažvelkime, kaip galite uždirbti pinigų naudodamiesi „Amazon“ dukterine įmone.

Kiek galite uždirbti kaip „Amazon“ filialas

„Amazon“ sumokės procentinį mokestį už kiekvieną prekę, kuri buvo parduota ir nukreipta per jūsų dukterinės įmonės nuorodą. Vartotojas gali nusipirkti bet kurį gaminį per 24 valandas (arba per 30 dienų, jei pridėjo prekę į savo krepšelį) per jūsų dukterinės įmonės nuorodą, ir jūs gausite komisinį už tą pardavimą.

JAV praleistas laikas 5 populiariausi pirmosios skaitmeninės apsipirkimo programos 2018 m , palyginti su 2016 m., išaugo 60%, rodo duomenys, paskelbti programų analizės įmonės „App Annie“ pranešime „Mobiliojo telefono būsena 2019“.

„Amazon“ siūlo skirtingus mokesčių tarifus įvairioms produktų kategorijoms. Čia yra suskirstymas:

„Amazon“ iš viso yra 119 928 851 produktai nuo 2019 m. balandžio mėn

produkto kategorija

TOP 10 KATEGORIJŲ, KURIOSE DAUGIAU PRODUKTŲ SKAIČIŲ AMAZON.COM
„AMAZON“ SUSIJUSIOS RINKOS POZICIJĄ

Viskas susijusi su tikslinių lankytojų siuntimu į „Amazon“ ir komisinio mokesčio už įsigytą medžiagą gavimu. Kaip atspėsite, jūsų uždarbis priklausys nuo jūsų nurodytų žmonių skaičiaus ir išleistų pinigų sumos. Šie skaičiai priklausys nuo srauto į jūsų svetainę ir nišinių produktų, kuriuos reklamuojate. Remdamiesi savo svetainės ar tinklaraščio našumu, galite uždirbti nuo 50 iki 50 000 USD, žemiau parodysime keletą sėkmingų „Amazon“ filialų svetainių..

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mokesčius, apsilankykite oficialiame tinklalapyje „Amazon Associates“ programos mokesčio ataskaita.

„Amazon“ produktų reklamavimo būdai

„Amazon Associates“ viduje rasite įvairių priemonių generuoti partnerių saitus. „Amazon“ siūlo tris būdus, kaip į savo svetainę įtraukti produktų nuorodas ir skelbimus: teksto nuorodas, antraštes ir vietinio apsipirkimo skelbimus.

Teksto nuorodos

Pats veiksmingiausias būdas nukreipti lankytoją į „Amazon“ yra naudoti teksto nuorodą svetainės turinyje. Pasak Darren Rowse iš „Problogger“, kuris uždirbo šimtus tūkstančių iš „Amazon“ partnerių programos, 99% konversijų įvyksta iš teksto nuorodų.

Daugiau nei 60 proc. pardavėjų teigė, kad „Amazon“ pardavimai sudaro daugiau nei tris penktadalius jų pardavimų, o beveik 50 proc. parduoda beveik vien tik su „Amazon“, tai sudaro nuo 80 iki 100 proc.

Pateikiame turinio filialų nuorodų pavyzdį:

Patikrinkite tai golfo klubas. Aš paskutinius tris mėnesius naudoju tokio tipo klubus. Jei norite išbandyti, nusipirkite tik 100 USD ir gaukite nemokamą pristatymą.

Kaip gauti teksto nuorodas:

 • Prisijungę prie savo paskyros juodojoje juostoje spustelėkite skirtuką „Produktų susiejimas“, esantį „Produktų nuorodos“.
67 proc. reklamuoja savo produktus dažniausiai naudodamiesi „Amazon Ads“

„Amazon Associates“

Apie 60 proc. „Amazon“ pardavėjų reklamuoja savo prekes per prekyvietės remiamų produktų platformą
 • Ieškokite elemento, kurį norite susieti.
 • Spustelėkite mygtuką „Gauti nuorodą“, esantį prekės dešinėje.
DVIEJI TREČIAI VISI PARDAVĖJAI SAUGOJO JŲ GAMINIUS, KAI KURIUOS PADARYTI
„AMAZON“ ASOCIACIJOS RINKOS POZICIJA

Gauti nuorodą

 • Norėdami gauti trumpą nuorodą, spustelėkite rodyklę žemyn šalia mygtuko „Gauti nuorodą“ ir spustelėkite „Sutrumpinti URL“.
 • Pasirinkite, ar norite „Tekstas“ ir „Vaizdas“, „Tik tekstas“ ar „Tik vaizdas“, ir pasirinkite spalvų parinktis bei tai, ar norite atidaryti naujame lange.

