Kaip susikurti individualizuoto verslo el. Laišką 2020 m

El. Laiškai yra plačiai naudojami kaip efektyvi komunikacijos priemonė asmeniniam ir įmonės naudojimui. Verslo el. Paštas vis dar užima svarbiausią vaidmenį kuriant ryšius ir didinant konversijas. Tai taip pat yra neatsiejama daugelio kompanijų, realizuojančių jo potencialą, el. Pašto rinkodaros kampanijų dalis. Kai klesti skaitmeninė ekonomika, sunku įsivaizduoti bet kokią įmonę, kuri neturi profesionalaus el. Pašto adreso.


Ar jūsų verslas naudoja pasirinktinį el?

Dideliame prekės ženklo paveikslėlyje tai gali atrodyti kaip maža detalė, tačiau tai gali suteikti daug naudos. Šiame vadove aš jums parodysiu, kaip susikurti tinkintą el. Pašto adresą jūsų verslui naudojant esamą ar naują domeno vardą. Jūsų naujas el. Paštas atrodys taip – „[email protected]“.

Sukurkite el. Pašto infografiką
Peržiūrėkite, kaip sukurti pasirinktinį el. Paštą [Infographic]

Turinys

 • Kodėl jums reikalingas tinkintas el. Pašto adresas?
 • Greitas pradmuo – tinkintas el. Paštas pradedantiesiems
 • Tinkinto el. Pašto nustatymas naudojant „G Suite“ („Google“)
 • Sukurkite el. Laišką naudodami alternatyvas „G Suite“
 • El. Pašto sinchronizavimas su trečiųjų šalių programine įranga
 • El. Pašto paskyros prijungimas prie mobiliojo telefono
 • DUK
 • Išvada

Kodėl jums reikalingas tinkintas el. Pašto adresas?

mergina vairuoja firminį automobilį

Nesvarbu, ar esate tinklaraštininkas, ar įmonės savininkas – tinkintas el. Pašto adresas išskirs jus iš konkurentų. Jei ieškote darbo, profesionalus el. Pašto adresas jus išskirs iš kitų perspektyvų. Jei kuriate tinklaraštį, norėsite naudoti tinklą, kad sukurtumėte gerą prekės ženklo įvaizdį ir sukurtumėte išskirtinę reputaciją internete. Turėdami suasmenintą el. Pašto adresą tai padėsite padaryti, nes tai padės išsiskirti iš kitų savo nišos tinklaraštininkų..

Tas pats truizmas galioja ir kuriant savo prekės ženklą. Tinkinta el. Pašto sąskaita suteikia tiesioginį patikimumą ir parodo, kad esate profesionalus. Tai puikus būdas išsiskirti iš kitų savo pramonės atstovų, kurie sukuria nepamirštamus pirmuosius įspūdžius.

Jei išlaikysite bendrą el. Pašto adresą, rizikuojate pasirodyti mėgėjiškai. Ar ne laikas pasidaryti savo el. Paštą ir parodyti, kad esate protingas ir rimtai žiūrite į savo verslą?

Be to, žmonės labiau atsimena jus, nes yra įpratę matyti gmail.com, hotmail.com ir kitus bendrus el. Laiškus. El. Pašto nustatymas savo domene padarys jus įsimintiną. Trumpam pagalvok apie tai: kiek kartų tu akimirksniu pamiršai tai, kas buvo prieš @ gmail.com?

Patikrinkite savo tapatybę ypač konkurencingame verslo pasaulyje ir apverskite visą žaidimą rodydami unikalų ir atpažįstamą profesionalų el. Laišką. Tai yra paprastas būdas parodyti, kad turite tikrą verslą, o ne hobį.

Pastaba: Jei turite svetainę (domeno vardas + žiniatinklio priegloba) arba ketinate ją sukurti, galite nemokamai nustatyti savo el. Pašto paslaugų teikėjo el. Pašto adresą. Visos žiniatinklio prieglobos įmonės, tokios kaip „Bluehost“, siūlo NEMOKAMAS el. Pašto paskyras su savo prieglobos planais. Jums tiesiog reikia prisijungti prie paskyros ir per kelias minutes galite nustatyti savo el. Pašto adresą.

el. pašto geriausios praktikos pavyzdžiai

Greitas pradmuo – tinkintas el. Paštas pradedantiesiems

Sukurti naują el. Pašto abonementą iš tikrųjų yra paprasta ir, net jei esate visiškai naujas procesas, bet kada jį sustabdysite. Pagalvokite apie tai kaip apie svetainės kūrimą, nes pirmiausia įsigyjate domeno vardą ir pasirenkate el. Pašto prieglobos teikėją. Jei turite savo verslo svetainę, tuomet jau turite savo domeno vardą. Tokiu atveju geriausias pasirinkimas yra naudoti šį vardą el.

