Kā uzrakstīt emuāru saturu

Emuāru veidošanas platformu lietošanas statistika


emuāru veidošanas platformas izmantošana

Jūsu jaunā emuāra saturs būs ēsma, kas piesaista jūsu lasītājus. Šajā rokasgrāmatā mēs apskatīsim, kāds saturs jums jāraksta, kad sākat veidot emuāru, un paraugprakse, kas jums jāievēro.

Bez lieliska satura galu galā neveiksies pat visizstrādātākie, cieši strukturētie emuāri. Ir divi bloki, par kuriem jums jāuztraucas: saturs pirms palaišanas un pēc palaišanas:

Pirmspalaišanas saturs

 • Statiskās lapas: piemēram, “Par”, “Kontaktpersona” utt

 • Sānjoslas saturs: saturs, kas parādās jūsu emuāra sānjoslā (ja jums tāds ir)

 • Emuāru kategoriju lapas: saturs (apmēram 100 vārdu) jūsu emuāra kategoriju lapām (kā arī izvēlieties kategorijas, lai dalītu saturu)

 • SEO meta tagi: katras lapas SEO nosaukuma un apraksta tagu saturs (nav redzams faktiskajā lapā, bet jums tas ir jāgatavo)

Pēcsākšanas saturs

48% no Technorati 100 labākajiem emuāriem tiek pārvaldīti, izmantojot WordPress
 • Emuāra ziņas: regulāri raksti, kurus rakstīsit

 • Stūrakmens saturs: tas būs jūsu emuāra pamats

palaišanas emuārs

Jums nepieciešamais saturs
lai atvērtu emuāru

Pirms sākat rakstīt ikdienas emuāra ierakstus, jums jāpārliecinās, vai statiskās lapas un citas emuāra daļas, piemēram, sānjosla un kājene, ir piepildītas ar piemērotu informāciju. Izpētīsim katru no šiem satura apgabaliem.

Statiskā lapu saturs

Pirmkārt, jums būs jāizveido statiskā satura lapas šāda veida informācijai.

Par lapu

Tradicionālākā jebkura emuāra lapa ir lapa Par. Šī lapa jaunajiem jūsu emuāra apmeklētājiem stāsta par to, kas tas ir, kas jūs esat un kāpēc jums ir emuārs par konkrēto tēmu. Atkarībā no jūsu nišas un stila, jūsu sniegtā informācija var būt “viss bizness” vai personīga, un jautra.

Kontaktu lapa
94% cilvēku kopīgo emuāru saturu, jo viņi domā, ka tas varētu būt noderīgs citiem cilvēkiem

Šī lapa ļauj jūsu emuāra apmeklētājiem jebkurā laikā ar jums sazināties. Tā var būt vienkārša lapa ar jūsu e-pasta adresi un sociālā tīkla saitēm vai arī izmantot spraudņus, piemēram, Saziņas veidlapa 7, lai būtu vienkārša saziņas forma, kuru apmeklētāji var izmantot, lai sazinātos ar jums, neizejot no jūsu vietnes.

Produkti / pakalpojumi
Emuārs ir lēts un zema riska veids, kā uzaicināt lasītājus savā pasaulē un sākt sarunu ar savu uzņēmumu. 68% patērētāji, iespējams, pavadīs laiku, lasot saturu, kuru radījis viņu interesējošs uzņēmums

Ja esat izveidojis emuāru, lai reklamētu savu biznesu, vēlaties pārliecināties, vai ir kāda lapa, kurā ir norādītas jūsu pārdotās preces un pakalpojumi. Alternatīvi, ja jums jau ir sava uzņēmuma vietne, savā izvēlnē varat norādīt saiti uz to.

Atteikšanās / politika

Lai sev nodrošinātu nelielu atbildības aizsardzību, jums jāapsver atteikšanās vai politikas lapa.

Piemēram, ja jūs rakstāt veselības emuāru, bet jūs neesat medicīnas darbinieks, iespējams, vēlēsities izveidot atrunu pateikt, ka jūs neesat ārsts vai cits veselības aprūpes sniedzējs, un iesakiet lasītājiem redzēt ārstu, lai iegūtu medicīnisku informāciju un novērtējumu.

Izveidojiet uzticību, pievienojot labi nofotografētu fotoattēlu savam biogrāfiskajam un apmēram. Jūsu potenciālajiem klientiem patīk skatīties jūsu acīs

Jūs varat arī informēt savas vietnes apmeklētājus, ka izmantojat analītisko izsekošanu, Google AdSense, saistīto mārketinga saites un cita veida saturu.

