Kā pārvietot savu emuāru no Blogger uz WordPress

Blogger ir plaši pazīstama un vienkārša satura pārvaldības sistēma. Kad kāda persona nolemj sākt veidot emuāru, iespējams, ka Blogger būs pirmā izvēle, kurai izvēlēties citu bezmaksas emuāru vietnes. Šajā lēmumā nav nekā nepareiza vai dīvaina. Platforma pieder uzņēmumam Google un to pārvalda. Pamatinformācijas iestatīšana prasa tikai dažus klikšķus un neaizmirstiet to, ka tā ir pilnīgi bez maksas. Lai arī šī rokasgrāmata jums iemācīs visu lietu nodot pašpiegādātajam WordPress, kuram mēs dodam priekšroku, nejūtieties slikti, izvēloties Blogger jūsu agrīnajiem sākumiem.


Bet, ja jūs jau esat atvēris šo rokasgrāmatu, iespējams, ka vēlaties attālināties no Blogger. Varbūt vēlaties nopietnāk uztvert blogošanu, un bezmaksas platforma vienkārši nav pietiekami laba. Varbūt vēlaties vairāk pielāgošanas iespēju vai arī vienkārši uzzinājāt, ka ir grūti nopelnīt naudu, pārvaldot emuāru vietnē Blogger. Neatkarīgi no iemesla, kas jums ir, mēs to atzinīgi vērtējam. Jā, Blogger ir jauka platforma, kas ir lieliski piemērota iesācējiem, taču tagad, kad esat to jau izaudzis, jums jāapsver iespēja pāriet uz WordPress. Kāpēc?

 • Ja esat pats mitināts WordPress vietne, jūs esat atbildīgs. Jums pieder vietne, domēns un viss saturs. Praktiski nav ierobežojumu, un jūs varat iegūt to, ko vēlaties no sava emuāra
 • WordPress skaita desmitiem tūkstošu bezmaksas un premium motīvu un spraudņu, kurus varat izmantot
 • Vietne, kuru mitina pati WordPress, ir pilnībā pielāgojama (atlaižot aizkarus, jūs iegūsit piekļuvi pilnīgi jaunai aizmugures programmas pasaulei)
 • Ja pats uzņemat saimniekošanu ar slavenu mitināšanas uzņēmumu, jums būs neierobežota krātuve, joslas platums un atbalsts

Kā pārvietot savu emuāru no Blogger uz WordPress

Sānu attēls

Tātad, vai esat pieņēmis galīgo lēmumu pārvietot emuāru? Nē, nepārdomājiet to tagad! Mēs priecājamies par jūsu lēmumu – pašpietiekamas WordPress vietnes sākšana bija saprātīga izvēle, un jums būs vairāk privilēģiju, nekā jūs varētu būt domājis.

Tā kā esat tik daudz laika ieguldījis Blogger, būtu kauns par to vienkārši aizmirst. Lai gan nav jēgas pārsūtīt pāris ziņas un attēlus, iespējams, ka pirms WordPress priekšrocību apgūšanas esat veltījis mēnešus, pat ne gadus. Neuztraucieties; ja jūs pieturēsities pie mums, mēs jums parādīsim, kā ātri pārsūtīt savu emuāru no Blogger uz WordPress.

Kas būtu & tiks pārsūtīts?

Pirms mēs sākam, būtu jauki uzzināt dažas detaļas.

Ideālā pasaulē jūs dotos uz vienu emuāru, noklikšķiniet uz pogas, lai to eksportētu, un tas maģiski parādītos jūsu pašu mitinātajā vietnē. Lai gan tas joprojām nav iespējams, mēs vietnē First Site Guide piedāvājam burvju aizstāšanu. Ļaujiet mums pārvietot jūsu Blogger vietni uz pašu mitinātu WordPress.

Diemžēl visu vietni nav iespējams pārsūtīt, kā izskatās Blogger. Jūsu emuāra stils (tēma, paplašinājumi, fonti, krāsas, logrīki utt.) Būs jāpievieno atsevišķi. Jūs varat pārsūtīt datus tikai:

 • Ziņas un lapas
 • Komentāri
 • Kategorijas
 • Plašsaziņas līdzekļi
 • Pastāvīgās saites
 • Barība
 • Autori
 • Satiksme

Sāksim pārskaitījumu

Sānu attēls

Labi, mēs visi esam gatavi iet. Lai gan katra soļa pareiza veikšana noteikti prasa kādu laiku, emuāra pārvietošana no Blogger uz WordPress nav tik grūta, pat ja esat pilnīgs iesācējs. Nesteidzieties un neizlaidiet soļus.

1. Izvēlieties labāko WordPress mitināšanu

Tā kā jūs pārietat uz pašpietiekamu WordPress, pirmais solis būtu atrast WordPress mitināšanas uzņēmumu, kas parūpēsies par jūsu failiem. Šajā resursdatorā būs jāinstalē WordPress, un jums būs jāuzticas uzņēmumam. Jūs tagad sākat nopietnu emuāru, tāpēc to nevajadzētu uzskatīt par pašsaprotamu.

