Kaip paspartinti savo svetainę

Įvadas

žvejys

83 proc. vartotojų tikisi, kad svetainės bus įkeltos per 3 ar mažiau sekundžių bet populiariausių 500 el. prekybos puslapių vidutinis įkėlimo laikas yra 10 sekundžių

Duomenys rodo, koks svarbus interneto greitis yra JAV, su apie 25 proc. žmonių, sakančių, kad atsisakytų tinklalapio, kuriame užima daugiau nei keturias sekundes pakrauti

Puslapio įkėlimo laikas sekundėmis.

laikrodis

Apie 47 proc. visų pirkėjų nori, kad jūsų svetainė būtų įkelta per mažiau nei dvi sekundes.

keptuvė

Jei puslapio įkėlimas užtrunka daugiau nei tris sekundes, tai virsite 40 proc. lankytojų atšoks.

Niekas nenuvilia nei lėta svetainė. Tai kenkia ne tik galutiniams vartotojams, bet ir svetainių savininkams. Dieną ir amžių mes gyvename, kad turėti interneto svetainę būtina ne tik įmonėms, bet ir visiems, norintiems pasidalinti naudinga informacija su pasauliu. Nesvarbu, ar jie yra fotografai, bandantys parodyti savo darbus, menininkai, bandantys išgirsti jų balsą, buvimo namuose mama, teikianti „pasidaryk pats“ vadovus, ar mokytojai, norintys pasidalinti savo žiniomis, nepaprastai svarbu turėti efektyvią svetainę. Vienas iš pagrindinių veiksnių, dėl kurių svetainė tampa veiksminga, yra greitis.

Kodėl jūsų svetainės greitis yra svarbus??

Greitis gali sukurti arba sugadinti svetainę. Tai daro įtaką jūsų srautui, puslapio peržiūroms, konversijoms, pardavimams ir bendrajai reputacijai. Padarę greitesnį, galite patobulinti savo verslą ar gerbėjų bazę ir padėti jai augti. Tyrimai parodė:

 • 47 procentai žmonių tikisi, kad svetainė bus įkelta per mažiau nei dvi sekundes.>
 • 40 proc. Žmonių greičiausiai paliks svetainę, jei įkelti reikės daugiau nei trys sekundės.

Todėl svetainės greitis vaidina labai svarbų vaidmenį, kad jūsų verslas būtų sėkmingas. Tai turėtų būti vienas iš svarbiausių jūsų prioritetų, jei norite išsiskirti iš savo konkurencijos. Pagreitindami savo svetainę, ne tik duosite teigiamų rezultatų, susijusių su puslapio peržiūra ir konversijomis, bet ir suteiksite lankytojams geresnę vartotojo patirtį..

Puiki vartotojo patirtis yra labai svarbi kuriant stiprią klientų bazę ir stiprinant prekės ženklą. Jei jūsų svetainę reikia įkelti amžinai, tada kokia prasmė turėti nepaprastą svetainę, atsižvelgiant į kitus jos elementus, kai net nėra tikėtina, kad žmonės pasiliks ir patikrins ją? Todėl netikėdami, kad jūsų svetainė greitai įkeliama, rizikuojate prarasti daug klientų ar stebėtojų, taigi, gauti daug pajamų.

Be to, jūsų svetainės greitis yra labai svarbus jūsų SEO. Jei jūsų svetainė greitai įkeliama, jūsų reitingas paieškos sistemose bus aukštesnis. Taip yra todėl, kad „Google“ teikia pirmenybę greitosioms svetainėms, ir ji apdovanoja jas reitingavusi aukščiau paieškos sistemos rezultatų. Be greičio, vartotojo patirtis yra dar vienas „Google“ reitingo algoritmo veiksnys. Taigi, padidindami savo svetainės greitį ir patobulinę savo vartotojo patirtį, galiausiai pagerinsite savo SEO reitingą.

Dėl to padidės srautas ir pritrauksite daugiau aukštos kokybės klientų, kuriuos galėsite paversti klientais, galiausiai padidindami pardavimus ir gaudami daugiau pajamų.

Kaip patikrinti savo svetainės greitį?

 • „PageSpeed“ įžvalgos yra nemokamas „Google“ įrankis, skirtas jūsų svetainės greičiui patikrinti, ir juo labai lengva naudotis. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įveskite savo svetainės URL, ir įrankis išanalizuos jos turinį ir pateiks pasiūlymų, kaip padaryti jūsų svetainę greitesnę..
 • Pingdom taip pat yra labai naudingas įrankis, kuris ne tik patikrina jūsų svetainės greitį, bet ir peržiūri ir įvertina jūsų svetainės našumą. Tai taip pat seka jūsų svetainės našumo istoriją, todėl jūs galite sužinoti apie galimus svetainės greičio pokyčius.
 • YSlow yra įrankis, kuris patikrina jūsų svetainės greitį ir pataria, kaip ją patobulinti. Tai taip pat gali suteikti „Chrome“ plėtinį, kad galėtumėte patikrinti savo svetainės greitį.

15 būdų, kaip paspartinti savo svetainę

Yra daugybė būdų, kaip pagreitinti savo svetainę, kad ji būtų tikrai efektyvi ir sėkminga. Toliau pateikiami keli paprasčiausi ir efektyviausi būdai, kaip pagreitinti savo svetainę ir priversti visas pastangas ilgainiui atsipirkti.