Noteikti apmeklējiet savus nišas labākos emuārus – vēlams lielākus -, lai redzētu, kurām lapām tie nodrošina saites savā galvenajā navigācijas izvēlnē un kājenē. Iespējams, ka jūsu apmeklētāji jūsu emuārā meklēs tāda paša veida lapas.

Sānjoslas saturs

Jūsu lapa “Sazinieties ar mums” ir viena no vissvarīgākajām jūsu vietnes lapām. Priekš 70% uzņēmumiem, tā parasti ir viena no visvairāk apmeklētajām vietņu lapām

Jūsu sānjosla ir jūsu emuāra galvenā satura mazāka kolonna pa kreisi vai pa labi (atkarībā no izvēlētās tēmas). Jūs apmeklētājiem vēlaties pievienot sānu joslas logrīkos šādu saturu.

Abonēt

Mudiniet emuāra apmeklētājus parakstīties pa e-pastu vai RSS. Protams, vislabākais ir e-pasts, it īpaši, ja nākotnē vēlaties pelnīt ar savu emuāru. MailChimp ir lielisks pakalpojums, ko izmantot, jo pirmajiem 2000 abonentiem tas ir bez maksas.

Neslēpiet saites uz lapu Sazināties ar mums nolaižamajās izvēlnēs, kuras nevar redzēt, aktīvi nenoklikšķinot ap navigāciju
Pārliecinieties, vai e-pasta adrese ir hipersaista, pēc noklikšķināšanas automātiski atverot apmeklētāja e-pasta klientu
satriecošs biļetens
Par

Vienkāršs vai divi teikumi par jums un jūsu emuāru jauniem apmeklētājiem, kuri, iespējams, neaizņem laiku, lai izlasītu jūsu lapu Par. Fotoattēla ielikšana šajā teksta miglā palīdz apmeklētājiem parādīt emuāra veidolu neatkarīgi no tā, vai esat īpašnieks un redaktors, kas pārvalda citus rakstniekus, vai arī galvenais satura autors.

Gandrīz 40% vietnēs ir nepilnīgi paziņojumi, piemēram, “Lūdzu, sazinieties ar mums” vai “Mēs labprāt vēlētos jūs zināt” un gandrīz 38% uzņēmumu piedāvā tikai e-pasta adresi vai nelielu kontaktinformācijas veidlapu, kas ir aprakta viņu vietnes apakšā
61% cilvēku jūtas labāk par uzņēmumu, kas piegādā pielāgotu saturu un, visticamāk, pērk no šī uzņēmuma
88% cilvēku skaita lasīt pārskatu, lai noteiktu uzņēmuma kvalitāti
par

Varat arī parādīt saites uz saviem sociālajiem profiliem, lai cilvēki varētu jums sekot. Varat izmantot ikonas, lai attēlotu katru tīklu, vai izmantot oficiālus lodziņus, pogas un nozīmītes no šiem tīkliem. Pēdējie palīdz jums izveidot savu sociālo mediju auditoriju, ļaujot cilvēkiem sazināties ar jums, neizejot no jūsu vietnes.

80% biznesa lēmumu pieņēmēju skaits dod priekšroku informācijas iegūšanai par uzņēmumu rakstu sērijās salīdzinājumā ar sludinājumu
Populāras ziņas

Populārs ziņu logrīks palīdzēs novirzīt apmeklētājus uz jūsu populārāko saturu. Spraudnis WordPress Popular Posts palīdzēs jums izveidot šo vienkāršo, parādot ziņas, pamatojoties uz komentāriem un skatījumu skaitu.

Sāciet savu ziņu ar stāstu stāstīšanu (Stāstu stāstīšana atdod līdz 300% vairāk lasītāju)
Esi emocionāls. Ziņas, kas izsauc emocijas, bijību un smieklus, tiek kopīgotas

top posts


Reklāmdevēji

Ja plānojat savam emuāram pievienot reklāmas banerus, pievienojiet tos jau pašā sākumā, tāpēc regulāri apmeklētāji nebūs pārsteigti, kad sāksit iegūt reklāmdevējus. Reklāmkarogi, kurus līdz tam izmantojāt, var būt saistīti ar produktiem, kuriem jūs esat saistītais tirgotājs, vai ar produktiem, kas jums vienkārši patīk.

