Kā izveidot pielāgota biznesa e-pastu 2020. gadā

E-pasti tiek plaši izmantoti kā efektīvs saziņas līdzeklis personīgai un uzņēmuma lietošanai. Uzņēmējdarbības e-pasts joprojām ir vadošā mārketinga loma, veidojot savienojumus un palielinot reklāmguvumus. Tā ir arī neatņemama e-pasta mārketinga kampaņu sastāvdaļa, ko īsteno daudzi uzņēmumi, kuri realizē tā potenciālu. Tā kā attīstās digitālā ekonomika, ir grūti iedomāties nevienu firmu, kurai nav profesionālas e-pasta adreses.


Vai jūsu bizness izmanto pielāgotu e-pastu?

Tā varētu šķist maza detaļa plašajā zīmola attēlā, bet tā ir detaļa, kas var sniegt jums lielas priekšrocības. Šajā ceļvedī es jums parādīšu, kā izveidot pielāgotu e-pasta adresi jūsu uzņēmumam ar esošo vai jauno domēna vārdu. Jūsu jaunais e-pasts izskatīsies šādi – [email protected]

Izveidojiet e-pasta infografiku
Skatiet, kā izveidot pielāgotu e-pastu [Infographic]

Satura rādītājs

 • Kāpēc jums nepieciešama pielāgota e-pasta adrese??
 • Ātrs sākums – pielāgots e-pasts iesācējiem
 • Pielāgota e-pasta iestatīšana, izmantojot G Suite (Google)
 • Izveidojiet e-pastu, izmantojot alternatīvas G Suite
 • E-pasta sinhronizēšana ar trešo personu programmatūru
 • E-pasta konta savienošana ar mobilo tālruni
 • BUJ
 • Secinājums

Kāpēc jums nepieciešama pielāgota e-pasta adrese??

meitene brauc ar firmas automašīnu

Nav svarīgi, vai esat emuāru autors vai uzņēmuma īpašnieks – pielāgots e-pasts jūs atšķir no konkurentiem. Ja jūs meklējat darbu, profesionāla e-pasta adrese jūs atšķir no citiem potenciālajiem lietotājiem. Ja izveidojat emuāru, jūs vēlēsities izmantot tīklošanu, lai izveidotu spēcīgu zīmola tēlu un izveidotu izcilu reputāciju tiešsaistē. Personificēta e-pasta adrese palīdzēs jums to paveikt, jo tas palīdzēs jums izcelties no citiem emuāru autoriem jūsu nišā.

Tas pats truisms ir spēkā, veidojot savu zīmolu. Pielāgots e-pasta konts nodrošina tūlītēju uzticamību un parāda, ka esat profesionāls. Tas ir lielisks veids, kā izcelties starp citiem nozares pārstāvjiem, kuri rada neaizmirstamus pirmos iespaidus.

Ja saglabājat vispārīgu e-pasta adresi, jūs riskējat parādīties amatieriski. Vai nav laiks izveidot savu e-pastu un parādīt, ka esat prasmīgs un nopietni domājat par savu biznesu?

Turklāt cilvēki, visticamāk, jūs atceras, jo viņi ir pieraduši redzēt gmail.com, hotmail.com un citus vispārīgus e-pastus. E-pasta iestatīšana savā domēnā ļaus jums palikt atmiņā. Uz brīdi padomājiet par to: cik reizes esat uzreiz aizmirsis to, kas notika pirms @ gmail.com?

Pārliecinieties par savu identitāti īpaši konkurētspējīgā biznesa pasaulē un mainiet visu spēli, parādot unikālu un atpazīstamu profesionālu e-pastu. Tas ir vienkāršs veids, kā parādīt, ka jums ir reāls bizness vai hobijs.

Piezīme: Ja jums ir vietne (domēna vārds + tīmekļa mitināšana) vai plānojat to izveidot, varat bez maksas iestatīt pielāgotu e-pastu pie sava tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja. Visas tīmekļa mitināšanas kompānijas, piemēram, Bluehost, piedāvā BEZMAKSAS e-pasta kontus ar saviem hostinga plāniem. Jums vienkārši jāpiekļūst kontam, un dažu minūšu laikā varat iestatīt savu e-pasta adresi.

e-pasta paraugprakse

Ātrs sākums – pielāgots e-pasts iesācējiem

Lai izveidotu jaunu e-pasta kontu, patiesībā ir vienkārši, un pat tad, ja esat pilnīgi jauns procesa dalībnieks, jūs to nekavējoties pakavēsit. Padomājiet par vietnes izveidi, jo vispirms iegādājaties domēna vārdu un izvēlaties e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Ja jums ir sava biznesa vietne, tad jums jau ir savs domēna vārds. Tādā gadījumā labākais risinājums ir izmantot šo vārdu e-pastā.

