Geriausios „WordPress“ temos

„WordPress“ yra viena iš pasaulyje dažniausiai naudojamų svetainių kūrimo platformų. Nesvarbu, kokio tipo svetainę norite sukurti, „WordPress“ turi visas reikalingas funkcijas. „WordPress“ temos yra vienas iš pirmųjų dalykų, kurie jus sudomins, kai pradedate tinklaraštį. Kadangi jie diktuoja visą tinklaraščio išvaizdą ir pojūtį, svarbu rasti temą, kuri atitiktų jūsų poreikius ir kuri patiktų jums ir jūsų lankytojams.


Geriausios 3 „WordPress“ temų svetainės – 2020 m. Gegužė

REKOMENDUOJAMAS
„WordPress“ logotipas„WordPress.org“ yra nemokamų „WordPress“ temų iš viso pasaulio katalogas„WordPress.org“
„studiopress“ logotipas„StudioPress“ siūlo geriausias „premium“ temas ir „WordPress“ prieglobą„StudioPress“
elegantiškų temų logotipas„Elegantiškos temos“ yra „WordPress“ temos ir įskiepių kūrimo lyderisElegantiškos temos

Pasirinkite „WordPress“ svetainės ar tinklaraščio temą nėra lengva užduotis, jei norite tai padaryti teisingai. Kadangi „WordPress“ temos pasirinkimas yra pasirinkimas, kurį turėsite išlaikyti gana daug laiko, raginame neskubėti, peržiūrėti jų demonstracines versijas, perskaityti aprašymus ir pasitarti su kūrėjais, jei jums reikia atlikti konkrečius tinkinimus..

Atidžiau pažvelkite į populiariausias „WordPress“ temų svetaines

„WordPress.org“

„wordpress.org“ pagrindinis puslapis

„WordPress“ 2003 m. Įkūrė Mike’as Little’as ir Mattas Mullenwegas. „WordPress“ platforma ir toliau yra plačiausiai naudojama CMS, ji yra pasirinkta platforma daugiau kaip 34% visų žiniatinklio svetainių, ir todėl jai buvo sukurta daug naujų temų. Taip pat yra senų temų, kurios buvo patobulintos ir priverstos atrodyti dar nuostabiau.

Verta žinoti, kad „WordPress“ temų dizaineriai ir kūrėjai toliau tiekė aukštos kokybės produktus. Dėl šios priežasties galėsite rasti temą, atitinkančią jūsų asmeninius ir verslo poreikius bei tikslus. Galėsite pasirinkti iš daugybės temų, pradedant stilingomis ir profesionaliomis, baigiant paprastomis ir švariomis.

Palaikymas

Jei jums reikia palaikymo, yra oficialūs „WordPress“ forumai, kuriuose galite paprašyti pagalbos. Vėlgi, viskas nemokamai, bet atminkite, kad tai bendruomenės pastangos, todėl būkite mandagūs!

Kainodara

Visos temos oficialiame „WordPress“ temų kataloge yra visiškai nemokamos. Bet pirmiausia turite įdiegti „WordPress“ į pasirinktą žiniatinklio prieglobą, kad galėtumėte atsisiųsti nemokamas temas.

Argumentai už

 • tūkstančiai nemokamų temų
 • temos yra oficialiai patvirtintos „WordPress“ ir yra saugios naudoti
 • temos suderinamos su „WordPress“ papildiniais

Minusai

 • nepalaikomos nemokamos temos
 • ne visos temos yra reguliariai atnaujinamos

„StudioPress“

„StudioPress“ pagrindinis puslapis

„StudioPress“ yra vienas populiariausių vardų, kai galvojate apie išplėstą „WordPress“ visatą. Jie yra aukščiausios kokybės temų tiekėjas, kuris buvo pradėtas 2007 m. Šiandien mados temomis jie aptarnauja daugiau nei 200 000 klientų.

