Kaip sukurti mados tinklaraštį

jūsų asmeninio prekės ženklo įkūrimas

Ar dažnai sulaukiate komplimentų dėl savo mados jausmo? Ar jūsų draugai kreipiasi į jus patarimo dėl savo drabužių spintos? Ar savo spintoje dėvi šilčiausius dizainerių drabužius?


Jei atsakymas yra TAIP, apsvarstykite galimybę pradėti mados tinklaraštį šiandien.

Jums nebus sunku prisitaikyti prie mados tinklaraštininkų bendruomenės, nes jie paprastai yra labai malonūs. Savo prekės ženklo sukūrimas internete gali būti puikus pajamų šaltinis.

Tinklaraščio kūrimas nereikalauja daug laiko, tačiau tuo atveju, jei norite išsamių patarimų, mes suformulavome žingsnis po žingsnio instrukcijas, kaip sėkmingai sukurti mados tinklaraštį.!

Penki paprasti žingsniai pradedant mados tinklaraštį

 • Pasirinkite geriausią internetinių dienoraščių platformą
 • Pasirinkite savo domeno vardą
 • Susikurkite savo sąskaitą pas prieglobos teikėją
 • Gaukite mados tinklaraštį internete
 • Raskite geriausią temą

Pasirinkite geriausią internetinių dienoraščių platformą

pasirinkti geriausią tinklaraščių sudarymo platformą


Yra maždaug 76,5 mln „WordPress“ tinklaraščiai
Pirmasis žingsnis į mados tinklaraštininką yra techninių žinių parengimas – pirmiausia CMS.

CMS, t. Y. Turinio valdymo sistema, padeda sutaupyti pastangų mokytis ir programuoti tinklaraštį nuo nulio, vietoj to jis suteikia paruošto tinklaraščio svetainę mados tinklaraščio kūrimui. Būtina suprasti, kad mados tinklaraštis daugiausia priklauso nuo vaizdo. Štai kodėl turėtumėte pasirinkti tokios kokybės CMS kaip „WordPress“, nes tai leidžia pridėti grafikos ir optimizuoti svetainę, kad ji būtų geresnė.

„WordPress.org“ yra patikimas ir beprotiškai patogus vartotojui, jis priima kelis milijonus vartotojų visame pasaulyje, todėl jis yra šios pramonės rinkos lyderis.

„WordPress“ aptarnauja didelę auditoriją, įskaitant garsius tinklaraštininkus, įmones ir organizacijas. Kaip CMS, jis yra neįtikėtinai pritaikomas ir lankstus; todėl, net neturėdami jokių žinių apie kodavimą, galite susitvarkyti savo tinklaraštį pagal savo pageidavimus. Tai suteikia jums laisvę valdyti dinamišką tinklaraštį iš bet kurios pasaulio vietos be jokių techninių kliūčių ar kalbos apribojimų.

Pasirinkite savo domeno vardą

Tinklaraščių platformos
Ką žmonės naudoja tinklaraščiams

Kiti
6%


Domeno vardo pasirinkimas gali būti pats kritiškiausias žingsnis pradedant sėkmingą mados tinklaraštį; Štai kodėl jūs turėtumėte tai apgalvoti.

Čia yra keletas patarimų, kaip pradėti kurti mados tinklaraščius su puikiu URL:

 • Trumpas yra geriau. Kas yra bendras dalykas visose sėkmingose ​​mados svetainėse? Jie visi turi trumpus, saldžius ir šmaikščius vardus. Duok savo tinklaraščiui nepamirštamą vardą; ilgus ir nuobodžius vardus sunku atsiminti ir ieškoti. Norite kažko patrauklaus ir įsimenamo.
 • Laikykite jį konkretų. Palyginkite naujo mados tinklaraščio pavadinimą, susijusį su dalykais, apie kuriuos rašysite tinklaraštyje, pvz. biuro drabužiai, batai ar vakarinės suknelės. Įsitikinkite, kad į pavadinimą įtraukta nedidelė specifika, pavyzdžiui, jūsų tinklaraščio tema, kad jūsų svetainėje būtų lengva ieškoti.
 • Padaryk tai daugiau JŪS. Jei esate jau žinomas mados stilistas ar patarėjas, pabandykite įtraukti savo vardo dalį į domeną. Tačiau jei esate palyginti naujas ir jūsų vardas dar nėra didžiulė jūsų tinklaraščio tapatybės dalis, tegul jūsų vardas nepatenka į domeną. Vietoj to galite prisistatyti per tinklaraščio įrašą.

