Kā paātrināt jūsu vietnes darbību

Ievads

zvejnieks

83% lietotāju sagaida, ka vietnes ielādēsies 3 sekundēs vai mazāk bet 500 lielāko e-komercijas mājas lapu vidējais ielādes laiks ir 10 sekundes

Dati parāda, cik svarīgs vietņu ātrums ir ASV, ar ap 25% cilvēku, kuri apgalvo, ka atsakās no tīmekļa lapas, kurā ir vairāk nekā četras sekundes ielādēt

Lapas ielādes laiks sekundēs.

pulkstenis

Par 47% no visiem pircējiem vēlas, lai jūsu vietne tiktu ielādēta mazāk nekā divās sekundēs.

panna

Ja lapas ielādēšana prasa vairāk nekā trīs sekundes, tas beidzas 40% apmeklētāju piepeši.

Nekas nav satraucošāks par lēnu vietni. Tas ir ne tikai slikts tiešajiem lietotājiem, bet arī ļoti slikts vietņu īpašniekiem. Mūsdienās dzīvojot, vietne ir nepieciešama ne tikai uzņēmumiem, bet arī ikvienam, kurš vēlas dalīties ar noderīgu informāciju ar visu pasauli. Neatkarīgi no tā, vai viņi ir fotogrāfi, kas mēģina parādīt savu darbu, mākslinieki, kas cenšas padarīt viņu balsi dzirdami, mājās palikušas mammas, piedāvājot apmācības grāmatas pasniedzējiem vai skolotāji, kas vēlas dalīties savās zināšanās, ir ārkārtīgi svarīgi, lai būtu efektīva vietne. Viens no galvenajiem faktoriem, kas vietni padara efektīvu, ir ātrums.

Kāpēc jūsu vietnes ātrumam ir nozīme??

Ātrums var izveidot vai sabojāt vietni. Tas ietekmē jūsu trafiku, lapu skatījumus, reklāmguvumus, pārdošanas apjomus un vispārējo reputāciju. Padarot to ātrāku, jūs varat uzlabot savu biznesu vai savu fanu bāzi un palīdzēt tam augt. Pētījumi parādīja:

 • 47 procenti cilvēku sagaida, ka vietne tiek ielādēta mazāk nekā divās sekundēs.>
 • 40% cilvēku, visticamāk, pamet vietni, ja tās ielādēšana prasa vairāk nekā trīs sekundes.

Tāpēc vietnes ātrumam ir ļoti liela nozīme, lai jūsu bizness būtu veiksmīgs. Tai vajadzētu būt vienai no jūsu galvenajām prioritātēm, ja vēlaties izcelties no konkurences. Paātrinot vietnes darbību, jūs ne tikai dosit pozitīvus rezultātus lapu skatījumu un reklāmguvumu izteiksmē, bet arī nodrošināsit apmeklētājiem labāku lietotāja pieredzi..

Liela lietotāju pieredze ir būtiska, lai izveidotu spēcīgu klientu bāzi un izveidotu spēcīgu zīmolu. Ja jūsu vietnes ielāde notiek uz visiem laikiem, kāda jēga ir satriecošai vietnei citu tās elementu ziņā, kad cilvēki, visticamāk, pat neuzturas un to neapskata? Tāpēc, nepārliecinoties, ka jūsu vietne tiek ielādēta ātri, jūs riskējat zaudēt daudz klientu vai sekotāju un tādējādi iegūt daudz ieņēmumu.

Turklāt jūsu vietnes ātrums ir ļoti svarīgs jūsu SEO. Ja jūsu vietne tiek ielādēta ātri, jūsu vērtējums meklētājprogrammās būs augstāks. Tas notiek tāpēc, ka Google dod priekšroku ātrām vietnēm, un tas tos atlīdzina, klasificējot tos augstāk meklētājprogrammu rezultātos. Papildus ātrumam lietotāja pieredze ir vēl viens faktors Google ranžēšanas algoritmā. Tātad, palielinot savas vietnes ātrumu un uzlabojot lietotāju pieredzi, jūs beidzot uzlabosit SEO rangu.

Tā rezultātā jūs iegūsit lielāku trafiku un piesaistīsit vairāk kvalitatīvu pircēju, kurus varēsit pārveidot par klientiem, galu galā palielinot pārdošanas apjomus un gūstot lielākus ieņēmumus.

Kā pārbaudīt savas vietnes ātrumu?

 • Ieskats PageSpeed ir Google bezmaksas rīks jūsu vietnes ātruma pārbaudei, un to ir ļoti viegli izmantot. Viss, kas jums jādara, ir ievadīt savas vietnes URL, un rīks analizēs tās saturu un ģenerēs ieteikumus, kā padarīt jūsu vietni ātrāku..
 • Pingdom ir arī ļoti noderīgs rīks, kas ne tikai pārbauda jūsu vietnes ātrumu, bet arī pārskata un novērtē jūsu vietnes veiktspēju. Tas arī izseko jūsu vietnes veiktspējas vēsturi, lai jūs varētu gūt ieskatu par iespējamām izmaiņām attiecībā uz vietnes ātrumu.
 • YSlow ir rīks, kas pārbauda jūsu vietnes ātrumu un piedāvā padomus, kā to uzlabot. Tas var arī sniegt jums Chrome paplašinājumu, lai pārbaudītu jūsu vietnes ātrumu.

