Geriausios internetinės formos ir apklausos priemonės 2020 m

Internetinės formos ir apklausos įrankiai yra geriausias būdas tiesiogiai susisiekti su klientais internete. Per šiuos du unikalius komunikacijos kanalus galite rinkti vertingą informaciją apie klientus ir praktiškus klientų atsiliepimus apie savo svetainę. Būtent todėl internetinė forma „pasidaryk pats“ ir apklausos priemonės tapo tokios populiarios šiandien.


Svarbu atkreipti dėmesį, kad visos šios priemonės yra skirtingos, atsižvelgiant į tai, kaip jas lengva naudoti, kokias funkcijas jos siūlo ir kaip forma ir apklausa atrodys pabaigoje. Štai kodėl svarbu rasti tai, kas atitiktų jūsų poreikius, ir kad jūsų klientai būtų patrauklūs ir lengvai naudojami.

Kas yra internetinės formos ir apklausos?

Šoninio vaizdo kaiščiai

Internetinės formos gali būti ištisi tinklalapiai arba naudojamos kaip nukreipimo puslapio elementas. Dažniausiai jie randami nukreipimo ir kontaktiniuose puslapiuose ir leidžia vartotojams įvesti prašomus duomenis, o vėliau šiuos duomenis jums perduoti el. Paštu. Jie taip pat gali būti naudojami norint leisti vartotojams pasiekti specialų turinį pateikiant formą, pavyzdžiui, nemokamą vadovą, el. Knygą ar užsiprenumeruojant el..

Internetinės apklausos yra jaunesnės senųjų mokyklų giminės, tiesiogiai ir telefonu. Iš esmės jie vis dar yra tie patys – jie naudojami rinkti kliento nuomonę tam tikru klausimu ar kitokio pobūdžio informacija. Iš esmės tai yra internetinis klausimynas, kurį jūsų tikslinė auditorija gali užpildyti keliaudami ar naudodamiesi savo namais.

Kodėl jums reikia internetinės formos ir apklausos priemonių?

Kaip matote, internetinės formos ir apklausos įrankiai turi unikalią galimybę atverti jūsų verslą ir gauti nuolatinį atsiliepimą. Bet kodėl jums reikia įrankių? Norėdami sudaryti formas ir apklausas, turite žinoti, kaip koduoti.

Pagrindiniai geros internetinės formos kūrimo reikalavimai yra žinios apie HTML, CSS, „Bootstrap“ ir PHP. Norėdami atlikti internetines apklausas, turėsite pridėti duomenų bazių administravimo žinių.

Kita vertus, internetinei formai ir apklausos įrankiams nereikia jokių ankstesnių techninių ar kodavimo žinių. Naudodamiesi jomis per kelias minutes galite sukurti visiškai funkcionalias ir puikiai atrodančias internetines formas ir apklausas.

Populiariausių internetinių formų ir apklausos priemonių sąrašas

Internetinės formos ir apklausos yra labai naudingos, kai norite paprašyti savo klientų palikti asmeninę informaciją ar pateikti vertingų atsiliepimų. Čia rasite geriausių internetinių formų ir apklausos priemonių, naudotinų galingoms formoms ir apklausoms sudaryti, sąrašą.

„SurveyMonkey“

„SurveyMonkey“

„SurveyMonkey“ yra internetinė apklausos programinė įranga, kuri padeda kurti ir vykdyti profesionalias internetines apklausas. Tai labai galinga ir gerai žinoma programa internete.

Formatack

Formatack

„Formstack“ yra paprasta naudoti internetinių formų kūrimo priemonė, leidžianti kurti ir ženklinti formas be kodavimo žinių.

Apsilankykite „Formstack“
„TypeForm“

„TypeForm“

„Typeform“ yra internetinė platforma, skirta bendrauti ir keistis informacija bendraujant. Naudodami „Typeform“ galite kurti patrauklias ir pokalbio formas internete, apklausas, viktorinas, nukreipimo puslapius ir dar daugiau.

„Google“ formos

„Google“ formos

„Google Forms“ yra nemokama paslauga, kuria galite naudotis kurdami internetines apklausas ir viktorinas bei siųsdami juos kitiems žmonėms.

„QuickTapSurvey“

„QuickTapSurvey“

„QuickTapSurvey“ yra vienintelė tyrimų platforma, leidžianti fiksuoti duomenis bet kur, net neprisijungus, nesvarbu, ar jums reikia rinkti duomenis asmeniškai, ar siųsti apklausas internetu.

Kliento širdies plakimas

Kliento širdies plakimas

„Client Heartbeat“ yra klientų atsiliepimų ir apklausų valdymo sprendimas, leidžiantis reguliuoti ir automatizuoti klientų apklausas

„SurveyGizmo“

„SurveyGizmo“

„SurveyGizmo“ yra internetinė apklausų ir formų programinė įranga, padedanti verslo specialistams ir tyrėjams atsakyti į svarbiausius klausimus.