Atnaujinkite savo interneto prieglobos planą

Realiai tai reiškia, kad jei jūsų svetainė paprastai uždirba 100 000 USD per dieną

1 sekundę

Daugelis žmonių, pasirinkdami pigesnius interneto prieglobos planus, pirmą kartą sukurdami tinklaraštį ar svetainę, todėl pasirenka pasidalijamąjį prieglobą. Laikui bėgant, jie pateikia daugiau turinio, o jų svetainės auga, o galiausiai lėtėja. Jei tai jūsų atvejis, geriausias pasirinkimas būtų atnaujinti žiniatinklio prieglobos planą. Svetainių talpinimo plano atnaujinimas yra paprasčiausias ir lengviausias būdas pagerinti savo svetainės greitį. Tačiau įsitikinkite, kad pasirinkote geriausią prieglobos įmonę, kuri patenkins visus jūsų poreikius.

Jei naudojate bendrą prieglobą, turėtumėte pereiti į VPS arba tam skirtą parinktį. Bet kuriuo atveju pastebėsite reikšmingą savo svetainės greičio skirtumą. Priėmimas tarp dviejų variantų priklauso nuo jūsų verslo poreikių, todėl įsitikinkite, kad atidžiai ir nuodugniai ištyrėte abi galimybes.

Čia yra tik trumpas abiejų pastabas. Turbūt geriausias pasirinkimas yra VPS (virtualių privačių serverių) priegloba, nes turinio paskirstymui naudojami keli serveriai (kartais net šimtai serverių). Tai taip pat keičiamas sprendimas ir labiausiai patinka mažosioms ir vidutinėms įmonėms, taip pat tinklaraštininkams.

Kita vertus, naudodamiesi dedikuotais serveriais, jūs gaunate visišką kontrolę, nes jūs gaunate tam skirtus išteklius. Jums nereikia bendrinti RAM, CPU, pralaidumo ar dar ko nors, nes visi ištekliai yra skirti tik jums. Be to, pralaidumo ribos yra didesnės, tačiau kadangi neturite kelių kompiuterių, ši prieglobos parinktis yra daug mažiau lanksti. Tačiau jis yra daug brangesnis nei VPS talpinimas.

Įgalinti naršyklės kaupimą

„Microsoft“ greičio specialistas ir kompiuterių žinovas Harry Shumas tiki 0,25 sek Puslapio įkėlimo laiko skirtumo – greitesnio ar lėtesnio – magiškas skaičius, diktuojantis konkurencinius pranašumus internetinėms įmonėms.

Talpinimo įgalinimas gali žymiai pagerinti jūsų svetainės greitį ir suteikti jūsų svetainės lankytojams daugiau malonumo vartotojams. Talpyklos išsaugojimas reiškia statinių failų, tokių kaip HTML dokumentų, daugialypės terpės failų, vaizdų, CSS ir „JavaScript“ failų, saugojimo procesą, kad būtų galima lengviau ir greičiau pasiekti duomenis, kad duomenų bazė neprivalėtų nuskaityti kiekvieno failo kiekvieną kartą, kai yra naujas prašymas. Kuo daugiau užklausų bus pateikta jūsų serveriui, tuo daugiau laiko reikės jūsų svetainei įkelti.

Kai kas nors lankosi jūsų svetainėje, tinklalapio, kuriam bandoma prieiti, elementai automatiškai atsisiunčiami ir saugomi kietajame diske talpykloje (laikinoji saugykla). Tokiu būdu, kitą kartą apsilankę jūsų svetainėje, jų naršyklė labai greitai įkels prašomą tinklalapį ir nebereikės siųsti serveriui HTTP užklausos.

ranka

44 proc. internetinių pirkėjų sako, kad lėtos operacijos internetu verčia nerimauti dėl operacijos sėkmės

Tačiau talpyklos kaupimas tinka tik pakartotiniams lankytojams, nes, žinoma, pirmą kartą apsilankę lankytojai neturi talpyklos ir saugomos jūsų svetainės versijos. Nepaisant to, įgalinant visą talpyklą jūsų svetainėje gali sumažinti puslapio įkėlimo laiką nuo 2,4 iki 0,9 sekundžių. Taip yra dėl to, kad gali būti 30 ar daugiau skirtingų komponentų, kuriuos reikia saugoti vartotojo talpykloje pirmą kartą apsilankius jūsų svetainėje, tačiau vėlesniems apsilankymams reikia atsisiųsti tik kelis komponentus..

Priklausomai nuo jūsų naudojamos svetainės platformos, yra keli būdai, kaip įgalinti naršyklės talpyklą. Pvz., Jei naudojate „WordPress“, paprasčiausias būdas įgalinti talpyklą yra įdiegti papildinį. Geriausi „WordPress“ talpyklos papildiniai W3 bendra talpykla, kuris yra populiariausias veikimo papildinys, ir „WP Super Cache“, kuris geriausiai tinka svetainėms, kuriose yra didelis srautas ir kurių serveriai nėra pakankamai pajėgūs.

sraigė

51 proc. internetinių pirkėjų JAV teigia, kad svetainių lėtumas yra pagrindinė priežastis, kodėl jie atsisako pirkti

Jei kaip CMS naudojate „Drupal“, turėtumėte naudoti Lakų talpykla programinė įranga, skirta spartinti naršyklės talpyklą. Jei „Joomla“ yra jūsų CMS, „Joomla“ prietaisų skyde galite įgalinti naršyklės talpyklą: eikite į „Sistema“> „Visuotinė konfigūracija“ ir spustelėkite skirtuką „Sistema“. „Talpyklos nustatymų“ etiketėje pamatysite „Talpyklos“ etiketę, kurioje spustelėję atidarote išskleidžiamąjį meniu ir sąraše pasirenkate parinktį ĮJUNGTA – konservatyvus kaupimas talpykloje. Spustelėkite išsaugoti ir eikite į Plėtiniai> Plugin Manager, kur galite įjungti sistemos – talpyklos papildinį.

