Kā sākt pārtikas blogu

1997. gadā, kad startēja Džefs Lim un Bobs Okumura Chowhound, pārtikas blogošana bija oficiāli dzimusi!

Pārtikas emuāra izveidošana nav grūts uzdevums, lai arī sākotnēji tas varētu šķist drausmīgs. Daudzus pārtikas emuārus mitina cilvēki, kuri, iespējams, ir eksperti virtuvē, bet ir iesācēji tehnoloģiju jomā.


Ja viņi var uzzināt, kā izveidot pārtikas emuāru, tad varat arī jūs!

Pārtikas emuāra veidošana ir lēta un iespējama neatkarīgi no tā, cik vecs esat vai no kurienes pasaulē atrodaties. Dažos gadījumos pārtikas bloga sākšanas izmaksas ir mazākas par iesaistīto sastāvdaļu kopējo cenu. Pārtikas emuāri mūsdienās ir tendence, un tāpēc tiem ir potenciāls gūt stabilus ienākumus.

Pārtikas blogošana sniedz iespēju izklaidēties, satikt interesantus cilvēkus un pilnveidot kulinārijas prasmes. Daudzi cilvēki domā, kā viņi var kļūt par veiksmīgiem pārtikas blogeriem. Šajā rokasgrāmatā tiks paskaidrots, kā to padarīt pats.

Četras vienkāršas darbības, lai sāktu pārtikas emuāru

 • Izvēlieties savu satura pārvaldības sistēmu (CMS)
 • Izvēlieties savu domēna vārdu
 • Tīmekļa mitināšanas pakalpojuma konta iestatīšana
 • Padomi veiksmīgai pārtikas blogošanai

Sākot emuāru, ir viegli atbrīvoties no informācijas apjoma internetā; izdomāt tehniskas detaļas vien var būt grūti. Bet mēs esam šeit, lai padarītu lietas vieglas. Uzzināsim, kā jūs varat izveidot pārtikas emuāru ASAP.

CMS

Izvēlieties savu satura pārvaldības sistēmu

Darbs ar kodu prasa daudz tehnisku zināšanu. Bet par to nav jāuztraucas, jo mūsdienās pārtikas blogeri var izmantot interaktīvo vizuālo interfeisu, lai izveidotu, pārvaldītu un pievienotu emuāram saturu, neuztraucoties par tehniskajiem aspektiem.

Satura pārvaldības sistēma apmierina šīs emuāru veidotāju īpašās vajadzības. Tas viņiem ļauj augšupielādēt, pārvietot, mainīt izmērus, kopēt, ielīmēt un saistīt sava emuāra elementus. Kaut arī tur ir daudz satura pārvaldības sistēmu, piemēram, Joomla, Blogger un Drupal, vispopulārākā un vispāratzītākā CMS ir WordPress. Tāpēc šajā rokasgrāmatā būs iemācīts, kā izveidot pārtikas emuāru, izmantojot WordPress.

WordPress ir visvairāk izmantotā CMS visā pasaulē. Saskaņā ar apkopoto informāciju W3techs, WordPress tirgus daļa ir 59,9%

Iemesls, kāpēc WordPress ir izvēlēts šajā rokasgrāmatā, ir tāds, ka kopš 2009. gada tā ir bijusi viena no populārākajām emuāru veidošanas platformām pasaulē. Tas nodrošina iespējas neierobežotai radošumam un piedāvā lielisku funkcionalitāti. WordPress ir ļoti pielāgojama platforma, kas lieliski darbojas ar pārtikas emuāriem un var arī palīdzēt izveidot vietni. Zināšana, kā kodēt un noformēt, var būt piemaksa, taču pārtikas emuāra veidošanai tas nav svarīgi.

Izvēlieties savu domēna vārdu

vietņu procentuālais daudzums

Emuāra nosaukuma izvēle ir rūpīgi jāpārdomā. Nosaucot pārtikas emuāru, ir jāņem vērā dažādas detaļas. Piemēram, tai jābūt unikālai un jāatspoguļo emuāru autora stils un personība. Papildus tam ir jāsniedz norāde par vietnes būtību.