Ja jums vēl nav domēna vārda, jums tas būs jāpērk. Jūs varat iegādāties domēna vārdu no domēna reģistratūras un savienot to ar e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Vai arī varat iegādāties domēna vārdu tieši no jūsu izvēlētā e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzēja. Mēs jums detalizēti parādīsim, kā izveidot e-pasta kontus dažādos uzņēmumos.

1. Domēna vārda pirkšana

Tāpat kā es minēju iepriekš, jūs varat iegādāties domēna vārdu pat pie reģistratūras vai e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzēja. Ir daudz domēnu vārdu reģistrētāju, no kuriem izvēlēties, bet vispopulārākie ir – Godaddy, Namecheap vai Hover.

Kā jūs faktiski pērkat domēna vārdu? Dodieties uz izvēlētā domēna reģistratūras vietni, un jums tiks parādīts tekstlodziņš, kurā jums jāievada vēlamais domēna nosaukums.

Šis ir piemērs, kas palīdzēs jums iegūt skaidru priekšstatu par to, kā vajadzētu izskatīties jūsu e-pasta adresei: Piemēram, jūsu vā[email protected] Jūs varat izvēlēties citus augstākā līmeņa domēnus, piemēram, .org, .net vai daudzus citus, taču visaugstākā līmeņa domēns .com ir visplašāk izmantotais un neaizmirstamākais..

Pēc domēna vārda ievadīšanas izvēlieties augstākā līmeņa domēnu un pārbaudiet, vai ir pieejama vēlamā abu kombinācija. Ja nē, jums ir jānāk klajā ar citu domēna vārdu, jo nevar reģistrēt jau reģistrētu domēna vārdu. Kad atrodat pieejamo domēna vārdu, noklikšķiniet uz nosaukuma un augstākā līmeņa domēna kombinācijas un pievienojiet to grozam.
Pēc tam jums tiks lūgts reģistrēties kontam un ievadīt galveno kontaktinformāciju un izvēlēto maksājumu. Pēc jūsu konta verificēšanas un maksājuma apstiprināšanas jūsu domēna vārds tiks reģistrēts.

2. E-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzēja izvēle

Izvēloties e-pasta mitināšanas pakalpojumu, jums jāizvēlas tāds, kas jums piedāvās labākos e-pasta pārvaldības risinājumus, atmiņas ietilpību, tehnisko atbalstu un, protams, piedāvās jums savus pakalpojumus par pieņemamu cenu. Jums ir daudz dažādu e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, piemēram, Google (G Suite), Office 365 Business Essentials (ieskaitot visu Office komplektu un daudzus tiešsaistes pakalpojumus), Zoho Mail, FastMail, ProtonMail, Pobox un Rackspace e-pasts..

E-pasta izveides process ir gandrīz vienāds ar visiem e-pasta mitināšanas klientiem. Nākamajā sadaļā tiks tuvāk apskatīti galvenie pakalpojumu sniedzēji, veicot visas darbības, kas jums jāveic, ieskaitot domēna vārda iegādi, neizmantojot domēna reģistratūru.

Pielāgota e-pasta iestatīšana, izmantojot G Suite (Google)

pielāgota e-pasta adrese

G Suite

Galvenās iezīmes

 • Piekļuve populārām Google lietotnēm, piemēram, Gmail, Kalendārs, Dokumenti, Izklājlapas utt.
 • E-pasta adreses ar jūsu uzņēmuma domēna vārdu
 • Darbs vienā dokumentā ar komandas biedriem
 • Saglabājiet un kopīgojiet failus mākonī, izmantojot Google disku
 • Divpakāpju verifikācija un vienreizēja pierakstīšanās
 • Izmantojot administratora konsoli, pārvaldiet visu no vienas vietas
 • Izmantojot Google mākoņa meklēšanu, meklējiet visās lietotnēs
 • Mēstuļu, ļaunprātīgas programmatūras un pikšķerēšanas noteikšana
 • Piešķiriet lietotājiem dažādas lomas
 • Pārvaldiet sensitīvus datus, izmantojot Google Vault

Cenu noteikšana

 • G Suite cenu noteikšana sākas ar USD 6 vienam lietotājam mēnesī pamatplānam
 • Biznesa plānā tiek pievienotas papildu lietotnes un funkcijas – USD 12 mēnesī vienam lietotājam
 • Uzņēmums sniedz jums visu, sākot no 25 ASV dolāriem par lietotāju mēnesī


Premium klases Google Meet funkcijas tagad ir pieejamas visiem G Suite klientiem līdz 2020. gada 30. septembrim. Sāciet savu bezmaksas G Suite izmēģinājuma versiju jau šodien.