Ir desmitiem hostinga uzņēmumu, kas sniedz WordPress mitināšanas pakalpojumus. Turklāt ir simtiem (ja ne vairāk) vietņu, kas tās salīdzina. Bet pirms jūs nospiedat meklēšanas pogu Google vai citās jūsu meklētājprogrammās, lai sāktu lasīt visas atsauksmes, mums vajadzētu brīdināt, ka par daudzām vietnēm un pārskatiem tiek maksāts. Tātad, jūs galu galā lasīsit viltus pārskatus un viltus viedokļus par mitināšanas uzņēmumu, kurš maksāja, lai tiktu uzskaitīts kā labākais.

Lai jums palīdzētu, mēs esam rūpīgi pārbaudījuši tīmekļa mitināšanas uzņēmumus un atraduši labāko. Ja vēlaties sākt savu mitināto WordPress ceļojumu pareizajā veidā, mitiniet savu vietni ar Bluehost – ideāls risinājums jūsu jaunajam emuāram. Bluehost ir uzņēmums, kas pārvalda vairāk nekā 2 miljonus vietņu visā pasaulē. Jūs iegūsit a Bezmaksas domēna vārds kad pierakstāties pie viņiem un ja jums nepatīk viņu pakalpojumi, viņi piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Pirmais solis – iegūstiet darījumu

Izmantojot šo saiti, jūs iegūsit to pašu premium hostinga darījumu vietnē Bluehost par mazāku naudu. Lai pārliecinātos, ka viss ir kārtībā, jums vajadzētu redzēt cenu 2,75 USD, nevis parasto 7,99 USD mēnesī. Noklikšķiniet uz pogas “Sākt darbu tūlīt”, lai pārietu uz nākamo darbību.

1. solis

Otrais solis – izvēlieties cenu plānu

Lai gan iepriekšējā ekrānā tika parādīts vispieejamākais plāns, šis darījums ļauj jums izvēlēties jebkuru no Bluehost plāniem ar zemākām cenām.

Pamata plāns ir ierobežots līdz vienai vietnei un 50 GB vietnei, taču tajā joprojām ir viss nepieciešamais, lai sāktu. Kad jūs aizvedaties no pamatplāna, to ir viegli jaunināt, tāpēc šobrīd tas jums nevajadzētu uztraukties.

2. solis

Trešais solis – domēna vārds

Bluehost dod jums bezmaksas domēns. Tagad ir laiks izvēlēties vienu emuāram. Šī ir svarīga sastāvdaļa, tāpēc neuzņemieties to par pašsaprotamu. Kad esat gatavs, uzmanīgi ierakstiet domēna vārdu un noklikšķiniet uz Tālāk..

3. solis

Ieteicamais rīks:

2. Instalējiet WordPress

Apsveicam!! Jūs esat pievienojies miljoniem laimīgu emuāru autoru ģimenei, kuri uztic savas vietnes Bluehost. Jūs drīz sapratīsit, ka tā bija gudra izvēle. Tagad, kad jūsu konts ir gatavs, varat pāriet un instalēt WordPress.

Vai mēs pieminējām, ka Bluehost mīl WordPress lietotājus? Tādēļ jums ir jāinstalē WordPress, veicot tikai dažus peles klikšķus:

 1. Piesakieties savā Bluehost cPanel konts
 2. Lūdzu, dodieties uz vietni Vietne
 3. Atlasiet Instalēt WordPress
 4. Noklikšķiniet uz pogas Instalēt
 5. Izvēlieties domēna vārdu, kurā to instalēt (laukā blakus tam varat ievadīt apakšmapi, piemēram, “emuārs”, vai atstāt to tukšu, ja vēlaties, lai vietnes galvenā lapa būtu emuārs)
 6. Tagad noklikšķiniet uz “papildu opcijas”, ja vēlaties mainīt e-pasta adresi, lietotājvārdu un paroli jaunajai WordPress instalācijai
 7. Izlasiet licences un pakalpojumu līgumus un atzīmējiet izvēles rūtiņas, ja piekrītat visam (lai turpinātu, jums jāpiekrīt)
 8. Noklikšķiniet uz pogas Instalēt tūlīt

Tas noteikti ir vienkāršākais WordPress instalēšanas veids. Ja jūs tikai mēģināt pārvietot emuāru pēc iespējas ātrāk, mēs iesakām šo iespēju.

3. Eksportējiet savu emuāru no Blogger

Tas būs īstais. Beidzot ir pienācis laiks eksportēt datus no sava (sauksim to par veco) emuāra, kuru esat sācis pakalpojumā Blogger. Jums būs jāņem no tā visi dati un jāsaglabā failā. Neuztraucieties; jums nevajadzēs manuāli izveidot failus vai kopēt datus. Faktiski ir poga, uz kuras jums būs jānoklikšķina, un viss tiks darīts vienā mirklī:

Pārskata statistika

 1. Piesakieties savā Blogger kontā
 2. Iet uz Iestatījumi -> cits kas atvērs iestatījumu lapu
 3. Lapas augšpusē atrodiet “Importēt un dublēt” sadaļa
 4. Atrodiet un noklikšķiniet uz “Satura dublēšana” pogu
 5. Parādīsies uznirstošais logs. Noklikšķiniet uz pogas Saglabāt datorā.