Tālāk ir sniegts īss ceļvedis, kā pārtikas emuāru autori var precīzi pielāgot savu domēna vārdu izvēli:

 • Īsi aprakstiet to. Mērķauditorija labāk atceras īsus, vienkāršus un kodolīgus pārtikas emuāra vietrāžus URL.
 • Domēna vārda unikalitātei ir būtiska loma, lai padarītu to neaizmirstamu. Emuāra nosaukumam ir jāizceļas visiem, pat tiem, kas to nekad nav apmeklējuši.
 • Lai saglabātu ziņojumu konsekvenci, ir būtiska redzama cieša saikne starp emuāra vārdu un dibinātāju. Lasītāji, skatītāji un auditorija kopumā dod priekšroku just patiesu saikni ar personībām, kuras uztur pārtikas emuārus.

Ieteicamais rīks:

Viens no mūsu iecienītākajiem mitinātājiem, kas vislabāk darbojas pārtikas emuāru domēnos, ir Bluehost. Tam ir iespēja BEZMAKSAS izveidot jaunu domēnu, izmantot esošo, kā arī vēlāk izveidot vienu domēnu.

Tīmekļa mitināšanas pakalpojuma konta iestatīšana

mitināšanas pakalpojumu sniedzējs

Tīmekļa resursdators ir pakalpojums, kas vietnēm nodrošina piekļuvi visu diennakti un visās ierīcēs. Kad domēna vārds ir pabeigts, nākamais pārtikas emuāra sākšanas posms ir atrast labāko emuāru mitināšanas vietni un izveidot kontu ar viņu..

Daži cilvēki dod priekšroku vienreizējam darījumam gan domēnā, gan mitināšanā. Abu apvienošana ir ieteicamais veids, kā gūt vislabāko no hostinga pakalpojuma un palielināt ēdienu emuāru iespējamību.

Pirmais vietnes ceļvedis ir īpaši ieinteresēts labāko hostinga pakalpojumu noteikšanā, un Bluehost ir ieteicama iespēja iegūt domēna vārdus un mitināšanas pakalpojumus.

Bluehost piedāvā godīgu darījumu, kas ietver: bezmaksas domēna vārds un trīsdesmit dienu naudas atdošanas garantija. Šis tīmekļa mitināšanas uzņēmums WordPress.org ir pazīstams kā “viens no labākajiem un spožākajiem mitināšanas pasaulē”. Tas padara to par lielisku izvēli jebkuram pārtikas blogerim.

Bluehost ir vienīgais tīmekļa mitināšanas uzņēmums ieteica WordPress

WordPress Bluehost

Pierakstīšanās tīmekļa mitināšanas pakalpojumos ir vienkāršs process, un soli pa solim mēs to detalizēti izstrādājām uzņēmumam Bluehost.

Piezīme: Citiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem var būt nedaudz atšķirīgs vadības panelis. Tomēr instalēšanas process būs līdzīgs.

1. solis: sāciet darbu

Bluehost piedāvā ekskluzīvu darījumu, lai palīdzētu emuāru autoriem izveidot labākos ēdienu gatavošanas emuārus. Lai sāktu iestatīt emuāru, Bluehost mājas lapā noklikšķiniet uz “Sākt tūlīt”.

Pirmais solis

2. solis: Abonējiet pareizo plānu

Bluehost piedāvā dažādas emuāru veidošanas iespējas, taču iesācējiem labāk izvēlēties pamatplānu. Paketi var jaunināt vēlāk, kad jūsu emuārs pieaug.

Kaut arī pamatplānam ir daži ierobežojumi, tas piedāvā visu, kas, iespējams, būs nepieciešams jaunam emuāru veidotājam, lai tas būtu labs sākums.

Vēl viens tīmekļa mitināšanas plāns, kas pieejams vietnē Bluehost, ir Pro Plan, kas ir līdzīgs Plus plānam, bet, salīdzinot ar labāku sniegumu. Šī ir uzlabota pakete, kas piemērota pieredzējušiem pārtikas blogeriem.

otrais solis

3. solis: izvēlieties savu domēnu

Kā jau iepriekš minēts, radoša un āķīga emuāra nosaukšana ir ļoti svarīga pārtikas emuāra panākumiem. Domēna vārds var padarīt bloķētu emuāru autora karjeru, un Bluehost nodrošina visu, kas nepieciešams pārtikas emuāru veidotājam, lai sasniegtu pareizo ceļu.

