Labākais bezmaksas logo veidotājs 2020

Neatkarīgi no tā, vai meklējat lielisku YouTube kanāla logotipu vai izveidojat uzņēmuma logotipu – atrast labāko tirgū esošo logo veidotāju nav viegli. Runājot par zīmolu, jūsu logotips ir jūsu korporācijas priekšplānā – un tieši tāpēc tā izgatavošana ir tik plašs uzdevums.


Attēlu svarīgākie logotipi visā vēsturē. Viņi atrodas visur, kur jūs skatāties. Jūsu tālrunim, televizoram un pat tualetes papīram ir atšķirīgi logotipi, kas parāda uzņēmumu, kas tos ražo. Tāpēc ir tik svarīgi, lai jūsu logotips izceltos no pūļa. Ir daudz dažādu lietu, kurām vajadzētu būt logotipam.

Labam logotipam jābūt āķīgam, atmiņā paliekošam, bet pietiekami vienkāršam. Zīmola atpazīstamība galvenokārt balstās uz logotipiem un pakalpojumiem, ko nodrošina uzņēmums, kas veido grafiku. Coca-Cola, Apple, McDonald’s visiem ir atšķirīgi un atpazīstami logotipi. Pētījumi liecina, ka zelta arkas ir vairāk atzītas nekā kristīgais krusts. Kad runa ir par āķīga, patīkama un neaizmirstama logotipa izgatavošanu, ieteicams konsultēties ar logotipa veidotāju vai dizaineri. Otra iespēja ir pats izveidot savu logotipu, kaut arī to nodrošina bezmaksas logo veidotājs.

Kaut arī premium rīki pastāv un piedāvā daudz priekšrocību un priekšrocības, salīdzinot ar to brīvajiem kolēģiem, bezmaksas logotipu pieejamība ir nepārspējama. Lielākā daļa premium logo izgatavošanas rīku ļaus jums izveidot logotipu no nulles, bet pieprasiet samaksu, kad mēģināt to eksportēt uz datoru. Tāpēc bezmaksas logotipu veidotāji ir tik slaveni – tie ļauj bez maksas izveidot satriecošu logo dizainu.

3 labākie logotipu veidotāji – 2020. gada maijs

IETEICAMA
Wix Logo Maker logotipsWix logotipu veidotājs ir logotipa veidotājs bez lielām grūtībām.Apmeklējums
Wix logotipu veidotājs
Drēbnieka zīmolu logotipsDrēbnieka zīmoli ir vismodernākais logotipa veidošanas rīks.Apmeklējums
Drēbnieka zīmoli
Placeit logotipsPlaceits ir rīks, kas ļauj ikvienam dažu minūšu laikā noformēt profesionālu logotipu.Apmeklējums
Placeits

10 populārāko logotipu veidotāji

Ne katrs tirgū esošais logotips ir labs, un ne visas populārās iespējas ir dzīvotspējīgas. Lai gan ir miljoniem dažādu rīku, kas palīdz jums izveidot vienu no būtiskajām grafikām, kādas ir jūsu uzņēmumam, tirgū ir neliels skaits labu rīku. Kad jūs meklējat tiešsaistes logotipa veidotāju, jūs nevēlaties izmantot kaut ko tādu, kas neatbilst standartam.

Labākajam rīkam vajadzētu būt daudzām dažādām lietām, piemēram:

 • Daudzas grafiskās iespējas
 • Filtri, sākotnējie iestatījumi un CAD elementi
 • Daudzas modifikācijas un pielāgošanas iespējas
 • Daudzas modifikācijas un pielāgošanas iespējas
 • Plašs krāsu palete un krāsu ieteikums
 • Formas, lieluma un formas opcijas un rīki

Premium logotipi nav ātri logotipi, un, ja vēlaties izveidot sava uzņēmuma logotipu, jums būs jāiegulda nedaudz laika, naudas un pūļu. Apsverot šāda logotipa izveidi, ieteicams izvēlēties izmēģinātas un pārbaudītas populārākās iespējas tirgū.

Sānu attēlu zīmēšanas materiāli

Visi šie rīki ir mūsdienīgas iespējas, kas palīdzēs izveidot profesionāla izskata logotipu. Ja vēlaties padarīt logotipu populāru, jūs mazliet vēlēsities uzzināt vairāk par krāsām, logotipa izveidi un pat apsvērt iespēju izveidot savu logotipu no nulles. Lai gan veidnes var padarīt darbu daudz vieglāku, vienkāršāku un ātrāku – ja jūs meklējat pilnīgi pielāgotu logotipu, jūs vai nu vēlēsities to izveidot no nulles bez iepriekš sagatavota satura, vai arī lūgt profesionāla logotipa dizainera pakalpojumus.

