WordPress SEO iesācējiem


Katru mēnesi tiek veikti vairāk nekā 1,2 triljoni ievada meklējumu

93% tiešsaistes pieredzes sākas ar meklētājprogrammu

Contents

Ievads

Šī rokasgrāmata tika izstrādāta, lai meklētājprogrammās neizmantotu noslēpumu – kā tās darbojas un kā likt tām darboties jūsu labā. Lai palīdzētu jums izprast meklētājprogrammu optimizācijas (SEO) pamatus, mēs apskatīsim vietnes, tīmekļa dizainu un tiešsaistes saturu. Jūs uzzināsit, kāpēc SEO ir svarīgs, un kā jūs varat ieviest savas jaunās zināšanas par SEO principiem. Kad esat pabeidzis šo rokasgrāmatu, jūs pilnībā iepazīsities ar SEO procesu un sapratīsit lielu daļu mehānikas, kas to aizvada..

kas ir SEO

Kas ir SEO?

SEO ir metode vietnes redzamības un ranga palielināšanai meklētājprogrammu rezultātu lapās. SEO palīdz mums izveidot vietnes, kas ir draudzīgākas meklētājprogrammām, un vietnes, kas nodrošina labāku lietotāja pieredzi.

Vietnes redzamību ietekmē daudzas lietas, tostarp dizains, lappuses atslēgvārdi un saites. Turklāt daudzi SEO elementi nav labi zināmi. Tā rezultātā cilvēki nevar pilnībā izmantot SEO, lai uzlabotu savu vietņu un satura rangu.

Meklētājprogrammas anatomija
Meklētājprogrammas anatomija [Infographic]

Ir svarīgi atcerēties, ka meklētājprogrammas izmanto algoritmus, kas joprojām aug un attīstās. Un meklētājprogrammu atjauninājumi ir izveidoti, lai meklētājprogrammām palīdzētu sasniegt augstākas kvalitātes rezultātus.

Kā tas strādā

Lai izskaidrotu to vienkāršāk, SEO darbojas pēc šāda principa.

GLOBĀLĀS MEKLĒŠANAS MOTORU TIRGUS DAĻA

globālais meklētājprogrammu tirgus
 • Jūs izveidojat vietni un izlemjat, kuras vietnes daļas vēlaties redzēt meklētājprogrammai.
 • Meklētājprogramma nosūta “tīmekļa rāpuļprogrammas”, lai apkopotu informāciju par jūsu vietni un tās lapām.
 • Meklētājprogramma izmanto šo ievadi, lai novērtētu jūsu satura un jūsu vietnes kvalitāti kopumā.
 • Balstoties uz šo novērtējumu, jūsu vietne iegūst sākotnējo vērtējumu.

Katru reizi, kad sūtāt jaunus ranžēšanas signālus, rāpuļprogrammas atkārtoti apmeklēs jūsu lapu un atjauninās informāciju datu bāzē. Tas var uzlabot vai samazināt jūsu vietnes rangu, pamatojoties uz jaunatklāto datu kvalitāti.

Google katru dienu saņem vairāk nekā 57 000 meklējumu sekundē, kas nozīmē gandrīz 2 triljonus meklējumu gadā

Google lēš, ka internetā tagad ir aptuveni pieci miljoni terabaitu datu – bet meklēšanas gigants to ir indeksējis tikai 0,04%

Kāpēc tas ir svarīgi?

Jums ir mērķis izveidot savu vietni un vēlaties, lai cilvēki to varētu atrast. Zinot SEO, jūs varat palīdzēt veidot savu auditoriju. Jūs zināt, kādiem dizaina elementiem ir jāpiešķir prioritāte, un iemācīsit izveidot saturu, kas būs ļoti eksponēts un apmeklētājiem atbilstoša kvalitāte.

Bez SEO viss smagais darbs būs veltīgs, jo vietne bez jebkādas redzamības ir gandrīz tāda pati vietne, kādas nav. Visbeidzot, ja jums nav pietiekami daudz apmeklētāju, zināšanas par SEO var palīdzēt precīzi noskaidrot, kāpēc vietnei trūkst redzamības, un palīdzēs jums veikt pasākumus, lai uzlabotu jūsu klasifikāciju..

Vai jūs varat to izdarīt pats??

Google veidoja gandrīz 40% no visiem ASV digitālo reklāmu izdevumiem pagājušajā gadā. Facebook daļa bija aptuveni 8%

Teorētiski jā. SEO ir kaut kas, ko jūs varat darīt pats, ja jums ir vajadzīgās prasmes. Jums būs jāzina, kā noformēt vietni, rakstīt kvalitatīvu saturu, optimizēt savu vietni mazākām ekrānu platformām un pievērsties citiem tehniskiem aspektiem. Labā ziņa ir tā, ka ir daudz rīku, kas jums palīdzēs veikt šos uzdevumus.

SEO ir mūža process, un jūsu vietnei jābūt atjauninātai, tāpēc jums būs jāpievieno saturs un bieži jāatjaunina jūsu vietne. Ņemot vērā to, cik daudz pūļu prasa kvalitatīvas SEO kampaņas veikšana, daudzi cilvēki izvēlas visu vai daļu no tā izmantot ārpakalpojumiem.

Tagad mēs apskatīsim dažus ar SEO saistītos aspektus un redzēsim, cik elementus satur SEO kvalitātes kampaņa.

SEO ranžēšanas faktori 2018

30%
Saites

23%
Svaigs saturs

9%
Virsraksta tagi

8%
Galvenās lapas optimizācija

8%
Mobilā atsaucība

5%
Lietotāja pieredze

5%
Sociālie signāli

4%
Labi kodēts

3%
Vietnes ātrums

2%
Atslēgas vārdi saturā

2%
Atslēgas vārdi vietrādī URL

1%
Domēna vecums

SEO ranžēšanas faktori

Strādājot pie SEO, jums jāapzinās esošie faktori, kas ietekmē jūsu rangu. Šie ir elementi, kas ietekmē jūsu vērtējumu gan negatīvā, gan pozitīvā veidā. Pastāv divu veidu klasifikācijas faktori: lapā un ārpus tās. Mēs apskatīsim šos faktorus un dažus no tiem sīkāk izstrādāsim pārējā ceļvedī. Jūs redzēsit, kā daži paskaidro, bet citi var būt nepieciešami skaidrojumi.

Lapas SEO

Par laimi, izmantojot WordPress platformu, ir vairāki dažādi spraudņi, kas ļaus jums perfekti optimizēt lapā esošo lapu SEO! Apskatīsim dažas lietas, kurām jums vajadzētu pievērst uzmanību.

Lapas optimizācija un ielādes ātrums

Vietnes, kas tiek ielādētas ātrāk nekā 2 sekundes, tiek uzskatītas par labām Google ierakstu grāmatās

Katru jūsu vietnes lapu vajadzētu ielādēt ātri. Nav noslēpums, ka Google ātrākas vietnes vērtē augstāk, un tas notiek tāpēc, ka viņi vēlas piedāvāt lietotājiem vislabāko veiktspēju. Turklāt, ja jūsu vietne tiek ielādēta lēnām, varat sagaidīt augstāku atlēcienu līmeni. Ir divi svarīgi faktori, kas jums jāņem vērā, optimizējot lapas un to ielādes ātrumu.