Papildus vietnes mitināšanai Bluehost darbojas arī kā rīks, kas reģistrācijas procesā var jums palīdzēt nākt klajā ar domēna vārdiem. Pirms galīgā nosaukuma ierakstīšanas attiecīgajā lodziņā izmēģiniet dažādas kombinācijas un apspēlējiet pieejamās iespējas.

Tas var palīdzēt izvēlēties labākos emuāru domēnus. Ja jūsu izvēlētais vārds nav pieejams, Bluehost parādīs papildu sarakstu ar līdzīgiem domēna vārdiem, no kuriem izvēlēties. Pārtikas bloga izveidošana ar pareizu vārdu kļūst vienkāršāka, ja pieejams šāds aprīkojums.

trešais solis

4. solis: reģistrējiet savu domēnu

Tagad pienāk laiks reģistrēt izvēlēto domēna vārdu emuāram. Iepazīstieties ar šo veidlapu un pārliecinieties, ka visa nepieciešamā informācija ir viegli pieejama, kad jūs to aizpildījāt.

Lai izveidotu kontu, nepieciešama lietotāja personiskā, biznesa un norēķinu informācija. Bluehost garantē koplietotās informācijas drošību un privātumu, lai jūs varētu sniegt banku informāciju, pārāk neuztraucoties.

ceturtais solis

5. solis: maksājums

Budžeta sastādīšana ir neatņemama sastāvdaļa, lai iemācītos izveidot pārtikas emuāru.

12 mēnešu pakete ir zemākā cena, lai izveidotu emuāru. Tomēr pārtikas emuāru autoriem, kuri meklē ilgtermiņa saistības, ekonomiskākas iespējas ir divdesmit četru mēnešu un trīsdesmit sešu mēnešu paketes. Jo ilgāks iepakojums, jo zemāk tas maksā katru mēnesi.

Šajā brīdī nav obligāti jāizvēlas pakotnes funkcijas; Emuāru autors rūtiņas pagaidām var atstāt tukšas un vēlāk atgriezties lapā, kad tām vajadzīgas jaunas iespējas viņu pārtikas dienasgrāmatā.

piektais solis

Atzīmējiet rūtiņu “Noteikumi un noteikumi” un atgriezieties Bluehost mājas lapā. Augšējā labajā stūrī ir pieteikšanās poga. Ievadiet domēnu vai lietotājvārdu un paroli. Pēc pieteikšanās atrodiet WordPress ikonu un noklikšķiniet uz “quick install”. Akreditācijas dati tiks nosūtīti pa e-pastu neilgi pēc tam.

6. solis: iestatiet paroli

Nākamais solis, kā sākt pārtikas emuāru, ir izveidot spēcīgu paroli, kuru nav viegli uzlauzt. Tas var novērst kiberuzbrukumus un privātuma pārkāpumus.

Droša parole ir vismaz vienpadsmit rakstzīmes gara, un tajā ir simboli, cipari, lielie un mazie burti. Kad parole ir izveidota, noklikšķiniet uz “Noteikumi un noteikumi” un pēc tam noklikšķiniet uz “Tālāk”.

Sestais solis
Sestais solis

7. solis: piesakieties

Pēc paroles apstiprināšanas lapa parādīs ziņojumu par veiksmīgu paroles izveidi un parādīs pieteikšanās pogu. Noklikšķiniet uz tā un ievadiet lietotājvārdu vai domēnu un paroli, lai pieteiktos kontā.

Septītais solis

8. solis: atlasiet motīvu

Kad esat pieteicies kontā, parādīsies lapa, kurā parādītas vairākas pārtikas emuāra tēmas. Bluehost nodrošina dažādas WordPress noklusējuma tēmas, kuras visas var padarīt emuāru vizuāli pievilcīgu.

Šīs tēmas vēlāk vienmēr var mainīt, tāpēc šeit pieņemtajam lēmumam nav paliekošu seku. Vienmēr var izvēlēties citu tēmu WordPress.org tēmu katalogs.

Astotais solis

9. solis: sāciet veidot

Kad tēma ir izvēlēta, ir pienācis laiks sākt veidot ēdienu emuāru. Piesakieties WordPress informācijas panelī, noklikšķiniet uz “Sākt veidošanu” un turpiniet.

