Kaip pakeisti interneto prieglobos paslaugų teikėją

Įvadas

vėliava

Pirmoji pasaulyje žiniatinklio prieglobos įmonė buvo „Concentric“, vėliau pervadinta į „XO Communications“


tortas

pirmasis interneto serveris buvo paleista 1991 m. rugpjūčio 6 d

Norėdami sukurti svetainę ir kad jūsų svetainė būtų prieinama internete, turite pasirinkti serverį, kuriame ji bus. Serverius teikia žiniatinklio prieglobos įmonės ir, jei neseniai pradėjote domėtis šia sritimi, tada jums bus naudingas šis vadovas.

Tai bus naudinga, jei pirmą kartą suprasite, kas iš tikrųjų yra žiniatinklio priegloba, kodėl ji yra svarbi ir ko jums reikia ieškoti iš prieglobos teikėjo. Jei nesusidomėjote šia informacija, yra tikimybė, kad gausite ne geriausią pasiūlymą, ne geriausią paketą.

Laimei, tai dar nėra pasaulio pabaiga; žmonės dėl įvairių priežasčių visą laiką keičia žiniatinklio prieglobą. Kai kurie yra tiesiog nepatenkinti turinio tinklo paskirstymo sistemų greičiu ar kokybe. Kiti randa tos pačios kokybės paslaugą už mažesnę kainą arba su patogesnėmis mokėjimo sąlygomis.

Jei atsidursite šioje situacijoje, pats laikas ieškoti geresnės žiniatinklio prieglobos įmonės. Tačiau perkelti savo svetainę gali atrodyti kaip sudėtinga užduotis. Šiame vadove bus paaiškinta terminija, problemos ir procedūros, pateikiamos nuoseklios instrukcijos, kad galėtumėte užtikrintai judėti į priekį.


krautuvas

Savo svetainę į kitą serverį galite perkelti penkiais žingsniais.

1 žingsnis. Raskite naują žiniatinklio prieglobą

Prieš rinkdamiesi naują paslaugą, skirkite laiko žiniatinklio prieglobos tyrimams. Peržiūrėkite internetines apžvalgas ir klientų atsiliepimus, sužinokite, kokius pasiūlymus siūlo kiti prieglobos paslaugų teikėjai, jų kainų sistemas, serverio konfigūraciją, CDN ir kt..

diagramos pyragas

Suradę tinkamą naują teikėją, pagalvokite, kad tam tikru momentu ateityje taip pat galite nuspręsti pereiti ir nuo tos prieglobos paslaugos. Dėl šios priežasties rekomenduojama užregistruoti domeną trečiosios šalies teikėjui, nes tokiu būdu, kai jūs keičiate žiniatinklio prieglobą, jūsų domenas nebus keičiamas.

Mūsų rekomenduojamas prieglobos paslaugų teikėjas „Bluehost“ siūlo lankytojams specialų pasiūlymą, į kurį įeina NEMOKAMAS domeno vardas. Jei jums nepatinka jų paslaugos, jie siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

2 veiksmas. Raskite ir atsisiųskite savo svetainę

Kitas žingsnis – surasti, kur ankstesnis kompiuteris išsaugojo jūsų svetainę. Be to, jūsų svetainė gali naudoti daugiau duomenų bazių, todėl jūs taip pat turėtumėte sužinoti, ar įmanoma gauti atsarginių jų katalogų.

Suradę failus, atsisiųskite juos į savo darbalaukį, kad galėtumėte juos atiduoti kitam prieglobos teikėjui.

3 žingsnis. Eksportuokite savo svetainės duomenų bazę

Kaip minėta anksčiau, jei jūsų svetainė naudoja papildomas duomenų bazes tokiems tikslams kaip lankytojų duomenų saugojimas ar formų tvarkymas, turėsite jas gauti ir eksportuoti. Procesas gali skirtis, atsižvelgiant į duomenų bazę, todėl geriausia išsiaiškinti šią informaciją su ankstesniu prieglobos teikėju. Šeimininkai dažniausiai siūlo „phpMyAdmin“ kaip įrankį, skirtą tvarkyti tiek eksportuojant, tiek importuojant svetainių duomenų bazes.

