Kā izveidot vietni ar Web veidotāju

GeoCities bija viens no pirmajiem mūsdienīgākajiem vietņu veidotājiem, kuram nebija vajadzīgas nekādas tehniskās prasmes. Piecus gadus pēc tā atklāšanas 1994. gadā Yahoo! iegādājās to par 3,6 miljardiem dolāru

Vai jūs meklējat visu vienā vienkāršā tīmekļa vietnes veidošanas risinājumā? Ja tā, tad vietņu veidotājs varētu būt tieši tas, ko meklējat. Atšķirībā no CMS platformām, kuras ir jāinstalē un jākonfigurē jūsu tīmekļa mitināšanas kontā, vietņu veidotāji ļauj ērti izveidot statiskas vietnes, emuārus un e-komercijas veikalus vienuviet. Daudzi dod jums vilkt un nomest funkcionalitāti, simtiem dizainu, no kuriem izvēlēties, un mitina jūsu vietni jūsu vietā. Turklāt jums būs pieejams atbalsts, kas palīdzēs attīstīt un uzturēt jūsu vietni.


Vietņu veidotāju negatīvie ir tas, ka, izvēloties savu celtnieku un izveidojot vietni, jūs nevarat ņemt to, ko esat izveidojis, un pārcelties kaut kur citur. Jūsu vietne ir izstrādāta un izveidota, lai mitinātu tikai šajā platformā, un tīmekļa veidotāji to ir aprakstījuši savos lietošanas noteikumos. Tāpēc ir svarīgi izvēlēties pareizo.

Šajā ceļvedī mēs aplūkosim, kā jūs varat izveidot savu vietni, izmantojot trīs populārākos vietņu veidotājus:

Wix
Weebly
Kvadrāts

Vietnes izveidošana ar Wix

Vietne Wix

Mūsdienās apgalvojums, ka jūsu uzņēmumam nav nepieciešama vietne, ir tāds pats kā apgalvojums, ka, lai izdzīvotu, jums nav nepieciešams skābeklis.

Wix ir vietņu veidotājs, kuru var izmantot, lai izveidotu satriecošas un profesionālas vietnes. Tam ir lietotājam draudzīgs Drag n ‘Drop Editor, un to var izmantot ikviens, bez zināšanām par kodēšanu.

Izmaksas

Wix piedāvā bezmaksas kontus, un jūs varat reģistrēties, lai pārbaudītu viņu rīkus, nemaksājot ne santīma. Protams, jūs negrasāties iegūt savu vietni pielāgotā domēnā bez maksas. Jūsu vietnes nosaukums izskatīsies šādi: yourwebsite.wix.com, taču tie sniedz jums lielisku iespēju izklaidēties ar to, kas viņiem ir, un izlemt, vai jums tas patīk vai nē..

Kad esat izveidojis savu vietni un esat apmierināts ar to, kas jums ir, varat jaunināt uz kādu no plāniem un iestatīt savai vietnei pielāgoto domēnu. Wix piedāvā piecus dažādus plānus:

Wix 2006. gadā dibināja izraēlieši Avishai Abrahami, Nadav Abrahami un Giora Kaplan. Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Telavivā, un biroji atrodas Beerā – Ševa, Sanfrancisko, Ņujorkas pilsēta, Dņipro, Kijeva un Viļņa
Satur domēnuVisvienkāršākāUSD 4,08 mēnesī
ComboPersonīgai lietošanaiUSD 9,25 mēnesī
NeierobežotsUzņēmējiem12,42 USD / mēn
e-komercijaUzņēmējiemUSD 12,42 mēnesī
VIPPrioritārs atbalstsUSD 24,92 mēnesī

Priekšrocības

Mūsdienās Wix ir pasaules klases vietņu veidošanas platforma ar vairāk nekā 110 miljoni lietotāju 190 valstīs

Platformas mērķis ir dot lietotājiem brīvību, kas viņiem nepieciešama, lai izstrādātu savas vietnes, cik vien viņi vēlas. Gadu gaitā viņi ir ieviesuši slavēšanas iespējas; šie pievērš jūsu uzmanību:

Veidnes. Wix piedāvā vairāk nekā 280 skaistu veidņu dažādās nozarēs un kategorijās, no kurām izvēlēties. Jūs atradīsit visu, sākot no cepšanas līdz finansēm un beidzot ar likumu. Šīs iepriekš sagatavotās veidnes lietotājiem sniedz vispārēju struktūru un norādījumus, ko viņi vēlas. Veiciet lēmumu pieņemšanas laiku, jo nevarat pārslēgties no vienas veidnes uz otru. Neskatoties uz to, veidnēs ir plašs rīku un noderīgu lietojumu klāsts.

