Kaip atlikti raktinių žodžių tyrimus savo tinklaraštyje

Yra daug kritinių elementų, į kuriuos reikia atsižvelgti pradedant internetinį dienoraštį, ir, jei norite būti sėkmingas, turite įsitikinti, kad visi jie padaryti tinkamai. Vienas iš tų esminių elementų yra raktinių žodžių tyrimas, nes tinkamų raktinių žodžių pasirinkimas yra vienas pagrindinių būdų padidinti tinklaraščio peržiūrų skaičių..


Daugelis naujų tinklaraštininkų net nesvarsto galimybės atlikti raktinių žodžių tyrimus ir dėl to jie stengiasi pritraukti lankytojų į savo tinklaraštį, kad ir kaip stengtųsi. Kiti tiesiog prideda raktinius žodžius, kurie yra „populiariausi“, tačiau jie nesupranta, kad jei raktinis žodis yra labai dažnas, jis nepadės, o nusiųskite savo tinklaraštį į 15-ąjį paieškos rezultatų puslapį..

Praleisti šią dalį nėra išeitis, nes negalėsite plėsti savo tinklaraščio taip greitai, kaip norite, tad ką galite padaryti? Paprasčiau tariant, turėsite atlikti raktinių žodžių tyrimus, kad surastumėte raktinius žodžius, kurie veiks gerai ir padės jūsų tinklaraščiui užimti aukštesnę vietą paieškos sistemos rezultatų puslapiuose (SERP). Tai nėra paprastas dalykas, nes visi tinklaraščiai ir tikslinės rinkos skiriasi.

Jums reikės tinkamų SEO įrankių ir tinkamų žinių, kurios padės teisingai pradėti šį procesą ir sklandžiai jį atlikti. Šiame vadove bus pateikiami patarimai, kaip tinkamai susisteminti raktinių žodžių tyrimus, ir galėsite juos pritaikyti pagal savo specifinius poreikius.

Visų pirma, jūs turite suprasti, kodėl jūsų tinklaraščiui reikia geros raktinių žodžių strategijos. Raktažodžiai yra jūsų organinio pasiekiamumo išplėtimas, tai reiškia, kad jie leis jums pritraukti skaitytojus nuoširdžiai domėtis tuo, ką siūlo jūsų tinklaraštis. Žinoma, jei sukursite gerą klaidinančią raktinių žodžių strategiją.

Natūralus srautas yra pats vertingiausias jūsų tinklaraščio pranašumas, ir jūs turite turėti kuo daugiau jo, kad galėtumėte išplėsti savo tinklaraštį.

„Protų audra“, kad surastumėte nišines temas
(pradiniai raktiniai žodžiai)jūsų asmeninio prekės ženklo įkūrimas

Negalvodami apie nieką kitą, pradėkite savo nišos sprendimo procesą, užsirašydami visus jus dominančius dalykus. Tai gali būti asmeniniai arba profesiniai interesai.

 • Pradėkite nuo to, kas jums patinka daryti, ar mielai darytumėte, jei turėtumėte galimybę. Pavyzdžiui, esate fotografas mėgėjas. Fotografijos tinklaraščių rašymas galėtų būti puiki niša. Galite pasidalinti savo nuotraukomis, išsamiomis žiniomis ar patirtimi, susijusia su fotoaparato technologijomis.
 • Kitas, pagalvokite apie dalykus, kuriuos jums būtų malonu išmokti. Pvz., Jus domina maisto gaminimo užsiėmimai. Net jei neturite laiko ar biudžeto lėšų ruošti maisto ruošimo užsiėmimus, galite sukurti maisto tinklaraštį, kuriame analizuojate internete rastus receptus. Ir aptarkite, kaip pasirinkti tobulus ingredientus, ir pasverti ekologiškų, palyginti su GMO, pranašumus.
 • Galiausiai pagalvok apie dalykus, į kuriuos jau giliniesi. Pvz., Tarkime, kad esate suaugęs žmogus, kuris grįžta baigti mokslų kolegijoje. Jūs ketinate atlikti daug tyrimų apie universiteto miestelius, palyginti su internetinėmis studijų programomis, kokį universitetą pasirinkti, kaip grįžti į studijų spartą ir pan. Tai yra puikios nišos tinklaraščio apie aukštąjį mokslą temos.

