Kā nomainīt Web mitināšanas pakalpojumu sniedzēju

Ievads

karogs

Pasaulē pirmais tīmekļa mitināšanas uzņēmums bija Concentric, vēlāk pārdēvēts par XO Communications


kūka

pirmais tīmekļa serveris tika izlaists 1991. gada 6. augustā

Lai izveidotu vietni un lai jūsu vietne būtu pieejama tiešsaistē, jums jāizvēlas serveris, kurā tā atradīsies. Serverus nodrošina tīmekļa mitināšanas uzņēmumi, un, ja jūs nesen sākat interesēties par šo jomu, tad jums noderēs šī rokasgrāmata..

Jums būs noderīgi, ja vispirms sapratīsit, kas patiesībā ir tīmekļa mitināšana, kāpēc tas ir svarīgs un kas jums jāmeklē pie sava mitināšanas pakalpojumu sniedzēja. Ja jūs neuztraucāties par šīm detaļām, tad pastāv iespēja, ka nesaņemsit ne labāko piedāvājumu, ne labāko paketi..

Par laimi, tas vēl nav pasaules gals; cilvēki dažādu iemeslu dēļ visu laiku maina savus tīmekļa mitinātājus. Daži ir vienkārši neapmierināti ar satura tīkla izplatīšanas sistēmu ātrumu vai kvalitāti. Citi atrod tādas pašas kvalitātes pakalpojumu par zemāku cenu vai ar ērtākiem apmaksas noteikumiem.

Ja atrodaties šādā situācijā, ir piemērots laiks meklēt labāku tīmekļa mitināšanas uzņēmumu. Tomēr vietnes pārvietošana var šķist sarežģīts uzdevums. Šajā rokasgrāmatā ar soli pa solim būs izskaidrota terminoloģija, problēmas un procedūras, lai jūs varētu pārliecinoši virzīties uz priekšu.


iekrāvējs

Vietnes pārsūtīšanu uz citu serveri var veikt piecās darbībās.

1. solis. Atrodiet jaunu tīmekļa mitinātāju

Pirms jauna pakalpojuma izvēles veltiet laiku tīmekļa mitinātāju izpētei. Apmeklējiet tiešsaistes pārskatus un klientu atsauksmes, uzziniet, kādus piedāvājumus piedāvā citi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, to cenu sistēmas, servera konfigurācijas, CDN utt..

diagrammas pīrāgs

Kad esat atradis piemērotu jaunu pakalpojumu sniedzēju, ņemiet vērā, ka nākotnē jūs varētu nolemt pāriet arī no šī mitināšanas pakalpojuma. Šī iemesla dēļ ir ieteicams reģistrēt savu domēnu pie trešās puses pakalpojumu sniedzēja, jo šādā veidā, vienmēr mainot tīmekļa mitinātājus, jūsu domēns netiks ietekmēts..

Mūsu ieteiktais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs Bluehost mūsu apmeklētājiem piedāvā īpašu piedāvājumu, kurā ietilpst BEZMAKSAS domēna vārds. Ja jums nepatīk viņu pakalpojumi, viņi piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

2. solis. Atrodiet un lejupielādējiet savu vietni

Nākamais solis ir atrast vietu, kur iepriekšējā vietne ir glabājusi jūsu vietni. Turklāt jūsu vietne, iespējams, izmanto vairāk datu bāzu, tāpēc jums vajadzētu uzzināt, vai ir iespējams iegūt arī no tām dublējuma mapes..

Kad esat atradis failus, lejupielādējiet tos uz darbvirsmas, lai jūs būtu gatavs nodot tos nākamajam mitināšanas pakalpojumu sniedzējam.

3. solis. Eksportējiet savas vietnes datu bāzi

Kā minēts iepriekš, ja jūsu vietne izmanto papildu datu bāzes tādiem mērķiem kā apmeklētāju datu glabāšana vai veidlapu pārvaldīšana, jums tās būs jāiegūst un jāeksportē. Process var atšķirties atkarībā no datu bāzes, tāpēc vislabāk ir šo informāciju noskaidrot ar iepriekšējo mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Saimnieki parasti piedāvā phpMyAdmin kā rīku vietņu datu bāzu eksportēšanai un importēšanai.