15 veidi, kā paātrināt jūsu vietnes darbību

Ir daudz veidu, kā paātrināt jūsu vietni, padarot to patiesi efektīvu un veiksmīgu. Tālāk ir uzskaitīti vairāki no vienkāršākajiem un efektīvākajiem veidiem, kā paātrināt vietnes darbību un padarīt jūsu visas pūles ilgtermiņā atmaksātu.

Jauniniet savu tīmekļa mitināšanas plānu

Reālā izteiksmē tas nozīmē, ka, ja jūsu vietne parasti nopelna 100 000 USD dienā

1 sekundes

Daudzi cilvēki, izvēloties emuāru vai vietni, izvēlas lētus tīmekļa mitināšanas plānus, tāpēc viņi izvēlas dalītu mitināšanu. Laika gaitā tie nodrošina vairāk satura, un viņu vietnes aug, galu galā palēninoties. Ja tas ir jūsu gadījumā, labākā izvēle būtu uzlabot savu tīmekļa mitināšanas plānu. Tīmekļa mitināšanas plāna jaunināšana ir vienkāršākais un vienkāršākais veids, kā uzlabot vietnes ātrumu. Bet pārliecinieties, ka esat izvēlējies labāko hostinga uzņēmumu, kas izpildīs visas jūsu vajadzības.

Ja jums ir dalīta mitināšana, jums vajadzētu pāriet uz VPS vai uz īpašu iespēju. Jebkurā gadījumā jūs pamanīsit būtiskas atšķirības jūsu vietnes ātrumā. Lēmuma pieņemšana starp abām iespējām ir atkarīga no jūsu biznesa vajadzībām, tāpēc pārliecinieties, ka rūpīgi un rūpīgi izpētāt abas iespējas.

Šeit ir tikai īsa piezīme par abiem. VPS (virtuālo privāto serveru) hostings, iespējams, ir vislabākais risinājums, jo tā satura izplatīšanai izmanto vairākus serverus (dažreiz pat simtiem serveru). Tas ir arī pielāgojams risinājums, un tas visvairāk patīk maziem un vidējiem uzņēmumiem, kā arī emuāru autoriem.

No otras puses, izmantojot speciālus serverus, jūs iegūstat pilnīgu kontroli, jo jūs saņemat speciālus resursus. Jums nav jādala RAM, CPU, joslas platums vai kas cits, jo visi resursi ir paredzēti tikai jums. Arī joslas platuma ierobežojumi ir augstāki, taču, tā kā jums nav vairāku datoru, šī mitināšanas opcija ir daudz mazāk elastīga. Tomēr tas ir daudz dārgāk nekā VPS hostings.

Iespējojiet pārlūkprogrammas kešatmiņu

Uzskata Microsoft ātruma speciālists un datorzinātnieks Harijs Šūms 0,25 sekundes Lappušu ielādes laika atšķirības – ātrāk vai lēnāk – ir maģiskais skaitlis, kas nosaka konkurences priekšrocības tiešsaistes uzņēmumiem.

Kešatmiņas saglabāšanas iespējošana var ievērojami uzlabot vietnes ātrumu un vietnes apmeklētājiem sniegt patīkamāku pieredzi. Kešatmiņa attiecas uz statisko failu, piemēram, HTML dokumentu, multivides failu, attēlu, CSS un JavaScript failu, glabāšanas procesu, lai vieglāk un ātrāk piekļūtu, lai datu bāzei nebūtu jāielādē katrs fails katru reizi, kad ir jauns pieprasīt. Jo vairāk pieprasījumu tiek iesniegti jūsu serverim, jo ​​vairāk laika būs nepieciešams jūsu vietnes ielādēšanai.

Kad kāds apmeklē jūsu vietni, Web lapas elementi, kuriem viņi mēģina piekļūt, tiek automātiski lejupielādēti un saglabāti cietajā diskā kešatmiņā (pagaidu krātuve). Tādā veidā nākamreiz, kad viņi apmeklēs jūsu vietni, viņu pārlūkprogramma ļoti ātri ielādēs pieprasīto tīmekļa lapu, atkārtoti nenosūtot serverim HTTP pieprasījumu.

roka

44% tiešsaistes pircēju apgalvo, ka lēni darījumi tiešsaistē liek viņiem uztraukties par darījuma panākumiem

Kešatmiņas saglabāšana darbojas tikai atkārtotiem apmeklētājiem, jo ​​acīmredzot pirmo reizi apmeklētājiem nav kešatmiņā saglabātas un jūsu vietnes versijas. tomēr, jūsu vietnes pilnīgas kešatmiņas saglabāšana var samazināt lapas ielādes laiku no 2,4 līdz 0,9 sekundēm. Tas ir saistīts ar faktu, ka var būt 30 vai vairāk dažādu komponentu, kas jāglabā lietotāja kešatmiņā, pirmo reizi apmeklējot jūsu vietni, bet nākamajiem apmeklējumiem ir jāielādē tikai daži komponenti..