1. Wix Logo Maker – logotipa dizains bez lielām grūtībām
2. Drēbnieku zīmoli – mūsdienīgs logo veidošanas rīks
3. Canva Logo Maker – bezmaksas logo veidotājs ar daudzām iespējām
4. Hatchful by Shopify – ideāls logotipu ģenerēšanas rīks biznesam
5. Squarespace Logo Maker – vienkāršs, slidens un pilnveidots rīks
6. Ucraft Logo Maker – satriecošs rīks ar daudziem sākotnējiem iestatījumiem un veidnēm
7. FreeLogoDesign – radošs rīks, kas vērsts uz pielāgošanu
8. LogoMaker – profesionāls, bet vienkāršs un ātrs logotipa veidošanas rīks
9. NameCheap Logo Maker – līnijas logotipa veidošanas rīka augšdaļa
10. LogoMakr – izvērsts rīks ar iepriekš izstrādātām veidnēm
Wix logotipu veidotājs

Wix Logo Maker mājas lapa

Ja jūs meklējat logotipa ģeneratoru, kas palīdzēs jums izveidot logotipu tiešsaistē bez lielām grūtībām, jūs atradīsit, ka Wix logotipu veidotājs pilda visas jūsu prasības. Šis logotipa radītājs ir lielisks rīks. Šī rīka radošais potenciāls ir fantastisks. Dažu minūšu laikā varat noformēt sava uzņēmuma logotipu, vizītkartes, YouTube kanālu un jebkuru citu mērķi. Jums nav nepieciešama iepriekšēja logo dizaina pieredze, ja vien paturat prātā zelta likumus – labākais logotips ir slidens, neaizmirstams un plaši pielietojams.

Izveidošanas process ir tikpat vienkāršs kā rīka noteikšana, ko jūs meklējat, kāds ir jūsu bizness un kāds ir jūsu logotipa izskats. Pēc tam viss, kas jums ir palicis, ir ātri nospodrināts, un jūs varat izmantot savu fantastisko logotipu jebkur.

Galvenās iezīmes

 • Komerciāla izmantošana – pēc sava logotipa izveidošanas jums pieder tiesības uz to un varat to izmantot komerciāli
 • Jaudīgas rediģēšanas iespējas – izvēlieties no plaša krāsu, fontu un dizaina klāsta, lai pielāgotu savu logotipu
 • Bezmaksas logotipa izveidošana – izveidojiet savu logotipu pilnīgi bez maksas un lejupielādējiet to mazas izšķirtspējas formātā, lai to izmēģinātu
 • Izveidojiet logotipu no jauna – izmantojot Wix, jūs varat izveidot pilnīgi pielāgotu logotipu jebkurā veidā
 • Vadīta logotipa izveide – ja vēlaties ātru logotipu, Wix logotipa izveides rīks jums palīdzēs, automatizējot dažus procesus
 • Komplektēšanas iespējas – izveidojiet savu logo un savu vietni ar Wix paketes paketē, lai iegūtu papildu atlaidi

Cenu noteikšana

 • Logotipa prototips – bez maksas
 • Pamata logotips – 12,99 USD
 • Profesionālais logotips – 12,99 USD
 • Profesionālais logotips + vietnes saišķis – 99,99 USD

Drēbnieka zīmoli

Tailor Brands mājas lapa

Tailor Brands tiešsaistes logo veidošanas rīks ir diezgan pašsaprotams. Tas ir īpaši izstrādāts, lai palīdzētu zīmoliem izveidot saistošu un neaizmirstamu logotipu. Šī rīka radošais potenciāls ir tikpat milzīgs kā jebkura cita šajā sarakstā, un tas ļauj ātri izveidot sava uzņēmuma logotipu.

Ievadiet visu nepieciešamo informāciju, un jūs iegūsit aptuvenu uzmetumu tam, kā izskatīsies jūsu gala produkts. Pēc tam jūsu logotips ir jāpielīmē un jāpielāgo. Kad esat to pietiekami nopulējis, varat to lejupielādēt divos dažādos formātos. Labākais logotipa izveides rīks, piemēram, Tailor Brands, ļaus lejupielādēt gan logotipa paplašināto versiju, gan vienu ar caurspīdīgu fonu. Caurspīdīgs fons ļaus jums izmantot jauno logotipu jebkuram izstrādājumam, kartei vai vietai, kurai vēlaties, neatkarīgi no vides.