Deviņi soli

10. darbība. Vietnes iestatīšana

Pēc pieteikšanās WordPress informācijas panelī parādīsies “Welcome” lapa ar divām iespējām, no kurām izvēlēties: personīgā vietne un uzņēmuma vietne.

Būs arī cita iespēja, kurā teikts: “Man nav vajadzīga palīdzība” gadījumos, kad pārtikas emuāra veidošanai nav nepieciešama palīdzība no Bluehost..

Desmit solis

11. darbība. Vietnes izveidei pieejamās Bluehost opcijas

Gadījumā, ja emuāriem ir nepieciešama hostinga pakalpojuma palīdzība, viņi piedāvā plašu iespēju klāstu, lai palīdzētu jums atrast nepieciešamo informāciju. Izpētot visas pieejamās izvēles, navigācijas izvēlnes augšējā kreisajā stūrī noklikšķiniet uz “Bluehost”.

Tas novedīs pie lapas, kurā ir pilnas iespējas ar dažādām cilnēm un dažādiem rīkiem, lai izveidotu pārtikas emuāru. Noklikšķiniet uz “Launch”, lai izveidotu vietni, un tā atvērs lapu, kurā tiek lūgts norādīt vietnes nosaukumu un aprakstu. Iestatiet virsrakstu un aprakstu apmeklētājiem.

Vienpadsmitā darbība
Vienpadsmitā darbība

Apsveicam!!

WordPress emuārs ir iestatīts un ir gatavs lietošanai. Ēdienu emuāra izveides pamati ir apskatīti, un tagad ir laiks izveidot izkārtojumu, tēmu un izveidot emuāru.

Padomi veiksmīgai pārtikas blogošanai

blogošanas padomi

Sākot emuāru, ir vairākas lietas, kas jāņem vērā. Šeit ir daži padomi, kā pareizi izveidot pārtikas blogu:

 • Ieplānojiet savus emuārus un uzturiet pastāvīgu ziņu plūsmu. Vai tas būtu katru dienu vai nedēļu, bet pārliecinieties, vai jums ir iepriekš noteikts satura plāns, kā to ievērot.
 • Iestatiet emuāram raksturīgo signālu, stilu un balsi. Tam vajadzētu būt dabiskam, lasāmam, sagremojamam un, galvenais, draudzīgam.
 • Rakstot recepti, saglabājiet nosaukumu, URL saiti un vārdu vai virsrakstu vienu un to pašu. Neievietojiet tajos nekādu papildu informāciju. Tas palīdz lasītājiem identificēt saturu, un meklētājprogrammas to vērtē augstāk.
 • Konsekvence ir galvenā. Nemainiet virzienus satura saturā. Piemēram, daudzi satura veidotāji bieži sāk ar “instrukcijām”, pēc tam pāriet uz “norādījumiem” un vēlāk pārvērš to “metodēs”. Uzturiet konsekventu struktūru, lai auditorija netiktu sajaukta. Tas var ietekmēt emuāra rangu
 • Izveidojiet satura izklāstu un pieturieties pie tā. Sadaliet ēdienu emuāru sadaļās atbilstoši plāna tēmām. Un saglabājiet atbilstību attiecīgajiem jautājumiem, emuārējot katru sadaļu. Piemēram, recepšu emuārā jābūt saturam, kas saistīts ar ēdiena gatavošanas metodēm.
 • Ideālais raksta garums ir no trīs simtiem līdz septiņsimt vārdiem emuāram.
 • Sarakstiem ieteicams izmantot spraudni, lai radītu labāku iespaidu un skaidrību – vai tas būtu sastāvdaļu saraksts cepšanas emuāros, vai procesa posmi.
 • Pirms fotoattēlu augšupielādes ir svarīgi pareizi nosaukt failus. Ja ir vairāki fotoattēli, lai parādītu soļus vai atsevišķus ēdienus, to failu nosaukumos vajadzētu būt solim, ēdienreizes nosaukumam un konkrētai ziņas tēmai.
 • Galaprodukta attēlam, par kuru tiek runāts vai par kuru tiek mācīts, vajadzētu būt redzamās ziņas fotoattēlam.
 • Atslēgvārdu izmantošana galvenajos tagos un raksta pirmajos divdesmit piecos vārdos ļauj lasītājam uzzināt, ko viņi gatavojas lasīt.
 • Nepārkopējiet saturu, receptes vai attēlus no cita pārtikas emuāra. Ja kāda recepte šķiet pievilcīga, labāk to izmēģināt un dot tai savu uzmanību, nevis riskēt ar plaģiātu saturu.