Pēc noklikšķināšanas uz pogas Blogger sāks lejupielādēt XML failu, kas satur visus svarīgos datus no jūsu emuāra. Atkarībā no tā, cik daudz jums ir satura, fails var būt mazāks vai lielāks. Jums galu galā būs fails ar emuāru ar eksporta datumu. Piemēram: “blog-05-06-2019.xml”.

Atrodiet failu (varat to nokopēt uz darbvirsmas, lai jūs varētu vieglāk to atrast), un oficiāli esat pabeidzis eksportu. Šī daļa nebija tik biedējoša, vai ne?

4. Importējiet datus WordPress

Ja neesat izlaidis šīs rokasgrāmatas darbības, jums jau ir mitināšanas konts un WordPress vietne, kas ir gatava iestatīšanai. Importēsim datus no Blogger uz WordPress:

Mērinstrumentu panelis

 1. Piesakieties savā WordPress vietnē
 2. Iet uz Rīki -> Importēšana
 3. Atrodi Emuāru autors sarakstā (tai vajadzētu būt pirmajai opcijai, saraksta augšpusē)
 4. Klikšķis “Instalēt tagad” saite un dažas sekundes pagaidiet, līdz WordPress ir pabeigusi spraudņa instalēšanu

Pēc instalēšanas pabeigšanas WordPress parādīs paziņojumu, ja rīks ir instalēts veiksmīgi. Tajā pašā paziņojumā būs saite, lai palaistu importētāju. Varat arī noklikšķināt uz saites Palaist importētāju no tās pašas vietas, kur atradāt instalēšanas saiti.

Importēt

 1. Klikšķis “Palaist importētāju” saite
 2. Jaunajā lapā noklikšķiniet uz “Izvēlēties failu” pogu
 3. Meklējiet iepriekšējā darbībā lejupielādēto XML failu (darbvirsmu vai jebkuru citu mapi, kurā to atstājāt)
 4. Ja nepieciešams (atkarībā no faila lieluma, interneta savienojuma ātruma un resursdatora), pagaidiet dažas sekundes, līdz fails tiek ielādēts
 5. Klikšķiniet uz “Augšupielādēt failu un importēt” poga, kad vien iespējams

Atkarībā no dažādiem aspektiem tas var aizņemt dažas sekundes, tāpēc, lūdzu, esiet pacietīgs. Kad importēšana ir pabeigta, WordPress parādīs jaunu lapu, kurā jums būs jāpiešķir autors importētajām ziņām. Ļaujiet mums parādīt, kā to izdarīt nākamajā solī.

4.1. Palīdziet, fails ir pārāk liels, lai augšupielādētu!

Parasti WordPress ierobežo maksimālo augšupielādējamo faila lielumu. Robeža var atšķirties, bet, ja tas ir nepieciešams, jūs vienmēr varat to palielināt manuāli. Ja eksportētais fails bija vienkārši par lielu, jums būs jāmaina WordPress maksimālais augšupielādes lielums. Ja vēlaties pārbaudīt savu pašreizējo augšupielādes ierobežojumu, lūdzu, dodieties uz Multivide -> Pievienot jaunu un atrodiet informāciju ekrāna apakšdaļā.

Labi, mainīsim šo ierobežojumu, lai jūs varētu importēt emuāru bez problēmām:

 1. Piesakieties savā Bluehost vadības panelis
 2. Atveriet failu pārvaldnieku
 3. Izvēlējās doties uz tīmekļa sakni un noklikšķiniet uz Aiziet
 4. Ritiniet labajā panelī un atrodiet failu php.ini -> ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā
 5. Uznirstošajā izvēlnē atlasiet Kods rediģēt
 6. Uznirstošā loga apakšdaļā noklikšķiniet uz Rediģēt
 7. Izmantojiet īsinājumtaustiņu, lai atvērtu uznirstošo logu
 8. Windows un Linux: Ctrl + f
 9. Mac: komanda (⌘) + f
 10. Meklēšanas laukā ierakstiet upload_max_filesize un nospiediet Enter
 11. Tas izcels upload_max_filesize = 50 miljoni. Nomainiet 50 miljonus uz nepieciešamo. Piemēram, 128M
 12. Atkal atveriet uznirstošo meklēšanas vienumu un meklēšanas teksta laukā ierakstiet post_max_size un nospiediet enter
 13. Iezīmētais būs post_max_size = 50M. Tas būs jāmaina uz tādu pašu numuru kā tas, kas tika ievietots upload_max_filesize

Noklikšķiniet uz Saglabāt izmaiņas

4.2. Palīdziet, nekas nenotiek!

Emuāru autora importētājs nav ideāls rīks. Vairumā gadījumu tas darbojas bez trūkumiem. Bet šad un tad (parasti, kad nodarbojas ar lielākiem emuāriem ar simtiem ziņu un tūkstošiem attēlu), tas vienkārši atsakās veikt pārsūtīšanu. Iespējams, ka jūs nevarēsit pareizi eksportēt savu Blogger emuāru, vai arī importētājs nedarbosies tā, kā vajadzētu.

