Kaip sukurti gyvenimo būdo tinklaraštį

Gyvenimo būdo dienoraštis


Daugelis žmonių pradeda gyvenimo būdo tinklaraščius. Jie yra nepaprastai populiarūs ir šaunus dalykas yra tai, kad gyvenimo būdo tinklaraštyje galite parašyti beveik bet ką.

Skirtingai nuo daugelio kitų nišų, kurios yra gana specifinės, gyvenimo būdas yra tai, kas gali painioti žmones labai dažnai. Pavyzdžiui, kai sakote, kad ką tik įkūrėte maisto ar mados tinklaraštį, žmonės gali greitai sudėti gabalus ir vizualizuoti visą svetainę. Akivaizdu, kad rašote apie virtuvę ir receptus arba kitame scenarijuje galite įsivaizduoti įrašus apie drabužius ir drabužius. Tačiau gyvenimo būdo tinklaraštis yra kažkas daugiau.

5 iš labiausiai ieškotų tinklaraščių temų, pasak SEMRush
Statistika

Gyvenimo būdo tinklaraštis gali apimti dar daug temų ir tu esi vienintelis žmogus, kuris nusprendžia, apie ką rašyti. Kadangi jūs pristatote savo gyvenimą auditorijai, daug lengviau sukurti unikalų tinklaraštį. Net jei kalbate apie populiarią temą, gali būti, kad nepaskelbsite dar neaiškaus įrenginio apžvalgos ar vadovėlio apie tai, kas buvo apžvelgta milijonus kartų. Tai yra jūsų gyvenimas ir pasakojimas, ir tai yra kažkas, kas žmonėms patinka. Gyvenimo būdo dienoraštis leidžia rašyti kiekviena tema, apie kurią jūs galvojate, ir jūs galite tai padaryti savaip.

Tai yra viena iš priežasčių, kodėl reikia kurti tinklaraštį. Tai suteikia jums galimybę parašyti apie savo gyvenimo patirtį ir iš tikrųjų mėgautis tuo, ką darote. O jei pradėsite tai teisingai, turėsite didesnę galimybę užsidirbti papildomų pinigų arba galbūt net paversti paprastą tinklaraštį pinigų priėmimo mašina, kuri gali pakeisti jūsų gyvenimą.

Gyvenimo būdo tinklaraščio kūrimas

Gyvenimo dienoraštis

Pradėti tinklaraštį nėra taip sunku, jei atliksite visus veiksmus, kuriuos ketiname reprezentuoti. Jei jau nusprendėte išbandyti, tikimės, kad jūs taip pat naršėte po keletą populiarių gyvenimo būdo tinklaraščių, kurie galbūt pateikė jums tinkamų idėjų. Vis dėlto yra keletas dalykų, kuriais turite pasirūpinti.

Gyvenimo būdas yra plati tema. Na, tai apima viską, kas nutinka gyvenime, taigi tai yra beveik viskas, apie ką galite galvoti. Tinkamos nišos pasirinkimas yra labai svarbus, nes priešingu atveju galite patekti į spąstus, bandydami aprėpti viską. Nors gali pasirodyti gera idėja parašyti bet ką apie viską, čia turėtumėte sustoti ir pagalvoti apie tai, kas jums labiausiai patinka. Susikoncentruok tik į tuos gyvenimo aspektus, kurie tau tikrai patinka ir patinka. Taip pat įtraukite dalykus, apie kuriuos ką nors žinote, ir greitai galėsite atskirti kelias kategorijas, kurios sudarys jūsų tinklaraštį.

Ar jums patinka keliauti? Gal esate namų dekoro ekspertas? O gal mėgstate kalbėti apie santykius? Tai tik keli pavyzdžiai, į kuriuos galite atkreipti dėmesį. Didžioji gyvenimo būdo tinklaraščio dalis yra ta, kad jūs turite sujungti visas skirtingas kategorijas į vieną tinklaraštį, kuris leis jums išreikšti savo meilę ir parodyti patirtį.

