Kā izveidot logotipu

Ievads

basa logotips

Pašreizējais logotipa dizaina laikmets sākās 1870. gados ar pirmo abstrakto logotipu – Bass sarkano trīsstūri.

Jūsu logotips ir jūsu zīmola un visa tā vizuālais attēlojums. Īsumā tam jāatspoguļo jūsu zīmola personība un solījumi. Ideālā gadījumā tas būs neaizmirstams un izceļas no pūļa. Apsveriet tādus ikoniskus logotipus kā Nike swoosh, Apple Computer vienkāršais ābols vai Target’s red bullseye. Kas nāk prātā, domājot par katru no tiem?

Ja jums ir emuāra izveides vai neliela biznesa uzsākšanas process, iespējams, jums nav resursu, lai nolīgtu dizaineri sava logotipa izstrādei. Šī rokasgrāmata tika izstrādāta, lai palīdzētu mazo uzņēmumu īpašniekiem, kuriem nav dizaina pieredzes, saprast, kā izveidot logotipu. Jūs uzzināsit par procesiem, kas nepieciešami, lai idejas pārsūtītu uz papīra, uzzināsit, kā pamanīt trūkumus jūsu koncepcijā un dot iespēju savai galvenajai idejai augt, līdz tā sasniedz atbilstošu kvalitātes līmeni..

Lai arī tas varētu būt jauns pamats, jūs, iespējams, daudz iemācīsities un izbaudīsit pieredzi. Sāksim no sākuma.

Kas ir logotips?

kas ir logotips

Logotips darbojas tāpat kā jūsu vārds. Kad esat dzimis, vecāki deva jums vārdu, kuru laika gaitā jūs uzbudinājāt ar personību. Tagad, kad cilvēki dzird jūsu vārdu, viņi tūlīt domā par tevi. Un, kad cilvēki runā par tevi, tavs vārds izsauc noteiktas emocijas un īpašības.

Kad vārds parādās, cilvēki uzreiz domā: “tas jocīgais ballītes puisis, kuram ir dziļa balss” vai “tā blondā meitene, kura smieklīgi smejas un vienmēr ģērbjas labi”.

Tādā pašā veidā logotips ir jūsu zīmola identitātes simbolisks attēlojums. Tas satur svarīgu informāciju par to, kas jūs esat un ko jūs darāt, un liek cilvēkiem sajust noteiktas emocijas. Piemēram, BMW saista ar precizitāti, kvalitatīviem transporta līdzekļiem un prestižu, jo daudzi kompānijas vadītāji brauc ar saviem sedaniem. Nike ir saistīta ar augsta līmeņa sporta sniegumu un izturīgiem apaviem.

Kāpēc logotipi ir svarīgi??

sapņo

Logotipi vietnēm piešķir identitāti, bet jums ir jāsaprot, kāpēc tas ir tik svarīgi. Zīmola veidošanas procesam ir daudz dažādu posmu un elementu. Jūsu logotipa dizains un pareiza lietošana ir liela tā sastāvdaļa.

Jūsu uzdevums ir pārliecināties, vai cilvēki savieno punktus un atpazīst jūsu vietni un zīmolu, kad viņi redz logotipu. Ja tas darbojas, mārketinga pasākumi būs daudz efektīvāki. Patiesībā vairums cilvēku veido emocionālu saikni ar zīmoliem, ar kuriem viņiem ir bijusi pozitīva pieredze, balstoties uz viņu vēsturi un personību.

Kad mērķtiecīgi patērētāji redz jūsu logotipu, viņiem tas ir nekavējoties jāatpazīst un jāsaista ar jūsu zīmola vērtībām. Kāpēc tas ir svarīgi? Tā kā aptuveni 65 procenti patērētāju teica, ka kopīgās vērtības piesaista viņus ar zīmolu un konkrētiem jūsu piedāvātajiem produktiem vai pakalpojumiem. Viņi arī atklāja, ka kopīgās vērtības palīdz padarīt jūsu zīmolu neaizmirstamu. Jau nākamreiz, kad viņi domā par kaut ko saistītu ar jūsu nišu, jūsu domēna vārdam un logotipam vajadzētu būt pirmajiem attēliem, kas viņiem ienāk prātā.

Jūsu auditorijai vajadzētu būt iespējai atšķirt jūsu logotipu no dažādu zīmolu logotipu sērijas plauktā un izvēlēties jūsu produktu, pamatojoties uz faktu, ka viņi to saista ar kvalitāti, rentabilitāti vai kādu citu īpašību, par kuru vēlaties būt pazīstams.