Rekomenduojamas įrankis:

Susikurkite savo sąskaitą pas prieglobos teikėją

sąskaitos

Virš 850 000 žmonių sukūrė „WordPress“ tinklaraštį naudodamiesi „BlueHost“

Dabar, kai radote puikų domeno vardą, kitas žingsnis yra rasti prieglobos paslaugą. Surasti patikimą žiniatinklio prieglobą yra ne mažiau svarbu nei rasti gerą domeno vardą.

Čia „FirstSiteGuide“ rasime geriausius „Bluehost“. Jie siūlo išskirtinį susitarimą su nuolaida, įskaitant NEMOKAMAS domeno vardas ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jie gali padėti už prieinamą kainą pradėti jūsų mados tinklaraštį.

Net „WordPress.org“ patvirtina „Bluehost“ prieglobos įmonę kaip „vieną geriausių ir ryškiausių pasaulyje“..

„WordPress Bluehost“

Gaukite mados tinklaraštį internete

Nepaisant keleto GUI (grafinės vartotojo sąsajos) skirtumų, kiekvienos prieglobos paslaugos diegimo procesas beveik nesiskiria. Štai kaip galite prisiregistruoti naudodamiesi „Bluehost“ atlikdami kelis paprastus veiksmus:

Pirmas žingsnis

Naudokitės išskirtine „Bluehost“ nuolaida ir atlikite paprastus veiksmus, pateiktus šioje nuorodoje. Po to spustelėkite „Pradėkite dabar“.

Pirmas žingsnis

Antras žingsnis

„Bluehost“ siūlo daugybę paketų ir tinklaraščių pasirinkimo variantų. Tačiau būdamas naujokas turėtum pasirinkti Pagrindinį planą – jis apima visus naujų mados tinklaraštininkų pagrindus.

Kai susipažinsi su tuo, kaip viskas veikia, tada galėtum atnaujinti „premium“ planus. Kai gausite svarbų stebėtojų sąrašą, pakeldami geriausius pardavėjus „Plus Plan“, jis leis jums naudotis neribotomis paslaugomis, turinčiomis standartinį našumą..

Jie taip pat turi daug didesnį „Pro Plan“, jis pasižymi tomis pačiomis pagrindinėmis funkcijomis kaip ir „Plus Plan“, tačiau turi dar ir pranašumą dėl aukšto našumo – todėl jis tinkamas tinklaraščiams, kurių srautas yra didelis.

antras žingsnis

Trečias žingsnis

Kaip minėjome aukščiau, labai svarbu pasirinkti tinkamą, tačiau patrauklų domeno vardą. Tai gali padaryti arba nutraukti visą jūsų tinklaraščių karjerą. Be to, jei jūsų vardą jau naudoja kažkas kitas, „Bluehost“ pateiks jums panašių pasiūlymų.

trečias žingsnis

Ketvirtas žingsnis

ketvirtas žingsnis

Penktas žingsnis

Laikas susimokėti savo rinkliavas. Vienu metu galite mokėti už 12, 24 arba 36 mėnesius; kuo daugiau mėnesių įsipareigosite, tuo mažiau turėsite mokėti per mėnesį. Likusios dėžutės yra tik papildomos paslaugos; Palikite juos nepažymėtus, nes galite grįžti vėliau, jei iškiltų poreikis.

penktas žingsnis

Sutikę su „Taisyklėmis ir nuostatomis“, būsite grąžinti į pagrindinį puslapį. Prisijunkite iš ten ir įveskite savo kredencialus, tada pasirinkite ir įdiekite „WordPress.org“ plėtinį.

Pagaliau turite „WorPress.org“ tinklaraštį – tinkinkite savo tinklaraščio temą arba eikite į mados „WordPress“ temą. Galite pakeisti maketą, dizainą, daryti bet ką, ko tik norite!