šiukšlių

18 proc. pirkėjų atsisako krepšelio, jei puslapiai yra per lėti. Bendros internetinių mažmenininkų apleistų prekybos krepšelių išlaidos yra daugiau kaip 20 milijardų JAV dolerių per metus

Taip pat galite įgalinti naršyklės talpyklą serverio lygyje, tai yra, talpyklą integruoti į serverio scenarijus, o tai gali padėti jūsų interneto kūrėjas..

Laikinojoje atmintyje saugomų statinių išteklių kaupimo talpykloje laikas turėtų būti bent viena savaitė. Galite tai nustatyti pridėdami galiojimo pabaigos antraštes ir nustatydami jas ne trumpesnei nei vienai savaitei, bet ne ilgesnei kaip vieneriems metams. Geriausias pasirinkimas yra nustatyti pavėluotus galiojimo laikus statiniams ištekliams, kurie nėra dažnai atnaujinami, ir trumpus galiojimo laikus ištekliams, kurie reguliariai atnaujinami..

Antraštės, kurių galiojimo laikas baigiasi, nurodo naršyklei, ar tam tikro failo reikia reikalauti iš serverio, ar iš naršyklės talpyklos. Jie taip pat nurodo naršyklei, kiek laiko reikia saugoti tuos failus talpykloje, kad jie nebūtų dar kartą atsisiųsti vėlesnių apsilankymų metu.

prastas sunkvežimis

79 proc. nepatenkintų klientų nebeatnaujina netinkamai veikiančių svetainių – išskyrus atvejus, kai esate „Google“ ar „Amazon“.

Įgalinti „Gzip“ glaudinimą

Jei kada nors savo kompiuteryje suspaudėte failus kaip ZIP failus, turite žinoti, kiek šis metodas gali sumažinti failų dydį. „Gzip“ glaudinimas veikia lygiai taip pat, išskyrus svetainių puslapius. Tai yra geriausias ir efektyviausias glaudinimo metodas, kuris gali žymiai Sumažinkite HTTP užklausų skaičių ir sumažinkite reagavimo laiką, kartais net 70 procentų.

du vyrai

46 proc. nepatenkintų klientų sukuria ilgalaikį neigiamą įspūdį, o 44% dalijasi savo apsipirkimo patirtimi su likusiu pasauliu.

Įgalinus „Gzip“ glaudinimą, jūsų svetainės failai bus automatiškai suspausti į ZIP failą. Tai žymiai sumažins jų dydį ir padidins jūsų svetainės greitį. Bus sutaupyta daug pralaidumo ir pagerintas jūsų svetainės puslapio įkėlimo laikas. Kai kas nors apsilanko jūsų svetainėje, suspausti failai bus automatiškai išspausti, kad turinį būtų galima pasiekti.

Savo svetainėje galite įdiegti „Gzip“ glaudinimą naudodami tinkamą CMS glaudinimo papildinį, tačiau taip pat labai lengvai galite tai padaryti rankiniu būdu. Yra du būdai, kaip rankiniu būdu įtraukti „Gzip“ glaudinimą į savo svetainę. Pirmasis yra pridėti šį kodą prie .htaccess failo, jei norite suspausti tekstą, „JavaScript“, HTML, CSS ar XML:

100 milisekundžių. Štai kiek laiko okupitalinė skiltis mūsų smegenyse saugo vaizdinę informaciją kaip jutiminę atmintį

Paspartinkite savo svetainę
Peržiūrėkite, kaip paspartinti savo svetainę [Infographic]

„AddOutputFilterByType“ DEFLATE tekstas / paprastas
„AddOutputFilterByType“ DEFLATE tekstas / html
AddOutputFilterByType DEFLATE tekstas / xml
AddOutputFilterByType DEFLATE tekstas / css
„AddOutputFilterByType“ programa DEFLATE / xml
„AddOutputFilterByType“ programa DEFLATE / xhtml + xml
„AddOutputFilterByType“ programa DEFLATE / rss + xml
„AddOutputFilterByType“ programa DEFLATE / javascript
„AddOutputFilterByType“ programa DEFLATE / x-javascript

Jei norite suspausti tam tikrus failų tipus pagal plėtinį, pridėkite šį kodą prie .htaccess failo:

<failai *.html>
„SetOutputFilter“ DEFLATE
</ failai>

Antrasis būdas rankiniu būdu pridėti „Gzip“ suspaudimą į savo svetainę yra pridėti šį kodą savo HTTP arba PHP puslapio viršuje:

if (substr_count ($ _SERVER['HTTP_ACCEPT_ENCODING'], 'gzip')) ob_start("ob_gzhandler"); Kitas ob_start();?>

Pašalinkite nereikalingus papildinius

100 milisekundžių
pateikti lankytojams akimirksnio reagavimo į svetainę iliuziją

1 sekundė Puslapio įkėlimo laiko pakanka norint išlaikyti vientisą minčių srautą

prie 10 sekundžių Vėluojant, lankytojų dėmesys vos neišlaikomas. Paprastai nekantrumo, nusivylimo ir apleistumo jausmas yra pakankamai stiprus, kad lankytojai nebegalėtų vėl lankytis tokiose lėtose svetainėse.