Pirmkārt, jūsu tīmekļa lapas ir jāoptimizē dažāda veida ierīcēm. Par laimi, to ir viegli pārbaudīt. Pirms izlemjat iegādāties WordPress motīvu, pārbaudiet, vai tam ir mobilais atbalsts; tas jūsu lapas no paša sākuma padarīs ievērojami optimizētākas.

Nedaudz vairāk nekā puse no visiem ASV tiešsaistes pircējiem nenopirks no vietnes, ja tā ielādēsies lēnām

Runājot par ielādes ātrumu, ir spraudņi, kas var palīdzēt jūsu vietni palaist pāris reizes ātrāk. Sākumā šo spraudņu lietošana varētu nebūt nepieciešama, taču, pieaugot apmeklētāju skaitam, būs nepieciešams pievienot kešatmiņas spraudni. Tāpēc pievienojiet to no paša sākuma, jo tas liks jums WordPress vietnei lidot. Viens no populārākajiem kešatmiņas spraudņiem ir WP Super Cache.

Pirmie iespaidi ir 94% saistīti ar dizainu. Ņemot vērā 15 minūtes satura patērēšanai, divas trešdaļas cilvēku labprātāk lasītu kaut ko skaisti noformētu, nevis kaut ko vienkāršu

Lietotājam draudzīgs izkārtojums

Tas ir vēl viens pasīvs faktors, kas lielā mērā ietekmē jūsu vietnes SEO. Pirmkārt, labs dizains un intuitīva navigācija palīdzēs cilvēkiem viegli atrast meklēto. Rezultātā būs mazāks atlēcienu līmenis, jo cilvēki uzturēsies vietnē ar pievilcīgu izkārtojumu, ko viņi var viegli saprast un izmantot.

Lai padarītu jūsu vietni lietotājam draudzīgu, pārlūkojiet daudzas tēmas un pievērsiet uzmanību tām, kuras tiek augstu novērtētas. Motīvu viegli atradīsit ar lietotājam draudzīgu izkārtojumu, kā arī to vēlāk varēsit rediģēt.

Uzņēmumi, kuriem ir spēcīgs atslēgvārds uzņēmuma nosaukumā, ir 1,5 vietas augstākas nekā tad, ja nosaukumā nav atslēgvārdu

Atslēgas vārdi vietrāžos URL

Ja jūsu lapa ieņem noteiktu atslēgvārdu, tas ir ideāli, ja jūsu atslēgvārds tiek ievietots lapas URL. To var viegli iestatīt WordPress; jums vienkārši jāiet uz Iestatījumi -> Pastāvīgā saite un jāizvēlas opcija Ievietot vārdu. Tādējādi lapas URL vietrāži atslēgvārdi no nosaukuma tiks ievietoti.

Programmatūra darbojas vairāk nekā 4 miljonos vietņu un 9,5% no pasaules lielākajām 1 miljona vietnēm. Tikai ar WordPress tas ir uzkrājis vairāk nekā miljonu lejupielāžu

Gandrīz 100% lietotāju maina atslēgvārdu meklēšanu pēc tam, kad sākotnējā meklēšana nav bijusi veiksmīga

Yoast SEO spēks

Tam ir jābūt spraudnim, ja meklējat veidu, kā pilnībā optimizēt katru savu ziņu un lapu savā WordPress vietnē. Šis spraudnis ļaus jums viegli izveidot XML vietnes karti, kas ir atbildīga par saziņu ar meklētājprogrammām par to, kuras lapas tam vajadzētu indeksēt. Kad esat izveidojis XML vietnes karti, to ir viegli pievienot Google Webmaster rīkkopa.

Šis spraudnis arī palīdzēs jums labāk optimizēt katru ziņu, analizējot jūsu SEO nosaukumus, lodes un meta aprakstus. Tas ir ļoti svarīgi, jo spraudnis palīdzēs nodrošināt atslēgvārdu pamanāmību un atslēgvārdu blīvumu jūsu saturā.

Atslēgas vārdi

Atslēgvārdi ir jūsu satura kampaņas pamatelementi. Zemāk redzamajā diagrammā precīzāks lappuses SEO skats parāda, ka saistīto atslēgvārdu un primāro atslēgvārdu lietošana attiecīgi veido 75% un 40% no lapas SEO.

Naivs skats
no lapas

Precīzāks skats no lapas

Atslēgvārdu blīvums

Tā kā mēs runājam par atslēgvārdiem, šeit ir aprakstīti daži citi atslēgvārdu paņēmieni, kurus varat izmantot, lai uzlabotu redzamību vai vienkārši to novērtētu. Izmantojiet izvēlēto atslēgvārdu vai atslēgvārdu frāzi:

 • Jūsu nosaukuma tags
 • Apraksta tags
 • H1 tags
 • Pirmie 100 raksta vārdi

Atslēgvārdu blīvums

Viss, kas jums jādara, ir jāpārliecinās, ka atslēgvārds visā tekstā tiek pieminēts dabiski un vai tas nejūtas neveikls vai piespiests, kā tas redzams kopijā. Atslēgvārdam ir jāizmanto arī sinonīmi, jo teksts plūst dabiskāk. Turklāt, pateicoties ļoti lielam atslēgvārdu blīvumam, ko dažreiz sauc par atslēgvārdu pildīšanu, jūs, visticamāk, iegūsit negatīvus rezultātus meklētājprogrammās, tāpēc rīkojieties viegli.

Kvalitatīvs saturs ir galvenais jebkuras labas SEO stratēģijas faktors. Ir zināms, ka satura uzlabojumi palielina emuāru trafiku pat par 2000%

Lapu un satura organizēšana

Lai meklētājprogrammai būtu vieglāk indeksēt jūsu lapas, jums rūpīgi jāizveido kategorijas un apakškategorijas. Kombinācijā ar marķēšanas sistēmu jūs viegli varēsit iestatīt hierarhiju, ar kuru ērti darbosies ne tikai meklētājprogrammas, bet arī jūs, apmeklētāji.

Satura garums

66% labāko klases uzņēmumu no paša sākuma iesaista meklēšanu sava satura veidošanas procesā

Lielākā daļa ekspertu iesaka jūsu saturam būt no 1500 līdz 2500 vārdiem. Sīkāku informāciju par saturu mēs šajā rokasgrāmatā sniegsim vēlāk.

Satura oriģinalitāte

Garās formas saturs, kas pārsniedz 1000 vārdus, vienmēr saņem vairāk kopīgošanas un saišu nekā īsāks formas saturs

Ir svarīgi, lai jūsu saturs nebūtu esoša tiešsaistes satura dublikāts, jo jūsu vietne tiks sodīta.

Attēla optimizācija

Attēli ir arī sarindojuma signāli, ja vien izmantojat atbilstošu vārdu, virsrakstu, tekstu, aprakstu un parakstus. Tāpēc esiet uzmanīgs, jo satiksme var beigties ar jūsu lapu, vienkārši pārlūkojot attēlus.