Šeštas žingsnis

Jums bus išsiųstas el. Pašto adresas sąskaitos patvirtinimui. Patvirtinkite savo sąskaitą naudodami pateiktą nuorodą įvesdami slaptažodį. Be slaptažodžio negalėsite nei patvirtinti, nei prisijungti prie savo paskyros.

Šeštas žingsnis
Šeštas žingsnis

Nuoroda paprašys pasirinkti naują slaptažodį. Pasirinkite tvirtą, tačiau įsimenamą slaptažodį, kad jo neužmirštumėte.

Septintas žingsnis

Sukūrę naują slaptažodį, galėsite jį naudoti prisijungdami prie savo naujos paskyros.

Septintas žingsnis

Aštuntas žingsnis

Dabar laikas parodyti tikrą kūrybingumą ir pritaikyti mados tinklaraščio temą pagal skonį. Pasirinkite vieną iš iš anksto nustatytų „Bluehost“ arba apsilankykite „WordPress.org“ biblioteką ir pasiimk iš jos.

Aštuntas žingsnis

Devynis žingsnis

Pasirinkę temą, galite peržiūrėti informacijos suvestinę prisijungę prie „WordPress.org“ informacijos suvestinės.

Devynis žingsnis

Dešimtas žingsnis

Mados tinklaraščio nišos

Moterys
70 proc.
Vyrai
10,5 proc.
Unisex
8,7 proc.
Žaidimas vaidmenimis
5,9 proc.
Vaikai
37 proc.
kūnas
1,2 proc.

Čia galite susisiekti su „Bluehost“ pokalbių programos vedliu, kad gautumėte patarimų, kaip sukurti tikrai madą perduodančią svetainę. Tai galite padaryti patys.

Dešimtas žingsnis

Vienuoliktas žingsnis

Spustelėkite „Bluehost“ piktogramą, esančią viršutiniame kairiajame kampe, kad surastumėte tinkinimo įrankius. Žaisk aplink ir keisk viską, kas, tavo manymu, tiktų tavo mados tinklaraščio temai – nebijok, kad tavo svetainė bus apie madą.

Vienuoliktas žingsnis

Turėsite pateikti įdomų ir keistą įvadą į savo mados tinklaraščių svetainę, kad ji sužavėtų auditoriją ir paaiškintų jūsų tinklaraščio ideologiją..

Kai tai bus padaryta, turėsite savo svetainę.

Vienuoliktas žingsnis

Sveikinu! Jūsų „fashionista“ tinklaraštis dabar veikia ir veikia.

Raskite geriausią temą

tobulos temos
Mados tinklaraštininkų tipai
Asmeninio stiliaus tinklaraštininkai – populiariausi iš jų, jie skelbia aprangą ir dar daugiau aprangos

Jūsų mados tinklaraštis dabar yra gyvas ir jūs jau atlikote daugumą pagrindinių žingsnių.

Turėdami visas technines galimybes, galite laisvai sutelkti dėmesį į kūrybinę dalį, taip pat ir į dalykus, kurie paskatino kurti mados tinklaraštį. Vienas reikšmingiausių internetinio dienoraščio sėkmės veiksnių yra jo koncepcija. Kiekvienas sėkmingas mados tinklaraštis turi temą, kurios jie laikosi.

„WordPress“ turi iš anksto nustatytą kiekvieno tinklaraščio savo platformos temą, kurią galite modifikuoti pagal savo tinklaraštį – tiesiog nepamirškite atsikratyti visų numatytųjų pavyzdžių įrašų ir puslapių.

Sudėkite savo tinklaraščio temą taip kruopščiai, kaip galėtumėte susikurti aprangą; pasirinkti iš daugiau nei 2 000 „WordPress“ saugykloje esančių temų. Jei tos temos neatitinka jūsų griežtų standartų, galite nusipirkti iš daugelio kitų trečiųjų šalių svetainėse.

Pasirinkdami temą apsvarstykite savo būsimus tinklaraščio siekius, kad jie galėtų tinkamai suderinti. Čia labai svarbu išanalizuoti visas jūsų tinklaraščio ypatybes ir našumo veiksnius ir įsitikinti, kad viskas suderinama. Tai padės supaprastinti jūsų tinklaraščio veikimą.

