Kaip perkelti savo tinklaraštį iš „Blogger“ į „WordPress“

„Blogger“ yra gerai žinoma ir paprasta turinio valdymo sistema. Kai asmuo nusprendžia kurti internetinį dienoraštį, yra tikimybė, kad „Blogger“ bus pirmasis pasirinkimas kartu su kitomis nemokamomis tinklaraščių svetainėmis. Tame sprendime nėra nieko blogo ar keisto. Platforma priklauso „Google“ ir ją valdo. Norint atlikti pagrindus, reikia vos kelių paspaudimų ir nepamirškite to, kad ji yra visiškai nemokama. Nors šiame vadove bus išmokyta, kaip visą dalyką perkelti į sau priimtiną „WordPress“, kuriam mes teikiame pirmenybę, nesijauskite blogai pasirinkdami „Blogger“ savo ankstyvam pradui..


Bet jei jau atidarėte šį vadovą, yra tikimybė, kad norėsite atsitraukti nuo „Blogger“. Gal norite rimčiau domėtis tinklaraščių rašymu, o nemokama platforma tiesiog nėra pakankamai gera. Galbūt norite daugiau tinkinimo parinkčių arba tiesiog sužinojote, kad sunku užsidirbti pinigų tvarkant tinklaraštį „Blogger“. Kad ir kokią priežastį turite, džiaugiamės. Taip, „Blogger“ yra miela platforma, kuri puikiai tinka pradedantiesiems, tačiau dabar, kai jau ją išaugote, turėtumėte apsvarstyti galimybę pereiti prie „WordPress“. Kodėl?

 • Turėdami savarankišką „WordPress“ svetainę, jūs būsite atsakingi. Jums priklausys svetainė, domenas ir visas turinys. Praktiškai nėra jokių apribojimų, ir jūs galite gauti tai, ko norite iš savo tinklaraščio
 • „WordPress“ suskaičiuoja dešimtis tūkstančių nemokamų ir „premium“ temų bei papildinių, kuriuos galite naudoti
 • Savarankišką „WordPress“ svetainę galima visiškai pritaikyti (atleidę užuolaidas gausite prieigą prie visiškai naujo pasaulio užpakalinio pasaulio)
 • Kai savarankiškai priimate garsiąją prieglobos įmonę, turėsite neribotą saugyklą, pralaidumą ir palaikymą

Contents

Kaip perkelti savo tinklaraštį iš „Blogger“ į „WordPress“

Šoninis vaizdas

Taigi, ar jūs priėmėte galutinį sprendimą perkelti tinklaraštį? Ne, nepermąstyk to dabar! Džiaugiamės jūsų sprendimu – atidaryti savarankišką „WordPress“ svetainę buvo protingas pasirinkimas ir jūs turėsite daugiau lengvatų nei galėjote pagalvoti.

Kadangi jūs tiek daug laiko investavote į „Blogger“, būtų gėda tiesiog apie tai pamiršti. Nors nėra prasmės perkelti porą įrašų ir vaizdų, yra tikimybė, kad jūs sugaišite mėnesius, net net metus, prieš tai suprasdami „WordPress“ pranašumus. Nesijaudink; jei laikysitės mūsų, parodysime, kaip greitai perkelti savo tinklaraštį iš „Blogger“ į „WordPress“.

Kas turėtų būti ir bus perduota?

Prieš pradedant, būtų malonu žinoti keletą detalių.

Tobulame pasaulyje jūs eitumėte į vieną tinklaraštį, spustelėtumėte mygtuką, kad jį eksportuotumėte, ir jis stebuklingai pasirodys jūsų savarankiškoje svetainėje. Nors tai vis dar neįmanoma, „First Site Guide“ siūlo magijos pakaitalą. Perkelkime jūsų „Blogger“ svetainę į savarankišką „WordPress“.

Deja, neįmanoma perkelti visos svetainės, kaip ji atrodo „Blogger“. Tinklaraščio stilius (tema, plėtiniai, šriftai, spalvos, valdikliai ir tt) turės būti pridedamas atskirai. Duomenis galite perduoti tik:

 • Žinutės ir puslapiai
 • Komentarai
 • Kategorijos
 • Žiniasklaida
 • Pastovios nuorodos
 • Maitinti
 • Autoriai
 • Eismas

Pradėkime perkėlimą

Šoninis vaizdas

Gerai, kad mes visi pasiruošę eiti. Neabejotinai reikia šiek tiek laiko tinkamai atlikti kiekvieną veiksmą, bet perkelti savo tinklaraštį iš „Blogger“ į „WordPress“ nėra taip sunku, net jei esate tikras pradedantysis. Neskubėkite ir nepraleiskite žingsnių.

1. Pasirinkite geriausią „WordPress“ prieglobą

Kadangi jūs keliatės į savarankišką „WordPress“, pirmiausia turėtumėte rasti „WordPress“ prieglobos įmonę, kuri pasirūpins jūsų failais. Tame pagrindiniame kompiuteryje turėsite įdiegti „WordPress“, o jūs turėsite pasitikėti įmone. Dabar pradedate rimtą tinklaraštį, todėl neturėtumėte to laikyti savaime suprantamu dalyku.

