Kaip rasti nemokamus vaizdus savo dienoraštyje

Vyresni interneto vartotojai vis dar gali atsiminti žiniatinklį, kuriame pagrindinis dėmesys buvo skiriamas tik parašytam žodžiui. Internetas prasidėjo kaip tekstinė laikmena ir tikrai nebuvo vizualiai patrauklus. Nors žmonės mėgo vaizdus, ​​dėl lėto interneto greičio ir dar neišsivysčiusių technologijų jie tiesiog negalėjo su jais dirbti internete. O jei sąžininga, tuo metu skaitmeniniai vaizdai nebuvo tokie geri.


Šiandien neįmanoma įsivaizduoti svetainės be vaizdinės terpės. Visų rūšių skaitmeniniai vaizdai užplūdo internetą, ir jūs netgi galite ieškoti internete tik vaizdų. Ar turėtume kalbėti apie tai, kas yra „Instagram“? Ir nors nuotraukos gali būti pirmasis dalykas, apie kurį pagalvosite, iš tikrųjų yra daugybė skirtingų formatų, kuriuos galite naudoti savo tinklaraštyje. Yra infografikos, grafinės iliustracijos, schemos, lentelės, ekrano nuotraukos, vielos rėmeliai…

Kuo svarbūs vaizdai jūsų tinklaraštyje?

Žmonės vaizdinę informaciją apdoroja efektyviau nei tekstą
akys
Mūsų akys gali užregistruoti 36 000 vaizdinių pranešimų per valandą

Pradedantysis tinklaraštininkas gali lengvai pamiršti įtraukti vaizdus į savo įrašus. Kai susikoncentruoji ties tuo, ką rašyti, ir tvarkai savo naująją svetainę, tvarkyti papildomą laikmeną gali atrodyti nepaprastai. Bet jei nepaisysite vaizdų, darote didžiulę klaidą! Kodėl? Pradedantiesiems 65 proc. Žmonių yra besimokantys regėjimo ir 90% informacijos, kuri patenka į smegenis, yra vaizdinė. Taip pat straipsniai su atvaizdais sulaukia daug daugiau bendrų vaizdų nei tie, kurių nėra. Jei to nepakanka, pateikiamos dar kelios priežastys, kodėl vaizdai yra svarbūs jūsų tinklaraščiui:

vaizdinė scena
Vaizdinės scenos pojūtį galime įgyti greičiau nei per 1/10 sekundės
smegenys
Vaizdai smegenyse apdorojami 60 000 kartų greičiau nei tekstas
tinklainė
40 proc. nervinių skaidulų yra sujungtos su tinklaine
 • Vizualiai patraukli – kai tik įdėsite pirmąjį paveikslėlį į savo įrašą, suprasite, kaip straipsnis staiga tapo geresnis. Žinoma, tai bus tiesa, jei panaudojote tinkamo tipo vaizdą ir jei jis susijęs su turiniu. Vaizdai taip pat gali būti naudojami kaip teksto pertraukėlės, taigi skaitytojai gali pailsinti akis po kelių juodo balto teksto pastraipų. Tai padarys įrašą patrauklesnį ir ilgesnį.
 • Socialinė žiniasklaida – dalijimasis socialinėje žiniasklaidoje yra kažkas, ką turite padaryti, jei norite sulaukti pasisekimo savo tinklaraštyje. Taigi, dalindamiesi straipsniu, socialinės žiniasklaidos svetainės ims vaizdus tiesiai iš jūsų straipsnio. Nenorite bendrinti įrašo be žiniasklaidos, nes jis atrodys neprofesionalus, gana nuobodus ir daugelį vartotojų lengvai nugriaus..
 • Paieškos sistemos srautas – ar pastebėjote, kad „Google“ ir kitos paieškos sistemos leidžia ieškoti vaizdų? Na, jei savo tinklaraštyje naudosite vaizdus, ​​kiti žmonės galės sustoti prie jūsų svetainės vien dėl to, kad rado variklio nuotrauką. Nuostabu, ar ne??
 • Lengvesnis sudėtingos informacijos supratimas– kartais paprastas vaizdas pasitarnaus švietimo tikslams arba paaiškinti ką nors išsamiau. Užuot rašę visą teksto pastraipą, galite tiesiog parodyti vaizdą.

Ko NĖRA daryti, kai ieškote vaizdų savo tinklaraštyje?