Ja jūs izmantojat cPanel (kas, visticamāk, jūs arī esat), datu bāzes eksportēšana nav tik sarežģīts uzdevums. Jūs izmantosit phpMyAdmin, kas ir katra cPanel vietējā daļa. Neļaujiet dīvainajiem vārdiem, failiem un datu bāzēm jūs atturēt; pat ja jūs visu nesaprotat, jums tomēr vajadzētu būt iespējai visu paveikt pats.

 1. Dodieties uz vietni https://my.bluehost.com/cgi-bin/cplogin un piesakieties savā Bluehost kontā
 2. Atrodiet cilni “Datubāze” un atveriet to
 3. Noklikšķiniet uz phpMyAdmin ikonas, lai atvērtu saskarni
 4. Atlasiet datu bāzi
 5. Kaut kur izvēlnes vidū atrodas poga “Eksportēt”. Noklikšķiniet uz tā.
 6. Izvēlieties opciju “Ātri – parādīt tikai minimālās iespējas”. Lai izmantotu pielāgotas opcijas, jums būs jāzina kaut kas vai divas par MySQL, tāpēc izvēlieties to tikai tad, ja zināt, ko darāt. Pretējā gadījumā ātrā opcija izdarīs triku.
 7. Eksportēt datu bāzes ātrās opcijas

 8. Ja tas vēl nav parādīts, eksportēšanai atlasiet formātu “SQL”.
 9. Lai sāktu eksportēšanu, noklikšķiniet uz pogas “Go”
 10. Izvēlieties, kur glabāt failu, ja tas tiek prasīts (darbvirsma vai pielāgota mape, kuru atcerēsities; šis fails jums būs vajadzīgs vēlāk, tāpēc nezaudējiet to)

Tas notika ātri, vai ne? Jūsu datu bāze tagad ir gatava importēšanai uz jaunu resursdatoru.

Augšupielādējiet savu vietni un importējiet datu bāzi

Līdzīgi kā eksportējot, sīkāka informācija jums būs jāizstrādā kopā ar savu saimnieku. Ja esat eksportējis savu datu bāzi uz SQL, tad caur phpMyAdmin, varat izmantot MySQL, lai importētu savu vietni uz jauno mitināšanas kontu. Tas tiešām nav tik sarežģīti, neatkarīgi no izmantotajiem rīkiem, un parasti hostinga pakalpojumu sniedzēji to dara paši.

Ja izmantojat statisku vietni (kuru cilvēki parasti izmanto tikai tad, ja ir vienkārša galvenā lapa, lai parādītu savu biznesu), iestatīt visu uz jauna resursdatora ir tikpat vienkārši, kā augšupielādēt failus. Vienā no iepriekšējām darbībām mēs jums teicām, ka jums vajadzētu lejupielādēt visus failus no iepriekšējās resursdatora. Šajā gadījumā jums vienkārši jāaugšupielādē šie faili mapē public_html savā jaunajā Bluehost kontā, un tas tiks izdarīts..
Jaunu failu augšupielādēšanai varat izvēlēties vienu no divām vienkāršajām opcijām.

Augšupielādēt, izmantojot failu pārvaldnieku

Ja meklējat veidu, kā to izdarīt ātri, un vēlaties to vienkārši paveikt, varat izmantot Bluehost failu pārvaldnieku:

 1. Piesakieties savā Bluehost cPanel konts.
 2. Atrodiet failus un atlasiet Failu pārvaldnieks
 3. Veiciet dubultklikšķi uz public_html, lai to atvērtu
 4. Pārsūtiet visus failus, kurus esat lejupielādējis iepriekš, uz šo mapi

Augšupielādēt, izmantojot FTP

Parasti failu pārvaldniekus izmanto tikai viena faila augšupielādēšanai vai modificēšanai, kad kaut kādu iemeslu dēļ vienkārši nevarat atļauties iestatīt FTP klientus. Piemēram, jūs to lietosit, kad jums būs jāmaina kaut kas jūsu vietnē no publiska datora, kas vienkārši nevarēja gaidīt, kad jūs nokļūsit mājās.