„WordPress“ prieglobos paslaugas teikia dešimtys hostingo kompanijų. Be to, yra šimtai (jei ne daugiau) svetainių, kurios jas lygina. Bet prieš paspausdami paieškos mygtuką „Google“ ar kituose jūsų pasirinktuose paieškos varikliuose, kad pradėtumėte skaityti visas apžvalgas, turėtume perspėti, kad už daugelį svetainių ir apžvalgų yra mokama. Taigi, jūs galų gale skaitysite suklastotas apžvalgas ir melagingas nuomones apie hostingo bendrovę, kuri sumokėjo, kad patektų į sąrašą kaip geriausią.

Norėdami jums padėti, mes kruopščiai išbandėme interneto prieglobos įmones ir nustatėme geriausią. Jei norite pradėti savarankiškai surengtą „WordPress“ kelionę teisingu būdu, priglobkite savo svetainę naudodami „Bluehost“ – puikų sprendimą naujam tinklaraščiui. „Bluehost“ yra įmonė, valdanti daugiau nei 2 milijonus svetainių visame pasaulyje. Gausite a Nemokamas domeno vardas kai prisiregistruojate su jais ir jei jums nepatinka jų paslaugos, jie siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Pirmas žingsnis – susitarti

Naudodamiesi šia nuoroda, jūs gausite tą patį „premium hostingo“ susitarimą „Bluehost“ už mažesnius pinigus. Norėdami įsitikinti, kad viskas gerai, turėtumėte pamatyti 2,75 USD kainą, o ne įprastą 7,99 USD per mėnesį. Spustelėkite mygtuką „Pradėkite dabar“, kad pereitumėte prie kito veiksmo.

1 žingsnis

Antras žingsnis – Pasirinkite savo kainų planą

Nors ankstesnis ekranas rodė labiausiai prieinamą planą, šis sandoris leidžia jums pasirinkti bet kurį iš „Bluehost“ planų su mažesnėmis kainomis.

Pagrindinis planas yra tik viena svetainė ir 50 GB vietos svetainėje, tačiau jis vis tiek suteikia jums viską, ko reikia norint pradėti. Tačiau, kai jūs viršysite pagrindinį planą, jį patobulinti lengva, todėl šiuo metu tai neturėtų jaudintis.

2 žingsnis

Trečias žingsnis – domeno vardas

„Bluehost“ suteikia jums nemokamas domenas. Dabar pats laikas pasirinkti tinklaraštį. Tai yra svarbi dalis, todėl nelaikykite to savaime suprantamu dalyku. Kai būsite pasiruošę, atsargiai įveskite domeno vardą ir spustelėkite „Kitas“.

3 žingsnis

Rekomenduojamas įrankis:

2. Įdiekite „WordPress“

Sveikinu! Jūs prisijungėte prie milijonų laimingų tinklaraštininkų, kurie pasitiki savo svetainėmis „Bluehost“, šeimą. Netrukus suprasite, kad tai buvo protingas pasirinkimas. Dabar, kai jūsų paskyra yra paruošta, galite pereiti ir įdiegti „WordPress“.

Ar minėjome, kad „Bluehost“ mėgsta „WordPress“ vartotojus? Dėl to „WordPress“ turite įdiegti vos keliais pelės mygtuko paspaudimais:

 1. Prisijunkite prie savo „Bluehost cPanel“ sąskaita
 2. Eikite į tinklalapio skyrių
 3. Pasirinkite Įdiegti „WordPress“
 4. Spustelėkite mygtuką Įdiegti
 5. Pasirinkite domeno vardą, į kurį norite jį įdiegti (šalia jo esančiame lauke galite įvesti poaplankį, pvz., „Tinklaraštį“, arba palikti tuščią, jei norite, kad pagrindinis svetainės puslapis būtų tinklaraštis)
 6. Dabar spustelėkite „išplėstinės parinktys“, jei norite pakeisti naujojo „WordPress“ diegimo el. Pašto adresą, vartotojo vardą ir slaptažodį
 7. Perskaitykite licencijos ir paslaugų sutartis bei pažymėkite langelius, jei su viskuo sutinkate (turite tęsti, kad galėtumėte tęsti)
 8. Spustelėkite mygtuką Įdiegti dabar

Tai neabejotinai lengviausias „WordPress“ diegimo būdas. Jei norite tiesiog kuo greičiau perkelti tinklaraštį, rekomenduojame šią parinktį.

