Kā padarīt jūsu vietni draudzīgu mobilajām ierīcēm

Par šo rokasgrāmatu

Mobilo sakaru vietnes infografika
Skatīt mobilajām ierīcēm draudzīgu vietni [Infographic]


Straujā digitālajā pasaulē, kurā mēs dzīvojam, pastāvīgie tehnoloģiju sasniegumi paver iespēju uzreiz pieejamās informācijas pārpildīšanai. Tas cilvēkiem rada izsalkumu pēc vairāk informācijas un pakalpojumu. Viņi vēlas tūlītēju piekļuvi vajadzīgajai informācijai neatkarīgi no tā, kur viņi atrodas un kāda veida ierīci viņi izmanto tiešsaistes pasaules pārlūkošanai.

Ļaujot klientiem piekļūt informācijai, atrodoties ceļā, ir kļuvusi par gandrīz katras pasaules biznesa organizācijas galveno prioritāti. Tas klientiem nodrošina daudz labāku lietotāja pieredzi, kas var ievērojami uzlabot uzņēmuma biznesu daudzos svarīgos līmeņos. Tāpēc katram uzņēmuma īpašniekam ir svarīgi izveidot mobilajām ierīcēm draudzīgu vietni, lai mobilajiem lietotājiem nodrošinātu netraucētu mobilo pieredzi. Tas pats noteikums ir spēkā, ja plānojat izveidot emuāru. Tam jābūt mobilam draudzīgam.

Kas ir mobilajām ierīcēm draudzīga vietne?

Mobilam draudzīga vietne ir vietne, kas paredzēta vietnes satura parādīšanai mobilajās ierīcēs, tas ir, viedtālruņos un planšetdatoros. Tas ir optimizēts mobilajām ierīcēm, jo ​​mobilajiem lietotājiem ir daudz vieglāk lasīt vēlamo saturu un pārvietoties vietnē, kuru viņi izvēlas apmeklēt.

mobilajai videi draudzīga vietne

67% lietotāju norādīja, ka viņi, visticamāk, iegādāsies produktu vai pakalpojumu no uzņēmuma, kas izveidojis mobilajām ierīcēm draudzīgu vietni

nav mobilajām ierīcēm draudzīga vietne

61% lietotāju paziņoja, ka pamet vietni, kas nav mobilajām ierīcēm draudzīga vietne

Proti, mobilajām ierīcēm draudzīga vietne viegli pielāgojas mobilo ierīču, kuras vietnes apmeklētāji izmanto, ekrāna izmēram un izšķirtspējai. Tas ļauj viņiem dažu sekunžu laikā atrast to, ko viņi meklē.

Formatējot vietnes interfeisu un saturu mobilam draudzīgā veidā, jūs ne tikai atvieglosiet navigāciju un tekstu lielāku, lai to būtu vieglāk lasīt, bet arī optimizēsit savu vietni skārienekrāniem, pievienojot pieskārienam draudzīgi elementi. Jūsu vietnes lejupielādes ātrums tiks ievērojami uzlabots.

Kāpēc ir svarīgi izveidot mobilajām ierīcēm draudzīgu vietni

Vietnei, kas piemērota mobilajām ierīcēm, var būt liela ietekme uz jūsu biznesu un tā var būt jūsu vēlme. Vairāk nekā pirms gada mobilo ierīču lietošana pārsniedza galddatoru lietojumu, parādot, ka tagad vairāk nekā puse tiešsaistes trafika nāk no mobilajām ierīcēm.

Tas neapšaubāmi ir viens no vissvarīgākajiem iemesliem, lai sāktu apsvērt iespēju padarīt jūsu vietni mobilam draudzīgu, jo vairums klientu noteikti apmeklē jūsu vietni, izmantojot mobilos tālruņus un planšetdatorus..

2015. gada 21. aprīlī Google izlaida vēl vienu no daudzajiem rangu veidošanas algoritmu atjauninājumiem, paziņojot, ka mobilajām ierīcēm optimizētām vietnēm tiks dota priekšroka mobilo meklētājprogrammu rezultātos, mudinot vietņu īpašniekus uzlabot savas vietnes un sniegt lietotājiem labāku lietotāju pieredzi..