Visos jų temos yra sukurtos remiantis jų pačių „Genesis“ temų sistema, kuri padaro jūsų svetainę greitesnę, saugesnę ir patogesnę SEO. Jie pasižymėjo puikiais aukštos raiškos vaizdais, o jų dizainas suporuotas su šriftais, kurie galų gale duos nepriekaištingą rezultatą. Yra 60 temų, iš kurių galima rinktis, ir jos visos atrodo skirtingai. Jie visi reaguoja, greitai pakraunami, paruošti SEO ir yra puošnūs. Kad būtų gražus dizainas, nereikia paaukoti kodavimo.

Palaikymas

Pagalbos lygis yra įvairus, atsižvelgiant į tai, koks jūsų finansinis įsitraukimas į „StudioPress“. Turėsite užsiregistruoti ir patvirtinti tai el. Paštu. Jie taip pat turi žinių bazę, DUK, bilietų sistemą, mokomuosius internetinius seminarus, kvietimus į regioninius seminarus ir susitikimus bei instrukcijas kiekvienai temai..

Kainodara

„Genesis Framework“ jums kainuos 59,95 USD. Tai leis jums šiek tiek pritaikyti savo temas be kodavimo ir įdiegti „Genesis“ vaiko temas.

Viena tema kainuos nuo 99,95 iki 129,95 USD.

„Pro Plus“ visos temos paketas jums kainuos 499,95 USD. Tai suteiks jums neribotą prieigą, taip pat palaikymą ir atnaujinimus visoms „StudioPress“ sukurtoms temoms ir trečiųjų šalių kūrėjų temoms.

Argumentai už

 • prieinama universalios „Genesis Framework“ tema
 • spalvingos daugybės temų
 • didelis palaikymas ir bendruomeniškumas

Minusai

 • pigesnės temos kainos, jei naudojatės jų žiniatinklio priegloba
 • brangus „Design Palette Pro“ papildinys
Apsilankykite „StudioPress“
Perskaitykite apžvalgą

Elegantiškos temos

elegantiškų temų pagrindinis puslapis

„Elegantiškos temos“ yra trečiųjų šalių „WordPress“ temų tiekėjas, kuris yra beveik visų sąraše. Jei nesinaudojote jų paslaugomis, bent jau girdėjote apie juos, jei kada nors papiktinote šioje srityje. Su 85 komandos nariais, beveik 11 metų versle ir daugiau nei 600 000 klientų, jie labai išaugo po to, kai pradėjo vieno žmogaus operaciją, kurią pradėjo Nick Roach.

Vizualinė dalykų pusė yra sritis, kurioje klesti elegantiškos temos. Jų grafika ir spalvų schemos yra nuostabiai sujungtos ir tai padarys jūsų akis laimingas, kokie jie gali būti. Galite patobulinti savo žaidimą ir žaisti su „Divi“ kūrimo priemone bei kurti savo puslapius nuo nulio naudodamiesi jų nuvilkimo puslapių kūrimo priemone..

Palaikymas

Tiesą sakant, man neprireikė jokios paramos išbandant „Elegantiškas“ temas, tačiau apžvalgos sumetimais turėjau jos ieškoti. Yra keletas standartinių dalykų, tokių kaip vartotojų forumai, bilietų sistema ir asmeninės žinutės. Viskas yra ieškoma ir skirstoma į kategorijas, taigi, jūs nepasiklysite.

Kainodara

Metinė prieiga kainuoja 89 USD per metus. Tai suteikia jums vienerių metų prieigą prie visų temų, visų papildinių, temų atnaujinimų, aukščiausios kokybės palaikymo ir neriboto naudojimosi svetaine.

Vienkartinė prieiga visą gyvenimą kainuoja 249 USD. Tai suteikia visą gyvenimą prieigą prie visų papildinių, visų jų temų, viso gyvenimo atnaujinimų, aukščiausios kokybės palaikymo ir neriboto naudojimosi svetaine.

Argumentai už

 • puiki kaina
 • puikus pritaikymas
 • žvaigždžių grafika

Minusai

 • ilgesnis WP admin prietaisų skydelio įkėlimas
 • nėra demonstratyvaus demonstracinio turinio parinkties
Perskaitykite apžvalgą

„TemplateMonster“

pagrindinismonsterio puslapis

„TemplateMonster“ yra vienas garsiausių internetinės svetainės šablonų teikėjų pasaulinėje rinkoje. Jie tiekia funkcinius šablonus nuo 2002 m. Bendrovė siūlo įvairius šablonus, kurie patenkina tiek naujokų, tiek profesionalių interneto kūrėjų reikalavimus..