Efektīva logotipa principi

logotipa principi

Lai veiksmīgi izveidotu logotipu, ir daži principi, kas jums jāzina. Kā iesācējs logo dizaina pasaulē jums būs jāapmāca prāts, lai tas varētu pārņemt radošās domāšanas procesu, kas ļaus jums nākt klajā ar unikālu dizainu. Jums to vajadzētu darīt, ja saprotat šādus principus:

Vienkāršība ir atslēga

Dizaineri to pastāvīgi pārspīlē, kad runa ir par logotipiem. Bet populārākie logotipi ir pārsteidzoši to vienkāršībā. Nike un Apple ir lieliski piemēri: visi uz planētas atpazīst šos logotipus un to motīvus. Acīmredzot starp pārspīlēšanu un pārspīlēšanu pastāv neliela robeža, un tas, iespējams, būs jūsu lielākais izaicinājums, izstrādājot logotipu.

Tam jābūt unikālam

Uzņēmējdarbības jūrā pēdējais, kas jums nepieciešams, ir vispārējs logotipa dizains, kas izskatās kā visiem pārējiem. Protams, ir dažas populāras dizaina iespējas jebkurai nišai, taču jums ir nepieciešams kaut kas ar unikālu stilu – funkcijas, kuras cilvēki sedz tieši ar jūsu zīmolu.

Tam jābūt atpazīstamam

Jums jāiekļūst jūsu mērķauditorijas prātā, jānoskaidro, kas viņiem patīk un ko viņi vēlas, un attiecīgi jāizstrādā savs dizains. Logotipam vajadzētu izcelties un to vajadzētu viegli atpazīt pat no attāluma. Acīmredzot šeit ir jāveic daudz pētījumu, bet tas būs jūsu laika vērts.

Apple logotipa attīstība labi atbalsta šajā daļā pausto principu.

ābolu logotips

Elastība ir ļoti svarīga

Logotipam jābūt atpazīstamam neatkarīgi no tā lieluma vai mēdija, kurā tas tiek attēlots. Tam jādarbojas gan krāsainā, gan melnbaltā krāsā, informācijas stendos un vizītkartēs, tīmekļa lapas stūrī, kas skatāms no viedtālruņa, kā arī taustiņu ķēdēs un krūzes. Pārāk sarežģīti logotipi nav pārāk labi tulkojami mazākos formātos.

Tam nepieciešams atspoguļot biznesa personību

Ir iespējams nākt klajā ar lielisku logotipu, kuram vienkārši trūkst pareizā gara. Lielisks piemērs būtu rotaļīgu krāsu un multfilmas fonta izmantošana, veidojot nopietnas juridiskās firmas logotipu – tas ir liels nē. Tomēr šajā procesā var izdarīt daudz dažādu kļūdu, kas nav tik acīmredzami, tāpēc jums ir diezgan svarīgi skaidri definēt savu biznesu.

Dažādu veidu logotipi

Fonti, kurus visbiežāk izmanto populārākie zīmoli
Tikai logotips
6%
Tikai teksts
37%
Teksts un logotips
56%

procentos

8%

Serifa fonti

11%

Skriptu fonti

12%

Plātņu fonti

63%

Sans fonti

Tagad, kad esat iepazinies ar pamatprincipiem, ir pienācis laiks uzzināt, kāda veida logotipi pastāv, lai jūs varētu iepazīties ar savām iespējām. Dažāda veida logotipi var palīdzēt sasniegt maksimālu personalizāciju un atrast tikai pareizo toni.

Teksts

Bieži pieļauta kļūda, ko nespeciālisti pieļauj, domājot, ka logotipam jāsastāv tikai no dizaina elementiem, nevis vienkārša teksta. Tas ir tālu no patiesības. Ir iespējams izveidot mūžīgu dizainu, izmantojot vārdu, vienu burtu vai saīsinājumu. Šīs pieejas skaistums slēpjas dažādos fontos un iespējās, kas ir praktiski neierobežotas.

Simbolisks

Simboli ir jautri un neaizmirstami. Simbols var būt jebkas, sākot ar mazu zaļu lapu, kas apzīmē ekoloģisko apziņu līdz konkrētam dzīvniekam, ģeometriskas formas vai pat kaut kas pilnīgi abstrakts. Daudzi simboli ir atpazīstami visā pasaulē, un, lai gan daži no tiem satur citus pazīstamus pagātnes simbolus vai arī tos iedvesmoja, daudzi labākie tika izveidoti no jauna..

Acīmredzama problēma ir tā, ka jūs nebūsit pirmais, kurš atcerēsies noteiktu simbolu un noteiktu biznesa nišu konotāciju, un ļoti iespējams, ka jūs galu galā izveidosit koncepciju, kas jau pastāv, ja to nedarīsit Tavs mājasdarbs.

