Kaip sukurti maisto tinklaraštį

1997 metais, kai startavo Jeffas Limas ir Bobas Okumura Chowhound, oficialiai gimė maisto dienoraščiai!

Pradėti maisto tinklaraštį nėra sudėtinga užduotis, tačiau iš pradžių tai gali atrodyti bauginanti. Daugybę maisto tinklaraščių prižiūri žmonės, kurie gali būti virtuvės ekspertai, tačiau, kalbant apie technologijas, yra naujokai.


Jei jie gali išmokti kurti maisto tinklaraštį, taip ir galite!

Maisto tinklaraščio kūrimas yra nebrangus ir įmanomas, nesvarbu, kiek metų esate, nei iš kur esate. Kai kuriais atvejais maisto tinklaraščio įkūrimo išlaidos yra mažesnės nei bendra susijusių ingredientų kaina. Maisto tinklaraščiai šiomis dienomis yra tendencija, todėl jie turi potencialą uždirbti stabilias pajamas.

Maisto tinklaraščių sudarymas suteikia galimybę smagiai praleisti laiką, susitikti su įdomiais žmonėmis ir patobulinti kulinarinius įgūdžius. Daugelis žmonių stebisi, kaip jie gali tapti sėkmingais maisto tinklaraštininkais. Šis vadovas paaiškins, kaip tai padaryti patiems.

Keturi paprasti žingsniai, pradedant maisto tinklaraštį

 • Pasirinkite savo turinio valdymo sistemą (CMS)
 • Pasirinkite savo domeno vardą
 • Žiniatinklio prieglobos paslaugos paskyros nustatymas
 • Patarimai, kaip sėkmingai sudaryti tinklaraščius apie maistą

Pradėdami savo internetinį dienoraštį, nesunku atsisakyti informacijos internete; išsiaiškinti vien technines detales gali būti sunku. Bet mes esame čia, kad viskas būtų lengva. Sužinokime, kaip galite sukurti maisto tinklaraštį ASAP.

cms

Pasirinkite savo turinio valdymo sistemą

Darbas su kodu reikalauja daug techninių žinių. Tačiau nesijaudinkite dėl to, kad šiomis dienomis maisto tinklaraštininkai gali naudoti interaktyvią vaizdinę sąsają kurdami, tvarkydami ir pridėdami tinklaraščio turinį, nesijaudindami dėl techninių aspektų.

Turinio valdymo sistema patenkina šiuos specifinius tinklaraštininkų poreikius. Tai leidžia jiems įkelti, perkelti, pakeisti dydį, kopijuoti, įklijuoti ir susieti savo tinklaraščio elementus. Nors ten yra daugybė turinio valdymo sistemų, tokių kaip „Joomla“, „Blogger“ ir „Drupal“, populiariausia ir plačiausiai pripažinta CMS yra „WordPress“. Štai kodėl šiame vadove bus išmokyta sukurti maisto tinklaraštį naudojant „WordPress“.

„WordPress“ yra labiausiai naudojama CMS visame pasaulyje. Remiantis W3techs, „WordPress“ užima 59,9% rinkos

Priežastis, kodėl „WordPress“ buvo pasirinkta šiame vadove, yra ta, kad nuo 2009 m. Ji buvo viena populiariausių tinklaraščių platinimo platformų pasaulyje. Tai suteikia galimybių neribotam kūrybingumui ir puikų funkcionalumą. „WordPress“ turi labai lengvai pritaikomą platformą, kuri puikiai dera su maisto tinklaraščiais ir taip pat gali padėti sukurti svetainę. Žinios, kaip koduoti ir kurti, gali būti premija, tačiau kuriant maisto tinklaraštį nebūtina.

Pasirinkite savo domeno vardą

procentinė svetainė

Norint pasirinkti tinklaraščio pavadinimą, reikia atidžiai apsvarstyti. Pavadinant maisto tinklaraštį reikia atsižvelgti į įvairias detales. Pvz., Jis turi būti unikalus ir atspindėti tinklaraštininko stilių bei asmenybę. Be to, jis turi parodyti, kas yra svetainė.

