Kaip perkelti savo tinklaraštį iš „WordPress.com“ į „WordPress.org“

įkūrėjai


Buvo paleista pati pirmoji „WordPress“ versija 2003 m. Gegužės 27 d, paversdama ją net senesne interneto platforma nei „Facebook“, „Youtube“ ir „Twitter“. Ją išleido jos įkūrėjai Mattas Mullenwegas ir Mike’as Mažasis tada

Pažvelgus tik po kelerių metų, mes visi buvome sužavėti tuo, kad daugiau nei 25% visų interneto svetainių buvo sukurtos naudojant „WordPress“. Tas paprastas faktas atrodė įspūdingai, tačiau šiandien skaičius išaugo, ir kai kurie statistiniai duomenys sako, kad už egzistavimą galima dėkoti mūsų mylimam „WordPress“.

Taigi, nenuostabu, kad net jūs jau esate pradėję savo svetainę „WordPress“. Bet to, ko tada dar nesuvokėte, yra tai, kad iš tikrųjų yra du populiaraus TVS variantai ir yra keletas gana didelių skirtumų tarp jų, kuriuos galite patirti tik po kelių savaičių ar mėnesių nuo pirmo prisijungimo..

„WordPress.com“ yra komercializuota versija, kuri yra puiki galimybė pradėti. Bet kai žengsite pirmuosius žingsnius už jūsų ir kai suvoksite visus .com varianto trūkumus, pradėsite plakti galvą prie sienos, nes dar nepradėjote savo tinklaraščių kelionės „teisingu keliu“. Vis dėlto nesijaudinkite; perkelti savo tinklaraštį iš „WordPress.com“ į savarankiškai prižiūrimą versiją (dar vadinamą „WordPress.org“) nėra tokia didelė problema.

rinkos dalis
„WordPress“ valdo CMS rinką daugiau nei 60% rinkos dalies

Kodėl verta perkelti savo tinklaraštį iš „WordPress.com“?

„bluehost“ juosta

Vieną seniausių žiniatinklio prieglobų Pradėta 1996 m., „Bluehost“ tapo didžiausiu prekės ženklu, kai kalbama apie „WordPress“ prieglobą

Nors „WordPress.com“ yra puikus įrankis pradedantiesiems, anksčiau ar vėliau jūs jį išaugsite. Platforma paprasčiausiai neleidžia visiškai kontroliuoti savo svetainės, ir tai dažniausiai tampa didžiule daugelio tinklaraštininkų problema.

„WordPress.com“ yra su apribojimais. Tai uždės sieną tarp jūsų ir jūsų internetinio dienoraščio – tai neleis parodyti kūrybiškumo, kurį galite pasiekti naudodamiesi savarankiška tinklo versija. Tai neleis turėti visų temų ir papildinių (nebent mokėsite įjungti šią parinktį), o uždirbti pinigų iš tinklaraščio, esančio WordPress.com, bus labai sunku. Jų Paslaugų teikimo sąlygos aiškiai nurodykite, „„ Automattic “pasilieka teisę rodyti skelbimus savo tinklaraštyje, nebent įsigijote atnaujinimą be skelbimų arba VIP paslaugų sąskaitą.“

Paruoškite aplinką

Vienas iš puikių dalykų, kuriuos „WordPress.com“ padarė jums, yra priegloba. Jums nereikėjo jaudintis, kur yra jūsų svetainė ir kas ją priglobia, nes viską tvarkė „WordPress.com“ ekspertų komanda..

Tačiau dabar, kai pradedate kelionę savarankiškai, laikas gauti geriausią įmanomą prieglobą.

Ir pasitikėkite mumis, kai sakome, kad tinkamo pagrindinio kompiuterio gavimas gali reikšti didelį skirtumą per visą darbo laiką svetainėje. Taigi, įsigykite geriausią kompiuterį, kurį galite gauti dabar, ir išvenkite problemų, kurios gali kilti ateityje, jei nuspręsite pereiti iš vieno kompiuterio į kitą tik todėl, kad turėjote skubėti ir išsaugoti dolerį ar du..

