Kaip padaryti, kad jūsų svetainė būtų mobili

Apie šį vadovą

Mobiliosios draugiškos svetainės infografika
Žiūrėti mobiliesiems pritaikytą svetainę [Infographic]

Greitame skaitmeniniame pasaulyje, kuriame gyvename, nuolatinės technologijos pažangos atveria duris į akimirksniu pasiekiamos informacijos perpildymą. Dėl to žmonės alksta informacijos ir paslaugų. Jie nori betarpiškos prieigos prie norimos informacijos, nepaisant to, kur jie yra ir kokio tipo įrenginį jie naudoja internetiniam pasauliui naršyti.

Galimybė klientams prieiti prie informacijos kelyje tapo vienu iš pagrindinių kiekvienos verslo organizacijos pasaulyje prioritetų. Tai klientams suteikia daug geresnę vartotojo patirtį, o tai gali labai patobulinti jūsų verslą daugeliu svarbių lygių. Štai kodėl kiekvienam verslo savininkui svarbu sukurti mobiliesiems patogią svetainę, kad mobiliųjų įrenginių vartotojams būtų užtikrinta sklandi mobiliųjų įrenginių patirtis. Ta pati taisyklė galioja, jei ketinate kurti tinklaraštį. Jis turi būti pritaikytas mobiliesiems.

Kas yra mobiliesiems pritaikyta svetainė?

Mobiliesiems skirta svetainė yra svetainė, skirta rodyti turinį mobiliuosiuose įrenginiuose, tai yra, išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose. Jis optimizuotas mobiliesiems įrenginiams, nes mobiliųjų įrenginių vartotojams daug lengviau skaityti norimą turinį ir naršyti svetainėje, kurią jie pasirenka aplankyti.

mobiliesiems draugiška svetainė
67 proc. vartotojų nurodė, kad jie bus labiau linkę pirkti produktą ar paslaugą iš verslo, kuris sukūrė mobiliesiems patogią svetainę
ne mobiliesiems skirta svetainė
61 proc. vartotojų teigė, kad paliks svetainę, kuri nėra patogi mobiliesiems svetainė

Būtent mobiliesiems pritaikyta svetainė lengvai prisitaiko prie mobiliųjų įrenginių, kuriuos naudoja svetainės lankytojai, ekrano dydžio ir skiriamosios gebos. Tai suteikia jiems galimybę per kelias sekundes rasti tai, ko jie ieško.

Formatuodami savo svetainės sąsają ir turinį taip, kad būtų patogu naudoti mobilųjį telefoną, ne tik palengvinsite naršymą ir padidinsite tekstą, kad būtų lengviau skaityti, bet ir optimizuosite savo svetainę jutikliniams ekranams pridėdami liečiami elementai. Ir jūsų svetainės atsisiuntimo greitis bus pastebimai pagerintas.

Kodėl svarbu turėti mobiliesiems pritaikytą svetainę

Turėdami mobiliesiems skirtą svetainę, galite padaryti didelę įtaką jūsų verslui ir papildyti jūsų esmę. Daugiau nei prieš metus mobiliųjų telefonų naudojimas viršijo stalinių kompiuterių naudojimą – tai rodo, kad daugiau nei pusė srauto internete dabar gaunama iš mobiliųjų įrenginių.

Tai neabejotinai yra viena iš svarbiausių priežasčių pradėti svarstyti, ar jūsų svetainė yra patogi mobiliesiems, nes dauguma jūsų klientų neabejotinai lankosi jūsų svetainėje naudodami mobiliuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius..

2015 m. Balandžio 21 d. „Google“ išleido dar vieną iš daugybės reitingavimo algoritmų atnaujinimų, teigdama, kad mobiliesiems įrenginiams optimizuotoms svetainėms bus teikiama pirmenybė mobiliųjų paieškos sistemų rezultatuose, ragindama svetainių savininkus tobulinti savo svetaines ir suteikti vartotojams geresnę vartotojo patirtį..