Vienas iš šio teikėjo privalumų yra įvairiems tikslams siūlomų produktų skaičius. Galite rasti tūkstančius paruoštų „WordPress“ temų, HTML šablonų, el. Prekybos ir pateikimo šablonų. Be to, yra daugybė papildinių ir grafinių elementų, kuriais pasinaudojote. Verta paminėti, kad visi produktai yra aukščiausios kokybės ir funkcionalūs. Kalbant apie šablonus, visi jie yra jautrūs, tinkami SEO ir suderinami su kitomis naršyklėmis.

Palaikymas

Dar viena stipri kompanijos pusė yra jų profesionalus klientų aptarnavimas. Ekspertų komanda veikia visą parą. Be to, galite paprašyti pagalbos naudodamiesi įvairiais komunikacijos kanalais. Galima išspręsti dabartinę problemą telefone. Taip pat galite naudoti bilietų sistemą arba tiesioginį pokalbį.

Kainodara

„TemplateMonster“ siūlo nemokamus ir aukščiausios kokybės šablonus. Aukščiausios kokybės produktų kainos skiriasi, tačiau yra gana prieinamos. Pavyzdžiui, „WordPress“ tema ar HTML šablonas gali kainuoti 75 USD. Jei jums reikia „Shopify“ šablono, kaina prasideda nuo 118 USD.

Jei norite sutaupyti pinigų ir gauti prieigą prie skirtingų produktų, yra tokia galimybė kaip VIENAS narystė. Tai yra pagrindinis interneto plėtros rinkinys, apimantis įvairias temas, šablonus, papildinius, grafinius elementus, palaikymą ir prieglobą. Jūs turite sumokėti 19 USD per mėnesį arba 229 USD per metus. Yra galimybė gauti prieigą visam gyvenimui, kuri kainuoja 849 USD.

Argumentai už

 • įvairių šablonų ir kitų elementų, skirtų skirtingoms CMS, įvairovė
 • profesionalus klientų aptarnavimas, teikiamas visą parą

Minusai

 • kainos gali atrodyti šiek tiek aukštos. Tačiau jūsų įsigyti produktai yra tikrai verti jų kainos

Kaip pasirinkti geriausią „WordPress“ temą

 • Kas yra „WordPress“ tema?
 • Nemokamos „WordPress“ temos
 • Aukščiausios „WordPress“ temos
 • Individualizuotos „WordPress“ temos
 • Kaip naudotis „WordPress“ tema
 • 10 geriausių „WordPress“ temų 2020 m
 • Visas „WordPress“ teminių svetainių sąrašas
 • Teminių svetainių palyginimo lentelė
 • Išvada

Kas yra „WordPress“ tema?

Temų knyga

„WordPress“ tema yra failų rinkinys (PHP, JS, CSS, vaizdai ir kiti), kurie kartu sukuria bendrą svetainės dizainą ir išvaizdą. Į tuos failus įeina kodas, kuris sukuria jūsų svetainės struktūrą, stiliai, kurie daro jūsų tinklaraštį gražesniu, ir skirtingos parinktys, suteikiančios jums galimybę tinkinti savo svetainę nereikia tiesiogiai jaustis su temos failais. Daugelyje „WordPress“ temų yra iš anksto apibrėžtos spalvos, šriftai, valdiklių vietos, puslapių šablonai ir kiti stiliai bei detalės, kartu sudarančios jūsų svetainės išvaizdą. Nesvarbu, kokią temą suaktyvinsite, geras dalykas yra tai, kad galite ją modifikuoti pagal savo skonį. Be to, visa tai jūs gaunate, net nemokėdami koduoti.