Bet tas, ko mēs parasti iesakām, ir FTP klienta izmantošana. Jūs varat ātri instalēt FileZilla, kas ir bezmaksas klients un ko visbiežāk izmanto emuāru autori visā pasaulē, un izveidot savienojumu ar serveri, izmantojot pieteikšanās akreditācijas datus, ko saņēmāt pēc reģistrācijas par jauno resursdatoru. Jums būs nepieciešams FTP servera nosaukums, lietotājvārds un parole.
Kad esat pieteicies, jums vajadzētu būt iespējai redzēt savu nelielo servera daļu, kurā ir visas mapes. Tas izskatīsies kā mape datorā, tāpēc nevajadzētu būt grūti atrast mapi public_html.

Tagad vienkārši atrodiet iepriekš lejupielādētos failus un velciet un nometiet tos mapē. Atkarībā no failu lieluma un interneta savienojuma ātruma visa pārsūtīšana var aizņemt vairākas minūtes. Kad viss būs pabeigts, FileZilla jūs informēs, lai jūs varētu pārlūkprogrammā pāriet uz savu domēnu, lai vietne atkal darbotos..

Dinamiska vietne

Dinamiskās vietnes izmanto datu bāzes, lai glabātu daudz informācijas, kas nepieciešama normālai darbībai. Ja jūs izmantojat pielāgotu vietni vai kādu no populārām CMS, piemēram, WordPress, tas nozīmē, ka jums ir arī datu bāze, kas nozīmē, ka jums tā ir jāpārsūta kopā ar failiem.

Tāpat kā jūs eksportējāt datu bāzi, varat to importēt, izmantojot PhpMyAdmin:

 1. No pārlūka atveriet vietni https://my.bluehost.com/cgi-bin/cplogin un piesakieties savā Bluehost kontā.
 2. Atrodiet cilni “Datubāze” un atveriet to
 3. Izvēlieties phpMyAdmin ikonu, lai atvērtu saskarni
 4. Kaut kur izvēlnes vidū atrodas cilne / poga “Importēt”.
 5. Datu bāzes importēšanas opcija

 6. Noklikšķiniet uz pogas “Pārlūkot” un atrodiet iepriekš eksportēto datu bāzi. Pārliecinieties, ka vispirms to izsaiņojat, ja datu bāze ir zip (jums vajadzētu būt gatavam .sql failam).
 7. Importēt datu bāzi

 8. Noklikšķiniet uz pogas “Go” un pagaidiet dažas minūtes

Ja viss bija kārtībā, jums vajadzētu redzēt šādu ziņojumu: “Importēšana ir veiksmīgi pabeigta, X vaicājumi izpildīti.”

Vai jūs izmantojat tādu satura pārvaldības sistēmu kā WordPress?

Ja jūs izmantojat satura pārvaldības sistēmu, piemēram, WordPress, Blogger vai Joomla, jūs varat padarīt visu daudz vienkāršāku, izmantojot viņu vietējās migrācijas iespējas. Piemēram, ja esat migrējot vietni WordPress pie jauna resursdatora, jūs varat darīt visu, izmantojot to importēšanas un eksportēšanas opcijas, kas dažu klikšķu laikā ļaus jums pārsūtīt visu vietni. Laimigais!

izmantot

40,2% no pasaules vietnēm mitina Pakalpojumu sniedzējs ASV

5. solis. Pārbaudiet savu vietni

Kad pārsūtīšana ir pabeigta un datu bāzes ir importētas, varat pārbaudīt savu vietni. Labākais veids, kā to izdarīt, ir izmantot pagaidu URL. Tas ļauj piekļūt savai vietnei pat tad, ja jūsu domēna vārds nenorāda uz jauno serveri.

Lai atrastu pagaidu URL, piesakieties sava konta pārvaldības panelī. Pēc tam noklikšķiniet uz “Konta tehniskā informācija”. Kad esat šeit, tur vajadzētu būt sadaļai ar nosaukumu Temp. URL, un blakus tam tiek parādīts jūsu pagaidu URL. Viss, kas jums jādara, ir vienkārši apmeklēt šo URL un pārbaudīt savu vietni.

