Kā veikt atslēgvārdu izpēti savam emuāram

Sākot emuāru, ir jāņem vērā daudzi kritiski elementi, un, lai gūtu panākumus, jums jāpārliecinās, ka visi tie tiek veikti pareizi. Viens no šiem būtiskajiem elementiem ir atslēgvārdu izpēte, jo pareizo atslēgvārdu izvēle, uz kuriem koncentrēties, ir viens no galvenajiem veidiem, kā palielināt jūsu emuāra skatījumu skaitu..


Daudzi jauni emuāru autori pat neapsver iespēju veikt atslēgvārdu izpēti, un tāpēc viņi cenšas piesaistīt apmeklētājus savā emuārā neatkarīgi no tā, cik smagi viņi cenšas. Citi vienkārši pievieno atslēgvārdus, kas ir “vispopulārākie”, bet viņi nesaprot, ka, ja kāds atslēgvārds ir ļoti izplatīts, tas nepalīdzēs, bet nosūta jūsu emuāru uz meklēšanas rezultātu 15. lapu..

Izlaist šo daļu nav iespējams, jo jūs nevarēsit izvērst savu emuāru tik ātri, cik vēlaties, tad ko jūs varat darīt? Vienkārši sakot, jums būs jāveic atslēgvārdu izpēte, lai atrastu atslēgvārdus, kas darbosies labi un palīdzēs jūsu emuāram ieņemt augstāku vietu meklētājprogrammu rezultātu lapās (SERP). Tas nav vienkārši darāms, jo visi emuāri un mērķa tirgi ir atšķirīgi.

Jums būs nepieciešami pareizie SEO rīki un pareizās zināšanas, kas palīdzēs pareizi sākt šo procesu un gludi to iziet. Šajā rokasgrāmatā būs sniegti padomi, kā pareizi strukturēt atslēgvārdu izpēti, un jūs to varat pielāgot savām īpašajām vajadzībām.

Pirmkārt, jums ir jāsaprot, kāpēc jūsu emuāram ir nepieciešama laba atslēgvārdu stratēģija. Atslēgvārdi ir jūsu dabiskās sasniedzamības paplašinājums, kas nozīmē, ka tie ļaus jums piesaistīt lasītājus ar patiesu interesi par to, ko piedāvā jūsu emuārs. Protams, ja jūs izveidojat labu atslēgvārdu stratēģiju, kas nav maldinoša.

Organiskā trafiks ir jūsu emuāra visvērtīgākais īpašums, un, lai izaudzētu emuāru, jums tas ir nepieciešams pēc iespējas vairāk.

Prāta vētra, lai atrastu nišas tēmas
(sākotnējie atslēgvārdi)izveidojot savu personīgo zīmolu

Nepārdomājot neko citu, sāciet savu nišas lēmumu pieņemšanas procesu, pierakstot visas lietas, kas jūs interesē. Tās var būt personiskas vai profesionālas intereses.

 • Sāciet domāt par lietām, kuras jums patīk darīt, vai arī labprāt darītu, ja jums būtu tāda izdevība. Piemēram, jūs esat fotogrāfs amatieris. Fotoattēlu blogošana varētu būt lieliska niša. Jūs varat dalīties ar fotoattēliem, detalizētajām zināšanām vai pieredzi ar kameru tehnoloģiju.
 • Tālāk padomājiet par lietām, kuras jums patiktu mācīties. Piemēram, jūs interesē iespēju sākt gatavot nodarbības. Pat ja jums nav laika vai budžeta, lai sāktu gatavošanas nodarbības, varat sākt pārtikas emuāru, kurā analizējat tiešsaistē atrastās receptes. Un pārrunājiet, kā izvēlēties nevainojamas sastāvdaļas, un nosveriet ieguvumus no organiskajām salīdzinājumā ar ĢMO sastāvdaļām.
 • Visbeidzot, padomājiet par lietām, kurās jūs jau dziļi iedziļināties. Piemēram, pieņemsim, ka esat pieaugušais, kurš atgriežas, lai pabeigtu grādu koledžā. Jūs plānojat veikt daudz pētījumu par universitātes pilsētiņā, salīdzinot ar tiešsaistes grādu programmām, kādu universitāti izvēlēties, kā atgriezties studiju tempā utt. Šīs ir lieliskas nišas emuāra tēmas par augstāko izglītību.