Nors labai svarbu, kad naudotumėte vaizdus naujai sukurtame tinklaraštyje, turite tai padaryti teisingai. Nepaisant to, kad nesunku atsisiųsti bet kurį paveikslėlį, į kurį jūs patenkate, tai yra didelis „ne“! Prieš parodydami, kaip ir kur galite rasti geriausias savo tinklaraščio nuotraukas, leiskite mums parodyti, ko nedaryti.

Nesinaudokite „Google“ paieška

baudos už autorių teises
JAV baudos už autorių teisių pažeidimus gali būti nuo 200 USD iki 150 000 USD ir į jas gali būti įtrauktas kalėjimo nuosprendis, todėl būtina užtikrinti, kad turėtumėte leidimą naudoti bet kokius savo svetainėje skelbiamus vaizdus. Tiesą sakant, Goodreads ką tik buvo iškelta 150 000 USD už neaiškios vaikinų grupės nuotrauką, kurią vartotojas įkėlė į savo svetainę.

Kai žmonės supranta vaizdų svarbą, paprastai pirmiausia reikia žengti „Google“ vaizdų paieška ir pradėkite ieškoti konkretaus raktinio žodžio. Sustokite! Prieš atlikdami tą patį veiksmą, turėtumėte atkreipti dėmesį, kad dauguma vaizdų „Google“ paieškoje gali būti saugomi autorių teisių. Reiškia, jei jūs tiesiog padarote vaizdą iš žinomo ar nežinomo šaltinio, jūs jį iš tikrųjų pavogiate ir dėl to galite nukentėti. Priklausomai nuo atvaizdo ir šaltinio, iš kurio jį pavogėte, galite nukentėti nuo nuobaudų ar net teisinių veiksmų prieš jus, todėl pagalvokite prieš naudodami atsitiktinius vaizdus, ​​rastus „Google“ vaizdų paieškoje. Ir nepamirškite padaryti visko, kas jums gali, kad kiti netektų vogti turinio iš jūsų svetainės.

Nenaudokite karštosios nuorodos

„Hotlinking“ yra praktika, leidžianti įkelti vaizdą iš kito šaltinio. Taigi, užuot talpinę atvaizdą savo svetainėje (serveryje), iš tikrųjų įkeliate jį tiesiai iš kitos svetainės. Tai reiškia, kad jis naudoja kitos svetainės pralaidumą, o tai jiems kainuoja. Tai panašu į futbolo žaidimo žiūrėjimą iš netoliese esančio pastato nemokant už bilietą įvažiuoti į stadioną.

Taip pat karštu būdu susietą vaizdą galima nuimti arba pakeisti svetainėje, iš kurio jis kilo, kad galėtumėte nesąmoningai parodyti tai, ko nenorėjote. Taigi, užuot atsargiai dirbdami su nuorodomis į karštąją liniją, mes pirmiausia patariame niekada nedaryti karšto saito vaizdų!

Įvairių rūšių atvaizdų licencijos

Prieš pradėdami ieškoti atvaizdų savo tinklaraščiui, turėtumėte suprasti įvairius atvaizdų licencijų tipus. Nors yra daugybė svetainių, siūlančių atsisiųsti vaizdus, ​​jos veikia pagal skirtingas licencijas:

 • Teisės valdomos – vaizdus su šia licencija paprastai galima naudoti tik vieną kartą atliekant mokėjimą. Tai yra patys brangiausi kūriniai, bet dažniausiai patys geriausi.
 • Be honoraro mokesčio – reikalauja sumokėti mokestį už atvaizdą, kurį galite naudoti bet kur ir tiek kartų, kiek norite. Daugelis svetainių siūlo prenumeratas ir parduoda paveikslėlius pakuotėse.
 • „Creative Commons Zero“ – Visiškai nemokami vaizdai, kuriais gali naudotis visi. Kai kuriose svetainėse reikia paminėti fotografą, todėl nepamirškite prieš atsisiųsdami patikrinti taisykles.

Nors tai yra labiausiai paplitusi licencija, atkreipkite dėmesį, kad kiekviena svetainė pasilieka teisę keisti taisykles. Taigi iš tikrųjų yra daug daugiau populiarių licencijų alternatyvų, todėl prieš mokėdami ir atsisiųsdami vaizdus visada turėtumėte perskaityti taisykles.