Pasirinkite savo internetinių dienoraščių platformą

Kokios yra geriausios internetinių dienoraščių platformos?

100 populiariausių internetinių dienoraščių

Internetinių dienoraščių platformos

Internetas yra didžiulis, ir visi šie milijardai svetainių ir tinklaraščių nėra pagrįsti tomis pačiomis technologijomis. Taigi, kaip pasirinkti geriausią gyvenimo būdo tinklaraščių tinklaraščių platformą? Kai kurios platformos yra nemokamos. Kai kurie gali atrodyti tobulai pradedantiesiems, bet vis dėlto nėra nieko panašaus. Laimei, yra internetinių dienoraščių platforma, suteikianti visas galimybes. Tai, kas leis pradedantiesiems ir profesionalams sutelkti dėmesį į internetinių dienoraščių rašymą, o ne į visas technines savybes ir spręsti problemas. Mes kalbame apie „WordPress“.

Kaip jau galbūt žinote, yra dvi „WordPress“ versijos. Bet mes kalbame apie savarankišką „WordPress“, kuris yra nemokamas, tačiau vis tiek suteikia jums galimybę visiškai valdyti savo tinklaraštį, kurį galite išplėsti tiek, kiek norite.

Jei ateityje ketinate rimtai žiūrėti į savo tinklaraštį, svarbu, kad pradėtumėte teisingą kelią. Pasirinkite savarankišką „WordPress“, elkitės su gera prieglobos įmone (plačiau apie tai sekančiose eilutėse), raskite gerą temą ir naudingų papildinių..

Ar pagalvojote apie savo domeno vardą?

Apsvarstykite domeną kaip savo tinklaraščio adresą. Kaip jūsų namai pažymėti gatvės pavadinimu ir numeriu, kurį atpažins jūsų paštininkas, norėdamas nukreipti jūsų „eBay“ užsakymus į reikiamą vietą, jūsų tinklaraštyje reikia kažko panašaus. Kur nukreiptumėte lankytojus, jei neturėtumėte unikalaus adreso?

Neabejotinai prireiks laiko, kad sugalvotumėte įsimintiną domeno vardą, kurį pamėgsite jūs ir jūsų lankytojai ir kurį dar galite įsigyti. Vardas turėtų būti glaudžiai susijęs su jūsų tinklaraščio pavadinimu. Turite rasti tinkamą plėtinį ir laikytis kitų nerašytų taisyklių, kaip pasirinkti domeno vardą.

Kaip gauti savo tinklaraštį internete

mėlyna dvasia

„Bluehost“ priegloba baigta 1,5 milijono domenų ir beveik 2% visų domenų vardų naudojamas visame internete.

Mes, „FirstSiteGuide“, turėjome savo laiko dalį su daugeliu interneto prieglobos įmonių. Mes netgi peržiūrėjome daugelį iš jų ir palyginome. Po tiek valandų, praleistų prieglobos įmonėms, mes labai rekomenduojame „Bluehost“. Šią „premium“ prieglobos įmonę netgi rekomenduoja „WordPress.org“ kaip vieną geriausių, kurią galite pasirinkti savo „WordPress“ palaikomam tinklaraščiui.

WP org

laikrodis
linija

Pirmas žingsnis – susitarti

Naudodamiesi šia nuoroda, jūs gausite tą patį „premium hostingo“ susitarimą „Bluehost“ už mažesnius pinigus. Norėdami įsitikinti, kad viskas gerai, turėtumėte pamatyti 2,75 USD kainą, o ne įprastą 7,99 USD per mėnesį. Spustelėkite mygtuką „Pradėkite dabar“, kad pereitumėte prie kito veiksmo.

1 žingsnis

maistas

Antras žingsnis – kainodaros planai

Nors ankstesnis ekranas rodė labiausiai prieinamą planą, šis sandoris leidžia jums pasirinkti bet kurį iš „Bluehost“ planų su mažesnėmis kainomis.