Apvienots

Ja jūs nolemjat apvienot simbolus ar tekstu, jums būs vēl vairāk dizaina iespēju. Ir daudz interesantu piemēru par to, cik spēcīga simbolu un vārdu kombinācija var būt logotipu pasaulē. Bet ir problēma, no kuras jums jāvairās. Šāda veida logotipu var viegli pārspīlēt – ar tik daudzām iespējām var būt grūti nešķērsot to iepriekš minēto līniju. Uzturot zināšanas par mūsu pirmo principu – vienkāršību -, jūs atradīsit pareizo ceļu.

Logotipa izstrādes process

prāta vētras logotips

80%

80%

domāju, ka krāsa palielina zīmola noturību

95% izmantojiet tikai vienu vai divas krāsas

Ierobežojiet logotipa krāsas līdz 3 vai mazāk

Viss, ko mēs līdz šim esam pieminējuši, ir nedaudz teorētiski, taču tagad ir laiks redzēt precīzus soļus, kas jums jāveic, pirms jūs varat nākt klajā ar sava logotipa galīgo versiju. Spuldze, kas parādās virs galvas, kopā ar izcilu ideju jūsu prātā brīdī, kad sākat pie tās strādāt, ir iespēja, taču arī ļoti maz ticama. Jebkurš radošais process ir jāsadala skaidrās darbībās, lai jūs būtu pēc iespējas efektīvāks.

Izveidojiet īsas vai radošas vadlīnijas, lai ietvertu mērķus un problēmas, kas jārisina

Pirms sākat strādāt pie logotipa, jums jādefinē, ko jūs mēģināt nodot, kas ir jūsu mērķauditorija, kādu kopīgu problēmu jūs risināsit un kas padara jūsu zīmolu atšķirīgu no konkurences. Jūs būtībā vēlaties skaidri definēt savu vērtības ierosinājumu un izkristalizēt zīmola filozofiju.

Šis ir efektīvs jautājumu saraksts, kas jums šajā procesā būtu jāuztver priekšā:

 • Kādi ir mani mērķi??
 • Kam es cenšos attēlot ar logotipu?
 • Kas ir mana mērķauditorija?
 • Kas padara mani labāku par manu konkurenci?
 • Ko nozīmē mans zīmols??

Runājiet ar biznesa partneriem un darbiniekiem vai ģimenes locekļiem, ja sākat ģimenes biznesu, un pārliecinieties, vai zināt, kā vēlaties, lai citi redz jūsu uzņēmumu.

Padziļināta izpēte

Nākamais solis ir jāsāk aplūkot tirgus, citi uzņēmumi jūsu nišā un pat tas, ko patērētāji saka forumos un sociālajos medijos. Jūsu logotipam jābūt atbilstošam tirgum, kas ir pielāgots jūsu mērķauditorijas vēlmēm un ierosina emocionālu reakciju. Vienlaikus tam jābūt saskaņotam ar jūsu paša zīmola vērtībām un attēla veidu, kuru vēlaties attēlot. Šajā posmā daudz palīdz ideāla klienta iemiesojuma izveidošana.

Bruņots ar jūsu pētījumu ieskatu, varat sākt sašaurināt savas idejas līdz konkrētam logotipa tipam, kas, jūsuprāt, derētu vislabāk, piemēram, vienam no trim iepriekšējā sadaļā minētajiem. Varat arī sākt domāt par krāsām, fontiem un simboliem, kurus varat izmantot, un emocijām, kuras vēlaties nodot. Vislabāk ir koncentrēties uz vienu vai divām īpašībām, kuras jūs vēlaties demonstrēt caur savu logotipu, piemēram, “elegants un moderns” vai “jauns un piedzīvojumiem bagāts”.

Fortune 500 zīmolu izmantotās logo krāsas un krāsu emocijas
Zils37%Uzticams, uzticams, drošs un atbildīgais
Melns27%Glamour ekskluzivitātes izsmalcinātības spēks
sarkans27%Aizraušanās enerģijas kaislība
Dzeltens16%Jautrība Intelekta Enerģijas spontānums
Zaļš7%Veselības svaiguma rāmuma bagātība
apelsīns5%Entuziasma aizraušanās Laimes spēks
Brūns3%Dabiski vienkāršs, zemes izturīgs
Violets2%Muižniecības noslēpuma gudrības garīgums