Jei naudojate „cPanel“ (kuris tikriausiai esate), duomenų bazės eksportas nėra tokia sudėtinga užduotis. Naudosite „phpMyAdmin“, kuri yra kiekvieno „cPanel“ gimtoji dalis. Neleisk, kad keistai vardai, failai ir duomenų bazės tavęs atbaidytų; net jei ir nesuprantate visko, vis tiek turėtumėte sugebėti atlikti visą procesą patys.

 1. Eikite į https://my.bluehost.com/cgi-bin/cplogin ir prisijunkite prie savo „Bluehost“ paskyros
 2. Suraskite skirtuką „Duomenų bazė“ ir atidarykite
 3. Spustelėkite „phpMyAdmin“ piktogramą, kad atidarytumėte sąsają
 4. Pasirinkite duomenų bazę
 5. Kažkur meniu viduryje rasite mygtuką „Eksportuoti“. Spustelėkite jį.
 6. Pasirinkite parinktį „Greitas – rodyti tik minimalias parinktis“. Norėdami naudoti pasirinktines parinktis, turėsite žinoti apie MySQL ką nors ar du, todėl rinkitės tai tik tada, jei žinote, ką darote. Priešingu atveju greitasis pasirinkimas padarys apgaulę.
 7. Eksportuoti duomenų bazės greitas parinktis

 8. Jei jis dar nerodomas, pasirinkite „SQL“ formatą kaip pasirinktą eksporto formatą.
 9. Norėdami pradėti eksportuoti, spustelėkite mygtuką „Eiti“
 10. Pasirinkite, kur saugoti failą, jei jūsų paprašys (darbalaukis arba pasirinktinis aplankas, kurį atsiminsite; jums šio failo prireiks vėliau, todėl jo nepraraskite)

Tai buvo greita, ar ne? Dabar jūsų duomenų bazė yra paruošta importuoti į naują pagrindinį kompiuterį.

4 žingsnis. Įkelkite savo svetainę ir importuokite savo duomenų bazę

Panašiai kaip ir eksportuodami, turėsite išsiaiškinti išsamią informaciją su savo šeimininku. Tuo atveju, jei eksportavote savo duomenų bazę į SQL, tada per „phpMyAdmin“, galite naudoti „MySQL“, kad galėtumėte importuoti savo svetainę į savo naują prieglobos sąskaitą. Tai tikrai nėra taip sudėtinga, nesvarbu, kokie įrankiai naudojami, ir dažniausiai tai daro kažkas, ką prieglobos paslaugų teikėjai daro patys.

Kai naudojate statinę svetainę (kurią žmonės paprastai naudoja tik tada, kai turi paprastą nukreipimo puslapį, kad parodytų savo verslą), viską nustatyti naujame pagrindiniame kompiuteryje yra taip paprasta, kaip įkelti failus. Atlikdami vieną iš ankstesnių žingsnių, mes jums pasakėme, kad turėtumėte atsisiųsti visus failus iš ankstesnio pagrindinio kompiuterio. Tokiu atveju jums tereikia nusiųsti tuos failus į „public_html“ aplanką naujojoje „Bluehost“ paskyroje ir viskas bus padaryta..
Norėdami įkelti naujus failus, galite pasirinkti vieną iš dviejų paprastų variantų.

Įkelkite per „File Manager“

Jei ieškote būdo, kaip tai padaryti greitai, ir tiesiog norite su tuo susitaikyti, galite naudoti „Bluehost“ failų tvarkyklę:

 1. Prisijunkite prie savo „Bluehost cPanel“ sąskaita.
 2. Raskite failus ir pasirinkite Failų tvarkyklė
 3. Dukart spustelėkite public_html, kad jį atidarytumėte
 4. Perkelkite visus failus, kuriuos anksčiau atsisiuntėte, į šį aplanką

Įkelti per FTP

Paprastai failų tvarkytuvės naudojamos tik vienam iš failų įkelti ar modifikuoti, kai dėl tam tikrų priežasčių paprasčiausiai negalite sau leisti nustatyti FTP klientų. Pvz., Tai naudosite, kai reikia ką nors pakeisti savo svetainėje iš viešo kompiuterio, kuris tiesiog negalėjo laukti, kol grįšite namo.