3. Eksportuokite savo tinklaraštį iš „Blogger“

Štai tai. Pagaliau atėjo laikas eksportuoti duomenis iš savo (vadinkime seną) tinklaraščio, kurį pradėjote naudoti „Blogger“. Turėsite paimti visus duomenis iš jo ir išsaugoti faile. Nesijaudink; jums nereikės kurti failų rankiniu būdu arba kopijuoti duomenų. Iš tikrųjų yra mygtukas, kurį turėsite spustelėti, ir viskas bus padaryta greitai:

Apžvalgos statistika

 1. Prisijunkite prie savo „Blogger“ paskyros
 2. Eiti į Nustatymai -> Kita kuris atidarys nustatymų puslapį
 3. Puslapio viršuje raskite „Importuoti ir kurti atsarginę kopiją“ skyrius
 4. Suraskite ir spustelėkite „Turinio atsarginė kopija“ mygtuką
 5. Pasirodys iššokantis langas. Spustelėkite mygtuką „Išsaugoti kompiuteryje“.

Spustelėjęs mygtuką „Blogger“ pradės atsisiųsti XML failą, kuriame yra visi svarbūs duomenys iš jūsų tinklaraščio. Priklausomai nuo turinio, failas gali būti mažesnis arba didesnis. Galų gale turėsite failą pavadinimu tinklaraštis su eksporto data. Pvz .: „blog-19-06-2019.xml“.

Raskite failą (galite nukopijuoti jį į savo darbalaukį, kad jį būtų lengviau rasti) ir oficialiai baigėte eksportuoti. Ši dalis nebuvo tokia baisi, tiesa?

4. Importuokite duomenis į „WordPress“

Jei nepraleidote šio vadovo veiksmų, jau turite prieglobos paskyrą ir „WordPress“ svetainę, kurią galite paruošti nustatyti. Importuokime duomenis iš „Blogger“ į „WordPress“:

Prietaisų skydelis

 1. Prisijunkite prie savo „WordPress“ svetainės
 2. Eiti į Įrankiai -> Importuoti
 3. Rasti Tinklaraštininkas sąraše (tai turėtų būti pirmoji galimybė, sąrašo viršuje)
 4. Spustelėkite “Įdiegti dabar” ir palaukite kelias sekundes, kol „WordPress“ baigs įdiegti papildinį

Įdiegę „WordPress“ parodys pranešimą, jei įrankis buvo sėkmingai įdiegtas. Tame pačiame pranešime bus saitas, kuris vykdys importuotoją. Arba galite spustelėti saitą Vykdyti importuotoją iš tos pačios vietos, kurioje radote diegimo saitą.

Importuoti

 1. Spustelėkite „Vykdyti importuotoją“ saitas
 2. Naujame puslapyje spustelėkite “Pasirinkti failą” mygtuką
 3. Ieškokite XML failo, kurį atsisiuntėte atlikdami ankstesnį veiksmą (darbalaukio ar bet kurio kito aplanko, kuriame jį palikote)
 4. Jei reikia (atsižvelgiant į failo dydį, interneto ryšio greitį ir pagrindinį kompiuterį), keletą sekundžių palaukite, kol failas įkeliamas
 5. Spustelėkite „Įkelti failą ir importuoti“ mygtuką, kai įmanoma

Vėlgi, atsižvelgiant į įvairius aspektus, tai gali užtrukti kelias sekundes, todėl būkite kantrūs. Kai importavimas bus baigtas, „WordPress“ parodys jums naują puslapį, kuriame turėsite priskirti autorių importuotoms žinutėms. Leiskite mums parodyti jums, kaip tai padaryti kitame žingsnyje.

4.1. Pagalba, failas per didelis, kad galėtumėte nusiųsti!

Paprastai „WordPress“ apriboja maksimalų failo dydį, kurį galite įkelti. Ribos gali skirtis, tačiau visada galite padidinti rankiniu būdu, jei to reikia. Jei jūsų eksportuotas failas buvo tiesiog per didelis, turėsite pakeisti maksimalų „WordPress“ įkėlimo dydį. Jei norite patikrinti dabartinį įkėlimo limitą, eikite į Medija -> Pridėti naują ir raskite informaciją ekrano apačioje.

Gerai, pakeiskime šią ribą, kad galėtumėte importuoti tinklaraštį be problemų:

 1. Prisijunkite prie savo „Bluehost“ valdymo skydelis
 2. Atidarykite failų tvarkyklę
 3. Pasirinkite eikite į interneto šaknį ir spustelėkite Eiti
 4. Slinkite dešiniajame skydelyje ir raskite failą php.ini -> dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite jį
 5. Iššokančiajame meniu pasirinkite Kodo redagavimas
 6. Iššokančiojo lango apačioje spustelėkite Redaguoti
 7. Norėdami atidaryti išskleidžiamąjį langą, naudokite spartųjį klavišą
 8. „Windows“ ir „Linux“: „Ctrl“ + f
 9. „Mac“: komanda (⌘) + f
 10. Paieškos laukelyje įveskite „upload_max_filesize“ ir paspauskite „Enter“
 11. Tai išryškins upload_max_filesize = 50 mln. Pakeiskite 50M į jums reikalingą dydį. Pavyzdžiui, 128M
 12. Dar kartą atidarykite iškylantįjį langelį ir ieškos teksto lauke įveskite post_max_size ir paspauskite Enter
 13. Paryškinta bus post_max_size = 50 mln. Tai turės būti pakeista į tą patį numerį, kuris buvo įkeltas į „upload_max_filesize“

Spustelėkite Išsaugoti pakeitimus

4.2. Padėk, nieko neatsitiks!

„Blogger“ importuotojas nėra tobulas įrankis. Daugeliu atvejų jis veikia be trūkumų. Bet dabar ir tada (paprastai dirbant su didesniais tinklaraščiais, kuriuose yra šimtai įrašų ir tūkstančiai vaizdų), tiesiog atsisakoma atlikti perkėlimą. Gali būti, kad negalėsite tinkamai eksportuoti savo „Blogger“ tinklaraščio, arba importuotojas neveiks taip, kaip turėtų.