Iedvesmas meklēšana un dažādu ideju izpēte

Šajā vietā jūs apsēžaties ar biznesa partneriem, draugiem vai ģimenes locekļiem, uzdzeriet daudz kafijas un sākat prāta vētru. Veicot mājas darbus, pārliecinieties, ka esat pakļauts dažādiem iedvesmas avotiem – ja jūsu priekšā ir staringa konkurss ar tukšu lapu, tad tas gandrīz neko nevar dot. Varat aplūkot popkultūru, mākslu, vēsturi, mitoloģiju, kaut ko no savas pagātnes, kam ir liela emocionāla vērtība, iedvesmojošu grāmatas vai filmas citātu vai izveidot lugu, kas balstīta uz vārdiem, pamatojoties uz jūsu uzņēmuma nosaukumu. Tas ļaus jums motivēt un koncentrēties visa procesa laikā, ja ņemsit vairākus īsus pārtraukumus.

Izveidot vairākas saskaņotas digitālās uzmetuma versijas

Kad esat ieguvis labu ideju, ko vēlaties sasniegt, un esat atradis vairākus elementus, kurus vēlaties iekļaut, varat sākt skicēt dažādas idejas uz papīra. Šajā procesā jums nav vajadzīgas lielas zīmēšanas prasmes, vienkārši izveidojiet aptuvenus attēlus. Šeit ir trīs galvenās iespējas: jūs varat izveidot neapstrādātus brīvas rokas zīmējumus, lai profesionālam dizainerim sniegtu priekšstatu par to, ko vēlaties, izmantojiet datoru programmatūru un tiešsaistes rīkus, lai sastādītu dažus melnrakstus vai vienkārši pilnībā nodotu ārpakalpojumus projektam, bet vairāk par to vēlāk.

Projekta novērtēšana un pielāgošana

Primārā koncepcija, kuru jūs ierosināt, būtu jāuztver kā tikko iestādīts koks – jums ir jādod tam vieta elpot un augt. Izstrādājot savu logo, vislabāk ir dalīties savās idejās un aptuvenās skicēs ar draugiem un ģimenes locekļiem vai pat ar potenciālajiem klientiem sociālajos saziņas līdzekļos un saņemt atsauksmes.

Paraugu izgatavošana un dizaina atlase

Krāsu psiholoģija
Skatīt krāsu psiholoģiju [Infographic]

Kad esat izveidojis vairākas dizaina iespējas, kas darbojas vislabāk, ir pienācis laiks tās kristalizēt. Šajā brīdī jūs varat izvēlēties vienu vai divus dizainus, kas patīk visiem, un izveidot vienu vai divas variācijas, mainot mazas lietas, piemēram, fontu, krāsu, proporcijas vai dažu elementu izvietojumu. Jums arī jāpārbauda savas koncepcijas melnbaltā un krāsainā krāsā un jāpārbauda, ​​vai tās darbojas dažādos izmēros. Pēc tam, kad tas ir izdarīts, ir pienācis laiks meklēt vairāk atsauksmes. Kad esat noteicis, kura no šīm variācijām, šķiet, vislabāk atbild, ir pienācis laiks pāriet uz pēdējo posmu.

Instrumenti un metodes logotipa izveidošanai

zīmējumsUzzīmē pats

Jūs esat ne tikai sava logotipa autors, bet arī tiešais radītājs

Pavadītais laiks
 • 10-20 stundas
Izmaksas
 • Bezmaksas
Priekšrocības
 • Pilnīga procesa kontrole
 • Par brīvu
Trūkumi
 • Jābūt zīmēšanas prasmēm
 • Jāzina grafikas programmas
 • Zemas kvalitātes rezultāts (bez pieredzes)

dizainera darbsPasūtiet dizainera darbu

Iepriekš sagatavojiet detalizētu logotipa koncepcijas sarakstu ar visām jūsu vēlmēm
Meklējiet dizaineru. Ja jūsu draugu vidū nav šādas personas, izmantojiet ārštata vietnes

 • 2 dienas
 • no USD 50-100 līdz USD 500-1000
 • Daudz dažādu dizaineru
 • Pieredze un profesionalitāte
 • Gatavā logotipa pienācīga kvalitāte
 • Lai atrastu labu dizaineru, vajadzīgs ilgs laiks
 • Jums rezultāts var nepatikt
 • Process ir jāuzrauga
 • Brīvmākslinieks var saslimt vai “pazust”

dizaina studijaPasūtiet dizaina studijas darbu

Situācija ir tāda pati kā ārštata dizainera gadījumā, taču daudz jaukāka un organizētāka