Pasirinkti nišą yra sudėtingas procesas. Tačiau atlikdami šį pratimą geriau jausitės su jumis rezonuojančiomis temomis. Tie, kurie jums labiausiai aistringi, yra geriausi jūsų nišos tinklaraščio kandidatai.

Pvz., Tarkime, kad jūs pradedate tinklaraštį apie golfą. Į galvą ateina pirmieji raktiniai žodžiai, kuriuos galėtumėte naudoti „Google“ paieškoje:

 • golfas pradedantiesiems
 • golfo patarimai
 • golfo sūpynės
 • golfo lazdos

Tai būtų jūsų raktiniai žodžiai, plačios temos idėjos. Toliau turėsite surasti konkretesnių raktinių žodžių, siūlančių patrauklias galimybes.

Raskite pagrindinius raktinius žodžius ir surinkite paieškos apimtis

„Google“ raktinių žodžių planavimo priemonės naudojimas raktiniams žodžiams surasti

„Google“ raktinių žodžių planavimo priemonės naudojimas raktiniams žodžiams surasti

„Google“ raktinių žodžių planavimo priemonė bus labai naudinga, kai pradėsite kurti raktinių žodžių, kuriuos galėtumėte naudoti savo tinklaraštyje, sąrašą. Šis įrankis yra patogus ir gali padėti greitai sudaryti didelį raktinių žodžių sąrašą.

Prisijunkite arba sukurkite naują abonementą „Google“ raktinių žodžių planavimo priemonės įrankis.

„AdWords“

Skiltyje „Raskite naujų raktinių žodžių ir gaukite paieškos apimties duomenis“ matysite tris skirtingas parinktis. Pasirinkite skirtuką „Naujų raktinių žodžių paieška naudojant frazę, svetainę ar kategoriją“.

paieškos raktiniai žodžiai

Tai duonos ir sviesto įrankis, kurį naudosite raktinių žodžių idėjoms generuoti.

Atidarę įrankį pamatysite sąrašo parinktis. Daugelis šių parinkčių yra iš anksto pasirinktos, ir jums nereikia jaudintis dėl jų. Apžvelkime parinktis, kurios padės atlikti raktinių žodžių tyrimą.

Raktinių žodžių tyrimai

Jūsų produktas ar paslauga: Čia įvedate „pradinius raktinius žodžius“ ir tai yra pagrindinis jūsų naudojamas laukas. Čia galite įvesti vieną ar kelis raktinius žodžius.

Jūsų nukreipimo puslapis: Tai pirmiausia skirta „AdWords“ vartotojams.

Taikymas: Ši parinktis tinkama norint pakeisti šalį, kalbą ir paieškos variklį, kuriame jūs reklamuojatės.

Tinkinkite paiešką: Štai kaip „Google“ paaiškina šią parinktį – „Filtruokite raktinius žodžius pagal istorinę statistiką, paslėpkite raktinius žodžius, jau esančius jūsų paskyroje, įtraukkite arba neįtraukite tam tikrų raktinių žodžių. Spustelėkite pieštuko piktogramą, kad tinkintumėte šiuos nustatymus. “

Data asortimentas: Galite įvesti dienų seką, kad pamatytumėte vidutines mėnesio paieškas tam tikru laikotarpiu.

Įveskite „pradinius raktinius žodžius“ (golfo patarimai, golfo sūpynės, golfo lazdos), kuriuos naudojome aukščiau pateiktame pavyzdyje, ir pažiūrėkime į rezultatus.

Mėnesinės paieškos

Gausite pasirinktų raktinių žodžių rezultatus ir atitinkamų raktinių žodžių idėjas. Pažvelkime į kiekvieną šio ekrano sritį.

Paieškos terminai: Tai yra jūsų įvesti raktiniai žodžiai.

Raktinis žodis (pagal svarbą): „Google“ siūlomų raktinių žodžių sąrašas.

Vid. mėnesinės paieškos: Paieškos intervalo skaičius, o ne labai tikslus paieškos apimties rodiklis. (Žemiau parodysime, kaip gauti tikslius paieškos apimties duomenis).

Varzybos: Tai rodo reklamuotojų, siūlančių tą raktinį žodį, skaičių, naudojamą „AdWords“, skaičių. Naudinga įvertinti, koks yra raktinis žodis.

Siūlomas pasiūlymas: Puikus būdas sužinoti apie raktinio žodžio potencialą pinigais.