68% pircēju teica, ka viņi bieži uzticas salīdzinošajiem pārskatiem un lietotāju ģenerētajām atsauksmēm.60% procenti piešķir ticamību saturam, kuru autors ir trešo personu publikācija vai analītiķis.
reklāmdevēji
Rakstīti raksti, it īpaši “How To” raksti, kā arī gadījumu izpēte ir tie satura veidi, kas emuāriem uzticas visvairāk

Noteikti apmeklējiet citus emuārus savā nišā, lai redzētu, ko viņi parāda sānjoslā.

Emuāru kategoriju saturs

Pirmkārt, jums būs jāizvēlas sava emuāra kategorijas.

Infografika ir patika un tiek kopīgota sociālajos medijos trīs reizes vairāk nekā jebkura cita veida saturs
Beigās 50% to tirgotāju, kuri veido kuratora saturu, apgalvo, ka tas ir palielinājis viņu zīmola atpazīstamību, domāšanas vadību, SEO, tīmekļa trafiku un pircēju piesaisti

Nākamais solis ir izveidot īsu tekstu katrai kategoriju lapai, kas jums būs paredzēta jūsu emuārā. Teksts varētu būt no 50 līdz 150 vārdiem. Jūs varētu domāt kāpēc? Tas palīdzēs šīm lapām labāk ierindoties meklētājprogrammās.

īss teksts

SEO meta tagu saturs

Meta tags ir koda fragments, kurā iekļauts teksts, kurā aprakstīta informācija par konkrētu meklētājprogrammu lapu. Šo saturu nevar redzēt faktiskajā lapā, bet tikai koda iekšpusē. Bet ir svarīgi izveidot atbilstošus meta tagus katrai jūsu vietnes lapai, lai meklētājprogrammas saprastu, par ko ir šī lapa.

Zīmola piesaiste palielinās par 28% kad patērētāji ir pakļauti gan profesionāla satura, gan lietotāju veidotu produktu video
SEO meta tagi
Nepievienojiet katrai ziņai veļas tagu sarakstu. Tā vietā padomājiet par iezīmēšanas stratēģiju. Iedomājieties tagus kā “Tēmas” vai “Kategorijas” un izvēlieties 10–20 tagus, kas apzīmē visas galvenās tēmas, kuras vēlaties aplūkot savā emuārā. Tad pieturieties pie tiem

Veidojot jaunas emuāra lapas vai ziņas, jums jāpārliecinās, vai esat iekļāvis šādus meta tagus:

 • Virsraksta tags – tiek parādīts meklētājprogrammu rezultātu lapā un apzīmē lapas nosaukumu meklētājprogrammām. Optimālais garums 50-60 rakstzīmes.

 • Meta apraksts – informācija, kas apkopo Web lapas saturu un parādās zem nosaukuma. Optimālais garums ir apmēram 290 rakstzīmes.

Lai savā emuārā ieviestu meta tagus, jums nav jāiemācās kods vai programmēšana. Ja jūs nolēmāt doties uz WordPress CMS, jūs viegli varat instalēt kādu no SEO spraudņiem, piemēram, Rauga SEO un izmantojiet to, lai katrai lapai pievienotu nepieciešamo informāciju.


satura plāns

Satura plāna izveidošana

Lai izveidotu un uzturētu veiksmīgu emuāru, jums ir jābūt labi izveidotam satura plānam. Tajā jāiekļauj visa informācija, kas saistīta ar turpmākajiem emuāru ierakstiem, publicēšanas grafikiem, auditorijas attīstību un daudz ko citu. Bez šī konkrētā plāna nav iespējams saglabāt sava darba popularitāti un nemainīgu kvalitāti.

Zemāk mēs parādīsim precīzas darbības, kuras varat veikt, lai izveidotu emuāra satura plānu. Izmantojiet šo piemēru kā veidni un pielāgojiet to atbilstoši savām vajadzībām un iespējām.

1. solis. Izveidojiet tēmu sarakstu

2. solis. Izvēlieties un sagatavojiet stūrakmens saturu

3. solis. Izvēlieties un uzrakstiet 5-10 emuāra ziņas

4. solis. Izveidojiet redakcijas kalendāru un sāciet izlikt

5. darbība. Atkārtojiet 2. līdz 4. soli

1. solis. Izveidojiet tēmu sarakstu

Šajā brīdī jūs jau zināt, kāds būs jūsu emuārs, un jūs izvēlējāties nišu.