 • no 1-2 nedēļām līdz 1-2 mēnešiem
 • no USD 1000 (mazpazīstamās studijās)
 • Profesionāli dizaineri
 • Liela dizaina dizaina klāsta izvēle
 • Vieglāk vienoties
 • Augstas kvalitātes logotips
 • Labāka laika vadība
 • Augsta cena
 • Logotipa izveidošana prasa daudz laika

āmursVeikt konkursu

Reģistrējieties vienā no sabiedrisko pakalpojumu meklēšanas vietnēm, izveidojiet detalizētu logotipa koncepciju un samaksājiet naudu. Visi dizaineri var redzēt jūsu logotipa koncepciju, un, ja viņi vēlas, viņi to uzņemsies. Tad jūs izvēlaties uzvarētāju, kurš saņems samaksu

 • 2–4 dienas
 • 100-200 USD
 • Izvēle no vairākām iespējām
 • Jūs varat sazināties ar dizaineru
 • Logotips tiek izveidots laikā
 • Pat ja jums kaut kas nepatīk, jums joprojām ir jāmaksā
 • Jums jābūt detalizētai logotipa koncepcijai

redaktorsIzmantojiet tiešsaistes redaktoru

Šī ir vienkāršota un pielāgota Photoshop versija logotipa izveidošanai. No datu bāzes jāizvēlas ikonas, fonti un krāsa. Pēc tam pats izveidojiet savu logo

 • 0,5-3 stundas
 • 20-50 USD
 • shareware
 • nav priekšapmaksas
 • nepieciešamās iemaņas projektēšanā
 • pakalpojumu datu bāzē nevar veikt nelielas izmaiņas attēlā
 • parasti viduvējs rezultāts (viss ir atkarīgs no tavām prasmēm un pieredzes)

https://goo.gl/L4ESlk

Atkarībā no jūsu vajadzībām, budžeta un prasmju līmeņa ir daudz lielisku lietotājam draudzīgu rīku un rentablu pakalpojumu, kurus varat izmantot, lai izveidotu logotipu. Pat ja jums nav iepriekšējas pieredzes ar logo dizains, varat izveidot aptuvenus melnrakstus, kas profesionālam dizainerim sniegs labu sākumpunktu. Šeit ir trīs populārākie maršruti, kurus varat izmantot.

Esiet iesācējs, ja esat iesācējs. Ir daudz dažādu vietņu, kas var palīdzēt ātri nākt klajā ar pienācīgu dizainu. Bezmaksas rīki var piedāvāt pienācīgu dažādību un palīdzēt jums izveidot izmantojamu dizainu vai vienkārši sniegt jums dažas labas idejas, kuras varat izvērst. Dažas vietnes piedāvā iepriekš sagatavotus dizainus, kurus varat sajaukt un saskaņot, pielāgojot tādus elementus kā lielums, fonts un krāsa. Daži dizaini piedāvā vēl lielāku pielāgošanas brīvību. Tie neprasa daudz prasmju, un parasti tie vislabāk der maziem uzņēmumiem ar ļoti mazu budžetu.

Bezmaksas rīki

Ja jums ir laiks uz rokām un vēlaties pats izveidot logotipu, nākamie trīs rīki būs ļoti noderīgi. Katrs no tiem ir lielisks rīks, kas ir ļoti efektīvs un pats galvenais – brīvi lietojams.

Logasters

Logaster ļaus jums pārlūkot vairākus simtus logotipu, līdz atradīsit sev piemērotāko. Kad esat ievadījis uzņēmuma nosaukumu un atlasījis veicamās uzņēmējdarbības veidu, jūs varēsit sākt savus uzdevumus – tiklīdz būsit izvēlējies logotipu, Logoaster piedāvā dažādas iespējas, piemēram, teksta pievienošanu vai krāsu maiņu. pielāgojiet un personalizējiet to. Atliek tikai lejupielādēt to, un jūs to varat izdarīt rastra un vektora formātos, bet, pirmkārt, jums tas jāzina atšķirība starp diviem formātiem.

Drēbnieku zīmolu logotips

Tailor Brands ir viens no vadošajiem logotipu veidotājiem, kas šodien pieejams tiešsaistē. Viņi izmanto mašīnu apguvi un mākslīgā intelekta tehnoloģijas, lai izveidotu unikālu un skaistu jūsu biznesam pielāgotu logotipu. Tailor Brands pārceļ jūsu logotipu uz nākamo līmeni, automātiski iekļaujot to sociālajā tīklā, vizītkartēs, veidnēs un citur..