Kiekvienam jūsų pridedamam papildiniui reikia išteklių, kad būtų galima paleisti. Tačiau daugiau išteklių lemia lėtesnę svetainę. Jei turite įdiegtų papildinių, kurių nebenaudojate, arba kurie atrodo nereikalingi, turėtumėte juos išjungti ir ištrinti. Ne tik per daug papildinių gali sulėtinti jūsų svetainę, bet jie taip pat gali sukelti saugos problemų ir strigtis.

Pašalindami nereikalingus papildinius, galite žymiai pagerinti puslapio įkėlimo laiką ir pagreitinti savo svetainės veikimą. Tačiau turėtumėte žinoti, kad kalbant apie papildinius, svarbu ne tik papildomų priedų skaičius. Galite turėti 50 papildinių ir vis tiek turėti greitesnę svetainę nei tas, kuris savo svetainėje įdiegė 10 papildinių. Įskiepių skaičius yra svarbus, tačiau yra ir jų kokybė. Pvz., Socialinio bendrinimo papildiniai gali labai paveikti jūsų puslapio įkėlimo laiką, todėl galite apsvarstyti galimybę įterpti socialinės žiniasklaidos mygtukus į savo svetainės temos šaltinio kodą..

Todėl turėtumėte vengti įskiepių, kurie įkelia daug scenarijų ir daug stilių, vykdo daugybę nuotolinių užklausų ir užvaldo kiekvieną savo svetainės puslapį, pridėdami daug duomenų bazės užklausų. Žinoma, įskiepiai prisideda prie jūsų svetainės funkcionalumo ir yra nemažai jų, kurie gali padėti jums ją patobulinti. Bet jūs tikrai turėtumėte laikyti tik tuos, kurie jums atrodo būtini.

Pastaba: jei, pavyzdžiui, naudojate „Drupal“ ar „Joomla“, pirmiausia neturite jokių papildinių, su kuriais galėtumėte prekiauti. Taigi galite pagreitinti savo svetainę išjungdami modulius arba pridėdami greičio optimizavimo plėtinius. Geriausias patarimas „Drupal“ yra niekada neveikti daugiau kaip 50 modulių. Vykdykite tik tuos, kurie yra būtini jūsų svetainės funkcionalumui užtikrinti.

Kalbant apie „Joomla“, būtinai patikrinkite šiuos plėtinius, nes kiekvienas iš jų gali padidinti jūsų svetainės greitį: „JQuery Easy“, LLFJ, „Javascript Async“ ir „Atidėti“ ir „ScriptsDown“.

Sumažinkite HTTP užklausas

Tikras gyvenimas
Pavyzdžiai

Tiek „Amazon“, tiek „Walmart“ pranešė apie 1% prarastos pajamos už 100 ms svetainės įkėlimo vėlavimas

„Walmart“ padidino konversijų skaičių 2% kiekvienam 1 sekundė pakrovimo laiko pagerinimas

Kai „Mozilla“ padidino puslapio greitį 2,2 sekundės, „Firefox“ atsisiuntimo duomenys pakilo 15,4 proc., arba 10 milijonų per metus!

Pamatė elektroninės prekybos milžinę „Shopzilla“ 50 procentų sumažinti savo veiklos biudžetą sutrumpinant puslapių įkėlimo laiką nuo 7 sekundės į 2 sekundes

Svetainės gali būti lėtos, nes per daug HTTP užklausų. Kai kas nors lankosi jūsų svetainėje, paprašo tam tikrų failų. Jų žiniatinklio naršyklė prašo tų failų iš jūsų serverio naudodama HTTP protokolą. Šiuos failus sudaro HTML, CSS ir „JavaScript“ failai. Jei jų turite daug, HTTP užklausų bus daug, o jūsų svetainė galiausiai sulėtės.

Štai kodėl turėtumėte sumažinti HTTP užklausų skaičių. Yra keletas puikių būdų tai padaryti.

 • Sujunkite CSS, JS scenarijus ir HTML failus.
 • Jei įmanoma, naudokite CSS, o ne vaizdus.
 • Sumažinkite elementų skaičių kiekviename tinklalapyje.
 • Įdiekite talpyklos papildinį.
 • Sumažinkite peradresavimus, kurie sukuria papildomas HTTP užklausas jūsų serveriui ir padidina jūsų puslapio įkėlimo laiką.