Pagaidu URL izskatās šādi: http: // ipaddress / ~ lietotājvārds

Aizstājiet “ipaddress” ar sava resursdatora IP adresi, un lietotājvārdam vajadzētu būt tam pašam, kuru izmantojat, lai pieteiktos savā cPanel kontā. Neaizmirstiet “~” pirms tā.
Lai atrastu servera IP adresi, vēlreiz piesakieties savā cPanel. Atrodiet cilni “Statistika” un noklikšķiniet uz pogas “Izvērst statistiku”, kas atklās papildu informāciju, ieskaitot jūsu koplietotā mitināšanas konta IP adresi..

Tagad jūs varēsit pārbaudīt savu vietni ar pagaidu URL, kamēr jūs gaidāt vai gaidāt iestatiet vārdu serverus norādīt uz savu veco domēnu.

Ja jūsu vietne izskatās un darbojas kā paredzēts, tad lieliski! Tomēr esiet gatavi veikt dažus sīkus labojumus un izmaiņas, ja kaut kas nav kārtībā.

Svarīgas lietas, kas jāatceras

uzlīmes

Dalīties pa valstīm

Bluehost un Hostmonster

Kad viss pārsūtīšanas process ir pabeigts un esat pārbaudījis vietni, ir vairākas lietas, kas jums jādara, lai pabeigtu pāreju. Ņemiet vērā, ka šie pasākumi ir nepieciešami, lai nodrošinātu, ka vecie apmeklētāji turpina apmeklēt jūsu vietni, kā arī pārliecināties, ka jūsu vietne darbojas kā plānots. Tātad, sāksim.

Informējiet lietotājus, ka jūs pārvietojat savu vietni

Pārvietojot vietni, dīkstāvei vajadzētu būt pēc iespējas īsākai. Ideāli, ja lietotāji tik tikko pamana, ka vietne nedarbojās. Tomēr jums vajadzētu sniegt sava veida paziņojumu dažas dienas iepriekš – gan savā vietnē, gan sociālā tīkla profilos. Jums vajadzētu arī redzēt, ka ziņojums ir redzams dīkstāves laikā, tāpēc jūsu lietotāji zinās, ka vietne savlaicīgi tiks dublēta..

Mainiet DNS

Šī ir neliela detaļa, kuru var viegli nepamanīt. Kad esat pārsūtījis savu vietni, jums jāpārslēdz DNS ieraksts uz jauno serveri, kurā jūsu vietne ir reģistrēta. Iemesls, kāpēc tas ir svarīgi, ir tāds, ka DNS ieraksts ir kā karte vai instrukcijas, kas nodrošina jūsu apmeklētāju ierašanos pareizajā lapā. Ja nevēlaties to mainīt, lietotāji tiks nepareizi novirzīti uz kļūdas lapu. No jaunā hostinga pakalpojumu sniedzēja jums jāiegūst jauns DNS un jāaizstāj vecais.

Pēc tam, kad esat iesniedzis pieprasījumu pārvietot savus DNS ierakstus, pārslēgšanās būtu jāveic dažām stundām vai dažos gadījumos veselu dienu. Citiem vārdiem sakot, ja jūsu apmeklētāji sūdzas, ka viņi nevar atrast jūsu vietni, pārliecinieties, vai esat atjauninājis savu jauno DNS.

Pārraugiet vietnes darbības laiku

Kad tiek piešķirts jauns DNS, pārsūtīšana būtībā ir pabeigta. Lai pārliecinātos, ka viss darbojas pareizi, nākamo pāris dienu laikā vēlaties rūpīgi uzraudzīt servera darbības laiku..

Ir ļoti svarīgi nenolaist sargu un pēc iespējas ātrāk pamanīt, ja rodas kādas problēmas. Protams, vietnes darbības laika uzraudzība nenozīmē, ka jums ir jāapmeklē jūsu vietne ik pēc 5 minūtēm; tas nozīmē, ka, lai palīdzētu uzdevumā, jums būs jāizmanto rīki un lietotnes.

Daži noderīgi rīki, uz kuriem varat paļauties, ir Pingdom, Uptime Robot un Monitor Us. Neatkarīgi no izvēlētā rīka tie ir jākalibrē, lai uzraudzītu šādus elementus: Ping, HTTP, DNS serveris un TCP ports.