Nišas izvēle ir izaicinošs process. Bet šī vingrinājuma laikā jums būs labāka sajūta par tēmām, kas jums rezonē. Tie, kas jūs visvairāk aizrauj, ir labākie jūsu niša emuāra kandidāti.

Piemēram, pieņemsim, ka jūs sākat blogu par golfu. Jums ienāk prātā pirmie atslēgvārdi, kurus jūs izmantotu Google meklēšanā:

 • golfs iesācējiem
 • golfa padomi
 • golfa šūpoles
 • golfa nūjas

Tie būtu jūsu sākotnējie atslēgvārdi, plašas tēmas idejas. Tālāk jums būs jāatrod specifiskāki atslēgvārdi, kas piedāvā pievilcīgas iespējas.

Atrodiet galvenos atslēgvārdus un apkopojiet meklēšanas apjomus

Google atslēgvārdu plānotāja izmantošana atslēgvārdu atrašanai

Google atslēgvārdu plānotāja izmantošana atslēgvārdu atrašanai

Google atslēgvārdu plānotājs būs ļoti noderīgs, kad sāksit izveidot to atslēgvārdu sarakstu, kurus jūs, iespējams, varētu izmantot savam emuāram. Šis rīks ir ērts, un tas var palīdzēt ātri izveidot lielu atslēgvārdu sarakstu.

Piesakieties vai izveidojiet jaunu kontu, lai ievadītu Google atslēgu plānotāja rīks.

adwords

Sadaļā “Atrodiet jaunus atslēgvārdus un iegūstiet datus par meklēšanas apjomu” redzēsit trīs dažādas iespējas. Atlasiet cilni “Jaunu atslēgvārdu meklēšana, izmantojot frāzi, vietni vai kategoriju”.

meklēšanas atslēgvārdi

Šis ir maizes un sviesta rīks, kuru izmantosit, lai ģenerētu atslēgvārdu idejas.

Tiklīdz atvērsit rīku, redzēsit saraksta opcijas. Lielākā daļa no šīm iespējām ir iepriekš atlasītas, un jums par tām nav jāuztraucas. Apskatīsim iespējas, kas palīdzēs veikt atslēgvārdu izpēti.

Atslēgvārdu izpēte

Jūsu produkts vai pakalpojums: Šeit ievadāt “sākuma atslēgvārdus”, un tas ir primārais lauks, kuru izmantosit. Šeit var ievadīt vienu vai vairākus atslēgvārdus.

Jūsu galvenā lapa: Tas galvenokārt ir paredzēts AdWords lietotājiem.

Mērķauditorijas atlase: Šī opcija ir piemērota, lai mainītu valsti, valodu un meklētājprogrammu, kurā jūs tirgojat.

Pielāgojiet meklēšanu: Google izskaidro šo iespēju – “Filtrējiet atslēgvārdus pēc vēsturiskās statistikas, paslēpiet atslēgvārdus, kas jau ir jūsu kontā, un iekļaujiet vai izslēdziet noteiktus atslēgvārdus. Noklikšķiniet uz zīmuļa ikonas, lai pielāgotu šos iestatījumus. ”

Datumu diapazons: Varat ievadīt datumu diapazonu, lai redzētu vidējos mēneša meklēšanas vaicājumus noteiktā laika posmā.

Ievadīsim “sākotnējos atslēgvārdus” (golfa padomi, golfa šūpoles, golfa nūjas), kurus mēs izmantojām iepriekšējā piemērā, un apskatīsim rezultātus.

Mēneša meklējumi

Jūs iegūsit atlasīto atslēgvārdu rezultātus un arī atbilstošu atslēgvārdu idejas. Apskatīsim katru ekrāna apgabalu.

Meklēšanas vienumi: Šie ir ievadītie atslēgvārdi.

Atslēgvārds (pēc atbilstības): Google ieteikto atslēgvārdu saraksts.

Vid. ikmēneša meklējumi: Meklēšanas intervālu skaits, kas nav ļoti precīzs meklēšanas apjoma rādītājs. (Zemāk mēs parādīsim, kā iegūt precīzus meklēšanas apjoma datus).

Sacensības: Tas norāda to reklāmdevēju skaitu, kuri piedāvā cenu par šo atslēgvārdu un kurus izmanto AdWords. Noderīgi, lai novērtētu atslēgvārda konkurētspēju.

Ieteicamā cena: Lielisks veids, kā iegūt ideju par atslēgvārda monetizācijas iespējām.