Pvz., Jei jūsų svetainė reaguoja greitai, jūsų svetainėje apsilankę mobiliųjų įrenginių vartotojai bus nukreipti į reaguojančią jos versiją. Jei norite užtikrinti, kad tokio tipo peradresavimai nepablogintų jūsų svetainės, galite atlikti du veiksmus. Galite nustatyti HTTP peradresavimą, kad tiesiogiai nusiųstų mobiliųjų įrenginių vartotojus į konkretaus įrenginio URL, be jokių papildomų peradresavimų, arba nustatyti „JavaScript“ peradresavimą, kad būtų galima nustatyti mobiliesiems lygiavertį URL ir nukreipti mobiliųjų įrenginių vartotojus į jį. Tačiau pastaroji parinktis gali sukelti delsą, nes pirmiausia reikia atsisiųsti tinklalapį peradresavimo kliento pusėje, kad būtų galima vykdyti „JavaScript“ ir peradresuoti.

Įgalinti „HTTP Keep-Alive“

Kai jūsų žiniatinklio serveris gauna HTTP užklausą iš jūsų svetainės lankytojo naršyklės, tai yra, kai lankytojas paprašo tam tikro failo, naršyklė paprašo serverio leidimo atsisiųsti failą. Tai daroma kiekvienam failui atskirai. Tai užima daug pralaidumo ir atminties, jau nekalbant apie tai, kad naudojama daugiau apdorojimo galios. Galų gale tai sukelia didelę apkrovą jūsų serveryje ir sulėtina jūsų svetainę.

HTTP vs HTTPS
Peržiūrėti HTTP vs HTTPS [Cheat Sheet]

Galite padaryti savo svetainę greitesnę įgalindami „HTTP Keep-Alive“, kuri sukurs vieną atvirą ryšį kelioms failų užklausoms į jūsų serverį ir taip žymiai pagreitins jūsų svetainę. Paprasčiau tariant, serveris nurodo naršyklei, kad vienu metu gali atsisiųsti kelis failus, neįkeldamas per daug serverio apkrovos. Kai ryšių su serveriu skaičius bus ribotas, bus sutaupyta daug pralaidumo.

Galite įgalinti „HTTP Keep-Alive“, nukopijuodami ir įklijuodami šį kodą į .htaccess failą:

<„IfModule“ mod_headers.c>
Antraštės komplektas Ryšys išliks gyvas
</ „IfModule“>

Sumažinkite „JavaScript“ ir CSS failus

Štai dar vienas nuostabus pavyzdys, kokį vaidmenį vaidina puslapio greitis? Mokesčių programinės įrangos įmonė „Intuit“ atliko „eksperimentus“, norėdami sutrumpinti savo svetainės įkėlimo laiką:

Kiekvieną sekundę, pašalintą iš įkrovimo laiko, „Intuit“ įgijo
konversija

krovimo laikai

Jei jūsų svetainėje yra daugybė „JavaScript“ ir CSS failų, HTTP užklausų bus daug, kai jūsų svetainės lankytojai nori pasiekti tam tikrus failus. Kadangi jų interneto naršyklė šiuos failus traktuos atskirai, šios gausios HTTP užklausos žymiai sulėtins jūsų svetainę.

Mažindamas (mažindamas) HTTP užklausas ir įgalindamas HTTP, „Keep-Alive“ gali žymiai pagerinti jūsų svetainės greitį. Turėtumėte apsvarstyti „Java“ ir CSS failų sumažinimą, nes tai taip pat gali žymiai pagreitinti jūsų svetainę. Sudėję visus „JavaScript“ failus į vieną „JavaScript“ failą, taip pat sudėję visus CSS failus į vieną CSS failą, sumažinsite jų skaičių. Tai sumažins HTTP užklausų skaičių ir pagreitins jūsų svetainę.

Galite išbandyti daugybę smulkinimo įrankių, tačiau galbūt norėsite pradėti nuo nemokamo ir labai lengvai naudojamo įrankio „WillPeavy“ papildinys, kuris gali padėti greitai sutvarkyti HTML, CSS ir „JavaScript“ failus. „BWP Minify“ („Better WordPress Minify“) taip pat yra puikus papildinys, galintis padėti derinti ir mažinti „JavaScript“ ir CSS failus, tačiau tai yra tik „WordPress“ papildinys..

Optimizuokite savo vaizdus

Vaizdai užima daug pralaidumo. Kai jie nėra optimizuoti, ty jie yra dideli, jie naudoja daug serverio išteklių ir užima daugiau laiko įkelti. Kai jūsų vaizdai nėra optimizuoti, jūsų svetainė gali būti daug lėtesnė.

Todėl apsvarstykite galimybę sumažinti savo atvaizdų dydį nepakenkdami jų kokybei. Tai galite padaryti naudodami papildinį, kuris gali suspausti jūsų vaizdus ir užtikrinti, kad jie nepraranda kokybės proceso metu.

Jei naudojate „WordPress“, pabandykite WP Smush, papildinys, kuris automatiškai suspaudžia vaizdus iškart, kai juos įkeliate į savo daugialypės terpės biblioteką. Kita vertus, jei savo CMS naudojate „Drupal“ ar „Joomla“, patikrinkite Krakenas, kuris taip pat yra puikus įrankis vaizdams suspausti.

Be to, apsvarstykite galimybę naudoti CSS spridus, nes jie taip pat gali labai pagreitinti jūsų svetainę. „Sprite“ yra vienas failas, kuriame yra visi jūsų vaizdai. Naudodamiesi CSS, galite sukurti spragas, kurios gali nurodyti koordinates ir paslėpti viską paveikslėlyje, išskyrus jums reikalingą skyrių. Todėl visi jūsų vaizdai bus sudėti į vieną vietą, o jūsų tinklalapiai bus įkeliami daug greičiau, nes vienas didelis vaizdas gali būti įkeltas greičiau nei daug mažų vaizdų.