Todėl, jei jūsų svetainė taps patogi mobiliesiems, tai gali labai paveikti jūsų svetainės reitingą paieškos sistemose. Tai gali pagerinti jūsų paieškos matomumą ir pagerinti jūsų prekės ženklo identitetą bei jūsų teikiamą vartotojo patirtį. Be to, tai gali padėti jums paversti savo svetainę švino kartos įrenginiu.

klesti mobilieji įrenginiai
Šiuo metu mobilieji įrenginiai sudaro beveik 2 iš 3 minučių, praleistų internete
laikas, praleistas mobiliajame įrenginyje
Vidutinis vartotojas praleidžia 4-5 valandas per dieną mobiliajame telefone
mobilioji skaitmeninė laikmena
Šiuo metu JAV mobiliųjų skaitmeninių laikmenų laikas yra žymiai didesnis 51 proc. palyginti su darbalaukiu (42%)

Kodėl turėtumėte judėti dabar?

eik mobiliuoju

Optimizuodami savo svetainę mobiliesiems įrenginiams, jūsų verslas gaus naudos iš daugelio būdų. Pažvelkime į svarbiausius, kurie gali padėti pagerinti jūsų verslą tolimojo susisiekimo srityje.

Padidėjęs srautas į jūsų svetainę

mobiliųjų paieškos srautas
Apie 60 proc. paieškos srauto gaunama iš mobiliųjų įrenginių

Tarp 5 populiariausi Įdomiausios skaitmeninių rinkodaros specialistų galimybės, mobiliųjų įrenginių optimizavimas yra viršuje, netgi prieš įtraukimą į socialinę mediją ir taikymą / suasmeninimą

43 proc. Mobiliųjų įrenginių optimizavimas
35 proc. Įsitraukimas į socialinę mediją
35 proc. Taikymas ir personalizavimas
30 proc. Turinio rinkodara
30 proc. Turinio optimizavimas

90% TINKLALAPIŲ NETURI BŪTI PASIRENGUSIŲ!

Dėl augančio mobiliųjų telefonų vartotojų skaičiaus, jūs galite pritraukti gana daug klientų teikdami jiems nepriekaištingą patirtį mobiliesiems. Tai į jūsų svetainę atneš daug daugiau srauto. Šiandien žmonės savo išmaniuosius telefonus naudoja net žiūrėdami televizorių, naudodami stalinius ar nešiojamuosius kompiuterius. Jie ir toliau juos naudoja keliaudami į darbą ir dažnai darbe.

Be to, „Google“ atpažįsta, jei tam tikra svetainė nėra tinkama mobiliesiems. Jie mažiau linkę rodyti jūsų svetainę kaip teisėtą paieškų rezultatą, jei ji nėra optimizuota mobiliesiems įrenginiams. Natūralu, kad tai gali neigiamai paveikti jūsų reitingą paieškos sistemų rezultatų puslapiuose ir palikti jus nuo konkurencijos, kai stengiatės susikurti savo kelią ir pritraukti daugiau srauto į savo svetainę..

Todėl turėdami mobiliesiems skirtą svetainę, galite labai padėti įprasti paieškos rezultatai ir pritraukti daug daugiau lankytojų į savo svetainę, galiausiai pagerindami paieškos sistemos reitingą..

Geresnė vartotojo patirtis

Kai įgalinate tikslinius klientus, naudojančius mobiliuosius įrenginius, per kelias sekundes lengvai pasiekti jūsų svetainę ir rasti jų ieškomas prekes ar paslaugas, jūs žymiai pagerinate jų vartotojo patirtį.

Dabar daug labiau tikėtina, kad dauguma jūsų lankytojų naudojasi išmaniaisiais telefonais ir planšetiniais kompiuteriais norėdami sužinoti, ką turite pasiūlyti. Taigi vienas iš svarbiausių prioritetų turėtų būti geresnio naudotojo darbo teikimas ir stalinių, ir mobiliųjų įrenginių vartotojams.

Geresnė vartotojo patirtis reiškia aukštesnį SEO reitingą, nes „Google“ indeksuoja vartotojo patirtį, kad nustatytų svetainių reitingą paieškos sistemose. Taigi, jei savo mobiliesiems vartotojams galėtumėte suteikti geresnę patirtį, pagerinsite savo SEO reitingą, o tai padės pagerinti paieškos matomumą ir pritraukti didesnį srautą..