Tačiau dažniausiai siūlome naudoti FTP klientą. Galite greitai įdiegti nemokamą klientą „FileZilla“, kurį dažniausiai naudoja tinklaraštininkai visame pasaulyje, ir prisijungti prie serverio naudodamiesi prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote užsiregistravę naujam pagrindiniam kompiuteriui. Jums reikės FTP serverio pavadinimo, vartotojo vardo ir slaptažodžio.
Prisijungę turėtumėte pamatyti savo nedidelę serverio dalį, kurioje yra visi aplankai. Tai atrodys kaip aplankas jūsų kompiuteryje, todėl neturėtų būti sunku rasti „public_html“ aplanką.

Dabar tiesiog raskite anksčiau atsisiųstus failus ir nuvilkite juos į aplanką. Atsižvelgiant į failų dydį ir jūsų interneto ryšio greitį, viskas gali būti perduota kelioms minutėms. „FileZilla“ informuos jus, kai viskas bus baigta, todėl naršyklėje galite pereiti į savo domeną, kad pamatytumėte, kaip svetainė vėl veikia..

Dinaminė svetainė

Dinaminės svetainės naudoja duomenų bazes kaupdamos daugybę informacijos, reikalingos normaliam jos veikimui. Jei naudojate pasirinktinę svetainę ar vieną iš populiarių TVS, tokių kaip „WordPress“, tai reiškia, kad turite ir duomenų bazę, tai reiškia, kad turite ją perduoti kartu su failais.

Kaip ir eksportavę duomenų bazę, ją galite importuoti naudodami „PhpMyAdmin“:

 1. Atidarykite https://my.bluehost.com/cgi-bin/cplogin iš savo naršyklės ir prisijunkite prie „Bluehost“ paskyros
 2. Suraskite skirtuką „Duomenų bazė“ ir atidarykite
 3. Pasirinkite „phpMyAdmin“ piktogramą, kad atidarytumėte sąsają
 4. Kažkur meniu viduryje rasite skirtuką / mygtuką „Importuoti“.
 5. Duomenų bazės importavimo parinktis

 6. Spustelėkite mygtuką „Naršyti“ ir raskite anksčiau eksportuotą duomenų bazę. Įsitikinkite, kad pirmiausia ją išpakavote, jei duomenų bazė yra suglaudinta (turėtumėte paruošti .sql failą).
 7. Importuoti duomenų bazę

 8. Spustelėkite mygtuką „Eiti“ ir palaukite kelias minutes

Jei viskas buvo gerai, turėtumėte pamatyti tokį pranešimą: „Importavimas sėkmingai baigtas, X užklausos įvykdytos“.

Ar naudojate tokią turinio valdymo sistemą kaip „WordPress“?

Jei naudojate turinio valdymo sistemą, pvz., „WordPress“, „Blogger“ ar „Joomla“, viską galite padaryti daug lengviau, naudodamiesi jų vietinėmis perkėlimo galimybėmis. Pvz., Jei esate migruoti „WordPress“ svetainę į naują pagrindinį kompiuterį galite padaryti viską, naudodami jų importavimo ir eksporto parinktis, kurios leis perkelti visą svetainę keliais paspaudimais. Tau pasisekė!

naudoti

40,2 proc. pasaulio svetainių yra priglobtos JAV įsikūręs teikėjas

5 žingsnis. Išbandykite savo svetainę

Kai perkėlimas bus baigtas ir duomenų bazės bus importuotos, galėsite išbandyti savo svetainę. Geriausias būdas tai padaryti yra naudoti laikiną URL. Tai leidžia jums pasiekti savo svetainę net tada, kai domeno vardas nenurodo į naują serverį.

Norėdami rasti laikiną URL, prisijunkite prie savo paskyros valdymo skydelio. Tada spustelėkite „Techninė sąskaitos informacija“. Kai būsite prisijungę, turėtų būti skyrius, pavadintas Temp. URL, šalia jo rodomas laikinasis URL. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai tiesiog apsilankyti tame URL ir patikrinti savo svetainę.

