Geriausi žiniatinklio analizės įrankiai 2020 m

Jūsų verslas negali tinkamai veikti šiandienos rinkoje, nesvarbu, kokia jūsų pramonės šaka, jei nežinote, kaip išlaikyti aktyvią svetainę, sukurtą atsižvelgiant į dabartines tendencijas.


Tačiau norint sukurti pelningą svetainę, turite ją įdėti po padidinamuoju stiklu. Vienintelis veiksmingas būdas priderinti ir pritaikyti savo svetainę prie tikslinės auditorijos poreikių yra jos analizė.

Dėl šios priežasties turite sužinoti apie žiniatinklio analizės įrankius, įsigilinti į jų įvairovę ir išsiaiškinti, kaip pritaikyti juos savo svetainėje.

„Analytics“

„Google Analytics“ vadovas pradedančiajam

Šiame vadove aptarsime įvairius analizės įrankius ir kaip jie gali padėti patobulinti įvairius jūsų verslo aspektus, suteikdami jums esminių įžvalgų apie vartotojo informaciją.

Perskaitykite vadovą

Kas yra svetainių analizė?

Grafikas

Svetainių analizė apima daugybę procesų, sukurtų stebint lankytojų elgesį jūsų svetainėje.

Dėl svetainių analizės įrankių savo svetainę galite paversti žemėlapiu. Šiame žemėlapyje bus nurodyti populiariausi jūsų svetainės regionai, tačiau jis taip pat gali nukreipti jus į sritis, kurios yra visiškai apleistos ir retai lankomos..

Ši CRM šaka taip pat gali leisti sekti lankytojų paspaudimų keliais. Galite stebėti jų kelionę nuo pirmojo puslapio, į kurį jie nusileido, iki to momento, kai jie baigs pirkinį arba atsisako krepšelio.

Puiku dėl šių įrankių yra tai, kad jie gali parodyti jūsų duomenis ne išsamiame duomenų lentelių, kurias sunku suprasti ir kurias sunku perskaityti, sąraše, bet diagramų, diagramų ir lentelių pavidalu..

Kodėl jums reikia žiniatinklio analizės įrankių?

Pateikę duomenis ir svetainių analizės rezultatus galite atlikti tam tikrus patobulinimus, kurie padidins jūsų tinklaraščio ar svetainės srautą, sužadins lojalumą esamiems klientams ir padės rinkti naujus..

Pritaikę analizės įrankius savo svetainėje gausite vertingų žinių apie savo svetainės lankytojų elgesį. Galėsite kurti modelius, susijusius su geriausiai parduodamais produktais, įsigyti prekių atsisakymo vietas ir sritis, kurias lankytojai mano esant problemiškas.

Surinkę šią informaciją galėsite efektyviai koreguoti savo svetainę. Atsikratydami nesklandumų svetainėse ir optimizuodami savo puslapius naudodami populiariausius kaip pavyzdį, galėsite padidinti klientų pasitenkinimą.

Be to, interneto analizės įrankiai taip pat gali būti naudojami kaip rinkos tyrimų priemonė. Sekdami savo svetainės lankytojų pėdomis galite sužinoti apie jų pageidavimus, pamatyti, kas jiems atrodo patraukliausia jūsų pasiūlyme, ir patobulinti jį pagal tuos duomenis.

Populiariausių žiniatinklio analizės įrankių sąrašas

Tačiau būtina rasti tinkamą įrangą. Tik naudodami kokybiškus įrankius galite surinkti vertingos informacijos apie savo svetainę, lankytojus ir pramonės poreikius. Šiame sąraše yra populiariausios žiniatinklio analizės priemonės, kurios jau pasirodė veiksmingos, todėl turėtumėte pradėti paiešką naršydami po ją.

Crazyegg

Crazyegg

„Crazy Egg“ yra internetinė programa, teikianti akių stebėjimo įrankius, tokius kaip Šilumos žemėlapis, Slinkimo žemėlapis, Perdanga ir Konfeti, kad būtų galima stebėti svetainės veikimą. „Crazy Egg“ suteikia jums konkurencinį pranašumą, jei norite pagerinti savo svetainę širdies plakime be didelių išlaidų.

Google analizė

Google analizė

„Google Analytics“ yra „Google“ siūloma „Freemium“ internetinės analizės paslauga, kuri stebi ir praneša apie svetainės lankomumą. Tai leidžia įvertinti jūsų reklamos IG, taip pat stebėti „Flash“, vaizdo įrašų ir socialinių tinklų svetaines bei programas.

Clicky

Clicky

„Clicky“ yra pilnas žiniatinklio analizės įrankis, leidžiantis pamatyti beveik viską, ko galbūt kada nors norėtumėte apie savo svetainės lankomumą. Tai derina istorinių ataskaitų teikimą su realaus laiko svetainės stebėjimu ir lengvai, ir elegantiškai.

Apsilankykite „Clicky“
Pingdom

Pingdom

„Pingdom“ siūlo jums vienos platformos sprendimą jūsų svetainių, serverių ar žiniatinklio programų pasiekiamumui ir našumui stebėti.

Panašios žiniatinklis

Panašios žiniatinklis

„SimilarWeb“ yra žiniatinklio srauto žvalgybos įrankis, išsiskiriantis iš kitų konkurencingos žvalgybos ir internetinio reitingo įrankių, panaudojant didžiulį paspaudimų srauto duomenų, gautų iš jų naršyklės papildinių, srautą..

„PageSpeed“ įžvalgos

„PageSpeed“ įžvalgos

„Google PageSpeed“ yra „Google Inc“ įrankių grupė, skirta padėti optimizuoti svetainės našumą.

„ClickMeter“

„ClickMeter“

„ClickMeter“ yra išsami ir galutinė priemonė, leidžianti valdyti nukreipimą, stebėti įvykius ir stebėti visų išorinių nuorodų (srauto šaltinių) būseną..

Apsilankykite „ClickMeter“
Piwik

Piwik

„Piwik“ yra atsisiunčiama nemokama žiniatinklio analizės programinės įrangos platforma, teikianti išsamias ataskaitas apie jūsų svetainę ir jos lankytojus, įskaitant paieškos variklius ir raktinius žodžius, kuriuos jie naudoja, kalbą, kuria jie kalba, kurie puslapiai jiems patinka, failus, kuriuos jie atsisiunčia ir dar daugiau.

Woopra

Woopra

„Woopra“ yra lengvai naudojama realaus laiko žiniatinklio stebėjimo ir analizės programa, leidžianti stebėti klientų žiniatinklio ir mobiliųjų veiklą, formas, el. Laiškus, palaikymo bilietus ir dar daugiau – vienoje vietoje su klientų analize..

supermetrikos logotipas

Supermetrika

Supermetrika yra pagrindinis PPC, SEO, socialinės ir internetinės analizės ataskaitų automatizavimo įrankis. Tai padeda skaitmeniniams rinkodaros specialistams be vargo pranešti, stebėti ir analizuoti savo rinkodaros metriką „Google“ skaičiuoklėse, „Google“ duomenų studijoje, „Excel“ ir visur, kur jie nori naudoti duomenis..

Aplankykite „Supermetrics“

Išvada

Nuolat naudodamiesi kokybiškomis žiniatinklio analizės priemonėmis, galite surinkti labai vertingus ir gana tikslius duomenis apie savo svetainę. Remdamiesi informacija apie savo svetainės lankytojų elgesį, galėsite atlikti visus reikiamus pakeitimus ir taip patenkinti savo rinkos poreikius.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map