Žinoma, tai nereiškia, kad turėtumėte visiškai ignoruoti savo klientus ir potencialius klientus, kurie naudojasi staliniais ar nešiojamaisiais kompiuteriais, nes jie vis tiek sudaro nemažą srautą į jūsų svetainę ir jie vis dar yra svarbi jūsų klientų bazės dalis.

bloga mobiliojo ryšio patirtis
40 proc. vartotojų pateks į konkurentų svetainę, kai prastai naudojasi mobiliaisiais
97 proc. svetainių nepavyksta UX. Svetainės, kurios žlunga UX, kenčia nuo nusivylusių vartotojų ir žemo konversijos lygio

Padidėjęs perskaičiavimo kursas

Kai į jūsų svetainę patenka daugiau srauto, turėsite geresnių galimybių sudominti savo klientus turiniu ir pritraukti aukštos kokybės klientų. Galų gale jūs konvertuosite tuos klientus į klientus. Vis daugiau žmonių apsilankys jūsų svetainėje ir, suteikus jiems puikią vartotojo patirtį, jums pavyks žymiai padidinti konversijų rodiklius.

neprižiūrima svetainė
48 proc. pasakyti, kad kai svetainės neveikia savo išmaniuosiuose telefonuose, tai verčia jaustis taip, kaip įmonės nerūpi jų verslas

Dauguma pirkėjų internetu iš tikrųjų yra mobiliųjų telefonų vartotojai. Ir vis dažniau jie naršo internete naudodamiesi savo išmaniaisiais telefonais ir planšetiniais kompiuteriais, kol keliauja ieškodami produktų ar paslaugų.

Jei nesuteiksite jiems šio patogumo ir lengvo naršymo, prarasite esamus ir potencialius klientus, nes jie bus didesnė tikimybė, kad jie išeis iš jūsų svetainės ir pereis į jūsų konkurencijos draugiškesnę svetainę..

Todėl patenkindami tikslinių klientų, kurie nori naršyti mobiliuosiuose įrenginiuose, poreikius, galite pritraukti daug daugiau klientų ir padidinti savo konversijų rodiklius. Esant didesniems konversijų rodikliams, pelną bus daug lengviau gauti ir IG matysite teigiamus rezultatus.

naršymo greitis
Norint iš tikrųjų konkuruoti šiandien ir išlaikyti žmones savo svetainėje, ji turi sugebėti vienodai palaikyti ir „Wi-Fi“, ir „Wi-Fi“ ryšius, ir tobulame pasaulyje, įkelkite puslapį per mažiau nei 4 sekundes.

Šiandien daugiau nei pusė mobiliųjų įrenginių vartotojų tikisi, kad svetainė įkels tokį laiką, o maždaug 80% yra nepatenkinti naršymo greičiu savo išmaniuosiuose telefonuose..

optimizuota ir lengva svetainė
Keletas dalykų, kuriuos reikėtų atsiminti, pirmiausia yra vaizdo vaizdo optimizavimas (sumažinkite failo dydį nepažeisdami vaizdo kokybės) ir visos svetainės išlaikymas dydis mažesnis nei 1 MB

Sumažinti atmetimo rodikliai

Jei jūsų svetainė privers mobiliųjų telefonų vartotojus suklusti, priartinti puslapį arba įdiegti priedus, kad jų mobilieji įrenginiai galėtų rodyti jūsų svetainę, jums bus lemta ypač aukšti atmetimo rodikliai. Mobiliesiems vartotojams paprasčiau palikti jūsų svetainę ir pereiti į konkurencingą svetainę, kuriai nėra tokio vargo..

Padarę savo svetainę patogią mobiliesiems, jūs labai sumažinsite atmetimo rodiklius. Kadangi jūs teikiate mobiliųjų įrenginių vartotojams intuityvią patirtį, turite didesnę galimybę sudominti juos savo prekės ženklu, nes verta ilgiau pabūti jūsų svetainėje.

Tinklalapiai, kurie yra optimizuoti naudojimui tik darbalaukyje, nėra gerai matomi mobiliuosiuose įrenginiuose, dėl kurių jūsų svetainę lankantys mobilieji vartotojai gali akimirksniu išeiti ir niekada negrįžti. Be to, tokių svetainių įkėlimas į mobiliuosius įrenginius užtrunka daug ilgiau. Atminkite, kad internetiniai pirkėjai tikisi, kad puslapis bus įkeltas per dvi sekundes. Praėjus trims sekundėms, daugybė pirkėjų išvyko kitur.

Puslapio įkėlimo laikas yra vienas iš svarbiausių kiekvienos sėkmingos svetainės elementų, nes jis gali smarkiai paveikti atmetimą ir konversijų rodiklius. Konkrečiai kalbant, vienos sekundės atidėjimas puslapio įkėlimo metu gali sumažinti konversijų rodiklius 7 procentais, o dviejų sekundžių vėlavimas įkelti puslapio gali padidinti atmetimo rodiklį net 87 procentais..