Tinkinkite ir gaukite HTML

 • Nukopijuokite HTML kodą laukelyje „Gauti šio produkto nuorodos HTML kodą“.
 • Įklijuokite HTML kodą pageidaujamoje savo svetainės skiltyje.

Antraštės

Naudokite karuselines antraštes. Reklamuodami savo filialų nuorodas per reklamjuostes, pabandykite naudoti „Amazon“ karuselines reklamjuostes, kurios padės padidinti jūsų konversijų rodiklius labiau nei įprastos statinės reklaminės antraštės. Daugelis ekspertų teigia, kad naudodamiesi „amazon“ karuselinėmis reklamjuostėmis, jų dukterinės įmonės uždarbis labai padidėjo

Lengviausias būdas gauti nuorodą į savo svetainę yra naudojant reklamjuostę. Tačiau įrodyta, kad tai nėra pats efektyviausias būdas uždirbti pardavimo.

Čia yra „Amazon“ reklaminių juostų pavyzdys:

Populiariausi prekės ženklai

Kaip gauti reklamjuosčių nuorodas:

Greitai judėkite. Jei matote, kad konkurentų nėra sandėlyje, jums gali būti tinkamas laikas sumažinti kainas ir (arba) padidinti skelbimus. Jei matote, kad konkurentų apžvalgos auga greičiau nei jūs, pabandykite išsiaiškinti priežastį. Ieškokite naujų ir novatoriškų idėjų, tokių kaip atvaizdai ar produktų turinys iš platesnių kategorijų, ir įgyvendinkite jas prieš konkurentus
 • Prisijungę prie savo paskyros svetainėje affiliate-program.amazon.com spustelėkite viršutinę juodą juostą, esančią skirtuke „Produktų susiejimas“, esančią „Baneriai“..

„Amazon Associates“

 • Slinkite žemyn ir pasirinkite kategoriją, iš kurios norėtumėte gauti reklamjuostę.
Reguliariai tikrinkite, ar puslapiuose nėra klausimų ir naujų atsiliepimų. Daugelis klientų daugiau laiko praleidžia klientų klausimų ir apžvalgų peržiūrai nei prekės ženklo paskelbtam turiniui, todėl būtinai reguliariai patikrinkite ir atsakykite į juos, jei reikia

Reklamjuostės nuorodos

Akcijos, įskaitant „Lightning Deals“, yra puikus būdas parduoti vienetus didesniu greičiu, o tai galiausiai sukelia daugiau apžvalgų. Tikslas ne visada būti reklamai ar didelių nuolaidų teikimui, tačiau jei jūs galite tai įvertinti savo produkto gyvavimo ciklo pradžioje „Amazon“, tai yra puikus būdas gauti papildomų apžvalgų ir sukurti tinkamumą, kad kiti klientai galėtų jus rasti..
 • Galite pasirinkti norimo dydžio reklamjuostę spustelėję dydį žemiau pasirinktos kategorijos, arba galite slinkti po sąrašą, kad rastumėte norimą.
 • Nukopijuokite HTML kodą po norima reklamjuoste ir įklijuokite jį savo svetainės kode.

Vietiniai apsipirkimo skelbimai

Tas pats pasakytina apie vietinius skelbimus. Jie atrodo gražiai, tačiau nekonvertuoja ir teksto nuorodų. Sulaukiate mažiau paspaudimų, nes jie atrodo kaip skelbimas.

