Labākais WordPress Web hostings

Datu sektors

Šajā ceļvedī mēs esam apkopojuši un analizējuši datus no trim avotiem:


 • WordPress profesionāļu aptauja (176 atbildes)
 • apkopoti labāko emuāru autoru (71 emuāru autori) ieteikumi
 • analizēti dati no populārākajiem meklēšanas rezultātiem (uzņēmumu vērtējums no top 50 meklēšanas rezultātiem)

Šī informācija ļaus jums skaidri saprast, kurš tīmekļa mitināšanas uzņēmums ir labākā izvēle.

3 labākie cipari, pamatojoties uz aptaujas rezultātiem

Bluehost

66 reizes
ieteicams

Vidējais vērtējums
4.19

Ej tēti

54 reizes
ieteicams

Vidējais vērtējums
3.31

Vietne

20 reizes
ieteicams

Vidējais vērtējums
4.58

Ņemiet vērā: jo lielāks uzņēmums, jo vairāk viedokļu jūs saņemsiet, un tas varētu ietekmēt uzņēmuma vidējo vērtējumu. Paturot to prātā, šeit ir minēti iepriekš minētie uzņēmumi:

 • BlueHost – mitināti 2 156 823 domēni
 • GoDaddy (reģistratūru uzņēmums, tāpēc ne visi domēni ir faktiskas vietnes) – mitināti 43 163 218 domēni
 • SiteGround – mitināti 1 900 000 domēnu

Dati, kas savākti no Webhostinggeeks.com 2018. gada 9. jūnijā

Sīkāka informācija par aptaujas rezultātiem


Diagramma

Atzinumi + ieteikumi

Vērtējums

BlueHost

67

4.23

Ej tēti

57

3.31

Vietne

24

4.58

HostGator

18

3.95

InMotion hostings

15

4.43

LiquidWeb

4

4.39

a2 mitināšana

3

4.52

DreamHost

3

4.27

NeamCheap

3

4.02

WebHostingHub

2

4.19

iPage

2

3.91

Mazs apelsīns

2

3.58

1 un 1

1

3.03

WordPress ekspertu viedoklis (apsekojums – 176 atbildes)

Aptauja bija ļoti tieša. Mēs esam lūguši ekspertus ieteikt vienam WordPress mitināšanas uzņēmumam no saraksta vai iekļaut citu, ja tas nav sarakstā. Mēs esam lūguši divas iespējas Shared WordPress un Pārvaldītie WordPress uzņēmumi. Paturiet prātā, ka daži tīmekļa mitināšanas uzņēmumi nodrošina gan koplietotus, gan pārvaldītus WordPress pakalpojumus. Kopīgotā mitināšana maksā mazāk, un ar to būs pietiekami, lai sāktu un pārvaldītu emuāru vai vietni. Kad jūsu vietnes trafiks palielināsies, jums, iespējams, vajadzēs pārslēgties uz pārvaldītu mitināšanu (bet tas nav nepieciešams). Ja vēlaties iekļaut savu viedokli, ievērojiet šo saite.

36

Ej tēti

32

BlueHost

23

Vietne

14

Kustībā

10

HostGator

51

Cits

Populārākie emuāru autoru ieteikumi (71 viedoklis)

Mēs esam pārskatījuši populārākās emuāru veidotāju vietnes un pārbaudījuši, kādus WordPress mitināšanas uzņēmumus viņi izmanto un iesaka. Jūs varat pārbaudīt emuāru veidotāju sarakstu šeit, un šīs analīzes rezultāti zemāk.

35

BlueHost

21

Ej tēti

8

HostGator

3

DreamHost

2

HostMaster

12

Cits

Vērtējums no 50 labākajiem meklēšanas rezultātiem

Mēs esam atlasījuši visu aptaujā minēto cilvēku sarakstu un apkopojuši viņu vērtējuma rādītājus no 50 labākajiem Google meklēšanas rezultātiem. Jūs varat redzēt apkopotos datus šeit un zemāk ir informācija ar apkopotajiem vidējiem vērtējumiem.

Ņemiet vērā, ka daļa informācijas nāk no vietnēm, kurās cilvēki iesniedz redaktora atsauksmes. Tas nozīmē vienas personas viedokli un novērtējumu par konkrētu uzņēmumu. Bet dažās vietnēs tiek apkopotas lietotāju atsauksmes un vērtējumi, kas varētu atspoguļot sabiedrības viedokli.