Kada tu optimizuokite savo vaizdus, be jų dydžio, turite sutelkti dėmesį į jų formatą ir atributą src, kuris yra vaizdo URL. Turėtumėte laikytis JPEG formato, nors PNG taip pat yra geras, tačiau senesnės naršyklės to visiškai nepalaiko.

mobiliųjų telefonų vartotojai

50% mobiliųjų telefonų vartotojų atsisakys puslapio, jei jis nebus įkeltas per 10 sekundžių, o trys iš penkių negrįš į tą svetainę

Kalbant apie atributą src, turite įsitikinti, kad kodas teisingas. Venkite tuščių vaizdo src kodų. Būtent HTML atvaizdo kodas apima:

<img src=>

Kai kabutėse nėra šaltinio, naršyklė pateikia užklausą puslapio katalogui arba pačiam puslapiui, o tai gali sukelti didelę apkrovą jūsų serveriuose ir netgi sugadinti jūsų duomenis. Todėl įsitikinkite, kad visada įtraukėte „src atributą“ su galiojančiu URL.

Pakeiskite savo svetainės temą

turtingas sunkvežimis

Vidutinis reakcijos laikas 14
pramonėje pirmaujančios mažmeninės prekybos tinklai
buvo 4,73 sek. „Amazon“ vedė kartu su
reakcijos laikas yra 2,85 sekundės

Jūsų svetainės tema taip pat gali paveikti jūsų svetainės greitį. Nesvarbu, kokia yra jūsų serverio konfigūracija, jei jūsų svetainės tema turi sudėtingą kodą, jūsų svetainė bus įkrauta vangiai. Neretai, ypač „WordPress“, nieko nekeičia, išskyrus jūsų svetainės temą, tik norėdami pastebėti, kad žymiai padidėjo puslapio įkėlimo laikas..

Todėl apsvarstykite galimybę pakeisti savo svetainės temą ir pasirūpinkite, kad atlikimas būtų vienas iš prioritetų renkantis temą, užuot tik žiūrėję į estetiką. Galite patikrinti tam tikros temos demonstracinės versijos puslapio greitį naudodamiesi vienu iš svetainės greičio tikrinimo įrankių, kad pamatytumėte, kaip greitai veikia tema.

Naudokite CDN

Mobiliųjų interneto vartotojų kantrybė

Daugelis apklausos dalyvių lauktų 6–10 sekundžių, kol atsisako puslapių

30 proc.

30 proc.

16-20 sekundžių

20 USD

20 proc.

20 + sekundžių

16 proc.

16 proc.

1-5 sekundės

16 proc.

16 proc.

11-15 sekundžių

15 proc.

15 proc.

11-15 sekundžių

3%

3%

apklaustųjų teigė, kad prieš apleisdami puslapį jie lauks mažiau nei sekundę, kol įkels puslapį.

CDN (turinio pristatymo tinklas) yra kelių visame pasaulyje esančių serverių, teikiančių žiniatinklio turinį galutiniams vartotojams pagal jų geografinę vietą, tinklas. CDN gali talpinti statinius jūsų svetainės failus, kad jie būtų efektyvesni ir sumažėtų pralaidumas bei serverio apkrova..

Turint CDN, prašomas žiniatinklio turinys galutiniams vartotojams bus pristatytas daug greičiau, nes CDN naudodamas serverį, kuris yra arčiausiai vartotojų, pateiks prašomus failus. Dėl to ne tik nebus vėlavimo, bet ir jūsų svetainė taps žymiai greitesnė. Taip yra todėl, kad lankytojai prieis jūsų talpyklą, o ne prašys failų tiesiai iš jūsų serverio.

Todėl naudodamiesi CDN sutaupysite daug pralaidumo ir žymiai pagerinsite puslapio įkėlimo laiką ir svetainės greitį. CDS galite saugoti CSS ir „JavaScript“ failus, taip pat vaizdus, ​​vaizdo įrašus, PDF ir kitokio tipo įkeltą turinį..

CDN naudojimas gali būti labai brangus, tačiau jis turi gana daug privalumų, todėl jis yra vertas nė cento, ypač jei atsitiktų, kad naudojate daug pralaidumo. Taigi, jei turite didelę svetainę ir daug lankytojų, CDN yra jūsų kelias.

Sumažinkite išorinius scenarijus

Išoriniai scenarijai, kuriuos pridedate į savo svetainę kaip „JavaScript“ kodai, pateikia HTTP užklausas kiekvieną kartą, kai įkeliami jūsų tinklalapiai. Kaip jūs jau žinote, tai sulėtina jūsų svetainę. Tie išoriniai scenarijai gali būti išorinės komentavimo sistemos, iššokantys langai, išoriniai šriftai, svetainių analizės paslaugos, socialinės žiniasklaidos dėžės, tokios kaip „Facebook“ kaip mano puslapis “dėžutė ir daug daugiau.

Nors jūs tikrai neturėtumėte pašalinti visų savo išorinių scenarijų, turėtumėte juos sumažinti, nes tai padės pagreitinti jūsų svetainę. Pavyzdžiui, galite naudoti „Pingdom“ norėdami patikrinti, kurie išoriniai scenarijai įkeliami ilgiausiai ir, jei jie atsitiks nereikalingi, galite juos pašalinti..