Čia pateiktas vietinių apsipirkimo skelbimų pavyzdys:

„Amazon“ rimtai ir griežtai vertina savo svetainės išvaizdą, todėl produktų vaizdai turi būti profesionalios kokybės ir tiksliai parodyti parduodamą produktą

Susiję produktai

Kaip gauti vietinių skelbimų nuorodas:

 • Prisijungę prie savo paskyros svetainėje affiliate-program.amazon.com spustelėkite viršutinę juodos juostos skirtuką „Produktų susiejimas“, esantį „Natūralių pirkinių skelbimai“..
 • Pasirinkite, kokio tipo vietinio apsipirkimo skelbimo norėtumėte, spustelėdami „Sukurti skelbimų rinkinį“ ir pasirinkdami iš šių parinkčių:
Yra daugybė „Amazon“ SEO raktinių žodžių tyrimo įrankių, tačiau „Sonar by Sellics“ turi nemokamą versiją ir yra gera vieta pradėti

Pirkinių skelbimai

 • Rekomenduojami skelbimai yra skelbimai, kuriuose automatiškai pateikiamos atitinkamos „Amazon“ produktų rekomendacijos, atsižvelgiant į jūsų puslapio turinį ir lankomus vartotojus.
 • Paieškos skelbimai yra skelbimai, kurie leidžia jūsų lankytojams pasinaudoti „Amazon“ paieškos rezultatais tiesiai į jūsų svetainę. Įtraukite produktų rekomendacijas, pagrįstas paieškos frazėmis ar raktiniais žodžiais, kuriuos pasirinkote arba įvedėte lankytojai.
 • Tinkinti skelbimai leidžia jums pasirinkti mėgstamus produktus, kuriuos norėtumėte reklamuoti, ir įdėkite skelbimų rinkinį į savo produktų straipsnių įrašus.
 • Pasirinkite kategorijas ar elementus, kuriuos norėtumėte turėti savo skelbimuose, taip pat „Fallback“ (jei elemento ar kategorijos tam tikru metu negalima rasti „Amazon.com“, tai užpildys) ir visus išplėstinius nustatymus, tokius kaip dydis.
Beveik pusė vartotojų – 48 proc. – mažiau nei per 2 metus pardavė „Amazon“. Daugelyje jų dirba nedaug darbuotojų, tačiau apklausos respondentai teigė, kad didžioji jų elektroninės prekybos dalis parduodama per „Amazon“

Susiję produktai

 • Nukopijuokite HTML kodą ir įklijuokite jį į savo svetainės kodą.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite oficialiame „Amazon“ puslapyje Produktų nuorodos, reklamjuostės ir vietinių pirkinių skelbimai.

Pasirinkite produktus, kuriuos norite reklamuoti

Žmonės perka beveik viską „Amazon“. Turėtumėte sugebėti rasti gerą susijusių produktų pasirinkimą, kad reklamuotumėte bet kurią savo svetainės nišą.

Pirmas dalykas, kurį galite padaryti, yra patikrinti Geriausių pardavėjų puslapį. Kairėje pusėje galite naršyti departamentus ir pasirinkti jūsų svetainei tinkamų produktų kategorijas.

Beveik 50% „Amazon“ klientų yra pasirengę išbandyti naujus prekės ženklus ar produktus

„Amazon“ bestseleriai

PAGRINDINIAI VEIKSNIAI JAV VARTOTOJAMS, PARDUOTI VEIKTI „AMAZON 2019“
PAGRINDINIAI VEIKSNIAI

Visada naudokite produktus, glaudžiai susijusius su jūsų svetainės niša. Norėdami pasirinkti lankytojus, ieškančius tam tikrų daiktų, galite pasirinkti plačią kategoriją ir konkrečių produktų nišą. Tokiu būdu lankytojai daug labiau linkę spustelėti ir nusipirkti. Pvz., Fotoaparatas ir nuotrauka> Priedai> Krepšiai ir dėklai> Filtrų dėklai.

Kalbant apie tai, kuriuos prekių taškus reklamuoti, reikia laikytis principo, kad prekės yra vidutinės. Daiktus už mažą kainą paprastai lengva parduoti, tačiau komisinis mokestis per mažas. Kita vertus, aukščiausios klasės gaminiams taikomi daug didesni mokesčiai, tačiau juos parduoti nebus lengva.