Pagrindinis planas yra tik viena svetainė ir 50 GB vietos svetainėje, tačiau jis vis tiek suteikia jums viską, ko reikia norint pradėti. Tai bus daugiau nei pakankamai, kad patektumėte į internetinius dienoraščius ir galėtumėte ilgus mėnesius leisti dienoraščius apie gyvenimo būdą nejausdami, kad ko nors trūksta. Tačiau, kai jūs viršysite pagrindinį planą, jį patobulinti lengva, todėl šiuo metu tai neturėtų jaudintis.

„Plus“ ir „Pro“ planai leidžia išplėsti tinklaraštį ir sustiprinti savo pomėgį bei paversti jį rimtu verslu. Tai verta žinoti, todėl nusprendus atėjo laikas dar rimčiau žiūrėti į tinklaraštį, jums nereikės rūpintis, ar susirasite kitą prieglobos įmonę..

2 žingsnis

kvailiukai

Trečias žingsnis – domeno vardas

„Bluehost“ suteikia jums nemokamas domenas. Dabar pats laikas pasirinkti tinklaraštį. Tai yra svarbi dalis, todėl nelaikykite to savaime suprantamu dalyku. Kai būsite pasiruošę, atsargiai įveskite domeno vardą, patikrinkite du kartus ir spustelėkite „Kitas“.

3 žingsnis

suknelė

Ketvirtas žingsnis – sąskaitos informacija

Jūsų domeno vardas buvo priimtas, sveikinu! Dabar laikas užpildyti asmeninę informaciją. Atidžiai parašykite visą informaciją apie save ir nesijaudinkite – „Bluehost“ tai vertina labai rimtai ir visą informaciją laiko privačią ir saugią..

4 žingsnis

arklys

Penktas žingsnis – informacija apie paketą

Pasirinkę Sąskaitos planą, galite sumažinti savo mėnesinių prieglobos išlaidų kainą. Kadangi jau pasirinkote pagrindinį planą, jums nereikia jaudintis dėl galimybių. Viskas bus ta pati, išskyrus kainą. Įprastas 12 mėnesių planas jums kainuos 4,45 USD per mėnesį, tačiau jei nuspręsite mokėti 36 mėnesius, mokėsite tik 2,75 USD per mėnesį! Nepamirškite, kad visą mėnesį priglobiate savo svetainę už kavos puodelio kainą!

Atidžiai patikrinkite kitą informaciją ir, jei reikia, pasirinkite bet kurią iš papildomų parinkčių. Jei šiuo metu nesate tikri, ką pasirinkti, nedvejodami praleiskite tai, nes visada galite grįžti į savo „Bluehost“ sąskaitą ir atlikti pakeitimus. Apačioje įveskite savo mokėjimo informaciją ir pažymėkite laukelį „Taisyklės ir nuostatos“. Įsitikinkite, kad visa informacija teisinga, ir spustelėkite mygtuką „Pateikti“.

5 žingsnis

bilietas

Šeštas žingsnis – prisijunkite

Kad galėtumėte prisijungti prie savo paskyros, „Bluehost“ jums reikės susikurti slaptažodį. Labai svarbu suprasti, kad sąskaitoje yra viskas, kas susiję su jūsų svetaine, įskaitant informaciją apie mokėjimą, todėl įsitikinkite, kad naudojate tvirtus slaptažodžius ir pasirūpinkite, kad jis būtų saugus. Spustelėkite mygtuką „Sukurti slaptažodį“. Pasirinkite slaptažodį arba leiskite „Bluehost“ rekomenduoti tvirtą, perskaitykite ir sutikite su privatumo politika bei paslaugų teikimo sąlygomis ir spustelėkite „Kitas“.