1. darbība: izveidojiet kontu

Tāpat kā ar jebkuru citu pakalpojumu, kuru jūs, iespējams, izmantojāt, pirms detaļas iestatīšanas jums būs nepieciešams derīgs konts. Ir arī iesaistīti daži tehniski jautājumi, taču nesiet mani, sekojiet katram solim, un tas tiks izdarīts ātri.

Iesācējiem atveriet G Suite un noklikšķiniet uz lielās pogas “Sākt darbu”.

gsuite Sāciet darbu

Ievadiet pamatinformāciju, piemēram, uzņēmuma nosaukumu, komandas locekļu skaitu un atrašanās vietas, un noklikšķiniet uz “Tālāk”..

liels lietotāju skaits

Pēc tam aizpildiet administratora informāciju (vārdu un uzvārdu, kā arī pašreizējo e-pasta adresi).

gsuite kontaktinformācija

Pēc tam G Suite jautās, vai vēlaties izmantot domēnu, kas jau tiek izmantots, vai vēlaties iegādāties jaunu. Šīs rokasgrāmatas vajadzībām es pieņemu, ka jūs jau esat iegādājies mitināšanu un iestatījis savu domēna vārdu. Ja nē, vienkārši izvēlieties otru pogu un veiciet darbības, lai iegādātos jauno domēnu, izmantojot Google.

Izvēlieties pogu “Jā, man ir viena, kuru es varu izmantot”.

gsuite domēna solis

Pēc tam ievadiet reģistrēto domēna vārdu.

gsuite ievadiet domēnu

Nākamajā ekrānā jums būs jāapstiprina, ka ievadītais domēns faktiski ir tas, kuru vēlaties izmantot. Izmantojiet šo iespēju, lai pārbaudītu, vai nav pareizrakstības kļūdu.
Pēc tam jūs beidzot esat nonācis ekrānā, kur varat izvēlēties savu lietotājvārdu (jaunajam e-pastam) un paroli. Parasti cilvēkiem kā lietotājvārds tiek noteikts personīgais vārds. Tas nozīmē, ka jūsu uzņēmuma e-pasts būs jūsuvā[email protected]

gesuite signin

Kad esat pārliecinājies, ka neesat robots, noklikšķiniet uz zemāk esošās pogas “Piekrītu un turpinu”, lai pārietu uz nākamo procesa darbību.

2. darbība: verificējiet savu domēnu

Lai varētu sākt izmantot jauno e-pasta adresi, izmantojot pakalpojumu G Suite, jums būs jāapstiprina, ka patiesībā esat domēna īpašnieks. Nebūtu jautri, ja tikai kāds varētu izveidot e-pastu ar jūsu domēnu, vai ne? Tāpēc šajā solī G Suite vēlas pārliecināties, vai varat piekļūt noteiktam domēnam vai vietnei, kas tajā tiek mitināta..

Domēna verificēšanai ir četras dažādas metodes:

 1. Izveidojiet TXT ierakstu (ieteicams) – izvēlieties šo, ja varat rediģēt sava domēna ierakstus.
 2. Izveidojiet CNAME ierakstu – izvēlieties šo, ja varat rediģēt sava domēna ierakstus.
 3. Pievienot metatagu – izvēlieties šo, ja varat rediģēt savas vietnes sākumlapu.
 4. Augšupielādēt HTML failu – izvēlieties šo, ja varat augšupielādēt failus uz savu vietni.

Ja jums jau ir domēnam pievienota vietne, vienkāršākais veids, kā verificēt domēnu, būtu pievienot meta tagu. Šajā gadījumā jums vienkārši jāatrod serverī index.html fails, atveriet to un uzreiz pēc un pirms tam tagi. Jūsu index.html failam vajadzētu patikt apmēram šādi:
Mans nosaukums


Lapas saturs

Pēc dokumenta saglabāšanas dodieties atpakaļ uz G Suite iestatīšanas ekrānu un noklikšķiniet uz pogas, lai turpinātu. Google prasīs dažas minūtes, lai verificētu jūsu domēnu, un jūs būsit gatavs turpināt.
Tomēr ieteicamā metode domēna pārbaudei ir pirmā – pievienot TXT ierakstu. Šis ir tikai vienkāršs teksts, kas pasaka uzņēmumam Google, ka esat šī domēna faktiskais īpašnieks (tas pierāda, ka jums tam ir piekļuve un varat pierakstīt kodu, ko Google jums gatavojas dot). Jūs varat uzzināt vairāk par to šeit. Tātad, redzēsim, kā to izdarīt:

 1. Izvēlieties TXT Record verifikācijas metodi un noklikšķiniet uz “Turpināt”. Google atpazīs, kuru mitināšanas uzņēmumu jūs izmantojat, tāpēc šeit jūs saņemsit visus nepieciešamos norādījumus.
 2. Atveriet sava domēna mitinātāja vietni jaunā cilnē.
 3. Pierakstieties, izmantojot sava domēna resursdatora lietotājvārdu un paroli. Ja esat aizmirsis paroli, sazinieties ar viņu atbalsta dienestu.
 4. Kopējiet savu TXT verifikācijas kodu, kas izskatās apmēram šādi: google-site-verifikācija = RjedsDxDER5lbFwmww2R5KS-fpnjertreH-RwJnRYP4
 5. Atveriet savus DNS ierakstus. Lapa vai cilne, iespējams, tiek nosaukta kā DNS pārvaldība, vārda servera pārvaldība, vadības panelis vai arī tā atrodas sadaļā Papildu iestatījumi.
 6. Atrodiet iespēju pievienot jaunu ierakstu.
 7. Pievienojiet savu TXT ierakstu.

Vispirms jums tiks jautāts par ieraksta veidu. Vienkārši atlasiet TXT.

Laukā Nosaukums / Host / Alias ​​ievadiet @ vai vienkārši atstājiet to tukšu. Jūsu resursdators var lūgt ievadīt savu domēnu, tādā gadījumā jums jāievada kaut kas līdzīgs domēna.com vietnei.

Tālāk jums jāatrod lauks Laiks dzīvot (TTL). Ja jums ir noklusējuma vērtība, atstājiet to tādā veidā. Pretējā gadījumā ievadiet 86400. Laukā Vērtība / Atbilde / Galamērķis ielīmējiet iepriekš nokopēto TXT verifikācijas ierakstu un saglabājiet ierakstu.

Ja redzat brīdinājuma ziņojumu par DNS iestatījumu maiņu, neņemiet to vērā. Pievienojot TXT ierakstu, netiks sabojāta jūsu vietne vai DNS iestatījumi, tāpēc jums par to nav jāuztraucas.

Kad esat to izdarījis, dodieties atpakaļ uz G Suite iestatīšanas ekrānu un noklikšķiniet uz zilās pogas “Verificēt manu domēnu”. Tāpat kā jebkurai citai verifikācijas metodei, Google būs nepieciešama pat stunda (parasti tā ir daudz ātrāka), lai ielādētu jauno informāciju un piešķirtu jums piekļuvi domēnam. Un, kaut arī jūs varētu verificēt dažu minūšu laikā, parasti paiet dažas stundas, līdz jaunā e-pasta adrese sāks darboties. Neuztraucieties, bet veltiet laiku, lai izpētītu G Suite un visas tā piedāvātās iespējas.

3. darbība: pievienojiet jaunus lietotājus

Visbeidzot, tehniskās lietas ir aiz muguras, un jūs atpūšaties, izpētot G Suite administratora zonu. Ievērojot Google vadlīnijas, nākamā lieta, kas jums jādara, ir jaunu lietotāju pievienošana sava uzņēmuma e-pasta kontam. Tas ir tāpēc, ka G Suite ir paredzēts biznesa profesionāļiem, kuri mēdz strādāt grupās. Ja esat vientuļnieks, kurš strādā viens pats, jums, iespējams, nevajadzēs visu lietotņu kolekciju, ko piedāvā G Suite.

gsuite pievienot lietotājus

 1. Atveriet konta opcijas (ekrāna augšējā labajā stūrī blakus iemiesojumam).
 2. Izvēlieties ikonu Lietotāji (otrā no kreisās).
 3. Noklikšķiniet uz pogas “Pievienot jaunus lietotājus”.
 4. Ievadiet informāciju par jauno lietotāju.
 5. Lai saglabātu izmaiņas, noklikšķiniet uz pogas “Pievienot jaunu lietotāju”.

gsuite pievienot jaunu lietotāju

Pēc tam jūs varat nokopēt pieteikšanās akreditācijas datus un nodot tos saviem komandas biedriem, kuri var sākt lietot jauno e-pastu un citas lietotnes, kurām jums ir pieeja.