Laikinas URL atrodo taip: http: // ipaddress / ~ vartotojo vardas

Pakeiskite „ipaddress“ pagrindinio kompiuterio IP adresu, o vartotojo vardas turėtų būti tas pats, kurį naudojate prisijungdami prie savo „cPanel“ paskyros. Nepamirškite prieš jį esančio „~“.
Norėdami rasti savo serverio IP adresą, dar kartą prisijunkite prie „cPanel“. Suraskite skirtuką „Statistika“ ir spustelėkite mygtuką „Išskleisti statistiką“, kuris atskleis papildomos informacijos, įskaitant jūsų bendrosios prieglobos paskyros IP adresą..

Dabar galėsite išbandyti savo svetainę naudodami laikiną URL, kol laukiate arba kol laukiate nustatykite vardų serverius nurodyti į savo seną domeną.

Jei jūsų svetainė atrodo ir veikia taip, kaip tikėtasi, tada puiku! Tačiau būkite pasirengę atlikti keletą nedidelių pakeitimų ir pakeitimų, jei kažkas ne taip.

Svarbūs dalykai, kuriuos reikia atsiminti

lipdukai

Dalytis pagal šalį

„Bluehost“ ir „Hostmonster“

Kai visas perkėlimo procesas bus baigtas ir jūs išbandėte svetainę, turite atlikti keletą dalykų, kuriuos turite atlikti, kad užbaigtumėte perėjimą. Atminkite, kad tai yra būtini veiksmai, siekiant užtikrinti, kad senieji lankytojai nuolat lankytųsi jūsų svetainėje, taip pat įsitikinkite, kad jūsų svetainė veikia taip, kaip planuota. Taigi, pradėkime.

Informuokite vartotojus, kad perkelsite savo svetainę

Kai perkeliate savo svetainę, prastovos turėtų būti kuo trumpesnės. Idealu, jei vartotojai vos nepastebi, kad svetainė neveikė. Tačiau jūs turėtumėte pateikti tam tikrą pranešimą prieš kelias dienas iš anksto tiek savo svetainėje, tiek savo socialinio tinklo profiliuose. Taip pat turėtumėte pamatyti, kad prastovos metu pranešimas būtų matomas, taigi jūsų vartotojai žinos, kad svetainė bus laiku sukurta atsarginiu būdu..

Pakeiskite DNS

Tai yra nereikšminga detalė, kurią galima lengvai nepastebėti. Perkėlę savo svetainę, turite pakeisti savo DNS įrašą į naują serverį, kuriame jūsų svetainė yra užregistruota. Priežastis, kodėl tai svarbu, yra tai, kad DNS įrašas yra tarsi žemėlapis ar instrukcijų vadovas, užtikrinantis jūsų lankytojų atvykimą į reikiamą puslapį. Jei to nepaisysite, vartotojai bus klaidingai nukreipti į klaidų puslapį. Turite gauti naują DNS iš savo naujojo prieglobos teikėjo ir pakeisti seną.

Pateikę prašymą perkelti savo DNS įrašus, perjungimas turėtų užtrukti kelias valandas, o kai kuriais atvejais ir visą dieną. Kitaip tariant, jei lankytojai skundžiasi, kad neranda jūsų svetainės, įsitikinkite, kad atnaujinote savo naująjį DNS.

Stebėkite svetainės darbo laiką

Kai paskiriamas naujas DNS, jūsų perdavimas iš esmės yra baigtas. Norėsite atidžiai stebėti savo serverio veikimo laiką per ateinančias kelias dienas, kad įsitikintumėte, jog viskas veikia tinkamai.

Nepaprastai svarbu nenuleisti savo sargybinio ir pastebėti, kad kuo greičiau iškiltų kokių nors problemų. Žinoma, jūsų svetainės veikimo laiko stebėjimas nereiškia, kad turite lankytis svetainėje kas 5 minutes; tai reiškia, kad, naudodamiesi užduotimi, turėsite naudoti įrankius ir programas.

Naudingi įrankiai, kuriais galite pasikliauti, yra „Pingdom“, „Uptime Robot“ ir „Monitor Us“. Nepriklausomai nuo pasirinkto įrankio, turite juos sukalibruoti, kad galėtumėte stebėti šiuos elementus: „Ping“, HTTP, DNS serveris ir TCP prievadas.