Kvalitatīvs saturs, regulāra publicēšana, labs dizains un pastāvīga klātbūtne sociālajos medijos tiek vērtēti kā četri augstākie faktori, kas nosaka emuāra uzticamību

Tēmu saraksta izveidošana varētu šķist sarežģīts process, bet patiesībā tas tā nav. Un mēs parādīsim, kā jūs to varat izdarīt, izmantojot reālās dzīves piemēru. Pieņemsim, ka jūs sākat sākt jogas emuāru.

Vienkāršākais veids, kā izveidot šo sarakstu, ir nākt klajā ar dažādiem punktiem jūsu nišai un tos sajaukt. Varat izmantot šo dokumentu kā piemēru.

Lūk, par ko mēs runājam:

Tagad reklāmas blokatorus izmanto vairāk nekā 200 miljoni cilvēku, tostarp apmēram 16% ASV tīmekļa lietotāju. Lietotāji kļūst aizvien gudrāki par nevēlamās reklāmas grīdlīstes, izmantojot tādus rīkus kā reklāmu bloķētājs. Tas var sarežģīt satura tirgotājiem, kuri izmanto apmaksātus ceļus, lai palielinātu sava satura mārketinga centienus
tēmu saraksts

Izmantojot šo pieeju un pieņemot dažādas kombinācijas, jūs varat viegli izveidot simtiem tēmu.

69% uzņēmumu paziņo, ka viņu video mārketinga budžets palielinās
tēmas pieeja

Nākamajā solī varat sākt uzskaitīt priekšmetus, kas būtu garāki, padziļināti saturiski. Saukts arī par stūrakmens saturu (mēs par to runāsim nākamajā solī). Tie varētu būt daži ceļveži vai konsultācijas. Tāpēc mēs pastāvīgi pieminam, ka jums vajadzētu izvēlēties nišu jūsu aizraušanās laikā. Tādējādi idejas būs vieglāk ģenerēt.

Mūsu gadījumā šeit ir saraksts, kuru ieguvām mūsu jogas emuāram.

Līdz 2020. gadam gandrīz katram uzņēmumam viņu organizācijā būs izpilddirektors, kurš ir tieši atbildīgs par vispārējo satura mārketinga stratēģiju, piem. Galvenais satura inspektors, VP vai satura direktors
jogas emuārs

Tagad aizpildīsim visas galvenās izklājlapas slejas. Lūk, ko norāda katra sleja:

80% B2B tirgotājiem ir satura mārketinga stratēģija. Starp viņiem 32% dokumentēts, 48% nav dokumentēts
tēmu tabula

Dziļums

1. Īsākas emuāra ziņas < 1,000 words

2. Vidēji raksti 1 000–2 000 vārdu

3. Padziļināts ceļvedis vairāk nekā 2000 vārdu

Vidējs lasītājs tikai tērē 37 sekundes lasot rakstu vai emuāra ziņu

Atslēgas vārdi

Galvenie atslēgvārdi, uz kuriem vēlaties atlasīt savu saturu.

Ieteicamais lasījums: Kā veikt atslēgvārdu izpēti

Atslēgvārdu (KW) apjoms

Vidējais meklējumu skaits mēnesī, izmantojot meklētājprogrammas. Mēs izmantojām SemRush rīku, jo Google sniedz jums tikai aprēķinātus trafika intensitātes intervālus.

Emuāru saturs kļūst garāks un vizuālāks. Vidējais emuāra ieraksts ir apmēram 1050 vārdu garš

Kategorija

Izvēlieties, kurā kategorijā jūs publicēsit savu saturu.

Šeit jums tas ir, jūs sagatavojāt tēmu sarakstu un sakārtojāt to kā svarīgumu un konkurētspēju. Tagad ir pienācis laiks pāriet uz nākamo darbību.

2. solis. Izvēlieties un sagatavojiet stūrakmens saturu

Cik ilgs ir tipisks emuāra ieraksts?

Cik ilgs ir tipisks emuāra ieraksts?