4. solis: Grupu izveidošana

Ja jums ir vairāk nekā tikai pāris komandas locekļu, kuriem ir nepieciešama piekļuve G Suite, jūs vēlēsities tos grupēt. Grupējot lietotājus, jūs varat pārvaldīt piekļuvi noteiktām lietotnēm no G Suite, ierobežot noteiktas darbības un / vai informāciju.

gsuite pievienot grupu

 1. Atveriet konta opcijas (ekrāna augšējā labajā stūrī blakus iemiesojumam).
 2. Noklikšķiniet uz trešās ikonas, kas apzīmē grupas.
 3. Atrodiet un noklikšķiniet uz ikonas “+” labajā apakšējā stūrī.
 4. Piešķiriet savai grupai vārdu.
 5. Izveidojiet e-pasta adresi šai grupai.
 6. Izvēlieties grupas piekļuves līmeni. Tas var būt publisks, ierobežots vai pat kaut kas starp tiem. Ir pieci piekļuves līmeņi, tāpēc spēlējies un atrodi sev vispiemērotāko.

Kad tas ir izdarīts, noklikšķiniet uz pogas Izveidot, lai viss tiktu saglabāts pareizi. Acīmredzot grupa joprojām ir tukša, tāpēc jums vajadzētu atgriezties “Lietotāju” opciju lapās un pievienot grupai konkrētus cilvēkus.

Izveidojiet e-pastu, izmantojot alternatīvas G Suite

Bez šaubām, Google tiešsaistes lietojumprogrammu kolekcija ir vispopulārākā. Ir grūti atrast kādu, kurš nav izveidojis Gmail kontu vai kurš vismaz vienu reizi nav izmantojis Google dokumentus, lai rediģētu tiešsaistes dokumentu.

Arī strādājot nelielā komandā, G Suite ir grūti atrast trūkumus. Tajā vienkārši ir viss nepieciešamais, un tas darbojas nevainojami. Bet ar katru papildbiedru, kuru vēlaties iespiest, mēneša rēķins palielinās. Tas ir numur viens iemesls, kāpēc cilvēki meklē G Suite alternatīvas, kuras par daļu no cenas var piedāvāt gandrīz to pašu. Tas jo īpaši attiecas uz gadījumiem, kad jums ir nepieciešams vienkāršs e-pasta pakalpojums bez papildu zvaniem un svilpieniem.

Turpmākajās rindās mēs iepazīstināsim jūs ar sešām G Suite alternatīvām, kuras jums vajadzētu izmēģināt.

Zoho

zoho mājas lapa

Ja jūs vadāt mazu vai vidēju biznesu, Zoho varētu būt jums piemērotākā alternatīva. Lai arī šī modernā platforma tika ieviesta 2008. gadā, tā piedāvā vairāk nekā tikai pamata e-pasta pakalpojumu. Tas ļauj jums izveidot savienojumu ar kolēģiem, pilnveidot katru uzdevumu un ietaupīt laiku katru dienu, savienojot lietotnes, kas jums patiešām vajadzīgas. Būtībā Zoho ir tradicionālo e-pasta pakalpojumu un moderno sadarbības rīku, kā arī sociālo mediju sajaukums.

Galvenās iezīmes

 • Pielāgotas domēna e-pasta adreses
 • Brīva migrācija
 • Lietotņu komplekts (kalendārs, kontakti, uzdevumi, piezīmes un grāmatzīmes)
 • Sociālo un mediju stila sadarbība
 • Organizētie pielikumi
 • Filtrēt
 • Izvērstā meklēšana
 • Jaudīgs vadības panelis
 • Plašas integrācijas

Cenu noteikšana

 • Zoho ir bezmaksas līdz 5 lietotājiem
 • Mail Lite plāns sākas no USD 1 mēnesī
 • Mail Premium plāns palielina iespējas ar 4 USD mēnesī

Microsoft 365

Microsoft 365 mājas lapa

Uzņēmumiem, kuriem jāpastiprina sava spēle reāllaika saziņā, kā arī e-pastā, Microsoft 365 Business vajadzētu būt iespējai izpētīt. Tā kā Microsoft programmatūra ir populāra un spēja nodrošināt to pašu pakalpojumu personālajos datoros, planšetdatoros un viedtālruņos, Microsoft 365 Business ir obligāts jūsu biznesa risinājums..