Galvenās iezīmes

 • Ātra logotipa izveide – izveidojiet ātru logotipu, automātiskajā logotipu ģeneratorā ievadot sava uzņēmuma vārdu
 • Izvēlieties savas preferences – automātiskā logotipa ģenerēšanas rīks ļauj ievadīt preferences, lai nodrošinātu labāk optimizētu logotipu
 • Pielāgojiet savu logotipu pats – pēc tam, kad rīks ir ģenerēts, jūs varat to iekļūt un precīzi noregulēt
 • Izvēlēties no daudzām nozarēm – automātiskais logotipu ģenerēšanas rīks ļaus logotipu pielāgot jūsu nozarei
 • Opciju mainīšana – pēc jautra logotipa izveidošanas varat mainīt tā izmērus 21 dažādos izmēros visām tā lietojumprogrammām

Cenu noteikšana

 • Zema izšķirtspēja – bez maksas
 • Pamata – 3,99 USD
 • Standarta – 5,99 USD
 • Piemaksa – 12,99 USD
Apmeklējiet vietni Tailor Brands, lai iegūtu papildinformāciju >>

Canva logo veidotājs

Canva Logo Maker mājas lapa

Canva logo radītājs ir viena no labākajām iespējām tirgū. Tas nodrošina jūs ar visiem nepieciešamajiem rīkiem, lai dažu minūšu laikā izveidotu vilinošu, aizraujošu un lieliska izskata logotipu. Dažreiz sadaļas, produkta vai jebkura cita objekta, kas nav galvenā atrakcija, logotipa izveide neprasa daudz darba.

Jūsu oriģinālajam zīmolam un uzņēmuma logotipam vienmēr jābūt pilnībā koncentrētam. Tāpēc tik noderīgs ir spēcīgais reakcijas potenciāls, ko Canva tiešsaistes logotipu veidotājs rada galdā. Rūpīgi rūpējoties par cilvēkiem, kuriem nav iepriekšējas projektēšanas pieredzes, tas ir aprīkots ar daudziem sākotnējiem iestatījumiem, veidnēm un pielāgošanas iespējām.

Kad esat izveidojis sava uzņēmuma jauno logotipu, varat to lejupielādēt divos dažādos formātos un pat koplietot to sociālajos medijos, izmantojot e-pastu vai jebkuru citu platformu. Izveidojot logotipu, vēlaties, lai tas uznirst. Labākais veids, kā pārliecināties, vai jūsu logotips ir unikāls, jautrs un neaizmirstams, ir to parādīt kolēģiem, partneriem un draugiem. Pēc būtisku atsauksmju saņemšanas no vienaudžiem Canva bezmaksas logotips ļaus jums mainīt logotipu pēc savas patikas.

Galvenās iezīmes

 • Daudz veidņu – ja jūs meklējat ātru logotipu, jums patiks daudz tādu programmu iestatījumu un veidņu, ko piedāvā šī programma.
 • Ātra bezmaksas logo noformēšana – jūsu logotipa noformēšana notiek tikpat ātri kā pāris minūtes, ļaujot jums izveidot fantastiski izskatīgu logo bez lielām pūlēm
 • Nav vajadzīgas iepriekšējas zināšanas par dizainu – tā kā šis logotipu ģenerators galvenokārt balstās uz veidnēm un sākotnējiem iestatījumiem, jums nav nekādas zināšanas par dizainu
 • Manuāla detalizēšana – pēc tam, kad rīks jums ir izveidojis logotipu, jūs varat iekļūt un precīzi pielāgot to savām personīgajām biznesa vēlmēm.
 • Pilnībā tiešsaistē – tas ir pilnīgi tiešsaistes rīks, kas nozīmē, ka, lai izveidotu satriecošu logotipu, jums nekas nav jālejuplādē.

Cenu noteikšana

 • Bezmaksas
 • Pro – 9,95 USD
 • Uzņēmums – USD 30,00

Negants ar Shopify

Hatchful by Shopify mājas lapa

Shopify Logo Maker ir viens no būtiskajiem rīkiem jebkura biznesa arsenālā. Hatchful, Shopify logotipu veidotājs ir jaudīgs tiešsaistes rīks, kas ļauj absolūti bez maksas izveidot satriecošu, pilnībā pielāgotu logotipu savam zīmolam, uzņēmumam vai sociālajiem saziņas līdzekļiem..

Tam ir simtiem dažādu veidņu, kas jums palīdzēs projektēšanas procesā. Viss rīks ir ļoti, ļoti vienkārši lietojams, kas nozīmē, ka jūs nekavējoties izveidojat profesionāla logotipus. Šim rīkam nav nepieciešami skaidrojumi – tā milzīgās funkcijas ir pašas par sevi saprotamas, un, tā kā pats rīks ir bezmaksas, mēs iesakām jums to izgatavot pats, pat ja jums nav nepieciešams logotips. Parasti jūs vēlaties meklēt cienījamu uzņēmumu, un kuram ir labāka repas lapa nekā Shopify?