Nemokamas ar priemokas?

Gatvės stiliaus tinklaraštininkai – jie skelbia įkvepiančius vaizdus, ​​kuriuos fotografuoja gatvėse
Mados verslas / mados naujienų tinklaraštininkai – daugumos pranešimas apie madą
naujienos ir jos taip pat apima skirtingas temas apie finansinį ir verslo tipą mados pasaulyje

„WordPress“ yra gausus pasirinkimas tiek nemokamų, tiek aukščiausios klasės pasirinkimų.

Galite rasti temų, kurių vertė yra 3–1000 USD, ir visų vertybių. Todėl protingas požiūris pirmiausia yra naršyti po nemokamas temas, o tada žiūrėti į aukščiausios kokybės temas.

Kaip ir aprangą, geriau „išbandyti prieš pirkdami“, todėl prieš pirkdami ar atsisiųsdami patikrinkite peržiūras. „WordPress“ saugykla ir kiti temų kūrėjai leidžia jums pamatyti, kaip jų temos atrodytų jūsų mados tinklaraščio makete, prieš juos pirkdami..

Prekių tinklaraštininkai – jie skelbia apie naujausias tendencijas ir kuruoja gražius koliažus su geidulingais kūriniais
Gyvenimo būdo tinklaraštininkai – jie maišo madą
įrašus su gyvenimo būdo įrašais, galime kalbėti apie šeimos, maisto, kelionių ir dekoro pranešimus
Mados fotografijos tinklaraštininkai – naujausios redakcijos, kampanijos ir įkvepiantis vaizdas
Bendri mados tinklaraštininkai – kaip sako pavadinimas, viskas apie madą, įskaitant išvaizdą, redakcijas, naujienas, tendencijas, kartais gatvės stilių, grožį, prekybą ir bendradarbiavimą

Ar tu žinai ko nori??

Naršyti po temas ir ieškoti tobuliausių gali būti labai įdomu. Per daug įvairovės gali priblokšti naujoką tinklaraštininką ir gali lemti neteisingus sprendimus. Todėl temoje reikia tiksliai žinoti, ko norite, ir tada jo ieškoti aistringai.

Išvardinkite ir suskirstykite prioritetus į savo tinklaraščio funkcijas – tai gali būti bet kas – nuo išskleidžiamųjų sąrašų iki stulpelių iki vaizdinių skaidrių demonstracijų iki peržiūros ir tt. Padalinkite sąrašą į dvi dalis; svarbiausias prioritetas ir pasirenkamos užduotys.

Atsižvelgiant į sąrašą, pasirinkite temą, kuri suderinama su visomis optimaliomis funkcijomis ir bent keliomis neprivalomomis.

Ko norės jūsų skaitytojai??

Didžiulė šių dienų kartos dalis visada yra kelyje, todėl dauguma skaitytojų šiandien renkasi tinklaraščių skaitymą savo išmaniuosiuose telefonuose.

Dėl šios priežasties įsitikinkite, kad jūsų pasirinkta tema nėra ribojama platformos ir reaguoja į visas vietines tinklaraščių skaitymo platformas.

Ko tu nori pasiekti??

Sukurkite mintį apie savo tinklaraščio perspektyvą ir naudokite jį kaip standartą pasirinkdami temą. Tokiu būdu sutaupysite laiko, pastangų ir nemažai pinigų.

Turėdami omenyje konkrečius standartus, žengsite vieną žingsnį arčiau savo svajonių tinklaraščio – ar tai būtų mados patarimų tinklaraštis, ar mados apžvalgų dienoraštis. Todėl pasirinkite temą, kuri labiausiai atitiktų jūsų mintį.

Kas yra jūsų skaitytojai?

Pažinkite savo auditoriją – gali atrodyti senas patarimas, tačiau aš jus patikinu, svarbu žinoti savo skaitytojus, kad galėtumėte galvoti apie juos sakydami „taip“ temai..

Turėdami juos mintyje, tik padėsite susiaurinti pasirinkimą, taigi išliksite tendencija.