Nemokamos „WordPress“ temos

„WordPress“ nemokamos temos
Kadangi „WordPress“ yra atvirojo kodo platforma, tikimasi, kad joje bus bent kelios nemokamos temos. Nesijaudink; jų yra daugiau nei keli. Oficialioje „WordPress“ saugykloje yra daugiau nei keli tūkstančiai temų. Šios „WordPress“ temos yra visiškai nemokama o tai reiškia, kad galite jas įdiegti, modifikuoti ir naudoti, kaip norite. Kadangi yra atsidavusių žmonių, kurie stebi saugyklą ir rankiniu būdu tvirtina kiekvieną „WordPress“ temą ir jos atnaujinimus, galite būti tikri, kad kiekvienas iš jų yra visiškai funkcionuojantis ir saugus įdiegti..

Kita vertus, yra daugybė svetainių, siūlančių nemokamas temas ne oficialiame „WordPress“ kataloge. Kai kurie siūlo dešimtis temų paketų, o kai kurios – tik vieną ar dvi, kurias sukūrė laisvalaikiu. Kitaip nei oficialiojo saugyklos temos, neturėtumėte aklai pasitikėti visais šaltiniais internete. Taigi, būkite labai atsargūs atsisiųsdami bet ką ne iš oficialios „WordPress.org“ svetainės.

Aukščiausios „WordPress“ temos

Aukščiausios „WordPress“ temos

Nors nėra nieko blogo, jei turite nemokamą „WordPress“ temą (ir tikrai yra keletas nuostabių, tai tikrai), tačiau verta žinoti, kad yra ne tik keletas „premium“ programų. Skirtingai nuo nemokamų temų, jūs turite mokėti už aukščiausios kokybės produktą. Priklausomai nuo kūrėjo, klientai turi mokėti vienkartinį mokestį (paprastai kainuoja iki 150 USD, kai vidutinis mokestis yra apie 59 USD) arba užsisakyti mėnesinę / metinę narystę, kad galėtų naudoti tam tikrą daiktą. Paprastai mokėdami mėnesinius mokesčius gausite prieigą prie daugybės aukščiausios kokybės produktų (temų ir papildinių). Bet tai kažkas, kas priklauso nuo kiekvieno temos teikėjo / parduotuvės.

„Premium WordPress“ temos turi vieną svarbų pranašumą – profesionalų palaikymą. Tai reiškia, kad dizaineriai ir programuotojai, sukūrę tą specifinę temą, yra jūsų žinioje. Jei kažkas neveikia arba yra kažkas, ką norite pakeisti, o jūs tiesiog nežinote, kaip tai padaryti, visada galite pasikliauti profesionalų pagalba. Apie tai galite pamiršti dirbdami su nemokamomis temomis, nes joms palaikymas grindžiamas principu „jei kažkas padeda puikiai, jei ne puiku taip pat“.

Individualizuotos „WordPress“ temos

pasirinktinės temos

Jei norite unikalios „WordPress“ temos, turite atsižvelgti ir į kitas galimybes. Kadangi tiek nemokamos, tiek aukščiausios kokybės temos yra prieinamos visiems, kas jas atsisiunčia / už jas sumoka, gali būti, kad kažkas kitas turės tokią pačią svetainę kaip ir jūsų. Jei tai kažkas jus vargina ar tiesiog reikia turėti keletą unikalių elementų ir funkcijų, kurių nerandate esamose temose, galite samdyti profesionalų kūrėją.

Pasikalbėjęs su kūrėju ir parodydamas jam, kas tau reikalinga ir patinka, jis gali sukurti pritaikytą „WordPress“ temą kaip tik tau. Nors tai vilioja, atminkite, kad pasirinktinės temos kūrimas yra labai brangus ir kad jūs galite lengvai išleisti kelis tūkstančius dolerių vienai temai..

Kaip naudotis „WordPress“ tema

Norėdami įdiegti, pakeisti ar ištrinti „WordPress“ temas, eikite į Išvaizda -> Temos iš administratoriaus prietaisų skydelio meniu.

Puslapio viršuje yra skaičius, kuris rodo, kiek „WordPress“ temų esate įdiegę. Šalia to numerio galite rasti nuorodą, kaip pridėti naują temą. Šalia yra ieškos laukas, kuriame galite rasti bet kurį elementą pagal pavadinimą ar bet kurią kitą detalę.