Atkarībā no vietnes platformas, kuru izmantojat, ir dažādi veidi, kā iespējot pārlūka kešatmiņu. Piemēram, ja izmantojat WordPress, vienkāršākais kešatmiņas iespējošanas veids ir spraudņa instalēšana. Labākie WordPress kešatmiņas spraudņi ir W3 kopējā kešatmiņa, kas ir vispopulārākais veiktspējas spraudnis, un WP super kešatmiņa, kas vislabāk piemērots vietnēm ar lielu trafiku un nepietiekamu serveru skaitu.

gliemezis

51% tiešsaistes pircēju ASV apgalvo, ka vietņu lēnums ir galvenais iemesls, kāpēc viņi atsakās no pirkuma

Ja kā CMS izmantojat Drupal, jums vajadzētu izmantot Lakas kešatmiņa programmatūra pārlūka kešatmiņas palielināšanai. Ja Joomla ir jūsu CMS, savā Joomla informācijas panelī varat iespējot pārlūka kešatmiņu: dodieties uz Sistēma> Globālā konfigurācija un noklikšķiniet uz cilnes Sistēma. Zem kešatmiņas iestatījumu etiķetes redzēsit kešatmiņas iezīmi, kurā noklikšķiniet, lai atvērtu nolaižamo izvēlni un sarakstā atlasītu opciju IESLĒGTS – konservatīvā kešatmiņa. Noklikšķiniet uz Saglabāt un dodieties uz Paplašinājumi> Spraudņu pārvaldnieks, kur varat iespējot spraudni Sistēmas kešatmiņa.

atkritumu

18% pircēju atteiksies no groza, ja lapas būs pārāk lēnas. Tiek lēsts, ka tiešsaistes mazumtirgotāju pamesto iepirkumu grozu kopējās izmaksas ir vairāk nekā 20 miljardi USD gadā

Varat arī iespējot pārlūka kešatmiņu servera līmenī, tas ir, kešatmiņu integrēt servera puses skriptos, un tas ir kaut kas, ko jūsu tīmekļa izstrādātājs var jums palīdzēt.

Statiskajiem resursiem, kas tiek saglabāti kešatmiņā, kešatmiņā jābūt vismaz vienai nedēļai. To var iestatīt, pievienojot galvenes, kuru derīguma termiņš beidzas, un iestatot tām minimumu uz vienu nedēļu un maksimāli vienu gadu. Labākais risinājums ir iestatīt novēlotos termiņus statiskiem resursiem, kuri netiek regulāri atjaunināti, un īsus derīguma termiņus resursiem, kas tiek regulāri atjaunināti..

Galvas, kuru derīguma termiņš beidzas, norāda pārlūkprogrammai, vai konkrēts fails ir jāpieprasa no servera vai no pārlūka kešatmiņas. Viņi arī norāda pārlūkprogrammai, cik ilgs laiks ir nepieciešams, lai saglabātu šos failus kešatmiņā, lai nākamo apmeklējumu laikā tie netiktu atkārtoti lejupielādēti..

slikta kravas automašīna

79% neapmierinātu klientu vairs neatsāk atkārtot vietņu, kuru veiktspēja ir sliktāka, izņemot gadījumus, kad esat Google vai Amazon.

Iespējot Gzip saspiešanu

Ja datorā kādreiz esat saspiests failus kā ZIP failus, jums jāzina, cik daudz šī metode var samazināt failu lielumu. Gzip saspiešana darbojas tieši tāpat, izņemot vietņu lapas. Tā ir labākā un efektīvākā saspiešanas metode samaziniet HTTP pieprasījumus un samaziniet atbildes laiku, dažreiz pat par 70 procentiem.

divi vīrieši

46% neapmierinātu klientu rada paliekošu negatīvu iespaidu, un 44% dalās iepirkšanās pieredzē ar pārējo pasauli.

Iespējojot Gzip saspiešanu, jūsu vietnes faili tiks automātiski saspiesti ZIP failā. Tas ievērojami samazinās to lielumu un palielinās jūsu vietnes ātrumu. Tiks saglabāts daudz joslas platuma, un tiks uzlabots jūsu vietnes lapas ielādes laiks. Kad kāds apmeklē jūsu vietni, saspiestie faili tiks automātiski izsaiņoti, lai saturam varētu piekļūt.

Gzip saspiešanu var instalēt savā vietnē, izmantojot pareizu CMS saspiešanas spraudni, taču to var ļoti viegli izdarīt arī manuāli. Ir divi veidi, kā manuāli pievienot Gzip saspiešanu savai vietnei. Pirmais ir .htaccess failam pievienot šādu kodu, ja vēlaties saspiest tekstu, JavaScript, HTML, CSS vai XML:

100 milisekundes. Cik ilgi okupitālā daiva mūsu smadzenēs vizuālo informāciju glabā kā sensoro atmiņu

Paātriniet savas vietnes izveidi
Skatīt vietnes paātrināšanu [Infographic]

AddOutputFilterByType DEFLATE teksts / vienkāršs
AddOutputFilterByType DEFLATE text / html
AddOutputFilterByType DEFLATE teksts / xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text / css
AddOutputFilterByType lietojumprogramma DEFLATE / xml
AddOutputFilterByType programma DEFLATE / xhtml + xml
AddOutputFilterByType programma DEFLATE / rss + xml
AddOutputFilterByType DEFLATE lietojumprogramma / javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE lietojumprogramma / x-javascript

Ja vēlaties saspiest noteiktus failu tipus pēc paplašinājuma, pievienojiet .htaccess failam šādu kodu:

<faili *.html>
SetOutputFilter DEFLATE
</ faili>

Otrs veids, kā manuāli pievienot Gzip saspiešanu savai vietnei, ir pievienot šādu kodu savas HTTP vai PHP lapas augšdaļai:

if (substr_count ($ _SERVER['HTTP_ACCEPT_ENCODING'], 'gzip')) ob_start("ob_gzhandler"); cits ob_start();?>

Noņemiet nevajadzīgos spraudņus

100 milisekundes
dodiet apmeklētājiem ilūziju par tūlītēju vietnes reakciju

1 sekunde Lapas ielādes laika pietiek, lai uzturētu netraucētu domu plūsmu

Plkst 10 sekundes Kavēšanās gadījumā apmeklētāju uzmanība tik tikko netiek turēta. Nepacietības, neapmierinātības un pamestības sajūta parasti ir pietiekami spēcīga, lai neļautu apmeklētājiem atkal pārskatīt tik lēnas vietnes

Katram pievienotajam spraudnim nepieciešami resursi, lai to varētu palaist. Tomēr vairāk resursu noved pie lēnākas tīmekļa vietnes. Ja jums ir instalēti daži spraudņi, kurus vairs nelietojat vai uzskatāt par nevajadzīgiem, tie jāaktivizē un jādzēš. Pārāk daudz spraudņu var ne tikai palēnināt jūsu vietnes darbību, bet arī var izraisīt drošības problēmas un avārijas.

Noņemot nevajadzīgus spraudņus, jūs varat ievērojami uzlabot lapas ielādes laiku un paātrināt vietnes darbību. Tomēr jums jāzina, ka, runājot par spraudņiem, tas nav tikai jautājums par spraudņu skaitu. Jums var būt 50 spraudņi, un vietne joprojām ir ātrāka nekā kāds, kurš savā vietnē instalēja 10 spraudņus. Spraudņu skaits ir svarīgs, taču ir arī kaut kas to kvalitātē. Piemēram, sociālās koplietošanas spraudņi var ievērojami ietekmēt jūsu lapas ielādes laiku, tāpēc varat apsvērt iespēju iespraust sociālā multivides pogas savas vietnes motīva avota kodā..

Tādēļ jums vajadzētu izvairīties no spraudņiem, kas ielādē daudz skriptu un daudz stilu, veic daudzus attālinātus pieprasījumus un apgrūtina katru jūsu vietnes lapu, pievienojot daudz datu bāzu vaicājumu. Protams, spraudņi veicina jūsu vietnes funkcionalitāti, un ir diezgan daudz no tiem, kas var jums palīdzēt to uzlabot. Bet jums noteikti vajadzētu paturēt tikai tos, kas jums šķiet absolūti nepieciešami.

Piezīme. Ja, piemēram, izmantojat Drupal vai Joomla, jums vispirms nav spraudņu, ar kuriem rīkoties. Tātad jūs varat paātrināt savu vietni, atspējojot moduļus vai pievienojot ātruma optimizācijas paplašinājumus. Labākais padoms Drupal ir nekad nedarbināt vairāk kā 50 moduļus. Palaidiet tikai tos, kas ir absolūti nepieciešami jūsu vietnes funkcionalitātei.

Kas attiecas uz Joomla, noteikti pārbaudiet šādus paplašinājumus, jo katrs no tiem var palielināt jūsu vietnes ātrumu: JQuery Easy, LLFJ, Javascript Async un atlikt un ScriptsDown.

Samaziniet HTTP pieprasījumus

Īsta dzīve
Piemēri

Gan Amazon, gan Walmart ziņoja par 1% ieņēmumu zaudējumi par 100 ms no vietnes ielādes kavēšanās

Walmart palielināja reklāmguvumu skaitu par 2% katram 1 sekunde slodzes laika uzlabošana

Kad Mozilla palielināja lapas ātrumu par 2,2 sekundes, Firefox lejupielādes rādītāji pieauga par 15,4%, vai 10 miljoni gadā!

E-komercijas gigants Shopzilla redzēja 50 procenti tā darbības budžeta samazināšana, samazinot lapu ielādes laiku no 7 sekundes uz 2 sekundes

Vietnes var būt lēnas, jo ir pārāk daudz HTTP pieprasījumu. Kad kāds apmeklē jūsu vietni, viņš pieprasa noteiktus failus. Viņu tīmekļa pārlūks pieprasa šos failus no jūsu servera, izmantojot HTTP protokolu. Šajos failos ietilpst HTML, CSS un JavaScript faili. Ja jums to ir daudz, būs daudz HTTP pieprasījumu, un jūsu vietne galu galā palēnināsies.

Tāpēc jums vajadzētu samazināt HTTP pieprasījumus līdz minimumam. Ir daži lieliski veidi, kā to izdarīt.

 • Apvienojiet CSS, JS skriptus un HTML failus kopā.
 • Kad vien iespējams, izmantojiet CSS, nevis attēlus.
 • Samaziniet elementu skaitu katrā tīmekļa lapā.
 • Instalējiet kešatmiņas spraudni.
 • Samaziniet novirzīšanu, kas serverim rada papildu HTTP pieprasījumus un palielina lapas ielādes laiku.