Dabar galite atsisiųsti sąrašą su raktinių žodžių idėjomis, kad galėtumėte rūšiuoti.

Atsisiųskite sąrašą su raktiniais žodžiais

Kita naudinga parinktis, kurią galite naudoti naudodami „Google“ raktinių žodžių planavimo priemonę, yra „Skelbimų grupės idėjos“. Gausite išplėstinį idėjų, kurias reikia ištirti, sąrašą.

Idėjų sąrašas

Spustelėkite vieną iš skelbimų grupių, kad pamatytumėte, kas yra viduje.

Skelbimų grupės

Pamatysite, kokie raktiniai žodžiai yra įtraukti į tą grupę.

Įtraukti raktiniai žodžiai

Taip pat galite atsisiųsti visus šiuos raktinius žodžius ir įtraukti juos į sąrašą.

Turite daugiau įrankių, kuriuos galite naudoti norėdami rasti daugiau raktinių žodžių idėjų. Kai kurie iš jų yra nemokami, nemokami arba mokami. Manome, kad naudodamiesi „Google“ raktinių žodžių planavimo priemone galite gauti raktinių žodžių idėjų, kurių pakaktų ištirti, sąrašą. Bet jei norite patikrinti kitas priemones, pateikiame populiariausių sąrašą:

„Google“ raktinių žodžių planavimo priemonės naudojimas norint rinkti paieškos apimtis

Kaip minėjome, anksčiau, „Google“ raktinių žodžių planavimo priemonė parodys mėnesio paieškų diapazoną (pvz., 1–10 000). Galite gauti tikslią konkrečių raktinių žodžių paieškos apimtį, jei vykdote aktyvią „AdWords“ kampaniją (mokama reklama). Bet net ir tiksli paieškos apimtis svyruoja, o „Google“ parodys apytikslį vidutinį paieškų skaičių. Naudinga pamatyti tikslų paiešką, tačiau nėra nieko blogo, jei pasirenkate raktinius žodžius diapazonuose.

Leiskite mums parodyti, kaip galite iš „Google“ ištraukti tikslią paieškos apimtį nesukurdami „AdWords“ kampanijos.

Pirmiausia iš raktinių žodžių sąrašo pasirinkite raktinį žodį ir spustelėkite Pridėti, jei norite planuoti.

Pridėti į planą

Dešinėje pusėje pamatysite savo plano valdiklį.

Plano valdiklis

Įveskite didelį skaičių (pvz., 1 000 USD) į lauką „Įveskite bitą“, pažiūrėkite į „parodymų“ skaičių, kiek žmonių kasdien ieško pagal šį raktinį žodį.

Įspaudimai

Dabar padauginę šį skaičių iš 30, gausite teisėtą paieškų skaičių per mėnesį. Problema ta, kad turėsite atlikti tą patį procesą su kiekvienu raktiniu žodžiu, į kurį norite nukreipti. Bet, pakartokime, nėra nieko blogo naudojant apytikslius paieškos apimties diapazonus (1–10 000), jei nenorite peržvelgti kiekvieno raktinio žodžio.

Mokamų įrankių naudojimas paieškos apimtims surinkti

Kaip minėjome anksčiau, internete yra keletas mokamų įrankių. Ir jūs galite naudoti ją raktiniams žodžiams surasti ir paieškos apimtims patikrinti. Šios priemonės parodys jums skaičius pagal jų naudojamą algoritmą, ir tai bus apskaičiuoti skaičiai.

Pvz., Štai ką jūs gaunate, jei išbandysite „Ahrefs“ raktinių žodžių naršyklę.

„Ahrefs“ raktinių žodžių tyrinėtojas

Kaip matote, šie skaičiai skiriasi nuo to, ką gausite naudodamiesi „Google“ įrankiu, tačiau jūs suprantate apytiksliai paieškos apimtį.

Yra daugiau įrankių, kuriuos galite patikrinti iš žemiau pateikto sąrašo.

Supraskite raktinių žodžių, turinčių ilgą galą, svarbą


jūsų asmeninio prekės ženklo įkūrimas

Prieš pradėdami analizuoti, kaip galite nustatyti raktinių žodžių vertę, pirmiausia turite žinoti, kurie raktiniai žodžiai yra patys vertingiausi ir kodėl tai susiję su ilgais raktiniais žodžiais. Tiesa, galite pasirinkti raktinius žodžius, kurie per dieną atlieka nuo 500 iki 5000 paieškų. Tačiau šie dideli terminai sudaro mažiau nei 25% paieškų visame internete.