Ja tas notika ar jums, neliecieties panikā. Es atradu citu problēmas risinājumu. Un godīgi sakot, lai arī tas darbojas nedaudz lēnāk, vidusmēra Blogger lietotājam tas varētu būt vieglāk apstrādājams.

 1. Atveriet tikko instalēto WordPress vietni
 2. Atveriet sadaļu Spraudņi -> Pievienot jaunu un meklējiet “Blogger Importer Extended”
 3. Instalējiet un aktivizējiet spraudni
 4. Dodieties uz Rīki -> Importēšana un atrodiet “pipdig WordPress Migrator”
 5. Zem nosaukuma noklikšķiniet uz zilās saites “Palaist importētāju”

Šis spraudnis darbojas nedaudz savādāk nekā parastais importētāja rīks. Tā vietā, lai manuāli eksportētu un importētu failus, spraudnis visu veiks automātiski.

Automatizācijas dēļ spraudnis būs jāpievieno savam Blogger kontam. Tātad, noklikšķiniet uz pogas “Pievienoties Blogger”, piesakieties savā Blogger kontā. Pēc tam jūs varēsit izvēlēties savu emuāru.

Emuāru autora importētāja paplašinājums

Kad tas būs atlasīts, spraudnis sāks darboties pats, un jūs varēsit redzēt dažas progresa joslas (skat. Attēlu zemāk). Tie jums paziņos, cik daudz ziņojumu, lapu, komentāru un attēlu jums ir jāimportē. Ja jums ir daudz ziņu un attēlu, esiet gatavs gaidīt dažas stundas, līdz viss tiks paveikts. Arī tas, ko nesen uzzināju, veicot pārsūtīšanu, izmantojot šo spraudni, tas ne vienmēr var pateikt pareizo attēlu skaitu. Tāpēc esiet gatavi gaidīt daudz ilgāk, jo attēlu var būt simtiem un simtiem vairāk, nekā ziņots. Tas varētu izklausīties slikti, taču svarīga ir tā, ka visi jūsu attēli tiks pārsūtīti. Tātad, koncentrējieties uz to un esiet pacietīgs.

importētājs pagarināja progresu

Lūdzu, ņemiet vērā, ka spraudnis visu pārsūtīšanai izmanto Google API. Šis pakalpojums ir bezmaksas, taču tas nozīmē arī to, ka tam ir ikdienas ierobežojumi. Pat ja jums ir tūkstošiem attēlu un ziņu, jums visu vajadzētu darīt vairākās stundās. Iespējams, ka spraudnis automātiski izveidos savienojumu un atvienosies, taču tas jums nevajadzētu uztraukties. Vienkārši atstājiet lapu atvērtu un atgriezieties pēc dažām stundām, kad jūs varēsit visu apstiprināt un jūsu Blogger emuārs būs veiksmīgi pārsūtīts uz jauno WordPress vietni..

Pēc tam varat turpināt strādāt, izmantojot migrācijas procesu, veicot nākamo darbību.

5. Piešķirt autoru

Ja jūsu Blogger emuārā ir bijis daudz ziņojumu, var būt grūti tos atpazīt, nemainot autorus. Tas jo īpaši attiecas uz to, ja importējat emuāru uz WordPress vietni, kas jau darbojās. Lai jums palīdzētu, WordPress ļauj novirzīt importētā vienuma autoru esošam vietnes lietotājam.

WordPress parādīs esošo autoru sarakstu, kuriem varat piešķirt saturu.

Ja tā ir jauna vietne, iespējams, jums būs tikai viens lietotājs, kuru izveidojāt satura pārvaldības sistēmas instalēšanas laikā. Tātad, jūs varat izvēlēties saraksta nosaukumu, un importējamais saturs šim lietotājam tiks automātiski piešķirts.

Importēt

Bet, ja vēlaties nodalīt saturu no jaunā, kuru pievienosit, vēlāk varat izveidot jaunu lietotāju arī tieši no šīs lapas. Tādā gadījumā jūs varat uzrakstīt jauna lietotāja vārdu. Tās lietotāja loma tiks iestatīta uz abonentu, un parole tiks ģenerēta nejauši. Lietotāja informāciju vēlāk varat mainīt.

Kad esat izlēmis, kam piešķirt saturu, noklikšķiniet uz pogas Iesniegt, un tas viss ir izdarīts.