Tiešsaistes logotipu veidotājs

Izmantojot šo programmatūru ar vairāk nekā vienu miljonu lietotāju, šī programmatūra var sniegt jums tiešu pieredzi logotipu pasaulē. Milzīgā attēlu kolekcija no daudzām dažādām kategorijām padara to vienkāršu lietošanu un dažu minūšu laikā varat izveidot savu logotipu. Jums jāzina, ka šī rīka saskarne nav tik lieliska, kas ir vienīgais būtiskais tiešsaistes logo veidotāja trūkums. Tomēr, izmantojot šo programmatūru, jūs varēsit izveidot labus simboliskus logotipus.

Maksas pakalpojumi

Tiem, kas vēlas individuālu dizainu, kura pamatā ir viņu idejas un apkopotie pētījumi, un ir gatavi par to maksāt saprātīgu cenu, ir vairākas lieliskas ārštata vietnes, kurās atradīsit dažādu prasmju līmeņa grafiskos dizainerus. Process ir diezgan vienkāršs: jūs atradīsit dizaineru, kura darbs jums patīk, dodiet viņam ieguldījumu un samaksājiet par viņu pakalpojumiem, kad darbs ir pabeigts..

Šīs trīs platformas savieno ārštata darbiniekus ar darba devējiem, tāpēc jūs varat sagaidīt, ka sadarbosies ar dizaineriem no dažādiem pasaules maliem. Viņu darbam būs nepieciešama atbilstoša monetārā kompensācija, taču ir iespējamas sarunas.

Brīvmākslinieks

Lai gan daudziem cilvēkiem nepatīk vietnes Freelancer lietotāja saskarne, jūs nevarat patiesi apgalvot, ka šī ir platforma, kurai ir daudz ko piedāvāt. Jūs varat diezgan precīzi noteikt vēlamo logotipu, perfekti aprakstīt to, izvēlēties cenu diapazonu, kurā vēlaties strādāt, un vienkārši gaidīt labāko solītāju. Tomēr jums nevajadzētu gaidīt daudz no brīvmākslinieku atbalsta komandas, ja rodas kāda veida problēma.

UpWork

Līdzīgi kā Freelancer, arī UpWork ir platforma, kas savieno darba devējus ar ārštata darbiniekiem un ļauj viņiem nodibināt profesionālās attiecības. Tā radās, apvienojoties divām lielākajām ārštata platformām – oDesk un Elance. Pēc profila izveidošanas varat izveidot darba vietas, kurās sīki aprakstīts meklētais. Tālāk jūs gaidāt, kad pieteiksies vairāki dizaineri. Tad jūs varat pārbaudīt viņu profilus un izvēlēties tādu, kuru uzskatāt par labāko. Ir daudz vietas skaidrai komunikācijai turp un atpakaļ, tāpēc jūs varēsit sniegt atsauksmes par logotipa pirmajiem melnrakstiem un jaunākajām versijām, līdz izkristalizēsies galīgā ideja..

PeoplePerHour

Šajā platformā gan darba devēji, gan ārštata darbinieki koncentrējas uz mazāk plašām darba vietām, galvenokārt veicot darījumus, kas parasti ietver piedāvātā darba cenu noteikšanu, balstoties uz darba pabeigšanai nepieciešamā laika aplēsi. Tā kā jums ir nepieciešams tikai logotips, jūs varēsit atrast labu dizaineru, kurš strādās par godīgu cenu un izpildīs savu uzdevumu īsā laika posmā..

Budžeta pieeja

Ja jūsu budžets neļauj maksāt par pieredzējušu dizaineru, meklējiet lētākas alternatīvas. Trīs zemāk uzskaitītās platformas piedāvās jums atšķirīgu tirgu – šajā vietā topošie talantīgie dizaineri meklē darba devējus ar ierobežotu budžetu.

Fiverr

Nedaudz vienkāršāks nekā iepriekšējās platformas, un ar darba piedāvājumiem, sākot no tikai USD 5, tas var būt ātrs un ērts risinājums ikvienam, kurš meklē pienācīgu, pieejamu logotipu. Jūs vienkārši izmantojat viņu iebūvēto meklētājprogrammu, lai atrastu logo dizainerus un nolīgtu sev tīkamo. Prasmes un cenas svārstās no ātriem un vienkāršiem 5 USD līdz 30 USD logotipiem vai profesionālākiem logotipiem ar pārskatījumiem un vairākiem jēdzieniem par vairākiem simtiem dolāru. Ir daudz pozitīvu vērtējumu, ko sniedz gan puses, gan darba devēji, gan ārštata darbinieki, tāpēc, ja jums ir mazāks budžets un reālas cerības, tas jums var būt ideāls.

