Labākais tiešsaistes veidlapu un aptaujas rīks 2020

Tiešsaistes veidlapas un aptaujas rīki ir labākais veids, kā tieši sazināties ar klientiem tiešsaistē. Izmantojot šos divus unikālos saziņas kanālus, jūs varat savākt vērtīgu informāciju par klientiem un klientu atsauksmes par jūsu vietni. Tieši tāpēc tiešsaistes veidlapa un aptaujas rīki šodien ir kļuvuši tik populāri.


Ir svarīgi atzīmēt, ka visi šie rīki ir atšķirīgi, ņemot vērā to, cik ērti tie ir lietojami, kādu funkcionalitāti tie piedāvā, un kāda izskatīsies forma un aptauja beigās. Tāpēc ir svarīgi atrast to, kas ir piemērots jūsu vajadzībām, un ka klienti to atradīs pievilcīgu un viegli lietojamu.

Kas ir tiešsaistes formas un aptaujas?

Sānu attēla tapas

Tiešsaistes veidlapas var būt veselas tīmekļa lapas vai izmantot kā galveno elementu jūsu galvenajā lapā. Tie parasti ir sastopami piezemēšanās un kontaktu lapās un ļauj lietotājiem ievadīt pieprasītos datus un pēc tam pārsūtīt šos datus jums pa e-pastu. Tos var izmantot arī, lai lietotājiem, iesniedzot veidlapu, varētu piekļūt īpašam saturam, piemēram, bezmaksas ceļvedim, e-grāmatai vai abonēšanai e-pasta biļetenam..

Tiešsaistes aptaujas ir vecāku skolu jaunāki radinieki, klātienē un pa tālruni. Pamatā tie joprojām ir vienādi – tos izmanto, lai savāktu klienta viedokli par kādu konkrētu lietu vai cita veida informāciju. Būtībā tā ir tiešsaistes anketa, kuru jūsu mērķauditorija var aizpildīt, atrodoties ceļā vai izmantojot savas mājas ērtības.

Kāpēc jums nepieciešama tiešsaistes veidlapa un aptaujas rīki?

Kā redzat, tiešsaistes veidlapām un aptaujas rīkiem ir unikāla spēja atvērt savu biznesu pastāvīgām atsauksmēm. Bet kāpēc jums ir nepieciešami rīki? Lai izveidotu veidlapas un aptaujas, jums jāzina, kā kodēt.

Pamatprasības izskatīgas tiešsaistes formas izveidošanai ir zināšanas HTML, CSS, Bootstrap un PHP. Tiešsaistes aptaujām jums būs jāpievieno zināšanas par datu bāzu administrēšanu.

No otras puses, tiešsaistes veidlapai un aptaujas rīkiem nav vajadzīgas iepriekšējas tehniskas vai kodēšanas zināšanas. Izmantojot tos, dažu minūšu laikā varat izveidot pilnīgi funkcionālas un lieliski izskatītas tiešsaistes formas un aptaujas.

Populārāko tiešsaistes veidlapu un aptaujas rīku saraksts

Tiešsaistes veidlapas un aptaujas ir diezgan ērtas, ja vēlaties lūgt klientus atstāt personisko informāciju vai sniegt vērtīgas atsauksmes. Šeit atradīsit labāko tiešsaistes veidlapu un aptaujas rīku sarakstu, kas izmantojami jaudīgu formu un aptauju veidošanai.

SurveyMonkey

SurveyMonkey

SurveyMonkey ir tiešsaistes aptaujas programmatūra, kas palīdz jums izveidot un vadīt profesionālas tiešsaistes aptaujas. Tā ir ļoti spēcīga un plaši pazīstama tiešsaistes lietojumprogramma.

Formstack

Formstack

Formstack ir ērti lietojams tiešsaistes veidlapu veidotājs, kas ļauj izveidot un zīmolu veidlapas bez zināšanām par kodēšanu.

Apmeklējiet Formstack
TypeForm

TypeForm

Typeform ir tīmekļa platforma informācijas vākšanai un apmaiņai sarunvalodā, cilvēciskā veidā. Izmantojot Typeform, varat izveidot saistošas ​​un sarunvalodas tiešsaistes formas, aptaujas, viktorīnas, galvenās lapas un daudz ko citu.

Google veidlapas

Google veidlapas

Google veidlapas ir bezmaksas pakalpojums, kuru varat izmantot, lai izveidotu tiešsaistes aptaujas un viktorīnas un nosūtītu tās citiem cilvēkiem.

QuickTapSurvey

QuickTapSurvey

QuickTapSurvey ir vienīgā aptauju platforma, kas ļauj tvert datus jebkur, pat bezsaistē, neatkarīgi no tā, vai dati jāapkopo klātienē vai jānosūta aptaujas tiešsaistē.

Klienta sirdsdarbība

Klienta sirdsdarbība

Klienta sirdsdarbība ir klientu atsauksmes un aptauju pārvaldības risinājums, kas ļauj regulēt un automatizēt klientu aptaujas

SurveyGizmo

SurveyGizmo

SurveyGizmo ir tiešsaistes aptauju un veidlapu veidošanas programmatūra, kas biznesa speciālistiem un pētniekiem palīdz atbildēt uz viņu vissvarīgākajiem jautājumiem.