6. Pastāvīgo saišu iestatīšana

Saturs ir veiksmīgi importēts, un jūs esat vēl vienu soli tuvāk tam, lai visu savu Blogger emuāru pievienotu savai jaunajai vietnei WordPress. Pastāvīgās saites ir vietrāži URL, kurus WordPress izmanto, organizējot ziņas un lapas.
Katrai ziņai, lapai, multivides failam utt. Ir jābūt unikālai pastāvīgajai saitei (adresei), lai tā darbotos pareizi. Pastāvīgajām saitēm var būt milzīga ietekme uz jūsu vietni un SEO. Un, lai gan jūs varat tos iestatīt, kā vēlaties, uzsākot jaunu vietni, mēs importējot vietni no Blogger, mēs ieteiktu atšķirīgu pieeju.

Emuāru autors izmanto mēnesi un vārdu, lai atdalītu pastāvīgās saites. Tātad, dodoties uz kādu no jūsu Blogger ziņām, jūs redzēsit, ka tas izskatās kaut kas līdzīgs šim: https: //demoblog.blogspot. com / 2019/05 / this-is-post-title.html

Lai visu uzturētu kārtībā, mēs iesakām mainīt pastāvīgās saites struktūru WordPress, lai pēc iespējas vairāk līdzinātos šai Blogger:

Pastāvīgo saišu iestatīšana

 1. Iet uz Iestatījumi -> Permalinks
 2. Izvēlieties “Mēnesis un vārds” opcija
 3. Ritiniet uz leju un noklikšķiniet uz pogas “Saglabāt izmaiņas”

7. Novirziet veco saturu uz jauno

Šeit nāk ļoti svarīga sastāvdaļa. Ja jūs kādu laiku vadāt savu Blogger emuāru, jums, iespējams, ir bijusi kāda ietekme uz meklētājprogrammām. Mēs arī uzskatām, ka jūs dalījāties ar jaunām ziņām sociālajos medijos un esat regulāri apmeklējis vietni. Sliktākais, kas var notikt, pārvietojot emuāru, ir novārtā atstāt veco vietni un apmeklētājus, kuri joprojām apstājas, uz veco adresi.

Emuārs ir Google bērns, tāpēc SEO (meklētājprogrammas optimizācija) saitēm uz jūsu Blogger emuāru ir liela nozīme. Pat ja pārtrauksit izlikšanu platformā, vecās saites joprojām nozīmēs Google un citas meklētājprogrammas.

Tā vietā, lai pazaudētu visus tos apmeklētājus, kuri nolemj apstāties pēc vecā emuāra, jums vajadzētu tos novirzīt uz jauno pašpasūtīto WordPress vietni, kuru tikko izveidojāt.

Lai veiktu šo darbu, jums būs jāiestata novirzīšana gan jūsu Blogger, gan WordPress vietnē.

7.1. Novirzīšana no Blogger

Motīvi

 1. Piesakieties savā Blogger kontā
 2. Dodieties uz Motīvi
 3. Ritiniet līdz galam un noklikšķiniet uz “Atgriezties pie klasiskajām tēmām”

Blogger brīdinās jūs par dažu funkciju zaudēšanu, atgriežoties pie klasiskajām tēmām. Tā kā jūs pārietat uz pats mitinātu WordPress, jums par to nevajadzētu uztraukties. Atgriežoties, jūs iespējot opciju, kas ļaus jums veikt novirzīšanu.

Tiklīdz jūs apstiprināsit, ka vēlaties atgriezties pie klasiskajām tēmām, Blogger parādīs jaunu iestatījumu lapu. Lapā ritiniet uz leju līdz sadaļai “Rediģēt motīva HTML”, kur tiek parādīts kods, kas aktivizē jūsu pašreizējās Blogger tēmas..

 • Atlasiet visu kodu rediģēšanas motīva HTML
 • Izdzēsiet atlasīto kodu
 • Kopējiet un ielīmējiet šo:
  
  
  
  <span class="gray-code"><$BlogPageTitle$></span> 
  rel= "kanonisks" href= "http://example.com/"/>
  
  
  
  
  
  href= "http://example.com/?blogger=<$BlogItemPermalinkURL$>"
  />
  
  
  
  
  
  
  
  

  href= "http://example.com/"><$BlogTitle$>

  href= "http://example.com/?blogger=<$BlogItemPermalinkURL$>"><$BlogItemTitle$>

  <$BlogItemBody$>
 • Pārlūkojiet kodu un aizstājiet “http://example.com/” ar sava jaunā domēna URL. Pārbaudiet to divreiz, jo pat mazākā kļūda padarīs pāradresāciju bezjēdzīgu
 • Klikšķis “Saglabāt motīvu” pogu.

