Labākās WordPress motīvi

WordPress ir viena no pasaulē visbiežāk izmantotajām platformām vietņu veidošanai. Neatkarīgi no tā, kāda veida vietni vēlaties izveidot, WordPress rīcībā ir visas nepieciešamās funkcijas. WordPress motīvi ir viena no pirmajām lietām, kas jūs ieinteresēs, uzsākot emuāru. Tā kā tie diktē visu emuāra izskatu un izjūtu, ir svarīgi atrast tēmu, kas ir piemērota jūsu vajadzībām un kas patīk gan jums, gan jūsu apmeklētājiem.


Labākās 3 WordPress tēmu vietnes – 2020. gada maijs

IETEICAMA
WordPress logotipsWordPress.org ir bezmaksas WordPress motīvu katalogs no visas pasaulesWordPress.org
studiopress logoStudioPress piedāvā labākās premium tēmas un WordPress mitināšanuStudioPress
eleganto tēmu logotipsElegant Themes ir WordPress tēmas un spraudņu izstrādes līderisElegants motīvi

Motīva izvēle savai WordPress vietnei vai emuāram nav viegls uzdevums, ja vēlaties to darīt pareizi. Tā kā WordPress tēmas izvēle ir izvēle, ar kuru jums nāksies pieturēties daudz laika, mēs iesakām veltīt laiku, pārskatīt viņu demonstrācijas, izlasīt aprakstus un konsultēties ar izstrādātājiem, ja jums jāveic īpaši pielāgojumi.

Tuvāk apskatot WordPress populārākās tēmu vietnes

WordPress.org

WordPress.org mājas lapa

WordPress 2003. gadā sāka Mike Little un Matt Mullenweg. WordPress platforma joprojām ir visplašāk izmantotā CMS, tā ir izvēles platforma vairāk nekā 34% no visām tīmekļa vietnēm, un kā tāda tai bija izstrādāta daudz jaunu tēmu. Ir arī vecas tēmas, kas ir pārveidotas un padarītas vēl pārsteidzošākas.

Der zināt, ka WordPress tēmu dizaineri un izstrādātāji turpināja piegādāt augstas kvalitātes produktus. Pateicoties tam, jūs varēsit atrast tēmu, kas piemērota jūsu personīgajām un biznesa vajadzībām un mērķiem. Jūs varēsit izvēlēties no dažādām tēmām, sākot no stilīgām un profesionālām līdz vienkāršām un tīrām.

Atbalsts

Ja jums nepieciešams atbalsts, ir oficiāli WordPress forumi, kur varat lūgt palīdzību. Atkal tas viss ir bez maksas, taču atcerieties, ka tas ir kopienas centieni, tāpēc esiet pieklājīgs!

Cenu noteikšana

Visas WordPress oficiālajā tēmu direktorijā esošās tēmas ir pilnīgi bez maksas. Bet vispirms jums ir jāinstalē WordPress jūsu izvēlētajā tīmekļa resursdatorā, lai varētu lejupielādēt bezmaksas motīvus.

Plusi

 • tūkstošiem bezmaksas tēmu
 • motīvus oficiāli apstiprina WordPress un ir droši lietojami
 • motīvi ir saderīgi ar WordPress spraudņiem

Mīnusi

 • netiek atbalstītas bezmaksas tēmas
 • ne visas tēmas tiek regulāri atjauninātas

StudioPress

StudioPress mājas lapa

StudioPress ir viens no populārākajiem nosaukumiem, kad domājat par paplašināto WordPress visumu. Tie ir augstākās klases pakalpojumu sniedzēji, kas tika izveidoti 2007. gadā. Mūsdienās viņi apkalpo vairāk nekā 200 000 klientu ar savām modernajām tēmām.

Visas viņu tēmas ir veidotas, pamatojoties uz viņu pašu Genesis motīvu ietvaru, kas padara jūsu vietni ātrāku, drošāku un SEO draudzīgāku. Viņi ir izcili hi-res attēli, un viņu dizains ir savienots pārī ar fontiem, kas galu galā sniegs jums nevainojamu rezultātu. Ir 60 motīvi, no kuriem izvēlēties, un tie visi izskatās savādāk. Viņi visi ir ātri reaģējoši, ātri ielādēti, SEO gatavi un krāšņi nomirst. Un, lai iegūtu glītu dizainu, kodēšana nav jāupurē.