Gaukite prieglobą ir domeną

svetainės greitis

Tyrimai rodo, kad per 1 sekundę sumažėjus interneto greičiui, konversijų rodiklis gali sumažėti 7%. 3 sekundžių vėlavimas gali jums kainuoti 50% jūsų srauto. Naudodamiesi „Bluehost“ niekada nereikia jaudintis, kad jūsų svetainė lėta, net kai srautas yra didelis

Jei atlikote kokius nors „WordPress“ ir prieglobos tyrimus, esame tikri, kad jus užvaldo informacija ir daugybė pasirinkimų. Mažesnių prieglobos įmonių skaičius auga kaip grybai po pavasario lietaus, todėl vis sunkiau ir sunkiau surasti tą, kuri bus tinkama jums.

Mes žinome, kad sunku pasirinkti tinkamą pagrindinį kompiuterį, todėl mes sunkiai kėlėmės ir išbandėme keletą populiariausių žiniatinklio prieglobos paslaugų. Jei neturite laiko nuodugniai apžiūrėti visus ir visus ten esančius, labai rekomenduojame „Bluehost“, kuri pasirodė kaip patikimiausia „WordPress“ svetainių prieglobos įmonė..

Jei neturite patirties nustatant prieglobos paskyrą, leiskite mums greitai parodyti, kaip tai padaryti:

laikrodis
„Bluehost“ visą parą veikiantis ekspertų palaikymas visada yra reikalingas telefonu, el. Paštu ar tiesioginiu pokalbiu

1. Aplankykite „Bluehost“ – Spustelėkite šią nuorodą ir raskite mygtuką „Pradėkite dabar“, kuris nuves jus į kitą veiksmą

mėlyna dvasia

trofėjus
„Bluehost“ internetinių svetainių priegloba mažosioms įmonėms įvertino pirmąją vietą

2. Pasirinkite prieglobos planą – „Bluehost“ suteikia keletą pasirinkimo variantų. Jei tai pirmą kartą registruojate sąskaitą, siūlome pereiti prie pagrindinės. Tai bus daugiau nei pakankamai, kad jūsų svetainė pradėtų veikti, ir vis tiek galėsite ištirti visas funkcijas vėliau ir prireikus atnaujinti planą.

pakeisti prieglobos planą

3. Pasirūpinkite domeno vardu – Jei jau turite domeną, čia galėsite jį perkelti ir priskirti naujam tinklaraščiui. Jei ne, paprasčiausiai įveskite norimą domeną, o „Bluehost“ jums praneš, jei jis galimas. Gali būti sunku gauti tą tobulą domeno vardą, nes tiek daug jau buvo imtasi, tačiau leiskite „Bluehost“ pateikti keletą pasiūlymų ir nepamirškite perskaityti mūsų vadovo, kaip pasirinkti domeno vardą naujajam tinklaraščiui, vadovas..

domeno vardas

vyras
„Bluehost“ yra viena patikimiausių hostingo kompanijų. Šiuo metu joje yra daugiau nei 2 milijonai svetainių. Spėk? 850 000 iš jų yra tinklaraščiai

4. Užsiregistruokite „Bluehost“ – Perkėlę arba pasirinkę domeno vardą, turėsite įvesti asmeninę ir atsiskaitymo informaciją. Ne visų mėgstamiausia dalis, bet jūs būsite padaryta per kelias minutes.

užsiregistruoti „bluehost“

ranka
„Bluehost“ duomenų centras gali pasigirti 90 petaitų

5. Pasirinkite papildomas parinktis – Jei reikia, pasirinkite keletą papildomų prieglobos parinkčių. Siūlome pasirinkti 12 mėnesių prieglobos variantą, nes tai sumažins kainą, bet visiškai priklauso nuo jūsų. Taip pat galite panaikinti visų kitų žymėjimą, nes bet kada galėsite grįžti į „Bluehost“ sąskaitą ir pasirinkti juos, jei jie taps būtinybe.

papildomos galimybės

Įdiekite „WordPress“

Šiuo metu turėsime daryti prielaidą, kad jūs paruošėte savo prieglobos paskyrą ir viskas yra paruošta „WordPress“. Jei jums reikia dar kelių minučių, kad galėtumėte susitvarkyti savo sąskaitą, neskubėkite ir viską padarykite. Šis vadovas jūsų lauks.