Jei dar neturite domeno vardo, turėsite jį nusipirkti. Galite įsigyti domeno vardą iš domenų registratoriaus ir prijungti jį prie el. Pašto prieglobos teikėjo. Arba galite nusipirkti domeno vardą tiesiai iš jūsų pasirinkto el. Pašto paslaugų teikėjo. Mes išsamiai parodysime, kaip sudaryti el. Pašto paskyras skirtingose ​​įmonėse.

1. Domeno vardo pirkimas

Kaip jau minėjau aukščiau, domeno vardą galite nusipirkti net su registratoriumi ar el. Pašto prieglobos paslaugų teikėju. Yra daug domenų vardų registratorių, iš kurių galima pasirinkti, tačiau populiariausi yra – „Godaddy“, „Namecheap“ arba „Hover“.

Kaip jūs iš tikrųjų perkate domeno vardą? Eikite į pasirinktą domenų registratoriaus svetainę ir jums bus pateiktas teksto laukelis, kuriame turėtumėte įvesti norimą domeno vardą.

Štai pavyzdys, padėsiantis susidaryti aiškų vaizdą, kaip turėtų atrodyti jūsų el. Pašto adresas: Pavyzdžiui, jūsų [email protected] vardas.com. Galite pasirinkti kitus aukščiausio lygio domenus, tokius kaip .org, .net ar daugelį kitų, tačiau aukščiausio lygio domenas .com yra plačiausiai naudojamas ir įsimintiniausias..

Įvedę savo domeno vardą, pasirinkite aukščiausio lygio domeną ir patikrinkite, ar yra jūsų norimas abiejų derinys. Jei ne, turite sugalvoti kitą domeno vardą, nes negalite užregistruoti jau įregistruoto domeno vardo. Radę galimą domeno pavadinimą, spustelėkite vardo ir aukščiausio lygio domeno derinį ir pridėkite jį į savo krepšelį.
Vėliau jūsų bus paprašyta prisijungti prie sąskaitos ir įvesti pagrindinę kontaktinę informaciją bei pasirinktą mokėjimą. Patvirtinus jūsų sąskaitą ir patvirtinus mokėjimą, jūsų domeno vardas bus užregistruotas.

2. El. Pašto paslaugų teikėjo pasirinkimas

Pasirinkdami el. Pašto prieglobos paslaugą, turite pasirinkti tokią, kuri jums pasiūlys geriausius el. Pašto valdymo sprendimus, saugojimo talpą, techninę paramą ir, žinoma, pasiūlys jums jų paslaugas už prieinamą kainą. Galite pasirinkti iš daugybės el. Pašto prieglobos paslaugų teikėjų, tokių kaip „Google“ („G Suite“), „Office 365 Business Essentials“ (įskaitant visą „Office“ rinkinį ir daugybę internetinių paslaugų), „Zoho Mail“, „FastMail“, „ProtonMail“, „Pobox“ ir „Rackspace“ el..

El. Pašto kūrimo procesas yra beveik vienodas su visais el. Pašto prieglobos klientais. Kitame skyriuje išsamiau apžvelgsite pagrindinius paslaugų teikėjus ir atliksite visus veiksmus, kuriuos jums reikės atlikti, įskaitant domeno vardo pirkimą nenaudojant domenų registratoriaus..

Tinkinto el. Pašto nustatymas naudojant „G Suite“ („Google“)

tinkintas el. pašto adresas

„G Suite“

Pagrindiniai bruožai

 • Prieiga prie populiarių „Google“ programų, tokių kaip „Gmail“, Kalendorius, Dokumentai, Skaičiuoklės ir kt.
 • El. Pašto adresai su jūsų įmonės domeno vardu
 • Dirbkite viename dokumente su komandos draugais
 • Saugokite ir bendrinkite failus debesyje naudodami „Google“ diską
 • Patvirtinimas dviem veiksmais ir prisijungimas vienu metu
 • Tvarkykite viską iš vienos vietos per „Administrator“ pultą
 • Ieškokite visose programose naudodami „Google Cloud Search“
 • Šlamšto, kenkėjiškų programų ir sukčiavimo aptikimas
 • Skirkite vartotojams skirtingus vaidmenis
 • Tvarkykite neskelbtinus duomenis naudodami „Google Vault“

Kainodara

 • „G Suite“ kainos prasideda nuo 6 USD vienam vartotojui per mėnesį pagrindiniam planui
 • Verslo plane pridedamos papildomos programos ir funkcijos – 12 USD vienam vartotojui per mėnesį
 • „Enterprise“ suteikia jums viską, kas yra 25 USD vienam vartotojui per mėnesį


Aukščiausios kokybės „Google Meet“ funkcijos dabar prieinamos visiems „G Suite“ klientams iki 2020 m. Rugsėjo 30 d. Pradėkite nemokamą „G Suite“ bandomąją versiją jau šiandien.