Tēmas idejas

Rakstnieku bloķēšana ir pārāk izplatīta emuāru veidotāju vidū, un pārtikas blogeri neatšķiras, arī viņiem var pietrūkt diskusiju tematu.

Emuāru veidošanas motivācija

“Ēdiens ir mana aizraušanās”
88%
Lai sevi nosauktu pārtikas pasaulē
49%
Lai man būtu balss, lai es varētu pateikt to, ko gribu pateikt
48%
Rakstīšana ir mana aizraušanās
44%
Cerot pārvērst manu emuāru par darbu
41%

Bet neuztraucieties; mēs ierosinājām dažas idejas, kā sākt šo radošo procesu. Izmēģiniet šo:

 • Pārskatiet un remiksējiet receptes
 • Izmēģiniet sezonālos un reģionālos ēdienus
 • Starptautiskās virtuves atsauksmes
 • Restorānu, produktu, pavārgrāmatu vai tirgus apskats
 • Kā izvēlēties svētku maltītes elementus
 • Padomi un ieteikumi virtuvē
 • Pavārmākslas nodarbības, kursi un akreditācijas
 • Jauni piedāvājumi, atlaides, kuponi un pārdošana

Papildus tekstam attēlu, video un saišu izmantošana var padarīt saturu interaktīvāku, saistošāku un pievilcīgāku.

Vilinošie vizuālie attēli

Lai saglabātu auditorijas interesi par emuāru, ir ļoti svarīgi nodrošināt spilgtus ēdiena attēlus ar receptēm un citu saturu. Lasītājus piesaista pievilcīgi vizuālie attēli, piemēram, ēdienu fotografēšana un skaidras ilustrācijas.

Ērti nofotografēt ēdienu pat iesācējam uz lauka, ja tiek ņemti vērā šādi ieteikumi:

57% no Pinterest lietotāji mijiedarbojas ar ar pārtiku saistītu saturu, satura kategoriju Nr. 1, un tas ir numur viens avots, no kura novirzīt trafiku pārtikas emuāriem.
 • Glabājiet apgaismojumu vienmērīgu. Izvairieties no nevajadzīgām ēnām, izplūdušām vietām vai izteiktiem kontrastiem.
 • Notīriet galda virsmu un nepievienojiet fonam papildu elementus, jo tas var novērot skatītājus no galvenā objekta.
 • Fotografēt soļus ir ļoti svarīgi, taču nevajag pārspīlēt. Piemēram, pievienojot vēl vienu olu dzeltenumu maisītājam, tas nav jāfiksē, bet vizuāli jāparāda vispārējais mīcīšanas posms.
 • Mentāli izplānojiet fotografējamās darbības un pierakstiet tās kā atgādinājumu, lai izvairītos no atkārtošanās tikai fotografēšanas nolūkā..
 • Centieties saglabāt vizuālo attēlu konsekvenci, saglabājot fokusa attālumu un apgaismojumu vienādus visiem kadriem, ja vien nav nepieciešami makro un mikro detaļas par ēdienu.
 • Rediģējiet minimāli. Pielāgojiet līmeni un apgrieziet traucējošos objektus attēlā.
 • Ideāla fotogrāfiju izšķirtspēja ir 72 dpi. Tas atbilst tīmekļa prasībām un nav nepieciešams ilgs ielādēšana.
 • Saglabājot kā .jpg vai .png formātu, tiešsaistes atveidošana darbojas vislabāk.

Ja fotoattēli pēc augšupielādes ir jārediģē, ir pieejami pagriešanas, apgriešanas, izmēru maiņas un pārdēvēšanas varianti, kurus var izmantot tieši no WordPress informācijas paneļa..

Labāko pārtikas emuāru piemēri

Lai izveidotu izcilu ēdienu emuāru, nepieciešama centība, prakse un laiks.