Paklausos kreivė

Daugiau nei 70% raktinių žodžių, kurių žmonės ieško, yra „ilgosios uodegos“ paieškoje. Šioje ilgoje uodegos srityje yra milijonai paieškų, kurios gali įvykti porą kartų bet kurią dieną, tačiau šios paieškos sudaro didžiąją dalį kasdienių paieškų.

Apibūdinkime tris skirtingas kategorijas, pagal kurias raktiniai žodžiai paprastai skirstomi į: galvą, kūną ir ilgą uodegą.

 • Galva: Šitie yra vieno žodžio raktiniai žodžiai su didžiulėmis paieškos apimtimis (pvz., „golfas“ ar „maistas“). Šie terminai yra plati ir žmonės gali ieškoti įvairių dalykų, naudodamiesi šiais raktiniais žodžiais (pavyzdžiui, kažkas, ieškantis „golfo“, gali ieškoti golfo klasių, golfo lazdų ar žaidimo taisyklių).
 • Kūnas: Šie raktiniai žodžiai yra 2–3 žodžių frazės kurių paieškos apimtis yra tinkama (nuo 1 000 iki 2 000 paieškų per mėnesį) ir yra aiškesnės už galvą (pvz., „golfo pamokos“ ar „maisto klasės“).
 • Ilgą uodegą: Šie raktiniai žodžiai yra 3 ar 4 ir daugiau žodžių ir yra labai specifinės (pavyzdžiui, „pigios golfo pamokos vaikams“ arba „japonų virtuvės maisto užsiėmimai“). Šie terminai neturi daug paieškos apimties, tačiau statistiškai jie sudaro didžiąją dalį paieškų internete.

Paprastai tariant, kai pasirenkate pagrindinius raktinius žodžius ir optimizuojate turinį aplink juos, jūs paprastai vertinate pagal susijusius ilgosios (4–8 žodžių) raktinius žodžius. Štai taip pritraukiate natūralų srautą į savo svetainę.

Kaip rasti ilgos uodegos raktinius žodžius

Lengviausias ir tikriausiai veiksmingiausias būdas rasti svarbius ilgosios kalbos raktinius žodžius yra naudoti „Google“ pasiūlymai. Leiskite mums tiksliai parodyti, kaip tai galite padaryti.

Pirmiausia, įvesdami pasirinktus raktinius žodžius į „Google“ paiešką, pažiūrėkite į automatinius pasiūlymus.

Ieškokite „Google“

Antra, atlikdami paiešką slinkite žemyn į rezultatų puslapį ir pažiūrėkite į „Paieškos su … ..“ pasiūlymus.

Paieškos rezultatai

Šią techniką galite atlikti su skirtingais raktinių žodžių variantais ir pasirinkti tinkamiausius terminus.

Patikrinkite, kokie raktiniai žodžiai yra konkurentų reitingai

Tai yra viena iš efektyvių pažangių taktikų, kurią galite naudoti norėdami rasti reikiamus raktinius žodžius savo nišoje. Ši galimybė siūloma naudojant mokamas priemones, tokias kaip SEMrushas”Target =” _ blank ”rel =” nofollow ”> Pusbrolis ir „Ahrefs“ svetainės tyrinėtojas.

Kaip pavyzdį parodysime, kaip patikrinti jūsų konkurenciją su „Ahrefs“. Pirmiausia pasirinkite norimos patikrinti svetainės domeno vardą (URL). Mūsų atveju mes patikrinsime golfdigest.com svetainę.

Atidarykite „Ahrefs Site Explorer“ įrankį ir įveskite domeno, kurį norite patikrinti, URL.

Svetainės tyrinėtojas

Gausite išsamią informaciją apie šią svetainę, įskaitant atgalinių nuorodų profilį ir paieškos srautą. Spustelėję skyrių „Natūralūs raktiniai žodžiai“, galite pamatyti šios svetainės reitingą ir raktinių žodžių idėjas.

Natūralūs raktiniai žodžiai

Šis pratimas padės rasti daugiau raktinių žodžių ir nustatyti, kokius raktinius žodžius turėtumėte naudoti.

Įvertinkite konkurenciją ir sunkumus


jūsų asmeninio prekės ženklo įkūrimas

Norėdami toliau vertinti raktinių žodžių idėjas, turėsite išsiaiškinti, kiek jie konkurencingi ir kaip sunku bus vertinti šiuos raktinius žodžius.