Tādēļ, padarot jūsu vietni draudzīgu mobilajām ierīcēm, tas var ievērojami ietekmēt jūsu vietnes rangu meklētājprogrammās. Tas var uzlabot jūsu meklēšanas redzamību un uzlabot jūsu zīmola identitāti un jūsu piedāvāto lietotāja pieredzi. Turklāt tas var palīdzēt jums pārvērst jūsu vietni par svina paaudzes mašīnu.

mobilo ierīču uzplaukums

Tagad mobilās ierīces veido gandrīz 2 no katriem 3 tiešsaistē pavadītas minūtes

laiks, kas pavadīts mobilajā ierīcē

Vidējais lietotājs tērē 4-5 stundas dienā mobilajā telefonā

mobilie digitālie mediji

Mobilo digitālo multivides laiku ASV tagad ievērojami pārsniedz 51% salīdzinot ar galddatoru (42%)

Kāpēc tieši jums vajadzētu doties mobilajā telefonā?

ej mobilais

Optimizējot vietni mobilajām ierīcēm, jūsu bizness gūs labumu vairākos veidos. Apskatīsim vissvarīgākos, kas var palīdzēt uzlabot jūsu biznesu tālajos pārvadājumos.

Palielināta trafika uz jūsu vietni

mobilās meklēšanas trafiks

Apmēram 60% meklēšanas trafika nāk no mobilajām ierīcēm

Starp 5. top Visaizraujošākās iespējas digitālajiem tirgotājiem, augšpusē ir mobilā optimizācija, pat pirms iesaistīšanās sociālajos medijos un mērķauditorijas atlases / personalizācijas

43% Mobilo ierīču optimizācija
35% Iesaistīšanās sociālajos medijos
35% Mērķtiecība un personalizācija
30% Satura mārketings
30% Satura optimizācija

90% TĪMEKĻU VIETU NAV GATAVAS, KAS JEBKĀDU OPTIMIZĒTU!

Tā kā pieaug mobilo tālruņu lietotāju skaits, jūs varat piesaistīt diezgan lielu klientu skaitu, nodrošinot viņiem nevainojamu mobilo pieredzi. Tas jūsu vietnei piešķirs daudz vairāk trafika. Mūsdienās cilvēki izmanto savus viedtālruņus pat televizora skatīšanās laikā, izmantojot galddatorus vai klēpjdatorus. Viņi turpina tos izmantot, dodoties ceļojumā uz darbu un bieži vien darbā.

Turklāt Google atzīst, ja konkrēta vietne nav piemērota mobilajām ierīcēm. Viņiem ir mazāka iespēja parādīt jūsu vietni kā likumīgu rezultātu meklējumos, ja tā nav optimizēta mobilajām ierīcēm. Protams, tas varētu negatīvi ietekmēt jūsu rangu meklētājprogrammu rezultātu lapās un atstāt jūs tālu aiz konkurences, jo jūs cenšaties izveidot savu ceļu uz priekšu un palielināt vietnes trafiku..

Tādēļ mobilajām ierīcēm draudzīgas vietnes izveidošana var ievērojami palīdzēt jūsu dabiskajiem meklēšanas rezultātiem un piesaistīt daudz vairāk trafika uz jūsu vietni, galu galā uzlabojot meklētājprogrammu rangu..

Labāka lietotāja pieredze

Ja ļaujat saviem mērķa klientiem, kuri izmanto mobilās ierīces, dažu sekunžu laikā ērti piekļūt jūsu vietnei un atrast meklētās preces vai pakalpojumus, jūs ievērojami uzlabojat viņu lietotāja pieredzi.

Tagad ir daudz ticamāk, ka lielākā daļa jūsu apmeklētāju izmanto viedtālruņus un planšetdatorus, lai pārbaudītu jūsu piedāvāto. Tāpēc vienai no galvenajām prioritātēm vajadzētu būt gan galddatoru, gan mobilo ierīču lietotājiem ar labāku pieredzi.

Labāka lietotāju pieredze nozīmē augstāku SEO rangu, jo Google indeksē lietotāju pieredzi, lai noteiktu vietņu rangu meklētājprogrammās. Tāpēc, ja jūs varat nodrošināt saviem mobilajiem lietotājiem labāku lietotāja pieredzi, jūs uzlabosit SEO klasifikāciju, kas palīdzēs uzlabot meklēšanas redzamību un piesaistīs lielāku datplūsmu..