Piemēram, ja jūsu vietne ir atsaucīga, mobilie lietotāji, kas apmeklē jūsu vietni, tiks novirzīti uz tās adaptīvo versiju. Lai nodrošinātu, ka šāda veida novirzīšana nepalēnina jūsu vietnes darbību, varat veikt divas darbības. Varat iestatīt HTTP novirzīšanu, lai tieši nosūtītu mobilos lietotājus uz konkrētas ierīces URL, bez papildu novirzīšanas, vai arī iestatīt JavaScript novirzīšanu, lai identificētu mobilajam tālrunim līdzvērtīgu URL un novirzīt mobilos lietotājus uz to. Tomēr pēdējā opcija var izraisīt latentumu, jo Web lapa vispirms jāielādē novirzīšanas klienta pusē, lai varētu izpildīt JavaScript un novirzīšana varētu notikt.

Iespējot HTTP uzturēšanu dzīvu

Kad jūsu tīmekļa serveris saņem HTTP pieprasījumu no jūsu vietnes apmeklētāja pārlūka, tas ir, kad apmeklētājs pieprasa noteiktu failu, pārlūks lūdz serverim atļauju faila lejupielādei. Tas tiek darīts katram failam atsevišķi. Tas aizņem daudz joslas platuma un atmiņas, nemaz nerunājot par to, ka tas izmanto vairāk apstrādes jaudas. Galu galā tas rada lielu slodzi jūsu serverī un palēnina jūsu vietnes darbību.

HTTP vs HTTPS
Skatīt HTTP vs HTTPS [apkrāptu lapu]

Jūs varat padarīt savu vietni ātrāku, iespējot HTTP Keep-Alive, kas izveidos vienu atvērtu savienojumu vairākiem failu pieprasījumiem ar jūsu serveri, tādējādi ievērojami paātrinot jūsu vietnes darbību. Vienkārši sakot, serveris paziņo pārlūkam, ka tas var lejupielādēt vairākus failus vienlaikus, neuzliekot serverim pārāk lielu slodzi. Ja savienojumu skaits ar serveri ir ierobežots, tiks saglabāts daudz joslas platuma.

Varat iespējot HTTP saglabāšanu, kopējot un ielīmējot .htaccess failā šo kodu:

<IfModule mod_headers.c>
Galvenes komplekts Savienojums ir dzīvs
</ IfModule>

Samaziniet JavaScript un CSS failus

Šis ir vēl viens pārsteidzošs piemērs tam, kādu lomu vietņu ieņēmumos spēlē lapas ātrums? Nodokļu programmatūras uzņēmums Intuit veica? Eksperimentus, lai samazinātu savas vietnes ielādes laiku:

Katru sekundi, kas noņemta no slodzes laika, Intuit ieguva
konversija

ielādes laiki

Ja jūsu vietnē ir daudz JavaScript un CSS failu, tad, kad jūsu vietnes apmeklētāji vēlas piekļūt noteiktiem failiem, būs daudz HTTP pieprasījumu. Tā kā viņu tīmekļa pārlūkprogramma apstrādā šos failus atsevišķi, šie daudzie HTTP pieprasījumi ievērojami palēninās jūsu vietnes darbību.

Samazinot (samazinot) HTTP pieprasījumus un iespējot HTTP, Keep-Alive var ievērojami uzlabot jūsu vietnes ātrumu. Jums vajadzētu apsvērt Java un CSS failu saīsināšanu, jo tas var arī ievērojami paātrināt jūsu vietnes darbību. Ievietojot visus JavaScript failus vienā JavaScript failā, kā arī visus CSS failus vienā CSS failā, jūs samazināsit to skaitu. Tas samazinās HTTP pieprasījumu skaitu un paātrinās jūsu vietnes darbību.

Jūs varat izmēģināt daudzus kalšanas rīkus, taču jūs varat sākt ar bezmaksas un ļoti ērti lietojamu WillPeavy spraudnis, kas var palīdzēt ātri samazināt HTML, CSS un JavaScript failus. BWP Minify (Labāka WordPress Minify) ir arī lielisks spraudnis, kas var palīdzēt jums apvienot un mazināt JavaScript un CSS failus, taču tas ir spraudnis tikai WordPress.

Optimizējiet savus attēlus

Attēli aizņem daudz joslas platuma. Kad tie nav optimizēti, kas nozīmē, ka tie ir lieli, viņi izmanto daudz servera resursu un aizņem vairāk laika, lai tos ielādētu. Ja jūsu attēli nav optimizēti, jūsu vietne var būt daudz lēnāka.

Tāpēc apsveriet iespēju samazināt attēlu izmēru, negatīvi neietekmējot to kvalitāti. To var paveikt, izmantojot spraudni, kas var saspiest attēlus un nodrošināt, ka tie procesā nezaudē kvalitāti.

Ja izmantojat WordPress, izmēģiniet WP Smush, spraudnis, kas automātiski saspiež attēlus brīdī, kad tos augšupielādējat multivides bibliotēkā. No otras puses, ja kā savu CMS izmantojat Drupal vai Joomla, pārbaudiet Krakens, kas ir arī lielisks rīks attēlu saspiešanai.