Čia yra trumpas vadovas, kaip maisto tinklaraštininkai gali patobulinti savo pasirinktus domenų vardus:

 • Trumpai aprašykite. Tikslinė auditorija geriau įsimena trumpus, paprastus ir glaustus maisto tinklaraščio URL.
 • Domeno vardo unikalumas vaidina esminį vaidmenį, kad jis būtų įsimenamas. Tinklaraščio vardas turi išsiskirti iš visų, net ir tų, kurie niekada jame nesilankė.
 • Norint išlaikyti žinučių nuoseklumą, būtina aiškiai susieti tinklaraščio pavadinimą su įkūrėju. Skaitytojai, žiūrovai ir žiūrovai apskritai nori jausti tikrą ryšį su asmenybėmis, kurios valdo maisto tinklaraščius.

Rekomenduojamas įrankis:

Vienas iš mūsų mėgstamiausių kompiuterių, geriausiai veikiančių maisto tinklaraščių domenuose, yra „Bluehost“. Jame yra galimybė NEMOKAMAI sukurti naują domeną, naudoti esamą, taip pat vėliau sukurti.

Žiniatinklio prieglobos paslaugos paskyros nustatymas

prieglobos paslaugų teikėjas

Žiniatinklio priegloba yra paslauga, kuri leidžia tinklalapiams visuose įrenginiuose naudotis visą parą ir visą parą. Kai bus baigtas domeno vardas, kitas maisto tinklaraščio kūrimo etapas yra rasti geriausią tinklaraščių prieglobos svetainę ir su ja susikurti sąskaitą..

Kai kurie žmonės renkasi vienkartinį domeno ir prieglobos susitarimą. Dviejų variantų derinimas yra rekomenduojamas būdas kuo geriau išnaudoti prieglobos paslaugą ir padidinti tinklaraščių apie maistą įgyvendinamumą.

„First Site Guide“ ypač domina geriausios prieglobos paslaugų nustatymas, o „Bluehost“ yra rekomenduojama galimybė gauti domenų vardus ir prieglobos paslaugas.

„Bluehost“ siūlo sąžiningą sandorį, į kurį įeina: nemokamas domeno vardas ir trisdešimties dienų pinigų grąžinimo garantija. Ši žiniatinklio prieglobos įmonė WordPress.org yra vadinama „viena geriausių ir ryškiausių prieglobos pasaulyje“. Todėl tai yra puikus pasirinkimas bet kuriam maisto tinklaraštininkui.

„Bluehost“ yra vienintelė žiniatinklio prieglobos įmonė rekomenduoja „WordPress“

„WordPress Bluehost“

Registracija į interneto prieglobos paslaugas yra paprastas procesas, kurį mes išsamiai apibūdinome „Bluehost“.

Pastaba: Kitoms interneto prieglobos paslaugoms gali būti šiek tiek kitoks valdymo skydelis. Tačiau diegimo procesas bus panašus.

1 žingsnis: pradėkite

„Bluehost“ siūlo išskirtinį pasiūlymą, kad padėtų tinklaraštininkams sukurti geriausius maisto gaminimo tinklaraščius. Norėdami pradėti kurti tinklaraštį, „Bluehost“ pagrindiniame puslapyje spustelėkite „Pradėkite dabar“.

Pirmas žingsnis

2 žingsnis: užsiprenumeruokite tinkamą planą

„Bluehost“ teikia įvairias internetinių dienoraščių parinktis, tačiau pradedantiesiems geriau pasirinkti Pagrindinį planą. Patobulinti paketą galima vėliau, augant jūsų tinklaraščiui.

Nors pagrindinis planas turi keletą apribojimų, jis siūlo viską, ko gali reikėti naujam tinklaraštininkui, kad jis galėtų gerai pradėti.

Kitas „Bluehost“ pasiekiamas žiniatinklio prieglobos planas yra „Pro Plan“, panašus į „Plus Plan“, tačiau, palyginti su jo našumu, jis geresnis. Tai patobulinta pakuotė, tinkanti patyrusiems maisto tinklaraštininkams.

antras žingsnis

3 žingsnis: Pasirinkite savo domeną

Kaip minėta anksčiau, norint sukurti sėkmingą maisto tinklaraštį, labai svarbu sugalvoti savo tinklaraščio pavadinimą, kuris būtų kūrybingas ir patrauklus. Domeno vardas gali pakeisti arba sugriauti tinklaraštininko karjerą, o „Bluehost“ teikia viską, ko reikia maisto tinklaraštininkui.