1 veiksmas: sukurkite sąskaitą

Kaip ir naudodamiesi bet kuria kita paslauga, prieš nustatydami išsamią informaciją, jums reikės galiojančios paskyros. Taip pat yra tam tikrų techninių dalykų, tačiau nešiokitės mane, atlikite kiekvieną žingsnį ir jums viskas bus padaryta greitai.

Pradėjusiesiems, atidarykite „G Suite“ ir spustelėkite mygtuką Didelis „Pradėkite“.

„gsuite“ Pradėkite darbą

Įveskite pagrindinę informaciją, pvz., Įmonės pavadinimą, komandos narių skaičių ir vietoves, ir spustelėkite „Kitas“.

didelis vartotojų skaičius

Tada užpildykite administratoriaus informaciją (vardą ir pavardę bei dabartinį el. Pašto adresą).

gsuite kontaktinė informacija

Po to „G Suite“ paklaus, ar norite naudoti jau naudojamą domeną, ar norite įsigyti naują. Pagal šį vadovą manau, kad jūs jau nusipirkote prieglobą ir nustatėte savo domeno vardą. Jei ne, tiesiog pasirinkite kitą mygtuką ir atlikite veiksmus, kad nusipirktumėte naują domeną per „Google“.

Pasirinkite mygtuką „Taip, aš turiu vieną, kurį galiu naudoti“.

„gsuite“ domeno žingsnis

Tada įveskite savo užregistruotą domeno vardą.

„gsuite“ įveskite domeną

Kitame ekrane turėsite patvirtinti, kad jūsų įvestas domenas iš tikrųjų yra tas, kurį norite naudoti. Pasinaudokite šia proga ir patikrinkite, ar nėra rašybos klaidų.
Po to jūs pagaliau pasiekėte ekraną, kuriame galite pasirinkti savo vartotojo vardą (naujam el. Laiškui) ir slaptažodį. Paprastai žmonėms asmeninis vardas bus nustatytas kaip vartotojo vardas. Tai reiškia, kad jūsų verslo el. Paštas bus jūsų [email protected]

gesite signin

Patikrinę, ar nesate robotas, spustelėkite žemiau esantį mygtuką „Sutinku ir tęsti“, kuriuo pateksite į kitą proceso veiksmą.

2 veiksmas: patvirtinkite savo domeną

Prieš pradėdami naudoti naują el. Pašto adresą naudodami „G Suite“, turėsite patvirtinti, kad iš tikrųjų esate domeno savininkas. Nebūtų smagu, jei tik kas nors galėtų sukurti el. Laišką su jūsų domenu, tiesa? Štai kodėl atlikdamas šį veiksmą „G Suite“ nori įsitikinti, kad galite pasiekti tam tikrą domeną ar svetainę, kurioje jis yra priglobtas..

Yra keturi skirtingi domeno patvirtinimo metodai:

 1. Sukurti TXT įrašą (rekomenduojama) – pasirinkite šį, jei galite redaguoti savo domeno įrašus.
 2. Sukurkite CNAME įrašą – pasirinkite šį, jei galite redaguoti savo domeno įrašus.
 3. Pridėti metažymą – pasirinkite šią, jei galite redaguoti pagrindinį savo svetainės puslapį.
 4. Įkelkite HTML failą – pasirinkite šį, jei galite įkelti failus į savo svetainę.

Jei jau turite prie domeno pridėtą svetainę, paprasčiausias būdas patikrinti domeną būtų pridėjus metažymą. Tokiu atveju jums tereikia surasti index.html failą serveryje, atidaryti jį ir įdėti kodą iškart po ir prieš tai žymės. Jūsų index.html failas turėtų patikti maždaug taip:
Mano titulas


Puslapio turinys

Išsaugoję dokumentą, grįžkite į „G Suite“ sąrankos ekraną ir spustelėkite mygtuką tęsti. „Google“ užtruks keletą minučių, kad patvirtintų jūsų domeną, ir jūs būsite pasirengę tęsti.
Vis dėlto rekomenduojamas domeno patvirtinimo metodas yra pirmasis – pridėti TXT įrašą. Tai tik paprastas tekstas, kuris „Google“ nurodo, kad esate tikrasis to domeno savininkas (tai įrodo, kad jūs turite prieigą prie jo ir kad galite užrašyti kodą, kurį „Google“ jums duos). Galite sužinoti daugiau apie tai čia. Taigi, pažiūrėkime, kaip tai padaryti:

 1. Pasirinkite „TXT Record“ patvirtinimo metodą ir spustelėkite „Tęsti“. „Google“ atpažins, kurią prieglobos įmonę naudojate, todėl čia gausite visas būtinas instrukcijas.
 2. Naujame skirtuke atidarykite domeno prieglobos svetainę.
 3. Prisijunkite naudodami domeno prieglobos vartotojo vardą ir slaptažodį. Jei pamiršote slaptažodį, susisiekite su jų palaikymo komanda.
 4. Nukopijuokite savo TXT patvirtinimo kodą, kuris atrodo maždaug taip: „google-site-verification = RjedsDxDER5lbFwmww2R5KS-fpnjertreH-RwJnRYP4
 5. Eikite į savo DNS įrašus. Puslapis arba skirtukas greičiausiai pavadintas DNS valdymu, vardų serverio valdymu, valdymo skydeliu arba jis yra išplėstiniuose nustatymuose.
 6. Raskite parinktį pridėti naują įrašą.
 7. Pridėkite savo TXT įrašą.

Pirmiausia jūsų paklaus apie įrašo tipą. Tiesiog pasirinkite TXT.

Laukelyje Vardas / Pagrindinis kompiuteris / Pseudonimas įveskite @ arba tiesiog palikite jį tuščią. Jūsų kompiuteris gali paprašyti įvesti savo domeną; tokiu atveju turėtumėte įvesti kažką panašaus į savo domeną.com.

Tada turėtumėte rasti lauką „Laikas gyventi“ (TTL). Jei turite numatytąją vertę, palikite ją tokią. Kitu atveju įveskite 86400. Laukelyje Reikšmė / Atsakymas / Paskirtis įklijuokite anksčiau nukopijuotą TXT patikrinimo įrašą ir išsaugokite įrašą.

Jei matote įspėjamąjį pranešimą apie DNS nustatymų pakeitimą, nekreipkite į tai dėmesio. Pridėję TXT įrašą nepažeisite savo svetainės ar DNS nustatymų, todėl jums nereikės dėl to jaudintis.

Baigę tai grįžkite į „G Suite“ sąrankos ekraną ir spustelėkite mėlyną mygtuką „Patvirtinti mano domeną“. Kaip ir naudojant bet kurį kitą patvirtinimo metodą, „Google“ prireiks iki valandos (paprastai tai yra daug greičiau), kad būtų galima įkelti naują informaciją ir suteikti jums prieigą prie domeno. Ir net jei jus gali patvirtinti per kelias minutes, paprastai praeina kelios valandos, kol jūsų naujas el. Pašto adresas pradės veikti. Taigi, nesijaudinkite, bet skirkite laiko tyrinėti „G Suite“ ir visas jo siūlomas galimybes.

3 veiksmas: pridėkite naujų vartotojų

Pagaliau techninė informacija yra už jūsų, ir jūs atsipalaiduojate tyrinėdami „G Suite“ administratoriaus sritį. Laikydamiesi „Google“ gairių, kitas dalykas, kurį turėtumėte padaryti, yra pridėti naujų vartotojų į savo verslo el. Pašto paskyrą. Taip yra todėl, kad „G Suite“ yra pritaikyta verslo profesionalams, linkusiems dirbti grupėse. Jei esate solopreneuras, dirbantis vienas, jums greičiausiai nereikės visos programos, kurią siūlo „G Suite“, kolekcijos.

gsuite pridėti vartotojus

 1. Eikite į Paskyros parinktys (viršutiniame dešiniajame ekrano kampe, šalia jūsų avataro).
 2. Pasirinkite piktogramą „Vartotojai“ (antra iš kairės).
 3. Spustelėkite mygtuką „Pridėti naujų vartotojų“.
 4. Įveskite išsamią informaciją apie naują vartotoją.
 5. Spustelėkite mygtuką „Pridėti naują vartotoją“, kad išsaugotumėte pakeitimus.

pridėti naują vartotoją

Po to galėsite nukopijuoti prisijungimo kredencialus ir duoti juos savo komandos nariams, kurie galės pradėti naudoti naujus el. Laiškus ir kitas programas, kuriomis turite prieigą.