Teisės valdomos

akcijų vaizdas
Visada naudokitės oficialiomis akcijų vaizdų svetainėmis. Priešingu atveju jūs patirsite didesnę atsakomybę. Jei radote tikrai puikų vaizdą „nemokamam“ atsisiuntimui nežinomoje svetainėje, galite lažintis, kad jis yra per geras, kad būtų tiesa

Čia yra keletas bendrovių, apie kurias jūs turėjote būti girdėję. Jie siūlo keletą geriausių vaizdų, kuriuos galite gauti tinklaraščiui, tačiau būkite pasirengę giliai įsitaisyti kišenėje, kad gautumėte teisių valdomų nuotraukų.

Argumentai už

 • Jūs gaunate išskirtines teises į atvaizdą, už kurį mokate
 • Aukštos kokybės nuotraukos, padarytos profesionalių fotografų

Minusai

 • Vaizdas gali būti naudojamas tik vienam projektui; jūs turite dar kartą sumokėti už tą patį kūrinį, jei norite jį pakartotinai naudoti
 • Licencijos yra labai brangios (gali lengvai gauti iki poros šimtų dolerių)
getty vaizdai
Garsiausia vaizdo licencijavimo įmonė yra „Getty Images“ – įkurta 1995 m

„Getty“ vaizdai

„Getty“ vaizdai

Pinigų logotipas
Dauguma didesnių nemokamų atvaizdų (t. Y. Didesni nei 2400 pikselių x 3600 pikselių) „Getty Images“ parduodami už maždaug 600 USD, o „Getty“ jų menininkams sumoka 20 proc.

„Getty Images“ neabejotinai yra pati prestižiškiausia įmonė, užsiimanti vaizdais. Tai buvo gerai žinomas būdas, kol ši laikmena išpopuliarėjo internete ir greitai prisitaikė prie naujųjų technologijų. Yra daugybė aukščiausios kokybės nuotraukų, kurias galite gauti „Getty Images“, tačiau tų nuotraukų kaina paprastai reiškia, kad ši fotografijos milžinė prieinama tik didelėms korporacijoms, kurios gali sau leisti net kelis šimtus dolerių už vaizdą. Taip, tai yra išimtinių teisių į atvaizdą gavimo kaina.

„Photocase“

„Photocase“

Tai viena griežčiausių kompanijų, užsiimančių aukštos kokybės vaizdais. Dėl griežtų taisyklių sumažėja nuotraukų, kurias galite nusipirkti, skaičius, tačiau galite įsitikinti, kad tos nuotraukos bus geriausios. Ir nors nuotraukos atrodo nuostabiai, už vieną vaizdą turėsite sumokėti 10-20 USD. Kainos gali mažėti, jei nuspręsite jas pirkti dideliais kiekiais, kad už mažesnius pramonės žaidėjus jos būtų įperkamos.

Be honoraro mokesčio

Pinigai
Vaizdų pardavimas internete yra didžiulis verslas. Jis yra toks platus, kad šios erdvės lyderis „Shutterstock“ turi apie 2,4 milijardo dolerių kapitalą

Nors vis tiek turėsite mokėti už honoraro mokesčio vaizdus (jie nėra nemokami; tiesiog nemokami honorarai), jie yra kur kas labiau tinkami įprastiems tinklaraštininkams. Kadangi dauguma kompanijų siūlo paketus ir prenumeratas, vaizdai tampa gana pigesni, palyginti su teisių valdomomis.

Argumentai už

 • Labiau prieinamos nei „Rights Managed“ licencijos
 • Neribotas ir daugkartinis vaizdo panaudojimas
 • Vienkartiniai mokesčiai
 • Mažiau apribojimų

Minusai

 • Neišimtinė, o tai reiškia, kad kiti žmonės taip pat gali nusipirkti tą patį vaizdą, kurį naudojate

„Shutterstock“

langinės
„Shutterstock“ turi dvi skirtingas licencijų rūšis: standartines ir patobulintas licencijas. Iš esmės – standartinė licencija skirta naudoti internete ir reklaminei spausdintai medžiagai (t. Y. Vizitinėms kortelėms, brošiūroms, skrajutėms ir kt.). Patobulinta licencija taikoma gaminiams, kurie bus parduodami siekiant pelno.

„Shutterstock“

NY
„Shutterstock.com“ įkūrė vienas fotografas Niujorke, kuris įkėlė 30 000 savo atvaizdų, kad galėtų atidaryti svetainę, o paskui pasiūlė juos parduoti už ypač mažas kainas. Vidutinis vaizdas „Shutterstock“ parduodamas už 2,43 USD.