Pielāgojami papildinājumi. Wix lietotņu tirgū ir desmitiem papildinājumu, lai perfekti iestatītu jūsu vietni. Tā rezultātā jūs varat piesaistīt klientus tiešraidēm, sociālajai mijiedarbībai, kuponiem, aptaujām vai pat pārdot viņiem preces, izmantojot e-komercijas funkcijas, piemēram, iepirkumu grozu un maksājumu vārteju. Wix piedāvā instrukcijas, kā šīs lietotnes integrēt savā vietnē un instalēšanu ar vienu klikšķi.

Wix lieto 0,8% no visām vietnēm kuru satura pārvaldības sistēma ir zināma. Tas padara 0,4% no kopējā vietņu skaita visā pasaulē

Velciet un nometiet redaktoru. Ja esat jauns vietnes veidotājs, tas ir pārsteidzoši, ja jūs varat novietot elementus tieši tur, kur vēlaties, nezinot kodēšanas pamatus. To ļauj izdarīt vilkšanas un nomešanas redaktors. Tas darbojas arī kā norāde pieredzējušiem lietotājiem, kuri mēģina atsvaidzināt savas vietnes dizainu.

Klientu atbalsts. Wix piedāvā lietotājam draudzīgu saskarni, un lielākajai daļai elementu un funkciju ir pievienota papildu informācija un praktiski padomi. Ja lietotājiem rodas problēmas, viņi var meklēt palīdzību no foruma vai atbalsta centra. Ir FAQ, video pamācības un iespēja sazināties ar visatbilstošāko nodaļu. Klientu apkalpošanas komanda atbild uz jautājumiem 24 stundu laikā.

Izmantojot Wix un iestatot savu vietni

Uzņēmumu, kas izmanto Wix, fiziskās atrašanās vietas
To uzņēmumu atrašanās vietas, kuri izmanto Wix

Izlasiet Wix tīmekļa veidotāja pārskatu.

Pēc reģistrēšanās varat izvēlēties vietnes veidni. Noklikšķiniet uz pogas Rediģēt, lai palaistu vilkšanas un nomešanas redaktoru. Veidnē var rediģēt jebko, ieskaitot attēlus un tekstu.

Lieliska Wix iezīme ir tā, ka modificējot veidni, jūs varat saglabāt iesākto darbu. Tas ļauj ietaupīt no grūtībām, sākot darbu no nulles, ja jūs atvienojaties no interneta vai jums ir jāstrādā noteiktos laika intervālos. Un jebkurā pielāgošanas procesa brīdī jūs varat redzēt vietni savā tīmekļa pārlūkprogrammā, lai jūs varētu precīzi priekšskatīt, kā tā parādīsies, kad tā būs aktivizēta tiešsaistē.

Lai veiktu papildu vietnes pielāgojumus, izmantojiet izvēlni kreisajā pusē, kurā ietilpst:

 • Lapas – šeit jūs varat pievienot lapas, noklikšķinot uz “Pievienot lapu”. Varat atvērt lapas iestatījumus, lai mainītu lapas nosaukumu un tās URL. Ievadiet SEO informāciju, lai meklētājprogrammas palīdzētu atrast jūsu lapas.
 • Dizains – pielāgojiet fonu, krāsas un fontus
 • Pievienot – šeit jūs varat mainīt dažādu elementu fonu un atlasīt noteiktu krāsu paleti. Izmantojot opciju “Pievienot”, varat pievienot tekstu, attēlu, galeriju, multividi, pogas un izvēlnes un daudz ko citu
 • Lietotņu pārvaldība – šeit savās vietnēs varat integrēt vairākas funkcijas, piemēram, kontaktinformācijas veidlapu, Google Maps, PayPal un Flickr galeriju.
 • Iestatīšana – šeit jūs varat savienot domēna vārdu, atjaunināt SEO iestatījumus, lai jūsu vietne būtu redzama meklētājprogrammās, pievienot sociālos profilus un iestatīt Google Analytics kontu, lai sekotu statistikai.
Reģistrēto Wix lietotāju skaits katru gadu pieaug par 24%. Apmaksāto Wix kontu skaits pieaug 35% gads