Galvenās iezīmes

 • Office lietotņu tīmekļa un mobilās versijas
 • Pielāgota domēna adrese
 • Ierobežots līdz 50 GB
 • OneDrive Cloud ar 1 TB krātuvi
 • Lietotne Komandas var uzņemt līdz 250 lietotājiem

Cenu noteikšana

 • Microsoft 365 Business Basic cena sākas no USD 5 vienam lietotājam mēnesī
 • Saņemiet pirmos 6 mēnešus bez gada saistībām
 • Biznesa Microsoft 365 biznesa standarts piedāvā vairāk lietotņu un funkciju, sākot no USD 12,50 vienam lietotājam mēnesī
 • Microsoft 365 Business Premium ietver visas lietotnes un pakalpojumus mēnesī 20 USD par lietotāju
 • Microsoft 365 biznesa lietotnes uzņēmējdarbībai (ietver tikai lietotnes) par cenu 8,25 USD vienam lietotājam mēnesī

Ātrais pasts

Vietne Fastmail

Ja jums nav nepieciešams pārpilnība sadarbības lietotņu, kuras jūs, iespējams, nekad pat neatvērsit, bet vienkārši vēlaties ātru un drošu veidu, kā strādāt ar e-pastiem, iespējams, ir Fastmail. Pēc viņu tīmekļa lietotnes, kas tagad izskatās moderna un vienkārša, un cenu zīmes, kas ļauj pat iesācējiem iespraukties e-pasta vilcienā, kapitālremonta tiek uzskatīts, ka Fastmail tagad tiek uzskatīts par dūšīgu pretinieku populārākiem e-pasta pakalpojumu sniedzējiem..

Galvenās iezīmes

 • Krātuve no 2 GB vienam lietotājam līdz 100 GB vienam lietotājam
 • E-pasts bez reklāmām
 • Pilna laika kalendāri
 • Kontaktpersonu saraksti un grupas
 • Pasta importēšanas rīks
 • Trīs pakalpojumi vienā (e-pasts, kontakti un kalendārs)

Cenu noteikšana

 • Bezmaksas 30 dienu izmēģinājums
 • Pamata plāns sākas no USD 3 vienam lietotājam mēnesī
 • Standarta plāns pagarina visu, sākot no USD 5 vienam lietotājam mēnesī
 • Profesionālais plāns ir vislabākais komandām, kurās ir pieci vai vairāk spēlētāji un mēnesī 9 USD vienam lietotājam

ProtonMail

ProtonMail mājas lapa

Dažreiz drošībai vajadzētu būt svarīgākai nekā papildu funkcijai, kas jums, iespējams, pat nav nepieciešama. Šis uzņēmums, kas atrodas Šveicē, to saprata un nolēma piedāvāt tiešu e-pasta pakalpojumu, kurā galvenā uzmanība tiek pievērsta drošībai un privātumam.

Galvenās iezīmes

 • Datu drošība un neitralitāte
 • Šifrēšana no vienas puses uz otru
 • Anonīms e-pasts
 • Atvērtais avots
 • Mūsdienīgs iesūtnes dizains

Cenu noteikšana

 • Bezmaksas vienreizējiem lietotājiem ar ierobežotu 500 MB krātuvi un 150 ziņojumiem dienā
 • Varat jaunināt uz Plus plānu pie USD 5 mēnesī
 • Profesionālais plāns ļauj līdz 5000 lietotājiem par USD 8 mēnesī mēnesī
 • Vīzijas plāns sniedz īpašas iespējas līdz 6 lietotājiem, maksājot 30 USD par lietotāju mēnesī

Pobox

Pobox mājas lapa

Ja jūs meklējat e-pasta pakalpojumu ar pieredzi, Pobox vajadzētu būt jūsu izvēlei, jo šis pakalpojums pastāv kopš 1995. gada. Pobox palīdzēs jums izveidot jaunu e-pasta adresi uz mūžu, un tam ir robusta iesūtne, kurai jāaptver visas pamata e-pasta vajadzības. . Tomēr Pobox koncentrējas uz e-pasta pārsūtīšanu, un tam nav tik daudz funkciju kā konkurentiem.

Galvenās iezīmes

 • Izturīga iesūtne
 • E-pasta pāradresācija
 • Pielāgoti domēni
 • SMTP piekļuve
 • URL novirzīšana
 • Atvaļinājumu režīms

Cenu noteikšana

 • Pobox Basic cena sākas ar USD 20 gadā
 • Pobox Plus palielina produktivitāti, izmantojot filtrus ar cenu USD 35 gadā
 • Pasta nodaļas plāns ievieš pastkasti ar 50 GB, ja cena ir USD 50 gadā

Rackspace e-pasts

Rackspace e-pasta mājas lapa

Kad jums būs nepieciešams tikai kvalitatīvs e-pasta pakalpojums jūsu biznesam un bez papildu funkcijām, Rackspace piedāvās visu nepieciešamo. Tas izmanto drošus protokolus un darbojas programmā Outlook, kā arī jebkuru citu e-pasta programmatūru datorā vai viedtālrunī.