6 žingsnis
6 žingsnis
6 žingsnis

Dabar laikas prisijungti prie savo naujos paskyros. Spustelėkite mygtuką „prisijungti“ arba grįžkite į „Bluehost“ pagrindinį puslapį. Puslapio viršuje esančiame meniu turėtumėte pamatyti prisijungimo mygtuką. Spustelėkite mygtuką ir įveskite savo domeno vardą ar vartotojo vardą ir slaptažodį.

kaukės

Septintas žingsnis – įdiekite „WordPress“

Raskite „WordPress“ piktogramą ir pasirinkite greito įdiegimo parinktį. Dabar sistema viską atliks automatiškai. Galite pamiršti neautomatiškai įdiegdami „WordPress“ arba susirūpinę, kaip sukurti duomenų bazes ir tvarkyti failus. Turėtumėte nedelsdami gauti vartotojo vardą ir slaptažodį, kurie leis prisijungti prie „WordPress“ tinklaraščio.

valgis

Aštuntas žingsnis – temos pasirinkimas

Įdiegę „WordPress“ savo naujoje paskyroje turėtumėte pasirinkti temą, kad galėtumėte baigti nustatyti savo tinklaraštį. Siūlome jums tiesiog pasirinkti vieną iš sąrašo, nes turėsite praleisti šiek tiek laiko pasirinkdami geriausią „WordPress“ temą savo tinklaraščiui. Nesijaudinkite, nesvarbu, kurią temą pasirinkote šiuo metu, visada galite pasirinkti kitą „WordPress“ temų katalogas.

8 žingsnis

Pasirinkę temą tiesiog spustelėkite mygtuką „Pradėti kurti“, kuris leis pasiekti prietaisų skydelį.

8 žingsnis

knyga

Devynis žingsnis

Jei tai yra jūsų pirmoji „WordPress“ svetainė, „Bluehost“ yra pasirengusi padėti. Vykdykite ekrane pateiktą mokymo programą, kuri padės jums atlikti paprastą sąrankos procesą. Jei žinote, ką darote, ir žinote, kaip judėti per „WordPress“ prietaisų skydelį, spustelėkite mygtuką „Man nereikia pagalbos“ ir galėsite dirbti patys. Jei eisite šiuo keliu, nepamirškite perskaityti mūsų išsamų vadovą, kuris padės jums išmokti „WordPress“ pagrindų.

9 žingsnis

lova

Dešimtas žingsnis

Skirtingai nuo įprastų „WordPress“ diegimų, „Bluehost“ paruošė įvairių įrankių, kurie gali jums padėti jūsų tinklaraštyje. Viršutiniame kairiajame kampe rasite „Bluehost“ meniu elementą, kuriame yra skirtingos parinktys.

10 žingsnis

Bet kol jūsų naujas gyvenimo būdo tinklaraštis nebus parengtas visuomenei, vis tiek turėsite pridėti svetainės pavadinimą ir svetainės aprašą. Tai yra neatsiejama svetainės dalis, tačiau visada galite grįžti prie „WordPress“ bendrųjų nustatymų ir tai pakeisti. Taigi, nors jūs turite pasirūpinti tuo, ką čia rašote, nesukite galvos prie sienos, nes pakeitimai vyksta tik vienu paspaudimu.

10 žingsnis

Rekomenduojama literatūra: Sužinokite, kaip naudotis „WordPress“

Kaip tvarkyti turinį

Raketa

Dienoraštis yra tik viena platforma, kuria gyvenimo būdo tinklaraštininkai naudos platindami turinį. Gyvenimo būdo tinklaraštininkai dažnai naudosis kitomis laikmenomis, tokiomis kaip vaizdo įrašai, internetiniai transliacijos ir socialinė žiniasklaida, kad išsiųstų ir reklamuotų savo žinutes ir turinį.

Paskelbdami tik du tinklaraščio įrašus per savaitę, iki pirmųjų metų pabaigos turėsite šimtą. Tai padės jums peržengti 54 tinklaraščio įrašų slenkstį ir turėtumėte pradėti gauti bent 30% daugiau srauto.