Protams, tas nenozīmē, ka jums vajadzētu pilnībā ignorēt klientus un potenciālos potenciālos klientus, kuri izmanto galddatorus vai klēpjdatorus, jo viņi joprojām veido ievērojamu trafika daudzumu uz jūsu vietni un viņi joprojām ir svarīga jūsu klientu bāzes daļa.

slikta mobilā pieredze

40% patērētāji apmeklēs konkurenta vietni pēc sliktas pieredzes mobilajā telefonā

97% vietņu skaits neizdodas UX. Vietnes, kas neizdodas UX, cieš no neapmierinātiem lietotājiem un zemiem reklāmguvumu līmeņiem

Paaugstināti reklāmguvumu līmeņi

Ja jūsu vietnē ienāks vairāk trafika, jums būs labākas iespējas piesaistīt mērķauditoriju klientiem ar savu saturu un piesaistīt kvalitatīvus potenciālos klientus. Galu galā jūs pārveidosit šos klientus par klientiem. Arvien vairāk cilvēku apmeklēs jūsu vietni, un, nodrošinot viņiem lielisku lietotāja pieredzi, jums izdosies ievērojami palielināt reklāmguvumu līmeņus.

bez uzraudzības vietne

48% sakot, ka gadījumos, kad vietnes nedarbojas labi ar saviem viedtālruņiem, tas viņiem liek justies kā uzņēmumiem nerūp viņu bizness

Lielākā daļa tiešsaistes pircēju faktiski ir mobilo ierīču lietotāji. Un arvien vairāk viņi pārlūko internetu, izmantojot savus viedtālruņus un planšetdatorus, atrodoties ceļā, meklējot produktus vai pakalpojumus.

Ja jūs viņiem nesniedzat šīs ērtības un ērtu navigāciju, jūs zaudēsit gan esošos, gan potenciālos klientus, jo viņi, visticamāk, pametīs jūsu vietni un pārcelsies uz jūsu konkurences draudzīgāko vietni..

Tāpēc, apmierinot to mērķa klientu vajadzības, kuri dod priekšroku pārlūkošanai mobilajās ierīcēs, jūs varat piesaistīt daudz vairāk klientu un palielināt reklāmguvumu līmeņus. Izmantojot lielākus reklāmguvumu līmeņus, peļņas gūšana būs daudz vieglāka, un IA redzēsit pozitīvus rezultātus.

pārlūkošanas ātrums

Lai šodien patiesi sacenstos un uzturētu cilvēkus jūsu vietnē, tai jāspēj vienlīdz atbalstīt gan savienojumus, kas nav saistīti ar WiFi, gan WiFi, un perfektā pasaulē, ielādējiet lapu mazāk kā 4 sekundēs.

Mūsdienās vairāk nekā puse mobilo sakaru lietotāju sagaida, ka vietne ielādēs tik daudz laika, un aptuveni 80% ir neapmierināti ar viedtālruņu pārlūkošanas ātrumu kopumā.

optimizēta un viegla vietne

Dažas lietas, kas jāpatur prātā, pirmkārt, ir vizuālā satura optimizēšana (samaziniet faila lielumu, neietekmējot attēla kvalitāti) un vietnes kopējās saglabāšana lielums mazāks par 1 MB

Samazināti atlēcienu līmeņi

Ja jūsu vietne liek mobilajiem lietotājiem šķielēties, tuvināt lapu vai instalēt papildinājumus, lai viņu mobilās ierīces varētu parādīt jūsu vietni, jums tiks likts ļoti augsts atlēcienu līmenis. Mobilo ierīču lietotājiem ir vieglāk vienkārši atstāt jūsu vietni un pāriet uz konkurētspējīgu vietni, kurai nav tik lielas grūtības..

Padarot savu vietni draudzīgu mobilajām ierīcēm, jūs ievērojami samazināsit atlēcienu līmeni. Tā kā jūs mobilajiem lietotājiem sniedzat intuitīvu pieredzi, jums ir lielākas iespējas iesaistīt viņus jūsu zīmolā, padarot viņu ilgāku laiku ilgāku uzturēšanos jūsu vietnē..

Vietnes, kas ir optimizētas tikai darbvirsmas lietošanai, mobilajās ierīcēs netiek labi rādītas, kas mobilajiem lietotājiem, kas apmeklē jūsu vietni, var vienā mirklī pamest un nekad neatgriezties. Turklāt šādu vietņu ielāde mobilajās ierīcēs prasa daudz ilgāku laiku. Ņemiet vērā, ka tiešsaistes pircēji sagaida, ka lapa tiks ielādēta divu sekunžu laikā. Tā kā ir pagājušas trīs sekundes, liels skaits pircēju ir devušies citur.