Be svetainės prieglobos, „Bluehost“ taip pat tarnauja kaip įrankis, galintis padėti sugalvoti domenų vardus registracijos metu. Išbandykite įvairius derinius ir prieš įvesdami galutinį pavadinimą į pateiktą laukelį, pažaisk su turimomis galimybėmis.

Tai gali padėti pasirinkti geriausius tinklaraščių domenus. Jei jūsų pasirinktas vardas negalimas, „Bluehost“ parodys jums papildomą panašių domenų vardų sąrašą. Su tokiais patogumais lengviau pasidaryti maisto tinklaraštį su tinkamu vardu.

trečias žingsnis

4 veiksmas: užregistruokite savo domeną

Dabar atėjo laikas užregistruoti pasirinktą domeno vardą tinklaraštyje. Susipažinkite su šia forma ir įsitikinkite, kad turite visą reikalingą informaciją lengvai prieinamą, kai pasirinksite ją užpildyti.

Norint nustatyti sąskaitą, reikalinga vartotojo asmeninė, verslo ir atsiskaitymo informacija. „Bluehost“ garantuoja bendros informacijos saugumą ir privatumą, kad galėtumėte pateikti bankininkystės informaciją per daug nesijaudindami.

ketvirtas žingsnis

5 žingsnis: Mokėjimas

Biudžeto sudarymas yra neatsiejama mokymosi, kaip sukurti maisto tinklaraštį, dalis.

12 mėnesių paketas yra mažiausia kaina norint sudaryti tinklaraštį. Tačiau maisto tinklaraštininkams, ieškantiems ilgalaikio įsipareigojimo, ekonomiškesnės galimybės yra dvidešimt keturių ir trisdešimt šešių mėnesių pakuotės. Kuo ilgesnė pakuotė, tuo mažesnė ji kainuoja kas mėnesį.

Šiuo metu neprivaloma pasirinkti paketo savybių; tinklaraštininkas gali palikti dėžutes tuščias ir grįžti į puslapį vėliau, kai prireiks naujų maisto tinklaraščio funkcijų.

penktas žingsnis

Pažymėkite laukelį „Taisyklės ir nuostatai“ ir grįžkite į „Bluehost“ pagrindinį puslapį. Viršutiniame dešiniajame kampe yra prisijungimo mygtukas. Įveskite domeną arba vartotojo vardą ir slaptažodį. Prisijungę raskite „WordPress“ piktogramą ir spustelėkite „greitas įdiegimas“. Įgaliojimai netrukus po to bus išsiųsti el. Paštu.

6 veiksmas: nustatykite slaptažodį

Kitas žingsnis, kaip sukurti maisto tinklaraštį, yra sukurti tvirtą slaptažodį, kurio nėra lengva nulaužti. Tai gali užkirsti kelią kibernetinėms atakoms ir privatumo pažeidimui.

Saugus slaptažodis yra ne mažiau kaip vienuolika simbolių ir jame yra simboliai, skaičiai, didžiosios ir mažosios raidės. Sukūrę slaptažodį, spustelėkite „Taisyklės ir nuostatos“, tada spustelėkite „Kitas“.

Šeštas žingsnis
Šeštas žingsnis

7 veiksmas: prisijunkite

Patvirtinęs slaptažodį, puslapis pateiks pranešimą apie sėkmingą slaptažodžio kūrimą ir parodys prisijungimo mygtuką. Spustelėkite jį ir įveskite vartotojo vardą arba domeną bei slaptažodį, kad prisijungtumėte prie paskyros.

Septintas žingsnis

8 žingsnis: Pasirinkite savo temą

Prisijungus prie paskyros, pasirodys puslapis, kuriame bus rodomos kelios maisto tinklaraščio temos. „Bluehost“ teikia įvairias numatytąsias „WordPress“ temas, kurios visos gali padaryti tinklaraštį vizualiai patrauklų.

Vėliau šias temas visada galima pakeisti, todėl čia priimtas sprendimas neturi ilgalaikio poveikio. Visada galima pasirinkti kitą temą „WordPress.org“ temų katalogas.

Aštuntas žingsnis

9 žingsnis: pradėkite kurti

Pasirinkus temą, laikas pradėti kurti maisto tinklaraštį. Prisijunkite prie „WordPress“ prietaisų skydelio, spustelėkite „Pradėti kurti“ ir tęskite.