Jei skaitėte apie „WordPress“, galbūt esate baigę straipsnius, kuriuose pateikiami šiek tiek sudėtingi „WordPress“ diegimo rankiniu būdu būdai. Na, naudojant „Bluehost“ „WordPress“ įdiegti taip pat lengva, kaip paspausti kelis mygtukus:

 1. Prisijunkite prie savo „Bluehost cPanel“ sąskaita
 2. Eikite į skyrių Svetainė
 3. Pasirinkite „Įdiegti„ WordPress ““
 4. Spustelėkite mygtuką Įdiegti
 5. Pasirinkite domeno vardą, į kurį norite jį įdiegti (šalia jo esančiame lauke galite įvesti poaplankį, pvz., „Tinklaraštį“, arba palikti tuščią, jei norite, kad pagrindinis svetainės puslapis būtų tinklaraštis)
 6. Spustelėkite „išplėstinės parinktys“, jei norite pakeisti naujojo „WordPress“ diegimo el. Pašto adresą, vartotojo vardą ir slaptažodį
 7. Perskaitykite licencijos ir paslaugų sutartis bei pažymėkite langelius, jei su viskuo sutinkate (turite tęsti, kad galėtumėte tęsti)
 8. Spustelėkite mygtuką Įdiegti dabar

Na, ten nėra daug daugiau. Sėkmingai įdiegėte „WordPress“ ir paruošėte aplinką. Atėjo laikas perkelti savo tinklaraštį į savarankišką „WordPress“, kad galėtumėte pradėti dirbti kaip profesionalas.

Perkelkime savo tinklaraštį iš „WordPress.com“ į „WordPress.org“

Dabar galime tęsti perkėlimą ir priversti jūsų tinklaraštį perkelti į savarankiško tinklo „WordPress“ parinktį, kuri pagaliau pateiks tinklaraštį į jūsų rankas.

Eksportuokite savo „WordPress.com“ tinklaraštį

sudegė dviratis

Migracijos procesą galima padalyti į dvi dalis. Prieš importuodami viską į naują prieglobos aplinką, pirmiausia turite eksportuoti seną tinklaraštį ir paruošti failus.

1. Prisijunkite prie savo „WordPress.com“ tinklaraščio

Prisijungti

2. Atidarykite prietaisų skydelį ir suraskite Nustatymai -> Bendra -> Eksportuoti

Čia turėsite dvi galimybes. Pasirinkite pirmąją parinktį, kuri leis jums eksportuoti visą turinį. Jei norite eksportuoti tik konkretų įrašą ar puslapius, pasirinkite mažas rodyklių piktogramas šalia mygtuko, kuris atvers naujas parinktis.

WordPress-org

Kai būsite pasiruošę, spustelėkite mygtuką „Eksportuoti viską“, kuris pradės ruošti failą. Po kelių sekundžių turėtumėte gauti patvirtinimo pranešimą su atsisiuntimo nuoroda. Spustelėkite nuorodą „atsisiųsti“, kad gautumėte ZIP failą, kuriame yra XML failas su visais jūsų įrašais, puslapiais, komentarais, pasirinktiniais laukais, terminais, naršymo meniu ir pasirinktiniais įrašais..

eksportuoti turinį

Jei norite eksportuoti laikmenas (vaizdus, ​​vaizdo įrašus, garso įrašą ir dokumentus), pasirinkite antrąsias parinktis ir pakartokite procesą.