Jei taip atsitiko jums, nepanikuokite. Radau kitą problemos sprendimą. Ir jei sąžiningai, nors jis veikia šiek tiek lėčiau, paprastam „Blogger“ vartotojui tai gali būti lengviau.

 1. Atidarykite savo naujai įdiegtą „WordPress“ svetainę
 2. Eikite į Papildiniai -> Pridėti naują ir ieškokite „Blogger Importer Extended“
 3. Įdiekite ir suaktyvinkite papildinį
 4. Eikite į „Įrankiai“ -> „Importuoti“ ir raskite „pipdig WordPress Migrator“
 5. Spustelėkite mėlyną nuorodą „Vykdyti importuotoją“, esančią po pavadinimu

Šis papildinys veikia šiek tiek kitaip nei įprastas importuotojo įrankis. Užuot neautomatiškai eksportavęs ir importavęs failus, papildinys viską padarys automatiškai.

Dėl automatizavimo turėsite prijungti papildinį prie savo „Blogger“ paskyros. Taigi spustelėkite mygtuką „Prisijunkite prie„ Blogger “ir prisijunkite prie savo„ Blogger “paskyros. Po to galėsite pasirinkti savo tinklaraštį.

tinklaraštininko importuotojas pratęstas

Pasirinkus papildinį, jis pradės veikti pats ir galėsite pamatyti keletą progreso juostų (žr. Paveikslėlį žemiau). Jie jums praneš, kiek įrašų, puslapių, komentarų ir vaizdų turite importuoti. Jei turite daug įrašų ir vaizdų, būkite pasirengę palaukti kelias valandas, kol viskas susitvarkys. Be to, tai, ką sužinojau neseniai darydama perkėlimą su šiuo papildiniu, ne visada gali pasakyti, kiek nuotraukų turi. Taigi būkite pasirengę laukti daug ilgiau, nes atvaizdų gali būti šimtai ir šimtai daugiau, nei pranešama. Tai gali atrodyti blogai, tačiau svarbu, kad visi jūsų vaizdai būtų perduoti. Taigi, susitelkite į tai ir būkite kantrūs.

importuotojas pratęsė pažangą

Atminkite, kad papildinys visam perdavimui naudoja „Google“ API. Ši paslauga yra nemokama, tačiau tai taip pat reiškia, kad ji turi dienos apribojimus. Vis dėlto, net jei turite tūkstančius vaizdų ir įrašų, viską turėtumėte padaryti per kelias valandas. Papildinys greičiausiai automatiškai toliau jungsis ir atjungs, tačiau tai neturėtų jus jaudinti. Tiesiog palikite puslapį atidarytą ir grįžkite po kelių valandų, kai galėsite viską patvirtinti ir sėkmingai perkelti savo „Blogger“ tinklaraštį į savo naująją „WordPress“ svetainę..

Vėliau atlikę kitą veiksmą galėsite tęsti savo perkėlimo procesą.

5. Paskirkite autorių

Jei savo „Blogger“ tinklaraštyje turėjote daug pranešimų, gali būti sunku juos atpažinti nepakeitus autorių. Tai ypač pasakytina apie tai, jei importuojate tinklaraštį į jau veikiančią „WordPress“ svetainę. Norėdami padėti jums tai padaryti, „WordPress“ leidžia jums priskirti importuoto elemento autorių esamam svetainės vartotojui.

„WordPress“ parodys esamų autorių, kuriems galite priskirti turinį, sąrašą.

Jei tai nauja svetainė, greičiausiai turėsite tik vieną vartotoją, kurį sukūrėte diegdami turinio valdymo sistemą. Taigi, galite pasirinkti sąrašo pavadinimą, o importuojamas turinys bus automatiškai priskirtas tam vartotojui.

Importuoti

Bet jei norėtumėte atskirti turinį nuo naujo, kurį ketinate įtraukti, vėliau galite sukurti naują vartotoją tiesiogiai iš šio puslapio. Tokiu atveju galite parašyti naujo vartotojo vardą. Jos vartotojo vaidmuo bus nustatytas abonentui, o slaptažodis bus sugeneruotas atsitiktinai. Vėliau galėsite pakeisti vartotojo informaciją.

Nusprendę, kam priskirti turinį, spustelėkite mygtuką „Pateikti“ ir viskas bus baigta.