4 žingsnis: Grupių kūrimas

Kai turite ne tik porą komandos narių, kuriems reikia prieigos prie „G Suite“, norėsite juos sugrupuoti. Grupuodami vartotojus galite valdyti prieigą prie konkrečių programų iš „G Suite“, apriboti konkrečius veiksmus ir (arba) informaciją.

gsuite add group

 1. Atidarykite paskyros parinktis (viršutiniame dešiniajame ekrano kampe, šalia jūsų avataro).
 2. Spustelėkite trečiąją piktogramą, kuri nurodo grupes.
 3. Apatiniame dešiniajame kampe raskite ir spustelėkite „+“ piktogramą.
 4. Duokite savo grupei vardą.
 5. Sukurkite šios grupės el. Pašto adresą.
 6. Pasirinkite grupės prieigos lygį. Tai gali būti vieša, ribota ar net kažkas tarp jų. Yra penki prieigos lygiai, todėl pažaisk ir surask sau tinkamiausią.

Baigę spustelėkite mygtuką „Sukurti“, kad viskas būtų tinkamai išsaugota. Akivaizdu, kad grupė vis dar tuščia, todėl turėtumėte grįžti į „Vartotojų“ parinkčių puslapius ir įtraukti į grupę konkrečius žmones.

Sukurkite el. Laišką naudodami alternatyvas „G Suite“

Be abejo, „Google“ internetinių programų kolekcija yra pati populiariausia. Sunku rasti ką nors, kas nėra sukūręs „Gmail“ paskyros arba nenaudojęs „Google“ dokumentų bent kartą redaguoti internetinio dokumento.

Taip pat sunku rasti „G Suite“ trūkumų, kai dirbate nedidelėje komandoje. Tai paprasčiausiai turi viską, ko jums gali prireikti, ir veikia nepriekaištingai. Bet su kiekvienu papildomu nariu, kurį norite įsitraukti, mėnesinė sąskaita didėja. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl žmonės ieško „G Suite“ alternatyvų, kurios už mažą kainą gali pasiūlyti beveik tą patį. Tai ypač pasakytina apie tai, jei jums reikia paprastos el. Pašto paslaugos be jokių papildomų varpų ir švilpukų.

Tolesnėse eilutėse mes jums pristatysime šešias „G Suite“ alternatyvas, kurias turėtumėte išbandyti.

Zoho

„zoho“ pagrindinis puslapis

Jei vykdote mažą ar vidutinį verslą, „Zoho“ gali būti jums tinkamiausia alternatyva. Nors ši moderni platforma buvo pristatyta 2008 m., Ji siūlo ne tik pagrindinę el. Pašto paslaugą. Tai leidžia prisijungti prie bendradarbių, supaprastinti kiekvieną užduotį ir sutaupyti laiko kiekvieną dieną jungiant programas, kurių jums tikrai reikia. Iš esmės „Zoho“ yra tradicinių el. Pašto paslaugų ir modernių bendradarbiavimo priemonių, taip pat socialinės žiniasklaidos, mišinys.

Pagrindiniai bruožai

 • Tinkinti domeno el. Pašto adresai
 • Migracija be vargo
 • Programų rinkinys (kalendorius, kontaktai, užduotys, užrašai ir žymos)
 • Bendravimas socialinės ir medijos stiliaus srityje
 • Organizuoti priedai
 • Filtras
 • Išplėstinė paieška
 • Galingas valdymo pultas
 • Didelės integracijos

Kainodara

 • „Zoho“ nemokama iki 5 vartotojų
 • „Mail Lite“ planas prasideda nuo 1 USD per mėnesį
 • „Mail Premium“ planas padidina funkcijų kainą – 4 USD per mėnesį

„Microsoft 365“

„Microsoft 365“ pagrindinis puslapis

Verslui, kuriam reikia patobulinti žaidimą, kai reikia bendrauti realiuoju laiku, taip pat el. Paštu, „Microsoft 365 Business“ turėtų būti galimybė ištirti. Dėl „Microsoft“ programinės įrangos populiarumo ir galimybės teikti tą pačią paslaugą asmeniniuose kompiuteriuose, planšetiniuose kompiuteriuose ir išmaniuosiuose telefonuose, „Microsoft 365 Business“ yra būtinas jūsų verslo sprendimas..