Ir tai yra viskas, ką jūs turėjote padaryti norėdami eksportuoti savo WordPress.com svetainę. Turėtumėte baigti aukščiau minėtą XML failą, išsaugotą jūsų kompiuteryje (nepamirškite išgauti jo iš ZIP failo), kurį turėtumėte paruošti kitam veiksmui – svetainės importavimui į naują aplinką.

Importuokite savo „WordPress.com“ tinklaraštį

Anksčiau mes jums parodėme, kaip gauti prieglobą ir įdiegti „WordPress“, ir pagaliau atėjo laikas pereiti prie naujojo
aplinką, kad galėtumėte ją nustatyti ir užbaigti visą perkėlimo procesą.

 1. Eikite į savo naują domeną, apsilankę https://jūsų domenas.com/wp-admin
 2. Prisijunkite prie savo naujos svetainės (vartotojo vardas ir slaptažodis turėtumėte būti nustatyti nuo tada, kai įdiegėte „WordPress“. Tikiuosi, kad prisimenate kredencialus arba išsaugojote juos kur nors. Jei ne, turėtumėte gauti el. Laišką su išsamia informacija, todėl patikrinkite dar kartą gautuosiuose.)
 3. Prie prietaisų skydelio suraskite Įrankiai -> Importuoti

importuoti

Puslapyje bus parodyti keli importavimo įrankiai, kuriuos paprastai naudoja vartotojai. Galite nepaisyti visų, išskyrus paskutinę „WordPress“ parinktį. Šie įrankiai paprastai nėra iš anksto įdiegti naudojant „WordPress“, todėl turėsite spustelėti mažą nuorodą „Įdiegti dabar“, esančią žemiau parinkčių.

Po kelių sekundžių turėtumėte pamatyti įdiegtą ir aktyvų „WordPress Importer“ įrankį. Iškart po to maža nuoroda pasikeis į „Vykdyti importuotoją“. Spustelėkite jį; būsite nukreipti į naują puslapį.

importuoti wp

Šiame puslapyje bus pateikta keletas informacijos apie įkėlimo apribojimus. Tiesiog tuo atveju, jei anksčiau eksportuotas failas viršija čia nurodytą ribą, turėsite tuo pasirūpinti. Ne, ne prakaitas, tai nėra tokia problema, jei priegloba svetainėje yra „Bluehost“, todėl atsipalaiduokite ir leiskite mums parodyti, kaip keliais žingsniais padidinti failų įkėlimo limitą..

įkelti

Kaip padidinti failų įkėlimo limitą

Gerai, pakeiskime šią ribą, kad galėtumėte importuoti tinklaraštį be problemų:

 1. Prisijunkite prie savo „Bluehost“ valdymo skydelis
 2. Atidarykite failų tvarkyklę
 3. Pasirinkite eikite į interneto šaknį ir spustelėkite Eiti
 4. Slinkite dešiniajame skydelyje ir raskite failą php.ini -> dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite jį
 5. Iššokančiajame meniu pasirinkite Kodo redagavimas
 6. Iššokančiojo lango apačioje spustelėkite Redaguoti
 7. Norėdami atidaryti išskleidžiamąjį langą, naudokite spartųjį klavišą
 8. „Windows“ ir „Linux“: „Ctrl“ + f
 9. „Mac“: komanda (⌘) + f
 10. Paieškos laukelyje įveskite „upload_max_filesize“ ir paspauskite „Enter“
 11. Tai išryškins upload_max_filesize = 50 mln. Pakeiskite 50M į jums reikalingą dydį. Pavyzdžiui, 256M
 12. Dar kartą atidarykite iškylantįjį langelį ir ieškos teksto lauke įveskite post_max_size ir paspauskite Enter
 13. Paryškinta bus post_max_size = 50 mln. Tai turės būti pakeista į tą patį numerį, kuris buvo įkeltas į „upload_max_filesize“

mano svetainė

Dabar galite tęsti įkėlimą. Priklausomai nuo jūsų interneto ryšio greičio ir failo dydžio, gali praeiti net kelios minutės, kol įrankis sėkmingai importuos failą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai turėti kantrybės. Jei tai lėta, eikite čiupti puodelį kavos ar mėgstamų sulčių ir neperkraukite puslapio, kol viskas nebus paruošta.