Veco emuāra ziņu atjaunināšana un pārpublicēšana ar jaunu saturu un attēliem var palielināt dabisko datplūsmu pat par 111%

Atjauninājumi

Google dod priekšroku vecākām lapām ar nozīmīgiem atjauninājumiem, ja runa ir par rangu. Ja jūsu atjauninājums sastāv tikai no dažu vārdu un teikumu maiņas, tas netiks uzskatīts par ietekmīgu. Veiciet attiecīgus labojumus un mainiet veselus punktus vai pievienojiet jaunu informāciju.

Arī tad, ja izmantojat vecāku WordPress versiju, tas var tikt uzskatīts par signālu, ka nevēlaties ievērot savu vietni, kā rezultātā var rasties negatīvi SEO punkti.

Aktivitāte ir svarīgs ranga faktors visām meklētājprogrammām, tāpēc, lai iegūtu labākos rezultātus, regulāri atjauniniet gan platformu, gan saturu.

Ja izmantojat WordPress vai kādu citu platformu, kas izmanto spraudņus, pārliecinieties, vai šie spraudņi vienmēr ir atjaunināti. Novecojuši spraudņi ir izplatīts iemesls, kāpēc hakeri var iekļūt jūsu vietnē

Drošība

Kā drošība ietekmē SEO? Ja jūsu vietne tiek uzlauzta, to var izmantot ļaunprātīgas programmatūras izvietošanai. Google vienalga, vai jūs esat atbildīgs par ļaunprātīgu programmatūru, vai arī jūs esat uzlauzts, vietne tiks sodīta, tas ir, tiek dezindeksēta no meklēšanas rezultātiem. Tādējādi visi SEO centieni izzudīs.

Gandrīz puse no desmit populārākajām vietnēm tagad izmanto HTTPS šifrēšanu

Tāpēc ir ļoti svarīgi izmantot sava veida drošību. Sucuri ir lieliska vietņu aizsardzības vietne, kas palīdzēs novērst dažādu veidu uzbrukumus jūsu vietnē. Datorurķēšana var izraisīt virkni problēmu, kas var ietekmēt vietnes SEO, un, lai neļautu tam visam notikt, ir ļoti svarīgi izmantot labu drošību..

Izejošo saišu kvalitāte un atbilstība

Jūsu lapā jābūt saitēm, kas atbilst jūsu saturam. Saitēm vajadzētu novest pie vietnēm, kurām ir autoritāte un kurām meklētājprogrammas uzticas. Turklāt šīm vietnēm vajadzētu būt saistītām ar nišu, nevis tikai slaveniem emuāriem vai ziņu vietnēm.

Optimizējiet kopējo saišu struktūras ierobežojumu 2-3 saišu saites rakstā, kas saistīts ar attiecīgajām emuāra ziņām

Izejošo saišu skaits

Liels saišu skaits, kas ved uz zemāka līmeņa domēnu vietnēm, var izskatīties ēnas. Jūs varat parādīties kā bezmaksas emuāri, kuru galvenais mērķis ir iegūt saišu sulu. Saites sula ir termins, kas raksturo vietnes pozitīvo vērtējumu no saites uz citu vietni. Citiem vārdiem sakot, jūs varētu radīt nevajadzīgas aizdomas un sākt zaudēt autoritāti, jo pārāk daudz jūsu izejošo saišu ved uz visu veidu dažādām vietnēm. Augstākā līmeņa domēnu sarakstu var atrast vietnē Piešķirto vārdu un numuru interneta korporācija (ICANN).

Salauztas saites

Saturs veido saziņas līniju starp jums un jūsu klientu. Efektīva komunikācija palielinās klientu noturību par 88% un zīmola atpazīstamību – par 87%
Pievienojiet saites

Saliktās saites nevienam nedod labumu, tāpēc jums katru nedēļu jāpārbauda saturs, lai pārliecinātos, vai jūsu saites darbojas pareizi, vai arī tās jāaizstāj, ja tās nav.

Pievienojiet saites

Kopumā saistītajām saitēm nevajadzētu negatīvi ietekmēt jūsu vietni. Bet, ja lielākā daļa jūsu lapu saišu ir saistītas ar filiālēm, Google var sākt jūs rūpīgāk uzraudzīt, lai pārliecinātos, ka jūsu vietne atrodas ne tikai filiāļu vajadzībām un ka tā piedāvā vairāk nekā tikai pamata, zemas kvalitātes saturu.

Gramatika un pareizrakstība

Diezgan acīmredzams padoms, bet, lai būtu pārliecināts, tas ir pieminēšanas vērts. Ja jums ir kļūdas gramatikā un pareizrakstībā, jūs saņemsiet negatīvus punktus.

Faktiski 90 procenti no desmit populārākajām vietnēm optimizācijas stratēģiju ietvaros izmantoja mezettaustiņus un 80 procenti savā saturā izmantoja H1 tagus.

Aizzīmes un cipari

Šie strukturālā satura rīki palīdz radīt labāku lietotāja pieredzi. Ja jūsu saturs tiek sadalīts mazākās un jēgpilnās daļās, lasītājiem būs vieglāk to saprast. Tāpēc saraksti un aizzīmju punkti tiek minēti kā pozitīvs vērtēšanas faktors.

Noderīgs papildu satursVidējais vietrāžu URL atlēcienu līmenis meklēšanas rezultātu pirmajā lapā ir 46%

Vēl viens labs faktors ir noderīgs saturs. Skaidrības labad jāpievieno kaut kas, kas palīdz lietotājiem, kuri lasa vai skatās jūsu saturu. Piemēram, ja jūs rakstāt par finansēm un valūtām, valūtas konvertētāja rīka pievienošana, ko lietotāji var izmantot uz vietas, būtu noderīga satura veids, kas liek jums pakāpties augstāk.

Multivide

Attēli, video, infografikas, slaidrādes un citi multivides veidi var darboties kā kvalitātes ranga signāli, ja vien tie ir atbilstoši un tos izmanto apmeklētāji.

URL garums

Pārmērīga defise URL vietrāžos URL var tikt uzskatīta par surogātpastu, tāpēc ieteicams pēc iespējas ievērot piesardzību un ierobežot defisi. Brent Carnduff iesaka, rakstot URL, to padarīt 3–5 vārdus, kas atdalīti ar defisi (-), nevis pasvītrojumu (_)

To apstiprināja nevajadzīgi gari vietrāži URL negatīvi ietekmēs jūsu redzamību, tāpēc esiet tikai uzmanīgs.

URL ceļš

Vēlams īsāks URL. Jums tas nav jānovelk galējībai, un, ja jūsu URL jau ir mazāks par 50–60 rakstzīmēm, par to nemaz neuztraucieties. Bet, ja jums ir vietrāži URL, kuru skaits pārsniedz 100 rakstzīmes, iespējams, ir iespēja tos pārrakstīt un iegūt vērtību. Īsākus URL ir vieglāk parsēt, kopēt un ielīmēt, kopīgot sociālajos saziņas līdzekļos un iegult

Par to nav par ko satraukties, jo tam ir ļoti maza ietekme, taču, ja jūsu lapa ir tuvāk jūsu mājas lapai, iekšējo saišu vietnē terdy.dy.ms, tā var nedaudz palielināties. Ņemiet vērā, ka jums nevajadzētu ļaut katrai saitei uz jūsu mājas lapu un otrādi, jo tā būtu jārezervē tām jūsu vietnes lapām, kurām, jūsuprāt, ir vislielākā vērtība. Tāpēc izvēlieties dažas lapas ar izņēmuma saturu, kurām var piekļūt no mājas lapas, un pārliecinieties, ka arī cits mazāk populārs saturs dabiski novirza uz šīm lapām. Ja pārmērīgi izmantojat iekšējās saites, tas var kaitēt jūsu ranžēšanai, bet prasmīga to izmantošana jums parādīs dažus punktus.