Turklāt apsveriet iespēju izmantot CSS sprites, jo tie var arī ievērojami paātrināt jūsu vietnes darbību. Sprite ir viens fails, kurā ir visi jūsu attēli. Izmantojot CSS, varat izveidot sprēgājumus, kas var norādīt koordinātas un paslēpt attēlā visu, izņemot nepieciešamo sadaļu. Tāpēc visi jūsu attēli tiks ievietoti vienā vietā, un jūsu tīmekļa lapas tiks ielādētas daudz ātrāk, jo viens liels attēls var tikt ielādēts ātrāk nekā daudz mazu attēlu.

Kad jūs optimizējiet savus attēlus, neatkarīgi no izmēra, jums ir jākoncentrējas uz to formātu un atribūtu src, kas ir attēla URL. Jums vajadzētu pieturēties pie JPEG formāta, lai gan PNG ir arī labs, bet vecāku pārlūkprogrammu to pilnībā neatbalsta.

mobilo sakaru lietotāji

50% mobilo sakaru lietotāju pametīs lapu, ja tā netiks ielādēta 10 sekundēs, un trīs no piecām šajā vietnē vairs neatgriezīsies

Runājot par atribūtu src, jums jāpārliecinās, vai kods ir pareizs. Izvairieties no tukšiem attēlu src kodiem. Proti, attēla kods HTML satur:

<img src=””>

Kad pēdiņās nav avota, pārlūks iesniedz pieprasījumu lapas direktorijai vai pašai lapai, kas var izraisīt lielu slodzi jūsu serveros un pat sabojāt jūsu datus. Tāpēc pārliecinieties, ka vienmēr esat norādījis “src atribūtu” ar derīgu URL.

Mainiet savas vietnes tēmu

bagāta kravas automašīna

Vidējais reakcijas laiks 14
nozares vadošās mobilās mazumtirdzniecības vietnes
bija 4,73 sekundes. Amazon veda ar
reakcijas laiks ir 2,85 sekundes

Jūsu vietnes tēma var ietekmēt arī vietnes ātrumu. Neatkarīgi no tā, cik laba ir jūsu servera konfigurācija, ja jūsu vietnes motīvam ir sarežģīts kods, jūsu vietne tiks ielādēta lēni. Tas nav nekas neparasts, it īpaši WordPress, neko nemaina, izņemot jūsu vietnes tēmu, tikai tāpēc, lai atrastu ievērojamu lapas ielādes laika palielināšanos..

Tāpēc apsveriet iespēju mainīt savas vietnes tēmu un, izvēloties tēmu, izpildījumu padarīt par vienu no prioritātēm, tā vietā, lai apskatītu tikai estētiku. Varat pārbaudīt noteiktas tēmas demonstrācijas lapas ātrumu, izmantojot vienu no vietnes ātruma pārbaudes rīkiem, lai redzētu, cik ātri tēma darbojas.

Izmantojiet CDN

Mobilo tīmekļa lietotāju pacietība

Lielākā daļa aptaujas dalībnieku gaidīs 6–10 sekundes, pirms atteiksies no lapām

30%

30%

16-20 sekundes

20 USD

20%

20 + sekundes

16%

16%

1-5 sekundes

16%

16%

11-15 sekundes

15%

15%

11-15 sekundes

3%

3%

aptaujāto sacīja, ka pirms atteikšanās no lapas gaidīs mazāk nekā vienu sekundi, līdz lapa tiks ielādēta.

CDN (satura piegādes tīkls) ir vairāku serveru tīkls, kas atrodas visā pasaulē un piegādā tīmekļa saturu gala lietotājiem atbilstoši viņu ģeogrāfiskajai atrašanās vietai. CDN var mitināt jūsu vietnes statiskos failus, lai tos nodrošinātu efektīvāk un samazinātu joslas platumu un servera slodzi..

Izmantojot CDN, pieprasītais tīmekļa saturs tiešajiem lietotājiem tiks piegādāts daudz ātrāk, jo CDN izmantos serveri, kas vistuvāk lietotājiem, lai piegādātu pieprasītos failus. Tā rezultātā ne tikai nebūs latentuma, bet arī jūsu vietne kļūs daudz ātrāka. Tas ir saistīts ar to, ka apmeklētāji piekļūs jūsu kešatmiņai, nevis pieprasīs failus tieši no servera.

Tāpēc, izmantojot CDN, jūs ietaupīsit daudz joslas platuma un ievērojami uzlabosit lapas ielādes laiku un vietnes ātrumu. CDS var saglabāt savus CSS un JavaScript failus, kā arī attēlus, videoklipus, PDF failus un cita veida augšupielādēto saturu..

CDN izmantošana var būt ļoti dārga, taču tam ir diezgan daudz priekšrocību, tāpēc tas ir vērts katru dimetānnaftalīnu, it īpaši, ja jūs lietojat lielu joslas platumu. Tātad, ja jums ir liela vietne un daudz apmeklētāju, CDN ir jūsu ceļš.

Samaziniet ārējos skriptus

Ārējie skripti, ko vietnei pievienojat JavaScript kodu veidā, HTTP pieprasījumus veic katru reizi, kad tiek ielādētas jūsu tīmekļa lapas. Kā jūs jau zināt, tas palēnina jūsu vietnes darbību. Šie ārējie skripti var būt ārējas komentēšanas sistēmas, uznirstošie lodziņi, ārējie fonti, vietņu analīzes pakalpojumi, sociālo multivides lodziņi, piemēram, Facebook lodziņš “patīk mana lapa” un daudz kas cits.