Garas formas emuāru ziņas rada 9 reizes vairāk potenciālo pircēju nekā īsas formas emuāru ziņas

Jūsu galvenie norādījumi (3) būs jūsu stūrakmens saturs. Tas ir saturs, kas tiks izmantots kā pamats jūsu vietnei, un ap šo kodolu tiks rakstīti mazāki emuāru ieraksti.

stūrakmens satursJa neesat pārliecināts, kā nākt klajā ar stūrakmens satura tēmām, varat rīkoties šādi:

29% vadošo tirgotāju sistemātiski atkārtoti izmanto un pārpludina saturu.
 • Lai iegūtu idejas, izmantojiet rīku Google Keywords Planner. Vienkārši piesakieties savā Google kontā vai izveidojiet jaunu, ja jums tāda nav. Sadaļā “Atrodiet jaunus atslēgvārdus un iegūstiet datus par meklēšanas apjomu”. atveriet cilni “Jaunu atslēgvārdu meklēšana, izmantojot frāzi, vietni vai kategoriju”, lodziņā ievadiet “joga” atslēgvārdu un nospiediet pogu “Iegūt idejas”. Jūs iegūsit atslēgvārdu sarakstu ar to meklēšanas apjomu.

 • Varat arī izmantot tādus rīkus kā SemRush un pārbaudīt, pēc kādiem atslēgvārdiem konkurentu vietne vērtē, lai iegūtu ideju tēmām. Tas ir maksas rīks, taču jūs varat saņemt divu nedēļu bezmaksas izmēģinājumu. Pierakstieties rīkā, ievietojiet konkurenta vietnes URL, kas jums patīk, un noklikšķiniet uz pogas Izpētīt. Pēc tam kreisajā pusē atlasiet sadaļu “Populārākās lapas” un atzīmējiet sleju “Populārākie atslēgvārdi”, lai iegūtu atslēgvārdu idejas jūsu tēmām.

Šim vingrinājumam vajadzētu palīdzēt jums atrast populārus atslēgvārdus, kā arī jūs varat nākt klajā ar pamatiniciatīva satura elementiem.

66% Emuāru autori publicē retāk nekā katru dienu, bet biežāk nekā reizi mēnesī

Tagad ir laiks izveidot saturu. Jūs daudz lasīsit par sava satura optimizēšanu meklētājprogrammām, un, lai gan tas ir svarīgi, ja jūs nepārveidojat savu saturu cilvēkiem, jūs nekad neiegūsit ekspozīciju, kas nepieciešama, lai iegūtu saites un labi ierindotos meklētājprogrammas. Ja jūs rakstāt saturu, ko cilvēki mīl lasīt, tad, pieaugot lasītāju lokam, jūs iegūsit trafiku, sabiedriskās aktivitātes un saites.

3. solis. Izvēlieties un uzrakstiet 5-10 emuāra ziņas

Tagad jūs varat atlasīt emuāra ziņas, kuras rakstīsit un publicēsit savā emuārā. Kā mēs jau minējām iepriekš, jūs rakstīsit savus ierakstus sava stūrakmens satura atbalstam. Mūsu gadījumā, ja kā galveno daļu mēs izveidojam “Ceļvedi dažādiem jogas veidiem”. Mūsu emuāra ziņu sērija būs “Kas ir [tipa] joga?” sērijas.

Vidēji veido blogu ieraksti 10% no visām emuāra ziņām un ģenerēt 38% no kopējā satiksmes apjoma
Emuāru ierakstu rakstīšana

Emuāra ieraksts ir ieraksts (raksts), kuru rakstāt emuārā. Tajā var būt saturs teksta, fotoattēlu, infografiku vai video veidā.

Pārliecinieties, ka jums vienmēr ir saistošs ievads, kvalitatīvs saturs un pārliecinošs secinājums.

Labākā rakstīšanas prakse

Lai kļūtu par veiksmīgu emuāru autoru jebkurā nišā, jūs vēlēsities ievērot šo labāko praksi.

Uzņēmumi, kas publicēja 16 vai vairāk emuāru ierakstus mēnesī, ieguva 4,5 reizes lielākus potenciālos pirkumus nekā uzņēmumi, kas publicēja 4 vai mazāk mēneša ziņas
Iestatiet savus emuāru veidošanas mērķus

Jūs nekad neuzzināsit, vai gūstat maksimālu labumu no blogošanas, ja neesat uzstādījis mērķus savam emuāram. Vai jūsu mērķis ir nopelnīt naudu? Vai saņemat jaunu darbu? Vai atrodat cilvēkus, ar kuriem sazināties, par noteiktu tēmu? Nosakiet savus emuāru veidošanas mērķus un periodiski pajautājiet sev, vai jūsu emuārs palīdz jums tos sasniegt. Ja nē, pajautājiet sev, kā jūs varat uzlabot savu emuāru, lai sasniegtu izvirzītos mērķus.