Ši įmonė pristatė standartinių nuotraukų prenumeratos modelį, todėl nenuostabu, kad tai viena labiausiai atpažįstamų svetainių, kur vaizdai pateikiami internete. Tai, kad „Shutterstock“ yra beveik šimto milijonų nuotraukų, negali padaryti nieko kita, kaip tik pagerinti prekės ženklo įvaizdį. Nors nuotraukas galite nusipirkti pagal pareikalavimą, jos yra prieinamos, jei užsisakote mėnesio / metų planą. Priklausomai nuo pasirinkto prenumeratos plano, kiekviename vaizde galite gauti tik po 0,20 USD!

„iStock“

„iStock“
Kai kurios svetainės, tokios kaip „iStockPhoto“, automatiškai siūlo standartinę teisinę garantiją, kuri žada jums grąžinti iki tam tikros sumos (10 000 USD už „iStock“), tačiau vartotojams taip pat leidžia įsigyti papildomą teisinę garantiją už papildomą mokestį, kuri žada kompensuoti net tolygiai. didesnė suma (250 000 USD už „iStock“)

„iStock“

ranka
Visada naudokitės oficialiomis akcijų vaizdų svetainėmis. Priešingu atveju jūs patirsite didesnę atsakomybę. Jei radote tikrai puikų vaizdą „nemokamam“ atsisiuntimui nežinomoje svetainėje, galite lažintis, kad jis yra per geras, kad būtų tiesa

„iStock“ yra dar vienas pramonės milžinas, galintis girtis, kad yra paremtas „Getty Images“. Tai didelis dalykas! Bendrovė gyvuoja beveik dvidešimt metų ir buvo viena iš pirmųjų, kuri pateikė mikro mokėjimus, kurių vartotojai visada norėjo. „iStock“ yra šimtai milijonų vaizdų, kuriuos galite naudoti bet kuriai progai. Galite užsisakyti įvairių planų ir atsisiųsti vaizdų už maždaug 10 USD už vienetą. Daugeliui tinklaraštininkų tai vis tiek gali būti brangu, tačiau ji yra daug pigesnė nei konkurentų, kuriems priklauso teisių valdymas.

Depositphotos

Depositphotos

Vektorinių vaizdų kūrimas ir redagavimas
Peržiūrėkite vektorinių vaizdų kūrimą ir redagavimą [Cheat Sheet]

Kita gerai žinoma įmonė, turinti ilgametę patirtį. „Depositphotos“ sutelkė dėmesį į „Royalty Free“ vaizdus ir siūlo įvairias prenumeratos galimybes. Jų daugiau nei 80 milijonų nuotraukų yra suskirstytos į kelias kategorijas, kad galėtumėte lengvai rasti tai, ko jums reikia. Bendrovė siūlo fotografijas, vektorinius vaizdus ir vaizdo įrašus. Priklausomai nuo pasirinkto plano, nuotrauką galite įsigyti vos už 2–4 USD už gabalą.

„StockPhotoSecrets“ parduotuvė

„StockPhotoSecrets“ parduotuvė

Standartiniai vaizdai
Peržiūrėti paveikslėlius [Cheat Sheet]

Ši foto agentūra yra skirta mažoms ir vidutinėms įmonėms. Jis turi didelę vaizdų biblioteką, kurią galite įsigyti pakuotėse arba mokėdami mėnesinę prenumeratą. Priklausomai nuo jūsų pasirinkto plano, nuotraukos jums kainuos vidutiniškai 5 USD ir tik 0,20 USD už atvaizdą, jei užsisakysite. Jei negalite sau leisti didesnių pramonės atstovų, bet vis tiek norite honorarų be honoraro mokesčio, „StockPhotoSecrets Shop“ gali būti puikus pasirinkimas jums.

„Creative Commons Zero“ (nemokama)

Vaizdai, pažymėti „Creative Commons Zero“ licencija, yra visiškai nemokami. Juos galite atsisiųsti bet kur ir bet kada. Ši licencija taip pat leidžia naudoti vaizdus komerciniuose projektuose, tačiau negalite perparduoti vaizdų kaip savo. Tai tikrai yra populiariausia licencija, kurios žmonės ieško, nes daugeliu atvejų net nereikia registruotis svetainėje, kurioje siūlomi „Creative Commons Zero“ vaizdai..