6. Pastovių nuorodų nustatymas

Turinys sėkmingai importuotas, ir jūs esate dar vienas žingsnis arčiau, kad visas jūsų „Blogger“ tinklaraštis būtų įtrauktas į jūsų naują savarankiškai prižiūrimą „WordPress“ svetainę. Pastovios nuorodos yra URL, kuriuos „WordPress“ naudoja organizuodama įrašus ir puslapius.
Kiekvienas įrašas, puslapis, daugialypės terpės failas ir kt., Kad tinkamai veiktų, turi turėti unikalų nuolatinį saitą (adresą). Pastovios nuorodos gali turėti didžiulį poveikį jūsų svetainei ir SEO. Ir nors jūs galite juos nustatyti taip, kaip norite, kai pradedate naują svetainę, tačiau siūlytume kitokį požiūrį, kai importuojate svetainę iš „Blogger“.

„Blogger“ naudoja mėnesį ir vardą, kad išskirtų nuolatines nuorodas. Taigi, jei eisite į kurį nors „Blogger“ įrašą, pamatysite, kad jis atrodo maždaug taip: https: //demoblog.blogspot. com / 2019/05 / this-is-post-title.html

Kad viskas būtų tvarkinga, siūlome pakeisti „WordPress“ nuolatinių nuorodų struktūrą, kad ji kuo labiau atitiktų tą „Blogger“:

Pastovių nuorodų nustatymas

 1. Eiti į Nustatymai -> Pastovios nuorodos
 2. Pasirinkite „Mėnuo ir vardas“ variantas
 3. Slinkite žemyn ir spustelėkite mygtuką „Išsaugoti pakeitimus“

7. Nukreipkite seną turinį į naują

Čia ateina labai svarbi dalis. Jei kurį laiką valdėte savo „Blogger“ tinklaraštį, jūs turėjote turėti tam tikrą įtaką paieškos varikliams. Mes taip pat tikime, kad jūs dalijositės naujais įrašais per socialinę žiniasklaidą ir reguliariai lankėtės šioje svetainėje. Blogiausia, kas gali nutikti perkėlus savo dienoraštį, yra apleisti seną svetainę ir lankytojus, kurie vis dar sustoja prie senojo adreso.

„Blogger“ yra „Google“ vaikas, todėl nuorodos į jūsų „Blogger“ tinklaraštį yra svarbios SEO (optimizavimas paieškos sistemoms). Net jei nustosite skelbti platformoje, senosios nuorodos vis tiek bus svarbios „Google“ ir kitoms paieškos sistemoms.

Užuot praradę visus lankytojus, kurie nusprendžia sustoti pagal seną tinklaraštį, turėtumėte peradresuoti juos į naują ką tik įsteigtą „WordPress“ svetainę, kurioje esate saugykla..

Norėdami atlikti šį darbą, turėsite nustatyti peradresavimus ir „Blogger“, ir „WordPress“ svetainėje.

7.1. Peradresavimas iš „Blogger“

Temos

 1. Prisijunkite prie savo „Blogger“ paskyros
 2. Eikite į Temos
 3. Slinkite iki galo ir spustelėkite „Grįžti prie klasikinių temų“

„Blogger“ perspės jus apie klasikinių temų praradimą dėl kai kurių funkcijų praradimo. Kadangi jūs pereinate prie savarankiško kompiuterio „WordPress“, neturėtumėte dėl to jaudintis. Grįždami įgalinsite parinktį, kuri leis jums padaryti peradresavimą.

Kai tik patvirtinsite, kad norite grįžti prie klasikinių temų, „Blogger“ parodys jums naują nustatymų puslapį. Puslapyje slinkite žemyn iki „Redaguoti temos HTML“ skiltį, kur pamatysite kodą, kuris įjungia jūsų dabartines „Blogger“ temas..

 • Pasirinkite visą kodą redaguoti temos HTML
 • Ištrinkite kodą, kurį pasirinkote
 • Nukopijuokite ir įklijuokite:
  
  
  
  <span class="gray-code"><$BlogPageTitle$></span> 
  rel= "kanoninis" href= "http://example.com/"/>
  
  
  
  
  
  href= "http://example.com/?blogger=<$BlogItemPermalinkURL$>"
  />
  
  
  
  
  
  
  
  

  href= "http://example.com/"><$BlogTitle$>

  href= "http://example.com/?blogger=<$BlogItemPermalinkURL$>"><$BlogItemTitle$>

  <$BlogItemBody$>
 • Peržiūrėkite kodą ir pakeiskite „http://example.com/“ savo naujo domeno URL. Patikrinkite tai du kartus, nes net ir dėl menkiausios klaidos peradresavimas bus nenaudingas
 • Spustelėkite „Išsaugoti temą“ mygtuką.