Atbalsts

Atkarībā no tā, kāda ir jūsu finansiālā līdzdalība StudioPress, ir dažādi atbalsta līmeņi. Jums būs jāreģistrējas un jāapstiprina pa e-pastu. Viņiem ir arī zināšanu bāze, FAQ, biļešu sistēma, izglītojoši tīmekļa semināri, ielūgumi uz reģionālajiem semināriem un sanāksmēm, kā arī instrukcijas par katru no tēmām.

Cenu noteikšana

Genesis Framework jums izmaksās 59,95 USD. Tas ļaus jums nedaudz pielāgot motīvus bez kodēšanas un instalēt Genesis bērna motīvus.

Viena tēma jums maksās no USD 99,95 līdz USD 129,95.

Pro Plus visu tēmu pakete jums izmaksās 499,95 USD. Tas nodrošinās jums neierobežotu piekļuvi, kā arī atbalstu un atjauninājumus visām tēmām, kuras izveidojis StudioPress, un tēmām no trešo pušu izstrādātājiem.

Plusi

 • pieejamu universāla Genesis Framework tēma
 • krāšņas daudzas tēmas
 • liels atbalsts un kopiena

Mīnusi

 • lētākas tēmu cenas, ja izmantojat viņu tīmekļa mitinātāju
 • dārgais Design Palette Pro spraudnis
Apmeklējiet StudioPress
Lasīt pārskatu

Elegants motīvi

eleganto tēmu mājas lapa

Eleganti motīvi ir trešo personu WordPress motīvu nodrošinātāji, kas ir gandrīz visu sarakstā. Ja jūs neesat izmantojis viņu pakalpojumus, jūs vismaz par viņiem esat dzirdējis, ja kādreiz esat apmetušies šajā jomā. Ar 85 komandas locekļiem, gandrīz 11 gadu ilgu uzņēmējdarbību un vairāk nekā 600 000 klientu, viņi ir daudz auguši kopš viena cilvēka operācijas, kuru uzsāka Niks Ročs..

Lietu vizuālā puse ir joma, kurā plaukstošas ​​ir elegantās tēmas. Viņu grafika un krāsu shēmas ir lieliski apvienotas, un tas padarīs jūsu acis priecīgas, cik vien iespējams. Jūs varat pastiprināt savu spēli un spēlēt ar Divi veidotāju, kā arī veidot savas lapas no jauna, izmantojot viņu velciet un nometot lapu veidotāju..

Atbalsts

Godīgi sakot, pārbaudot Elegant Motīvus, man nebija vajadzīgs nekāds atbalsts, taču pārskata labad man tas bija jāmeklē. Pieejamas dažas standarta lietas, piemēram, lietotāju forumi, biļešu sistēma un privāti ziņojumi. Viss ir meklējams un sadalīts kategorijās, lai jūs nepazustu.

Cenu noteikšana

Gada pieeja maksā 89 USD gadā. Tas ļauj jums vienu gadu piekļūt visām tēmām, visiem spraudņiem, motīvu atjauninājumiem, augstākās kvalitātes atbalstam un neierobežotai vietnes lietošanai.

Vienreizēja maksa par mūža piekļuvi maksā 249 USD. Tas ļauj jums visu mūžu piekļūt visiem spraudņiem, visām to tēmām, atjauninājumiem mūža garumā, visaugstākajam atbalstam un neierobežotai vietnes lietošanai.

Plusi

 • izcila cena
 • lieliska pielāgošana
 • zvaigžņu grafika

Mīnusi

 • ilgāka WP admin informācijas paneļa ielāde
 • nav modeļa demonstrācijas satura opcijas
Lasīt pārskatu

TemplateMonster

mājas lapas veidne

TemplateMonster ir viens no slavenākajiem vietņu veidņu sniedzējiem pasaules tirgū. Viņi piegādā funkcionālās veidnes kopš 2002. gada. Uzņēmums piedāvā dažādas veidnes, kas atbilst gan iesācēju, gan profesionālu tīmekļa izstrādātāju prasībām..