Ja jūs jau zināt, kā instalēt un izmantot WordPress spraudņus, ir jauks spraudnis ar nosaukumu Emuāru autors WordPress kas jums palīdzēs ar šo novirzīšanas daļu. Ja instalējat spraudni, tas palīdzēs jums ģenerēt tieši tādu pašu kodu, kā mēs jums parādījām iepriekš, un tas automātiski izmantos jūsu URL, lai jums nebūtu jāuztraucas par sajukumu:

 • Instalējiet un aktivizējiet spraudni
 • Iet uz Rīki -> Blogger uz WordPress novirzīšana
 • Klikšķiniet uz Sāciet konfigurēšanu pogu, lai ģenerētu kodu jūsu Emuāru autora emuāram
 • Ja esat to pareizi importējis, jums vajadzētu redzēt sava Blogger emuāra nosaukumu
 • Klikšķiniet uz “Iegūt kodu” pogu
 • Piesakieties savā Blogger kontā
 • Dodieties uz Motīvi
 • Ritiniet līdz galam un noklikšķiniet uz “Atgriezties pie klasiskajām tēmām”
 • Rediģēt motīva HTML atlasiet visu kodu un izdzēsiet to
 • Ielīmējiet kodu, kuru esat nokopējis no spraudņa

7.2. Novirzīt uz jauno WordPress emuāru

 • Ielīmējiet kodu, kuru esat nokopējis no spraudņa
 • Piesakieties savā WordPress vietnē
 • Dodieties uz Izskats -> redaktors kurā tiks atvērts motīvu redaktors
 • Labajā pusē esošajā izvēlnē atrodiet “Tēmas funkcija” (function.php fails), kas parasti ir saraksta augšgalā
 • Noklikšķiniet uz faila, lai sāktu tā rediģēšanu. Kods tiks ielādēts galvenajā logā
 • Kopējiet un ielīmējiet šo kodu faila apakšdaļā:
  funkcija blogger_query_vars_filter ($ vars) {
  USD Varš [] = "Emuāru autors";
  atgriezt $ vars;
  }
  
  add_filter ('query_vars', 'blogger_query_vars_filter');
  
  funkcija blogger_template_redirect () {
  globāls $ wp_query;
  $ emuāru autors = $ wp_query -> query_vars ['emuāru autors'];
  ja (isset ($ blogeris)) {
  wp_redirect (get_wordpress_url ($ blogger), 301);
  Izeja;
  }
  
  }
  add_action('template_redirect', 'blogger_template_redirect');
  
  funkcija get_wordpress_url ($ blogeris) {
  ja (preg_match ('@ ^ (?: https?: //)? ([^ /] +) (. *) @i', $ emuāru autors, $ url_parts)) {
  $ vaicājums = jauns WP_Query(
  masīvs ("meta_key" => "blogger_permalink", "meta_value" => $ url_parts [2]
  ))
  ;
  ja ($ query -> have_posts ()) {
  $ query -> the_post ();
  $ URL = get_permalink();
  }
  wp_reset_postdata ();
  }
  atgriezt $ url? $ URL: home_url ();
  }
  
  
 • Lapas apakšā noklikšķiniet uz pogas Atjaunināt failu

Šajā kodā nekas nav jāmaina. Tiklīdz jūs noklikšķiniet uz pogas Atjaunināt failu, jūsu pašreizējā tēma saņem norādījumus novirzīt lietotājus no Blogger uz precīzu ziņu, kuru iepriekš importējāt savā jaunajā WordPress vietnē.

Svarīga piezīme: ja jūs nolemjat mainīt WordPress motīvu, jums būs jāatkārto šis solis un jākopē kods jaunā motīva motīva funkciju failā..

7.3. Novirzīt plūsmas

Diemžēl mēs joprojām neesam paveikuši novirzīšanas daļu. Mēs saprotam jūsu sāpes; šajā pasaulē nav daudz cilvēku, kuriem patīk iziet cauri laikietilpīgiem iestatījumiem, bet jums būs jāatrod šis iekšējais miers un jākoncentrējas vēl dažas minūtes. Neaizmirstiet, ka jūs to darāt, lai uzlabotu savu emuāru.

Ja jums ir bijuši RSS abonenti, viņi nevarēs pateikt, ka migrācija notikusi. Tātad, lai nezaudētu viņu uzticību, jums būs jāveic vēl viena novirzīšana un jāpasaka savam Blogger emuāram, ka jums ir jauna RSS plūsma.

Par laimi kodēšana nav saistīta:

Citi iestatījumi

 • Dodieties uz savu Blogger emuāru
 • Dodieties uz Iestatījumi -> cits
 • Atrodi “Vietnes plūsma” sadaļa
 • Blakus “Post Feed Redirect URL”, noklikšķiniet uz “Pievienot” saite
 • Ierakstiet https://yoursite.com/feed/ un neaizmirstiet mainīt savas vietnes nosaukumu

Neaizmirstiet saglabāt iestatījumus, noklikšķinot uz pogas lapas augšējā labajā stūrī

Tas būs īstais! Pāradresācijas beidzot ir beigušās, un gan ziņas, gan RSS plūsma saista atpakaļ uz jūsu pašu mitinātu WordPress vietni.

Ir pienācis laiks testēšanai

Sānu attēls

Ja esat veicis šīs darbības, esat arī veiksmīgi migrējis savu emuāru no Blogger uz WordPress. Apsveicam! Lai pārliecinātos, ka viss noritēja gludi, iesakām veikt dažus testus.