Tagad jūs varat lejupielādēt sarakstu ar atslēgvārdu idejām, lai kārtotu pēc.

Lejupielādējiet sarakstu ar atslēgvārdiem

Vēl viena noderīga opcija, kuru varat izmantot Google atslēgvārdu plānotājā, ir “Reklāmu kopu idejas”. Jūs iegūsit paplašinātu ideju sarakstu, ko izpētīt.

Ideju saraksts

Noklikšķiniet uz vienas no reklāmu kopām, lai redzētu, kas atrodas.

Reklāmu kopas

Jūs redzēsit, kādi atslēgvārdi ir iekļauti šajā grupā.

Iekļautie atslēgvārdi

Varat arī lejupielādēt visus šos atslēgvārdus un pievienot tos sarakstam.

Jums ir vairāk rīku, kurus varat izmantot, lai atrastu vairāk atslēgvārdu ideju. Daži no tiem ir bezmaksas, bezmaksas vai maksas. Mēs uzskatām, ka, izmantojot Google atslēgvārdu plānotāju, jūs varat iegūt atslēgvārdu ideju sarakstu, kuru būtu vairāk nekā pietiekami, lai izpētītu. Bet, ja vēlaties pārbaudīt citus rīkus, šeit ir populārāko saraksts:

Google atslēgvārdu plānotāja izmantošana meklēšanas apjomu apkopošanai

Kā jau minējām, agrāk, Google atslēgvārdu plānotājs parādīs meklēšanas vaicājumu diapazonu mēnesī (piemēram, no 1 līdz 10 000). Jūs varat iegūt precīzu meklēšanas apjomu konkrētiem atslēgvārdiem, ja jūs vadāt aktīvu AdWords kampaņu (apmaksāta reklāma). Pat precīzs meklēšanas apjoms svārstās, un Google parādīs aptuveno vidējo meklējumu skaitu. Ir noderīgi redzēt precīzu meklēšanas vaicājumu skaitu, tomēr atslēgvārdu izvēlē diapazonu izmantošana nav nekas nepareizs.

Ļaujiet mums parādīt, kā jūs varat izvilkt no Google precīzu meklēšanas apjomu, neveidojot Adwords kampaņu.

Vispirms atlasiet atslēgvārdu no ieteikumu saraksta un noklikšķiniet uz Pievienot, lai plānotu.

Pievienot plānam

Lapas labajā pusē redzēsit sava plāna logrīku.

Plānot logrīku

Laukā “Enter the bit” ielieciet lielu numuru (piemēram, USD 1000), apskatiet “seansu” skaitu – tas ir tas, cik daudz cilvēku katru dienu meklē pēc šī atslēgvārda.

Iespaidi

Tagad, reizinot šo skaitli ar 30, mēnesī iegūsit likumīgu meklēšanas vaicājumu skaitu. Problēma šeit ir tā, ka jums būs jāveic tas pats process ar katru atslēgvārdu, kuru vēlaties atlasīt. Atkārtosim, ka nav nekā slikta, ja izmantojat aptuvenus meklēšanas apjoma diapazonus (1–10 000), ja nevēlaties izskatīt katru atslēgvārdu.

Maksas rīku izmantošana meklēšanas apjomu apkopošanai

Kā mēs iepriekš minējām, tiešsaistē ir pieejami daži maksas rīki. Un jūs to varat izmantot, lai atrastu atslēgvārdus un pārbaudītu meklēšanas apjomus. Šie rīki parādīs skaitļus, pamatojoties uz izmantoto algoritmu, un tie tiks aprēķināti skaitļi.

Piemēram, šeit ir tas, ko jūs iegūstat, ja izmēģināt Ahrefs atslēgvārdu pārlūku.

Ahrefs atslēgvārdu pētnieks

Kā redzat, šie skaitļi atšķiras no tā, ko saņemat, izmantojot Google rīku, taču jūs iegūstat aptuvenu priekšstatu par meklēšanas apjomu.

Ir pieejami vēl citi rīki, un jūs to varat pārbaudīt no tālāk sniegtā saraksta.