Siūlome importuoti autorius, nebent norite naujos pradžios. Ši parinktis perduos visus autorius, kuriuos turėjote „WordPress.com“ tinklaraštyje. Vis dėlto, jei OKS neleidžia to padaryti, galite sukurti naujų autorių ir priskirti jiems senus įrašus. Tikrai nėra daug skirtumų, taigi visiškai jūs.

priskirti autorius

Tikriausiai norite, kad ir jūsų priedai būtų importuoti, todėl nepamirškite pažymėti žymimojo laukelio „Atsisiųsti ir importuoti failų priedus“..

Spustelėję mygtuką „pateikti“, turėtumėte pamatyti sėkmės pranešimą, kuriame nurodoma, kad viskas padaryta. Tuo baigiama importuoti vadovo dalis.

Eksportuoti ir importuoti „Blogroll“ nuorodas

žemėlapis

Prieš pradėdami nuo importavimo proceso, jūs net žinote, kas yra „Blogroll“ nuorodos? Jei pirmiausia mintys sukūrė nuorodas, kurios paprastai yra jūsų svetainės šoninėje juostoje, jūs teisus!

Nors ten galėjote turėti bet kokio tipo nuorodas (savo svetainę, draugo svetainę ar populiarų tinklaraštį, kurį jums patiko skaityti), vardas įstrigo nuo pat pradžių, kai tinklaraštininkai naudojo erdvę nuorodoms į savo draugus ir kitus paveikėjus.

Dabar, jei senojoje svetainėje naudojote tik keletą nuorodų, galite lengvai praleisti šį veiksmą, nes galite pakartoti šių nuorodų tipą paprastame tekstiniame valdiklyje ir atkurti visą dalyką. Bet jei turite daugiau nei keletą nuorodų ir norite jas importuoti, užuot atlikę kopijavimo / įklijavimo schemą, leiskite mums parodyti, kaip.

 1. Apsilankykite savo „WordPress.com“ tinklaraštyje, pabaigoje pridėdami /wp-links-opml.php
  http://example.wordpress.com/wp-links-opml.php
 2. Išsaugokite failą paspausdami CTRL + S arba „Command + S“, jei naudojate „Mac“ kompiuterį
 3. Įdiekite „Links Manager“ papildinį (paprastai nepatartina įdiegti papildinių, kurie nebuvo atnaujinti taip ilgai, tačiau šiam paprasčiausiai nereikėjo jokių atnaujinimų ir naudoti jį visiškai saugu).
 4. Įjungę „WordPress“ administratoriaus juostoje turėtumėte pamatyti naują meniu punktą „Nuorodos“
 5. Eikite į Įrankiai -> Importuoti
 6. Pasirinkite „Blogroll“, kad įdiegtumėte OPML importuotoją
 7. Spustelėkite nuorodą „Vykdyti importuotoją“
 8. Pasirinkite failą, kurį anksčiau išsaugojote savo kompiuteryje
 9. Pasirinkite mygtuką „Importuoti OPML failą“
garsas
„Blogrolls“ prilygsta viešumui ir ekspozicijai visoje blogosferoje. Be to, tinklaraščiai, kuriuose yra daug gaunamų nuorodų (ypač tinklaraščiai iš aukštos kokybės tinklaraščių, kuriuos įvertino „Google PageRank“), paieškos sistemose paprastai yra aukštesni, o tai gali pritraukti papildomo srauto į jūsų tinklaraštį

xml

Neturėtų kilti problemų, todėl turėtumėte pamatyti sėkmės pranešimą, nurodantį, kad importavimas sėkmingai baigtas. Ir tai yra gana tai; dabar galite turėti tas pačias tikslias nuorodas, kurias išdidžiai rodydavote savo „WordPress.com“ tinklaraštyje.