4.58

Vietne

4.52

a2 mitināšana

4.43

Kustībā

4.39

LiquidWeb

4.27

DreamHost

4.19

BlueHost

Papildu informācija, kas jāpārbauda

Cena

Parasti jūs maksāsit apmēram USD 5-15 mēnesī par savu kopīgo WordPress mitināšanas plānu, kā arī ikgadējo domēna reģistrācijas maksu. Jūs varat atrast fantastiskus piedāvājumus un piedāvājumus, kuru web hostings sasniedz tikai USD 1,00 mēnesī. Izlasot šāda veida piedāvājuma noteikumus, jūs sapratīsit, ka, reģistrējoties vairāku gadu paketēm, šī ir akcijas cena. Pēc šī perioda likme parasti palielināsies. Esmu redzējis, ka cilvēkus pārsteidz pārsteigums, kad pienāk atjaunošanas datums, tāpēc mēs vēlamies, lai jūs to zināt. Ja vēlaties meklēt ikmēneša maksājuma plānus, apskatiet vai iepazīstieties ar labākajiem WordPress hostinga plāniem mēnesī.

Naudas atdošanas garantija

Lielākā daļa uzņēmumu piedāvā noteiktus pilnus atmaksas periodus (30, 45, 90 dienas), un šajā periodā jūs saņemsit pilnu atmaksu. Jūs, iespējams, redzēsit dažu uzņēmumu prasības “Jebkurā laikā saņemt naudas atmaksas garantiju”. Parasti tas nozīmē, ka proporcionālo summu jūs saņemsit atpakaļ pēc ieteiktā perioda beigām. Pārliecinieties, ka esat izlasījis viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumus.

Atbalsts

Mūsdienās lielākā daļa uzņēmumu piedāvā tehnisko atbalstu 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā. Tomēr vienmēr ir patīkami tos pārbaudīt, nosūtot e-pastu pusnaktī un sestdienu vakaros, svētdienas rītos utt. Pārbaudiet, cik ilgs laiks nepieciešams atbildēm. Papildus reakcijas ātrumam pārbaudiet arī to tehnisko kompetenci. Jūs nevēlētos reģistrēties pie saimnieka, kuru pārvalda virkne pārdevēju, kuri zina tikai to, kā pārdot, nevis novērst problēmas..

Instalēšana ar vienu klikšķi

Lai gan katrai saimniecei ir atšķirīgi vadības paneļi, WordPress instalēšanas process būs līdzīgs. Lielākā daļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju piedāvā instalēšanu ar vienu klikšķi WordPress, un jums to iestatīt ir ļoti viegli. Parasti resursdatora vadības panelī tiek parādīta ikona “Instalēt WordPress”. un tas ir tikpat vienkārši kā noklikšķināt uz šīs ikonas un izpildīt soli pa solim sniegtos norādījumus, lai instalētu jaunāko WordPress versiju.

Laiks

Lielākā daļa uzņēmumu piedāvās 99,9% vai 100% uptime. Realitāte ir tāda, ka katram serverim ir nepieciešams laiks, lai pārstartētu un salabotu iespējamo aparatūras kļūmi. Jums jāsaprot, ka 0,01% dīkstāves nozīmē, ka jūsu serveris gada laikā varētu būt nepieejams apmēram astoņarpus stundas. Tādējādi 99,9% nav kāda traki liela numuru kompānija, kas jums sola, ka patiesībā šim skaitam vajadzētu būt vēl lielākam. Patiesībā serveri ir datortehnika un, lai arī diezgan uzticami, tiem laiku pa laikam ir nepieciešama apkope.

Slodzes ātrums

Jūsu vietnes ātrums ir ļoti svarīgs, un Google paziņoja vietnes ātrums ietekmētu meklēšanas klasifikāciju. Ja meklējat internetā, jūs varētu atrast dažas vietnes, kas veic dažādu hostinga uzņēmumu ātruma testus. Šie testi ir noderīgi, taču rezultāti var atšķirties, jo visi šie testi tiek veikti, pamatojoties uz vienas vietnes darbību, kas mitināta vienā hostinga pakalpojumu sniedzēja serverī. Tādējādi šie testi ir bezjēdzīgi un nedod jums nekādu vērtību, jo jūs nezināt, kā jūsu vietne darbosies. Kad esat izveidojis savu vietni ar izvēlēto mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, būtu jāpārbauda jūsu vietne un jāveic šī faktora uzlabošana. Šeit ir daži bezmaksas rīki, kurus varat izmantot, lai pārbaudītu savu ātrumu Loadimpact, Pingdom, Google PageSpeed.