Prižiūrėk

Prižiūrėk

„Survicate“ yra įrankis, padedantis verslo savininkams ir rinkodaros specialistams nustatyti klientų tendencijas, elgseną ir dar daugiau naudojantis savo interneto valdikliais, kurie veikia kaip apklausos įrankiai, padedantys vartotojams administruoti trumpas apklausas ir rinkti vartotojų atsiliepimus apie svetainę, jos produktus ir paslaugas..

Apsilankykite Survicate
Polldaddy

Polldaddy

„PollDaddy“ yra paslauga, teikianti tinklaraščių, svetainių ir socialinių tinklų apklausų valdiklius.

Formos svetainė

Formos svetainė

„Formsite“ yra paslauga, leidžianti netechnikos vartotojams kurti profesionalios kokybės interneto formas ir apklausas, neturinčias HTML ar kodavimo patirties.

„GetSiteControl“

„GetSiteControl“

„GetSiteControl“ yra laisvojo naudojimo įrankis, skirtas padėti leidėjams kurti ir paskatinti vartotojus. Viename papildinyje pateikiami 7 raginimo veikti valdikliai.

„HubSpot“ formos

„HubSpot“ formos

„HubSpot“ laisvos formos kūrėjas padeda jums be vargo konvertuoti anoniminius svetainės lankytojus į potencialius klientus. Kiekvienas užpildęs jūsų formą bus automatiškai nukreiptas į „HubSpot CRM“, kuris taip pat yra nemokamas. Toliau galite valdyti santykius su tuo asmeniu nustatydami priminimo užduotis, skambindami jiems arba siųsdami jiems suasmenintą el. Laišką vienas su kitu..

Apsilankykite „HubSpot Forms“
„formplus“ logotipas

Formplus

„Formplus“ yra žiniatinklio programa, padedanti vartotojams sukurti paprastas internetines formas su galingomis funkcijomis. Netechniniai vartotojai gali kurti formas su sąlygine logika, mokėjimų integracija, parašų rinkimo laukais, pakartojamais duomenimis ir analitika. Formas galima užpildyti neprisijungus ir SMS žinutėmis.

SGS logotipas

„SoGoSurvey“

„SoGoSurvey“ yra grįžtamojo ryšio valdymo platforma, kuri padeda klientams pagerinti klientų patirtį, rinkti atsiliepimus apie produktus ir plėsti darbuotojų įsitraukimą.

Atsakymo logotipas

Atsakymai

Atsakymas – grįžtamojo ryšio pavertimas pardavimais. „ResponseSuite“ naudoja apklausų intelektą, kad daugiau klientų pirktų dažniau jūsų produktus.

„jotform“ logotipas

„JotForm“ mobiliosios formos

„JotForm Mobile Forms“ yra internetinių formų kūrimo priemonė, leidžianti užpildyti formas ir apklausas, net neprisijungus. Galite tinkinti savo formas pridėdami išplėstinius formų laukus ir priskirdami formas, kurias sukūrėte savo komandos draugams, lengvai bendradarbiaudami.

pašaro logotipas

Maitintojas

„Feedier“ yra grįžtamojo ryšio priemonė, išsiskirianti iš konkurentų, turinti universalų požiūrį, labai patrauklią ir žaismingą vartotojo patirtį, taip pat galimybę suteikti atlygį už atsiliepimų užpildymą..

Apsilankykite „Feedier“
„leadquizzes“ logotipas

„LeadQuizzes“

„LeadQuizzes“ yra internetinis apklausų ir viktorinų kūrimo įrankis, leidžiantis padidinti potencialių klientų skaičių ir sužinoti daugiau apie auditoriją. Ar jums reikia papildomų 50 klientų per mėnesį, ar 50 000, „LeadQuizzes“ gali padėti jums augti.

profs apklausos logotipas

„ProProfs Survey Maker“

„ProProfs Survey Maker“ yra galinga „SaaS“ pagrindu sukurta tyrimų programinė įranga, padedanti profesionalams kurti įtraukiančias internetines apklausas, pvz., NPS, apklausas, apklausas programoje, viktorinas ir apklausas..

„Engagebay“ logotipas

„EngageBay“ formos

„EngageBay Forms“ yra paprastas, galingas ir puikus NEMOKAMOS formos kūrėjas. Kiekvienas užpildęs jūsų formą bus automatiškai nukreiptas į „EngageBay CRM“. Sukurkite reaguojančias ir gražias formas per kelias minutes.

Išvada

Internetinės formos ir apklausos yra galingi metodai informacijai apie jūsų klientus rinkti internete. Aukščiau išvardytų įrankių dėka galite pradėti juos naudoti nuo šiandien. Tikimės, kad ši informacija padės jums išsirinkti įrankį, atitinkantį jūsų specifinius poreikius ir kuris jums patiks ir jūsų tikslinei auditorijai..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map