Atsauces un avoti

Kad jūs citējat atsauces un avotus, kā jūs to darītu pētniecības darbā, tas liecina par kvalitatīvu saturu un labu ranga faktoru. Tāpat kā citu izejošo saišu gadījumā būtiska ir atbilstība un kvalitāte.

Ārpuslapas SEO

75% SEO ir ārpus lapas, un 25% ir
lapā

Šie ir faktori, kas jums nav tiešā kontrolē, taču tie ietekmē jūsu vietnes autoritāti. Lai izmantotu viņu potenciālu, jums būs jāizmanto noteiktas SEO metodes, par kurām vēlāk runāsim šajā rokasgrāmatā. Pagaidām redzēsim, kādi ir šie ārpus lapas vērtēšanas faktori.

Ienākošo saišu skaits

Ienākošās saites ir saites, kas ved uz jūsu vietni vai tīmekļa lapu. Tā kā viņi nāk no citas vietnes, tos sauc arī par ārējām saitēm. Ņemiet vērā, ka visas saites nav izveidotas vienādas. Daži no tiem ir daudz nozīmīgāki nekā citi. Tomēr katra ienākošā saite ir vērtēšanas faktors, tāpēc to skaits ietekmē jūsu rangu. Bet, ja visi tie nāk no vienas vietnes, tas jums neko daudz nedos, tāpēc jums vajadzētu rūpēties, ka jūs saņemat saites no dažādām vietnēm.

SEO potenciālo pirkumu aizvēršanas koeficients ir 14,6%, savukārt izejošo potenciālo pircēju (piemēram, tiešā pasta vai drukātās reklāmas) aizvēršanas koeficients ir 1,7%.

Ienākošo saišu kvalitāte

Saikņu kvalitāti un saišu vērtību nosaka daudzi faktori, kas tiks apskatīti vēlāk. Kā minēts, dažas saites sniedz vairāk saišu sulas nekā citas, tāpēc, ja iespējams, meklējiet kvalitatīvas saites.

Saites iegūšanas biežums vai ātrumsSEO ārpus lapas ir tikpat svarīgs kā vietnes SEO. Domājot par saišu veidošanu, neveiciet vienkāršu ceļu, bet mēģiniet iegūt saites no grūti pieejamām vietām. Jo grūtāk ir iegūt saiti, jo lielāka vērtība tam ir.

Par to nekas pārāk neuztraucas, jo par saiknes iegūšanas biežumu vai ātrumu, iespējams, tiek sodīti tikai tie, kas maksā par saitēm. Būtībā, ja uz jūsu vietni sāk parādīties pārāk daudz saišu, tā var šķist aizdomīga. Tātad, ja jūs katru dienu sākat iegūt trīs līdz četras saites un tas notiek noteiktā laika posmā, tas var norādīt uz potenciālu problēmu vai arī jūsu vietni var rūpīgāk pārbaudīt.

Enkura teksti

Ja enkura tekstā, kas ir teksts, kas izcelts kā hipersaite, ir atslēgvārds, kuru jūsu lapa vērtē, tad tas būs labs ranga signāls. Atkal kvalitātes saite pati par sevi ir daudz vairāk vērts nekā teksta stiprināšana, tāpēc uztveriet to kā bonusu un nerimsiet to nerimtīgi..

Vietnes optimizācija

mājas lapas optimizācija

globālo lietotāju skaits

Izpētīsim, kas jums jādara, lai optimizētu vietni “pliki kauli” vai, precīzāk sakot, vietni, kurā tajā ir tikpat kā satura. Nepievēršoties šiem aspektiem, visu smago darbu var padarīt bezjēdzīgu.

Mobils draudzīgs

Tā kā ir lietotāji, kas pārlūko tīmekli, izmantojot savus viedtālruņus, tagad vairāk nekā jebkad agrāk vietnes, kuras neatveras vai kurās tiek parādītas kļūdas, kad tām piekļūst, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru, tiek sodītas ranga un autoritātes ziņā. Kā jau minēts iepriekš, SEO process ir paredzēts, lai ikvienam nodrošinātu labākas vietnes, tāpēc, atstājot kvalitatīvu lietotāju pieredzi tiem, kas sērfo ar tīmekli ar tālruni, jūs iegūsit negatīvus punktus..

Ātrs iekraušanas ātrums

Vēl viens pozitīvas lietotāja pieredzes aspekts ir ātrs iekraušanas ātrums. Kamēr jūsu vietne vai tīmekļa lapas tiek ielādētas divu sekunžu laikā, jūsu lietotāji to nemanīs. No otras puses, ja jūsu vietnes ielādēšana prasa pārāk ilgu laiku, var droši teikt, ka lietotāji sāks pamest, jo viņi to uzskatīs par kaitinošu.

48% patērētāju mobilos pētījumus sāk ar meklētājprogrammu

To cilvēku skaitu, kuri apmeklē jūsu vietni un nekavējoties pamet, neveicot nekādas darbības, sauc par atlēcienu līmeni. Augsts atlēcienu līmenis slikti atspoguļos jūsu rangu, tāpēc jūsu interesēs ir pārliecināties, vai jūsu vietne darbojas ātri.

Paredzams, ka CDN tirgus lielums pieaugs no USD 4,95B 2015. gadā līdz USD 15,73B 2020. gadā

Jūsu vietnes ātrums ir atkarīgs no jūsu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja, lietotāja tuvuma serverim, kurā jūsu vietne tiek augšupielādēta, un no motīva, kas tiek izmantots jūsu tīmekļa dizaina procesā. Tātad, lai izveidotu ātrāku vietni un labāku lietotāja pieredzi, jums būs nepieciešams kvalitatīvs tīmekļa mitināšanas pakalpojums un kvalitatīva vietne..

Satura piegādes tīkls

Visā pasaulē ir aptuveni 8,8 miljoni vietņu, kas izmanto satura piegādes tīklus

Mēs esam minējuši servera tuvumu kā vienu no faktoriem, kas ietekmē ātrumu, bet servera tuvums ietekmē arī jūsu vietnes redzamību. Citiem vārdiem sakot, jo tuvāk jūsu potenciālie apmeklētāji atrodas serverim, jo ​​lielāka ir iespēja, ka viņi atklās jūsu vietni un ka jūsu vietne darbosies labi pārlūkošanas sesijas laikā..

No 10 000 vietnēm 48,3% šobrīd izmanto satura piegādes tīklu

Skatīt infografiku >>

Šeit var ļoti palīdzēt satura piegādes tīkls vai CDN. CDN ir paredzēts, lai pārliecinātos, ka jūsu vietne nav ierobežota ar vienu serveri, bet tiek augšupielādēta daudzos citos serveros visā kontinentā vai pasaulē.