Sukūrus tinklaraštį prasideda tikras nuotykis. Atėjo laikas pradėti teikti įdomų turinį visuomenei. Kad ir kaip gražiai atrodytų jūsų tinklaraštis, žmonės jo nepriliks, nebent jis įrodytų kokią nors vertę.

Deja, turinio tvarkymas yra tai, ko mes negalime jums paaiškinti žingsnis po žingsnio. Kiekvienas tinklaraštis ir kiekvienas tinklaraštininkas yra skirtingi. Nors ilgos istorijos pasitarnaus vienam tinklaraštininkui, kitas – pritrauks skaitytojus tik trumpais pranešimais. Nors vienas gyvenimo būdo tinklaraštininkas gali uždirbti mėnesinį atlyginimą, skelbdamas vaizdus, ​​kitas sužinos, kaip bendrauti su žmonėmis per vaizdo įrašus.

Ką mes galime padaryti, tai jums pasakysiu laikykis to, kas tau patinka ir žinai. Jei tau gerai sekasi žodžiais ir tau patinka pasakoti istorijas, susitelk į tai. Anksčiau ar vėliau žmonės tai supras. Bet jei daugiau dėmesio skirsite vaizdams (o tai gali būti ne jūsų dalykas), jūs padarysite tai, kas jums nepatinka – ir tai lankytojai pastebės.

Pradėdami nuo pirmojo pranešimo, nepamirškite, kad internetinių dienoraščių rašymas nėra vieno mėnesio projektas. Prieš pradėdami pritraukti lankytojus ir su jais bendrauti, gali prireikti mėnesių.

Rekomenduojama literatūra: Kaip parašyti ir sukurti puikų tinklaraščio turinį

Kaip pritraukti pirmuosius lankytojus?

Jei norite laikyti dienoraštį tik sau, tuomet turėtumėte pradėti asmeninį dienoraštį. Tinklaraštis turėtų būti kažkas, ką mielai skaitytų kiti žmonės. Bet kaip sulaukti tų pirmųjų lankytojų?

Yra tiek daug būdų, kaip priversti žmones patikrinti jūsų naują tinklaraštį. Žmonės tam skiria visą savo karjerą, todėl negalime aprašyti visų technikų vienoje mažoje pastraipoje. Galite siųsti el. Laiškus, prisijungti prie forumų ar grupių ir susisiekti su žmonėmis, pridėti nuorodų į savo el. Pašto parašus, naudoti įvairias paslaugas ar reklamuotis kitose svetainėse. Taigi skirkite laiko ir pradėkite nuo mažesnių žingsnių.

Rekomenduojama literatūra: Kaip reklamuoti savo tinklaraštį ir jo turinį

DUK

Gyvenimo dienoraštis

Kiek kainuoja gyvenimo būdo tinklaraščio kūrimas?

Kaip jau minėjome anksčiau, gyvenimo būdo tinklaraštis neturi būti brangus. Bent jau darant pirmuosius žingsnius. Užuot išleidę tūkstančius tinkintoje svetainėje, galite pradėti nuo „WordPress“ ir pasirinkti gražią temą. Jei pasirinksite „Bluehost“, priegloba ir domenas jums kainuos tik 2,75 USD per mėnesį, ir vis tiek gausite visas reikalingas parinktis ir funkcijas. „WordPress“ yra nemokama, o „Bluehost“ automatiškai ją įdiegs už jus.

Apie ką turėčiau rašyti tinklaraštį?

Kadangi jums įdomu kurti gyvenimo būdo tinklaraštį, turėtumėte rasti keletą savo gyvenimo dalių, kurios jums patinka. Jei taip pat žinote dalyką ar du apie šią temą, tai greičiausiai yra ta tema. Norėdami padėti jums, galite apsvarstyti keletą dalykų:

Tinklaraščių nišos, kurios uždirba daugiausiai pinigų
Nišos
 • Parašykite apie savo keliones
 • Apibūdinkite savo kasdienybę
 • Parašykite apie savo maisto gaminimo įgūdžius
 • Nusiųskite vaizdus ir vaizdo įrašus iš jūsų organizuotų vakarėlių
 • Duokite patarimų apie santykius ar motinystę
 • Įtraukite žmones į diskusiją apie tai, ką perskaitėte naujienose

Nesvarbu, ką nuspręsite rašyti tinklaraštyje, atminkite, kad tai gyvenimo būdo tinklaraštis ir tai turėtumėte jaustis patogiai. Nesinaudokite tokiomis temomis, kurios jums nepatinka vien todėl, kad kažkas pasakė, kad žmonės geriau reaguos į konkrečius dalykus.