Noklusējuma plānā jūsu vietne būs tiešsaistē domēna adresē, kas sākas ar wix.com, taču jūs varat jaunināt savu kontu, lai iegūtu savu bezmaksas domēnu, un noņemt visas Wix reklāmas. Kad esat to izdarījis, savā domēnā varat izmantot ar Wix darbināmu e-pastu. Lai iestatītu savu e-pastu, dodieties uz Mans konts -> pastkastes. E-pasta sistēma balstās uz Google Apps sistēmu, tāpēc jums būs nepieciešams Wix plāns, kas ietver pielāgotu domēnu.

Piezīme: Wix ir pārbaudījis visu, ko nodrošina tā privātā izstrādes komanda, lai nodrošinātu netraucētas funkcijas. Tas ir viens no vienkāršākajiem vietņu veidotājiem. Viss, kas jums jādara, ir savā vietnē novietot dažādus elementus tieši tā, kā vēlaties, lai tie parādās vietnes apmeklētājiem. Tā rezultātā, baudot WYSIWYG (tas, ko redzat, tas ir tas, ko jūs saņemat) priekšrocības, kad veidojat vietni ar Wix.

Vietnes izveidošana ar Weebly

Weebly sākšana un izveide

Weebly tika dibināts 2006. gadā. Pēdējos deviņus gadus tas katru mēnesi turpina augt, lai kļūtu par vienu no top vietņu veidošanas platformām pasaulē. Kaut arī dažiem cilvēkiem ir tīmekļa dizaina pieredze, citi nezina pirmo, kas ir darba sākšana. Un šeit Weebly sāk spēlēt.

Weebly ir balstīta uz pieņēmumu, ka ikviens var izveidot vietni. Nav nozīmes tam, vai veidojat personīgu emuāru, tiešsaistes veikalu vai vietni savam mazajam biznesam. Šī platforma ļauj to darīt viegli.

Izmaksas

Jums, iespējams, rodas jautājums, cik tas maksā. Ja jums ir jāpārbauda tikai rīks, varat izvēlēties bezmaksas versiju. Tas sniedz jums neierobežotas iespējas bez maksas. Papildus visām funkcijām jūs arī iegūsit piekļuvi pilnībā integrētai e-komercijas platformai. Piedāvātas četras plāna iespējas:

Deivids Rusenko, Kriss Fanini un Dans Veltri bija Weebly līdzdibinātāji 2006. gadā, apmeklējot Pensilvānijas Valsts universitāti. Projekts apvienojās Penna štata prasības rezultātā visiem studentiem izveidot tīmekļa portfeli; trio izveidoja programmatūru, kas ikvienam ļāva viegli izveidot personīgu vietni
Bezmaksas0 USD / mēnesī
StarterisUSD 4 mēnesī
ProUSD 8 mēnesī
BiznessUSD 25 mēnesī
Kopš tā laika, kad Pensitivudas štatā notika klases projekts, Weebly platforma ir kļuvusi par paziņotu 455 miljonu ASV dolāru uzņēmumu, kas nodarbina apmēram 300 cilvēkus

Izmantojot Weebly un iestatot savu vietni

Izlasiet Weebly tīmekļa veidotāja pārskatu.

1. solis

67% Weebly lietotāju sāka tāpēc, ka viņi vai nu vēlējās veikt uzņēmējdarbību tiešsaistē, vai arī paplašināt esošo biznesu, lai iegūtu vairāk klientu

Darba sākšana un reģistrēšanās. To var izdarīt bez maksas, izmantojot Weebly vietni. Viss, kas nepieciešams, ir jūsu pilns vārds, e-pasta adrese un parole. Kad esat ievadījis savu informāciju, jūs nokļūsit nākamajā lapā ar pogu Pievienot vietni. Tieši šeit jums tiek uzdots viens pamatjautājums. “Kāda ir jūsu vietnes uzmanība?”

Jums ir trīs iespējas: vietne, emuārs vai veikals

Pirms lēmuma pieņemšanas rūpīgi pārdomājiet informāciju, kuru sniegs jūsu vietne, kā arī mērķa tirgu. Mazs uzņēmums, kas tiešsaistē nepārdod neko, var izvēlēties opciju “vietne”. Ja sākat veidot emuāru, uzvedne “emuārs” ir jūsu izvēle. Un, ja plānojat pārdot produktu tiešsaistē, izvēlieties “veikals”.