Galvenās iezīmes

 • Simtiem veidņu – veidnes un sākotnējie iestatījumi padara logotipa izstrādes procesu daudz vieglāku un ātrāku
 • Daudzas dizaina iespējas – katrs rīks šajā logotipa veidotājā palīdzēs jums izveidot pielāgotu, unikālu un augstas kvalitātes logotipu
 • Sociālo mediju komplekts – šim rīkam ir pievienots sociālo mediju logotipa izmēru komplekts, kas ir pieejams par lētu cenu
 • Rūpējies par nozarēm – jūs varat balstīt savu logotipu ap savu konkrēto nozari, izmantojot daudzus nozares izvēles iestatījumus
 • Satriecošs augstas izšķirtspējas produkts – izveidojiet savu logotipu augstas izšķirtspējas attēlā un lejupielādējiet to daudzos formātos

Cenu noteikšana

 • Logotipa izveidošana – bez maksas
 • Logotipa lejupielāde – 19,99 USD

Laukuma laukuma logotipu veidotājs

Squarespace Logo Maker mājas lapa

Bezmaksas logotipa izveidošana nav tik vienkārša, kā jūs varētu domāt, taču ar tādu rīku kā Squarespace logotipa veidotājs tas ir vienkāršāks, nekā jūs varētu iedomāties. Šis rīks ir ložu necaurlaidīgs un neaizrauj jūs kaitinošās reklāmās par to, cik lielisks tas ir. Tas nonāk tieši līdz vietai. Kad esat apmeklējis šo vietni, pirmais, ko plānojat darīt, ir pievienot sava uzņēmuma vārdu. Pēc tam jūs esat nonācis pie paša dizaina rīka. Tas ļauj jums pielāgot savu logotipu un pilnībā padarīt to par savu.

Zem pielāgošanas rīkiem jūs redzēsit kaut ko būtisku – kā jūsu logotips izskatās, lietojot to dažādās vietās: kreklā, vizītkartē un tīmekļa vietnē. Šie ir svarīgi rīki, ja vēlaties eksperimentēt ar savu pavisam jauno logotipu. Nosūtiet tos tālākai pārskatīšanai draugiem, partneriem un klientiem. Kad esat pabeidzis eksperimentu ar daudzajiem jūsu rīcībā esošajiem pielāgošanas rīkiem, varat lejupielādēt jauno logotipu un pēc tam sākt to ieviest sava zīmola, mārketinga stratēģijas vai visa cita ietvaros, kam jūsu logotips ir paredzēts iepriekš..

Galvenās iezīmes

 • Racionalizēta logotipa izveide – logotipa izveides process ir tikpat vienkāršs kā uzņēmuma nosaukuma ievadīšana un iestatījumu spēlēšana
 • Logotipa vizualizācijas iespējas – tiklīdz jūsu logotips ir ģenerēts, varat apskatīt tā ieviešanu t-kreklā, vietnē vai vizītkartē
 • Satriecoši dizaina elementi – logotipa izveide tiek vēl vienkāršota, izmantojot satriecošus dizaina elementus, kas ir viegli pieejami, izmantojot rīku
 • Bagātīgas formāta opcijas – pēc tam, kad esat izveidojis savu satriecošo uzņēmuma logotipu, varat to saglabāt daudzos formātos.

Cenu noteikšana

 • Logotipa izveidošana, ja esat Squarespace klients – bez maksas
 • Logotipa izveidošana, ja neesat Squarespace klients – 10 USD

Ucraft logo veidotājs

Ucraft Logo Maker mājas lapa

Ucraft logo veidotājs ir populārs tiešsaistes logotipu izveides rīks. Tas ir līdzīgi pārējiem šajā sarakstā, jo tajā pašā sākumā tiek lūgts ievadīt uzņēmuma vārdu. Pēc uzņēmuma nosaukuma pievienošanas jūs tiksit atvērts pielāgošanas rīkā.

Runājot par logotipa pielāgošanas iespējām, spīd Ucraft bezmaksas logotipa dizaina rīks. Tas nav revolucionārs, bet ir vienkāršs un ļauj dažu minūšu laikā izveidot noderīgu logotipu. Lai izmantotu šo rīku pilnībā, jums nav vajadzīgas nekādas iepriekšējas zināšanas par dizainu. Šajā lietojumprogrammā tas ir neticami universāls, kas nozīmē, ka ar Ucraft programmatūru izveidoto logotipu varat izmantot praktiski jebkur.

Tas, kas atšķir šo rīku no konkurences, ir tā veidnes. Lai gan tajā nav daudz vairāk veidņu nekā pārējās šajā sarakstā, pati veidņu daudzpusība ir fantastiska. Visas veidnes ir piemērotas noteiktam biznesam, un visas ir pietiekami atšķirīgas, lai palīdzētu jums izveidot jūsu logotipu.