Tā kā jūsu vietne ir visuresoša, jūs uzlabojat tās redzamību, un lietotājiem no attālākām vietām var būt tāda pati gandarījuma pieredze kā tiem, kas atrodas jūsu tuvumā. CDN ir pakalpojums, ko parasti piedāvā jūsu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, tāpēc, kad jūs meklējat kvalitatīvu tīmekļa mitināšanu, jums vajadzētu arī pajautāt par viņu CDN pakalpojumu un par to, kurās vietās tie atrodas.

Kad jums ir vietne ar ātru motīvu, kas ir pilnībā optimizēta visām ierīcēm, un vietni daudzos serveros ir augšupielādējis kvalitatīvs tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, varat pāriet pie nākamās darbības.

Klasifikācijas signāli

sarindošanas signāli

Meklētājprogrammas nosaka jūsu rangu, pamatojoties uz ranžēšanas signāliem. Mēs pieminējām dažus no šiem signāliem iepriekšējā rindkopā: ātrums un mobilajām ierīcēm draudzīga optimizācija. Tomēr, lai pakāptos augstāk, jums ir nepieciešams arī mērķis vai, precīzāk sakot, konkrēta niša, kurā vēlaties tikt ierindā.

Šīs nišas vai kategorijas tiek apzīmētas ar atslēgvārdiem, tāpēc SEO ļauj jums tikt sarindotiem pēc noteiktas kategorijas, izmantojot atbilstošus atslēgvārdus vai atslēgvārdu frāzes. Citiem vārdiem sakot, jums jāizveido savi vērtēšanas signāli, lai jūs varētu sarindot atbilstoši mērķim (suņu barība, nekustamais īpašums, veselība, vingrinājumi utt.). Šeit mēs izpētīsim, kādi ir atbilstošie rangu signāli, un apspriedīsim, kā tos izveidot.

LIELS NOSAUKUMA ATSLĒGS – sākumā jābūt vissvarīgākajam atslēgvārdam, kam seko otrais svarīgākais, pēc tam beidzot jūsu firmas nosaukums

Meta tagi

Ikreiz, kad savā vietnē augšupielādējat video, fotoattēlu vai rakstu, jums tiek lūgts aizpildīt Meta birka kaste. Šeit jūs galvenokārt izmantojat vārdus, lai aprakstītu augšupielādēto saturu, un šajos vārdos jāiekļauj atslēgvārds vai atslēgvārdu frāzes, kurām vēlaties, lai šis saturs tiktu sarindots.

Garums: virsraksta tagiem jābūt 50–60 rakstzīmju garumā, ieskaitot atstarpes

Atslēgas vārdi nosaukumā

Nosaucot savu saturu, jums jāizmanto atslēgvārda frāze vai atslēgvārds, kas ir jūsu galvenais mērķis. Tādā veidā meklētājprogramma uzzinās, ka saturs ir par izvēlēto atslēgvārdu vai ir ar to saistīts.

Nekopējiet nosaukuma tagus: katrai lappusei tie jāraksta atšķirīgi. Nelietojiet reproducēt savu virsrakstu tagus, tas negatīvi ietekmēs jūsu meklēšanas redzamību

Apakšvirsraksti

Apakšvirsraksti var saturēt arī atslēgvārdus, atslēgvārdu sinonīmus vai citus ar tēmu saistītus vārdus. Tie nav tik ietekmīgi kā iepriekš minētie signāli, tāpēc nav vajadzības miesāt jūsu saturu tikai tāpēc, lai iegūtu nelielus pozitīvus punktus.

Vietnes nosaukumsPadariet to atbilstošu: nosaukuma tagiem precīzi jāapraksta lapas saturs

Jūsu vietnes domēna nosaukums un URL tiek skaitīti arī kā ranžēšanas signāli. Ja jūs joprojām neesat nosaukusi savu vietni, noteikti apsveriet tā nosaukumā izmantot atslēgvārdu vai kaut ko ar nišu saistītu. Piemēram, tādi nosaukumi kā GoodReads, BookDepository, FirstSiteGuide utt. Ir lieliski vietņu nosaukumi; tie ir pašsaprotami, un viņiem ir atslēgvārds, kuru viņi vēlas novērtēt.

Protams, ja jums jau ir vietne vai ja jums ir prātā cits nosaukums, nav iemesla no tā atteikties. Vietnes nosaukums nav ranga signāls, kam būs būtiska loma ranžēšanas procesā, tāpēc droši nosauciet savu vietni kā vēlaties.

Lietotāja pieredze

Padariet savu virsrakstu (tagu h1) atšķirīgu no nosaukuma taga: Šī ir vēl viena iespēja mainīt jūsu lapas atslēgvārdu frāzes un palielināt tā parādīšanās iespējas dažādiem meklēšanas nodomiem.

Tiek uzraudzīta arī lietotāja pieredze un reklāmguvumu līmenis, tāpēc jums ir jāizveido saistošs saturs lietotājiem un jāpārliecinās, ka viņi kļūst par dalībniekiem, kuri saturu koplieto, komentē un viņiem patīk, vai arī viņi kļūst par maksājošiem klientiem..

Tagad mēs rūpīgāk pievērsīsimies satura jautājumam un sniegsim piemēru tam satura veidam, kam ir augsta līmeņa vērtība.

Satura kvalitāte

Kvalitatīvs saturs

Visā rokasgrāmatā kvalitatīvs saturs tika minēts kā svarīgs un būtisks elements, tomēr mēs nekad precīzi nedefinējām, ko nozīmē kvalitatīvs saturs. Kad lasāt par satura izveidi, pamanīsit, ka cilvēki saka, ka saturam jābūt unikālam, saistošam un saprotošam – un tam ir svarīgs arī vārdu skaits.

Iemesls, kāpēc nevarat atrast konkrētus ieteikumus, ir tas, ka jums ir jāizveido kaut kas specifisks nišai. Piemēram, saistošs saturs dārzkopības padomiem ievērojami atšķiras no piesaistošā satura spēļu padomos.

Satura mārketinga līderi vietņu trafiku piedzīvo 7,8 reizes vairāk nekā vadītāji

Satura iesaistīšana nozīmē, ka tas var sniegt to, ko no lasītājiem sagaida. Tātad, ja jūs kaut ko veidojat izklaidei, tai jābūt izklaidējošai, un, ja veidojat apmācības, tām jābūt precīzām, vienkāršotām un nekādā gadījumā neviennozīmīgām. Tāpēc cilvēki uzstāj, ka kā sava satura sastāvdaļa ir jāizmanto augstas kvalitātes fotoattēli, videoklipi vai infografika, jo ir vieglāk sniegt piemērus un demonstrēt koncepcijas, izmantojot vizuālos palīglīdzekļus..

Runājot par vārdu skaitu, jūs droši vien esat dzirdējuši, ka rakstītajam saturam vajadzētu būt aptuveni no 1500 līdz 2000 vārdiem. Tomēr galvenokārt jūsu saturam ir jābūt saprotošam, un lielāks vai mazāks vārdu skaits nenosaka tā saprašanos.