Izprotiet garu atslēgvārdu nozīmi


izveidojot savu personīgo zīmolu

Pirms mēs ķeramies pie jautājuma par to, kā jūs varat noteikt savu atslēgvārdu vērtību, vispirms jums jāzina, kuri atslēgvārdi ir visvērtīgākie un kāpēc tas viss attiecas uz gariem astes atslēgvārdiem. Tā ir taisnība, ka jūs varat izvēlēties atslēgvārdus, kas dienā veic no 500 līdz 5000 meklējumiem. Tomēr šie lielie vārdi veido mazāk nekā 25% no meklēšanas visā tīklā.

Pieprasījuma līkne

Vairāk nekā 70% atslēgvārdu, kurus cilvēki meklē, atrodas “garā astes” meklēšanā. Šajā garā astes apgabalā ir miljoniem meklējumu, kas var notikt pāris reizes jebkurā dienā, taču šie meklējumi veido lielāko daļu ikdienas meklēšanas vaicājumu.

Aprakstīsim trīs dažādas kategorijas, kuras atslēgvārdi parasti iedala: galva, ķermenis un garā aste.

 • Galva: Šie ir viena vārda atslēgvārdi ar milzīgu meklēšanas apjomu (piemēram, “golfs” vai “pārtika”). Šie termini ir plaši, un, iespējams, cilvēki, izmantojot šos atslēgvārdus, meklē dažādas lietas (piemēram, kāds, kurš meklē vārdu “golfs”, iespējams, meklē golfa nodarbības, golfa nūjas vai spēles noteikumus).
 • Korpuss: Šie atslēgvārdi ir 2-3 vārdu frāzes kas saņem pienācīgu meklēšanas apjomu (no 1000 līdz 2000 meklējumiem mēnesī) un ir skaidrāki par galvu (piemēram, “golfa nodarbības” vai “ēdiena nodarbības”).
 • Garā aste: Šie atslēgvārdi ir 3 vai 4 vārdu gari un ir ļoti specifiski (piemēram, “lētas golfa nodarbības bērniem” vai “japāņu virtuves ēdienu nodarbības”). Šiem terminiem nav daudz meklēšanas apjoma, taču statistiski tie veido lielāko daļu meklējumu tiešsaistē.

Parasti, izvēloties ķermeņa atslēgas vārdus un optimizējot saturu ap tiem, jūs parasti ierindojat saistītos garos (4–8 vārdus) atslēgvārdus. Un tā jūs dabiski iegūstat trafiku uz savu vietni.

Kā atrast garās astes atslēgvārdus

Vienkāršākais un, iespējams, visefektīvākais veids, kā atrast atbilstošus garās atslēgas vārdus, ir lietošana Google ieteikumi. Ļaujiet mums parādīt tieši to, kā jūs varat to izdarīt.

Pirmkārt, ievadot atlasītos atslēgvārdus Google meklēšanā, apskatiet automātiskos ieteikumus.

Meklēt google

Otrkārt, veicot meklēšanu, ritiniet līdz rezultātu lapai un apskatiet ieteikumus “Meklējumi, kas saistīti ar… ..”.

Meklēšanas rezultāti

Šo paņēmienu var veikt ar dažādiem atslēgvārdu variantiem un izvēlēties vispiemērotākos vārdus.

Pārbaudiet, kādus atslēgvārdus konkurenti vērtē

Tā ir viena no efektīvajām uzlabotajām taktikām, kuras varat izmantot, lai savā nišā atrastu pareizos atslēgvārdus. Šī opcija tika piedāvāta ar tādiem maksas rīkiem kā SEMrush”Target =” _ blank ”rel =” nofollow ”> Semrush un Ahrefs vietnes pētnieks.

Kā piemēru mēs parādīsim, kā pārbaudīt jūsu konkurenci ar Ahrefs. Vispirms izvēlieties tās vietnes domēna vārdu (URL), kuru vēlaties pārbaudīt. Mūsu gadījumā mēs pārbaudīsim vietni golfdigest.com.

Atveriet rīku Ahrefs Site Explorer un ievadiet pārbaudāmā domēna URL.

Vietnes pētnieks

Jūs saņemsiet padziļinātu informāciju par šo vietni, ieskaitot atpakaļsaišu profilu un meklēšanas trafiku. Noklikšķinot uz sadaļas “Organiskie atslēgvārdi”, jūs varat redzēt šīs vietnes klasifikāciju un atslēgvārdu idejas.

Dabiski atslēgvārdi

Šis vingrinājums palīdzēs jums atrast vairāk atslēgvārdu un noteikt, kuri atslēgvārdi jums jāmeklē.