Viena no šī pakalpojuma sniedzēja priekšrocībām ir dažādiem mērķiem piedāvāto produktu skaits. Jūs varat atrast tūkstošiem gatavu WordPress motīvu, HTML veidnes, e-komercijas un prezentāciju veidnes. Turklāt ir pieejams plašs spraudņu un grafisko vienību klāsts, kuru izmantojat. Ir vērts pieminēt, ka visi produkti ir augstākās kvalitātes un funkcionalitātes. Runājot par veidnēm, tās visas ir atsaucīgas, SEO draudzīgas un saderīgas ar dažādām pārlūkprogrammām.

Atbalsts

Vēl viena uzņēmuma spēcīgā puse ir viņu profesionālais klientu atbalsts. Ekspertu komanda ir pieejama visu diennakti. Turklāt jūs varat lūgt palīdzību, izmantojot dažādus saziņas kanālus. Pašreizējo problēmu ir iespējams atrisināt pa tālruni. Jūs varat izmantot arī biļešu sistēmu vai tiešsaistes tērzēšanu.

Cenu noteikšana

TemplateMonster piedāvā bezmaksas un premium veidnes. Augstākās kvalitātes produktu cenas atšķiras, taču ir diezgan pieņemamas. Piemēram, WordPress motīvs vai HTML veidne var maksāt 75 USD. Ja jums nepieciešama Shopify veidne, cena sākas no 118 USD.

Ja vēlaties ietaupīt naudu un piekļūt dažādiem produktiem, pastāv tāda iespēja kā VIENA dalība. Tas ir galīgais tīmekļa attīstības komplekts, kas ietver dažādas tēmas, veidnes, spraudņus, grafiskus vienumus, atbalstu un mitināšanu. Jums jāmaksā 19 USD mēnesī vai 229 USD gadā. Ir iespēja iegūt piekļuvi Mūža laikā, kas maksā 849 USD.

Plusi

 • dažādu veidņu un citu vienumu klāsts dažādām CMS
 • profesionāls klientu atbalsts, kas ir pieejams visu diennakti

Mīnusi

 • cenas var šķist nedaudz augstas. Tomēr pirktie produkti tiešām ir to cenas vērts

Kā izvēlēties perfektu WordPress motīvu

 • Kas ir WordPress tēma?
 • Bezmaksas WordPress tēmas
 • Premium WordPress motīvi
 • Pielāgotas WordPress motīvi
 • Kā izmantot WordPress motīvu
 • 10 labākās WordPress tēmas 2020. gadā
 • Pilns WordPress tēmu vietņu saraksts
 • Tematisko vietņu salīdzināšanas tabula
 • Secinājums

Kas ir WordPress tēma?

Motīvu grāmata

WordPress tēma ir failu kopums (PHP, JS, CSS, attēli un citi), kas darbojas kopā, lai izveidotu vispārīgu vietnes dizainu un izskatu. Šajos failos ietilpst kods, kas veido jūsu vietnes struktūru, stili, kas padara jūsu emuāru skaistāku, un dažādas iespējas, kas ļauj jums pielāgot vietni, neveicot tiešu sajukumu ar motīvu failiem. Lielākajai daļai WordPress motīvu ir iepriekš noteiktas krāsas, fonti, logrīku atrašanās vietas, lapu veidnes un citi stili un detaļas, kas kopā veido jūsu vietnes izskatu. Un neatkarīgi no aktivizētās tēmas, laba lieta ir tā, ka jūs varat to modificēt pēc savām vēlmēm. Turklāt jūs to visu iegūstat, nezinot, kā kodēt.