Pagrindiniai bruožai

 • „Office“ programų žiniatinklio ir mobiliesiems versijos
 • Tinkintas domeno adresas
 • Ribota iki 50 GB
 • „OneDrive Cloud“ su 1 TB saugykla
 • Komandų programoje gali būti iki 250 vartotojų

Kainodara

 • „Microsoft 365 Business Basic“ prasideda nuo 5 USD vienam vartotojui per mėnesį
 • Gaukite pirmuosius 6 mėnesius nemokamai su metiniu įsipareigojimu
 • „Microsoft 365 Business Standard“ suteikia daugiau programų ir funkcijų, kurių kiekvienam vartotojui per mėnesį kainuoja 12,50 USD
 • „Microsoft 365 Business Premium“ apima visas programas ir paslaugas, kurių kiekvienam vartotojui per mėnesį kainuoja 20 USD
 • „Microsoft 365“ verslo programos verslui (apima tik programas) – 8,25 USD vienam vartotojui per mėnesį

„Fastmail“

„Fastmail“ pagrindinis puslapis

Jei jums nereikia daugybės bendradarbiavimo programų, kurių greičiausiai net niekada neatidarysite, o tiesiog norite greito ir saugaus darbo su el. Laiškais būdo, tai gali būti „Fastmail“. Po jų interneto programos, kuri dabar atrodo moderni ir paprasta, ir kainų etiketės, leidžiančios net pradedantiesiems įeiti į el. Pašto traukinį, kapitalinio remonto, „Fastmail“ dabar laikoma sunkiu oponentu populiaresniems el. Pašto paslaugų teikėjams.

Pagrindiniai bruožai

 • Saugojimas nuo 2 GB vienam vartotojui iki 100 GB vienam vartotojui
 • El. Paštas be skelbimų
 • Pilnaverčiai kalendoriai
 • Kontaktų sąrašai ir grupės
 • Pašto importavimo įrankis
 • Trys paslaugos viename (el. Paštas, kontaktai ir kalendorius)

Kainodara

 • Nemokamas 30 dienų bandymas
 • Pagrindinis planas prasideda nuo 3 USD vienam vartotojui per mėnesį
 • Standartinis planas kainuoja 5 USD vienam vartotojui per mėnesį
 • Profesionalus planas yra geriausias penkių ir daugiau komandų komandai, po 9 USD vienam vartotojui per mėnesį

„ProtonMail“

„ProtonMail“ pagrindinis puslapis

Kartais saugumas turėtų būti svarbesnis už papildomą funkciją, kurios jums net nereikia. Ši Šveicarijoje įsikūrusi įmonė tai suprato ir nusprendė pasiūlyti paprastą el. Pašto paslaugą, kurioje pagrindinis dėmesys bus skiriamas saugumui ir privatumui.

Pagrindiniai bruožai

 • Duomenų saugumas ir neutralumas
 • „End-to-End“ šifravimas
 • Anonimas el
 • Atviro kodo
 • Modernus gautųjų dizainas

Kainodara

 • Nemokamas vienišiems vartotojams, ne daugiau kaip 500 MB saugyklos ir 150 pranešimų per dieną
 • Galite atnaujinti „Plus“ planą, kurio kaina yra 5 USD per mėnesį
 • Profesionalus planas leidžia iki 5000 vartotojų per mėnesį gauti 8 USD vienam vartotojui
 • Vizualus planas suteikia specifinių funkcijų iki 6 vartotojų, kainuojančių 30 USD vienam vartotojui per mėnesį

Pašto dėžutė

„Pobox“ pagrindinis puslapis

Jei ieškote el. Pašto paslaugų, turinčių patirties, „Pobox“ turėtų būti jūsų pasirinkimas, nes ši paslauga egzistuoja nuo 1995 m. „Pobox“ padės jums sukurti naują el. Pašto adresą visam gyvenimui, o kartu su patikimomis gautomis dėžutėmis turėtų apimti visus pagrindinius el. Pašto poreikius. . Vis dėlto „Pobox“ daugiausia dėmesio skiria el. Pašto peradresavimui ir neturi tiek daug funkcijų, kaip konkurentai.

Pagrindiniai bruožai

 • Tvirtas gautųjų aplankas
 • El. Pašto persiuntimas
 • Tinkinti domenai
 • SMTP prieiga
 • URL nukreipimas
 • Atostogų režimas

Kainodara

 • „Pobox Basic“ prasideda nuo 20 USD per metus
 • „Pobox Plus“ padidina produktyvumą, kai filtrai siekia 35 USD per metus
 • Pašto dėžutės plane pristatoma pašto dėžutė, kurios 50 GB kainuoja po 50 USD per metus

„Rackspace“ el. Paštas

„Rackspace“ el. Pašto puslapis

Kai jums reikia tik kokybiškos el. Pašto paslaugos jūsų verslui ir be jokių papildomų funkcijų, „Rackspace“ pasiūlys viską, ko jums reikia. Jis naudoja saugius protokolus ir veikia „Outlook“, taip pat bet kurią kitą jūsų kompiuterio ar išmaniojo telefono el. Pašto programinę įrangą.