Optimizuokite savo svetainės greitį, kad galėtumėte naudotis geriau vartotojais, ir pamatysite, kad jūsų verslo pajamos bus geriausios. Optimizavę savo svetainę mobiliesiems įrenginiams, tai padėsite pasiekti ir jūs, nes svetainė veiks daug geriau lankytojų planšetiniuose kompiuteriuose ir išmaniuosiuose telefonuose – tai padės jums sumažinti atmetimo rodiklius ir padidinti klientų bazę..

klientų lojalumas
90 proc. mobiliųjų paieškų priveda prie veiksmo 50% lemia pirkimą

Padidėjęs klientų lojalumas

Jei klientams suteiksite geresnę patirtį, įkvėpsite klientų lojalumą, įgydami visą gyvenimą trunkančius klientus ir savo prekės ženklo ambasadorius. Patogi mobiliesiems svetainė gali padėti jums tai padaryti ir ji padės pagerinti jūsų reputaciją ir pagerinti jūsų prekės ženklo įvaizdį.

Maloni mobiliųjų patirtis padės sukurti pasitikėjimą savo klientais ir labiau sudominti prekės ženklą. Turėsite didesnį patikimumą ir tapsite patikimu šaltiniu savo klientams, kai jiems reikės informacijos, kurią galite jiems suteikti. Jei klientams nepateiksite jų ieškomos mobiliosios patirties, rizikuojate prarasti juos, galbūt net visam laikui, savo konkurencijai.

Nurodykite, kaip sukurti mobiliesiems patogią svetainę

pasirenkant požiūrį

Yra du mobiliesiems pritaikytos svetainės kūrimo būdai; kokį požiūrį pasirinksite, visiškai priklauso nuo jūsų verslo prioritetų. Būtent, jūs galite pasirinkti sukurti visiškai naują ir mobilią svetainę arba susikurti savo svetainę, kad ji automatiškai prisitaikytų prie įvairių mobiliųjų įrenginių, tai vadinama reaguojančiu svetainės dizainu.

Sukurkite svetainę mobiliesiems

TOP 5 „SMARTPHONES“ 2019 m
5 populiariausi išmanieji telefonai 2016 m
„Samsung“ 21,4 proc.
„Apple“ 18,7 proc.
Huawei 8,1 proc.
„Lenovo“ 5,1 proc.
„Xiaomi“ 4,6 proc.
Visi kiti telefonų pardavėjai padengia 42,1 proc. mobiliųjų telefonų rinkos

Sukurti atskirą svetainę mobiliesiems reiškia, kad jūsų svetainės mobiliesiems versijoms priglobiama atskirais URL, kurie gali būti mobilusis antrinis domenas (m.example.com), jūsų svetainės poaplankas (pavyzdys.com/mobile) arba visiškai atskiras mobilusis domenas (pavyzdys.mobi).

Naudodamiesi atskira svetaine mobiliesiems, turėtumėte įtraukti reaguojančio interneto dizaino elementus, nes tai leis jūsų tinklalapiams prisitaikyti prie nedidelių ekrano dydžių skirtumų..

Atskiros mobiliosios svetainės kūrimas neabejotinai turi savo pliusų ir minusų. Mobilioji svetainė yra jūsų pagrindinės svetainės papildymas ir yra optimizuota naudojimui keliaujant. Tai gali labai padėti paieškos matomumui, nes ji labiau tikėtina mobiliųjų telefonų paieškoje, nei įprastas domenas. Jis taip pat naudoja minimalų pralaidumą, todėl jis yra daug spartesnis nei kitos svetainės.

Žvelgiant iš mobiliųjų įrenginių vartotojų, neabejotinai pirmenybė teikiama atskirai svetainei mobiliesiems, nes tokia svetainė gali užtikrinti puikų patogumą. Mobiliuosius telefonus naudojantys vartotojai, kurie lankosi jūsų svetainėje, automatiškai nukreipiami į jūsų mobiliesiems skirtą URL, tačiau planšetinių kompiuterių vartotojams rodoma darbalaukio pusė, todėl jūsų turinys nėra suderintas visuose įrenginiuose.