„WordPress“ temos

Po to „WordPress“ pateiks visas temas, kurias šiuo metu naudojate savo svetainėje. Pirmoji bus tema, kuri šiuo metu yra aktyvi jūsų tinklaraštyje. Tai galite pamatyti iš tamsios juostos apačioje, kurioje nurodoma, kuri tema yra aktyvi. Jei užveskite pelės žymeklį ant to paties langelio, galėsite peržiūrėti daugiau informacijos apie jį ir spustelėkite mygtuką tinkinti, kuris atidarys tinkinimo įrankį..

Jei jūsų svetainėje yra kokių nors kitų temų, jos bus išvardytos po aktyviosios. Užvedę žymeklį ant bet kurio iš jų, „WordPress“ atskleis mygtukus „Informacija apie temą“, „Suaktyvinti“ ir „Tiesioginė peržiūra“..

Spustelėdami mygtuką „Išsami temos informacija“, galite peržiūrėti daugiau informacijos (ekrano kopiją, temos pavadinimą, jos kūrėją, aprašą ir žymas). Apačioje taip pat yra raudonas ištrynimo mygtukas, kuris leidžia visiškai pašalinti temą iš svetainės. Ištrindami temą neprarasite jokio turinio, nesivaržykite pašalinti to, ko nenaudojate.

Prieš suaktyvindami temą, peržiūrėkite apžvalgą spustelėdami mygtuką „Tiesioginė peržiūra“. Tada „WordPress“ atidarys jūsų pagrindinį puslapį, įkeldami naujus failus. Taip atrodys jūsų svetainė, jei pasirinksite būtent tą temą. Jei jums tai patinka, grįžkite atgal ir spustelėkite mygtuką „Suaktyvinti“. Nuo to laiko visi, kurie ateis į jūsų svetainę, pamatys naują dizainą veikiantį.

10 geriausių „WordPress“ temų 2020 m

„WordPress“ temos

Laikraštis

Sukurta „TagDiv“

Gaukite prieglobą / Daugiau informacijos

Laikraštis

Laikraštis yra populiari „WordPress“ tema, kurios sąsaja yra patogi ir patogi vartotojui. Jis yra universalus ir visiškai pritaikomas priekinėje dalyje. Unikalios demonstracinės versijos, stilingi dizaino šablonai ir aukščiausios kokybės valdikliai yra tik kelios jo stipriosios savybės.

Divi

Sukurta Elegantiškos temos

Gaukite prieglobą / Daugiau informacijos

div

„Divi“ yra ne tik „WordPress“ tema, tai visiškai nauja interneto svetainių kūrimo platforma, kuri pakeičia įprastą „WordPress“ įrašų redaktorių nepaprastai pranašesniu vaizdiniu redaktoriumi. Tuo gali džiaugtis tiek dizaino profesionalai, tiek naujokai, suteikdami galios sukurti įspūdingai atrodančius dizainus stebėtinai lengvai ir efektyviai.

Genesis

Sukurta „StudioPress“

Gaukite prieglobą / Daugiau informacijos

genezė

„Genesis Framework“ suteikia jums galimybę greitai ir lengvai sukurti neįtikėtinas svetaines naudodamas „WordPress“. Nesvarbu, ar esate naujokas, ar pažangus kūrėjas, „Genesis“ suteikia saugų ir paieškos varikliams optimizuotą pagrindą, kuris „WordPress“ nukelia į vietas, kuriose jūs niekada negalvojote, kad tai gali patekti.

Hestia

Sukurta „ThemeIsle“

Gaukite prieglobą / Daugiau informacijos

Omega

„Hestia“ yra viena populiariausių nemokamų daugiafunkcinių „WordPress“ temų. Jis integruotas su daugiau nei 100 papildinių ir atnaujinamas kas dvi savaites. Tai taip pat puikus pasirinkimas mažoms įmonėms, pradedantiesiems ir laisvai samdomiems darbuotojams.