Labākie ēdienu emuāri

Un, ja ir nepieciešami kādi centieni un virzieni, to ir daudz, kas atrodams tiešsaistē. Iepazīstieties ar šiem populārajiem pārtikas emuāriem, kuru mērķauditorija ir dažādas nišas:

Kuka Republika

Pēc Šnē

Kuka Republika - vietnes ekrānuzņēmums

Ēdienu gatavošana

autors Jeļena

Cooking Melangery - vietnes ekrānuzņēmums

Labākie vegānu blogi

Par vegānu vārīšanu ir arī vegānu ēdienu emuāri, piemēram:

Ak, viņa mirdz

autors Andžela

Ak, viņa mirdz - vietnes ekrānuzņēmums

Labākie veģetāriešu emuāri

Tur ir veģetārie emuāri, kas koncentrējas uz veģetāro ēdienu. Divi no labākajiem veģetāro ēdienu emuāriem ir:

Archana’s Kitchen

autors Archana

Archana's Kitchen - vietnes ekrānuzņēmums

Dabiski Ella

autors Erin

Protams, Ella - vietnes ekrānuzņēmums

bieži uzdotie jautājumi

Šeit apskatīti bieži sastopamie jautājumi, kurus uzdod vairums cilvēku, uzskatot pārtikas blogošanu par karjeru.

Cik maksā pārtikas emuāra izveidošana?

Sākumā pārtikas emuāram nav jābūt dārgam. Labāk ir sākt ar WordPress, nevis tērēt tūkstošiem dolāru pielāgotā vietnē.

Saņemiet mitināšanu un domēnu tikai par 2,75 USD mēnesī, lai fantastiski sāktu emuāru.

WordPress instalēšana ir bezmaksas, lai gan tas ir vērtīgs ieguldījums, lai iegūtu premium tēmu, kas paredzēta tieši pārtikas emuāram. Tas ietaupa laiku, kas nepieciešams visas tēmas pielāgošanai. Ļoti iespējams, ka premium tēmā būs elementi, kas nepieciešami veiksmīga ēdienu emuāra uzturēšanai.

Par ko man vajadzētu blogot?

Vislabāk ir blogot par lietām, kuras jums patīk un kuras jūs zināt vislabāk. Tas parāda autentiskumu, un lasītāji var uztvert satura oriģinalitāti. Jūsu personības patiess attēlojums piesaista īsto auditoriju un uztur viņu apkārt.

Tas ļauj pārtikas blogerim parādīt viņu prasmju kopumu un personību. Lielākajai daļai cilvēku patīk stāsti, attēli, video un unikālas receptes.

Sekojot satura idejām, pārtikas emuāru autori var palīdzēt piesaistīt masu.

 • Oriģinālās receptes
 • Restorānu atsauksmes
 • Uztura fakti
 • Slavenību ēšanas paradumi
 • Jaunumi par pārtiku un restorāniem noteiktā reģionā
 • Novatoriski ēdiena gatavošanas padomi un paņēmieni

Izvairieties no tiešsaistē atrodamu rakstu un recepšu kopēšanas vai vērpšanas. Cilvēki un meklētājprogrammas var saprast, vai saturs ir oriģināls vai nē, un tas var izraisīt nopietnas sekas.

Kā es varu reklamēt savu pārtikas emuāru??

Veicināšana ir soli pa solim process, kam nepieciešama rūpīga plānošana un stratēģija. Pārtikas blogerim ir jāzina viņu niša, veicot izpēti, un attiecīgi jāmaina viņu mārketinga pasākumi. Ir vairāki kanāli, kurus var izmantot gan apmaksātai, gan organiskai reklamēšanai.

Piemēram, mutiski, Facebook reklāmas, YouTube kanāli, e-pasta mārketings, viesu ievietošana, ietekmētāju mārketings un meklētājprogrammu optimizācija noteiktiem atslēgvārdiem. Pirms sākt ir ļoti svarīgi, lai būtu plāns – pretējā gadījumā tas ir azarts.

Cik veiksmīgi ir pārtikas blogi?

Ar nopietnām pūlēm pārtikas emuāri var piesaistīt miljoniem lietotāju tiešsaistē un nopelnīt tūkstošiem dolāru mēnesī.