Dublējumi

Viena lieta, kurai jums jāpievērš uzmanība, ir dublējums. Starp tīmekļa mitinātāju dublēšanas iespējām var būt ļoti atšķirīgas. Ir svarīgi, lai būtu labs rezerves plāns, tāpēc labākā izvēle būtu resursdators, kurš katru dienu veic dublējumus. Sliktākais risinājums būtu doties kopā ar resursdatoru, kuram nav rezerves plāna. Daudzi tīmekļa mitinātāji piedāvā rezerves kopijas par papildu samaksu, tāpēc pārbaudiet to. Ja cena šķiet saprātīga, tad tā noteikti ir izmaksu vērta. Atcerieties, ka, ja jūsu vietne samazinās, un jums nav rezerves kopijas, jūs to nevarat atgūt. Lai atkārtotu vēlreiz: ir obligāti jāveic regulāras dublējumkopijas!

SSL sertifikāts

Ja plānojat pārdot preces vai pakalpojumus, izmantojot savu vietni, iespējams, vēlēsities noskaidrot, vai tīmekļa resursdators ļauj iestatīt SSL (Secure Sockets Layer). Jūs, iespējams, esat to redzējis citās vietnēs, kur viņu tīmekļa adrese sākas ar “https: //”, nevis “http: //”. SSL sertifikāts būs nepieciešams, ja plānojat apkopot informāciju par kredītkaršu maksājumiem. Bet, tā kā Google paziņoja, ka viņi kā ranga faktoru izmantos “https: //”, tas nozīmē, ka jūsu vietne var tikt novērtēta augstāk, ja jūs to izmantojat, arvien vairāk vietņu sāka pāriet uz drošiem savienojumiem. Tāpēc ir svarīgi pārbaudīt, vai tas ir pieejams, pirms jūs apņematies uzņemt saimnieku.

Serveru atrašanās vieta

Ja neatrodaties ASV, jums ir iespēja mitināt savu vietni pie kāda vietējā pakalpojumu sniedzēja. Varētu būt vieglāk tikt galā ar atbalstu un, ja nepieciešams, sazināties ar viņiem pa tālruni vai apmeklēt. Internets ir globāls, un jūs varat atvērt jebkuru vietni neatkarīgi no tā atrašanās vietas. Piemēram, ja vietnei ir franču valodas adrese, tas nenozīmē, ka vietne faktiski atrodas uz servera, kas atrodas Francijā. Lai arī dati pārvietojas ar lielu ātrumu, vienmēr būs lielāks laika aizkavējums, jo attālums starp serveri un lietotāja datoru būs lielāks. Labākais risinājums būtu atrast jūsu vietni serverī, kas ir vistuvākais jūsu auditorijai. Tāpēc neaizmirstiet pārbaudīt, kur interneta resursdators izvieto savus serverus.

Ātrs pārskats par 3 labākajiem ieteikumiem

Bluehost

Bluehost

66 reizes
ieteicams

Vidējais vērtējums

4.19

BlueHost ir izaudzis līdzās ar internetu. Tā ir dibināta 1996. gadā, un tā ir viena no lielākajām hostinga kompānijām pasaulē, un to iesaka daudzi labākie emuāru autori. Tagad uzņēmumam Endurance International Group piederošs uzņēmums mitina vairāk nekā divus miljonus vietņu.

Plusi

 • pielāgojams cPanel
 • labu uptime
 • liels atbalsts
 • specializēta WordPress mitināšana

Mīnusi

 • dārgas papildu funkcijas
 • vietņu veidotāju iespēju trūkums
 • neskaidra hostinga plānu cenu noteikšana

Cena

Dalīts hostings (tiesības uz WordPress) ar atlaidi: Starta plāns sākot no USD 2,75.

Piezīme. Hostinga pakotnēm ir samazināta likme pirmreizējiem pircējiem, un tām ir laika ierobežojumi.

Ej tēti

Ej tēti

54 reizes
ieteicams

Vidējais vērtējums

3.31

GoDaddy, kas tika dibināts 1997. gadā, sāka darbu kā domēna reģistrators un nodarbojās ar tīmekļa mitināšanu. Mūsdienās tas ir lielākais ICANN akreditētais reģistrators, kas apkalpo vairāk nekā 12 miljonus klientu. GoDaddy ir arī slavens ar savām Super Bowl un NASCAR reklāmām. Nav noliedzams, ka tas ir hostinga nozares gigants.

Plusi

 • daudz hostinga plānu
 • lielisks darbspējas laiks
 • Windows un Linux serveri visiem plāniem

Mīnusi

 • apmaksāts vietņu veidotājs
 • ierobežotas e-pasta adreses
 • nerimstoša pārdošana

Cena

WordPress mitināšana ar atlaidēm: Pamatplāns sākot no 3,99 USD.