Dodieties uz jebkuru no savām vecajām Blogger ziņām un mēģiniet tās atkārtoti ielādēt. Ja viss bija kārtībā, tagad jums jānovirza uz atbilstošo WordPress ziņu! Jūs varat atkārtot testu un mēģināt atvērt vēl dažas ziņas, lai pārliecinātos, ka nav problēmu. Ja jums netiek novirzīts automātiski, dodieties atpakaļ uz novirzīšanas sadaļu un pārliecinieties, ka visu izdarījāt pareizi:

 • Pārbaudiet, vai esat nokopējis visu kodu
 • Pārbaudiet, vai visās vietās esat aizstājis savas vietnes URL un vai esat rediģējis pareizo function.php failu.
 • Ja izmantojat RSS lasītāju, varat arī pārbaudīt RSS plūsmas novirzīšanu, noklikšķinot uz saites uz kādu no jūsu ziņojumiem. Tagad tam vajadzētu novirzīt uz WordPress vietni.

Kas par maniem attēliem??

Sānu attēls

Parasti WordPress automātiski importēs attēlus WordPress multivides bibliotēkā. Ja jums bija attēli ierakstā, tas automātiski parādīsies tajā pašā ierakstā jūsu jaunajā WordPress vietnē. Bet neuzņemieties to par pašsaprotamu. Dažreiz importētājam var pietrūkt dažu jūsu attēlu importēšanas, vai arī importētie attēli var nebūt pareizi saistīti.

Ja tas ir gadījumā ar jauno emuāru, jūs joprojām varat diezgan ātri atrisināt problēmu.

Pirms sākat paniku, pārbaudiet savu multivides bibliotēku Mediju bibliotēka:

 1. Iet uz Multivide -> bibliotēka
 2. Pārbaudiet, vai šeit ir redzami jūsu vecie attēli
 3. Ja attēli ir tur, pārbaudiet, vai to saite uz resursdatoru, nevis blogger.com. Noklikšķiniet uz attēla un pārbaudiet URL lauku, lai redzētu, vai tas norāda atpakaļ uz Blogger vai jūsu jauno domēnu

Trūkst attēlu

Ja importētājs nokavēja attēlu augšupielādi, jūs joprojām varat tos ātri iegūt savā jaunajā WordPress emuārā. Jums būs jāinstalē spraudnis, kas par to parūpēsies.

Mēs parasti neiesakām novecojušus spraudņus, taču tas joprojām ir lieliski piemērots darbam.

 1. Iet uz Spraudņi -> Pievienot jaunu
 2. Meklēt “Importēt ārējos pielikumus”
 3. Instalējiet un aktivizējiet spraudni
 4. Atveriet sadaļu Multivide -> Importēt pielikumus

Ja ir kādi attēli, kurus importētājs vēl nav importējis, spraudnis tos saistīs lapā. Šeit jums atliek tikai noklikšķināt uz pogas “Importēt pielikumus tūlīt”. Spraudnis vienlaikus var importēt 50 attēlus, tāpēc ļaujiet kādu laiku, līdz visi attēli tiek pievienoti bibliotēkai.

Nepareizi attēlu vietrāži URL

Dažreiz lietotāji var bez problēmām importēt savus attēlus multivides bibliotēkā. Bet, lai attēli tiktu rādīti pareizi, tiem ir jānorāda uz pareizo adresi. Dažos gadījumos, lai gan attēli atrodas jūsu jaunajā saimniekdatorā, jūsu ziņa un lapas joprojām var mēģināt ielādēt vecās (kuras ir atrodamas jūsu vecajā Blogger emuārā).
Velvet Blues atjauninātie vietrāži URL

Iestatījumu lapā jums jāievada vecais URL (piemēram, https://yourblog.blogspot.com/) un jaunais URL (piemēram, https://yournewsite.com/). Pārējos iestatījumus varat atstāt pārbaudītos pēc noklusējuma. Vēlreiz pārbaudiet vietrāžus URL un citus iestatījumus un noklikšķiniet uz pogas “Atjaunināt vietrāžus URL tūlīt”.

Pēc tam spraudnis meklēs visus jūsu vecā URL gadījumus un pārslēgs tos uz jauno. Tas tiks izdarīts minūtes laikā, un visi vietrāži URL tiks atjaunināti pareizajā.

Ko darīt tālāk??

Sānu attēls

Jūsu emuārs beidzot ir pilnībā pārvietots no Blogger uz WordPress. Cerams, ka esat to pārbaudījis, un viss darbojas labi no pirmās reizes. Ja nē, mēs iesakām vēlreiz veikt šīs darbības, lai redzētu, vai esat kaut ko palaidis garām. Viss migrācijas process nav ļoti prasīgs, taču tā pabeigšanai noteikti ir nepieciešams laiks un pacietība.