Jei jau žinote, kaip įdiegti ir naudoti „WordPress“ papildinius, yra gražus papildinys, vadinamas „Blogger“ į „WordPress“ tai padės jums su šia peradresavimo dalimi. Jei įdiegsite papildinį, jis padės sugeneruoti tą patį kodą, kurį mes jums rodėme aukščiau, ir jis automatiškai naudos jūsų URL, todėl jums nereikės jaudintis dėl nesusipratimų:

 • Įdiekite ir suaktyvinkite papildinį
 • Eiti į Įrankiai -> „Blogger“ nukreipimas į „WordPress“
 • Spustelėkite Pradėti konfigūraciją mygtuką sugeneruoti „Blogger“ tinklaraščio kodą
 • Turėtumėte pamatyti savo „Blogger“ tinklaraščio pavadinimą, jei teisingai jį importavote
 • Spustelėkite “Gauti kodą” mygtuką
 • Prisijunkite prie savo „Blogger“ paskyros
 • Eikite į Temos
 • Slinkite iki galo ir spustelėkite „Grįžti prie klasikinių temų“
 • Redaguoti temos HTML kodą pasirinkite visą kodą ir ištrinkite
 • Įklijuokite kodą, kurį nukopijavote iš papildinio

7.2. Nukreipkite į savo naują „WordPress“ tinklaraštį

 • Įklijuokite kodą, kurį nukopijavote iš papildinio
 • Prisijunkite prie savo „WordPress“ svetainės
 • Eikite į Išvaizda -> Redaktorius kuris atidarys temų redaktorių
 • Dešinėje pusėje esančiame meniu raskite „Temos funkcija“ (function.php failas), kuris paprastai yra sąrašo viršuje
 • Spustelėkite failą, kad galėtumėte jį redaguoti. Kodas bus įkeltas į pagrindinį langą
 • Nukopijuokite ir įklijuokite šį kodą failo apačioje:
  funkcija blogger_query_vars_filter ($ vars) {
  $ varų [] = „tinklaraštininkas“;
  grąžinti $ varus;
  }
  
  add_filter ('query_vars', 'blogger_query_vars_filter');
  
  funkcija blogger_template_redirect () {
  visuotinė $ wp_query;
  $ tinklaraštininkas = $ wp_query -> query_vars ['tinklaraštininkas'];
  jei (isset ($ blogeris)) {
  wp_redirect (get_wordpress_url ($ blogger), 301);
  išėjimas;
  }
  
  }
  add_action('template_redirect', 'blogger_template_redirect');
  
  funkcija get_wordpress_url ($ tinklaraštininkas) {
  jei („preg_match“ ('@ ^ (?: https?: //)? ([^ /] +) (. *) @i', $ tinklaraštininkas, $ url_parts)) {
  $ užklausa = nauja WP_Query(
  masyvas ("meta_key" => "blogger_permalink", "meta_value" => $ url_parts [2]
  ))
  ;
  jei ($ query -> have_posts ()) {
  $ užklausa -> the_post ();
  $ URL = get_permalink();
  }
  wp_reset_postdata ();
  }
  grąžinti URL URL? $ URL: home_url ();
  }
  
  
 • Puslapio apačioje spustelėkite mygtuką „Atnaujinti failą“

Jums nieko nereikia keisti šiame kodekse. Kai tik spustelėsite mygtuką „Atnaujinti failą“, dabartinė tema bus išmokyta nukreipti vartotojus iš „Blogger“ į tikslius įrašus, kuriuos anksčiau importavote į savo naująją „WordPress“ svetainę..

Svarbi pastaba: jei nuspręsite pakeisti „WordPress“ temą, turėsite pakartoti šį veiksmą ir nukopijuokite kodą į naujos temos „Funkcijų funkcijos“ failą..

7.3 Peradresavimo kanalai

Deja, mes vis dar nebaigėme peradresavimo dalies. Mes suprantame tavo skausmą; Šiame pasaulyje nėra daug žmonių, mėgstančių praeiti daug laiko reikalaujančius nustatymus, tačiau jūs turėsite rasti tą vidinę ramybę ir susitelkti dar keletą minučių. Nepamirškite, kad tai darote norėdami patobulinti savo tinklaraštį.

Jei jau turėjote RSS prenumeratorių, jie negalės pasakyti, kad įvyko perkėlimas. Taigi, kad neprarastumėte jų pasitikėjimo, turėsite dar kartą nukreipti ir pasakyti „Blogger“ tinklaraščiui, kad turite naują RSS sklaidos kanalą.

Laimei, kodavimo nėra:

Kiti nustatymai

 • Eikite į savo „Blogger“ tinklaraštį
 • Eikite į Nustatymai -> Kita
 • Rasti „Svetainės sklaidos kanalas“ skyrius
 • Šalia „Paskelbto kanalo peradresavimo URL“, spustelėkite “Papildyti” saitas
 • Įveskite https://yoursite.com/feed/ ir nepamirškite pakeisti savo svetainės pavadinimo

Nepamirškite išsaugoti nustatymų spustelėdami mygtuką viršutiniame dešiniajame puslapio kampe

Štai! Peradresavimai pagaliau baigėsi, ir pranešimai, ir RSS tiekimas nukreipia atgal į jūsų paties priglobtą „WordPress“ svetainę.

Laikas išbandyti

Šoninis vaizdas

Jei atlikote šiuos veiksmus, taip pat sėkmingai perkėlėte savo tinklaraštį iš „Blogger“ į „WordPress“. Sveikiname! Norėdami įsitikinti, kad viskas vyko sklandžiai, siūlome atlikti keletą testų.