Placeits

Sākot ar 39,95 USD (vai pusi no cenas, ja jums ir mēneša abonements), jūs varat iegūt augstas kvalitātes logotipu, izmantojot Placeit vienkārši lietojamo logo veidotāju. Izmantojot vairāk nekā 4500 profesionāli izstrādātas logotipu veidnes, jums būs daudz iespēju izvēlēties, neatkarīgi no nozares. Tātad, ja jūs meklējat pieejamu, unikālu un augsta līmeņa logo Placeit, un tas ir taisns logotipa dizaina rīks, jums varētu būt lieliska iespēja.

Zeerk

Pareizā dizainera atrašana šajā platformā var aizņemt kādu laiku – pakalpojumu cenas nosaka ārštata darbinieki, un to cenas svārstās no USD 5 līdz USD 1000. Tomēr, ja jūs pieliekat nedaudz pūļu, jūs varēsit atrast brīvmākslinieku, kurš atbilst jūsu budžetam un vajadzībām, pārlūkojot lielu skaitu portfeļu..

Crowdsourcing vietnes

Cik jūs maksātu par jaunu logotipu?
diagramma

Runājot par platformām, kuru pamatā ir kopuzņēmumu meklēšana, trīs labākie ir šādi. Tie visi veicina interesantas darba devēju un dizaineru attiecības un ļauj jums izvēlēties labāko variantu no vairākiem unikāliem dizainparaugiem, kurus iesnieguši dažādi talantīgi dizaineri.

99Dizains

Lieliski, ka 99Designs ir tas, ka tas var būt par pieņemamu cenu – ja jums trūkst budžeta, varat vienkārši iesniegt cenu, kuru vēlaties maksāt par logotipa dizainu, un saņemt idejas no dizaineriem, kas vēlas strādāt par šo cenu. Vairāki dizaineri iesūtīs savus logotipus, un jūs varat izvēlēties tādu, kas vislabāk atspoguļo jūsu zīmolu. Jūs saņemat logotipu; cilvēks saņem algu; tas ir diezgan vienkārši. Tomēr jums jāzina, ka ilgtermiņa profesionālu attiecību veidošana nav tas, ko cilvēki šeit dara – jūs saņemsit logotipu .jpeg vai .eps faila tipā, un tas ir tas. Arī jums vajadzētu izpētiet šos failu tipus, lai jūs zinātu, kāds ir jūsu labākais risinājums.

Designhill

Tiem, kas vēlas pats izveidot logotipu, bet kuriem nav nepieciešamo prasmju, Designhill’s AI bāzes logo veidotājs, iespējams, ir viena no labākajām iespējām. Viss, kas jums jādara, ir ievadīt informāciju par savu uzņēmumu, izvēlēties viņu dizaina preferences un pēc tam, pamatojoties uz šīm preferencēm, jūs iegūstat dažādus logotipus, no kuriem izvēlēties.

Dizaina konkurss

Atšķirībā no iepriekšējās platformas, dizaina konkurss ļauj jums izveidot ilgtermiņa profesionālās attiecības, kas, iespējams, ir viņu labākā īpašība. Šī ir svaiga logo platforma un lielākā, tāpēc ir ļoti daudz talantīgu cilvēku, no kuriem izvēlēties. Ja jums nepieciešama palīdzība, jums jāzina arī tas, ka dizaina konkursa atbalsta komanda darbojas nepārtraukti tiešsaistē no pirmdienas līdz piektdienai un ir gatava jums palīdzēt.

DesignCrowd

DesignCrowd dod jums piekļuvi vairāk nekā 500 000 dizaineriem no visas pasaules, logotipu projektiem sākot no tikai USD 99. Neatkarīgi no tā, ka viņiem ir pārsteidzoša galerija ar ievērojamu skaitu izcilu logotipu, viņiem ir arī lieliska komanda, kas var noslīpēt jūsu dizainu un padarīt to gatavu produktu lietojumiem. DesignCrowd viss ir saistīts ar kvalitāti (ne tikai kvantitāti), tāpēc jums tie jāņem vērā, izstrādājot savu nākamo projektu.

Pro rīki


Skatīt Adobe Photoshop CC [apkrāptu lapu]

Ja jums, kādam no jūsu biedriem vai ģimenes loceklim ir kāds māksliniecisks talants, jūs varētu apsvērt iespēju izveidot visu logo no nulles, izmantojot profesionālu programmatūru. Tādiem rīkiem kā Illustrator un Photoshop sākumā var būt grūti apvilkt galvu, taču tie ļaus jums labāk realizēt ideju nekā jebkas cits. Viņiem nepieciešami nelieli sākotnējie ieguldījumi un daudz darba, taču tie ļauj jums izveidot absolūti jebko, ko vien varat iedomāties. Jums nevajadzēs uztraukties, paziņojot savas idejas kādam caur Skype vai e-pastu vai iztērējot tonnu naudas, lai dizains būtu tieši piemērots. Bet jums būs vajadzīgas dažas prasmes. Šis ir labākais risinājums radošajiem māksliniekiem un uzņēmējiem, kuriem ir talants veidot dizainu.