Ja jums viss noritēja gludi, rīkojieties šādi:

 • Saglabājiet veco emuāru Blogger tiešsaistē. Neizdzēsiet to, jo pāradresācija nedarbosies
 • Pārbaudiet, vai importētajās ziņās nav kļūdu. Dažreiz ziņas formatēšana var tikt sajaukta, tāpēc jums būs jānoņem nevajadzīgas atstarpes vai salauztas saites
 • Sāciet izpētīt WordPress un uzziniet vairāk par to
 • Meklējiet WordPress motīvu, kas atspoguļos jūsu emuāru. Neaizmirstiet rediģēt failu Funkcijas, ja maināt motīvu
 • Pārbaudiet dažus no labākajiem spraudņiem, kurus varat instalēt

bieži uzdotie jautājumi

Faq attēls

Vai es varu izdzēst savu Blogger emuāru pēc pāriešanas uz WordPress?

Jā, jūs varat izdzēst savu veco emuāru, bet tas nav kaut kas, ko mēs ieteiktu. Ja izdzēsīsit veco emuāru, veiktie novirzījumi nedarbosies, un jūs varētu zaudēt apmeklētājus. Tā kā Google un citām meklētājprogrammām joprojām tiks indeksēti jūsu vecie vietrāži URL, būs cilvēki, kuri paklups uz jūsu vecajām ziņām. Ja izdzēsīsit veco emuāru, šie cilvēki redzēs neesošu lapu, un jūs tos pazaudēsit, nevis novirzīsit uz jauno emuāru..

Faq attēls

Kas notiks, ja mainīšu URL struktūru?

Pastāvīgās saites struktūras maiņa ir jūsu ziņā. Jūs varat mainīt struktūru uz visu, ko vēlaties, taču, lai maksimāli izmantotu SEO un lai apmeklētāji nenāktu uz jūsu jauno vietni, ir ļoti ieteicams saglabāt pastāvīgās saites struktūru pēc iespējas tuvāk Blogger struktūrai..

Faq attēls

Es mainīju savu WordPress motīvu, un tagad novirzīšana nedarbojas. Ko darīt?

Tā kā kods ir jāpievieno faila Motīvu funkcijas (function.php), katru reizi, aktivizējot jaunu WordPress motīvu, kods būs jākopē atpakaļ motīva function.php. Katrai tēmai ir savs function.php fails, tāpēc kods ir jākopē vēl vienu reizi.

Faq attēls

Vai es joprojām varu izmantot savu veco domēna vārdu pēc pārsūtīšanas??

Diemžēl tas nav iespējams. Ja pakalpojumā Blogger izmantojāt bezmaksas domēnu (piemēram, https://yourblogname.blogspot.com), tad jauno WordPress emuāru nevar izmantot to pašu domēnu. Bet, ja jūs izmantojāt pielāgotu domēna vārdu, kas jums bija jāreģistrē atsevišķi (piemēram, https://yournewsite.com), varat bez problēmām norādīt domēnu uz jauno emuāru.

Faq attēls

Vai ziņas, kuras es rakstu WordPress, būs redzamas Blogger un otrādi?

Nē. Ja turpināsit rakstīt jaunas ziņas WordPress, ieraksti būs redzami tikai jūsu jaunajā WordPress vietnē. Divas vietnes nav savienotas; jūs tikko esat pārsūtījis visu no Blogger uz WordPress, bet abas vietnes joprojām ir kaut kas pilnīgi atšķirīgs. Turklāt, ja jūs atkal piesakāties Blogger un rakstāt tur ziņojumu, tas nebūs redzams WordPress, ja vien to vēlreiz neeksportēsit.

Faq attēls

Manas etiķetes kļuva par kategorijām, nevis par atzīmēm. Kā tos pārslēgt?

Dažreiz jūsu Blogger etiķetes var pārveidot kategorijās, nevis tagos, kā jūs varētu vēlēties. Ja vēlaties mainīt, ir spraudnis, kas sekundes laikā atrisinās jūsu problēmu. Atveriet Rīki -> Importēt un atlasiet Kategoriju un tagu pārveidotājs. Instalējiet to, aktivizējiet un palaidiet spraudni. Pārveidotājs parādīs to kategoriju sarakstu, kuras var pārveidot. Atlasiet tos, kurus vēlaties konvertēt, un noklikšķiniet uz pogas “Konvertēt”.

Faq attēls

Vai jūs varat man palīdzēt pārsūtīt manu emuāru no Blogger uz WordPress?

Jā, mēs varam. Patiesībā mēs visu migrāciju varam izdarīt jūsu labā! Lūdzu, skatiet sīkāku informāciju par mūsu Blogger to WordPress pakalpojumu.

Secinājums

Emuāra pārvietošana no Blogger uz WordPress nav tik grūta, pat ja esat pilnīgi iesācējs. Bet, kā jūs varat redzēt no šī garā ceļveža, noteikti prasa laiku, lai pabeigtu katru darbību. Tas var kļūt kaitinošs, bet nepadodieties.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map