Tai reiškia, kad geriausias būdas yra daiktai, kurių vertė yra nuo 50 USD iki 200 USD. Šiuo metu jūsų komisiniai yra geri, o daiktus bus lengviau parduoti.

Atminkite, kad svarbu reklamuoti aukštos kokybės produktus. Taigi, stebėkite klientų apžvalgas ir įvertinimus.

Kokio tipo turinį rašyti ir raktinius žodžius naudoti

Dabar, kai jūs suprantate, kokius produktus galite reklamuoti, laikas dirbti kuriant turinį, kuris lankytojams leis pasiruošti pirkti produktus.

Mes čia nekalbėsime apie raktinių žodžių tyrimus. Vietoj to, mes atskleisime, kokie straipsniai veikia geriausiai, kai reikia parduoti filialus.

Būk nuodugnus savo apžvalgoje ir pabandyk aprašyti visus dalykus, kuriuos norėtum pamatyti, jei būtum skaitytojas

Produktų apžvalgos

Tai turbūt patys populiariausi straipsniai, kuriuos žmonės rašo ir naudoja, kad užsidirbtų pinigų „Amazon“. Pasirinkite bet kurį produktą savo nišoje ir parašykite apie jį apžvalgą.

Geriausias produkto, susijusio su jūsų niša, kokybės peržiūra yra geriausias būdas padidinti paspaudimų skaičių ir parduoti filialus.

Šis segmentas tampa vis populiaresnis ir per pastaruosius kelerius metus atsirado „be dėžutės“. Akivaizdu, kad klientams patinka skaityti nuodugnius tikrų žmonių atsiliepimus apie produktus.

Įsitikinkite, kad jūsų atsiliepimas yra skirtas žmonėms, naudojant suprantamus žodžius

Pavadinimų pavyzdys:

 • „Apple MacBook air“ 13 colių apžvalga
 • „Canon EOS-1D X Mark II“ korpuso apžvalga

Geriausi produktai

Atminkite, kad galite neriboti daugybės produktų apžvalgų; galite sukurti svetainę, skirtą tik produktų apžvalgoms

Tai ne paslaptis; žmonės visada nori nusipirkti geriausius daiktus. Šie žmonės paprastai mielai išleidžia daugiau pinigų, kad gautų kuo geresnes prekes.

Be to, tokio tipo turinys sulaukia tonos srauto, jei jį galite reitinguoti paieškos sistemose. Kai kurie tinklaraštininkai mano, kad šis turinys sulaukia didžiausio konversijos srauto.

Pavadinimų pavyzdys:

 • Geriausi nešiojamieji kompiuteriai studentams 2019 m
 • Geriausios ausinės bėgikams 2019 m

Produktų palyginimas

Kai jūs paminite peržiūrėtą produktą, o ne tiesiogiai siejate su produktu, geriausia, jei galėtumėte pateikti nuorodą į savo apžvalgą. Tai sumažins jūsų filialų saitus (kurie nepatinka paieškos sistemoms) ir potencialiam klientui suteiks „skonio“ jūsų reklamuojamą produktą.

Kadangi šiandien yra daugybė prekių ženklų ir produktų, ne visada yra lengva pasirinkti, kuriuos produktus pirkti. Taigi žmonės mėgsta ir turi palyginti produktus prieš priimdami galutinį sprendimą. Jei galite pateikti pakankamai informacijos ir pateikti tikslias rekomendacijas, lankytojai įsigis jūsų rekomenduotas prekes.

Pavadinimų pavyzdys:

 • „iPhone X“ ir „Galaxy s9“
 • „Leica M10“ kamera palyginti su „Canon 5D Mark IV“
„Amazon“ jūsų gaminių pavadinimuose leidžia naudoti 250 simbolių ir rašant juos rekomenduoja naudoti konkrečią formulę: produkto prekės ženklas / aprašymas + eilutė / kolekcija + medžiaga / ingredientas + spalva / dydis + kiekis

Pardavimai, akcijos ir nuolaidos

„Amazon“ beveik neturi produktų, kuriems nėra išvardytų nuolaidų. Atkreipkite dėmesį į tokio tipo reklamas, nes jas gali būti verta reklamuoti (jei tai svarbu jūsų skaitytojams)..