Pagrindiniai bruožai

 • Tinkintas domenas
 • Aukščiausios kokybės apsauga nuo šlamšto ir virusų
 • Neribotas slapyvardžių ir grupių sąrašas
 • Iki 25 GB pašto dėžučių
 • 100 uptime
 • Priedai iki 50 MB
 • Paprasta ir nemokama el. Pašto migracija

Kainodara

 • „Rackspace“ el. Pašto kaina per mėnesį prasideda nuo 2,99 USD už pašto dėžutę
 • „Rackspace Email Plus“ siūlo daugiau funkcijų ir paslaugų, kurių kiekvienam vartotojui kainuoja 3,99 USD per mėnesį
Norėdami gauti papildomos informacijos, apsilankykite „Rackspace“ el. Pašte >>

El. Pašto sinchronizavimas su trečiųjų šalių programine įranga

sinchronizuojamas tinkintas el. pašto adresas

Kai kurie el. Pašto prieglobos paslaugų teikėjai leidžia sinchronizuoti el. Paštą su jūsų pasirinkta trečiųjų šalių programine įranga ar programa. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie renkasi tam tikrą vartotojo sąsają ir nori sujungti skirtingas el. Pašto paskyras į vieną gautuosius. Tai vadinama el. Pašto peradresavimu ir jūs galite lengvai ją nustatyti naudodamiesi kiekvienu el. Pašto prieglobos paslaugų teikėju.

El. Pašto persiuntimas

El. Pašto peradresavimas reiškia el. Laiškų, kuriuos gavote vienu el. Pašto adresu, persiuntimo į kitą jūsų pasirinktą adresą procesą. Todėl visus gaunamus el. Laiškus galite automatiškai persiųsti į tam tikrą el. Pašto abonementą, siuntėjams to net nežinant.

Būtent žmonės gali siųsti el. Laiškus jūsų pasirinktiniu el. Pašto adresu, o jiems pasiekti galite naudoti kitą el. Pašto abonementą. Tačiau kai naudojate el. Pašto persiuntimą, negalite atsakyti į persiųstus el. Laiškus iš el. Pašto adreso, į kurį jie buvo nukreipti; galite tik juos perskaityti.
Jei jūsų pasirinktas el. Pašto prieglobos paslaugų teikėjas naudoja POP3 („Post Office Protocol“) arba IMAP (interneto pranešimų prieigos protokolą) protokolus, galite lengvai sinchronizuoti pasirinktinį el. Paštą su pasirinkta programine įranga.

POP3 – pašto skyriaus protokolas

Paprastai naudojamas POP3
per 110 ir
yra neužtikrintas
pop3 schema
Paprastai naudojamas IMAP
per 143 ir
yra neužtikrintas
imap schema

Jei tikitės gauti daug el. Laiškų, naudokitės „POP3“, nes jis atsisiunčia ir perduoda visus jūsų gaunamus el. Laiškus į jūsų įrenginį, ištrindamas juos iš serverio gautųjų. POP3 yra puikus pasirinkimas, jei el. Laiškus tikrinate naudodami vieną įrenginį, tačiau neigiama yra tai, kad atsisiuntimas su POP yra susietas su tam tikru įrenginiu, todėl negalėsite peržiūrėti savo el. Laiškų, jei bandysite pasiekti gautuosius. iš naujo įrenginio.

IMAP – interneto pranešimų prieigos protokolas

IMAP yra daug lankstesnis nei POP3, nes leidžia sinchronizuoti el. Laiškus keliuose įrenginiuose. Todėl, jei norite patikrinti savo el. Pašto adresus iš skirtingų įrenginių ir integruoti tinkintą el. Pašto adresą su žiniatinklio pašto paslaugomis, tokiomis kaip „Gmail“ ar „Outlook“, turėtumėte naudoti IMAP, kad nustatytumėte el..

Tačiau vienas iš IMAP trūkumų yra tai, kad jis neištrina jokių pranešimų serveryje, taigi, jei gausite daug el. Laiškų, galite greitai viršyti savo atminties vietą..

El. Pašto paskyros prijungimas prie mobiliojo telefono

el. laiškų sujungimas su mobiliuoju telefonu

Nesvarbu, ar naudojate „Android“ telefoną, ar „iPhone“, el. Laiškų prijungimas prie mobiliojo telefono yra neįtikėtinai lengvas procesas, kaip pamatysite atlikdami toliau pateiktus veiksmus.