Lapas ielādes laiks ir viens no vissvarīgākajiem katras veiksmīgas vietnes elementiem, jo ​​tas var ievērojami ietekmēt jūsu atlēcienu un reklāmguvumu līmeni. Proti, vienas sekundes aizkavēšanās lapas ielādes laikā var samazināt reklāmguvumu līmeņus par 7 procentiem, savukārt divu sekunžu nokavēšanās lapas ielādes laikā var palielināt atlēcienu līmeni pat par 87 procentiem..

Optimizējiet savas vietnes ātrumu, lai iegūtu labāku lietotāju pieredzi, un izmaksas tiks parādītas jūsu uzņēmuma galvenajā rindā. Vietnes optimizēšana mobilajām ierīcēm palīdzēs to sasniegt, jo jūsu vietne daudz labāk darbosies apmeklētāju planšetdatoros un viedtālruņos, palīdzot samazināt atlēcienu līmeni un palielināt klientu bāzi.

klientu lojalitāte

90% mobilo meklēšanas vaicājumu darbība ir beigusies 50% noved pie pirkuma

Palielināta klientu lojalitāte

Ja jūs klientiem nodrošināsit labāku lietotāja pieredzi, jūs iedvesmosit klientu lojalitāti, iegūstot mūža klientus un sava zīmola vēstniekus. Mobilajām ierīcēm draudzīga vietne var palīdzēt jums to izdarīt, un tā palīdzēs uzlabot jūsu reputāciju un uzlabot sava zīmola tēlu.

Apmierinoša mobilā pieredze palīdzēs jums izveidot uzticēšanos saviem klientiem un panākt lielāku zīmola iesaisti. Jums būs lielāka uzticamība un jūs kļūsit par uzticamu resursu klientiem, kad vien viņiem būs nepieciešama informācija, kuru varat viņiem sniegt. Ja jūs saviem klientiem nespējat piedāvāt mobilo pieredzi, jūs riskējat zaudēt viņus, iespējams, pat neatgriezeniski konkurencei.

Pieejas izvēle mobilajām ierīcēm draudzīgas vietnes izveidošanai

pieejas izvēle

Mobilam draudzīgas vietnes izveidošanai ir divas pieejas; kura pieeja izvēlēta, ir pilnībā atkarīga no jūsu biznesa prioritātēm. Proti, jūs varat izvēlēties izveidot vietni, kas ir pilnīgi jauna un mobila, vai arī izveidot savu vietni, lai tā automātiski pielāgotos dažādām mobilajām ierīcēm, kas tiek dēvēta par atsaucīgu vietnes dizainu.

Izveidojiet vietni mobilajām ierīcēm

TOP 5 SMARTPHONES 2019

2016. gada 5 labākie viedtālruņi

Samsung 21,4%
Apple 18,7%
Huawei 8,1%
Lenovo 5,1%
Xiaomi 4,6%
Visi pārējie tālruņu pārdevēji sedz 42,1% mobilo tālruņu tirgū

Atsevišķas mobilās vietnes izveidošana nozīmē savas vietnes mobilās versijas mitināšanu atsevišķos URL, kas var būt mobilais apakšdomēns (m.example.com), vietnes apakšmape (example.com/mobile) vai pilnīgi atsevišķs mobilais domēns (piemērs.mobi).

Izmantojot atsevišķu vietni mobilajām ierīcēm, jums jāiekļauj adaptīva tīmekļa dizaina elementi, jo tas ļaus jūsu tīmekļa lapām pielāgoties nelielām ekrāna izmēru atšķirībām..

Atsevišķas mobilās vietnes izveidošanai noteikti ir savi plusi un mīnusi. Vietne mobilajām ierīcēm ir papildinājums jūsu galvenajai vietnei, un tā ir optimizēta izmantošanai, atrodoties ceļā. Tas var jums daudz palīdzēt ar meklēšanas redzamību, jo tas, visticamāk, tiks parādīts mobilajām ierīcēm paredzētajos meklējumos nekā parastais domēns. Tas arī izmanto minimālu joslas platumu, tāpēc tas ir daudz ātrāks nekā citās vietnēs.

No mobilo sakaru lietotāju viedokļa noteikti ir vēlama atsevišķa vietne mobilajām ierīcēm, jo ​​šāda vietne var nodrošināt izcilu lietojamību. Mobilie lietotāji, kas apmeklē jūsu vietni, tiek automātiski novirzīti uz jūsu mobilajām ierīcēm paredzēto URL, bet planšetdatoru lietotājiem tiek parādīta darbvirsmas puse, tāpēc jūsu saturs nav konsekvents visās ierīcēs..