Bezmaksas WordPress tēmas

WordPress bezmaksas motīvi
Tā kā WordPress ir atvērtā pirmkoda platforma, tiek sagaidīts, ka tai ir vismaz dažas bezmaksas tēmas. Neuztraucieties; ir vairāk nekā daži. Oficiālajā WordPress krātuvē ir vairāk nekā daži tūkstoši tēmu. Šīs WordPress tēmas ir pilnīgi bez maksas kas nozīmē, ka varat tos instalēt, modificēt un lietot, cik vien vēlaties. Tā kā ir īpaši cilvēki, kas uzrauga repozitoriju un manuāli apstiprina katru WordPress motīvu un tā atjauninājumus, varat būt drošs, ka katrs no viņiem ir pilnībā funkcionējošs un droši instalējams..

No otras puses, ir neskaitāmas vietnes, kas piedāvā bezmaksas motīvus ārpus oficiālā WordPress direktorija. Daži piedāvā vairākus desmitus saišķu tēmu, un daži tikai vienu vai divus veido brīvajā laikā. Atšķirībā no oficiālajā krātuvē esošajām tēmām, jums nevajadzētu akli uzticēties visiem avotiem internetā. Tāpēc esiet ļoti uzmanīgs, lejupielādējot jebko ārpus oficiālās WordPress.org vietnes.

Premium WordPress motīvi

Premium WordPress motīvi

Lai gan bezmaksas WordPress tēmai nav nekas slikts (un noteikti ir daži pārsteidzoši, kas noteikti ir jāatrod), ir labi zināt, ka ir arī vairāk nekā tikai daži izcili motīvi. Atšķirībā no bezmaksas tēmām, jums ir jāmaksā par premium produktu. Atkarībā no izstrādātāja, klientiem ir jāmaksā vienreizēja maksa (parasti maksa ir līdz USD 150, ja vidējā maksa ir aptuveni 59 USD) vai jāabonē mēneša / gada dalība, lai izmantotu konkrētu preci. Parasti, maksājot ikmēneša maksu, jūs varēsit piekļūt desmitiem premium produktu (motīvi un spraudņi). Bet tas ir kaut kas atkarīgs no katra motīvu piedāvātāja / veikala.

Premium WordPress tēmām ir viena svarīga priekšrocība – profesionāls atbalsts. Tas nozīmē, ka jūsu rīcībā ir dizaineri un kodētāji, kuri ir izstrādājuši šo īpašo tēmu. Ja kaut kas nedarbojas vai ir kaut kas, ko vēlaties mainīt, un jūs vienkārši nezināt, kā to izdarīt, vienmēr varat paļauties uz profesionālu atbalstu. Tas ir kaut kas, par ko jūs varat aizmirst, strādājot ar bezmaksas tēmām, jo ​​atbalsts tām balstās uz principu “ja kāds palīdz lieliski, ja ne lieliski arī”.

Pielāgotas WordPress motīvi

pielāgotas tēmas

Ja vēlaties unikālu WordPress motīvu, ir arī citas iespējas, kuras jums vajadzētu apsvērt. Tā kā gan bezmaksas, gan premium motīvi ir pieejami ikvienam, kurš tos lejupielādē vai par tiem maksā, iespējams, ka kādam citam būs tieši tāda pati vietne kā jūsu. Ja tas kaut kas traucē jums vai jums vienkārši ir jābūt dažiem unikāliem elementiem un funkcijām, kuras nevarat atrast esošajās tēmās, varat nolīgt profesionālu izstrādātāju..

Pēc sarunas ar izstrādātāju un parādot viņam to, kas jums ir nepieciešams un patīk, viņš var izveidot pielāgotu WordPress motīvu tieši jums. Lai gan tas ir vilinoši, ņemiet vērā, ka pielāgotas tēmas izstrāde ir ļoti dārga un ka jūs varat viegli iztērēt dažus tūkstošus dolāru tikai vienai tēmai.

Kā izmantot WordPress motīvu

Lai instalētu, mainītu vai izdzēstu WordPress motīvus, dodieties uz vietni Izskats -> Motīvi no administratora informācijas paneļa izvēlnes.

Lapas augšdaļā ir skaitlis, kas parāda, cik daudz WordPress motīvu esat instalējis. Tieši blakus šim numuram varat atrast saiti jaunas motīva pievienošanai. Blakus ir meklēšanas lodziņš, kas ļauj atrast jebkuru vienumu pēc tā nosaukuma vai jebkuras citas detaļas.