Peradresuokite senus vartotojus, nustatykite į privatų arba ištrinkite tinklaraštį

kryptis

Peradresavimas yra būdas siųsti vartotojus ir paieškos variklius į kitą URL adresą nei tas, kurio jie iš pradžių prašė

Kai reikia tvarkyti seną „WordPress.com“ tinklaraštį, turite tris galimybes. Seną tinklaraštį galite nustatyti kaip privatų, kad jį matytumėte tik jūs (ir tie, kuriuos pasirinkote pasirinkdami parinktis). Galite ištrinti visą tinklaraštį arba palikti internetinį dienoraštį ir peradresuoti srautą į naują.

Mes pasiūlytume pastarąjį variantą, jei jums būtų tekę sėkmingai tvarkyti tinklaraštį. Tai leis jums išlaikyti visus nuolatinius lankytojus, o ne prarasti juos pranešime „puslapis nerastas“. Bet jei jūs turėjote tai tik keletą dienų ar savaičių ir paprasčiausiai neįdėjote pakankamai pastangų, galite tai padaryti privatų arba visiškai ištrinti. Sprendimas iš tikrųjų turėtų būti toks pat lengvas, todėl nenusiminkite.

Kaip nustatyti savo, dabar seną, „WordPress.com“ tinklaraštį, kaip privatų?

 1. Eikite į savo WordPress.com ir prisijunkite
 2. Eikite į „Nustatymai“ -> „Bendra“ -> „Privatumas“
 3. Pasirinkite parinktį „Privatus (jūsų svetainė matoma tik jums ir jūsų patvirtintiems vartotojams.)
 4. Išsaugoti pakeitimus

privatumas

bėgiai
Peradresavimai vaidina svarbų vaidmenį SEO, todėl svarbu žinoti, kokie peradresavimo tipai yra, kada juos naudoti ir kaip jie vertinami vienas prieš kitą. Trys dažniausiai naudojami peradresavimai:
301, „Perkelta nuolat“ – rekomenduojama SEO
302, „Rasta“ arba „Laikinai perkelta“
Meta atnaujinimas

Kaip ištrinti savo „WordPress.com“ tinklaraštį?

 1. Eikite į savo „WordPress.com“ svetainę ir prisijunkite
 2. Eikite į „Nustatymai“ -> „Bendra“ -> „Svetainės įrankiai“

Ištrinti

pasirašyti
Peradresavimus galima suskirstyti į peradresavimus iš serverio ir į kliento peradresavimus. Abiejų tipų peradresavimai gali būti įgyvendinami įvairiais būdais. Pasirinkdami peradresavimo tipą, būkite labai atidūs: pasirinkę netinkamą peradresavimo būdą, gali kilti SEO problemų

Ši parinktis ištrina visus jūsų įrašus, puslapius, laikmenas ir duomenis bei atsisako svetainės adreso, kad kažkas kitas galėtų ja naudotis.

Spustelėkite mažą rodyklę dešinėje svetainėje, po kurios pamatysite patvirtinimo pranešimą. Jei esate tikri, kad norite ištrinti svetainę ir viską, ką padarėte su ja, patvirtinkite procesą spustelėdami raudoną mygtuką „ištrinti svetainę“

Kaip peradresuoti seną tinklaraštį į naują?

Puiku, jei norėtumėte išlaikyti senus lankytojus ir automatiškai nukreipti juos į savo naują tinklaraštį. Šis pasirinkimas tikrai yra tas, kurį turėtumėte apsvarstyti, tačiau, deja, jis nėra nemokamas.

Jei turite svetainę, kurioje esate patys, jums reikės redaguoti vieną failą, kad galėtumėte nukreipti. Arba tiesiog įdiekite papildinį, kuris tai padarys už jus. Tačiau „WordPress.com“ problema ta, kad neturite prieigos prie reikalingo failo. Tai neatsitiktinai – failas yra ribotas, kad galėtumėte sumokėti už peradresavimą. Ši paslauga jums kainuos 13 USD per metus, tačiau jums nereikės jaudintis, kad svetainė bus nukreipta į naują domeną.