4 collu tālruņa ekrāns

Vispopulārākie ir 4 collu tālruņi lielākajā daļā valstu, tostarp Apvienotajā Karalistē, Francijā, Vācijā, Itālijā, Austrālijā, Japānā un ASV. To izraisa iPhone 5 un 5S milzīgā popularitāte

Tomēr, raugoties no jūsu biznesa perspektīvas, izveidojot atsevišķu vietni mobilajām ierīcēm, jums būs divas uzturējamas vietnes, kuras varētu aizņemt daudz laika, nemaz nerunājot par naudu. Un jums jaunajā vietnē būs jādara SEO no nulles. Vēl viena ļoti svarīga lieta ir tā, ka jums būs dublēts saturs, par kuru Google jūs var sodīt. Tomēr jūs varat izvairīties no šīs problēmas, izmantojot atbilstošu divvirzienu anotācija. Tādā veidā jūsu vietnei netiks rādīts satura dublējums, tā vietā diviem jūsu URL tiks rādīts līdzvērtīgs saturs.

populāras ekrāna izšķirtspējas

Ekrāna izšķirtspējas ziņā visvairāk populāri ir 640 × 1136, 750 × 1334, 1080 × 1920 un 720 × 1280

mobilie maksājumi

20,2% ziemeļamerikāņu regulāri izmantojiet mobilos maksājumus – šis procents nozīmē 55 miljonus cilvēku, skaits, ko uzņēmums prognozē, nākamajā gadā pieaugs par 39,2%.

Daudzi uzņēmumu īpašnieki nolemj izmantot mobilo ierīci, lai izveidotu savas mobilajām ierīcēm draudzīgas vietnes. Tas būtībā nozīmē vispirms izveidot savu vietni mobilajām ierīcēm un strādāt pie galddatoru projektēšanas. Tā noteikti ir labākā pieeja, veidojot vietni pirmo reizi, jo, ja jums izdosies panākt, lai jūsu vietne labi darbotos mobilajās ierīcēs, tā darbosies vēl labāk darbvirsmā..

Tomēr, ja jūs neveidojat vietni pirmo reizi un vēlaties vienkārši optimizēt esošo vietni mobilajām ierīcēm, varat pievienot savas vietnes mobilo versiju citam URL vai pārveidot vietni tā, lai tās izkārtojums pielāgotos katra ierīce, izmantojot adaptīvu tīmekļa dizainu.

Atsaucīgs vietnes dizains

mobilā digitālā reklāma

Mobilo ierīču konts 50% no visām iztērētajām digitālajām reklāmām gadā 2019. gadā

Adaptīvs vietnes dizains nozīmē esošās vietnes dizainu tādā veidā, kas tai ļauj mainīt izkārtojumu, lai tā automātiski pielāgotos dažādām mobilajām ierīcēm. Tāpēc neatkarīgi no tā, kurā ierīcē tā tiek apskatīta, jūsu vietne automātiski pielāgojas šīs ierīces ekrāna lielumam un izšķirtspējai, ievērojami uzlabojot lietotāju pieredzi. Turklāt atsaucīgs tīmekļa dizains ir Google ļoti ieteiktais dizaina modelis.

MOBILĀS KOMERCIJAS AUGŠANA strauji pieaug

USD 3 miljardi. 2010. gads
6 USD 2011. gads
10 USD 2012. gads
14 USD 2013. gads
19 USD 2014. gads
25 USD 2015. gads
31 USD 2016. gads

Adaptīva vietne atpazīst ierīci, kurā tā tiek skatīta, un automātiski maina tās izmērus, lai to optimāli skatītu. Ja jums ir adaptīva vietne, jūs varēsit lietotājiem, kuri izmanto savus viedtālruņus un planšetdatorus, apmeklēt jūsu vietni ar vislabāko iespējamo lietotāja pieredzi. Un jūs mazināsit risku zaudēt tos konkurentiem.

Jūs noteikti vēlaties dot esošajiem un potenciālajiem klientiem tieši to, ko viņi vēlas, un gūt panākumus paplašināt klientu bāzi un gūt lielākus ieņēmumus. Tātad, izveidojot adaptīvu vietni, jūs klientiem nodrošināsit ātri ielādējamas lapas, ērtu navigāciju un racionalizētu vietni, kurā viņi varēs ātri un ērti atrast meklēto..