„Julia Lite“

Sukurta „PixelGrade“ temos

Gaukite prieglobą / Daugiau informacijos

„Julia Lite“

„Julia Lite“ yra tinklaraščių tema apie maistą, skirta kūrėjams, norintiems lengvai parodyti savo receptus ir kulinarines istorijas. Šis „WordPress“ brangakmenis, daug dėmesio skirdamas malonios patirties skaitytojams formavimui, suteikia erdvės protingai ir patraukliai įgyvendinti savo aistrą..

„GrowthPress“

Sukurta „Proteus“ temos

Gaukite prieglobą / Daugiau informacijos

„GrowthPress“

„GrowthPress“ yra visa apimanti „WordPress“ tema, tinkanti beveik bet kokiam internetinio verslo tipui. Turėdamas gražų modernų dizainą ir galingas funkcijas, „GrowthPress“ gali būti naudojamas kaip nukreipimo puslapis jums „Saas“ (programinė įranga kaip paslauga) verslui, pristatomasis jūsų mobiliosios programos puslapis arba tiesiog kaip jūsų SEO agentūros svetainė..

Vieša nuomonė

Sukurta CSSIgniter

Gaukite prieglobą / Daugiau informacijos

„Pricerr“

Visuomenės nuomonė yra žurnalo tema, skirta lanksčiam sprendimui patenkinti visus leidybos poreikius.

Shoppe

Sukurta Themify

Gaukite prieglobos / daugiau informacijos

Shoppe

„Shoppe“ yra daugialypė „WooCommerce“ tema, padedanti per kelias minutes sukurti profesionalias el. Prekybos svetaines. Kartu pateikiamas „drag and drop“ „Themify Builder“ ir daugybė el. Prekybos funkcijų, tokių kaip ajax krepšelis, pageidavimų sąrašas, greito žvilgsnio šviesdėžė, „ajax“ greita paieška, produkto vaizdo mastelio keitimas / galerija ir daugybė išdėstymo parinkčių..

Mai gyvenimo būdas

Sukurta „StudioPress“

Gaukite prieglobą / Daugiau informacijos

mai gyvenimo būdas

Puiki sveikatingumo, maisto / receptų, kūno rengybos ir gyvenimo būdo tema. Pasirinkite iš lanksčių vaizdų, turtingų vaizdų, įskaitant viso pločio skyrius ir archyvo parinktis, kurios leis jūsų turiniui spindėti.

Jasonas Lite

Sukurta „PixelGrade“ temos

Gaukite prieglobą / Daugiau informacijos

Jasonas Lite

„Jason Lite“ yra drąsi, tačiau ypač draugiška „WordPress“ tema, pritaikyta tinklaraštininkų ir pasakotojų poreikiams ir užklausoms. Jame yra viskas, ko reikia norint išsiskirti ir pateikti geriausias savo istorijas bei puoselėti aplinkinę bendruomenę. Nesvarbu, ar jums patinka rašyti trumpus ar ilgos formos straipsnius, „Jason Lite“ telpa įvairaus pobūdžio turinį ir pabrėžia jį šiuolaikiškai..

Visas „WordPress“ teminių svetainių sąrašas

Šiame skyriuje aš pristatysiu įvairius „WordPress“ temų teikėjus. Tai padės pasirinkti tinkamą jūsų būsimos svetainės temą. Kuo geriau pasirinksite, tuo mažiau problemų ateityje turėsite su savo svetaine. Taigi, stebėkite ir peržiūrėkite mūsų apžvalgas; jums tai bus gana naudinga.

„WordPress.org“ temos

„WordPress.org“

Tai įvairių „WordPress“ temų iš viso pasaulio katalogas.

Elegantiškos temos

Elegantiškos temos

„Elegantiškos temos“ yra „WordPress“ temos ir įskiepių kūrimo lyderis.

Apsilankykite „ElegantThemes“
Perskaitykite apžvalgą
„TeslaThemes“

„TeslaThemes“

„TeslaThemes“ yra įmonė, kurianti šiuolaikiškas „WordPress“ temas su švariu dizainu, galingomis funkcijomis ir aukščiausios kokybės palaikymu.

Apsilankykite „TeslaThemes“
Perskaitykite apžvalgą
„Studio Press“

„Studio Press“

„Studio Press“ yra įmonė, siūlanti „WordPress“ prieglobą ir puikias mobiliesiems optimizuotas temas.