Kaip mokamo gyvenimo būdo tinklaraštininkai?

Akivaizdu, kad reikės laiko, kol galėsite pradėti uždirbti pinigus. Prieš pradėdami pirmąjį atlyginimą iš savo tinklaraščio, turėtumėte sutelkti dėmesį į patį tinklaraštį ir pritraukti auditoriją. Tačiau norint suprasti, kokias galimybes galite rasti, pateikiame keletą būdų užsidirbti pinigų iš gyvenimo būdo tinklaraščio:

Internetinių dienoraščių pajamos iš filialų rinkodaros

% Ničos „Amazon“ filialų pajamų sąskaitos

filialas-stat

 • Reklamos tinklai – galite prisijungti prie vieno iš populiarių reklamos tinklų (pvz., „Google AdSense“, Media.net arba „BuySellAds“), kuris leis rodyti tikslinius skelbimus. Kuo populiaresnis tinklaraštis, tuo daugiau pinigų galite uždirbti.
 • Parduokite skelbimo vietą tiesiogiai – gyvenimo būdo tinklaraštininkas gali rodyti skelbimus šoninėse juostose, straipsniuose ar bet kurioje svetainės vietoje. Tuos skelbimo plotus galite parduoti tiesiogiai reklamuotojui.
 • Rėmėjai – galite priimti remiamus pranešimus. Jei sukursite gerą tinklaraštį, žmonės norės mokėti, jei norite, kad jie būtų rodomi jūsų svetainėje.
 • Partnerių programos – galite rekomenduoti produktą per savo tinklaraštį. Jei klientas perka, gausite komisinį atlyginimą.
 • Parduokite savo el. Knygą – galite parašyti knygą ar elektroninę knygą ir parduoti.
 • Pradėkite narystės svetaines – jei galite pasiūlyti ką nors unikalaus, žmonės gali norėti mokėti mėnesinius mokesčius už unikalų turinį.
 • Parduokite savo maisto nuotraukas – jei esate geras fotografas, galite parduoti teises į savo vaizdus.

Kiek galite užsidirbti iš gyvenimo būdo tinklaraščio?

trintuvas

Gyvenimo būdo dienoraščiai dažniausiai yra įvaizdžio įvaizdis ir suteikia skaitytojui daugiau vaizdinės patirties

Kaip ir bet kuriame kitame tinklaraštyje, tai gali būti tik hobis ir tai, ką dirbi savaitgaliais. Bet tai taip pat gali būti pinigų uždirbimo aparatas, kuris pakeis įprastą 9–5 darbą.

Populiarus tinklaraštis gali uždirbti kelis tūkstančius dolerių per mėnesį be problemų. Pavyzdžiui, Pranešė „Huffington Post“ kad Lindsay ir Bjork Ostrom, „Pinch of Yum“ tinklaraščio duetas uždirbo 802 144,55 USD per 12 mėnesių (nuo 2015 m. gruodžio mėn. iki 2016 m. lapkričio mėn.). Akivaizdu, kad ne daug gyvenimo būdo tinklaraščių sugebės uždirbti tiek. Kad suprastų, kaip sekasi, ta pati pora iš pavyzdžio uždirbo tik 20 USD per savo pirmąjį mėnesį.

Taigi svarbu neatsisakyti vien todėl, kad per pirmus internetinių dienoraščių mėnesius neuždirbate milijonų. Bet jei jums gerai ir daug dirbate, po pirmųjų metų internetinių dienoraščių įrašymo galite pradėti uždirbti šimtus dolerių per mėnesį.