Lai gan jums noteikti nevajadzētu novērst visus savus ārējos skriptus, tie ir jāsamazina, jo tas palīdzēs jums paātrināt vietnes darbību. Piemēram, varat izmantot Pingdom, lai pārbaudītu, kuri ārējie skripti tiek ielādēti visilgāk, un, ja tie izrādās nevajadzīgi, varat tos novērst..

Ja iegultat videoklipus un citus multivides failus no vietnēm, kas notiek lēni, jūsu vietnes ātrumu var negatīvi ietekmēt. Lai uzlabotu lapas ielādes laiku, pārliecinieties, ka ārējus failus pieprasāt tikai no ātrām un uzticamām vietnēm. Varat arī apsvērt iespēju ierobežot ārējo pieprasījumu skaitu, ko jūsu vietne sniedz kopumā.

Labot sabojātās saites

bezvadu internets

50% no jūsu vienas otrās lapas ielādes laika budžeta mobilajām ierīcēm aizņem virs tīkla latentuma.

Saplīsušās saites jūsu saturā nevar palēnināt jūsu vietnes darbību, taču tās var ievērojami ietekmēt lietotāju pieredzi, tāpēc jums jāpievērš īpaša uzmanība tām visām. Tomēr salauztas saites CSS, JavaScript un attēlu URL var negatīvi ietekmēt jūsu vietnes ātrumu. Regulāri skenējiet savas saites un labojiet bojātās saites, tiklīdz tās pamanāt.

Bojātas saites visbiežāk tiek atrastas attēlu avota failos, kas notiek, ja URL nav pareizs. Šīs saites var viegli nepamanīt, it īpaši, ja noteikta attēla lielums ir definēts kā ļoti mazs. Ja attēlā ir bojāta saite, tas ir, kad parādās kļūda 404, šī sabojātā saite rada nelietderīgu atbildi no HTTP pieprasījuma, kas jūsu vietni padara lēnāku. Pārlūks mēģina lejupielādēt attēlu, kas nav pieejams, tāpēc jūsu vietne vairāk laika pavada, mēģinot lejupielādēt attēlu, palēninot jūsu vietnes darbību.

telefons

99% Reaģēšanas laika problēmas joprojām rada tas, ka lietotāja saskarne ir pārāk lēna

Bojātas saites var atrast arī CSS saišu tagos HTML dokumentu galviņā. Tāpat kā ar attēlu failiem, ja CSS fails neatrodas tur, kur esat izveidojis savienojumu, HTTP pieprasījums izraisīs bezjēdzīgu atbildi, un tas atgriezīsies ar kodu 404. Īpaši svarīgi ir regulāri pārbaudīt, vai nav bojātu saišu, ja izmantojat daudz ārēju CSS failu, jo tos var pārvietot un izraisīt 404 kļūdu.

Ja JavaScript avota URL ir bojāta saite, jūsu vietnes darbību var palēnināt tāpat kā attēlu avota failu un CSS saišu darbību. Bet pārlūks var arī mēģināt interpretēt JavaScript un izraisīt ne tikai palielinātu lejupielādes laiku, bet arī sliktu skriptu mijiedarbību. Kad pārlūks mēģina ielādēt 404 lapu, nevis JavaScript, visas pārējās lejupielādes tiek pārtrauktas, līdz 404 lapas ielāde ir pabeigta. Tas ir iemesls, kāpēc jums vienmēr vajadzētu ievietot savu JavaScript HTML dokumentu apakšā (tieši pirms slēgšanas tags), kas ir īpaši svarīgi, ja ir iesaistītas pārtrauktas saites.

Varat pārbaudīt, vai nav pārtrauktu saišu ar Bloķēto saišu pārbaudītājs par brīvu.

spidometrs

Ieviešot automatizētu interfeisa optimizācijas risinājumu kopā ar CDN, lapas var padarīt četras reizes ātrākas

Tomēr dažreiz šķelto saišu pārbaudītāji neaptver sabojātās saites, tāpēc labākais veids, kā tos pārbaudīt, ir regulāri apskatīt servera žurnālus. Ir vairāki rīki, kurus varat izmantot, lai skenētu vietrāžus URL, kuros tiek pieļautas 404 kļūdas, lai redzētu, kuras lapas tos rada, un pēc tam rīkojieties, lai tos nekavējoties labotu..

Atspējot Hotlinking

Ja neizslēdzat karsto saišu izveidošanu, jūs ļaujat cilvēkiem izmantot saturu, kas tiek mitināts jūsu serverī, viņu vietnēm. Ļaujot viņiem praktiski izmantot jūsu serverus un jūsu saturu viņu vietnēm, jūs bez pamata iegūsit lielu slodzi no serveriem.

Tāpēc jums vajadzētu atspējot karsto saišu izveidošanu un neļaut cilvēkiem nozagt jūsu servera resursus. Tomēr, lai to izdarītu, serverim jāpievieno nepieciešamais kods. Ir daži rīki, kas var palīdzēt ģenerēt pareizo kodu, taču arī jūsu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs var jums palīdzēt.

planētas

79% no 400 labākajām e – komercijas vietnēm ES un 75% no lielākajām 2000 e-komercijas vietnēm ASV neizmanto atzītu CDN

Karstā sasaiste parasti ietver attēlus un citus multivides failus, kas parasti aizņem daudz joslas platuma. Tāpēc, ja jums ir vietne, kurā ir maz attēlu vai nav attēlu, karstās saites atspējošana faktiski neietekmēs jūsu vietnes ātrumu.