Galvenās iezīmes

 • Ātra logotipa ģenerēšana – lai gan vairums logotipu veidošanas rīku jums radīs logotipu, neviens to nedarīs ar Ucraft ātrumu
 • Manuāla pielāgošana – Ucraft ļauj pilnībā rediģēt ģenerēto logotipu, padarot to par savu
 • Augstākā līmeņa vienkāršība – ja neesat apmierināts ar ģenerēšanu, varat rediģēt logotipu. Rediģēšanai nav vajadzīgas iepriekšējas zināšanas par dizainu, un tā ļauj jums izveidot satriecošu produktu
 • Plaša ikonu opcija – milzīgais ikonu skaits, no kura jūs varat izvēlēties, ir satriecošs, vēl vairāk paātrinot logotipa izveidi un uzlabojot tā kvalitāti

Cenu noteikšana

 • Lejupielāde PNG formātā – bez maksas
 • Lejupielāde HD SVG formātā – 7,00 USD

FreeLogoDesign

FreeLogoDesign mājas lapa

Augstas kvalitātes logo dizaina programmatūrai nekavējoties jāpilda visas jūsu radošās vajadzības, vienlaikus nodrošinot augstu kvalitāti. Šeit tiek izmantots tāds rīks kā brašais FreeLogoDesign. Tā iemesla dēļ tas ir viens no populārākajiem tiešsaistes logotipu veidošanas rīkiem.

Pēc sava uzņēmuma nosaukuma ievadīšanas jūs nonāksit pielāgošanas rīkā. Tas, protams, ir nozares standarts, bet tas, kas to padara populāru, ir pašas pielāgošanas iespējas. Izmantojot šo rīku, jums tiek dota daudz lielāka brīvība, jo pielāgošanas opcijas nav atkarīgas tikai no veidnēm, sākotnējiem iestatījumiem un cita iepriekš sagatavota satura.

Jūs varat patiesi padarīt savu logotipu par savu, kad izmantojat tādu rīku kā FreeLogoDesign. Tas ļauj tiešsaistē veikt bezmaksas logotipu bez reģistrācijas un lejupielādēt to tūlīt pēc tam, kad esat izveidojis lielisku sava uzņēmuma logotipu.

Galvenās iezīmes

 • Lietotājam draudzīgi – daži logotipa izveides rīki var būt nedaudz sarežģīti, taču lietotājam draudzīgais FreeLogoDesign GUI dizains ļauj ātri, vienkārši un racionalizēti radīt satriecošus logotipus.
 • Zīmolu veidošanas iespējas – izveidojot logotipu ar FreeLogoDesign, varat to izmantot, lai turpinātu savu zīmolu, veidotu reklāmas kampaņu vai izmantotu to savā produktā / pakalpojumā
 • Tūkstošiem veidņu – labai logotipu ģenerēšanai nepieciešami vairāki veidnes, un FreeLogoDesign logotipu izveides rīkam ir daudz ko piedāvāt.
 • Dažādi izmēri un formāti – šis rīks ļauj saglabāt failus dažādos izmēros un formātos, piemēram, PNG, JPG un SVG
 • Nav nepieciešams konts – ja vēlaties ar šo rīku izveidot jautru, satriecošu un vienkāršu logotipu, jums pat nav jāreģistrē konts

Cenu noteikšana

 • Zema izšķirtspēja – bez maksas
 • Augsta rez – 34 USD
 • Vietnes un logotipa pakete – 109 ASV dolāri

LogoMaker

LogoMaker mājas lapa

LogoMaker ir viena no populārākajām iespējām tirgū. Ātrums un vienkāršība ir šī logotipa veidotāja galvenās iezīmes. Tas ļauj dažu minūšu laikā izveidot satriecošu logotipu, un ar to saistītie pielāgošanas rīki ir paraugi.

Šī programmatūra ir paredzēta ātrumam, un tai ir vairāk nekā 10 000 dažādu iestatījumu un veidņu, no kurām izvēlēties. Tomēr milzīgais logotipa izveides potenciāls un daudzas pielāgošanas iespējas nav šī rīka galvenie punkti.

Atšķirībā no citiem rīkiem, kas ļauj jums vienkārši izveidot logotipu, šis ļaus jums uzzināt par to, ko jūs darāt. Tas nāk komplektā ar e-grāmatām par logotipa izveidi un dažiem būtiskiem rakstiem par pašu procesu. Lai gan logotipu var izveidot dažu minūšu laikā, jūs varat arī pavadīt stundas, veidojot magnum opus, pat to neapzinoties..