Populiariausi gyvenimo būdo tinklaraščiai

rėmas

Jei vis dar nesate šimtu procentų tikri, kaip turėtų atrodyti gyvenimo būdo tinklaraštis, parodykime keletą pavyzdžių. Šie žmonės sugebėjo sukurti sėkmingus tinklaraščius, kurie kasdien pritraukdavo ištikimus skaitytojus. Taip, šie žmonės su tuo netgi užsidirba.

Jo taurė

jo-puodelis

fotoaparatas

Įtraukite aukštos kokybės nuotraukas ir vaizdus. Skaitytojai kreipiasi į tinklaraščius, kuriuose yra gražių nuotraukų ir vaizdų. Norėdami fotografuoti, susijusius su jūsų skelbimais, naudokite gerą skaitmeninį fotoaparatą

Šį nuostabų tinklaraštį parašė Joanna Goddard iš Niujorko. Po sėkmingos karjeros įvairiuose populiariuose žurnaluose Joanna nusprendė įkurti savo tinklaraštį. Nors tai prasidėjo kaip savaitgalio hobis, Jo taurė greitai tapo labai populiari, kur Joanna dabar rašo apie stilių, maistą, dizainą, keliones, santykius ir motinystę. Tinklaraštis yra puikus gyvenimo būdo tinklaraščio pavyzdys, todėl nebijokite pasimokyti iš Joannos patirties.

Šmaikštus ir malonus

sąmojingas malonumas

Kate Arends nusprendė savo tinklaraštį pradėti kurti 2008 m., Kai ji vis dar dirbo grafikos dizainere. Jos meilė brangiems ir puošniems daiktams privertė susimąstyti apie gyvenimą. Būtent tada ji nusprendė pradėti Šmaikštus ir malonus kaip terpė, leidusi jai išreikšti save. Tinklaraštis greitai tapo sėkmingu ir dabar suskaičiuoja daugiau nei 3 milijonus unikalių stebėtojų ir kelis žmones, kurie kasdien juo dirba..

Keksiukai ir kašmyras

keksiukai-kašmyras

Emily Schuman yra dar viena sėkminga moteris, kuri pradėjo tinklaraštį kaip paprastą būdą susisiekti su žmonėmis ir išreikšti save. Žmonės įsimylėjo Emily rašymo stilių ir žinutes, kurias ji pradėjo pristatyti, todėl ji sugebėjo atsiversti Keksiukai ir kašmyras į daug daugiau nei tik hobį. Tinklaraštis dabar yra vienas populiariausių gyvenimo būdo tinklaraščių, kuriame Emily turi keletą darbuotojų. Tinklaraštyje rašoma apie madą, maistą, grožį, dekoracijas ir dar daug ką.

Išvada

Pradėti gyvenimo būdo tinklaraštį nėra taip sunku. Net jei tai buvo pirmas jūsų susitikimas kuriant tinklaraštį, vis tiek turėtumėte sugebėti atlikti visus veiksmus ir pasirūpinti, kad dienoraštis būtų parengtas. Tačiau sėkmingo gyvenimo būdo tinklaraščio palaikymas yra visai kita istorija. Dabar laikas jums sužibėti ir parodyti visą savo kūrybą.

Istorijoms rašyti, nuotraukoms fotografuoti ar vaizdo įrašams įrašyti reikia laiko. Priimti lankytojus ir suvilioti juos dar vienu įrašu yra iššūkis. Bet būtent dėl ​​to pirmiausia norėjote įkurti gyvenimo būdo tinklaraštį, tiesa? Parodyti tai, ko aistringai jaučiatės, kažko išmokyti žmones ir pasidalyti savo gyvenimu su bendruomene. Tęskite rašymą ir nepamirškite sustoti mūsų tinklaraštyje, kad sužinotumėte daugiau tinklaraščių.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map