Pārraudzīt

Pārraudzīt

Survicate ir rīks, kas palīdz uzņēmumu īpašniekiem un tirgotājiem identificēt klientu tendences, izturēšanos un daudz ko citu, izmantojot tās vietņu logrīkus, kas darbojas kā aptaujas rīki, kas lietotājiem palīdz pārvaldīt īsus apsekojumus un apkopot patērētāju atsauksmes par vietni, tās produktiem un pakalpojumiem.

Apmeklējiet Survicate
Polldaddy

Polldaddy

PollDaddy ir pakalpojums, kas nodrošina emuāru, vietņu un sociālo tīklu vēlēšanu logrīkus.

Formsite

Formsite

Formsite ir pakalpojums, kas lietotājiem, kas nav tehniski tehniski materiāli, ļauj izveidot profesionālas kvalitātes tīmekļa formas un aptaujas bez HTML vai kodēšanas pieredzes.

GetSiteControl

GetSiteControl

GetSiteControl ir freemium rīks, kas palīdz izdevējiem radīt svina paaudzi un iesaistīt lietotājus. Tajā vienā spraudnī ir 7 logrīki ar aicinājumu uz darbību.

HubSpot veidlapas

HubSpot veidlapas

HubSpot brīvās formas veidotājs palīdz jums bez piepūles pārveidot anonīmos vietnes apmeklētājus potenciālajos pirkumos. Ikviens, kurš aizpildīs jūsu veidlapu, tiks automātiski novirzīts uz HubSpot CRM, kas arī ir bezmaksas. Tālāk varat pārvaldīt attiecības ar šo personu, iestatot atgādinājuma uzdevumus, piezvanot viņiem vai nosūtot viņiem personalizētu e-pastu.

Apmeklējiet vietni HubSpot Forms
formplus logo

Formplus

Formplus ir tīmekļa lietojumprogramma, kas lietotājiem palīdz izveidot vienkāršas tiešsaistes formas ar jaudīgām funkcijām. Netehniski lietotāji var izveidot veidlapas ar nosacītu loģiku, maksājumu integrāciju, parakstu vākšanas laukiem, datu atkārtošanu un analītiku. Veidlapas var aizpildīt bezsaistē, kā arī ar īsziņu palīdzību.

SGS logotips

SoGoSurvey

SoGoSurvey ir atgriezeniskās saites pārvaldības platforma, kas palīdz klientiem uzlabot klientu pieredzi, apkopot atsauksmes par produktiem un palielināt darbinieku iesaisti.

Atbildes logotips

Atbilde

Atbildes raksts – atsauksmes pārvēršana pārdošanā. ResponseSuite izmanto aptauju inteliģenci, lai vairāk klientu biežāk iegādātos vairāk jūsu produktu.

jotform logo

JotForm mobilās veidlapas

JotForm Mobile Forms ir tiešsaistes veidlapu veidotājs, kas ļauj aizpildīt veidlapas un aptaujas, pat bezsaistē. Varat pielāgot veidlapas, pievienojot papildu veidlapu laukus, un izveidotās veidlapas piešķiriet saviem komandas biedriem bez piepūles sadarbībai.

barotavas logotips

Padevējs

Feedier ir atgriezeniskās saites rīks, kas no konkurentiem izceļas ar visaptverošu pieeju, ar ļoti pievilcīgu un izsmalcinātu lietotāja pieredzi, kā arī ar iespēju sniegt atlīdzību par atsauksmju pabeigšanu.

Apmeklējiet vietni Feedier
leadquizzes logo

LeadQuizzes

LeadQuizzes ir tiešsaistes aptauju un viktorīnu veidotāju rīks, kas ļauj palielināt potenciālo pirkumu piesaistīšanu un uzzināt vairāk par auditoriju. Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešami papildu 50 potenciālie pirkumi mēnesī vai 50 000, LeadQuizzes var palīdzēt jums augt.

profs aptaujas logo

ProProfs Survey Maker

ProProfs Survey Maker ir jaudīga SaaS balstīta aptaujas programmatūra, kas palīdz speciālistiem izveidot saistošas ​​tiešsaistes aptaujas, piemēram, NPS, aptaujas, aptaujas lietotnē, viktorīnas un aptaujas..

Engagebay logotips

EngageBay veidlapas

EngageBay Forms ir vienkāršs, jaudīgs un galvenais BEZMAKSAS veidotājs. Ikviens, kurš aizpildīs jūsu veidlapu, tiks automātiski novirzīts uz EngageBay CRM. Izveidojiet atsaucīgas un skaistas formas dažu minūšu laikā.

Secinājums

Tiešsaistes veidlapas un aptaujas ir efektīvas metodes, kā tiešsaistē savākt informāciju par jūsu klientiem. Pateicoties iepriekš uzskaitītajiem rīkiem, jūs varat sākt tos izmantot jau šodien. Cerams, ka šī informācija palīdzēs jums izvēlēties rīku, kas ir piemērots jūsu īpašajām vajadzībām un kas patiks gan jums, gan jūsu mērķauditorijai..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map