Hostinga veidi

Esiet piesardzīgs, lai meklētu trūkstošās saites un dažādas vietnes struktūras

Viena lieta, kas jums patiešām jāzina, pārslēdzoties uz serveriem, ir iespējama tādu aktīvu kā grafika pazaudēšana vai nepareiza izvietošana. Tīmekļa vietnes maiņa var to izraisīt, un nav maz ticams, ka redzēsit apmēram 404 (nav atrasta) kļūdu. Tātad, vienkārši esiet piesardzīgs un uzraugiet savus 404 žurnālus, lai jūs varētu redzēt, vai nav bojātu saišu vai nestrādājošu līdzekļu. Kad tos atradīsit, varētu būt nepieciešams ātrs remonts vai nomaiņa, un jums būs labi doties.

Vēl viens veids, kā risināt šo problēmu, ir novirzīt no 404 lapas uz citu lapu, kas jau darbojas. Tas, protams, nav problēmas risinājums, tā ir vienkārši alternatīva 404 lapas parādīšanai.

Tas darbojas gan lapās, gan direktorijos, tāpēc jūsu lietotājiem vienmēr būs saturs, kas jāapskata, nevis kļūda 404. Visbeidzot, jūs varat to izmantot savā labā un izveidot pielāgotu 404 kļūdu lapu, kas var būt uzjautrinoša vai izklaidējoša, iespējams, parādot smieklīgu attēlu vai citātu. Tādā veidā jūsu apmeklētāji vairs nevar tik iebilst, ka nolaižas lapā.

Šeit ir daži padomi, kas var palīdzēt tikt galā ar pārtrauktām saitēm un 404 lapām. Lai tie darbotos, kods būs jāievieto .htaccess failā.
Lūk, kā var rediģēt .htaccess, izmantojot FTP (FileZilla)

 1. Atveriet FileZilla
 2. Piesakieties savā serverī
 3. Atveriet public_html, lai uzskaitītu savas vietnes failus
 4. Atlasiet .htaccess
 5. ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un atlasiet Skatīt / rediģēt vai lejupielādējiet to datorā

Ja serverī nevarat atrast .htaccess failu, iespējams, ka tāda nav vai tas ir vienkārši paslēpts. Iesācējiem pārliecinieties, vai ir atlasīts “Rādīt slēptos failus (punktveida failus)”, ja esat pieteicies cPanel un izmantojat failu pārvaldnieku vai ja FileZilla augšējā izvēlnē ir atlasīts “Spēks rāda slēptos failus”. Ja jūs joprojām nevarat atrast failu, mapē public_html izveidojiet jaunu, ar peles labo pogu noklikšķinot un izveidojot jaunu failu ar nosaukumu .htaccess.

Tad jūs varat izmantot kodu:

 • Definējiet 404 lapu: ErrorDocument 404 /errorpage.html
 • Lapas novirzīšana uz jauno atrašanās vietu: novirzīt 301 /old-page.html http://www.example.com/new-page.html
 • Visu direktoriju novirzīt uz jaunu atrašanās vietu: redirectMatch 301 ^ / category /? $ Http://www.example.com/new-category/

Pēc izmaiņu veikšanas jums vajadzētu saglabāt failu un augšupielādēt to atpakaļ uz serveri, pārrakstot veco failu.

E-pasta maiņa

Atkal e-pasta maiņa ir tas, ko cilvēki bieži vien ignorē. Kad migrācija uz jauno tīmekļa resursdatoru ir pabeigta, e-pastu var pārsūtīt trīs dažādos veidos.

 • Ja jūsu e-pasts tiek mitināts domēna reģistratūrā, varat to viegli pārvietot. Viss, kas jums jādara, ir jāmaina (@) ieraksts un jāpiešķir tam jaunā resursdatora IP adrese, kas parasti atrodas jūsu jaunā resursdatora klientu portālā
 • Ja jūsu e-pasta kontus mitina trešā puse, jums jāveic šādas darbības. Pārliecinieties, ka jūsu MX ieraksti, kā arī citi attiecīgie ieraksti, kurus pieprasa jūsu e-pasta pakalpojumu sniedzējs, ir atjaunināti jaunajā DNS. Ņemot vērā, ka jūs pārvietojat savu DNS pie jauna pakalpojumu sniedzēja, ir svarīgi, lai jūs pārvietotu arī šos failus. Protams, ja nepārvietojat DNS, viss, kas jums jādara, ir 1. darbība.
 • Visbeidzot, ja jūsu e-pasta konti tiek mitināti pie iepriekšējā mitināšanas pakalpojumu sniedzēja, kad esat pārgājis uz jauno pakalpojumu sniedzēju, varat atjaunot esošo e-pasta kontu. Jums būs jākonfigurē arī jaunais e-pasta aģents.
smilšu pulkstenis