Galvenās iezīmes

 • Unikāls logotips – šis lieliskais rīks ļauj jums izveidot pilnībā unikālu sava uzņēmuma logotipu
 • Darbs ar dizaineru – izmantojot šo rīku, jūs varat sazināties ar profesionālu dizaineru, lai palīdzētu jums ar jūsu logotipu
 • Daudzas versijas – ja izvēlaties strādāt ar dizainera funkciju, jūs saņemsiet neierobežotu skaitu versiju, līdz būsit apmierināts ar savu produktu
 • Lielisks klientu serviss – ja neesat apmierināts ar savu logotipu, varat sazināties ar draudzīgu, patīkamu un atsaucīgu klientu apkalpošanas dienestu
 • 10000 sākotnējie iestatījumi – lai gan daži rīki var piedāvāt pāris tūkstošus sākotnējo iestatījumu un veidņu, LogoMaker tiešsaistes logotipu ģenerators jums dos 10000 dažādas veidnes un iestatījumus, no kuriem izvēlēties

Cenu noteikšana

 • Bezmaksas var izveidot tik daudz logotipu, neveicot lejupielādi
 • Pamata – 39,95 dolāri
 • Piemaksa – 59,90 USD

NameCheap logotipu veidotājs

NameCheap Logo Maker mājas lapa

Bezmaksas logo veidotājs Namecheap ir populārs tiešsaistes rīks, kas koncentrējas uz vadāmu logotipu izveidi. Ne visi pasaulē ir tik radoši kā dizaineri, kā arī ikvienam nav dāvanu projektēšanai. Šeit darbojas NameCheap. Tas palīdzēs jums katrā logotipa izveides procesa posmā un ļaus jums izveidot augstas klases logotipu jūsu biznesam.

Atšķirībā no daudziem citiem rīkiem, kas ļauj bez maksas izveidot logotipu un pēc tam prasa samaksu par tā lejupielādi vai izmantošanu – NameCheap logotipa izveides process no sākuma līdz beigām patiešām ir bezmaksas. Šis logotipa veidotājs, tāpat kā labākie rīki, ļauj jums pārbaudīt savu logotipu uz dažādiem produktiem un redzēt, kā tas izskatās 3D vidē..

Galvenās iezīmes

 • Pilnīgi bezmaksas – lai gan citi “bezmaksas” rīki varētu sevi reklamēt, šis faktiski ļauj bez maksas lejupielādēt augstas kvalitātes izkārtojumus savam logo
 • Ar AI saistīts dizains – ja vēlaties izveidot logotipu, šeit ir AI paaudzes rīks
 • Mobilais dizains – lai izveidotu satriecošu logotipu, jums nav jābūt personālajā datorā, jo logotipa rīks NameCheap darbojas visās ierīcēs un OS
 • Reģistrācija nav nepieciešama – lai pilnībā izmantotu šī logotipa izveides rīka priekšrocības, jums pat nav jāizveido konts
 • SVG un PNG opcijas – jūs varat bez maksas lejupielādēt savu logotipu SVG un PNG formātā

Cenu noteikšana

 • Bezmaksas

LogoMakr

LogoMakr mājas lapa

LogoMakr, iespējams, ir viens no aizraujošākajiem bezmaksas logo rīkiem lietu brīvajā pusē. Atšķirībā no citām ierīcēm, kuras lielāko daļu darba veic jūsu labā, šis ir logotipa izveides rīks, kas paredzēts amatieru dizaineriem.

Ja uzskatāt sevi par radošu cilvēku, jums patiks šī programmatūra. Tiešsaistes logotipa dizaina rīks LogoMakr ļauj ātri izveidot satriecošus logotipus un procesa sākumā pat nodrošina mācību video..

Galvenās iezīmes

 • Tūkstošiem krājuma ikonu – ja vēlaties ar šo rīku izveidot ātru logotipu, jums būs nepieciešams milzīgs daudzums materiālu, kas palīdzēs to izveidot.
 • Simtiem fontu – logotipa izveidošana parasti ietver dažus burtus, un lielais fontu daudzums, ko LogoMakr ienes tabulā, noteikti palīdz
 • Atbalstīta dizaina iespēja – ja vēlaties atrast kādu profesionāli, kas jums palīdzētu, varat to darīt ar LogoMakr
 • Pārejiet tieši uz darbību – dodoties uz vietni, jums vairs nevajadzēs garlaicīgu tekstu, un jūs tiksit novirzīts uz logotipa izveides darbību

Cenu noteikšana

 • Bezmaksas
 • Pielāgots logotipa dizains – 299 USD

Labākais no labākajiem

Labākā logotipa veidotāja izvēle nebūs viegla, taču, lai jums veicas, mēs esam izveidojuši tīmekļa programmatūras creme de la creme sarakstu..

Labākie bezmaksas logo veidotāji

Labākajiem tirgū ne vienmēr ir jāmaksā maza laime. Daži no labākajiem tiešsaistes logotipu veidošanas rīkiem ir bez maksas, tāpēc diviem labākajiem tiešsaistes logotipu veidotājiem mēs sniegsim padziļinātu pārskatu.

Wix logotipu veidotājs

Kur patiešām spīd Wix bezmaksas rīks, ir tā milzīgā vienkāršība. Tas sniedz pakalpojumu, kas līdzinās piemaksai, pilnīgi bez maksas. Tās galvenās funkcijas padara to par jaudīgu rīku, kas redzams gan privātpersonām, gan zīmoliem, gan uzņēmumiem.