WordPress motīvi

Zemāk WordPress uzskaitīs visas tēmas, kuras jums šobrīd ir jūsu vietnē. Pirmais būs tēma, kas šobrīd ir aktīva jūsu emuārā. To var redzēt no apakšā esošās tumšās joslas, kas jums norāda, kura tēma ir aktīvā. Ja novietosit peles kursoru virs tā paša lodziņa, varēsit apskatīt sīkāku informāciju par to un noklikšķināt uz pielāgošanas pogas, kas atvērs pielāgotāju.

Ja jūsu vietnē ir kādi citi motīvi, tie tiks uzskaitīti aiz aktīvās. Novietojot kursoru virs jebkura no tiem, WordPress atklās pogas “Informācija par tēmu”, “Aktivizēt” un “Tiešsaistes priekšskatījums”..

Noklikšķinot uz pogas “Detalizēta informācija par tēmu”, jūs varat apskatīt vairāk informācijas (ekrānuzņēmums, motīva nosaukums, tā izstrādātājs, apraksts un tagi). Apakšā ir arī sarkana dzēšanas poga, kas ļauj pilnībā noņemt motīvu no vietnes. Tā kā, izdzēšot motīvu, jūs nezaudēsit saturu, droši noņemiet tos, kurus neizmantojat.

Pirms motīva aktivizēšanas apskatiet priekšskatījumu, noklikšķinot uz pogas “Live Preview”. Pēc tam WordPress atvērs jūsu mājas lapu, ielādējot jaunos failus. Šādi izskatīsies jūsu vietne, ja izvēlēsities šo konkrēto tēmu. Ja jums tas patīk, dodieties atpakaļ un noklikšķiniet uz pogas “Aktivizēt”. Kopš tā brīža visi, kas apmeklē jūsu vietni, redzēs jauno dizainu darbībā.

10 labākās WordPress tēmas 2020. gadā

WordPress tēmas

Laikraksts

Izstrādāja TagDiv

Saņemt mitināšanu / Vairāk informācijas

Laikraksts

Laikraksts ir populāra ziņu WordPress tēma, kurai ir atsaucīga, lietotājam draudzīga saskarne. Tas ir universāls un pilnībā pielāgojams priekšpusē. Unikālas demonstrācijas, stilīgas dizaina veidnes un premium logrīki ir tikai dažas no tā spēcīgajām īpašībām.

Divi

Izstrādāja Elegants motīvi

Saņemt mitināšanu / Vairāk informācijas

divi

Divi ir vairāk nekā tikai WordPress tēma, tā ir pilnīgi jauna vietņu veidošanas platforma, kas standarta WordPress ziņu redaktoru aizstāj ar ievērojami izcilu vizuālo redaktoru. To var izbaudīt gan dizaina profesionāļi, gan jaunpienācēji, dodot jums iespēju radīt iespaidīgus dizainus ar pārsteidzošu vieglumu un efektivitāti.

Genesis

Izstrādāja StudioPress

Saņemt mitināšanu / Vairāk informācijas

ģenēze

Genesis Framework dod jums iespēju ātri un viegli izveidot neticamas vietnes, izmantojot WordPress. Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs vai pieredzējis izstrādātājs, Genesis nodrošina drošu un meklētājprogrammām optimizētu pamatu, kas WordPress ved uz vietām, kur jūs nekad nedomājāt, ka tā varētu nokļūt.

Hestija

Izstrādāja TēmaIsle

Saņemt mitināšanu / Vairāk informācijas

Omega

Hestia ir viena no populārākajām bezmaksas daudzfunkcionālajām WordPress tēmām. Tas ir integrēts ar vairāk nekā 100 spraudņiem un tiek atjaunināts reizi nedēļā. Tā ir arī lieliska izvēle maziem uzņēmumiem, jaunizveidotiem uzņēmumiem un ārštata darbiniekiem.