Kita vertus, jei esate beprotiškai kūrybingas ir kuriate tendencijas, nebijokite pradėti naujo mados judėjimo, kas žino, jis gali patekti į kitus aukštosios mados tinklaraščius!

Geriausi mados tinklaraštininkai, kuriuos seka ir kurie semiasi įkvėpimo

Mes jau išmokėme jus, kaip sukurti mados tinklaraštį, bet, deja, negalime parodyti, kaip rašyti tinklaraštį apie madą.

Taigi mes sugalvojome alternatyvų požiūrį; mes užuot parodę jums keletą geriausių mados tinklaraštininkų, ir, tikiuosi, galėtumėte pasirinkti keletą patarimų, kaip pradėti mados tinklaraštį.

Štai trys grožio, mados ir gyvenimo būdo tinklaraštininkai, audringai paėmę socialinę mediją:

Grožio narkomanė

Autorius: Jen

„Beauty Junkie London“ - svetainės ekrano kopija

Meilė, Olia

autorius Olia

Meilė, Olia - svetainės ekrano kopija

Spynos ir medetkos

autorius Enocha

Spynos ir taurės - svetainės ekrano kopija

Dažnai užduodami klausimai

Kiek kainuoja mados tinklaraščio kūrimas?

Galite sukurti nemokamą mados tinklaraštį tokiose platformose kaip WordPress.com ar Blogger. Tačiau labai rekomenduojame investuoti keletą dolerių ir pradėti nuo savarankiško „WordPress“ tinklaraščio, kad galėtumėte pradėti nuo dešinės kojos.

Mes suprantame, kad sunku mokėti, kai biudžetas yra mažas, tačiau mes turime reikalų su „Bluehost“ žmonėmis ir esate labiau laukiami, jei juo pasinaudosite..

Už nedidelę tik 2,75 USD per mėnesį sumą galėtumėte įsigyti geriausią „WordPress“ prieglobą, apimančią nemokamą domeną ir SSL!

Už tokią nedidelę investiciją galėtumėte lengvai pradėti savo sėkmingos mados tinklaraštį. Po to jūs galite investuoti į savo įmonę savo tempu.

Apie ką turėčiau rašyti tinklaraštį?

Jūsų tinklaraštyje reikia pabrėžti tai, apie ką jaučiate stipriai. Kurkite turinį aplink dalykus, kuriuos, jūsų manymu, būtų galima tęsti ir tęsti, niekada nenuobodžiaujant. Siūlykite aukštos kokybės turinį, kuris yra unikalus ir daro įtaką jūsų stebėtojams.

Pvz., Jei esate aistringi batai, sukurkite turinį šia tema. Arba, jei daug žinai apie kūdikių drabužius ar net vyrų drabužius, visada galėtum apie tai rašyti tinklaraščius; internete nėra daug kūdikių drabužių tinklaraščių ar vyrų mados tinklaraščių. Tai gali būti jūsų unikalus pasirinkimas šiomis temomis!

Jei vis dar nematote, kokia turėtų būti jūsų sub niša, čia yra keletas temų, kurios padės jums pradėti:

 • Privalu turėti sezoninių rinkinių
 • Naujausi pirkimai – batai, rankinės, drabužiai, makiažas ar papuošalai
 • Kaip fotografuoti OOTD
 • Geriausios taupių parduotuvių parduotuvės
 • Privalote žiūrėti mados TV laidas (apie kurias kalbatės, ar matėte shopaholiko išpažinčių ?!)
 • Ikoniniai paplūdimio drabužiai
 • Kaip stiliaus apranga darbui
 • Peržiūrėkite naują kritimo liniją
 • Kaip apsirengti atostogoms su minimaliomis pastangomis
 • Kas yra karšta, o kas madinga

Atsiminkite, kad esate originalus, yra raktas. Tiek „Google“, tiek jūsų skaitytojai yra pakankamai protingi, kad galėtų žvejoti padirbtus tinklaraščius, kaip ir jūs su dizainerių gaminiais!

Kaip reklamuoju savo mados tinklaraštį?

Jūs sukūrėte nuostabų tinklaraštį. Jūsų turinys traukia dėmesį ir svetainė taip pat atrodo labai miela. Bet ar to pakanka??