4 colių telefono ekranas
Populiariausi yra 4 colių telefonai daugelyje šalių, įskaitant JK, Prancūziją, Vokietiją, Italiją, Australiją, Japoniją ir JAV. Tai lemia didžiulis „iPhone 5“ ir „5S“ populiarumas

Tačiau, žvelgdami iš savo verslo perspektyvos, kurdami atskirą svetainę mobiliesiems, turėsite prižiūrėti dvi svetaines, kurios gali užimti daug laiko, jau nekalbant apie pinigus. Ir jūs turėsite atlikti savo naujos svetainės SEO nuo nulio. Kitas labai svarbus dalykas yra tai, kad turėsite pasikartojančio turinio, už kurį „Google“ gali jus nubausti. Tačiau šią problemą galite išspręsti turėdami tinkamą dvikryptis komentaras. Tokiu būdu jūsų svetainė nebus rodoma kaip dubliuojantis turinys, o du jūsų URL bus laikomi lygiaverčiu turiniu.

populiari ekrano skiriamoji geba
Kalbant apie ekrano skiriamąją gebą, labiausiai populiarūs yra 640 × 1136, 750 × 1334, 1080 × 1920 ir 720 × 1280
mobilieji mokėjimai
20,2 proc. Šiaurės Amerikos gyventojų reguliariai naudokitės mobiliaisiais mokėjimais – šis procentas reiškia 55 milijonus žmonių, o bendrovės prognozė per ateinančius metus išaugs 39,2%.

Daugelis verslo savininkų nusprendžia pasirinkti mobiliesiems pritaikytas svetaines, naudodamos mobilųjį telefoną. Iš esmės tai reiškia, kad pirmiausia turite suprojektuoti savo svetainę mobiliesiems įrenginiams ir pasiruošti darbalaukiui. Tai tikrai geriausias pasirinkimas, kai pirmą kartą sukuriate svetainę, nes jei pavyks priversti savo svetainę gerai veikti mobiliuosiuose įrenginiuose, ji dar geriau veiks ir darbalaukyje..

Tačiau jei ne pirmą kartą kuriate svetainę ir norite tiesiog optimizuoti esamą svetainę mobiliesiems įrenginiams, galite pridėti savo mobiliosios versijos versiją kitu URL arba pertvarkyti savo svetainę, kad jos išdėstymas atitiktų kiekvienas įrenginys, naudodamas reaktyvų interneto dizainą.

Reaktyvus svetainės dizainas

mobilusis skaitmeninis skelbimas
Mobiliųjų įrenginių sąskaita 50% visų išleistų skaitmeninių skelbimų 2019 m

Reaktyvus svetainės dizainas reiškia esamos svetainės projektavimą tokiu būdu, kuris leistų pakeisti jos išdėstymą taip, kad ji automatiškai prisitaikytų prie įvairių mobiliųjų įrenginių. Todėl, nesvarbu, kuriame įrenginyje jis bus apžiūrėtas, jūsų svetainė automatiškai prisitaikys prie to įrenginio ekrano dydžio ir skiriamosios gebos – tai žymiai pagerins vartotojo patirtį. Be to, reaktyvus interneto dizainas yra dizaino modelis, kurį labai rekomenduoja „Google“.

JUDĖJANČIOS KOMERCIJOS AUGIAMA greitai
3 milijardai dolerių. 2010 metai
6 USD 2011 metai
10 USD 2012 metai
14 USD 2013 metai
19 USD 2014 metai
25 USD 2015 metai
31 USD 2016 metai

Reaguojanti svetainė atpažįsta įrenginį, kuriame ji yra žiūrima, ir automatiškai keičia savo dydį, kad būtų galima žiūrėti optimaliai. Turėdami interaktyvią svetainę, galėsite suteikti žmonėms, kurie naudojasi savo išmaniaisiais telefonais ir planšetiniais kompiuteriais, apsilankyti jūsų svetainėje kaip įmanoma geresnę vartotojo patirtį. Ir jūs sumažinsite riziką prarasti juos savo konkurentams.

Jūs tikrai norite suteikti savo esamiems ir potencialiems klientams būtent tai, ko jie nori, ir jums pavyks padidinti jūsų klientų bazę ir uždirbti daugiau pajamų. Taigi, turėdami interaktyvią svetainę, klientams suteiksite greitai įkeliamus puslapius, lengvą naršymą ir supaprastintą svetainę, kurioje jie galės greitai ir lengvai rasti tai, ko ieško.