Galvenās iezīmes

 • Pielāgots domēns
 • Augstākā aizsardzība pret surogātpastu un vīrusiem
 • Neierobežots pseidonīmu un grupu saraksti
 • Līdz 25 GB pastkastes
 • 100 uptime
 • Pielikumi līdz 50 MB
 • Vienkārša un bezmaksas e-pasta migrācija

Cenu noteikšana

 • Rackspace e-pasta cena mēnesī ir 2,99 USD par pastkasti
 • Rackspace Email Plus piedāvā vairāk funkciju un pakalpojumu ar cenu 3,99 USD mēnesī vienam lietotājam
Apmeklējiet Rackspace e-pastu, lai iegūtu papildinformāciju >>

E-pasta sinhronizēšana ar trešo personu programmatūru

sinhronizē pielāgoto e-pasta adresi

Daži e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzēji ļauj sinhronizēt e-pastu ar trešās puses programmatūru vai jūsu izvēlētu lietotni. Šī ir lieliska iespēja tiem, kuri dod priekšroku noteiktai lietotāja saskarnei un vēlas apvienot dažādus e-pasta kontus vienā iesūtnē. To sauc par e-pasta pāradresāciju, un jūs to varat viegli iestatīt ar katru e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.

E-pasta pāradresācija

E-pasta pāradresācija attiecas uz e-pasta ziņojumu pārsūtīšanu, ko saņemat no vienas e-pasta adreses uz citu jūsu izvēlētu adresi. Tāpēc jūs varat automātiski pārsūtīt visus ienākošos e-pasta ziņojumus uz noteiktu e-pasta kontu, pat sūtītājiem to pat nezinot.

Proti, cilvēki var sūtīt e-pastus uz jūsu pielāgoto e-pasta adresi, un, lai piekļūtu viņiem, varat izmantot citu e-pasta kontu. Tomēr, kad izmantojat e-pasta pāradresāciju, jūs nevarat atbildēt uz pārsūtītajiem e-pasta ziņojumiem no e-pasta adreses, uz kuru tie tika novirzīti; jūs varat tos tikai lasīt.
Ja jūsu izvēlētais e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzējs izmanto POP3 (Post Office Protocol) vai IMAP (Internet Message Access Protocol) protokolus, varat ērti sinhronizēt savu pielāgoto e-pastu ar izvēlēto programmatūru..

POP3 – pasta nodaļas protokols

Parasti izmanto POP3
caur ostu 110 un
ir nenodrošināts
pop3 shēma
Parasti tiek izmantots IMAP
caur portu 143 un
ir nenodrošināts
imap shēma

Ja vēlaties saņemt daudz e-pasta ziņojumu, POP3 ir jūsu ceļš, jo tas lejupielādē un piegādā visus ienākošos e-pastus uz jūsu ierīci, izdzēšot tos no servera iesūtnes. POP3 ir lieliska iespēja, ja e-pasta pārbaudei izmantojat vienu ierīci, bet negatīvie ir tas, ka lejupielāde ar POP ir saistīta ar noteiktu ierīci, tāpēc jūs nevarēsit skatīt savus e-pastus, ja mēģināsit piekļūt iesūtnei. no jaunas ierīces.

IMAP – interneta ziņojumu piekļuves protokols

IMAP ir daudz elastīgāks nekā POP3, jo tas ļauj sinhronizēt e-pastus vairākās ierīcēs. Tāpēc, ja vēlaties pārbaudīt savus e-pastus no dažādām ierīcēm, kā arī integrēt savu pielāgoto e-pasta adresi ar tīmekļa pasta pakalpojumiem, piemēram, Gmail vai Outlook, e-pasta iestatīšanai jāizmanto IMAP..

Tomēr viens no IMAP negatīvajiem punktiem ir tas, ka tas neizdzēš nevienu ziņojumu no servera, tāpēc, ja saņemat daudz e-pasta ziņojumu, varat ātri pārsniegt krātuves vietu..

E-pasta konta savienošana ar mobilo tālruni

e-pasta savienošana ar mobilo tālruni

Neatkarīgi no tā, vai izmantojat Android tālruni vai iPhone, e-pasta savienojums ar mobilo tālruni ir neticami vienkāršs process, kā jūs redzēsit no tālāk sniegtajām darbībām..