2. solis

Tēmas izvēle. Šis solis parāda, kāpēc, izvēloties fokusu, ir tik svarīgi pieņemt pareizo lēmumu. Šajā brīdī jums tiek piedāvātas tēmas, kuru pamatā ir jūsu vietnes mērķis.

Weebly pilnvaras vairāk nekā 40 miljoni vietņu. Tas ir līdzvērtīgs 2% no visām vietnēm kuras šobrīd ir tiešraidē

Piemēram, ja izvēlaties vietni, ir simtiem, no kuriem izvēlēties, tāpēc jums nevajadzētu steigties pieņemt lēmumu. Tā vietā pārbaudiet katru no tiem, ieskaitot izkārtojumu un funkcijas, lai izlemtu, kurš ir labākais jūsu vietnei.

Padomi. Weebly padara jūsu tēmas maiņu vēlāk vienkāršu, tāpēc pārāk ilgi nepakļaujiet to vergam. Ir jāpieņem vēl citi lēmumi. Tas ir arī aspekts, kurā Weebly spīd pār konkurentu vietņu veidotājiem, piemēram, Wix.

Vietņu populārākās kategorijas
Vietņu kategorijas, kurās tiek izmantots Weebly
Uzņēmējdarbība un rūpniecība
18,63%
Māksla un izklaide
11,46%
Karjera un izglītība
6,45%
Karjera un izglītība
> Izglītība
5,28%
Cits
58,18%

3. solis

Vietnes domēna izvēle. Kad esat atlasījis motīvu un pirms sākat pievienot saturu, izvēlēties krāsas un pārvietoties, jums būs jāiestata vietnes nosaukums.

Jūsu iespējas ir šādas:

 • Izmantojiet vietnes Weebly.com apakšdomēnu (bez maksas).
 • Reģistrējiet jaunu domēnu.
 • Pievienojiet domēnu, kas jums jau pieder.

Iesakām sākt ar bezmaksas versiju un pievienot savu pielāgoto domēna vārdu, ja esat apmierināts ar šī rīka piedāvāto..

Vietnes pielāgošana un noformēšana

Weebly piedāvā vairāk nekā 100 lappušu dizaina veidnes un multimediju iespējas, piemēram, foto galerijas, slaidrādes, integrētas kartes, video un audio. Vietnes dalībnieki var mainīt savas Weebly mitinātās vietnes izskatu, velkot un nometot logrīkus dažādās Web vietas vietās. Saturu var pārvaldīt, izmantojot Weebly vietni vai izmantojot Weebly iPhone lietotni, kas pieejama App Store

Tagad ir laiks rakt apkārt informācijas panelim un pielāgot savu vietni pēc jūsu ieskatiem. Tieši tāpat kā jebkurai satura pārvaldības sistēmai (CMS), Weebly ir informācijas panelis, no kura jūs varat darīt jebko un visu. Informācijas panelim būs šādas administratora opcijas:

Kreisā sānjosla ir jūsu novirzīšanās punkts. Šeit atradīsit iespēju vilkt un nomest komponentus no šīm kategorijām: Pamata, Struktūra, Multivide, Komercija un Vēl.

Augšējā navigācijas josla piedāvā vēl vairāk iespēju. Papildus ēkai, kurā redzama kreisā sānjosla, varat noklikšķināt uz Dizains, Lapas, Veikals un Iestatījumi.

Piezīme: Izmantojot četras atšķirīgas paketes, augstas klases funkciju klāstu un vienkārši lietojamu platformu, ir skaidrs, kāpēc Weebly uzticas desmitiem miljonu vietņu īpašnieku. Viņu palīdzības centrs piedāvā plašu atbalsta klāstu e-pasta, tērzēšanas, video, tīmekļa apraides un ceļvežu veidā.

Vietnes izveidošana, izmantojot laukumu Squarespace

Kvadrāts

Kvadrāts ir viens no populārākajiem universālo vietņu veidotājiem tirgū – un kopš Squarespace 7 ieviešanas tas ir tikai uzlabojies. Tas ir mitināts risinājums, kas nozīmē, ka ir viegli iestatīt un pielāgot pilnībā funkcionējošu vietni, pārāk to neiegūstot. iesaistīts hostinga darbībā.