Pavadinimų pavyzdys:

 • Parduodamas pigus „MacBook Pro“
 • Gaukite „Samsung Galaxy s9“ 10% nuolaidą kuponui
Daugiau dėmesio skirkite naudai. Kai kas nors nusprendžia nusipirkti kokį nors konkretų produktą, jis tai padaro pamatęs pranašumus, o ne kulkos bruožus

Kaip išsirinkti

Kai žmonės planuoja pirkti produktą toje pačioje kategorijoje, kurioje niekada anksčiau nepirko, paprastai jiems kyla daugybė klausimų apie naujokus. Jei sukursite naudingą turinį „Kaip pasirinkti“ ir apžiūrėsite jį pasirinkdami tam tikrą produktą, jie įsiklausys į jūsų patarimus ir pirks.

Pavadinimų pavyzdys:

Vartotojai vis atsargiau žiūri į komercines apžvalgas (nes jūs galite gauti naudos, jei jie perka vieną iš produktų). Jei įmanoma, į savo įrašus įtraukite vartotojų sugeneruotas apžvalgas ir įvertinimus, kad padidintumėte patikimumą
 • Kaip išsirinkti geriausią čiužinį
 • Kaip išsirinkti geriausius golfo klubus

Naujų produktų pristatymas

Produktų paleidimas yra karštas. Apie juos tikrai rašo daug konkurencijos, tačiau tiek pat daug žmonių vartoja ir naujų produktų turinį. Jei galite patraukti dalį paleidimo srauto ir priversti jį konvertuoti, tai gali būti verta savo laiko.

Anot „Amazon“, „A +“ turinys gali padidinti pardavimus vidutiniškai 3–10%, šviesdamas vartotoją apie jūsų produktą ir prekės ženklą

Pavadinimų pavyzdys:

 • Naujos „iPhone Xs“ funkcijos ir kainos
 • Naujos „Beats“ ausinės 2019 m

Patarimai ir gudrybės

Viename įraše naudokite bent dvi dukterines nuorodas

Kiekviename rašomame straipsnyje naudokite kelias partnerių nuorodas. Kiekvieną kartą užsimindami apie produktą, galite įtraukti dukterinės įmonės nuorodą. Tai ne tik padėtų pritraukti daugiau žmonių į „Amazon“, bet ir patogi naudoti.

Produktų vaizdus galite spustelėti

Patikrinkite, ar prekės jau parduodamos „Amazon“. Nemokami įrankiai kaip Keepa.com gali padėti įvertinti, ar daiktus tam tikru metu jau pardavė „Amazon Retail“

Kai naudojate produktų paveikslėlius savo turinyje, įsitikinkite, kad žmonės gali juos spustelėti. Kai kurios svetainės padidina paspaudimų rodiklį net 30%, kai prideda šią funkciją.

Čia yra HTML kodo pavyzdys:

Apsvarstykite galimybę daugiau išnaudoti „Amazon“, jei esate paleidimo režime. Ambicingesni startuoliai, norintys išleisti visiškai naują produktą, taip pat gali bandyti kreiptis į „Amazon Launchpad“, kuris supaprastina naujų, pradedančių įmonių, kūrimą, rinkodarą ir mažmeninę prekybą. Tai apima pagalbą tvarkant atsargas ir vykdant užsakymus

HTML KODO pavyzdys

Nukreipkite į „Amazon“ kuo daugiau žmonių

„Amazon“ naudojimo rezultatai kartais gali būti fenomenalūs: Pietų Karolinoje įsikūrusi ornamentų įmonė „Palmetto Engraving“ iš „Amazon“ gavo 18 000 užsakymų po to, kai buvo parodyta „Amazon“ per juodojo penktadienio išpardavimus, sakė „Palmetto Engraving“ viceprezidentas Dennisas Solomonas. Iki tol didžiausias pardavimų srautas buvo 200 užsakymų per internetinę mažmeninę prekybą „Etsy“

Kaip jau minėjome aukščiau, „Amazon“ jums pateiks komisinius už bet kokį produktą, kurį žmonės perka per savo dukterinės įmonės nuorodą. Taigi, kuo daugiau žmonių nurodysite „Amazon“, tuo daugiau pinigų jie galėtų gauti ir tuo daugiau pinigų galėsite uždirbti.