Ne, dabar laikas reklamuoti savo tinklaraštį, kad jis galėtų pasiekti jūsų tikslinę auditoriją. Yra keli būdai, kaip tai padaryti, naudokite bandymus ir klaidas, kad rastumėte sau geriausią.

 • Susikurkite „Facebook“ ir „Instagram“ puslapius ir tose platformose bendrinkite nuorodas į savo tinklaraštį
 • Paprašykite savo draugų padėti jums pasidalyti savo tinklaraščiais ir socialinės žiniasklaidos įrašais
 • Pateikite savo tinklaraščio nuorodą paieškos varikliams, prisijunkite prie „Gmail“ paskyros ir užregistruokite savo URL
 • Prisijunkite prie mados tinklaraštininkų bendruomenių – galite užmegzti ir užmegzti draugystę su tų pačių interesų žmonėmis
 • Būkite aktyvūs socialinėje žiniasklaidoje – atlikite Q / sesiją savo „Instagram“ istorijose, sukurkite interaktyvius įrašus ir raskite būdų, kaip susisiekti su jūsų sekančiais dalykais
 • Padėkite kitiems augti – palikite komentarus ir mėgsta kitus tinklaraščius, kad galėtumėte su jais susisiekti
 • Bendradarbiaukite su kitais tinklaraštininkais, nes gerbėjams patinka žiūrėti, kaip jų mėgstami tinklaraštininkai kartu kuria turinį
 • Pradėkite kurti adresų sąrašą, jei jūsų tinklaraščio lankytojai užpildytų nedidelę prenumeratos formą

Kaip moka mados tinklaraštininkai?

Galite paversti mados tinklaraštį dirbdami visą darbo dieną. Yra keletas būdų, kaip susimokėti už internetinius dienoraščius – pateikiame sąrašą:

 • Vaizdo skelbimai – naudoti „Google AdSense“ talpinti skelbimus į savo tinklaraštį ir gauti užmokestį
 • Partnerių marketingas – bendradarbiauti su prekės ženklais, kurie suderinami su jūsų turiniu ir vietomis; jei kas nors perka produktą, jūs gaunate komisinį atlyginimą
 • Prekės ženklo reklamos – dizaineriai ir parduotuvėlės kartais nori mokėti už tai, kad reklamuotumėte savo produktą per jūsų platformą
 • Rėmėjai – Nebėkite už rėmėjų produktų, bet leiskite dizaineriams retkarčiais paskelbti savo kolekcijas jūsų forume
 • Klasės– Galėtumėte pasiūlyti trumpus kursus ir seminarus, kai patys mėgstate tinklaraščius

Visada atminkite, kad naudokite šiuos metodus saikingai, nes per daug mokamų ir remiamų pranešimų sunaikina tinklaraščio patikimumą.

Kiek galite užsidirbti iš mados tinklaraščio?

Apsvarstykite šiuos veiksnius, jei norite įvertinti, kiek galėtumėte uždirbti:

 • Kiek darbo įdedi?
 • Ar į jūsų turinį verta investuoti??
 • Ar turite įtaką??

Keletas pavyzdžių:

Kaip ir bet kurį kitą darbą, jūs uždirbsite pagal savo įgūdžius ir galimybes, todėl nepraraskite vilties ir nesiekite žvaigždės.

Naudingi ištekliai

 • Ekspertų mados tinklaraštininkų įnašas
 • Sužinokite, kaip naudoti „WordPress“ (su vaizdo įrašų mokymo programomis)
 • Kaip parašyti ir sukurti puikų tinklaraščio turinį
 • Kaip reklamuoti savo tinklaraštį ir jo turinį
 • Kaip užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio

Išvada

Geras darbas, vaikinai! Vykdydami šį mokymą, jūs sužinojote, kaip sukurti mados tinklaraštį. Ilgai apibrėžkite savo internetinio dienoraščio tikslus ir planus ir pradėkite dirbti. Paskaičiuokite savo mados jausmą ir atsargiai kurkite savo internetinę madą, kaip ir su neprisijungusia!

Sėkmės naujoje karjeroje, mados tinklaraštininkė!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map