Kā padarīt jūsu vietni draudzīgu mobilajām ierīcēm

digitālā satura pārvaldīšana

Svarīgākie mobilo ierīču optimizācijas faktori, pēc patērētāju domām
pieejamība
Padariet to pieejamu

Vietnēm mobilajām ierīcēm vajadzētu darboties visās mobilajās ierīcēs.
klikšķi
Jebkurai informācijai var piekļūt ar vienu vai diviem pieskārieniem
meklēšanas josla
Meklēšanas joslu ir viegli atrast un izmantot
piemēram, ikona
Padariet vietni tīru un efektīvu
darbvirsmas versija
Dodiet iespēju doties uz pilnu darbvirsmas vietni
ar pirkstu draudzīgas pogas
Lietotāji dod priekšroku lielām, ar pirkstiem draudzīgām pogām. Noformējiet savu vietni tā, lai ikviens ar to varētu ērti mijiedarboties
dizains redzamībai
Dizains redzamībai
Atvieglojiet saturu klientiem.
formas, kas nav ritināmas
Padariet aizpildītās veidlapas bez ritināšanas un ar tikai dažiem laukiem
ritinot vienā virzienā
Lielākā daļa lietotāju ritina tikai vienā virzienā – augšup vai lejup vai pa kreisi – pa labi
veikt pirkumu
Padariet to viegli konvertējamu
Izveidojiet skaidrus veidus, kā lietotāji var veikt pirkumus vai sazināties ar jums.
atrašanās vieta un darba laiks
Ir svarīgi norādīt savu atrašanās vietu un darba laiku
noklikšķiniet, lai piezvanītu
Ieceriet savas vietnes funkcionalitāti “Noklikšķiniet, lai zvanītu”
epasta adrese
Norādiet savu e-pasta adresi
sociālo tīklu konti
Norādiet savus sociālā tīkla kontus
mobilo vietņu novirzīšana
Mobilo vietņu novirzīšana
Pārliecinieties, ka apmeklētāji, kas apmeklē jūsu vietni, izmantojot mobilo ierīci, tiek novirzīti uz jūsu mobilajām ierīcēm draudzīgo vietni.
testēšana un optimizēšana
Klausieties, mācieties un atkārtojiet
Pārliecinieties, ka testēšana un optimizācija ir pastāvīgs process.

ritiniet apakšā

Tas, kā jūs vietni padarīsit draudzīgu mobilajām ierīcēm, ir atkarīgs no tā, vai digitālā satura pārvaldīšanai izmantojat vienu no daudzajām satura pārvaldības sistēmām (CMS) vai arī vietņu veidotāju..

CMS

CMS izmantošana, lai padarītu jūsu vietni draudzīgu mobilajām ierīcēm, ir labākais risinājums, jo tā piedāvā nepieciešamos risinājumus, neradot divas atsevišķas vietnes versijas..

Populārākās CMS platformas ir WordPress, Joomla un Drupal, lai nosauktu tikai dažas. Tie piedāvā vairākus mobilos spraudņus, motīvus un veidnes, lai palīdzētu pārvērst jūsu vietni adaptīvā vietnē, kas tiks pielāgota jebkurai iespējamai mobilajai ierīcei..

Neatkarīgi no tā, kāda veida satura pārvaldības sistēmu jūs izmantojat savai vietnei, lai padarītu vietni mobilajām ierīcēm draudzīgu, ir jāmaina un / vai jāpielāgo vietnes tēma. Protams, jūsu izvēlētajā tēmā ir jāizmanto adaptīvas dizaina principi, lai to varētu pielāgot dažādām ierīcēm, kurās tiek skatīta jūsu vietne..

Vispirms varat pārbaudīt, vai motīvam, kuru jau izmantojat, iespējams, ir pieejams atjauninājums un vai šis atjauninājums ir piemērots mobilajām ierīcēm. Ja tas tā ir, motīva atjaunināšana būs gandrīz viss, kas jums jādara. Vēl svarīgāk ir tas, ka motīva atjaunināšana nodrošinās jūsu vietni ar jauniem drošības labojumiem, kas uzlabos gan jūsu vietni, gan jūsu uzņēmējdarbību kopumā.

WordPress

Ja jūsu vietne tiek mitināta vietnē WordPress.com, WordPress automātiski jums piedāvās mobilajām ierīcēm draudzīgu jūsu vietnes motīvu, atkarībā no jūsu motīva. Ja WordPress izmantojat kopā ar savu tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, motīvu un WordPress versiju varat pārbaudīt, izmantojot kādu no šīm metodēm.