Devynis žingsnis

10 veiksmas: nustatykite savo svetainę

Prisijungus prie „WordPress“ prietaisų skydelio, pasirodys puslapis „Sveiki atvykę“ su dviem pasirinkimo variantais: asmenine svetaine ir verslo svetaine..

Taip pat bus dar vienas variantas, sakantis „Man nereikia pagalbos“ tais atvejais, kai nereikia „Bluehost“ pagalbos norint sudaryti maisto tinklaraštį.

Dešimtas žingsnis

11 žingsnis: Galimos „Bluehost“ parinktys kuriant svetainę

Jei tinklaraštininkui reikalinga prieglobos paslaugos pagalba, jie siūlo platų pasirinkimą, kurie padės rasti reikiamą informaciją. Tyrinėdami visus galimus pasirinkimus, naršymo meniu viršutiniame kairiajame kampe spustelėkite „Bluehost“.

Tai atvers puslapį, kuriame yra daugybė parinkčių su įvairiais skirtukais ir įrankiais, kad būtų sukurtas maisto tinklaraštis. Spustelėkite „Paleisti“, kad sukurtumėte svetainę, ir ji atidarys puslapį, kuriame bus prašoma nurodyti svetainės pavadinimą ir aprašymą. Nustatykite lankytojų matomą pavadinimą ir aprašą.

Vienuoliktas žingsnis
Vienuoliktas žingsnis

Sveikinu!

„WordPress“ tinklaraštis yra nustatytas ir paruoštas naudoti. Buvo aptarti maisto tinklaraščio įkūrimo pagrindai ir dabar atėjo laikas sudaryti maketą, temą ir sukurti tinklaraštį.

Patarimai, kaip sėkmingai sudaryti tinklaraščius apie maistą

tinklaraščių kūrimo patarimai

Paleidus tinklaraštį, reikia atsižvelgti į kelis dalykus. Čia yra keli patarimai, kaip teisingai sudaryti maisto tinklaraštį:

 • Suplanuokite savo tinklaraščius ir palaikykite nuolatinį įrašų srautą. Ar tai būtų kasdien, ar kas savaitę, tačiau įsitikinkite, kad turite iš anksto nustatytą turinio planą, kurio laikysitės.
 • Nustatykite unikalų tinklaraščio garsą, stilių ir balsą. Jis turėtų būti natūralus, lengvai skaitomas, lengvai virškinamas ir, svarbiausia, draugiškas.
 • Rašydami receptą, pavadinimą, URL nuorodą ir pavadinimą ar antraštę laikykite vienodus. Nedėkite į juos jokios papildomos informacijos. Tai padeda skaitytojams atpažinti turinį, o paieškos sistemos jį įvertina aukščiau.
 • Nuoseklumas yra svarbiausia. Nekeiskite nurodymų turinyje. Pavyzdžiui, daugelis turinio kūrėjų dažnai pradeda nuo „instrukcijų“, po to pereina prie „nurodymų“ ir vėliau paverčia „metodais“. Išlaikykite nuoseklią struktūrą, kad auditorija nebūtų painiojama. Tai gali turėti įtakos tinklaraščio reitingavimui
 • Sudarykite turinio kontūrą ir jo laikykitės. Padalinkite maisto dienoraštį į skyrius pagal plane pateiktus dalykus. Ir toliau laikykitės atitinkamų problemų, kai dienoraščiai rašomi kiekvienoje skiltyje. Pvz., Receptų tinklaraštyje turi būti turinio, susijusio su virimo būdais.
 • Idealiausias straipsnio ilgis yra nuo trijų šimtų iki septynių šimtų tinklaraščio žodžių.
 • Norint sudaryti geresnį įspūdį ir aiškumą, rekomenduojama naudoti papildinį sąrašams – ar tai būtų ingredientų sąrašas kepimo dienoraščiuose, ar proceso žingsniai.
 • Prieš įkeldami nuotraukas, būtina teisingai pavadinti failus. Jei yra kelios nuotraukos, kuriose rodomi žingsniai ar atskiri patiekalai, jų failų pavadinimuose turėtų būti žingsnis, patiekalo pavadinimas ir konkreti įrašo tema.
 • Galutinio produkto, apie kurį kalbama ar mokoma, vaizdas turėtų būti rodoma įrašo nuotraukoje.
 • Raktinių žodžių naudojimas pagrindinėse žymose ir pirmieji dvidešimt penki straipsnio žodžiai leidžia skaitytojui žinoti, ką jie ketina skaityti.
 • Venkite kopijuoti turinį, receptus ar vaizdus iš kito maisto tinklaraščio. Jei tam tikras receptas atrodo patrauklus, geriau pabandykite jį išbandyti ir išsiaiškinti, užuot rizikuodami plagiatu..