Apņemieties kļūt par ekspertu

Neatkarīgi no tā, kādi ir jūsu emuāru veidošanas mērķi, ja jūs tiecaties būt eksperts savā nišā, mērķu izpilde noteikti notiks. Cilvēki, kas pazīstami kā eksperti savā nišā, mēdz saņemt lielāku atzinību un ienākumus par savu saturu. Viņiem parasti ir arī lielāka auditorija un iespēja pārvērst savus lasītājus par klientiem, piedāvājot saistītus produktus un pakalpojumus.

Uzrakstot 21–54 emuāra ziņas, emuāru trafiks var palielināties
līdz 30%
Iesaistieties auditorijā

Labākais veids, kā uzturēt sakarus ar saviem lasītājiem, ir iesaistīties viņos. Daži no veidiem, kā to izdarīt, ir atbilde uz komentāriem, atbilde uz jūsu kontaktinformācijas veidlapas jautājumiem, pievienošanās sarunām ar lietotājiem sociālajos tīklos un apmeklēšana lasītāju emuāros, lai redzētu, kas viņus interesē, un dalība diskusijās. To darot, jūs izveidosit ciešākas attiecības ar saviem lasītājiem un uzzināsit vairāk par to, ko viņi vēlas, kaut ko tādu, kas var palīdzēt iedvesmot jūsu turpmāko saturu.


labākā pasta struktūra
Esiet konsekvents un reālistisks

Izveidojot regulāru publicēšanas grafiku savā emuārā, lasītāji zina, kad viņi var gaidīt, ka jūs atkal dzirdēs, neatkarīgi no tā, vai tas ir katru dienu, nedēļu, mēnesi vai pat ceturksni. Konsekvences saglabāšanas atslēga ir jābūt reālistiskai. Atsevišķiem emuāru autoriem būs grūti izveidot augstas kvalitātes saturu katru dienu. Sāciet ar nedēļas vai divu nedēļu ziņām un strādājiet līdz ikdienas ziņām, ja tas ir jūsu galvenais mērķis. Tikai neziedo kvantitāti kvalitātes dēļ.

Rediģējiet savu darbu vai nolīgiet redaktoru

Daudziem cilvēkiem ir grūti izveidot saturu – pēc tam to lasiet un rediģējiet. Faktiski rediģēšana rakstīšanas laikā var kavēt jūsu radošo plūsmu. Korektūra nav obligāta. Emuāra ieraksts, kurā pilns nepareizi uzrakstītu vārdu un drukas kļūdu, slikti atspoguļo jūs. Ja jūs pats nevarat veikt šos uzdevumus, apsveriet iespēju nolīgt virtuālu palīgu, kas to izdarītu jūsu vietā. Tas ir īpaši svarīgi, ja nerakstāt dzimtajā valodā. Jūsu emuārā rediģētā darba dzimtā valoda var uzlabot jūsu uzticamību. Lai arī emuāru saturam nav jābūt nevainojamam, tam jābūt viegli lasāmam un patērējamam.

Rakstiet labāk, tūlīt!

Gramatika padara jūs par labāku rakstnieku, atrodot un izlabojot par 10 minūtēm vairāk kļūdu nekā jūsu vārdu procesors

4. solis. Izveidojiet redakcijas kalendāru un sāciet izlikt

Lai palīdzētu saglabāt jūsu konsekvenci, noteikti izmantojiet kādu redakcijas kalendāru. Varat izmantot Google kalendāru, Outlook kalendāru vai pat vienkāršu izklājlapu. Izmantojiet to, lai pārvaldītu savas idejas un plānotu katra mēneša satura tēmas tā, lai emuāru veidošana ir kaut kas tāds, uz ko jūs koncentrējaties, nevis tas, ko darāt brīvajā laikā..