61% cilvēku labāk jūtas uzņēmumā, kas piegādā pielāgotu saturu un, visticamāk, pērk no šī uzņēmuma

Jūs varat uzrakstīt 2000 vārdus un pateikt gandrīz neko, vai arī varat sniegt daudz vērtīgas informācijas, izmantojot tikai 500 vārdus. Vislabākais padoms attiecībā uz rakstisko saturu ir izvēlēties tēmu, kurā jūs varat sniegt padziļinātus padomus un radīt kaut ko nozīmīgu, kas pārsniegs 1500 vārdu skaitu.

Tagad paskaidrosim, ko nozīmē unikālais saturs. Unikāls nenozīmē, ka tam ir jābūt pilnīgi atšķirīgam, jo ​​ir arī citas vietnes, kas atrodas tajā pašā nišā kā jūs, un tām noteikti jābūt pārklājošam saturam. Unikālo saturu var definēt arī kā 2X vai 10X saturu, kas būtībā ir divreiz vai pat 10 reizes labāks saturs nekā jebkas cits internetā par šo tēmu..

38% tirgotāju publicē saturu nedēļā vai biežāk

Varat arī izvēlēties citu pieeju, lai padarītu savu saturu unikālu. Būtībā jūs izmantojat esošo informāciju un veidojat uz tās saturu. Piemēram, daudzās vietnēs tiek pārskatītas filmas, piemēram, IMDb un Rotten Tomatoes. Nākamais loģiskais solis ir izveidot šo vietņu klasifikācijas sistēmu un sniegt lietotājiem informāciju par avotu un pārskatu ticamību un kvalitāti..

Tas aptuveni attiecas uz kvalitatīvas tēmas kritērijiem, taču atcerieties, ka kvalitatīvs saturs nenozīmē, ka tas ir optimizēts, tas nozīmē tikai to, ka saturs ir vērtējams kā rangs. Tātad, kā meklētājprogrammas vērtē jūsu saturu?

Atslēgas vārdi un tēmas atbilstība

Atslēgvārdu un tēmu atbilstība

Acīmredzot atslēgvārdi joprojām ir svarīgi, jo tie ir ranga signāli. Diemžēl vienā brīdī viņu nozīme tika uzsvērta tiktāl, ka cilvēki pārstāja radīt kvalitatīvu saturu. Viņu vietnēs galvenā uzmanība tika pievērsta lielam atslēgvārdu blīvumam, un viņiem bija atsevišķas lapas, kurās tika sarindoti konkrēti atslēgvārdi vai atslēgvārdu frāzes.

Tādēļ Google mainīja savu algoritmu, lai neļautu cilvēkiem savā vietnē izveidot surogātpastu. Tika izveidoti tādi atjauninājumi kā Hummingbird, Penguin un Panda, lai nodrošinātu, ka atslēgvārdi ir saistīti ar tēmas atbilstību. Jaunākais Google arsenāla izdevums ir RankBrain, kas uzlabo lietotāju pieredzi, mērķējot uz meklētāja nodomu.

Veiksmīga SEO atslēga ir koncentrēšanās uz ilgtermiņa atslēgvārdiem, kuriem vēlaties būt virs šiem meklēšanas rezultātiem, jo ​​pat ja jums ir tūkstošiem pat miljonu sociālo mediju, tas joprojām nebūs tik efektīvs kā augsta ranga vieta SERP jūsu mērķa atslēgvārdiem.

Lai izvairītos no neskaidrībām, iedziļinoties detalizēti par to, kā darbojas katrs no šiem atjauninājumiem, mēs koncentrēsimies tikai uz to, kā viņu darbībām vajadzētu ietekmēt jūsu satura veidošanas procesu. Mēs runāsim par atslēgvārdiem, atslēgvārdu blīvumu, tēmu piemērotību un rangu veidošanas grūtībām.

Atslēgas vārdi un atslēgvārdu frāzes

Atslēgvārdi un atslēgvārdu frāzes ir vienkārši veids, kā sākt klasificēt noteiktu kategoriju. Mūsdienās nav iemesla būt saturam ar augstu atslēgvārdu blīvumu, viss, kas jums jādara, ir tikai pieminēt tos nosaukumā un tagos un pārliecinieties, vai pāris reizes tie tiek dabiski izmantoti visā tekstā.

Uzņēmumi, kuriem ir spēcīgs atslēgvārds uzņēmuma nosaukumā, ir 1,5 vietas augstākas nekā tad, ja nosaukumā nav atslēgvārdu

Atslēgvārdu blīvums

Nav precīza procentuālā daudzuma, kāds būtu dabiskais atslēgvārdu blīvums. Vienkārši neveidojiet saturu tur, kur jūsu atslēgvārds ir piespiests; ja jūs varētu pieminēt vienu atslēgvārdu vai frāzi 6–8 reizes tekstā, kurā ir 1500 vārdu, tas būtu lieliski.

Mūsdienās dažām tīmekļa vietņu tēmām ir arī iebūvēts SEO rīku komplekts, kas ļauj pārraudzīt jūsu izmantotos atslēgvārdus. Viņi arī signalizē, ja esat pārmērīgi izmantojis savu atslēgvārdu vai arī neesat to pietiekami izmantojis. Vēl viens padoms, ja jūsu saturs šķiet dabisks, jums jāizmanto arī atslēgvārdu sinonīmi.

Ja darbojaties vienā ģeogrāfiskā atrašanās vietā, ieteicams apsvērt iespēju pievienot atslēgvārdus, kas balstīti uz atrašanās vietu, visām savām lapām, jo ​​trafiks no citām vietām jums nepalīdzēs ļoti palīdzēt..

Tēmai atbilstošie atslēgvārdi

Papildus jūsu atslēgvārdiem meklētājprogrammas sagaida, ka jūs izmantosit tā sauktos “ar tēmu saistītos” atslēgvārdus. Tā kā meklētājprogrammas nevar novērtēt jūsu saturu tāpat kā cilvēki, viņi mēdz salīdzināt jūsu saturu ar esošo saturu augsta domēna vietnēs.

72% klientu, kuri veica vietējo meklēšanu, apmeklēja veikalu piecu jūdžu attālumā

Būtībā tikai viena noteikta atslēgvārda izmantošana padara to bezjēdzīgu, jo, lai tas būtu patiesi efektīvs, tam ir jābūt pareizajai videi. Turklāt ir divu veidu ar atslēgvārdiem saistīti atslēgvārdi: tie, kas tiek izmantoti nišām specifiskās vietnēs, un tie, kas tiek izmantoti parastajā vietnē, kā arī konkrēts atslēgvārds..

Piemēram, ja vēlaties atzīmēt terminu “nekustamais īpašums”, ir vārdi, kas tiek izmantoti nekustamā īpašuma vietnēs, un vārdi, kas atrodami vietnēs ar vispārīgām tēmām. Vislabākais ir jūsu tekstā izmantot abus ar tēmu saistītos atslēgvārdus.