Prieglobos tipai

Stebėkite trūkstamas nuorodas ir skirtingas svetainių struktūras

Vienas dalykas, kurį tikrai turėtumėte žinoti keičiant serverius, yra galimas turto, pvz., Grafikos, praradimas ar netinkamas išdėstymas. Pakeitus prieglobos aplinką, tai gali įvykti, ir neabejotina, kad pamatysite maždaug 404 (nerastų) klaidų. Taigi, tiesiog budėkite ir stebėkite savo 404 žurnalus, kad galėtumėte pamatyti, ar nėra kokių nors nutrūkusių nuorodų ar neveikiančių išteklių. Kai juos rasite, gali reikėti greito remonto ar pakeitimo, ir jums bus gera eiti.

Kitas būdas išspręsti šią problemą yra peradresavimas iš 404 puslapio į kitą puslapį, kuris jau veikia. Tai, žinoma, nėra problemos sprendimas, tai tiesiog 404 puslapio rodymo alternatyva.

Tai veikia tiek puslapiuose, tiek kataloguose, todėl jūsų vartotojai visada turės žiūrėti turinį, o ne 404 klaidą. Galiausiai galite tai panaudoti savo naudai ir sukurti tinkintą 404 klaidų puslapį, kuris gali būti linksmas ar linksmas, galbūt parodydamas juokingą paveikslėlį ar citatą. Tokiu būdu jūsų lankytojai nebus tokie linkę prieštarauti, kad nusileistų puslapyje.

Čia yra keli patarimai, kurie gali padėti susidoroti su neveikiančiomis nuorodomis ir 404 puslapiais. Norėdami, kad jie veiktų, turėsite įdėti kodą į .htaccess failą.
Štai kaip galite redaguoti .htaccess naudodami FTP (FileZilla)

 1. Atidarykite „FileZilla“
 2. Prisijunkite prie savo serverio
 3. Atidarykite „public_html“, kad pateiktumėte savo svetainės failų sąrašą
 4. Pasirinkite .htaccess
 5. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite jį ir pasirinkite Žiūrėti / Redaguoti arba atsisiųskite jį į savo kompiuterį

Jei nerandate .htaccess failo savo serveryje, yra tikimybė, kad jo nėra arba jis tiesiog paslėptas. Pradedantiesiems įsitikinkite, kad pasirinkote „Rodyti paslėptus failus (taškinius failus)“, jei esate prisijungę prie „cPanel“ ir naudojate failų tvarkyklę arba jei „FileZilla“ viršutiniame meniu pasirinkote „Priverstinai rodyti paslėptus failus“. Jei vis tiek nerandate failo, turėtumėte sukurti naują „public_html“ aplanke spustelėdami dešinįjį pelės klavišą ir sukurdami naują failą pavadinimu „.htaccess“..

Tada galite naudoti kodą:

 • Apibrėžkite 404 puslapį: „ErrorDocument 404 /errorpage.html“
 • Peradresuokite puslapį į naują vietą: peradresuokite 301 /old-page.html http://www.example.com/new-page.html
 • Nukreipkite visą katalogą į naują vietą: redirectMatch 301 ^ / category /? $ Http://www.example.com/new-category/

Atlikę pakeitimus turėtumėte išsaugoti failą ir nusiųsti jį atgal į serverį, perrašydami seną failą.

El. Pašto perjungimas

Vėlgi, perjungdami el. Paštą žmonės dažnai pamiršta. Kai migracija į naująją žiniatinklio prieglobą bus baigta, yra trys skirtingi el. Pašto perdavimo būdai.

 • Jei jūsų el. Pašto adresas yra domenų registratoriuje, galite lengvai jį perkelti. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra pakeisti (@) įrašą ir priskirti jį naujojo kompiuterio IP adresui, kuris paprastai yra jūsų naujojo kompiuterio klientų portale.
 • Jei jūsų el. Pašto abonementai yra priglobti trečiosios šalies, turite atlikti šiuos veiksmus. Įsitikinkite, kad jūsų MX įrašai, taip pat kiti svarbūs įrašai, kurių reikalauja jūsų el. Pašto paslaugų teikėjas, yra atnaujinti naujame DNS. Atsižvelgiant į tai, kad jūs perkeliate savo DNS pas naują teikėją, labai svarbu, kad perkeltumėte ir šiuos failus. Žinoma, jei nejudinate DNS, viskas, ką jums reikia padaryti, yra atlikti 1 veiksmą.
 • Galiausiai, jei jūsų el. Pašto sąskaitos yra priglobtos pas ankstesnį prieglobos teikėją, galite iš naujo sukurti esamą el. Pašto paskyrą, kai pereisite prie naujo teikėjo. Taip pat turėsite sukonfigūruoti savo naują el. Pašto agentą.
smėlio laikrodis