Jūlija Lite

Izstrādāja PixelGrade motīvi

Saņemt mitināšanu / Vairāk informācijas

Jūlija Lite

Julia Lite ir ēdienu blogošanas tēma, kas paredzēta radītājiem, kuri vēlas viegli parādīt savas receptes un kulinārijas stāstus. Īpaši koncentrējoties uz lasītājiem patīkamas pieredzes veidošanu, šis WordPress dārgakmens ļauj jums gudri un pievilcīgi piepildīt aizraušanos..

GrowthPress

Izstrādāja Proteus motīvi

Saņemt mitināšanu / Vairāk informācijas

GrowthPress

GrowthPress ir visaptveroša WordPress mārketinga tēma, kas lieliski piemērota gandrīz jebkura veida tiešsaistes biznesam. Ar skaistu modernu dizainu un jaudīgām funkcijām GrowthPress var izmantot kā galveno lapu jums Saas (programmatūra kā pakalpojums) biznesam, mobilās lietojumprogrammas prezentācijas lapa vai vienkārši kā vietne jūsu SEO aģentūrai..

Sabiedriskā doma

Izstrādāja CSSIgniter

Saņemt mitināšanu / Vairāk informācijas

Cenrādis

Sabiedrības viedoklis ir žurnāla tēma, kas izstrādāta, lai nodrošinātu elastīgu risinājumu visām izdošanas vajadzībām.

Shoppe

Izstrādāja Themify

Saņemiet mitināšanu / vairāk informācijas

Shoppe

Shoppe ir universāla WooCommerce tēma, kas dažu minūšu laikā palīdz izveidot profesionālas e-komercijas vietnes. Tas nāk ar vilkšanas un nomešanas Themify Builder un daudzām e-komercijas funkcijām, piemēram, ajax grozs, vēlmju saraksts, ātra izskata gaismas kārba, ajax ātrā meklēšana, produkta attēla tuvināšana / galerija un tonnas izkārtojuma opciju.

Mai dzīvesveids

Izstrādāja StudioPress

Saņemt mitināšanu / Vairāk informācijas

mai dzīvesveids

Ideāla labsajūtas, ēdienu / recepšu, fitnesa un dzīvesveida vietņu tēma. Izvēlieties no elastīgiem ar attēliem bagātiem izkārtojumiem, ieskaitot pilna platuma sadaļas un arhīva opcijas, kas jūsu saturam spīdēs.

Džeisons Lite

Izstrādāja PixelGrade motīvi

Saņemt mitināšanu / Vairāk informācijas

Džeisons Lite

Jason Lite ir drosmīga, taču ļoti draudzīga WordPress tēma, kas pielāgota emuāru veidotāju un stāstnieku vajadzībām un pieprasījumiem. Tajā ir viss nepieciešamais, lai jūs izceltos un izliktu savus labākos stāstus un koptu apkārtējo sabiedrību. Neatkarīgi no tā, vai jums patīk rakstīt īsus gabalus vai garus rakstus, Jason Lite piedāvā visa veida saturu un izceļ tos mūsdienīgā veidā.

Pilns WordPress tēmu vietņu saraksts

Šajā sadaļā es iepazīstināšu dažādus WordPress tēmu nodrošinātājus. Tas palīdzēs jums izvēlēties pareizo tēmu savai nākotnes vietnei. Jo labāka izvēle, jo mazāk problēmu, visticamāk, nākotnē rodas ar jūsu vietni. Tāpēc sekojiet līdzi un ieskatieties mūsu pārskatos; jums tas būs diezgan noderīgi.

WordPress.org motīvi

WordPress.org

Šis ir dažādu WordPress motīvu katalogs no visas pasaules.

ElegantTēmas

ElegantTēmas

Elegant Themes ir WordPress tēmas un spraudņu izstrādes līderis.

Apmeklējiet vietni ElegantThemes
Lasīt pārskatu
TeslaTēmas

TeslaTēmas

TeslaThemes ir uzņēmums, kas rada mūsdienīgas WordPress tēmas ar tīru dizainu, jaudīgām funkcijām un premium atbalstu.