9 labākie atslēgvārdu izpētes rīki, kā atrast pareizo Atslēgvārdi SEO

Ranking grūtības

Ir arī vērts pieminēt, ka, ierakstot vēlamo atslēgvārdu, jūs varat lejupielādēt un iegādāties dažādus rīkus, kas var analizēt lapas tekstu, vai rīkus, kas var sniegt dažādus ar tēmu saistītus atslēgvārdus. Šos rīkus jau izmanto SEO uzņēmumi, kas ir viens no iemesliem, kāpēc process tiek uzticēts tiem; jūs saņemat visus labākos rīkus un ekspertu atzinumus – un ietaupāt daudz laika.

Ranking grūtības

Visbeidzot, katram atslēgvārdam ir sarežģītības pakāpes noteikšanas elements. Daži atslēgvārdi ir spēcīgi, un tāpēc liela daļa vietņu jau tos vērtē. Šajā gadījumā būs grūti pārspēt viņus, ja jūs tikko sākat darbu. Citiem vārdiem sakot, jums rūpīgi jāizpēta atslēgvārda stiprums un tā ranžēšanas grūtības – un jānosaka, kādi rīki ir pieejami, lai palīdzētu jums pabeigt šo procesu.

Saites vērtība

Saites vērtība

Kad esat izveidojis ātru un optimizētu vietni ar kvalitatīvu saturu ar pareizajiem atslēgvārdiem un atbilstību, jums ir jāstrādā pie saitēm, gan ārējām, gan iekšējām, gan sekojošām (saitēm, kas ņem vērā jūsu lapas rangu), gan nesekojošām (saitēm). kas netiek ņemti vērā lapu ranžēšanā, piemēram, reklāmas vai saites, kas sniegtas lasītāju komentāros). Atkal viss tiks paskaidrots, bet saišu pamatmehānisms ir tāds, ka, jo vairāk jums ir saišu, kas ved uz jūsu vietni vai noteiktu vietnes lapu, jo vairāk tā autoritāte pieaugs..

Protams, saites vērtību ietekmē arī citi faktori. Bez tiem sistēma būtu viegli manipulējama, un jūs principā varētu maksāt par savu rangu vai iegādāties saites, kas nav tas, ko meklētājprogrammas vēlas, lai jūs darītu.

70% no saitēm, uz kurām noklikšķina meklēšanas lietotāji, faktiski ir organiskas

Enkura teksts

Enkura teksts var palielināt jūsu saites vērtību, taču tas neko nenozīmē. Ja saitē, kas ved uz jūsu lapu, ir informācija, kas attiecas uz jūsu lasītāju, bet teikumā nevar dabiski ievietot vēlamo enkura tekstu, aizmirstiet par to. Vienmēr ir labāk iegūt saiti neatkarīgi no tās enkura teksta, nekā nevajadzīgi spinēt tēmu tikai tāpēc, lai jūs varētu iegūt vēlamo rindu ar tajā esošo atslēgvārdu. Būtībā enkura tekstu skatiet kā nelielu papildinājumu jūsu saites vērtībai, bet ne kaut ko tādu, kas jums būtu jāpiešķir prioritāte.

75% lietotāju nekad neveic ritināšanu pa meklēšanas rezultātu pirmo lapu

Lapas rangs un vietnes pilnvaras

Tas ir ārkārtīgi svarīgs faktors. Lapas rangs un vietnes pilnvaras būtiski ietekmē saites vērtību. Augsti vērtētas vietnes un lapas ir uzticamākas, tāpēc ārējās saites, kas nāk no šīm vietnēm, piešķir jūsu vietnei un saturam lielāku autoritāti..

Kā norāda Google meklēšanas kvalitātes vecākais stratēģis Andrejs Lipattsevs, augstas kvalitātes saturs un saišu veidošana ir divi vissvarīgākie signāli, ko Google izmanto, lai jūsu vietni klasificētu meklēšanai

Ienākošo saišu atbilstība

Vietnei, kurā ir saites uz jūsu vietni, jābūt aktuālai un atbilstošai jūsu saturam. Piemēram, ienākošajai saitei no emuāra, kas saistīts ar grūtniecību, uz jūsu emuāru nav tik lielas vērtības kā ienākošajai saitei no emuāra, kas saistīts ar tehnoloģiju, spēlēm vai lietotni. Būtībā abām vietnēm ir jābūt dabiskai saitei, ja ārējās saites jāuzskata par vērtīgām.

Seko vs neseko

Populārākie SEO lietotāji uzskata, ka vissvarīgākais ranga spēka avots ir ārējās saites

Lai izveidotu autoritātes punktus, sekojiet saitēm uz attiecīgajām vietnēm. Neizsekojiet saitēm, piemēram, saitēm reklāmās vai saitēm uz saturu, kuru nevēlaties atbalstīt. Neuzņemiet vērā jūsu vietnes rangu. Tomēr būtu nepareizi uzskatīt, ka jums nav vajadzīgas nekādas saites. Vietnes, kurās nav norāžu uz saitēm, parasti ir uzticamākas; nav citu motīvu, tāpēc parasti informācija par šīm vietnēm ir patiesāka.

Pat ja saites nerada ranžēšanas punktus, tās joprojām var būt dzīvotspējīgs vietņu apmeklētāju avots. Ja jūsu mērķauditorija lasa noteiktu emuāru un šim emuāram nav saites, kuras jāievēro, jums joprojām jāmēģina tās ievietot. Saites nodrošinās lielāku datplūsmu uz jūsu vietni, un tas pats par sevi ir liela vērtība.

Ārējs vai iekšējs

Ārējās saites pāriet “saišu sula” (ranžēšanas vara) atšķirīgi nekā iekšējās saites, jo meklētājprogrammas tos uzskata par trešo personu balsojumiem

Ārējās saites rada daudz vairāk autoritāšu nekā iekšējās. Tomēr iekšējās saites ir labas, un, ja jūs piedāvājat saites uz vērtīgu papildu lasāmvielu, cilvēki pavadīs vairāk laika jūsu vietnē. Tas arī palīdzēs jums iegūt pozitīvus punktus autoritātes ziņā.

Citas saites lapā

Jūsu vērtējums un saturs tiek novērtēts arī, pamatojoties uz jūsu izmantotajām saitēm. Ja jūs izmantojāt augstākas varas iestādes vietnes, kas ir uzticami avoti vai kas ir labs turpmākais lasījums, tā pozitīvi atspoguļosies jūsu lapā. Tāpēc neveidojiet saiti uz vietnēm, kas ir apšaubāmas, vai paļaujieties tikai uz iekšējām saitēm.

SEO paņēmieni

Patiesību sakot, saites vērtība ir interesanta tēma, un ir pieejama daudz vairāk informācijas. Būtu prātīgi veikt papildu pētījumus par šo tēmu, tiklīdz jūs sapratīsit SEO pamatus.

SEO paņēmieni

Tagad, kad jums ir ideja par to, kā darbojas SEO, un kas var palīdzēt uzlabot jūsu vietnes redzamību, mēs varam risināt jautājumu par SEO paņēmieniem. Tālāk ir aprakstīti vienkāršie pamati, kas jādara katru mēnesi, lai autoritātei būtu pastāvīga un dabiska izaugsme.