Eikite į bet kurį seną „Blogger“ įrašą ir pabandykite juos įkelti iš naujo. Jei viskas buvo gerai, dabar turėtumėte būti nukreipti į atitinkamą „WordPress“ įrašą! Galite pakartoti testą ir pabandyti atidaryti dar keletą įrašų, kad įsitikintumėte, jog nėra problemų. Jei nesate nukreipiami automatiškai, grįžkite į Peradresavimo skyrių ir įsitikinkite, kad viską padarėte teisingai:

 • Patikrinkite, ar nukopijavote visą kodą
 • Patikrinkite, ar visose vietose pakeitėte savo svetainės URL ir ar jūs redagavote tinkamą function.php failą.
 • Jei naudojate RSS skaitytuvą, taip pat galite patikrinti RSS srauto nukreipimus nukreipdami spustelėdami nuorodą į vieną iš savo įrašų. Dabar tai turėtų nukreipti į „WordPress“ svetainę.

O kaip mano atvaizdai?

Šoninis vaizdas

Paprastai „WordPress“ automatiškai importuos vaizdus į „WordPress Media Library“. Jei įraše turėjote vaizdų, jis automatiškai pasirodys tame pačiame įraše jūsų naujojoje „WordPress“ svetainėje. Tačiau nelaikykite to savaime suprantamu dalyku. Kartais importuotojui gali trūkti kai kurių jūsų vaizdų importavimo, arba importuoti vaizdai gali būti netinkamai susieti.

Jei taip yra jūsų naujame tinklaraštyje, vis tiek galite gana greitai išspręsti problemą.

Prieš pradėdami panikuoti, patikrinkite savo medijos biblioteką Medijų biblioteka:

 1. Eiti į Žiniasklaida -> biblioteka
 2. Patikrinkite, ar čia matomi seni vaizdai
 3. Jei vaizdų yra, patikrinkite, ar jų nuoroda į pagrindinį kompiuterį, o ne tinklaraštininkas.com. Spustelėkite paveikslėlį ir patikrinkite URL lauką, kad pamatytumėte, ar jis rodo atgal į „Blogger“ ar jūsų naują domeną

Trūksta vaizdų

Jei importuotojas praleido paveikslėlių įkėlimą, vis tiek galite greitai juos gauti savo naujame „WordPress“ tinklaraštyje. Turėsite įdiegti papildinį, kuris tuo pasirūpins.

Paprastai nerekomenduojame pasenusių papildinių, tačiau šis vis tiek puikiai tinka.

 1. Eiti į Papildiniai -> Pridėti naują
 2. Ieškoti „Importuoti išorinius priedus“
 3. Įdiekite ir suaktyvinkite papildinį
 4. Eikite į „Media“ -> Importuoti priedus

Jei yra vaizdų, kurių importuotojas dar neimportavo, papildinys juos susies puslapyje. Viskas, ką turite padaryti, tai spustelėkite mygtuką „Importuoti priedus dabar“. Įskiepis vienu metu gali importuoti 50 vaizdų, todėl palikite šiek tiek laiko, kol visi vaizdai bus įtraukti į biblioteką.

Neteisingi vaizdo URL

Kartais vartotojai gali be problemų importuoti vaizdus į laikmenų biblioteką. Bet norint, kad vaizdai būtų rodomi teisingai, jie turi nurodyti reikiamą adresą. Kai kuriais atvejais, nors vaizdai yra jūsų naujajame pagrindiniame kompiuteryje, jūsų įrašas ir puslapiai vis tiek gali bandyti įkelti senus (kuriuos rasite sename „Blogger“ tinklaraštyje).
„Velvet Blues“ atnaujinti URL

 • Eiti į Papildiniai -> Pridėti naują
 • Ieškoti “„Velvet Blues“ atnaujinimo URL
 • Įdiekite ir suaktyvinkite papildinį
 • Eiti į Įrankiai-> Atnaujinti URL konfigūruoti papildinio nustatymus

Nustatymų puslapyje turėtumėte įvesti seną URL (pvz., Https://yourblog.blogspot.com/) ir naują URL (pvz., Https://yournewsite.com/). Likusius parametrus galite palikti patikrinti pagal numatytuosius nustatymus. Dar kartą patikrinkite URL ir kitus nustatymus ir spustelėkite mygtuką „Atnaujinti URL dabar“.

Tada papildinys ieškos visų jūsų senojo URL egzempliorių ir perjungs juos į naująjį. Tai padarysite per minutę, o visi URL bus atnaujinti į reikiamą.

Ką daryti toliau?

Šoninis vaizdas

Pagaliau jūsų tinklaraštis buvo visiškai perkeltas iš „Blogger“ į „WordPress“. Tikimės, kad jūs jį patikrinote ir viskas gerai veikia nuo pirmojo paėmimo. Jei ne, siūlome dar kartą pereiti šiuos veiksmus, kad pamatytumėte, ar ką nors praleidote. Visas migracijos procesas nėra labai reiklus, tačiau tam tikrai reikia laiko ir kantrybės.