Izmaksas

Squarespace nepiedāvā bezmaksas plānu, taču ir paredzēts 14 dienu izmēģinājums bez riska. Lietotāji pirms lēmuma pieņemšanas var reģistrēties, lai pārbaudītu savu vietni. Papildus tam ir trīs paketes:

Standarta10 USD / mēnesī vai 96 USD / gadā
NeierobežotsUSD 20 mēnesī vai USD 192 gadā
BiznessUSD 30 mēnesī vai USD 288 gadā

Esošajiem domēna vārdiem jums ir jākonfigurē savs domēns ar laukumu Squarespace. Tas ietver jūsu DNS ierakstu rediģēšanu un norādīšanu uz Squarespace serveriem (Squarespace piedāvā videoklipu, kurā izcelti lielākie reģistrētāji). Klientu atbalsta nodaļa palīdz lietotājiem, kuri saskaras ar problēmām, integrējot esošos domēnus ar Squarespace platformu.

Squarespace tika dibināts 2003. gadā Entonija kopmītņu telpā Merilendas universitātē, un tas ir izaudzis par komandu, kurā ir vairāk nekā 720 talantīgu cilvēku

Priekšrocības

Kvadrāta telpā netrūkst jaudas attiecībā uz:

Kopš tās atklāšanas miljoniem vietņu ir izveidotas Squarespace platformā

Veidnes. Squarespace nodrošina minimālistiskas un ļoti profesionālas veidnes, kas pievērš lietotāju uzmanību. Ir ļoti dažādas. Daži no tiem ir sīki izstrādāti; daži ir reti, daži ir orientēti uz e-komerciju, daži ir izstrādāti darbam kā tiešsaistes portfelis – tāpēc jūs varat izvēlēties veidu atkarībā no jūsu biznesa veida. Ne tikai gluds un minimāls, bet arī veidne ir draudzīga mobilajām ierīcēm un atsaucīga.

Stila redaktors. Stila redaktors lietotājiem ļauj viegli pielāgot savu vietni, nemainot CSS kodu. Ir iespējas pielāgot fona attēlus, krāsas, sānjoslas platumu, atstarpes un polsterējumu, lapu necaurredzamību un tipogrāfiju. Ir arī CSS redaktors lietotājiem, kuri pārzina kodēšanu.

Mārketings un SEO. Squarespace ir efektīvas SEO un mārketinga funkcijas. Lietotāji var rediģēt meta aprakstus, URL, lapu nosaukumus; un XML vietņu kartes + HTML kods jau ir iekļauts. Pastāv arī sociālā integrācija Facebook, Twitter un citām sociālo mediju platformām.

Laukumu kvadrātu izmanto 1,5% no visām vietnēm kuru satura pārvaldības sistēmu mēs zinām. Tas ir 0,7% no kopējā vietņu skaita

komercija. Squarespace ļauj izveidot tiešsaistes veikalu, lai pārdotu produktus un pakalpojumus. Komercijas funkcija atbalsta dažādus produktu variantus, ieskaitot svaru, krāsu un izmēru. Maksas paketē ir iekļautas uzlabotas e-komercijas iespējas, piemēram, ātrā izrakstīšanās, integrētas konta funkcijas, etiķešu drukāšana un pārvadāšana ar nesēju. Lietotāji var saņemt maksājumus, izmantojot Stripe.

Klientu atbalsts. Squarespace piedāvā bezmaksas tiešsaistes tērzēšanu 24 stundas diennaktī un atbalstu pa tālruni. Uzņēmums lepojas arī ar mācību dokumentāciju, video pamācībām un pat aktīvu forumu; tā ir vieta, kur varat saņemt atbildes uz jautājumiem. Klientu apkalpošanas komandu veido pieredzējuši lietotāji, un nekas netiek uzticēts ārpakalpojumiem.

Populāras vietnes, kas izmanto laukumu Squarespace
Kvadrāts

Squarespace izmantošana un vietnes iestatīšana

Izlasiet Squarespace tīmekļa veidotāja pārskatu.

1. solis

Apmeklējiet laukumu Squarespace, atlasiet “Sākt darbu” un izvēlieties vienu no veidnēm. Vēlāk varat izvēlēties citu veidni, ja sākotnējā atlase neatbilst jūsu biznesa vajadzībām. Pēc veidnes izvēles noklikšķiniet uz “Sākt ar šo dizainu” un ievadiet savus akreditācijas datus.