Kaip padaryti, kad jūsų svetainė būtų patogi mobiliesiems

skaitmeninio turinio tvarkymas
Svarbiausi mobiliųjų įrenginių optimizavimo veiksniai, atsižvelgiant į vartotojus
prieinamumas
Padarykite tai prieinamą

Mobiliosios svetainės turėtų veikti visuose mobiliuosiuose įrenginiuose.
paspaudimų
Bet kokia informacija pasiekiama vienu ar dviem bakstelėjimais
paieškos juosta
Paieškos juostą lengva rasti ir ja naudotis
kaip piktograma
Padarykite svetainę švarią ir efektyvią
darbalaukio versija
Suteikite galimybę eiti į visą darbalaukio svetainę
pirštu draugiški mygtukai
Vartotojai renkasi didelius pirštams pritaikomus mygtukus. Suprojektuokite savo svetainę taip, kad bet kas galėtų su ja lengvai bendrauti
dizainas - matomumui
Dizainas matomumui
Padėkite klientams lengvai skaityti turinį.
neslinkančios formos
Užpildykite formas taip, kad neslinktų ir būtų tik keli laukai
slinkdami viena kryptimi
Dauguma vartotojų slenka tik viena kryptimi – aukštyn žemyn arba kairėn dešinėn
pirkti
Padaryti lengvai konvertuoti
Sukurkite aiškius būdus savo vartotojams pirkti ar susisiekti su jumis.
vieta ir darbo valandos
Svarbu nurodyti savo vietą ir darbo valandas
spustelėkite, jei norite skambinti
Įsivaizduokite „Spustelėkite, jei norite skambinti“ funkciją savo svetainėje
elektroninio pašto adresas
Nurodykite savo el. Pašto adresą
socialinių tinklų paskyros
Nurodykite savo socialinio tinklo paskyras
mobiliųjų svetainių peradresavimai
Mobiliųjų svetainių peradresavimai
Įsitikinkite, kad lankytojai, kurie lankosi svetainėje iš mobiliojo prietaiso, bus nukreipti į jūsų mobiliesiems pritaikytą svetainę.
testavimas ir optimizavimas
Klausykite, mokykitės ir kartokite
Padarykite testavimą ir optimizavimą nuolatiniu procesu.

slinkite apačia

Tai, kaip jūs padarote savo svetainę patogią mobiliesiems, priklauso nuo to, ar naudojate vieną iš daugelio turinio valdymo sistemų (CMS) savo skaitmeniniam turiniui tvarkyti, ar naudojate svetainių kūrėją.

CMS

Geriausias pasirinkimas yra naudoti CMS, kad jūsų svetainė būtų patogi mobiliesiems, nes joje pateikiami reikalingi sprendimai, nesukuriant dviejų atskirų savo svetainės versijų..

Pačios populiariausios CMS platformos yra „WordPress“, „Joomla“ ir „Drupal“. Jie siūlo daugybę mobiliųjų įrenginių papildinių, temų ir šablonų, kurie padės jums paversti savo svetainę reaguojančia į tinklą, pritaikytą bet kokiam įmanomam mobiliajam įrenginiui..

Nepaisant to, kokią turinio valdymo sistemą naudojate savo svetainei, norint, kad jūsų svetainė būtų patogi mobiliesiems, reikia pakeisti ir (arba) pritaikyti savo svetainės temą. Žinoma, pasirinktoje temoje turi būti naudojami reaguojančio projektavimo principai, kad ji būtų pritaikyta įvairiems įrenginiams, kuriuose žiūrima jūsų svetainė..

Pirmiausia galite patikrinti, ar jau naudojamoje temoje yra atnaujinimas ir ar šis atnaujinimas yra tinkamas mobiliesiems. Jei taip yra, temos atnaujinimas bus beveik viskas, ką turite padaryti. Dar svarbiau, kad atnaujinus temą jūsų svetainė pateiks naujų saugos pataisų, kurios pagerins jūsų svetainę ir bendrą jūsų verslą.

„WordPress“

Jei jūsų svetainė yra priglobta WordPress.com, „WordPress“ automatiškai jums pasiūlys mobiliesiems pritaikytą savo svetainės temą, atsižvelgiant į jau turimą temą. Jei naudojate „WordPress“ kartu su savo žiniatinklio prieglobos įmone, savo temą ir „WordPress“ versiją galite patikrinti naudodamiesi vienu iš šių būdų.