El. Pašto nustatymas „Android“ telefone

 1. Atidarykite savo el. Pašto programą.
 2. Pasirinkite Pridėti sąskaitą.
 3. Įveskite savo el. Pašto adresą ir slaptažodį.
 4. Pasirinkite sąskaitos tipą (POP3, IMAP arba „Exchange“). Turėtumėte pasirinkti IMAP, kad gautų el. Laiškų kopijos, išsaugotos serveryje, talpyklos. Jei pasirinksite POP3, visi gauti el. Laiškai bus atsisiųsti iš serverio ir išsaugoti jūsų telefone.
 5. Konfigūruokite norimas paskyros parinktis, tokias kaip pranešimų nustatymai ir sinchronizuojami el. Laiškai.
 6. Pasirinkite Prisijungti.

Pastaba: Negalite pasirinkti IMAP, jei jūsų el. Pašto adresas buvo sukonfigūruotas kaip POP3. Tačiau galite pakeisti savo el. Pašto parametrus ir įgalinti IMAP prieigą prie savo el. Pašto paskyros prisijungę prie savo el. Pašto prieglobos paslaugų teikėjo..

El. Pašto nustatymas „iPhone“

 1. Eikite į „Nustatymai“> „Paštas“> Pridėti sąskaitą> Kita.
 2. Pasirinkite Pridėti pašto abonementą.
 3. Įveskite savo vardą, el. Pašto adresą, slaptažodį ir paskyros aprašą (asmeninė paskyra).
 4. Spustelėkite Pirmyn ir, jei paštas suras jūsų paskyros nustatymus, spustelėkite Atlikta. Jei nerandate jūsų nustatymų, turite juos pridėti rankiniu būdu atlikdami kitus veiksmus.
 5. Pasirinkite IMAP arba POP (atsižvelgiant į pasirinktinius el. Pašto abonemento nustatymus).
 6. Įveskite savo vardą, el. Pašto adresą ir paskyros aprašą.
 7. Įveskite gaunamo pašto serverio ir išeinančio pašto serverio informaciją (pagrindinio kompiuterio vardą, vartotojo vardą ir slaptažodį).
 8. Norėdami išsaugoti, pasirinkite Išsaugoti.

DUK

Kaip pavadinti savo el. Pašto adresą?

Nors sukurti nemokamą el. Pašto paskyrą galima ir po ranka, nesinori jos dažnai keisti. Kuo daugiau naudosite savo el. Pašto adresą, tuo didesnė tikimybė, kad jo laikysitės. Taigi rinkdamiesi savo naujo el. Pašto pavadinimą, būkite atsargūs ir įsitikinkite, kad jis yra tinkamas. Tikriausiai norėsite į savo el. Pašto adresą įtraukti savo asmeninį ar įmonės vardą. Aš labai rekomenduoju vengti juokingų vardų ar nieko, kas nesusiję su tuo, ką darote, nes nusprendę naudoti el. Laišką mokyklos ar verslo tikslams, galite pasirodyti nepilnaverčiai ir niekas niekada su jūsų žinutėmis nesielgs pagarbiai. Jūsų el. Laiškai gali patekti net į šlamšto aplankus.

Ar galiu gauti nemokamą profesionalų el. Pašto adresą?

Taip, tam tikra prasme jūs galite. Daugelis interneto prieglobos įmonių, tokių kaip „Bluehost“, siūlo nemokamas el. Pašto paskyras su savo prieglobos planais. Taigi, jei jau esate su jais pradėję kurti savo svetainę, jums tereikia prisijungti prie paskyros, kurioje per kelias minutes galite nustatyti savo el. Pašto adresą..

Taigi, užuot naudojęsi nemokamomis el. Pašto paslaugomis su @ gmail.com plėtiniu, iš tikrųjų keliais paspaudimais galite nustatyti kažką panašaus į savo vardą@domeno domenas.com. Galite sužinoti daugiau apie tai, kaip tai padaryti susikurkite el. pašto paskyrą naudodamiesi „Bluehost“.

Kiek kainuoja tinkintas el. Paštas?

Yra begalė el. Pašto paslaugų teikėjų, siūlančių skirtingas funkcijas skirtingomis kainomis. Bet aš visada siūlau „Bluehost“, teikiančią tiek žiniatinklio, tiek el. Pašto prieglobą – vos 2,75 USD per mėnesį.

Išvada

Jei atlikote šią dalį, sužinojote viską apie tinkinto verslo el. Pašto adresų kūrimą. Šiuo metu galite jaustis šiek tiek priblokšti. Jei reikia, dar kartą perskaitykite šį vadovą ir lengvai sukursite profesionalų el. Pašto adresą. Dar svarbiau, galite išdidžiai pasakyti, kad viską padarėte patys.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map