404
404 ir 410 HTTP antraštės. Skirtumas tarp 404 ir 410 antraštės yra paprastas: 404 reiškia „nerastas turinys“, 410 reiškia „turinys ištrintas“, todėl yra konkretesnis. Jei URL grąžina 410, „Google“ tikrai žino, kad tikslingai pašalinote URL, todėl ji turėtų pašalinti tą URL iš savo rodyklės daug anksčiau.
 1. Įsitikinkite, kad esate prisijungę prie savo „WordPress.com“ svetainės
 2. Aplankykite tai svetainės nukreipimas saitas
 3. Pasirinkite svetainę, kurią norite peradresuoti (seną „wordpress.com“ svetainę)
 4. Pasirinkite paskirties vietą (naują domeną, kurį pasirinkote renkantis prieglobą)
 5. Spustelėkite mygtuką „Eiti“, po kurio turėsite įvesti savo mokėjimo informaciją.

įveskite domeną

Paprastai žmonės nėra tikri, kiek laiko jie turėtų nukreipti lankytojus į naują svetainę. Deja, nėra teisingo atsakymo, nes viskas priklauso nuo jūsų naudojamos svetainės. Bet mes siūlytume palaikyti nukreipimą bent vienerius metus.

Po tų vienerių metų nuolatiniai lankytojai jau turėtų žinoti apie jūsų naują domeną, o jūs jau turėtumėte pakankamai naujo turinio, kad „Google“ ir kitos paieškos sistemos būtų užimtos.

Ką daryti po migracijos?

WP-kelionės

Jei skaitote šią dalį, turime manyti, kad atlikote visus aukščiau nurodytus veiksmus. Tai reiškia, kad sėkmingai perkėlėte savo „WordPress.com“ tinklaraštį į „WordPress.org“ ir pradėjote naują, rimtesnį tinklaraščių kūrimo gyvenimą.

Tai ne pabaiga, tai tik pradžia, todėl turite pradėti teisingu keliu.

Patikrinkite ir patikrinkite, ar nėra klaidų

Kai tik viskas bus padaryta, turėtumėte išbandyti savo svetainę ir patikrinti, ar nėra klaidų. Nieko neįdomu – tiesiog eikite į savo tinklaraštį ir pažiūrėkite, ar viskas yra savo vietose.

Atidarykite įrašus, puslapius ir komentarus, kad pamatytumėte, ar viskas tinkamai importuota. Eikite į Išvaizda -> Meniu, kad pamatytumėte, ar senojo meniu nėra niekur, ir nepamirškite atidaryti pagrindinio puslapio, kad pamatytumėte, kaip jis atrodo. Jei viskas ten, jūs pasiruošę tęsti. Tik tuo atveju, jei to nėra, turėtumėte pakartoti eksporto / importo procesą, jei praleidote žingsnį, kuris neleido turėti visko iš senojo tinklaraščio.

Pasirinkite naujojo tinklaraščio temą

Paprasta tema nustato visą jūsų svetainės toną. Tai tinkamas laikas pakeisti senosios svetainės dizainą ir gauti tai, kas jums tikrai patinka. Tačiau nepamirškite, kad lankytojams tai turi patikti.

Temos pasirinkimas nėra tokia lengva užduotis. Yra daugybė nemokamų ir aukščiausios kokybės prekių, kurias galite naudoti. Patogu pratęsti vadovą ir kalbėti apie temas, tačiau nenorime čia nuvažiuoti iš kelio – apie tai jau kalbėjome, todėl pažvelkite į geriausių „WordPress“ temų teikėjų sąrašą jūsų naujajam tinklaraščiui

Įdiekite norimus ir reikalingus papildinius

rodyklė žemyn
Iki šiol „WordPress.org“ atsisiųsti 1 250 000 000 ir daugiau papildinių

Dabar, kai naudojatės savo priglobta svetaine, su ja galite daryti viską, ką norite. Viena didžiausių dalių yra nemokamų ir papildomų priedų, kurie gali patobulinti jūsų svetainę keliais paspaudimais, įdiegimas.