  • Pārbaudiet savu administrācijas paneli, kur informācijas paneļa augšpusē vai kājenē varat redzēt versijas numuru, lai iegūtu attiecīgi jaunākās un vecākās WordPress instalāciju versijas..
  • Alternatīvi, jūs varat doties uz vietni ar instalēto WordPress un izmantot tīmekļa pārlūkprogrammas funkciju “skatīt avotu”, lai meklētu ģeneratora meta tagu lapā, kas jums nodrošinās versijas numuru. WordPress instalācijas versijas numurs atrodas arī failā /wp-includes/version.php.

Joomla

Ja izmantojat Joomla kā savu CMS jūs varat pārbaudīt, kuru instalācijas versiju izmantojat, pārbaudot administrēšanas saskarni, administrēšanas saskarnes lapā Sistēmas informācija vai pārbaudot failu /version.php, kurā ir versijas numurs un parasti atrodams / bibliotēkas / joomla / faili.

Ja jūsu Joomla versija nav jaunākā pieejamā versija, varat atjaunināt savu Joomla versiju un veidni. Vēl viena iespēja ir instalēt mobilajam tālrunim draudzīgu Joomla paplašinājumu, jo daudzi paplašinājumi padara jūsu vietni draudzīgu mobilajam tālrunim, neatjauninot jūsu Joomla versiju..

Drupal

Ja jūs izmantojat Drupal kā savu CMS un vēlaties pārveidot visu jūsu vietni jaunā mobilajām ierīcēm draudzīgā tēmā, varat to izdarīt, apmeklējot vietni atsaucīga tīmekļa dizaina ceļvedis nodrošina Drupal. Tur jūs varat atrast adaptīvo tēmu sarakstu un izvēlēties tādu, kas pielāgojas jūsu vietnei. Instalējiet izvēlēto motīvu, un jums ir labi iet.

Tēmas pārbaude

Pēc motīva atjaunināšanas pārbaudiet, kā tā darbojas gan galddatoros, gan mobilajās ierīcēs, apmeklējot izvēlētās tēmas demonstrācijas tiešraidi. Motīviem parasti ir saite, kas ved uz viņu demonstrācijas lapu, un tas ir vienkāršākais veids, kā noteikt, vai jūsu izvēlētajai tēmai ir adaptīvs dizains, kas atbilst jūsu vajadzībām. Labākais veids, kā noskaidrot, vai tēma darbojas tā, kā vēlaties, ir demonstrācijas lapas apmeklēšanai izmantot mobilo ierīci.

Tomēr jūs varat arī apmeklēt Ieskats PageSpeed kas var parādīt, vai jūsu izvēlētā tēma labi darbosies mobilajās ierīcēs. Pārlūks Google Chrome piedāvā citu alternatīvu, lai pārbaudītu jūsu motīva uzvedību. Tas ietver rīka “mobilās ierīces emulācija” izmantošanu Chrome izstrādātāju rīkos. Rīku varat atrast Chrome izvēlnē Skats> Izstrādātājs> Izstrādātāja rīki.

Ja jūsu izvēlētā tēma izrādās draudzīga mobilajām ierīcēm un darbojas labi gan galddatoros, gan mobilajās ierīcēs, pārliecinieties, ka veicat vienu pēdējo pārbaudi, lai pārbaudītu, vai jūsu vietne ir atsaucīga un labi darbojas visās ierīcēs. Jūs varat veikt galīgo pārbaudi, izmantojot Mobilam draudzīgs tests kas prasa tikai vietnes URL ierakstīšanu lodziņā, pēc tam tas ātri analizē jūsu vietni un dažu sekunžu laikā nodrošina rezultātu..

Ja jūsu vietne joprojām nav mobilajām ierīcēm piemērota, mobilajām ierīcēm paredzētā pārbaude jums pateiks iemeslus, kā arī sniegs noderīgu informāciju par visu, kas jālabo, lai jūsu vietni optimizētu mobilajām ierīcēm..

Vietņu veidotājs

tīmekļa veidotāju atsauksmes
Tīmekļa veidotāju atsauksmes

Ir daudz atsaucīgu tīmekļa veidotāju, kas var palīdzēt padarīt jūsu vietni mobilajām ierīcēm, neveicot vienas koda rindas rakstīšanu. Viņiem ir ērti lietojami rīki, kas var ātri palīdzēt izveidot mobilajām ierīcēm draudzīgu vietni. Web veidotāji pat var mitināt un uzturēt jūsu vietni, tāpēc viņi visu darbu var izdarīt jūsu vietā. Tas ļauj jums koncentrēties uz sava satura izveidi un strādāt, lai sasniegtu savus biznesa mērķus.