  • Patikrinkite savo administravimo skydą, kur informacijos suvestinės viršuje arba poraštėje galite pamatyti versijos numerį, kad gautumėte atitinkamai naujausias ir senesnes „WordPress“ diegimo versijas..
  • Arba galite apsilankyti svetainėje naudodami įdiegtą „WordPress“ ir naudoti žiniatinklio naršyklės funkciją „žiūrėti šaltinį“, kad paieškotumėte generatoriaus metažymos, kuri suteiks jums versijos numerį, puslapyje. „WordPress“ diegimo versijos numeris taip pat yra faile /wp-includes/version.php.

Joomla

Jei naudojate Joomla kaip savo CMS, galite patikrinti, kurią diegimo versiją naudojate, patikrindami administravimo sąsają, administratoriaus sąsajos puslapyje Sistemos informacija arba patikrindami failą /version.php, kuriame yra versijos numeris ir paprastai randamas / bibliotekos / joomla / failai.

Jei jūsų „Joomla“ versija nėra naujausia, galite atnaujinti „Joomla“ versiją ir šabloną. Kitas variantas yra įdiegti patogų mobiliesiems „Joomla“ plėtinį, nes dėl daugelio plėtinių jūsų svetainė tampa patogi mobiliesiems, nereikia atnaujinti „Joomla“ versijos..

Drupalis

Jei naudojate Drupalis kaip savo CMS ir norite paversti visą savo svetainę į naują mobiliesiems pritaikytą temą, galite tai padaryti apsilankę reaguojančio interneto dizaino vadovas teikia Drupal. Čia galite rasti reaguojančių temų sąrašą ir pasirinkti tą, kuri pritaikoma jūsų svetainei. Įdiekite pasirinktą temą ir jums gera eiti.

Savo temos išbandymas

Atnaujinę savo temą, patikrinkite, kaip ji elgiasi ir staliniuose, ir mobiliuosiuose įrenginiuose, apsilankydami tiesioginiame jūsų pasirinktos temos demonstraciniame puslapyje. Temos paprastai turi saitą, kuris nukreipia į jų demonstracinį puslapį, ir tai lengviausias būdas nustatyti, ar jūsų pasirinkta tema reaguoja į jūsų poreikius atitinkantį dizainą. Geriausias būdas sužinoti, ar tema veikia taip, kaip norite, yra apsilankymas demonstraciniame puslapyje naudojant mobilųjį įrenginį.

Tačiau taip pat galite apsilankyti „PageSpeed“ įžvalgos įrankis, kuris gali parodyti, ar pasirinkta tema gerai veiks mobiliuosiuose įrenginiuose. „Google Chrome“ siūlo dar vieną alternatyvą, kaip patikrinti jūsų temos elgesį. Tai apima „mobiliojo įrenginio emuliacijos“ įrankio naudojimą „Chrome“ kūrėjų įrankiuose. Šį įrankį galite rasti „Chrome“ meniu rodinyje> Kūrėjas> Kūrėjo įrankiai.

Jei jūsų pasirinkta tema yra tinkama mobiliesiems telefonams ir gerai veikia tiek darbalaukyje, tiek mobiliuosiuose įrenginiuose, įsitikinkite, kad atlikote paskutinį testą, kad patikrintumėte, ar jūsų svetainė reaguoja tinkamai ir ar ji gerai veikia visuose įrenginiuose. Galutinį patikrinimą galite atlikti naudodami Mobiliesiems pritaikytas testas įrankis, kuriam tereikia įvesti savo svetainės URL į lauką, po kurio jis greitai išanalizuoja jūsų svetainę ir per kelias sekundes pateikia rezultatą..

Jei jūsų svetainė vis dar nėra tinkama mobiliesiems telefonams, mobiliesiems pritaikytas testas jums paaiškins, kodėl, taip pat pateiks naudingos informacijos apie viską, ką reikia sutvarkyti, kad jūsų svetainė būtų optimizuota mobiliesiems įrenginiams..

Svetainių kūrėjas

interneto kūrėjų apžvalgos
Žiniatinklio kūrėjo apžvalgos

Yra daug reaguojančių žiniatinklio kūrėjų, kurie gali padėti jums padaryti jūsų svetainę patogesnę mobiliesiems, nerašydami vienos kodo eilutės. Jie turi įrankius, kuriais lengva naudotis, ir jie gali padėti greitai sukurti mobiliesiems pritaikytą svetainę. Žiniatinklio kūrėjai netgi gali priglobti ir prižiūrėti jūsų svetainę, todėl iš esmės jie gali atlikti visą darbą už jus. Tai leidžia sutelkti dėmesį į savo turinio kūrimą ir darbą siekiant savo verslo tikslų.