Tas ļauj jums izmantot dažādas veidnes un sākotnējos iestatījumus, lai izveidotu savu logotipu. Wix ir stingri orientēta uz zīmolu, padarot to par lielisku biznesa rīku.

Galvenās iezīmes

 • Daudzi sākotnējie iestatījumi un veidnes
 • Uz biznesu orientēts rīks
 • Pilna logotipa pielāgošana
 • Palīdzīga logotipa izveide
 • Bezmaksas no sākuma līdz beigām
 • Logotipu lapas iedvesmai

Laukuma laukuma logotipu veidotājs

Squarespace ir ļoti slavens tiešsaistes pakalpojums, kas palīdz jums izveidot daudz lietu. Tās jaudīgais logotipa dizaina rīks ir ne tikai viena karte Squarespace klājā. Squarespace ļauj ar vislielāko vieglumu izveidot interesantu un saistošu vietni. Līdzīgi kā programmatūra logotips, viss vietnes izveidošanas process ir vienkāršs, pilnveidots un taisns.

Runājot par logotipa izveidi, process ir ātrs, jautrs un pilnveidots. Viena no lielākajām šī logotipa veidošanas rīka īpašībām ir parādīt, kā izskatās jūsu logotips reālā vidē. Jūs varat redzēt, kā jūsu logotips izskatās uz krekla, precēm, vizītkartēm un lietojot to vietnē. Šis uzsvars uz ieviešanu ir interesanta pieeja, jo pati SquareSpace ir tīmekļa dizaina un vietņu izveides rīks.

Galvenās iezīmes

 • Vienkāršs logo veidošanas process
 • Izturīgi izvēles un modifikācijas rīki
 • Daudzas uzlīmes, veidnes un sākotnējie iestatījumi
 • Savlaicīga logotipa izveide
 • 3D attēlojums uz kartēm, precēm un vietnes
 • Bezmaksas no sākuma līdz beigām

Labākie premium logo ražotāji

Tagad, kad mēs runājam par labāko no labākajiem, jūs vēlēsities samaksāt naudu par lielisku logotipu. Lielisks logotips ir paredzēts jūsu uzņēmuma izveidošanai, un, tā kā jūs to izmantosit daudzos sava darba aspektos, tam vajadzētu kalpot visu mūžu.

Lielu logotipu var izveidot izraudzīts dizaineris, bet dizainera nolīgšana prasa ievērojamus ieguldījumus. Ja vēlaties izveidot savu logotipu no nulles, bet tomēr jums ir profesionāla izskata gala produkts, ieteicams izmantot apmaksātu tiešsaistes logotipu veidotāju.

Looka logo veidotājs

Runājot par logotipu izveides rīkiem, vienkārši nevar pieļaut profesionālo programmatūru, piemēram, Looka. Looka ir iestrēdzis ar visām funkcijām, kas jums ir vajadzīgas, lai izveidotu pilnībā pielāgotu logotipu, kas ir piemērots jebkurai korporācijai. Ja vēlaties izveidot savu zīmolu vai iegūt vēlamo uzlabojumu, ko jūsu uzņēmums ir pelnījis, jums būs jāiekļauj tāds biznesa rīks kā Looka.

Programmai ir arī saprātīga cena, kas nozīmē, ka jebkurš bizness var gūt labumu no salīdzinoši nelielām investīcijām.
Galvenās iezīmes

 • Dažādu veidņu un sākotnējo iestatījumu pārpilnība
 • Jautrs, izklaidējošs un pilnveidots dizaina process
 • Augstas izšķirtspējas eksportēšana
 • Daudzi formāti eksportēšanai
 • Atlasiet sociālo mediju izmērus

Placeits

Placeit ir viens no populārākajiem apmaksātā uzņēmuma logotipu veidotājiem, kas koncentrējas uz augstas izšķirtspējas logo veidošanu uzņēmumiem. Šis rīks ļauj jums bez piepūles izveidot satriecošu logotipu, kas noteikti stāv uz labākajiem logotipiem uz planētas.

Tās pielāgošanas iespējas nav standarta. Tie ir vērsti uz to, lai palīdzētu jums izveidot logotipu un ļautu personiskai izpausmei tikai tad, ja jūs to izvēlaties. Tas pat ļauj lejupielādēt daudzos izmēros, formātos un krāsās. Tam ir vairāk nekā 8000 dažādu veidņu, kuras visas ir izstrādājušas profesionāli dizaineri.

Galvenās iezīmes

 • Daudzi iepriekš iestatīti un profesionāli izstrādāti logotipa elementi
 • Animētu logotipu opcijas
 • SVARĪGI eksportējiet daudzos formātos
 • Vadīts un pilnveidots process
 • Logotipa izveide nekavējoties

BUJ

Kā es varu izveidot savu logo bez maksas?