Daugelis žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų žada 99,99% veiksnumo, tačiau 99,90% veikia jau yra 10 minučių prastovos per savaitę

kaina

Daugelyje žiniatinklio prieglobos planų numatomos paslėptos išlaidos. Nors ir vilioja klientus „pinigų grąžinimo garantijų“ schemomis, tačiau tuo atveju, jei nebuvote patenkinti, žiniatinklio prieglobos įmonės gali išvengti pinigų grąžinimo arba tiesiog pratęsti.

Tinklapio serveris

Neribotos internetinės erdvės ir pralaidumo pažadas yra apgaulė. Žiniatinklio prieglobos įmonės perparduoda savo serverius, ypač bendrai naudojamą žiniatinklio prieglobą, o tai lemia prastą veikimą, ilgesnį serverio prastovą ir nuolatines nesėkmes

medis

Patikimiausias metodas, kurį naudojame patikimam prieglobos paslaugų teikėjui nustatyti

Faktai nemeluoja. Jei išskirtinę svetainę ilgus metus priglobė konkretus paslaugų teikėjas, o jos savininkas yra visiškai patenkintas prieglobos paslaugų teikėjais, tai yra aiškus įrodymas, kad priegloba, apie kurią mes kalbame, yra tinkama..

Jei jums reikia išsamesnio paaiškinimo, kaip atlikti šį veiksmą, patikrinkite tai vadovas.

Sugadintos duomenų bazės tikimybė

Galiausiai gali atsitikti taip, kad perduodant duomenys bus sugadinti. Nėra jokios priežasties panikuoti ir yra daugybė šios problemos sprendimų, tačiau visi jie priklauso nuo pačios platformos. Kadangi labiausiai paplitusi platforma yra „WordPress“, aptarsime keletą galimų šios platformos duomenų bazės sprendimų.

Jei jūsų „WordPress“ duomenų bazė yra sugadinta, galite dar kartą išbandyti perkėlimą, tačiau pirmiausia turite išjungti visus papildinius. Jei tai veikia, tiesiog vėl įjunkite papildinius, kai visa svetainė yra importuota. Deja, tai nebus perspektyvus sprendimas, jei negalėsite pasiekti prietaisų skydelio, todėl gali tekti išbandyti keletą iš šių parinkčių:

 • Iš naujo įkelkite duomenų bazę ir parašykite ją ant senos.
 • Pabandykite nustatyti tikslią korupcijos klaidos vietą ir tiesiog iš naujo įkelkite tą failą iš senosios svetainės.
 • Atidarykite failą ir įsitikinkite, kad jis nukreipia į naują serverį.

Kaip atkurti sugadintą „WordPress“ duomenų bazę

Kartais eksportuoti ir importuoti duomenų bazę nebus taip sklandžiai, kaip norėjote. Bet prieš pradėdami galvoti apie tai, vis tiek galite išbandyti keletą gudrybių, kaip ją suremontuoti.

 1. Prisijunkite prie „cPanel“
 2. Atidarykite „PhpMyAdmin“
 3. Kairiajame meniu pasirinkite duomenų bazę
 4. Pasirinkite „Remonto duomenų bazė“

 5. Pasirinkę duomenų bazę, turėtumėte patikrinti, ar turite teisingą. „WordPress“ duomenų bazėje yra visos lentelės, pažymėtos wp_
 6. Norėdami pasirinkti visas lenteles iš duomenų bazės, ekrano apačioje pasirinkite mygtuką „Tikrinti visus“
 7. Remonto duomenų bazė

 8. Pasirinkite parinktį „Remonto lentelė“
 9. Pataisyti duomenų bazės parinktį

Tai viskas, ką galite padaryti čia. Po remonto proceso turėtumėte pamatyti pranešimą, patvirtinantį, kad duomenų bazė buvo sėkmingai suremontuota. Jei vis tiek nepavyko atkurti duomenų bazės, galite pabandyti dar vieną dalyką – tai modifikuoja failą wp-config.php.