Temos idėjos

Rašytojų blokas yra labai dažnas tarp tinklaraštininkų, o maisto tinklaraštininkai nesiskiria – jiems taip pat gali baigtis diskusijų tema.

Motyvacija rašyti tinklaraščius apie maistą

„Maistas yra mano aistra“

88 proc.

Pavadinti save maisto pasaulyje

49 proc.

Turėti balsą, kad galėčiau pasakyti tai, ką noriu pasakyti

48 proc.

Rašymas yra mano aistra

44 proc.

Tikėdamasis savo tinklaraštį paversti darbu

41 proc.

Bet nesijaudink; mes sugalvojome keletą idėjų, kaip pradėti šį kūrybinį procesą. Išbandykite šiuos veiksmus:

 • Peržiūrėkite ir remiksuokite receptus
 • Išbandykite sezoninius ir regioninius maisto produktus
 • Tarptautinės virtuvės apžvalgos
 • Restorano, produkto, kulinarijos knygos ar rinkos apžvalgos
 • Kaip išsirinkti šventinio patiekalo elementus
 • Virtuvės patarimai ir gudrybės
 • Virimo kursai, kursai ir akreditacijos
 • Nauji pasiūlymai, nuolaidos, kuponai ir išpardavimai

Be teksto, vaizdų, vaizdo įrašų ir nuorodų naudojimas gali padaryti turinį interaktyvesnį, patrauklesnį ir patrauklesnį.

Viliojantys vaizdai

Pateikti ryškius maisto vaizdus su receptais ir kitu turiniu yra nepaprastai svarbu norint išlaikyti auditorijos susidomėjimą tinklaraščiu. Skaitytojus vilioja patrauklūs vaizdai, tokie kaip maisto fotografija ir aiškios iliustracijos.

Net ir naujokui lauke yra patogu fotografuoti maistą, jei atsižvelgiama į šiuos patarimus:

57% „Pinterest“ vartotojai sąveikauja su maistu susijusiu turiniu, pirmaujančia turinio kategorija, ir tai yra svarbiausias šaltinis, nukreipiantis srautą į maisto tinklaraščius.

 • Apšvietimas turi būti vienodas. Venkite nereikalingų šešėlių, neryškių sričių ar ryškių kontrastų.
 • Nuvalykite stalviršį ir venkite papildomų elementų pridėjimo prie fono, nes tai gali atitraukti žiūrovus nuo pagrindinio objekto.
 • Fotografuoti žingsnius yra būtina, tačiau nepersistenkite. Pvz., Įmaišant į maišytuvą dar vieno kiaušinio trynio, nereikia gaudyti, bet bendras minkymo etapas turi būti parodomas vizualiai..
 • Protingai nubraižykite veiksmus, kuriuos reikia fotografuoti, ir užrašykite juos kaip priminimą, kad nereikėtų kartoti vienintelio fotografavimo tikslo..
 • Stenkitės išlaikyti vaizdų nuoseklumą išlaikydami židinio nuotolį ir apšviesdami tą patį visus kadrus, nebent reikia makro ir mikro informacijos apie maistą.
 • Redaguokite kuo mažiau. Sureguliuokite lygius ir apkarpykite atitraukiančius objektus vaizde.
 • Ideali nuotraukų skiriamoji geba yra 72 dpi. Jis atitinka žiniatinklio reikalavimus ir ilgai neužtrunka.
 • Išsaugoti kaip .jpg arba .png formatą geriausia teikiant internete.

Jei po įkėlimo į tinklaraštį nuotraukas reikia taisyti, pasukti, apkarpyti, pakeisti dydį ir pervardyti parinktis galima naudoti tiesiogiai iš „WordPress“ prietaisų skydelio..

Geriausių maisto tinklaraščių pavyzdžiai

Norint sukurti puikų maisto tinklaraštį, reikia atsidavimo, praktikos ir laiko.