Apsilankykite „Studio Press“
Perskaitykite apžvalgą
WP mastelis

WP mastelis

„WP Zoom“ sukuria aukštos kokybės ir funkcines „WordPress“ temas, kurios yra lengvai naudojamos ir greitai palaikomos.

Apsilankykite „WP Zoom“
Perskaitykite apžvalgą
„WooCommerce“

„WooCommerce“

„WooCommerce“ yra atvirojo kodo el. Prekybos papildinys, skirtas mažiems ir dideliems prekybininkams internete, naudojantiems „WordPress“.

Apsilankykite „WooCommerce“
Perskaitykite apžvalgą
Themify

Themify

„Themify“ siūlo atsakingas ir tinklainei paruoštas „WordPress“ temas. Kiekviena tema yra su „Themify“ sąranka, pasirinktiniais valdikliais ir lengvai naudojamu „drag and drop“ kūrimo priemone.

Apsilankykite „Themify“
Perskaitykite apžvalgą
Tema-narkomanas

Tema-narkomanas

Tema Junkie specializuojasi kuriant „WordPress“ temas ir papildinius. Pagrindinis jų dėmesys visada buvo tai, kad žiniatinklis būtų lengvai pasiekiamas.

Apsilankykite tema „narkomanas“
Perskaitykite apžvalgą
„MyThemeShop“

„MyThemeShop“

„MyThemeShop“ sukuria „Premium WordPress“ temas ir papildinius, kuriuos lengva naudoti ir kurie yra labai veiksmingi.

Apsilankykite „MyThemeShop“
Perskaitykite apžvalgą
„ThemeFuse“

„ThemeFuse“

„ThemeFuse“ yra patyrusių interneto dizaino entuziastų komanda, kuri specializuojasi kurdama „Premium“ WordPress temas.

Apsilankykite „ThemeFuse“
Perskaitykite apžvalgą
„Graph Paper Press“

„Graph Paper Press“

„Graph Paper Press“ sukuria minimalistines „WordPress“ temas fotografams, menininkams ir tinklaraštininkams.

Apsilankykite „Graph Paper Press“
Perskaitykite apžvalgą
didmeninės prekybos logotipas

„BigCommerce“

„BigCommerce for WordPress“ suteikia jums prieigą prie pirmaujančių pramoninės el. Prekybos galimybių, reikalingų plėsti savo internetinį verslą nepakenkiant svetainės turiniui ar vartotojo patirčiai..

Apsilankykite „BigCommerce“
anariel logotipas

„Anariel“ dizainas

„Anariel Design“ sukuria lengvumą naudoti aukščiausios klasės „WordPress“ temas labdaros svetainėms, restoranams ir tinklaraštininkams. Nuostabus palaikymas yra tai, kuo galite tikėtis.

Teminių svetainių palyginimo lentelė

Čia galėsite pamatyti išsamią kiekvienos įmonės, išvardytos žemiau esančioje lentelėje, analizę. Sužinojimas apie jų klientų patirtį yra nepaprastai vertingas, todėl mes suteikiame jums unikalią galimybę tai padaryti. Ši informacija padės priimti pagrįstą sprendimą, kai reikia pasirinkti tinkamą „WordPress“ temos tiekėją, kad jis atitiktų jūsų reikalavimus.

„WordPress“ temų palyginimo lentelė

Nesivaržykite savo svetainėje naudoti šią palyginimo lentelę:

Išvada

„WordPress“ temos yra vienas iš pirmųjų dalykų, kurie jus sudomins paleidžiant „WordPress“ tinklaraštį. Kadangi jie diktuoja visą tinklaraščio išvaizdą ir pojūtį, svarbu rasti temą, kuri atitiktų jūsų poreikius ir kuri patiktų jums ir jūsų lankytojams. Atsisiųskite nemokamas temas būkite atsargūs ir rinkitės atidžiai, kai mokėsite už vieną – tai jūsų pinigai. Perskaitęs šį vadovą, tikiuosi, kad galėsite rasti jums patinkančią temą ir lengviau naršyti temų puslapyje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map