Runājot par karsto sasaisti, jums to nevajadzētu vienkārši atspējot, bet arī no tā pilnībā jāizvairās. Tā vietā, lai saistītu ar attēliem kādas personas vietnē, ielādējiet tos uz sava servera. Var domāt, ka attēlu saites ietaupīs daudz joslas platuma, taču tās faktiski var palēnināt jūsu vietnes darbību, ja vietne ar attēlu, ar kuru jūs saistījāt, ir lēna un neuzticama. Turklāt viņiem var rasties dīkstāves vai avārijas, tāpēc pirms sasaistīšanas ar tiem vienmēr ielādējiet katru attēlu uz sava servera..

Izmantojiet uzticamu CMS

Dators

Tikai 10% gaidīšanas periodu nosaka HTML atbilde uz pārlūka pieprasījumiem, un atlikušais 90% kavēšanās rodas lapu atveidošanā, HTML parsēšanā, koda skriptu izpildē un iegulto aktīvu izgūšanā

CMS (satura pārvaldības sistēma) ir kritiska jūsu vietnes funkcionalitātei un veiktspējai. Vislabākais un uzticamākais CMS, kuru varat izmantot, noteikti ir WordPress, taču ir arī citi izcili CMS, piemēram, Drupal un Joomla. Ja kā savu vietnes platformu izmantojat kādu no šiem, jūs to darīsit pareizi, ņemot vērā vietnes veiktspēju.

Tomēr, ja jūs izmantojat kādu citu mazāk populāru CMS vai pat kaut ko, ko pats esat izveidojis, jūs riskējat izveidot vietni, kas darbojas ļoti lēni. Lai no tā izvairītos, pārliecinieties, ka veicat rūpīgu izpēti un izvēlaties CMS, kas ir uzticama un vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

Arī CMS ir svarīgi regulāri pārbaudīt, vai nav jaunāko atjauninājumu. Pārliecinieties, ka jūsu vietnes skripti ir atjaunināti, jo arvien tiek parādītas jaunas versijas ar mērķi uzlabot vietnes un padarīt tās ātrākas. Tāpēc regulāri jauniniet savas vietnes skriptus. Bet vienmēr pārliecinieties, ka vispirms ir jūsu rezerves faili.

arhīvs

Attēlu saspiešanai vajadzētu būt pārdomātam kompromisam starp attēla izmēru un kvalitāti. JPG gadījumā 60–70 procentu saspiešana rada labu bilanci. Tīklenes ekrāniem palieliniet (JPG) attēla izmēru par 150-200 procentiem, saspiediet par 30–40 procentiem un atkal samaziniet to atbilstoši nepieciešamajiem izmēriem.

Optimizējiet savu datu bāzi

Datubāzes optimizēšana ir vēl viens ļoti efektīvs veids, kā paātrināt jūsu vietnes darbību. Tas ir kaut kas, kas jums jādara regulāri, īpaši, ja izmantojat WordPress vai kādu citu CMS, kas ļoti paļaujas uz datu bāzes izmantošanu.

Lietojot šādu CMS vai pat dažus sarežģītus spraudņus, datu bāzē dati palielinās, un jūsu vietne kļūst lēnāka. Tas jo īpaši attiecas uz spraudņiem, kas saglabā lietotāju datus, statistiku un žurnālus, jo tie var aizņemt daudz datu glabāšanas. Pirms jūs to uzzināsit, jūsu datu bāze tiks piepildīta ar atzveltnēm, atkārtotiem atkārtojumiem, ziņu pārskatīšanu, miskasti un neapstiprinātiem komentāriem, kas jūsu vietni var padarīt ievērojami lēnāku.

Tāpēc regulāri tīriet datu bāzi, bet vienmēr pārliecinieties, vai vispirms dublējat failus. Nekad neko nedariet ar savu datu bāzi pirms dublēšanas. Ir daudz spraudņu, kas var palīdzēt optimizēt datu bāzi, tāpēc veiciet izpēti un atrodiet piemērotus CMS, kurus izmantojat.

Piemēram, ja izmantojat WordPress, varat automatizēt datu bāzes tīrīšanu ar ļoti noderīgu spraudni, piemēram, WP-Optimizēt.

Secinājums

Ātrās tīmekļa vietnes pieejamība nekad nav bijusi tik nozīmīga kā šobrīd. Cilvēki sagaida, ka tīmekļa vietnes darbojas ātri, un, ja jūs neizpildīsit viņu cerības, jūs riskēsit zaudēt lielu vietņu trafiku un galu galā savus lojālos sekotājus vai savus ieņēmumus. Tāpēc pārliecinieties, ka vietņu apmeklētājiem sniedzat netraucētu pieredzi, uzlabojot vietnes ātrumu un izceļoties no pūļa.

Noteikti ir vēl citi veidi, kā palielināt vietnes ātrumu, taču iepriekš minētie ir vissvarīgākie un efektīvākie. Atsevišķi apstrādājot, tie var šķist mazsvarīgi, taču, apvienojot tos, jūs varat būt pārliecināti, ka tie rada milzīgas atšķirības un ievērojami paātrina jūsu vietni.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map