E-pasta iestatīšana Android tālrunī

 1. Atveriet savu e-pasta klientu.
 2. Atlasiet Pievienot kontu.
 3. Ievadiet savu e-pasta adresi un paroli.
 4. Izvēlieties konta veidu (POP3, IMAP vai Exchange). Jums vajadzētu izvēlēties IMAP, lai saņemtu e-pastus, kas tiks saglabāti serverī, kešatmiņā saglabātas kopijas. Ja izvēlaties POP3, visi saņemtie e-pasti tiks lejupielādēti no servera un saglabāti jūsu tālrunī.
 5. Konfigurējiet vēlamās konta iespējas, piemēram, paziņojumu iestatījumus un e-pasta ziņojumu sinhronizēšanu.
 6. Atlasiet Pierakstīties.

Piezīme: IMAP nevar izvēlēties, ja e-pasts ir konfigurēts kā POP3. Tomēr jūs varat mainīt sava e-pasta iestatījumus un iespējot IMAP piekļuvi savam e-pasta kontam, piesakoties savā kontā pie sava e-pasta mitināšanas pakalpojumu sniedzēja..

E-pasta iestatīšana savā iPhone

 1. Atveriet Iestatījumi> Pasts> Pievienot kontu> Cits.
 2. Atlasiet Pievienot pasta kontu.
 3. Ievadiet savu vārdu, e-pasta adresi, paroli un sava konta aprakstu (personīgais konts).
 4. Noklikšķiniet uz Tālāk un, ja Mail atrod jūsu konta iestatījumus, noklikšķiniet uz Gatavs. Ja tas neatrod jūsu iestatījumus, tie jāpievieno manuāli, veicot nākamās darbības.
 5. Izvēlieties IMAP vai POP (atkarībā no jūsu pielāgotā e-pasta konta iestatījumiem).
 6. Ievadiet savu vārdu, e-pasta adresi un sava konta aprakstu.
 7. Ievadiet ienākošā pasta servera un izejošā pasta servera informāciju (resursdatora vārdu, lietotājvārdu un paroli).
 8. Lai pabeigtu, atlasiet Saglabāt.

BUJ

Kā nosaukt savu e-pasta adresi?

Lai gan bezmaksas e-pasta konta izveidošana ir pieejama pa rokai, jūs nevēlaties to mainīt bieži. Jo vairāk izmantosit savu e-pasta adresi, jo lielākas ir iespējas to ievērot. Tāpēc, izvēloties sava jaunā e-pasta vārdu, esiet piesardzīgs un pārliecinieties, vai tas ir piemērots. Jūs, iespējams, vēlēsities pievienot savu personīgo vai uzņēmuma vārdu savam e-pastam. Es ļoti iesakām izvairīties no smieklīgiem vārdiem vai kaut kā nesaistītiem ar to, ko darāt, jo, ja jūs nolemjat izmantot e-pastu skolas vai biznesa vajadzībām, jūs varētu izskatīties nepilngadīgs, un neviens nekad pret jums izturēsies ar cieņu. Jūsu e-pasti var nonākt pat surogātpasta mapēs.

Vai es varu saņemt bezmaksas profesionālu e-pasta adresi??

Jā, savā ziņā jūs varat. Daudzi tīmekļa mitināšanas uzņēmumi, piemēram, Bluehost, piedāvā bezmaksas e-pasta kontus ar saviem hostinga plāniem. Tātad, ja jūs jau esat izveidojis savu vietni ar viņiem, jums vienkārši jāpiekļūst kontam, kurā dažu minūšu laikā varat iestatīt savu e-pasta adresi..

Tātad, tā vietā, lai izmantotu bezmaksas e-pasta pakalpojumus ar paplašinājumu @ gmail.com, jums ar dažiem klikšķiem var būt iestatīts kaut kas līdzīgs jūsu vā[email protected] Jūs varat uzzināt vairāk par to, kā to izdarīt izveidojiet e-pasta kontu vietnē Bluehost.

Cik maksā pielāgots e-pasts?

Ir daudz e-pasta pakalpojumu sniedzēju, kas piedāvā dažādas iespējas par dažādām cenām. Bet es vienmēr iesaku Bluehost, kas nodrošina gan tīmekļa, gan e-pasta mitināšanu tikai par 2,75 USD mēnesī.

Secinājums

Ja jūs to izdarījāt, uzzinājāt visu par pielāgota biznesa e-pasta izveidošanu. Šajā brīdī jūs varat justies mazliet satriekti. Ja nepieciešams, izlasiet šo rokasgrāmatu vēlreiz, un jūs viegli izveidosit profesionālu e-pasta adresi. Vēl svarīgāk ir tas, ka jūs varat lepni teikt, ka jūs to visu izdarījāt pats.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map