Naudodami „Google“ raktinių žodžių planavimo priemonės įrankį, galite gerai atspėti, pažiūrėję į du parametrus: Varzybos ir Siūloma šiek tiek.

Siūlymas

Mes aprašėme šiuos du elementus aukščiau, bet pažvelkime į juos dar kartą.

Konkurencija: Tai rodo reklamuotojų, siūlančių kainą dėl to raktinio žodžio, skaičių, žemą, vidutinį ir aukštą. Naudinga įvertinti, koks yra raktinis žodis.

Siūlomas pasiūlymas: puikus būdas sužinoti apie raktinio žodžio potencialą pinigais. Bet taip pat pateiks idėją, kaip sunku gali būti šių raktinių žodžių reitingas.

Naudodami „Google“ duomenis galite gerai atspėti. Jei norite giliau suprasti raktinių žodžių konkurencingumą ir sunkumus, turėsite naudoti mokamą įrankį, pvz., „Ahrefs Keywords Explorer“..

Paleiskite konkrečių raktinių žodžių ataskaitą ir spustelėkite skirtuką „Turėti tas pačias sąvokas“.

Štai kaip atrodys ši ataskaita:

Turi tas pačias sąlygas

Štai kaip „Ahrefs“ matuoja KD: „Raktažodžių sunkumas yra įvertinimas, kiek sunku būtų reitinguoti„ Top10 “„ Google “paieškos rezultatuose pagal tam tikrą raktinį žodį. Jis matuojamas netiesinėje skalėje nuo 1 iki 100 (nuo žemo iki didelio sunkumo). “

Nustatykite pinigų raktinius žodžius


jūsų asmeninio prekės ženklo įkūrimas

Jei vienas iš jūsų tikslų yra užsidirbti pinigų internetu, svarbu pasirinkti komercinio ketinimo raktinius žodžius. Šiuos raktinius žodžius galima suskirstyti į tris klases:

„Pirkti dabar“ raktiniai žodžiai

Tai yra raktiniai žodžiai, kuriuos žmonės naudoja prieš pirkdami.

Štai žodžiai, kurie paprastai būna šių tipų paieškos užklausų dalis:

 • Pirkite
 • Kuponas
 • Nuolaida
 • Spręsti
 • Pristatymas

Produkto raktiniai žodžiai

Produkto raktiniai žodžiai yra paieškos, nukreiptos į tam tikrą produkto kategoriją, prekės pavadinimą ar paslaugą. Žmonės, vartojantys šias frazes, yra pradiniame pirkimo etape.

Produkto raktiniai žodžiai paprastai apima:

 • Apžvalga
 • Geriausias
 • 10 geriausių
 • Pigiai
 • Įperkama
 • Palyginimas

Informaciniai raktiniai žodžiai

Didžiąją dalį raktinių žodžių internete sudaro „informaciniai raktiniai žodžiai“. Natūralu, kad žmonės, prieš pradėdami pirkimo procesą, ieško informacijos.

Informaciniai raktiniai žodžiai paprastai apima tokius žodžius:

 • Kaip
 • Geriausias būdas
 • Būdai
 • man reikia

Galimos raktinių žodžių tyrimo priemonės


jūsų asmeninio prekės ženklo įkūrimas

Šiame vadove mes paminėjome kai kuriuos instrumentus, tačiau čia pateiksime didesnį įrankių, kuriuos galite išbandyti atlikdami raktinių žodžių tyrimus, sąrašą..

Išvada

Atlikę visus aukščiau išvardintus dalykus, galėsite nustatyti savo raktinių žodžių strategiją, tačiau tai nereiškia, kad jūsų darbas tuo baigiasi. Norint, kad raktinių žodžių strategija būtų gera, reikia imtis tinkamų tolesnių veiksmų, įskaitant nuolatinį dalykų stebėjimą ir keitimą.

Tai yra pagrindiniai dalykai, kuriuos turite žinoti kurdami tinkamą savo tinklaraščio raktinių žodžių strategiją. Atminkite, kad teisingų raktinių žodžių pasirinkimas yra būtinas, kad tinklaraštis sėkmingai veiktų, tačiau tai tik vienas iš aspektų ir negalima pamiršti kitų svarbių dalykų..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Liked Liked