Jei įdėsite lėtus vaizdo įrašus ir kitus daugialypės terpės failus iš svetainių, tai gali neigiamai paveikti jūsų svetainės greitį. Norėdami pagerinti puslapio įkėlimo laiką, įsitikinkite, kad prašote išorinių failų tik iš greitų ir patikimų svetainių. Taip pat galite apsvarstyti galimybę apriboti jūsų svetainės išorinių užklausų skaičių.

Pataisykite sugadintas nuorodas

bevielis internetas

50 proc. iš jūsų 1 antrojo puslapio įkėlimo laiko biudžeto mobiliesiems sunaudoja viršutinė tinklo delsos trukmė.

Sugadintos turinio nuorodos negali sulėtinti jūsų svetainės, tačiau jos gali labai paveikti vartotojo patirtį, todėl turėtumėte atidžiai atkreipti dėmesį į juos visus. Tačiau neveikiančios CSS, „JavaScript“ ir vaizdo URL nuorodos gali neigiamai paveikti jūsų svetainės greitį. Reguliariai nuskaitykite savo nuorodas ir pašalinkite sugedusias, kai tik jas pastebėsite.

Sugadintos nuorodos dažniausiai aptinkamos vaizdo šaltinio failuose. Tai atsitinka, kai neteisingas URL. Šios nuorodos gali būti lengvai nepastebimos, ypač kai tam tikro vaizdo dydis apibūdinamas kaip labai mažas. Kai jūsų atvaizde yra nutrūkusi nuoroda, ty kai atsiranda 404 klaida, nutrūkusi nuoroda sukuria iššvaistytą atsakymą iš HTTP užklausos, dėl kurios jūsų svetainė tampa lėtesnė. Naršyklė bando atsisiųsti vaizdą, kurio nėra, todėl jūsų svetainė praleidžia daugiau laiko bandydama atsisiųsti vaizdą, sulėtindama jūsų svetainę.

telefonu

99 proc. reagavimo laiko problemų vis dar sukelia per lėta vartotojo sąsaja

Sugadintas nuorodas taip pat galite rasti CSS nuorodų žymas jūsų HTML dokumentų galvutėse. Kaip ir su vaizdo failais, jei jūsų CSS failas nėra ten, kur esate prisijungę, HTTP užklausa duos nenaudingą atsakymą ir grįš su 404 kodu. Ypač svarbu reguliariai tikrinti, ar nėra nutrūkusių nuorodų, jei naudojate daug išorinių CSS failų, nes jie gali būti perkelti ir sukelti 404 klaidą.

Jei „JavaScript“ šaltinio URL yra neveikianti nuoroda, jūsų svetainė taip pat gali sulėtėti, kaip ir naudojant vaizdo šaltinio failus ir CSS nuorodas. Tačiau naršyklė taip pat gali bandyti aiškinti „JavaScript“ ir sukelti ne tik ilgesnį atsisiuntimo laiką, bet ir blogą scenarijaus sąveiką. Kai naršyklė bando įkelti 404 puslapį, o ne „JavaScript“, visi kiti atsisiuntimai sustabdomi, kol 404 puslapis nebus įkeltas. Štai kodėl turėtumėte visada įdėti „JavaScript“ HTML dokumentų apačioje (prieš pat uždarymą žyma), o tai ypač svarbu, kai yra nutrūkusių nuorodų.

Galite patikrinti, ar nėra nutrūkusių nuorodų su „WordPress“ sugadintų nuorodų tikrintuvas nemokamai.

spidometras

Diegdami automatizuotą sąsajos optimizavimą kartu su CDN, puslapiai gali būti keturis kartus greitesni

Tačiau kartais nutrūkusių nuorodų nepatenka nutrūkusių nuorodų tikrintojai, todėl geriausias būdas jų patikrinti yra reguliariai žiūrėti į serverio žurnalus. Yra keli įrankiai, kuriuos galite naudoti nuskaitydami URL, kuriuose daroma 404 klaidų, kad pamatytumėte, kurie puslapiai juos sukelia, ir imkitės veiksmų nedelsdami juos ištaisyti..

Išjungti „Hotlinking“

Jei neišjungiate karštojo susiejimo, leidžiate žmonėms naudoti turinį, kuris priglobtas jūsų serveryje, savo svetainėms. Leisdami jiems praktiškai naudoti jūsų serverius ir turinį savo svetainėms, be jokios priežasties gausite didelę serverio apkrovą.

Štai kodėl turėtumėte išjungti tiesioginį susiejimą ir neleisti žmonėms pavogti jūsų serverio išteklių. Tačiau, norėdami tai padaryti, turite pridėti reikiamą kodą į savo serverį. Yra keletas įrankių, kurie gali padėti sugeneruoti tinkamą kodą, tačiau jūsų žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas taip pat gali jums padėti.

planetos

79 proc. iš geriausių 400 elektroninės prekybos svetainių ES ir 75 proc. iš 2000 populiariausių JAV el. prekybos svetainių nenaudoja pripažinto CDN

Karštoji nuoroda paprastai apima atvaizdus ir kitus daugialypės terpės failus, kurie paprastai užima daug pralaidumo. Todėl, jei jūs naudojate svetainę, kurioje yra nedaug vaizdų, arba karštųjų nuorodų išjungimas iš tikrųjų neturės įtakos jūsų svetainės greičiui.