Jums nav jāpublicē katru dienu, izvēlieties izlikšanas plūsmu atbilstoši savam grafikam. Piemēram, jūs varat ievietot savu stūrakmens saturu vienu dienu, nākamajā dienā ievietot pirmo emuāra ziņojumu un vienreiz nedēļā turpināt ievietot emuāra ziņas..

redakcijas kalendārs
75% no HubSpot emuāru skatījumiem un 90% emuāru pievedumi nāk no veciem cilvēkiem
ziņas

5. darbība. Atkārtojiet 2. līdz 4. soli

Kā uzrakstīt perfektus virsrakstus

Tagad jūs varat atkārtot to pašu procesu. Ja jums ir vairāk emuāru ziņu, kuras varat rakstīt saistībā ar pirmo stūrakmens saturu, varat turpināt rakstīt. Vai arī varat izveidot jaunu padziļinātu ceļvedi un sākt veidot rakstus ap to. Šis solis ir personiskāka izvēle, un jums būs jāizlemj, kāda pieeja jums noderētu.

Kā uzrakstīt perfektus virsrakstus

Jūsu emuāra ziņas virsrakstam vai nosaukumam ir jāvelta potenciālo lasītāju uzmanība. Cilvēki to var redzēt savu sociālo mediju ziņu plūsmā vai meklēšanas rezultātos. Noteikti iekļaujiet galveno atslēgvārdu frāzi, ko cilvēki varētu izmantot, meklējot tēmu, uz kuru attiecas.

Trīs vīrusu virsrakstu principi

Jūsu izmantotajam virsrakstam būs kritiska loma, lai iegūtu vairāk apmeklējumu un sabiedrisko attiecību. Labi virsraksti liek cilvēkiem rīkoties, jo viņi parāda vienu no šiem:

8 no 10 cilvēki lasīs virsrakstu, bet tikai 2 no 10 mēdz lasīt pārējo pastu.
 • Sociālā valūta

 • Praktiskā vērtība

 • Draudi

Zemāk ir piemēri, kas apliecina punktus un atbilst vienam no kritērijiem.

Idejas virsrakstu optimizēšanai, lai palielinātu satiksmes intensitāti

Rakstot virsrakstu, pievērsiet uzmanību tā tonim un izskatam

– Izvēlieties spēcīgu burtveidolu

– Izmēra virsrakstus, lai tie izceltos

Sociālā valūta

Jo vairāk sabiedrības kaut ko lieto vai, jo ietekmīgāki cilvēki kaut ko lieto; jo lielāka iespēja, ka cilvēki to atdarinās.

 • Kāpēc 1000 cilvēku emuāru autori ieradīsies 2019. gada SMX konferencē

 • Ernesta Hemingveja 5 labākie padomi, kā labi rakstīt

Populārāko virsrakstu izmēri ir no 20 līdz 36 pikseļiem
Praktiskā vērtība

Noderīgas lietas, lai iegūtu uzmanību. Izceliet ieguvumu un apsoliet kaut ko iegūt, ja persona rīkosies.

Izmantojiet krāsu, lai pievērstu uzmanību

67% cilvēku apgalvo, ka melnā krāsa ir labākā izvēle, lai palīdzētu viņiem izprast saturu

Virsrakstu piemēri:

 • Pavadiet 10 minūtes dienā, un 2 mēnešu laikā jums būs neticami abs

 • Kā 24 stundu laikā ieguvām vairāk nekā 1000 abonentu no vienas emuāra ziņas

Virsraksta garums

Labākais virsraksta garums ir 50 līdz 70 rakstzīmes vai 6 līdz 8 vārdus garš
Draudi

Cilvēki bieži rīkojas, kad viņiem ir jāaizsargā sevi no kaut kādiem draudiem.

Virsrakstu piemēri:

 • Brīdinājums: nepērciet vēl vienu unci suņu barības, kamēr neesat izlasījis šo

 • 50 iemesli, kāpēc jūsu vietni vēlas sodīt Google

Šeit ir apkrāptu lapu, kuru varat izmantot kas jums palīdzēs nākt klajā ar virsrakstu idejām.

Noderīgi resursi jūsu emuāra uzturēšanai un attīstīšanai:
 • Kā izveidot emuāru
 • Kā lietot WordPress (ar video pamācībām)
 • Kā reklamēt savu emuāru un tā saturu
 • Kā nopelnīt naudu no sava emuāra
 • Labākie emuāru veidošanas rīki un resursi
 • Izvēlieties domēna vārda ceļvedi
 • Izskaidroti tīmekļa mitināšanas pakalpojumi

Secinājums

Ja vēlaties, lai jūsu emuārs attīstītos un attīstītos, atbilde ir kvalitatīva satura izveidošana. Koncentrējieties uz kvalitāti, nevis kvantitāti, pat ja jums ir jāziedo biežums un konsekvence. Jūsu lasītāji jūs par to novērtēs.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map