Papildus Pinch of Yum ir arī neskaitāmi citi pārtikas blogeru veiksmes stāsti, lai pierādītu, cik tas ir ienesīgs bizness. Ir divi labi veiksmīgu emuāru piemēri Budžeta baiti un Smitten virtuve – un tie nav pat labākie.

Kā tiek apmaksāti pārtikas blogeri??

Ir daudzi veidi, kā pārtikas blogeris var nopelnīt naudu. Daži no tiem ir uzskaitīti zemāk.

 • Pievienojieties reklāmas tīkliem – Tas ļauj vietņu īpašniekiem rādīt mērķtiecīgas reklāmas saviem lasītājiem. Jo vairāk skatījumu saņem ziņa, jo vairāk naudas tas nopelna.
 • Pārdod sludinājumu vietu – Pārtikas emuāru lapās ir daudz vietas reklāmām. Pārdot vai iznomāt šīs telpas tirgotājiem var būt rentabli.
 • Sponsorēts saturs vai viesu ziņas – Cilvēki, uzņēmumi vai zīmoli, iespējams, vēlēsies iekļauties pārtikas emuārā, tiklīdz tam sekos. Tādos gadījumos viņi maksā emuāru autoriem, lai viņi publicētu savu saturu emuārā.
 • Affiliate programmas – Emuāru autors iesaka produktu vai pakalpojumu caur emuāru un nopelna komisiju par katru pārdošanu, kas ar tā starpniecību notiek.
 • Pārdod pavārgrāmatu vai e-grāmatu – Populārs, kvalificēts vai pieredzējis pārtikas blogeris var kļūt par autoru un pārdot savu darbu, izmantojot savu emuāru.
 • Piedāvā dalības programmas – Emuāru autors var tieši iekasēt maksu par piekļuvi viņu saturam abonēšanas bāzēs.
 • Pārtikas fotografēšana – Kvalificēti pārtikas fotogrāfi var nopelnīt, pārdodot tiesības uz viņu fotogrāfijām.

Ieguldiet nedaudz sava laika un pieredzes, lai atklātu jaunus pelnīšanas veidus, izmantojot emuāru. Ir iespējams atrast jaunus naudas pelnīšanas veidus, kas ir unikāli konkrētam emuāram.

Cik daudz naudas jūs varat nopelnīt, izmantojot pārtikas emuāru?

Pārtikas blogošanu var pieņemt kā hobiju vai pilna laika darbu. Rezultāti ir atkarīgi no laika, resursiem un prasmēm, kādas ir pārtikas blogerim. Jo vairāk ir jāiegulda, jo augstāka ir ieguldījumu atdeve.

Nopelnīt dažus tūkstošus dolāru mēnesī nav problēma populārajiem pārtikas emuāriem. Ziņoja Huffington Post ka duets aiz “Pinch of Yum” – Lindsijs un Bjorks Ostromi – 2016. gadā nopelnīja USD 802 144,55.

Tomēr ne katrs pārtikas emuārs nopelna tik daudz. Piemēram, tas pats duets Pinch of Yum savā pirmajā mēnesī nopelnīja tikai USD 20. Tāpēc ir ļoti svarīgi atcerēties, ka pirmie emuāru veidošanas mēneši būs cīņa augšup.

Pārtikas purvam ir potenciāls nopelnīt simtiem dolāru mēnesī pēc konsekventas un kvalitatīvas emuāru veidošanas gada.

Noderīgi resursi

 • Uzziniet, kā izmantot WordPress (ar video pamācībām)
 • Kā uzrakstīt un izveidot lielisku emuāru saturu
 • Kā reklamēt savu emuāru un tā saturu
 • Kā nopelnīt naudu no sava emuāra
 • Mēs intervējām pārtikas blogerus

Secinājums

Tagad, kad ēdiena emuāra izveides pamati ir skaidri, ir pienācis laiks sākt emuāru veidošanu. Sagatavojiet saturu, iegūstiet sabiedrisko saturu un izmantojiet vīrusus – tas ir viss, kas nepieciešams, lai sāktu palielināt trafiku un gūtu peļņu no pārtikas emuāra.

Panākumu gūšana emuāru veidošanas pasaulē var vairot ikviena cilvēku pārliecību. Tā ir bagātinoša pieredze, kā mijiedarboties ar citiem pārtikas blogeriem, atklāt jaunus trikus un izmēģināt receptes.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map