Adobe Illustrator


Skatiet Adobe Illustrator krāpšanās lapu

Lieliska šī rīka lieta ir tā, ka, izmantojot to, varat izveidot abu veidu grafikas – rastra un vektora. Tomēr, lai to pareizi izmantotu un iepazītos ar visām tā iespējām, jums noteikti ir nepieciešams kādu laiku ievietot – tas ir vienīgais būtiskais Adobe Illustrator trūkums. Tas ir pieejams operētājsistēmās Windows un Mac, un tajā ir iekļautas daudz pavisam jaunas funkcijas, piemēram, viedie zīmēšanas rīki, jauni kropļojumu efekti utt. Tātad, ja jums ir pietiekami daudz laika uz rokām, mēs iesakām jums izmantot Adobe.

Corel Draw

Lielisks programmatūras elements vektoru zīmēšanai, Corel Draw darbojas jau daudzus gadus un joprojām ir viens no populārākajiem logotipa dizaina rīkiem. Tam ir ļoti intuitīvs interfeiss, ar kuru ir viegli pierast, tas ir pilnībā pielāgojams un sniedz lietotājam daudz iespēju strādāt. Programmatūra ir nedaudz dārga, taču jūs varat saņemt bezmaksas izmēģinājuma versiju un nekavējoties būt gatavs izveidot lielisku logotipu..

Smejošais putns

Interesants fakts par šo programmatūru ir tas, ka radošā procesa laikā tas sniedz noderīgus padomus un padomus. Arī Laughingbird navigācijas izvēlne un motīvi ir ērti lietojami un lietojami. Tomēr, ja jums ir minimālas zināšanas par logotipa dizainu, jūs varat satriecošs ar milzīgo iespēju skaitu. Papildus tam Laughingbird ļaus jums izveidot profesionālu logotipu, pateicoties daudzajām viedajām funkcijām.

kūka

Reģistrējiet un aizsargājiet savu logotipu

Lai arī tas var šķist liels darbs, tā patiesībā nav – tā ir vienkārši juridiska lieta, kas jums jāparūpējas, lai aizsargātu savu logotipu un zīmolu. Pirmkārt, jums ir jāpēta preču zīmes un jāpārbauda, ​​vai ir kāds cits, kurš jau ir iesniedzis pretenzijas un reģistrējis šo logotipu vai tam ļoti līdzīgu logotipu. Droši vien labākais veids, kā to izdarīt, ir iet caur ASV Patentu un preču zīmju biroju un redzēt, ko rāda viņu ieraksti.

Ja nav problēmu ar konkrēto logotipu, kuru esat nolēmis lietot, jums jāaizpilda nepieciešamās veidlapas un jāiesniedz pieteikums preču zīmju birojā, ko var izdarīt tiešsaistē. Viņu vietnē varat atrast arī daudz noderīgas informācijas par preču zīmēm.

Ja jūsu pieteikums tiks apstiprināts, jums būs visas likumīgās tiesības uz jūsu logotipu katrā ASV štatā. Ir vēl viena lieta, kas jums jāapsver – kaut kas, ko sauc par preču zīmju skatīšanos, var būt ļoti noderīgs, jo tas paziņos par jūsu logotipa izmantošanu , ko nelikumīgi veikusi trešā persona.

Secinājums

Šī rokasgrāmata aptver visus pamatpunktus, kas jāzina ikvienam, kurš interesējas par laba logo noformēšanu. Informācija būs diezgan noderīga visiem, kam logo dizains ir jauns, īpaši vērienīgiem uzņēmējiem, kas atver savu pirmo tiešsaistes veikalu vai uzsāk savu pirmo darbības uzsākšanu, kā arī emuāru autoriem un māksliniekiem, kuri vēlas izveidot cienījamu zīmolu.

Ja sekojat šim ceļvedim, jūs varēsit pieņemt veselīgu, radošu domāšanas procesu, nākt klajā ar skaidrām idejām un noformēt logotipu, kas ir neaizmirstams, saistošs un uzrunā jūsu mērķauditoriju. Izmantojot precīzi definētus soļus un veicot diezgan daudz pētījumu, tiks nodrošināts pamats, kas nepieciešams, lai izveidotu neaizmirstamu un daudzpusīgu sava zīmola attēlojumu..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map