Geriausi maisto tinklaraščiai

Ir jei reikia kažkokių siekių ir krypčių, jų galima rasti internete. Peržiūrėkite šiuos populiarius maisto tinklaraščius, skirtus skirtingoms nišoms:

Kuko respublika

Autorius: Snehas

Cook Republic - svetainės ekrano kopija

Virimo melangery

autorius Jelena

„Melangery“ gaminimas - svetainės ekrano kopija

Geriausi veganų tinklaraščiai

Yra veganų maisto tinklaraščiai apie veganišką maisto gaminimą, pavyzdžiui:

O, ji švyti

autorius Angela

O, ji švyti - svetainės ekrano kopija

Sveikas vykdymas

autorius Leanne

Sveikas vykdymas - svetainės ekrano kopija

Geriausi vegetarų tinklaraščiai

Yra vegetariškų tinklaraščių, kuriuose daugiausia dėmesio skiriama vegetariškam maistui. Du geriausi vegetariško maisto tinklaraščiai yra šie:

Natūralu, kad Ella

autorius Erin

Natūralu, kad Ella - svetainės ekrano kopija

Dažnai užduodami klausimai

Čia nagrinėjami bendrieji klausimai, kuriuos užduoda dauguma žmonių, laikydamiesi maisto tinklaraščių rašymo kaip karjeros.

Kiek kainuoja maisto tinklaraščio įkūrimas?

Iš pradžių maisto tinklaraštis neturi būti brangus. Geriau pradėti nuo „WordPress“, o ne leisti tūkstančius dolerių tinkintoje svetainėje.

Gaukite fantastišką savo tinklaraščio pradžią ir domeną už 2,75 USD per mėnesį.

„WordPress“ įdiegimas yra nemokamas, nors tai yra verta investicija norint gauti aukščiausios kokybės temą, skirtą aiškiai maisto tinklaraščiui. Tai taupo laiką, reikalingą pritaikant visą temą. Didelė tikimybė, kad „premium“ temoje bus elementų, reikalingų sėkmingo maisto tinklaraščio tvarkymui.

Apie ką turėčiau rašyti tinklaraštį?

Geriausia tinklaraštyje rašyti apie dalykus, kuriuos mėgsti ir kuriuos žinai geriausiai. Tai rodo autentiškumą, o skaitytojai gali suvokti turinio originalumą. Tikras jūsų asmenybės vaizdavimas pritraukia reikiamą auditoriją ir palaiko ją.

Tai leidžia maisto tinklaraštininkui parodyti savo įgūdžių rinkinį ir asmenybę. Daugumai žmonių patinka istorijos, vaizdai, vaizdo įrašai ir unikalūs receptai.

Sekantys turinio idėjos gali padėti maisto tinklaraštininkams pritraukti masę.

 • Originalūs receptai
 • Restoranų apžvalgos
 • Mitybos faktai
 • Garsenybių valgymo įpročiai
 • Naujienos apie maistą ir restoranus konkrečiame regione
 • Novatoriški maisto gaminimo patarimai ir būdai

Venkite internete rastų straipsnių ir receptų kopijavimo ar verpimo. Žmonės ir paieškos varikliai gali suvokti, ar turinys yra originalus, ar ne, ir tai gali sukelti skaudžių padarinių.

Kaip galiu reklamuoti savo maisto tinklaraštį?

Reklama yra žingsnis po žingsnio procesas, reikalaujantis kruopštaus planavimo ir strategijos. Maisto tinklaraštininkas turi sužinoti apie savo nišą atlikdamas tyrimus ir atitinkamai pakeisti savo rinkodaros pastangas. Yra keli kanalai, kuriais galima naudotis mokamais, taip pat natūraliais reklamomis.

Tokie kaip žodis žodžiu, „Facebook“ skelbimai, „YouTube“ kanalai, rinkodara el. Paštu, svečių paskelbimas, influencerių rinkodara ir tam tikrų raktinių žodžių optimizavimas paieškos sistemose. Prieš pradedant gyvybiškai svarbu turėti planą – kitaip tai yra azartas.

Kaip sėkmingai veikia maisto tinklaraščiai?

Didelėmis pastangomis maisto tinklaraščiai gali sudominti milijonus vartotojų internete ir uždirbti tūkstančius dolerių per mėnesį.