Lielākā daļa tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju sola 99,99% uptime, bet 99,90% uptime jau ir 10 minūtes dīkstāves nedēļā

cena

Daudzos tīmekļa mitināšanas plānos ir iekļautas slēptās izmaksas. Kaut arī viņi pievilina klientus ar “naudas atdošanas garantijas” shēmām, taču, ja jūs neapmierinātu, tīmekļa mitināšanas uzņēmumi var izvairīties no jūsu naudas atmaksas vai vienkārši pagarināt to

tīmekļa serveris

Apmācība par neierobežotu tīmekļa vietu un joslas platumu ir mānīšana. Tīmekļa mitināšanas uzņēmumi pārdod savus serverus, jo īpaši koplietojamo tīmekļa mitināšanu, kas rada sliktu veiktspēju, ilgāku serveru dīkstāvi un regulāras neveiksmes

koks

Visuzticamākā metode, kuru mēs izmantojam, lai noteiktu uzticamu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju

Fakti nemelo. Ja izcilu vietni jau vairākus gadus ir mitinājis noteikts pakalpojumu sniedzējs un tās īpašnieks ir pilnībā apmierināts ar hostinga pakalpojumiem, kas ir faktiskais resursdators, tas ir skaidrs pierādījums tam, ka resursdators, par kuru mēs runājam, ir piemērots.

Ja jums ir nepieciešams sīkāks paskaidrojums, kā veikt šo darbību, pārbaudiet to vadīt.

Bojātas datu bāzes iespējamība

Visbeidzot, var gadīties, ka pārsūtīšanas laikā jūsu dati tiek sabojāti. Nav pamata panikai, un šai problēmai ir daudz risinājumu, taču tie visi ir atkarīgi no pašas platformas. Tā kā visizplatītākā platforma ir WordPress, mēs apspriedīsim dažus iespējamos šīs platformas datu bāzes risinājumus.

Ja jūsu WordPress datu bāze ir bojāta, varat vēlreiz izmēģināt pārsūtīšanu, taču vispirms ir jāatspējo visi spraudņi. Ja tas darbojas, vienkārši ieslēdziet spraudņus, kad visa vietne tiek importēta. Diemžēl tas nebūs reāls risinājums, ja nevarat piekļūt informācijas panelim, tāpēc jums, iespējams, būs jāizmēģina dažas no šīm iespējām:

 • Augšupielādējiet datu bāzi un uzrakstiet to virs vecās.
 • Mēģiniet noteikt precīzu korupcijas kļūdas atrašanās vietu un vienkārši atkārtoti augšupielādējiet šo failu no vecās vietnes.
 • Atveriet failu, lai pārliecinātos, ka tas norāda uz jauno serveri.

Kā sabojāt WordPress datu bāzi

Dažreiz datu bāzes eksportēšana un importēšana nenotiks tik gludi, kā jūs gribējāt. Bet pirms jūs nedomājat par to, jūs joprojām varat izmēģināt dažus trikus, kā to labot.

 1. Piesakieties savā cPanel
 2. Atveriet PhpMyAdmin
 3. Kreisajā pusē esošajā izvēlnē atlasiet datu bāzi
 4. Atlasiet Datubāze labošanai

 5. Kad esat izvēlējies datu bāzi, jums jāpārbauda, ​​vai jums ir pareiza. WordPress datu bāzē visas tabulas ir apzīmētas ar wp_
 6. Izvēlieties pogu “Pārbaudīt visu” ekrāna apakšdaļā, lai atlasītu visas tabulas no datu bāzes
 7. Remonta datu bāze

 8. Atlasiet opciju “Remonta tabula”
 9. Datu bāzes labošanas opcija

Tas ir viss, ko jūs varat darīt šeit. Pēc labošanas jums vajadzētu redzēt ziņojumu, kas apstiprina, ka datu bāze ir veiksmīgi labota. Ja jums joprojām nav izdevies salabot datu bāzi, varat izmēģināt vēl vienu lietu, kas maina wp-config.php failu.