Argumentai už

Priskirdami vaizdus, ​​kurie yra licencijuoti pagal „Creative Commons“ licenciją, visada turite pateikti šią informaciją
qwas
Atvaizdo ar nuotraukos pavadinimas, jei jis buvo suteiktas
 • Visiškai nemokama
 • Vaizdus galite naudoti keliuose (net komerciniuose) projektuose
 • Lengvai prieinamas
 • Aukštos kokybės

Minusai

 • Tą patį vaizdą gali naudoti milijonai kitų tinklaraštininkų
 • Vis dar yra apribojimų, kuriais turite pasirūpinti
 • Skelbimai svetainėje

Unsplash

rašymas
Vaizdo kūrėjo vardas

Unsplash

Vaizdo šaltinis
Vaizdo šaltinis

Viena populiariausių vaizdų gavimo vietų yra „Unsplash“. Jame yra daugiau nei 500 000 vaizdų, o jų skaičius didėja. Kai pirmą kartą atidarysite „Unsplash“, greičiausiai nustebsite gaunamų nuotraukų kokybę. Taip, visos šios nuostabios nuotraukos yra visiškai nemokamos, ir jūs galite jas naudoti savo tinklaraštyje, nesijaudindami, kad kažkas jus sumedys. Vis dėlto yra viena problema. „Unsplash“ yra toks populiarus, kad milijonai žmonių naudojasi atvaizdais iš šios paslaugos, todėl tikėtina, kad rasite juos visame žiniatinklyje.

Vaizdo licencija
Vaizdo licencijos informacija

„Pixabay“

„Pixabay“

Šią nemokamą nuotraukų svetainę sukūrė broliai dvyniai iš Vokietijos ir ji greitai tapo viena populiariausių svetainių, siūlančių nemokamus vaizdus praktiškai bet kokiems projektams. Jie daugiausia dėmesio skiria moderniems ir autentiškiems vaizdams. Visas nuotraukas pateikia jų didelis vartotojų skaičius. Šiuo metu vartotojų įkelta daugiau nei keli šimtai tūkstančių vaizdų, o jų skaičius kiekvieną dieną didėja.

Pekseliai

Pekseliai

G
Remiantis apklausa, 60% klientų susisiekia su įmone tik tuo atveju, jei jos vaizdas rodomas paieškos rezultatuose

Šią nemokamą nuotraukų svetainę sukūrė broliai dvyniai iš Vokietijos ir ji greitai tapo viena populiariausių svetainių, siūlančių nemokamus vaizdus praktiškai bet kokiems projektams. Jie daugiausia dėmesio skiria moderniems ir autentiškiems vaizdams. Visas nuotraukas pateikia jų didelis vartotojų skaičius. Šiuo metu vartotojų įkelta daugiau nei keli šimtai tūkstančių vaizdų, o jų skaičius kiekvieną dieną didėja.

Atsargos atsargos

Atsargos atsargos

Ši populiari svetainė kasdien gauna naujų nemokamų vaizdų. Administratoriai pateikia kuratoriams pateiktus vaizdus ir pasirenka tik geriausius, kurie galų gale yra svetainėje. Viskas yra visiškai nemokama, o vaizdus galite naudoti savo tinklaraštyje be užduodamų klausimų. Tiesiog ieškokite reikiamo vaizdo arba naršykite keliose kategorijose svetainėje. Šiuo metu yra daugiau nei 50 000 vaizdų, kuriuos pateikia daugiau nei 5000 prenumeruotų fotografų.

Gratisografija

Gratisografija

Už įdomiojo pavadinimo yra įmonė, kuri pasirinko unikalų požiūrį į nemokamus vaizdus. Užuot tvarkydavusi milijonus panašių nuotraukų, „Gratisography“ komanda nusprendė labai, labai išrankiai pasirinkti nuotraukas, esančias jų svetainėje. Taigi vietoj kiekio galite išskirti mažesnį skaičių visiškai unikalių nuotraukų. Jie yra renkami rankomis ir turi atitikti aukštos kokybės standartus. Cituoju juos: „Kad paveikslas taptų Gratisografijos vaizdu, ant stalo turi būti kažkas nepakartojamo. Žinoma, jis turi būti nepriekaištingai sukomponuotas su reikiamu šviesos ir ekspozicijos kiekiu, aštriu fokusavimu į centrinį objektą. “

Kaip atsisiųsti vaizdus?