„WordPress“ papildiniai leidžia patobulinti savo tinklaraštį ir pridėti funkciją ar dvi.

Rūpinkitės savo svetaine

Dabar, kai turite pasirūpinti savo svetaine, įsitikinkite, kad visada darote viską, ką galite padaryti, kad ją prižiūrėtumėte.

Nepamirškite perskaityti mūsų patarimų, kaip pagerinti savo svetainės greitį, ir patikrinkite keletą puikių įrankių, kurie padės užtikrinti, kad viskas vyktų sklandžiai..

Dažnai užduodami klausimai – DUK

klaviatūra
„WooCommerce“ valdo 28% visų internetinių parduotuvių visame pasaulyje, iki šiol parsisiuntusi daugiau nei 30 milijonų

Kas nutiks mano senajam „WordPress.com“ tinklaraščiui?

Senas tinklaraštis yra visiškai jūsų rankose. Galite jį nukreipti, nustatyti kaip privatų arba visiškai ištrinti, jei to nebenorite. Grįžkite į šį vadovą, kad pamatytumėte, kaip pasiekti norimą rezultatą.

Ar aš turiu prarasti savo abonentus??

Jei ilgą laiką naudojatės „WordPress.com“, yra tikimybė, kad turite dešimtis ar šimtus prenumeratorių. Jei norite juos išlaikyti, tai įmanoma, tačiau turėsite tuo naudotis „Jetpack“ papildinys.

Kiek laiko turiu būti be svetainės, kol migruoju?

Jei padarėte viską iš šio vadovo, jums išvis nereikia būti be svetainės! Kol atliksite perkėlimą, senasis „WordPress.com“ tinklaraštis bus visą laiką aktyvus, vadinasi, lankytojai galės atidaryti bet kurį jūsų įrašą, nes nieko neįvyko. Dėl šios priežasties mes siūlome peradresuoti / ištrinti / nustatyti į privatų seną tinklaraštį tik sėkmingai sukūrus naują..

Aš jau sumokėjau už pasirinktinį domeną, ar perkeldamas turiu nusipirkti naują?

dolerių
Galite naudoti savarankišką „WordPress“, norėdami sukurti internetinę parduotuvę, kurioje parduodami skaitmeniniai ar fiziniai produktai, priimami mokėjimai kreditinėmis kortelėmis ir prekės pristatomos / siunčiamos tiesiai iš jūsų svetainės, taip pat galite sukurti narystės svetaines ir parduoti narystę aukščiausios kokybės turiniui, kursams ir pan. ir kurkite internetinę bendruomenę aplink savo svetainę, naudodami galingus įrankius, pvz., „Google Analytics“, tinkintą analizę ir stebėjimą

Ne, jums nereikia gauti naujo domeno. Galite tiesiog perkelti esamą domeną iš savo senojo „WordPress.com“ tinklaraščio į naująjį pagrindinį kompiuterį. Tokiu atveju tiesiog įsitikinkite, kad gaudami pagrindinį kompiuterį (registruodamiesi planui) į parinktis įtraukiate senąjį domeną, o ne registruojate naują. Po to turėsite pakeisti vardų serverius taip pat.

Ar galite perkelti mano internetinį dienoraštį į sau skirtą „WordPress“?

Taip, mes galime tai padaryti už jus. Norėdami gauti daugiau informacijos, nedvejodami susisiekite su mumis.

Išvada

Laimingas internetinis dienoraštis! Mes nenorime užimti per daug savo laiko – žinome, kad esate nekantrus tęsti savo tinklaraščių kelionę, todėl atsipalaiduokite, prisijunkite prie perkeltos svetainės ir nepamirškite atnaujinti turinio.

Taip, dabar, kai jūs jau pradėjote savarankiškai, gali būti sunkiau išlaikyti viską gražų, tačiau jei kažkur užstrigsi, nepamiršk apsilankyti daugybėje „WordPress“ vadovėlių, kurie tave išmokys daug..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map