Populiariausi žiniatinklio kūrėjai yra „Wix“, „Weebly“ ir „Squarespace“. Tačiau yra daug daugiau internetinių kūrėjų su lengvai naudojamais įrankiais, kurie gali padėti patobulinti jūsų svetainę, su reaguojančiu dizainu, kuris bus pritaikytas bet kuriam iš jūsų svetainei peržiūrėti naudojamų įrenginių..

Svetainių kūrėjai turi įrankius, leidžiančius tiesiog nuvilkti turinį į svetainę ir iškart paskelbti bet ką. Jie netgi gali priglobti jūsų svetainę ir tvarkyti visą techninę medžiagą, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į patrauklaus turinio kūrimą.

Svarbiausia žiniatinklio kūrėjų savybė yra tai, kad jie automatiškai padaro jūsų svetainę patogią mobilumui. Taigi, naudodamiesi bet kuria iš galimų parinkčių, sukursite svetainę su reaguojančiu dizainu, kuri automatiškai prisitaiko prie įrenginių, kuriuos naudoja jūsų lankytojai.

Renkantis svetainių kūrėją, savaime suprantama, reikia pasirinkti tą variantą, kuris geriausiai atitiks jūsų poreikius. Jūs tikrai atsižvelgsite į kainą, tačiau labai svarbu, kad patikrintumėte įvairių žiniatinklio kūrėjų siūlomus dizainus ir įrankius bei jų teikiamą klientų aptarnavimą..

Wix

„wix“ logotipas pirmame svetainės vadove

„Wix“ yra vienas geriausių svetainių kūrėjų rinkoje. Tai neabejotinai novatoriškiausias dizainas, atitinkantis naujausias interneto dizaino tendencijas. Jums nereikia žinoti, kaip užkoduoti; viskas, ką jums reikia padaryti, tai nuvilkti turinį ir suteikti savo svetainės lankytojams geriausią įmanomą vartotojo patirtį. „Wix“ taip pat turi dizainus ir įrankius, kurie būdingi pramonei ir gali apimti visas įmanomas rinkos nišas.

Weebly

„weebly“ logotipas pirmame svetainės vadove

Kita vertus, „Weebly“ turi paprastą ir minimalistinę vartotojo sąsają, o jo dizainas žymiai skiriasi nuo siūlomo „Squarespace“. Tačiau, jei jums labiau patinka paprastumas nei dizainas, „Weebly“ yra tas kelias. Jame yra mažiau įrankių nei „Squarespace“ ir jis yra pats paprasčiausias „drag and drop“ žiniatinklio kūrimo priemonė. Tai labai patogu naudoti, visi jo šablonai yra jautrūs ir jame yra daugiau nei 40 iš anksto suprojektuotų puslapio išdėstymų, kuriuos galite pasirinkti iš.

Kvadratas

kvadrato formos logotipas pirmame svetainės vadove

Kvadratas siūlo elegantiškus ir profesionaliai atrodančius dizainus, todėl kurdama reaguojančias svetaines ji yra rinkos lyderė. Visi „Squarespace“ siūlomi dizaino šablonai yra labai šlifuoti ir suteikia daug geresnę vartotojo patirtį. „Squarespace“ teikia klientų aptarnavimą visą parą. Čia taip pat pateikiamas platus pasirinkimo variantų pasirinkimas norint stilizuoti ir pritaikyti savo svetainę. Daugelis kitų internetinių svetainių kūrėjų nesiūlo variantų, kaip tinkinti jūsų svetainės stilių, kuriems nereikia redaguoti kodo.

Išvada

Šiandien būtina turėti mobiliesiems pritaikytą svetainę. Įjungę mobilųjį telefoną lankytojai galės naudotis geriau. Atlikite pakeitimus ir neatsilikite nuo tempo, nes „Google“ apdovanos jus aukštesne ranga paieškos rezultatuose.

Yra daugybė galimybių sukurti svetainę, kuri bus optimizuota mobiliesiems įrenginiams. Peržiūrėkite turimas galimybes ir išsirinkite sau tinkamiausią.

Atkreipus dėmesį į šią svarbią detalę, atsiperka kuriant savo klientų bazę, didinant pardavimus ir kuriant lojalius, ilgalaikius klientus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map