Varat izmantot jebkuru no bezmaksas saraksta izveides rīkiem šajā sarakstā, lai padarītu jautru, pievilcīgu un izmantojamu sava uzņēmuma logotipu. Jūs pat varat tos izmantot, lai izveidotu logotipu savam sociālajam medijam, personīgajam zīmolam vai savam produktam – debesis ir robeža.

Logotipa izveidošana bez maksas ir tikpat vienkārša kā šī saraksta rīka izmantošana vai arī mazliet par fotoattēlu rediģēšanu no YouTube. Par šo tēmu ir daudz mācību video, un par nelielu naudas summu ir pieejami vēl vairāk kursu.

Kāds ir labākais bezmaksas logo veidotājs?

Visi mūsu sarakstā iekļautie bezmaksas logotipu veidotāji ir reālas iespējas, ja vēlaties izveidot sava biznesa, sociālo mediju vai zīmola logotipu. Ja mums būtu jāizvēlas divas labākās iespējas bezmaksas tiešsaistes logo veidošanas rīkam, mums būtu jāiet kopā ar Wix un Squarespace.

Kāda programmatūra ir vislabākā logotipa noformēšanai?

Visai programmatūrai šajā sarakstā ir unikāli plusi un mīnusi. Ja vēlaties izveidot ātru un bezmaksas logotipu, varat izmantot jebkuru no mūsu sarakstā paredzētajiem rīkiem. Ja vēlaties izgatavot profesionālu logotipu ar vismodernākajiem dizaina elementiem, varat izmantot jebkuru no apmaksātajām iespējām mūsu sarakstā.

Photoshop, AutoCAD, GIMP un daudzi citi rīki ir pieejami par lētu cenu vai pilnīgi bez maksas. Ja vēlaties izveidot logotipu no nulles un pilnībā kontrolēt to, ko darāt, jūs vēlēsities izmantot kādu no šīm programmām. Viņu apgūšana prasīs diezgan daudz laika, bet beigu beigās jums būs vērtīga prasme.

Vai Photoshop var izveidot logotipu??

Jā. Photoshop ir lielisks rīks, kas ļauj izveidot logotipu, taču atšķirībā no citām šī saraksta opcijām Photoshop lietošana ir grūta. Lai pareizi izveidotu logotipu Photoshop, jums būs nepieciešama zināma pieredze ar programmu.

Photoshop ir milzīga, plaša un ārkārtīgi sarežģīta programma. Lai izveidotu sava uzņēmuma logotipu, jums nav jābūt absolūtam Photoshop meistaram. Logotipa izveide nebūs viegls uzdevums, bet, izmantojot Photoshop, jums būs jāveic visi pielāgojumi, kas jums patīk.

Kā izveidot augstas izšķirtspējas logotipu??

Augstas izšķirtspējas logotipa izveidošana nozīmē logotipa izveidi vektora formā un tā lejupielādi caurspīdīgā, pilnā izmērā, piemēram, PNG. Jūs vienmēr vēlaties eksportēt savu logotipu dažādos izmēros un mainīgos lielumos.

Būtiska nozīme logotipa izveides procesā ir tā, ka jūs vienmēr vēlaties atstāt uzlabojumu iespējas. Veidojot logotipu, ir svarīgi apkopot atsauksmes no klientiem, vienaudžiem un partneriem. Izmantojot šīs atsauksmes, varat veikt izmaiņas logotipā, lai labāk izpildītu tā mērķi.

Profesionāls logotips var maksāt jebko, sākot no pāris dolāriem līdz tūkstoš dolāriem. Mākslinieka algošana jūsu logotipa izgatavošanai un daudzu labojumu veikšana maksās diezgan daudz naudas. Tomēr, ja jūs pats izveidojat logotipu, izmantojot tiešsaistes logotipa izveides rīku, jūs ietaupīsit daudz naudas un padarīsit to tieši tā, kā vēlaties.

Secinājums

Ja jums ir viens no labākajiem logotipiem, tas jūsu uzņēmumam radīs brīnumus. Labs logotips ir labākais veids, kā parādīt savas zīmola vērtības ikvienam, kurš uz to pat acumirklīgu skatienu pauž. Jūsu uzņēmums iestrēgs cilvēku galvās, un jūs būsit pirmais, par ko viņi domā, kad viņiem būs nepieciešams noteikts produkts vai pakalpojums.

Ja vēlaties pats izveidot logotipu, varat izmantot šajā sarakstā sniegto rīku nē. Izmantojot rīku no viņa saraksta, jūs iegūsit daudzas iespējas, kā padarīt uzkrītošā logotipu bez iepriekšējām zināšanām par dizainu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map