Kaip 2x
Žinutės, turinčios bent vieną atvaizdą, „Facebook“ ir „Twitter“ gauna dar 2 kartus daugiau akcijų, kad sudarytos be vaizdų ir atvaizdų „Facebook“ 93 proc. patraukliausių įrašų, palyginti su būsenos atnaujinimais, nuorodomis ir net vaizdo įrašu

Nuotraukų atsisiuntimas priklauso nuo jūsų pasirinktos svetainės. Akivaizdu, kad „Rights Managed“ ir „Royalty Free“ svetainės paprašys registruotis ir sumokėti už prenumeratos planą (arba užsisakyti iš jų atvaizdą). Bet po to atsisiųsti vaizdus beveik tas pats. Pažiūrėkime, kaip patraukti visiškai nemokamą vaizdą iš „Unsplash“:

 1. Atviras Unsplash svetainė
 2. Ieškokite vaizdo (pvz., „Paplūdimys“)
 3. Naršykite visus jūsų užklausą atitinkančius vaizdus
 4. Spustelėkite norimą paveikslėlį, kad atidarytumėte didesnę jo versiją
 5. Spustelėkite mygtuką „Atsisiųsti nemokamai“

Unsplash

pastatas
Optimizuokite savo vaizdus, ​​kad jie būtų greitai įkeliami. Jų duomenimis, 47 proc. žiūrovų nori dviejų sekundžių įkėlimo laiko

Dalykai, į kuriuos reikia žiūrėti prieš įkeliant vaizdus į savo svetainę

Dabar, kai vaizdas yra išsaugotas jūsų kompiuteryje, vis dar yra dalykų, kuriais turėtumėte pasirūpinti prieš įkeldami vaizdą į savo tinklaraštį.

Rezoliucijos

alt-tekstas
Pridėdami vaizdų į savo dienoraštį nepamirškite pridėti SEO metaduomenų. Paieškos variklis negali žiūrėti į atvaizdą ir intelektualiai nustatyti, ką jis vaizduoja taip, kaip jis gali suprasti jūsų parašytą turinį. Pridėjus alt tekstą, jūsų svetainė gali gauti daugiau srauto

Patikrinkite vaizdo skiriamąją gebą. Jei norite įterpti vaizdą į įrašą, norėsite, kad jis būtų ne mažesnis kaip 700–800 pikselių (plotis priklauso nuo jūsų įdiegtos temos ir gali labai skirtis). Visada yra geresnis sprendimas įkelti šiek tiek didesnį vaizdą – jei naudositės „WordPress“ tinklaraščių platforma, ji automatiškai sumažins jūsų įrašą, neprarasdama kokybės. Bet jei įkelsite mažą vaizdą, jis taps neryškus, jei nuspręsite jį ištempti per ekraną.

Sužinokite daugiau apie vaizdų tvarkymą „WordPress“

Formatas ir failo dydis

Didelės skiriamosios gebos vaizdai gali būti lengvai didesni nei 10 MB viename faile. Jei šie vaizdai nėra tinkamai suformatuoti, jie gali būti dar didesni. Prieš įkeldami turėtumėte patikrinti dydį ir formatą, ypač jei turite ribotą prieglobos vietą ir pralaidumą.

Optimizuokite vaizdus internete

Yra tiek daug, ką galite padaryti optimizuodami savo tinklaraščio vaizdus. Kadangi jau turime specialų straipsnį vaizdų tobulinimui „WordPress“, čia nenagrinėsime išsamios informacijos.

Išvada – kokie vaizdai man tinka?

Tikimės, kad šis vadovas padėjo jums suprasti vaizdų svarbą jūsų tinklaraštyje. Taip pat tikimės, kad supratote, kad vaizdų vagystė iš „Google“ paieškos ir kitų svetainių nėra būdas pradėti tinklaraštį. Tačiau dabar, kai žinote apie skirtingas akcijų svetaines ir jų siūlomas licencijas, kaip išsirinkti vieną savo tinklaraščiui?

Akivaizdu, kad jei tik pradedate tinklaraštį ir neturite atvaizdų biudžeto, tai yra kelias „Creative Commons Zero“ (nemokamas). Tam yra keletas neigiamų pusių, tačiau jei laikysitės populiarių svetainių, kurias minėjome, neturėtumėte turėti jokių problemų. Jūsų žinioje bus milijonai nuotraukų, o jūs galėsite ramiai miegoti žinodami, kad nieko nepavogiate. Tačiau kai tik didės jūsų internetinis dienoraštis, nemokami vaizdai gali kliudyti jums pasiekti kitą etapą.

Jei atsiduriate laisvų vaizdų ir galite sau leisti keletą papildomų dolerių, „Royalty Free“ vaizdai yra jums tinkamas pasirinkimas. Dešinėje tvarkomos nuotraukos yra brangiausios, o jas turėtų palikti tik didesnės įmonės, kurios gali sau leisti išleisti kelias dešimtis (jei ne šimtus) dolerių tik už vieną atvaizdą..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map