Piezīme. Hostinga pakotnēm ir samazināta likme pirmreizējiem pircējiem, un tām ir laika ierobežojumi.

Vietnes laukums

Vietne

20 reizes
ieteicams

Vidējais vērtējums

4.58

2004. gadā privātu īpašumu SiteGround kopmītnes istabā nodibināja universitātes tehnoloģiju burvju grupa. Globāls spēlētājs ir SiteGround galvenā mītne, kas atrodas Bulgārijā, kas sauca Austrumu bloka Silīcija ieleju. Uzņēmumam ir serveri Čikāgā, Amsterdamā un Singapūrā. Par to ir grūti atrast sūdzības
saimnieks; klienti parasti ir ļoti apmierināti ar pakalpojumu.

Plusi

 • lielisks atbalsta dienests
 • augsts darbspējas laiks
 • jūs varat izvēlēties servera atrašanās vietu
 • izmantojot Weebly vietņu veidotāju

Mīnusi

 • ierobežota vieta diskā vislētākajam, dalīta hostinga plānam
 • nav bezmaksas domēna vārda

Cena

Dalīts hostings (tiesības uz WordPress) ar atlaidēm: StartUp plāns sākot no USD 3,95.

Piezīme: Hostinga pakotne atspoguļo 60% atlaidi pirmā termiņa pircējiem.

Papildu WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

GreenGeeks

GreenGeeks

GreenGeeks tika dibināts 2008. gadā Kalifornijā. Tas ir viens no caurspīdīgākajiem uzņēmumiem, ar kuriem mēs saskārāmies, un GreenGeeks sniedz vienkāršu informāciju par saviem pakalpojumiem. Nekas nav paslēpts mazā drukā.

Ja jums ir kopīgas rūpes par apkārtējo vidi, jūs ar prieku uzzināsit, ka GreenGeek serveri ir 300% vēja enerģijas. Tas viņus izvirza videi draudzīgāko hostinga uzņēmumu augšgalā.

Plusi

 • viens no ekoloģiski apzinīgākajiem saimniekiem
 • 99,99 procenti uptime
 • gluds informācijas panelis
 • viena pieteikšanās visam

Mīnusi

 • trūkst sabiedrības atbalsta
 • neatbilstīgi iekraušanas laiki
 • nespēja iegūt atsevišķu cPanel pieteikšanos

Cena

WordPress mitināšana ar atlaidēm: Sākuma plāns sākot no USD 3,95.

Piezīme. Hostinga pakotnēm ir samazināta likme pirmreizējiem pircējiem, un tām ir laika ierobežojumi.

Kinsta

Kinsta

Kinsta ir premium pārvaldīts WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kura infrastruktūru nodrošina Google Cloud Platform. Viņi darbojas vairāk nekā piecus gadus, sniedzot vismodernākos pakalpojumus. Viņu mitināšana ir piemērota dažādiem lietotājiem, ieskaitot mazos uzņēmumus un uzņēmumus ar intensīvu satiksmi.

Kinsta ir daudzas ievērojamas funkcijas, turklāt līdztekus ātrdarbīgajai obsesīvajai arhitektūrai un augstas drošības tīklam, tām ir WordPress ekspertu atbalsta komanda, kas strādā visu diennakti, un viņi jau no sākuma ir izveidojuši MyKinsta, savas vietnes pārvaldības informācijas paneli..

Plusi

 • regulāras darbspējas pārbaudes, pilnas ikdienas dublējumkopijas, ļaunprātīgas programmatūras skenēšana, bezmaksas hakeru novēršanas garantija
 • pēc pasūtījuma izveidots vietņu pārvaldības informācijas panelis
 • bezmaksas SSL
 • bezmaksas CDN
 • SSH piekļuve
 • bezmaksas migrācija

Cena

Kinsta plāni sākas no USD 30. Viņi piedāvā 2 mēnešu pārtraukumus visiem gada abonementiem.

Secinājums

Labākajai WordPress tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja atrašana jūsu jaunajai vietnei varētu būt nedaudz izaicinoša. It īpaši, ja kāda no iesaistītajām terminoloģijām jums ir jauna. Mēs ceram, ka iepriekš sniegtā informācija palīdzēs jums izvēlēties visuzticamāko un cienījamāko WordPress resursdatoru, pamatojoties uz visiem mūsu apkopotajiem datiem. Katrs no trim WordPress mitināšanas uzņēmumiem nodrošina izcilu servisu un palīdzību. Ja jums ir kādi jautājumi, nevilcinieties sazināties ar mums, jo esam pārbaudījuši visus labākos hostinga pakalpojumu sniedzējus nozarē.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map