Populārākie tīmekļa veidotāji ir Wix, Weebly un Squarespace, lai nosauktu tikai dažus. Bet ir arī daudz vairāk tīmekļa veidotāju ar ērti lietojamiem rīkiem, kas var palīdzēt uzlabot jūsu vietni, ar atsaucīgu dizainu, kas būs piemērots jebkurai no ierīcēm, ko izmanto jūsu vietnes skatīšanai..

Vietņu veidotājiem ir rīki, kas ļauj vienkārši vilkt un nomest saturu vietnē un uzreiz publicēt visu, ko vēlaties. Viņi pat var mitināt jūsu vietni un pārvaldīt visu tehnisko saturu, lai jūs varētu koncentrēties uz saistoša satura izveidi.

Tīmekļa veidotāju vissvarīgākā iezīme ir tā, ka viņi automātiski padara jūsu vietni draudzīgu mobilajām ierīcēm. Tātad, izmantojot jebkuru no pieejamajām opcijām, jūs izveidosit vietni ar adaptīvu dizainu, kas automātiski pielāgojas ierīcēm, kuras apmeklētāji izmanto.

Izvēloties vietņu veidotāju, pats par sevi saprotams, ka jums jāizvēlas tas, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām. Jūs noteikti apsvērsit cenu, taču ir ļoti svarīgi pārbaudīt dažādu tīmekļa veidotāju piedāvātos dizainus un rīkus, kā arī viņu sniegtos klientu pakalpojumus..

Wix

wix logotips pirmajā vietnes rokasgrāmatā

Wix ir viens no labākajiem vietņu veidotājiem tirgū. Tas noteikti ir visnovatoriskākais ar dizainparaugiem, kas ir aktuāli, ņemot vērā jaunākās tendences tīmekļa dizainā. Jums nav jāzina, kā kodēt; viss, kas jums jādara, ir vilkt un nomest saturu un nodrošināt vietnes apmeklētājiem vislabāko iespējamo lietotāja pieredzi. Wix ir arī dizaini un rīki, kas ir specifiski nozarei un var aptvert visu iespējamo nišu tirgu.

Weebly

weebly logo pirmās vietnes ceļvedī

No otras puses, Weebly ir vienkārša un minimālistiska lietotāja saskarne, un tā dizains ievērojami atšķiras no Squarespace piedāvātā. Bet, ja jūs dodat priekšroku vienkāršībai, nevis dizainam, Weebly ir tas ceļš. Tam ir mazāk rīku nekā Squarespace, un tas ir līdz šim vienkāršākais tīmekļa veidotājs. Tas ir ļoti draudzīgs lietotājam, visas veidnes ir atsaucīgas, un tam ir vairāk nekā 40 iepriekš izstrādātu lapu izkārtojumu, no kuriem jūs varat izvēlēties.

Kvadrāts

kvadrātveida telpas logotips pirmajā vietnes rokasgrāmatā

Kvadrāts piedāvā elegantus un profesionāla izskata dizainus, tāpēc tas ir tirgus līderis, veidojot atsaucīgas vietnes. Visas Squarespace piedāvātās dizaina veidnes ir ļoti slīpētas un rada daudz labāku lietotāja pieredzi. Squarespace nodrošina klientu apkalpošanu 24 stundas diennaktī. Tas arī sniedz jums plašu iespēju klāstu, no kuriem izvēlēties, lai stilizētu un pielāgotu jūsu vietni. Daudzi citi tīmekļa veidotāji nepiedāvā vietnes pielāgošanas iespējas, kurām nav nepieciešams rediģēt kodu.

Secinājums

Mūsdienās ir nepieciešama mobilajām ierīcēm draudzīga vietne. Dodoties mobilajām ierīcēm, apmeklētāji iegūs labāku lietotāja pieredzi. Veiciet izmaiņas un sekojiet līdzi tempam, jo ​​Google apbalvos jūs ar augstāku vietu meklēšanas rezultātos.

Vietnes izveidošanai ir daudz iespēju, kas tiks optimizēta mobilajām ierīcēm. Apskatiet pieejamo un izvēlieties to, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

Tagad, pievēršot uzmanību šai svarīgajai detaļai, atmaksāsies, veidojot savu klientu bāzi, palielinot pārdošanas apjomus un nodibinot lojālus, ilgtermiņa klientus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Liked Liked