Jei viskas klostėsi sklandžiai, štai ką galite padaryti toliau:

 • Laikykite savo seną tinklaraštį „Blogger“ tiesiogiai. Neištrinkite jo, nes peradresavimas neveiks
 • Patikrinkite, ar importuotuose įrašuose nėra klaidų. Kartais gali sugadinti įrašo formatavimas, todėl turėsite pašalinti nereikalingus tarpus ar nutrūkusias nuorodas
 • Pradėkite tyrinėti „WordPress“ ir sužinokite daugiau apie tai
 • Ieškokite „WordPress“ temos, kuri atspindėtų jūsų tinklaraštį. Nepamirškite redaguoti temos funkcijų failo, jei pakeisite temą
 • Patikrinkite kelis geriausius papildinius, kuriuos galite įdiegti

Dažnai užduodami klausimai

Faq Image

Ar galiu ištrinti savo „Blogger“ tinklaraštį, perėjęs į „WordPress“?

Taip, galite ištrinti seną tinklaraštį, bet mes ne tai rekomenduotume. Jei ištrinsite seną tinklaraštį, jūsų nukreipti veiksmai neveiks ir galite prarasti lankytojus. Kadangi „Google“ ir kitose paieškos sistemose jūsų senieji URL vis tiek bus indeksuojami, atsiras žmonių, kurie strinks ant jūsų senų įrašų. Jei ištrinsite seną tinklaraštį, tie žmonės pamatys neegzistuojantį puslapį ir jūs juos prarasite, užuot nukreipę juos į naują tinklaraštį.

Faq Image

Kas nutiks, jei pakeisiu URL struktūrą?

Pakeisti nuolatinio saito struktūrą gali tik jūs. Galite pakeisti struktūrą į bet ką, bet norėdami kuo geriau išnaudoti SEO ir pritraukti lankytojus į jūsų naują svetainę, primygtinai siūloma išlaikyti nuolatinės nuorodos struktūrą kuo arčiau struktūros, esančios „Blogger“..

Faq Image

Pakeičiau „WordPress“ temą, o peradresavimas neveikia. Ką daryti?

Kodas turi būti pridėtas prie temos funkcijų failo (function.php), kiekvieną kartą suaktyvindami naują „WordPress“ temą, turėsite nukopijuoti kodą atgal į temos „function.php“. Kiekviena tema pateikiama su savo function.php failu, todėl kodą turite nukopijuoti dar kartą.

Faq Image

Ar po perkėlimo vis dar galiu naudoti savo seną domeno vardą?

Deja, tai neįmanoma. Jei „Blogger“ naudojote nemokamą domeną (pvz., Https://yourblogname.blogspot.com), negalite to paties domeno naudoti naujame „WordPress“ tinklaraštyje. Bet jei jūs naudojote pasirinktinį domeno vardą, kurį turėjote registruoti atskirai (pvz., Https://yournewsite.com), galite be problemų nukreipti domeną į savo naują tinklaraštį.

Faq Image

Ar įrašai, kuriuos rašau „WordPress“, bus matomi „Blogger“ ir atvirkščiai?

Ne. Jei ir toliau rašysite naujus pranešimus „WordPress“, įrašai bus matomi tik jūsų naujojoje „WordPress“ svetainėje. Dvi svetainės nėra sujungtos; ką tik perkėlėte viską iš „Blogger“ į „WordPress“, tačiau abi svetainės vis tiek yra visiškai skirtingos. Be to, jei vėl prisijungsite prie „Blogger“ ir ten rašysite įrašą, jis nebus matomas „WordPress“, nebent jį dar kartą eksportuosite..

Faq Image

Mano etiketės tapo kategorijomis, o ne etiketėmis. Kaip juos perjungti?

Kartais „Blogger“ etiketės gali virsti kategorijomis, o ne žymomis, kaip galbūt norėtumėte. Jei norite perjungti, yra papildinys, kuris per sekundę išspręs jūsų problemą. Eikite į Įrankiai -> Importuoti ir pasirinkite Kategorijų ir žymų keitiklis. Įdiekite jį, suaktyvinkite ir paleiskite papildinį. Konverteris parodys jums kategorijų, kurias galite konvertuoti, sąrašą. Pasirinkite tuos, kuriuos norite konvertuoti, ir spustelėkite mygtuką „Konvertuoti“.

Faq Image

Ar galite man padėti perkelti mano tinklaraštį iš „Blogger“ į „WordPress“?

Taip, mes galime. Tiesą sakant, visą migraciją galime padaryti už jus! Peržiūrėkite daugiau informacijos apie mūsų „Blogger to WordPress“ paslaugą.

Išvada

Dienoraščio perkėlimas iš „Blogger“ į „WordPress“ nėra toks sunkus, net jei esate tikras pradedantysis. Tačiau, kaip matote iš šio ilgo vadovo, kiekvienam žingsniui atlikti tikrai reikia laiko. Tai gali tapti erzina, bet nepasiduokite.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map