Kalbėdami apie tiesioginį susiejimą, turėtumėte ne tik jo neleisti, bet ir viso to vengti. Užuot susieję su vaizdais kažkieno svetainėje, įkelkite juos į savo serverį. Galite manyti, kad vaizdo nuorodos sutaupys daug pralaidumo, tačiau jie iš tikrųjų gali sulėtinti jūsų svetainę, jei svetainė su vaizdu, su kuriuo susiejote, yra lėta ir nepatikima. Be to, jie gali patirti prastovas ar strigtis, todėl prieš įkeldami nuorodą visada įkelkite kiekvieną vaizdą į savo serverį..

Naudokite patikimą CMS

Kompiuteris

Tik 10% laukimo laikotarpio yra apibrėžta HTML atsakymu į naršyklės užklausas, o likusi dalis 90 proc. vėlavimo atsiranda dėl puslapių atvaizdavimo, HTML analizės, kodo scenarijų vykdymo ir įterptojo turto gavimo

CMS (turinio valdymo sistema) yra labai svarbi jūsų svetainės funkcionalumui ir našumui. Geriausias ir patikimiausias CMS, kurį galite naudoti, neabejotinai yra „WordPress“, tačiau yra ir kitų puikių CMS, tokių kaip „Drupal“ ir „Joomla“. Jei naudojate bet kurį iš šių punktų kaip savo svetainės platformą, tai padarysite pagal savo svetainės našumą.

Tačiau jei naudosite kokią nors kitą mažiau populiarią CMS ar net kažką, ką sukūrėte patys, rizikuojate turėti labai lėtą svetainę. Norėdami to išvengti, būtinai atlikite išsamius tyrimus ir pasirinksite patikimą ir geriausiai jūsų poreikius atitinkančią CMS.

Taip pat svarbu, kai jūsų CMS yra reguliariai tikrinti, ar nėra naujausių atnaujinimų. Įsitikinkite, kad jūsų svetainės scenarijai yra atnaujinti, nes naujos versijos nuolat rodomos siekiant patobulinti svetaines ir padaryti jas greitesnes. Todėl reguliariai atnaujinkite savo svetainės scenarijus. Tačiau visada įsitikinkite, kad pirmiausia turite atsargines kopijas.

archyvas

Vaizdo glaudinimas turėtų būti apgalvotas vaizdo dydžio ir kokybės skirtumas. JPG atveju 60–70 procentų suspaudimas sukuria gerą pusiausvyrą. Tinklainės ekranams padidinkite (JPG) vaizdo dydį 150–200 procentų, suspauskite 30–40 procentų ir vėl sumažinkite pagal reikiamus matmenis.

Optimizuokite savo duomenų bazę

Duomenų bazės optimizavimas yra dar vienas labai efektyvus būdas pagreitinti jūsų svetainę. Tai reikia daryti reguliariai, ypač jei naudojate „WordPress“ ar kitą CMS, kuri labai priklauso nuo duomenų bazės naudojimo.

Kai naudojate tokią CMS ar net keletą sudėtingų papildinių, duomenų bazėje padidėja, o jūsų svetainė tampa lėtesnė. Tai ypač pasakytina apie papildinius, kurie išsaugo vartotojo duomenis, statistiką ir žurnalus, nes jie gali užimti daug duomenų saugyklos. Prieš tai sužinoję, jūsų duomenų bazė bus užpildyta stebėjimo, atkūrimo, paskelbtų versijų, šiukšlių elementų ir nepatvirtintų komentarų dėka, todėl jūsų svetainė gali būti žymiai lėtesnė..

Todėl reguliariai valykite savo duomenų bazę, tačiau visada įsitikinkite, ar pirmiausia padarėte atsarginių failų atsargines kopijas. Niekada nedarykite nieko su savo duomenų baze prieš sukurdami atsarginę jos atsarginę kopiją. Yra daugybė papildinių, kurie gali padėti optimizuoti duomenų bazę, todėl atlikite savo tyrimus ir raskite tinkamus naudojamai CMS.

Pavyzdžiui, jei naudojate „WordPress“, galite automatizuoti duomenų bazės valymą naudodami labai naudingą papildinį, pvz., WP-Optimizuoti.

Išvada

Turėti greitą svetainę dar niekada nebuvo taip svarbu, nei yra šiandien. Žmonės tikisi, kad tinklalapiai bus žaibiški ir jei nepateisinsite jų lūkesčių, rizikuosite prarasti daug interneto srauto ir galiausiai savo ištikimus pasekėjus ar savo pajamas. Todėl įsitikinkite, kad teikiate savo svetainės lankytojams vientisą patirtį, pagerindami savo svetainės greitį ir išsiskirdami iš minios.

Jums tikrai yra daugiau būdų, kaip padidinti savo svetainės greitį, tačiau minėti yra patys svarbiausi ir veiksmingiausi. Kai jie tvarkomi atskirai, jie gali atrodyti kaip nedidelė problema, tačiau kartu būdami tikri, galite būti tikri, kad jie daro didžiulį skirtumą ir žymiai pagreitina jūsų svetainę..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map