2. solis

Tālāk redzēsit sveiciena ziņojumu, un jums būs jāizvēlas vietnes mērķis ar šādām iespējām: Bizness, Personīgais, e-komercija un Bezpeļņas. Tad jums būs jāaizpilda vietnes nosaukums un atkarībā no jūsu izvēlētā vietnes mērķa varbūt iekļaujiet informāciju par savu uzņēmumu.

Vietnes pielāgošana un noformēšana

Kad esat pabeidzis reģistrēšanās procesu, jūs tiksit novirzīts uz vietnes administratora apgabalu. Administratora panelī redzēsit kreisās puses izvēlnes joslu un tās vietnes izkārtojumu, kurā strādājat. Jūs varat norādīt uz savu vietni un redzēt dažas no pamata administratora funkcijām, kas jums ir pieejamas tieši pašā vietnē. Tomēr lielākais pielāgošanas darbs tiks veikts izvēlnes joslas kreisajā pusē, kurā ietverti šādi vienumi:

Kvadrāts ļauj reāllaikā redzēt apmeklētāju trafiku un uzvedību, kas nozīmē, ka jūs faktiski varat noskaidrot, kādus atslēgvārdus jūsu apmeklētāji izmanto, lai nolaistu jūsu vietni, un jūs varat arī redzēt, no kurienes viņi ierodas
 • Cilne Lapas ļauj galvenajā navigācijas izvēlnē izveidot jaunas emuāra, vietnes un tiešsaistes veikala lapas. Lapu blokiem tiek pievienots saturs, un dažāda veida saturam var izveidot dažādus blokus.
 • Cilne Dizains ļauj pielāgot vietnes izskatu, izveidot unikālu izskatu, lai tas atbilstu jūsu esošajam zīmolam. Tas ietver logotipa un nosaukuma izmaiņas, veidnes maiņu un stila maiņu.
 • Cilne Tirdzniecība ļauj pievienot produktus, cenu noteikšanu un tagu pārdošanā. Ir arī iespēja ievietot papildu informāciju par produktu (fizisko vai digitālo). Izvēlieties arī mobilo sakaru operatoru un pievienojiet maksājuma kontu.
 • Cilne Metrika ļauj pārbaudīt visaptverošu pārskatu par apmeklētāju mijiedarbību jūsu vietnē un palīdz izsekot jaunākajai trafika statistikai. Aktivitāte metrikā tiek atjaunināta ar jauniem datiem apmēram ik pēc 90 minūtēm.
 • Cilne Komentāri ļauj jums mijiedarboties ar apmeklētājiem un veidot kopienu. Komentāru iestatījumos varat kontrolēt, kā komentāri tiek publicēti, apstiprināti, atbildēti uz tiem un daudz ko citu.
 • Cilne Iestatījumi ļauj pārvaldīt vairākus uzdevumus, piemēram: mainīt vietnes pamatinformāciju, kas ietver vietnes stilu un aprakstu, pieslēgt pielāgotu domēna vārdu, e-pasta kontu, sociālo multivides profilus. Varat arī mainīt emuāru veidošanas un SEO iestatījumus.
 • Cilne Palīdzība runā pats par sevi. Šeit jūs varat atrast atbildes uz visiem jautājumiem, kas jums ir padziļinātu rakstu, video un semināru veidā, lai palīdzētu jums sākt vai pabeigt.
Squarepace tiek integrēts ar visiem svarīgajiem sociālajiem tīkliem, piemēram, Facebook, Twitter, LinkedIn, Google+, Pinterest un citiem. Ziņu statusi tiek automātiski atjaunināti, un jūs varat publicēt galerijas tieši savā Facebook lapā un pat integrēt Google+ autorību

Piezīme: Squarespace piedāvā vairākus plānus, un jums būs pieejama profesionāla veidne, vilkšanas un nomešanas redaktors vai visu diennakti pieejamais klientu atbalsts. Tātad Squarespace vietnes izveidošanas vērtība ir pārliecinoša, tiklīdz jūs novērtējat ieguvumus, ko iegūstat no platformas.

Secinājums

Mēs ceram, ka jums patika mūsu iepazīšanās ar mūsdienu vietņu veidotājiem, kuri ir pieejami, lai jūs varētu izveidot savu statisko vietni, emuāru vai e-komercijas vietni..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map