Pasiruoškite ir susitelkite į atostogas

Būkite pasirengę stovėti už savo produkto ar paslaugos. Norint išsiskirti konkurentų jūroje, labai svarbu pagaminti gerą produktą. Mokėjimas už reklamą „Amazon“ padės pasiekti geresnius rezultatus ir jų nereikėtų atmesti. Tačiau „Amazon“ dinamika taip pat reiškia, kad vartotojai gali palikti neigiamus atsiliepimus, kurie gali paslėpti trokštančius prekės ženklus

Visi žinome, kad atostogų sezonas yra beprotiškas tiems, kurie turi verslą, kuris parduoda produktus (ypač fizinius). Paieškos srautas padidėja, o konversijų rodikliai yra didesni nei bet kada.

Įsitikinkite, kad pasiruošėte atostogų sezonui, nes tada galėsite uždirbti daugiausiai pajamų. Užsiimkite likus dviem mėnesiams iki Kalėdų, bet nepamirškite apie juodąjį penktadienį ir elektroninį pirmadienį.

Įsitikinkite, kad naudojate tinkamą svetainės išdėstymą

Jūsų svetainės išdėstymas ir dizainas vaidina didelę reikšmę jūsų „Amazon“ dukterinės įmonės sėkmei. Kurdami savo svetainę, turėtumėte atsiminti kelis dalykus.

 • Mobilus suderinamumas ir švarus dizainas
 • Lengva rasti filialų nuorodas
 • Naudokite pasirinktinę „WordPress“ temą „Amazon“ filialų svetainėms
Retkarčiais pasiūlant didelę nuolaidą ar vykdant dienos sandorį galite gauti pakankamai prekės ženklo parodymų ir pritraukti pakartotinių pirkėjų. Tai kartu su puikiomis apžvalgomis ir optimizuotu SEO gali padėti sukurti sėkmingą strategiją

Turėdami omenyje šiuos dalykus, galėsite daugiau dėmesio skirti turinio kūrimui.

Norėdami palengvinti savo gyvenimą, naudokite „WordPress“ papildinius

Jei ketinate visomis jėgomis naudotis savo „Amazon“ dukterine svetaine „WordPress“, gali tekti naudoti pasirinktinį papildinį, pvz. „EadsyAzon“. Tai palengvins jūsų gyvenimą ir padės rasti nuorodas bei paveikslėlius ir greitai juos paskelbti savo svetainėje.

Sėkmingų „Amazon“ filialų svetainių pavyzdžiai

Galiausiai norėtume parodyti jums keletą „Amazon“ filialų svetainių, perkeliančių ją į kitą lygį, pavyzdžių. Peržiūrėkite juos ir atkreipkite dėmesį, kaip jie priima „Amazon“ produktų pasiūlymus.

Pavyzdžiui, „Tuft & Needle“, čiužinių pramonės sutrikdytojas, savo veiklą pradėjo visiškai internete ir 100 mln. pardavimų sudarė tik 2016 m., sakė Jeffas Wellsas iš „Tuft & Needle“. Wells yra „Amazon“ strategijos viceprezidentas, atsakingas už čiužinių ardytuvą, kuris skirtas tik įmonės požiūrio į pardavimą „Amazon“ valdymui..

Išvada

Tai yra praktiškai visa kelionė, kurią turite įveikti dirbdami „Amazon“ filialų rinkodaros svetainėje. Svarbu pažymėti, kad kantrybė vaidina lemiamą vaidmenį visame procese, nes srauto į jūsų svetainę kūrimas užima daug laiko. Tačiau jei atliksite visus aukščiau paminėtus veiksmus, neabejotina, kad laikui bėgant jums pasiseks.

Todėl uždirbdami pinigų naudodami „Amazon“ filialą, turėdami pakankamai atsidavimo, motyvacijos, laiko ir aistros, galite pasirinkti bet ką.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map