Novērtējiet konkurenci un grūtības


izveidojot savu personīgo zīmolu

Lai sīkāk novērtētu atslēgvārdu idejas, jums būs jāizvērtē, cik konkurētspējīgas tās ir un cik grūti būs klasificēt šos atslēgvārdus.

Izmantojot Google atslēgvārdu plānotāja rīku, varat izdarīt pamatotus minējumus, izpētot divus parametrus: Konkurence un Ieteikts mazliet.

Solīt

Mēs aprakstījām šos divus elementus iepriekš, bet apskatīsim tos vēlreiz.

Konkurence: tas norāda to reklāmdevēju skaitu, kuri solīja cenu uz šo atslēgvārdu – zems, vidējs un augsts. Noderīgi, lai novērtētu atslēgvārda konkurētspēju.

Ieteiktā cena: lielisks veids, kā iegūt ideju par atslēgvārda monetizācijas potenciālu. Bet arī sniegs jums priekšstatu par to, cik grūti varētu būt rangs šiem atslēgvārdiem.

Izmantojot Google datus, varat izdarīt pamatotus minējumus. Ja vēlaties dziļāk izprast atslēgvārdu konkurētspēju un grūtības, jums būs jāizmanto maksas rīks, piemēram, Ahrefs Keywords Explorer.

Izpildiet pārskatu par konkrētiem atslēgvārdiem un noklikšķiniet uz cilnes “Vienādi vārdi”.

Šis pārskats izskatīsies šādi:

Ar vienādiem noteikumiem

Ahrefs mēra KD šādi: “Atslēgvārda grūtības pakāpe ir aprēķins par to, cik grūti attiecīgajam atslēgvārdam būtu ierindoties Top10 Google meklēšanas rezultātos. To mēra nelineārā skalā no 1 līdz 100 (no zemām grūtībām līdz lielām grūtībām). ”

Nosakiet naudas atslēgvārdus


izveidojot savu personīgo zīmolu

Ja viens no jūsu mērķiem ir nopelnīt naudu tiešsaistē, ir svarīgi izvēlēties atslēgvārdus komerciāliem nolūkiem. Šos atslēgvārdus var iedalīt trīs klasēs:

Pirkt tagad atslēgvārdus

Šie ir atslēgas vārdi, kurus cilvēki izmanto pirms pirkuma veikšanas.

Šie ir vārdi, kas parasti ietilpst šāda veida meklēšanas vaicājumos:

 • Pērciet
 • Kupons
 • Atlaide
 • Darījums
 • Piegāde

Produktu atslēgvārdi

Produkta atslēgas vārdi ir meklējumi, kas koncentrējas uz noteiktu produktu kategoriju, zīmolu vai pakalpojumu. Cilvēki, kas izmanto šīs frāzes, ir sākuma stadijā.

Produktu atslēgvārdi parasti ietver:

 • Pārskats
 • Labākais
 • 10 labākie
 • Lēts
 • Pieejams
 • Salīdzinājums

Informatīvi atslēgvārdi

Lielākā daļa tiešsaistes atslēgvārdu ir “informatīvi atslēgvārdi”. Ir dabiski, ka cilvēki pirms iepirkšanās sāk meklēt informāciju.

Informācijas atslēgas vārdi mēdz ietvert tādus vārdus kā:

 • Labākais veids kā
 • Veidi, kā
 • man vajag

Pieejamie atslēgvārdu izpētes rīki


izveidojot savu personīgo zīmolu

Mēs šajā rokasgrāmatā esam pieminējuši dažus instrumentus, taču šeit mēs sniegsim jums plašāku rīku sarakstu, kurus varat pārbaudīt, veicot atslēgvārdu izpēti.

Secinājums

Kad esat veicis visas iepriekš minētās lietas, varat iestatīt savu atslēgvārdu stratēģiju, taču tas nenozīmē, ka jūsu darbs ar to beidzas. Laba atslēgvārdu stratēģijai nepieciešami atbilstoši pasākumi, kas ietver lietu nepārtrauktu uzraudzību un pielāgošanu.

Šīs ir svarīgākās lietas, kas jums jāzina par pareizas atslēgvārdu stratēģijas izveidi jūsu emuāram. Atcerieties, ka pareizu atslēgvārdu izvēle ir būtiska emuāra panākumiem, taču tas ir tikai viens no aspektiem, un jūs nevarat atstāt novārtā citas svarīgas lietas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map