 1. Atidarykite „FileZilla“ ir prisijunkite prie savo FTP serverio
 2. Raskite failą wp-config.php
 3. WP konfigūracija

 4. Atsisiųskite jį į savo kompiuterį
 5. Pakeiskite failą atidarydami jį teksto rengyklėje
 6. Failo pabaigoje įterpkite tai: apibrėžkite (‘WP_ALLOW_REPAIR’, tiesa);
 7. Apibrėžkite taisymo WP konfigūraciją

 8. Išsaugokite pakeistą „wp-config.php“ failą ir įkelkite jį atgal į serverį per „FileZilla“ ir perrašykite failą
 9. Atidarykite naršyklę ir eikite į http://yoursite.com/wp-admin/maint/repair.php
 10. Spustelėkite mygtuką „Pataisyti duomenų bazę“

Atlikę taisymo procesą, duomenų bazėje pamatysite būsenos pranešimus apie lenteles, kad galėtumėte nustatyti, ar kažkas buvo sugadinta. Taip pat matysite šį pranešimą: „Remontas baigtas. Pašalinkite šią eilutę iš wp-config.php, kad neleistumėte šio puslapio naudoti neteisėtiems vartotojams.
apibrėžti („WP_ALLOW_REPAIR“, tiesa); “

Taigi nepamirškite grįžti į failą, pašalinti pridėtą eilutę ir išsaugoti ją dar kartą.

Jei nė vienas iš šių būdų neveiks, turėsite surasti ką nors, kas mokėtų kodavimo, kad pradėtumėte „WordPress“ automatinės duomenų bazės taisymo procesą..

Tegul palaikymo komanda tvarko perkėlimą į naują šeimininką

Jei nesate tikri, kaip atlikti visą perkėlimą naujajam šeimininkui pačiam, ar tiesiog neturite laiko švaistyti technikos, kurios jums nelabai reikia, galite palikti viską sumanių profesionalų rankose ties „Bluehost“.

Na, taip, jūs turėsite sumokėti už pervedimą. Bet tokiu atveju jūs galėsite atsipalaiduoti, pasivaikščioti ar pamerkti saulę ant savo odos, jei pasiseks gyventi šalia paplūdimio, o palaikymo komanda padarys viską už jus.

„Bluehost“ gali perkelti svetainę į savo serverius jums ir tai jums kainuos 149 USD. 99. Į šią kainą įeina ne daugiau kaip 5 svetainių ir 20 el. Pašto abonementų perkėlimas. Taip, palaikymo komanda pasirūpins visais failais, duomenų bazėmis ir viskuo, kas būtina jūsų svetainei, ir atrodys taip, kaip tai darė senasis kompiuteris..
Pasirinkus šią parinktį, nėra labai svarbu, kur priglobėte svetainę, tačiau atminkite, kad „Bluehost“ šiuo metu nesiūlo perpardavimų perpardavėjų, VPS ar dedikuoto serverio abonementų..

Vienas iš nuostabių dalykų yra tai, kad nėra jokios rizikos. Jei esate pasirengęs pradėti perkėlimą į „Bluehost“, jų ekspertai žino, ką jie daro. Net turėdami tai omenyje, jie supranta, kad jūsų svetainė yra jums svarbi, todėl, prieš pradėdami dirbti, jie viską peržiūrės ir įsitikins, kad ji veikia visiškai..

Jei esate pasirengęs pradėti perkėlimą į „Bluehost“, peržiūrėkite daugiau informacijos čia.

Išvada

Žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjo keitimas nėra didžiulis vargas. Yra kelios galimos problemos, bet nieko, ko nepavyktų laiku išspręsti.

Jei nesate patenkinti savo žiniatinklio prieglobos paslauga, nedvejodami raskite kitą teikėją. Šis vadovas padės jums atlikti procesą su minimaliomis prastovomis ir nepatogumais.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map