Emuāri

81% uzņēmumu emuārus uzskata par nozīmīgu sava biznesa priekšrocību

Mēs esam minējuši satura, piemēram, videoklipu, rakstu un infografikas, nozīmi. Ja jūsu vietnē ir emuāra sadaļa, jums ir iespēja pastāvīgi un dabiski pievienot būtisku saturu. Tas var kalpot arī kā lieliska vieta vietņu apmeklētājiem, lai iegūtu jūsu nišai atbilstošu informāciju, un citas emuāru veidošanas platformas var novest pie jūsu emuāra.

Uzņēmumi ar aktīviem emuāriem ģenerē par 55% vairāk vietņu apmeklējumu, par 97% vairāk saišu uz viņu vietnēm, un viņu lapas tiek indeksētas par pēriena 434% biežāk

Varat augšupielādēt jaunus videoklipus, tekstu, attēlus un infografiku un vēlāk kopīgot šo saturu sava sociālā tīkla lapās, lai vairāk cilvēku to varētu pārbaudīt. Neaizmirstiet pienācīgi optimizēt šos materiālus ar metatagiem.

Ja jūsu vietnes galvenajā lapā ir video, 53% ir lielāka iespējamība, ka tā tiks parādīta Google 1. lapā

Ja cilvēki kā attēla daļu izmanto attēlus vai video vai kaut ko citu, kas nāk no jūsu vietnes, jūs iegūsit arī vērtīgas saites uz jūsu vietni. Satura veidam ir maza atšķirība, ja jūsu vietnes raksts, attēls vai video tiek piesaistīts kā daļa no cita raksta augstas autoritātes platformā. Sekojošā saite ir sekojošā saite, un tā vienmēr veicinās jūsu vērtējumu.

Izmantojot vienu attēlu saturā, meklētājprogrammu klasifikācija palielināsies

Viesu ziņas

62% B2B tirgotāju un 51% B2C tirgotāju ir optimizējuši savus emuārus mobilajām ierīcēm, lai uzlabotu SEO

Ir noderīgi atrast autorus vai kļūt par autoriem citās emuāru veidošanas platformās, lai iegūtu vairāk ārējo saišu. Meklējiet emuārus, kuru niša ir līdzīga jūsu vietnei, un lūdziet tur esošos autorus novērtēt jūsu saturu.

Veco emuāra ziņu atjaunināšana un pārpublicēšana ar jaunu saturu un attēliem var palielināt dabisko datplūsmu pat par 111%

Ja viņiem jūsu vietne šķiet iespaidīga, iespējams, viņi vēlēsies to kopīgot ar saviem lasītājiem. Galu galā viņiem jāsniedz lasītājiem kaut kas vērtīgs, jo tieši tāpēc viņu auditorija viņiem uzticas. Turklāt jums būs izdevīgi radīt zināmu emuāru veidotāja ietekmi. Cilvēki jūs pamanīs biežāk, un, kad viņi atpazīs jūsu vārdu un zināšanas, to ir daudz vieglāk pārdot sabiedrībai.

Saskaņā ar ziņojumu “Interneta tendences” balss meklēšana ir palielinājusies līdz 10% no visa meklēšanas apjoma

Piedāvātais saturs

2018. gadā Google visā pasaulē radīja ieņēmumus no 136,22 miljardiem USD no digitālajiem reklāmas ieņēmumiem, kas ir par 23,4% vairāk nekā 2017. gadā.

Tas būtu pārsteidzošs varoņdarbs, ja jūs varētu sazināties ar slavenu ietekmētāju un pārliecināt šo personu parādīt jūsu saturu nākamajā ziņojumā. Tas ir daudz vienkāršāk, ja jums ir sava mērķauditorija, jo tādā veidā jūs varat ievietot ietekmētāju savā saturā pretī, un jūs abi būsiet ieguvēji. Centieties atrast pēc iespējas vairāk ietekmētāju, jo, izmantojot šo pieeju, satiksmes plūsmas pēkšņi palielinās.

64% B2B tehnoloģiju uzņēmumu izmanto SEO, lai palīdzētu tirgot savus produktus, 59% izmanto arī apmaksātu meklēšanu / SEM

SEO nākotne

Kā minēts, SEO ir process, kas joprojām attīstās. Kamēr cilvēki spēs to izmantot un palielināt rezultātu viņu labā, algoritms turpinās uzlaboties. Ir grūti precīzi pateikt, kāda ir nākotne, bet mēs joprojām varam spekulēt ar zināmu precizitāti.

Meklētājprogrammu mārketings (SEM) turpinās tērēt lielāko tiešsaistes izdevumu daļu – 47% jeb aptuveni 14% no visiem mārketinga budžetiem.

Ja kopā izmantojat dabiskās SEO metodes un PPC kampaņu, jūs varat sagaidīt, ka saņemsiet par 25% vairāk klikšķu un 27% lielāku peļņu, salīdzinot tikai ar vienu vai otru

Iespējams, ka nākotnes meklētājprogrammas sniegs mums sīkāku informāciju par to rezultātiem. Piemēram, pēc tam, kad esam meklējuši kaut ko, mēs varētu iegūt diagrammas blakus katram rezultātam, kas saistīts ar nesenajām darbībām. Mēs varētu zināt, cik daudz cilvēku meklēšanā izmantoja precīzus vai līdzīgus vārdus un cik ilgi viņi uzturējās vietnēs, kas parādījās rezultātos. Mēs varētu redzēt, ko citi cilvēki, kas atrodas tajā pašā lapā, rakstīja kā savu meklēšanas vaicājumu.

Ja meklētājprogrammas kļūst modernākas un spēj precīzāk novērtēt saturu, pastāv iespēja, ka atpakaļsaišu vai ārējās saites var zaudēt daļu ietekmes, kādas tām ir šodien. Tāpēc cilvēki tiks stimulēti koncentrēties uz labāka un saistošāka satura izveidi.

ASV izdevumi apmaksātai meklēšanai un organiskai optimizācijai līdz 2019. gadam būs USD 45 miljardi.

SEO rīki varētu arī iegūt stimulu un sniegt lietotājiem plašāku informāciju, kas saistīta ar meklēšanas vaicājumiem. Turklāt tagad ir arvien vairāk balss komandu meklēšanas vaicājumu, kas parasti ievērojami atšķiras no tiem, kurus mēs rakstām. Varbūt būs jauni paņēmieni ranžēšanai, lai atlasītu šāda veida vaicājumus.

Šīs ir tikai dažas spekulācijas tēmas, kuras patlaban apspriež nozare. Mums nākotnē būs jāredz, kā viss notiks.

Secinājums

Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata jums noderēs un ka tā palīdzēs jums saprast, kā darbojas SEO. Protams, tagad lietas ir daudz skaidrākas, taču jums ir arī daudz jaunu jautājumu.

Veiciet to vienu soli vienlaicīgi, un ļoti drīz jūs atradīsit nepieciešamās atbildes. Atcerieties, ka ne visiem šiem jautājumiem ir konkrētas atbildes. Turklāt ir labs iemesls, kāpēc mums nav atļauts pilnībā izprast, kā meklētājprogrammas ranžē saturu. Taču droši var teikt, ka, ievērojot šeit sniegtos padomus, jūs sasniegsit pozitīvus rezultātus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map