 1. Atveriet FileZilla un piesakieties savā FTP serverī
 2. Atrodiet failu wp-config.php
 3. WP konfigurācija

 4. Lejupielādējiet to datorā
 5. Pārveidojiet failu, atverot to teksta redaktorā
 6. Faila beigās ievietojiet šo: definējiet (‘WP_ALLOW_REPAIR’, true);
 7. Definējiet WP konfigurācijas labošanu

 8. Saglabājiet modificēto wp-config.php failu un augšupielādējiet to atpakaļ serverī, izmantojot FileZilla, un pārrakstiet failu
 9. Atveriet pārlūkprogrammu un dodieties uz vietni http://yoursite.com/wp-admin/maint/repair.php.
 10. Noklikšķiniet uz pogas “Labot datu bāzi”

Pēc remonta procesa pabeigšanas datu bāzē redzēsit statusa ziņojumus par tabulām, lai jūs varētu noteikt, vai kaut kas nav bojāts. Jūs varēsit redzēt arī šādu ziņojumu: “Remonts pabeigts. Lūdzu, noņemiet no wp-config.php šo rindiņu, lai novērstu šīs lapas izmantošanu nepilnvarotiem lietotājiem.
definēt (‘WP_ALLOW_REPAIR’, patiess); ”

Tāpēc neaizmirstiet atgriezties failā, noņemt pievienoto rindu un saglabāt to vēlreiz.

Gadījumā, ja neviena no šīm pieejām nedarbojas, jums būs jāatrod kāds, kurš ir pieredzējis kodēšanu, lai sāktu WordPress automātiskās datu bāzes labošanas procesu..

Ļaujiet atbalsta komandai rīkoties ar pārsūtīšanu uz jauno saimnieku

Ja neesat pārliecināts, kā pats veikt visu pārsūtīšanu jaunajam resursdatoram, vai arī jums vienkārši nav laika tērēt tik tehniskām lietām, kuras jums patiesībā nerūpējas, varat visu atstāt izveicīgu profesionāļu rokās pie Bluehost.

Jā, jā, jums būs jāmaksā par pārskaitījumu. Bet tādā gadījumā jūs varēsit atpūsties, pastaigāties vai sauļoties uz ādas, ja jums paveiksies dzīvot netālu no pludmales, kamēr atbalsta komanda visu jūsu labā.

Bluehost var pārvietot vietni uz viņu serveriem jums, un tas jums izmaksās 149 USD. 99. Šajā cenā ietilpst ne vairāk kā 5 vietņu un 20 e-pasta kontu migrācija. Jā, atbalsta komanda parūpēsies par visiem failiem, datu bāzēm un visu, kas ir nepieciešams, lai jūsu vietne darbotos un izskatās tāpat kā vecā resursdatora gadījumā..
Patiešām, nav nozīmes tam, kur jūs mitinājāt vietni, ja izvēlaties šo opciju, taču, lūdzu, ņemiet vērā, ka Bluehost šobrīd nepiedāvā migrācijas atbalstu tālākpārdevēja, VPS vai Dedicated Server kontiem.

Viena no lieliskajām lietām šajā sakarā ir tāda, ka ar to nav saistīts risks. Ja esat gatavs sākt migrāciju uz Bluehost, viņu eksperti zina, ko viņi dara. Pat paturot to prātā, viņi saprot, ka jūsu vietne jums ir svarīga, tāpēc viņi pirms visu izmēģināšanas pārskatīs visu un pārliecināsies par tā pilnīgu funkcionēšanu..

Ja esat gatavs sākt migrēšanu uz Bluehost, lūdzu, skatiet sīkāku informāciju šeit.

Secinājums

Tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja maiņa nav liela problēma. Pastāv dažas potenciālas problēmas, taču neko nevar savlaicīgi atrisināt.

Ja neesat apmierināts ar savu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu, nevilcinieties atrast citu pakalpojumu sniedzēju. Šī rokasgrāmata palīdzēs jums visā procesā ar minimālu dīkstāvi un neērtībām.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map