Apmeklējiet vietni TeslaThemes
Lasīt pārskatu
Studio Press

Studio Press

Studio Press ir uzņēmums, kas piedāvā WordPress mitināšanu un lieliskas mobilajām ierīcēm optimizētas tēmas.

Apmeklējiet Studio Press
Lasīt pārskatu
WP tālummaiņa

WP tālummaiņa

WP Zoom rada augstas kvalitātes un funkcionālas WordPress tēmas, kuras ir ērti lietojamas, kā arī ātru atbalstu.

Apmeklējiet WP Zoom
Lasīt pārskatu
WooCommerce

WooCommerce

WooCommerce ir atvērtā koda e-komercijas spraudnis, kas paredzēts maziem un lieliem tiešsaistes tirgotājiem, kuri izmanto WordPress.

Apmeklējiet vietni WooCommerce
Lasīt pārskatu
Themify

Themify

Themify piedāvā atsaucīgas un tīklam sagatavotas WordPress tēmas. Katrai tēmai ir ietvars Themify, pielāgoti logrīki un ērti lietojams velciet un nometiet veidotāju.

Apmeklējiet Themify
Lasīt pārskatu
Tēma-junkie

Tēma-junkie

Tēma Junkie specializējas WordPress motīvu un spraudņu izveidē. Viņu galvenā uzmanība vienmēr ir bijusi tīmekļa padarīšana vienkārša visiem.

Apmeklējiet tēmu junkie
Lasīt pārskatu
MyThemeShop

MyThemeShop

MyThemeShop izveido Premium WordPress motīvus un spraudņus, kas ir ērti lietojami un ļoti efektīvi.

Apmeklējiet vietni MyThemeShop
Lasīt pārskatu
ThemeFuse

ThemeFuse

ThemeFuse ir pieredzējušu tīmekļa dizaina entuziastu komanda, kas specializējusies Premium WordPress motīvu izveidē.

Apmeklējiet vietni ThemeFuse
Lasīt pārskatu
Graph Paper Press

Graph Paper Press

Graph Paper Press rada minimālistiskas WordPress tēmas fotogrāfiem, māksliniekiem un emuāru autoriem.

Apmeklējiet Graph Paper Press
Lasīt pārskatu
lieltirdzniecības logotips

BigCommerce

BigCommerce for WordPress nodrošina piekļuvi nozarē vadošajām e-komercijas iespējām, kas nepieciešamas tiešsaistes biznesa izaugsmei, neapdraudot vietnes saturu vai lietotāju pieredzi.

Apmeklējiet vietni BigCommerce
anariel logo

Anariel dizains

Anariel Design ļauj ērti izmantot premium WordPress tēmas labdarības vietnēm, restorāniem un emuāru autoriem. Izcils atbalsts ir kaut kas, uz ko jūs varat paļauties.

Tematisko vietņu salīdzināšanas tabula

Šeit jūs varēsit redzēt sīku analīzi par katru uzņēmumu, kas uzskaitīts zemāk esošajā tabulā. Uzzināšana par viņu klientu pieredzi ir ārkārtīgi vērtīga, un tāpēc mēs piedāvājam jums unikālu iespēju to darīt. Šī informācija palīdzēs jums pieņemt apzinātu lēmumu, izvēloties pareizo WordPress motīvu nodrošinātāju, lai tas atbilstu jūsu prasībām.

WordPress motīvu salīdzināšanas diagramma

Izmantojiet šo salīdzināšanas diagrammu savā vietnē:

Secinājums

WordPress motīvi ir viena no pirmajām lietām, kas jūs interesēs, startējot WordPress emuāru. Tā kā tie diktē visu emuāra izskatu un izjūtu, ir svarīgi atrast tēmu, kas būtu piemērota jūsu vajadzībām un kas patiktu gan jums, gan jūsu apmeklētājiem. Esiet piesardzīgs, lejupielādējot bezmaksas motīvus, un uzmanīgi izvēlieties, maksājot par to – tā ir jūsu nauda. Pēc šīs rokasgrāmatas izlasīšanas es ceru, ka varat atrast sev tīkamu tēmu un vieglāk pārvietoties lapā Motīvi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Liked Liked