Be „Pinch of Yum“, yra daugybė kitų maisto tinklaraštininkų sėkmės istorijų, įrodančių, koks tai pelningas verslas. Du geri sėkmingų tinklaraščių pavyzdžiai yra šie Biudžeto baitai ir Smitten Virtuvė – ir šie net nėra patys geriausi.

Kaip moka maisto tinklaraštininkai?

Yra daugybė būdų, kaip maisto tinklaraštininkas gali užsidirbti pinigų. Kai kurie iš jų yra išvardyti žemiau.

 • Prisijunkite prie reklamos tinklų – Tai leidžia svetainių savininkams rodyti tikslinius skelbimus savo skaitytojams. Kuo daugiau peržiūrų įrašas gauna, tuo daugiau pinigų uždirba.
 • Parduoda skelbimo vietą – Maisto tinklaraščių puslapiuose yra daug erdvės skelbimams. Parduoti ar išsinuomoti šias erdves rinkodaros specialistams gali būti pelninga.
 • Remiamas turinys arba svečių žinutės – Žmonės, įmonės ar prekės ženklai gali norėti būti įtraukti į maisto tinklaraštį, kai tik jis taps populiarus. Tokiais atvejais jie moka tinklaraštininkui, kad šis paskelbtų savo turinį tinklaraštyje.
 • Partnerių programos – Tinklaraštininkas rekomenduoja produktą ar paslaugą per internetinį dienoraštį ir uždirba komisinį mokestį už kiekvieną per jį parduotą produktą.
 • Parduokite kulinarijos knygą arba el. Knygą – Populiarus, kvalifikuotas ar patyręs maisto tinklaraštininkas gali tapti autoriumi ir parduoti savo darbus per savo tinklaraštį.
 • Siūlykite narystės programas – Tinklaraštininkas gali tiesiogiai imti mokestį už prieigą prie jų turinio prenumeratos pagrindu.
 • Maisto fotografija – Kvalifikuoti maisto fotografai gali uždirbti parduodami teises į savo nuotraukas.

Šiek tiek investuokite savo laiką ir patirtį ieškodami naujų uždarbio būdų tinklaraštyje. Galima rasti naujų būdų užsidirbti pinigų tam tikram tinklaraščiui.

Kiek galima užsidirbti iš maisto tinklaraščio?

Dienoraščius apie maistą galima priimti kaip hobį ar visą darbo dieną. Rezultatai priklauso nuo laiko, išteklių ir įgūdžių, kuriuos turi maisto tinklaraštininkas. Kuo daugiau turi investuoti, tuo didesnė investicijų grąža.

Uždirbti kelis tūkstančius dolerių per mėnesį nėra populiarių maisto tinklaraščių problema. Pranešė „Huffington Post“ kad duetas už „Pinch of Yum“ – Lindsay ir Bjork Ostrom – uždirbo 802 144,55 USD 2016 m..

Tačiau ne kiekvienas maisto tinklaraštis uždirba tiek. Pavyzdžiui, tas pats „Pinch of Yum“ duetas per pirmąjį mėnesį uždirbo tik 20 USD. Todėl labai svarbu nepamiršti, kad pirmi keli internetinių dienoraščių įrašymo mėnesiai bus įkalnė.

Maisto pelkė turi galimybę uždirbti šimtus dolerių per mėnesį po metų nuoseklaus ir kokybiško tinklaraščių rašymo.

Naudingi ištekliai

 • Sužinokite, kaip naudoti „WordPress“ (su vaizdo įrašų mokymo programomis)
 • Kaip parašyti ir sukurti puikų tinklaraščio turinį
 • Kaip reklamuoti savo tinklaraštį ir jo turinį
 • Kaip užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio
 • Mes apklausėme maisto tinklaraštininkus

Išvada

Dabar, kai yra aiškūs maisto tinklaraščio sudarymo pagrindai, laikas pradėti rašyti internetinius dienoraščius. Paruoškite turinį, pradėkite bendrauti ir pradėkite virusus – tai viskas, ko reikia norint sulaukti daugiau srauto ir gauti pajamų iš maisto tinklaraščio.

Sėkmė tinklaraščių apie maistą pasaulyje gali padidinti pasitikėjimą savimi. Tai naudinga patirtis bendraujant su kitais maisto tinklaraštininkais, atrandant naujus triukus ir išbandant receptus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Liked Liked