Kā atrast bezmaksas attēlus savam emuāram

Vecāki interneta lietotāji joprojām varētu atcerēties tīmekli, kurā uzmanība tika koncentrēta tikai uz rakstīto vārdu. Internets sākās kā uz tekstu balstīts medijs, un tas noteikti nebija vizuāli pievilcīgs. Lai arī cilvēki mīlēja attēlus, lēnā interneta ātruma un vēl neattīstītās tehnoloģijas dēļ viņi vienkārši nevarēja ar tiem strādāt tiešsaistē. Un, godīgi sakot, digitālie attēli toreiz nebija tik labi.


Mūsdienās nav iespējams iedomāties vietni bez vizuāliem medijiem. Visu veidu digitālie attēli ir pārpludinājuši internetu, un jūs pat varat meklēt tīmeklī tikai attēlus. Vai mums vajadzētu runāt par to, kas ir Instagram? Un, kaut arī fotogrāfijas varētu būt pirmā lieta, par kuru jūs padomāsit, patiesībā ir daudz dažādu formātu, ko varat izmantot savā emuārā. Ir infografikas, grafiskas ilustrācijas, shēmas, tabulas, ekrānuzņēmumi, stiepļu rāmji …

Cik liela nozīme jūsu emuārā ir attēliem?

Cilvēki vizuālo informāciju apstrādā efektīvāk nekā tekstu
acis

Mūsu acis stundā var reģistrēt 36 000 vizuālu ziņojumu

Iesācējs emuāru autors var viegli aizmirst iekļaut attēlus savās ziņās. Kad jūs koncentrējaties uz to, ko uzrakstīt, un uzturēt kārtību jaunajā vietnē, rīkoties ar papildu multividi var šķist milzīgi. Bet, ja jūs ignorējat attēlus, jūs darāt milzīgu kļūdu! Kāpēc? Vislabāk iesācējiem 65 procenti cilvēku ir vizuālo zināšanu apguvēji un 90% informācijas, kas nonāk smadzenēs, ir vizuāla. Arī raksti ar attēliem iegūst daudz pilnīgāku skatījumu nekā tie, kuriem tāda nav. Ja ar to nepietiek, šeit ir minēti vēl daži iemesli, kāpēc attēli ir svarīgi jūsu emuāram:

vizuālā aina

Vizuālās ainas sajūtu mēs varam iegūt mazāk nekā 1/10 sekundes

smadzenes

Vizuāli smadzenēs tiek apstrādāti 60 000X ātrāk nekā teksts

tīklene

40% nervu šķiedru ir saistītas ar tīkleni

 • Vizuāli pievilcīgi – tiklīdz jūs ievietosit pirmo attēlu savā sludinājumā, jūs sapratīsit, kā raksts pēkšņi kļuva labāks. Protams, tā būs taisnība, ja esat izmantojis pareizo attēlu un ja tas ir saistīts ar saturu. Attēlus var izmantot arī kā teksta pārtraukumus, lai lasītāji varētu atpūsties pēc dažām melna teksta rindām uz balta teksta. Tas pastu padarīs pievilcīgāku un garāku.
 • Sociālie mēdiji – kopīgošana sociālajos medijos ir kaut kas, kas jums jādara, ja vēlaties gūt panākumus savā emuārā. Tātad, kopīgojot rakstu, sociālo mediju vietnes uzņems attēlus tieši no jūsu raksta. Jūs nevēlaties dalīties ar ziņu bez multivides, jo tā izskatīsies neprofesionāli, diezgan garlaicīga un daudzi lietotāji to varēs viegli noņemt..
 • Meklētājprogrammu trafiks – vai esat pamanījis, ka Google un citas meklētājprogrammas ļauj meklēt attēlus? Ja jūs savā emuārā izmantojat attēlus, citi cilvēki varēs apstāties pie jūsu vietnes tikai tāpēc, ka meklētājā viņi atrada fotoattēlu. Apbrīnojami, vai ne??
 • Vieglāka sarežģītas informācijas izpratne– dažreiz vienkāršs attēls noderēs izglītības vajadzībām vai kaut ko sīkāk izskaidros. Tā vietā, lai rakstītu visu teksta rindkopu, varat vienkārši parādīt attēlu.

Kas NAV jādara, meklējot attēlus savam emuāram?

Lai gan ir ļoti svarīgi, lai jūs izmantotu attēlus savā jaunizveidotajā emuārā, jums tas jādara pareizi. Lai gan ir viegli lejupielādēt jebkuru attēlu, uz kura paklupat, tas ir liels nē! Pirms mēs parādīsim, kā un kur atrast labākos fotoattēlus savam emuāram, ļaujiet mums parādīt, ko nedarīt.

Neveiciet meklēšanu Google tīklā

sodi par autortiesībām

ASV soda sankcijas par autortiesību pārkāpumiem var svārstīties no 200 līdz 150 000 ASV dolāriem, un tajās, iespējams, ietilpst cietumsods, tāpēc ir svarīgi nodrošināt, ka jums ir atļauja izmantot visus attēlus, ko ievietojat savā vietnē. Faktiski Goodreads tikko tika iesūdzēts 150 000 ASV dolāru par neskaidras zēnu grupas fotoattēlu, kuru lietotājs augšupielādēja viņu vietnē.

Kad cilvēki saprot attēlu nozīmi, viņu pirmais solis parasti ir doties uz Google attēlu meklēšana un sāciet meklēt konkrētu atslēgvārdu. Apstājies tur! Pirms jūs darāt to pašu, ņemiet vērā, ka lielākajai daļai Google meklēšanas attēlu ir tiesības uz autortiesībām. Nozīme: ja jūs vienkārši uzņemat attēlu no zināma vai nezināma avota, jūs to faktiski zog, un jūs varētu ciest no tā. Atkarībā no attēla un avota, no kura esat to nozaguši, jūs varat ciest no sodiem un pat pret jums vērstām tiesiskām darbībām, tāpēc padomājiet divreiz, pirms izmantojat nejaušus attēlus, kas atrodami Google attēlu meklēšanā. Un neaizmirstiet darīt visu, kas ir jūsu spēkos, lai citi neļautu nozagt saturu no jūsu vietnes.

Nelietojiet karsto saiti

Karstā sasaiste ir prakse, kas ļauj ielādēt attēlu no cita avota. Tātad, tā vietā, lai mitinātu attēlu savā vietnē (serverī), jūs to faktiski ielādējat tieši no citas vietnes. Un tas nozīmē, ka tas izmanto citas vietnes joslas platumu, kas viņiem maksā. Tas ir tāpat kā skatīties futbola spēli no tuvējās ēkas, nemaksājot par biļeti iekļūšanai stadionā.

Arī karsti piesaistītu attēlu var noņemt vai mainīt tajā izveidotā vietnē, lai jūs varētu neapzināti parādīt kaut ko tādu, ko nevēlējāties. Tāpēc tā vietā, lai būtu piesardzīgi ar karsto saišu izveidošanu, mēs iesakām vispirms nekādā gadījumā neizvietot karstā saites attēlus!

Dažāda veida attēlu licences

Pirms sākat meklēt attēlus savam emuāram, jums vajadzētu saprast dažādu veidu attēlu licences. Lai gan ir daudzas vietnes, kas piedāvā attēlu lejupielādi, tās darbojas ar dažādām licencēm:

 • Pārvaldītās tiesības – attēlus ar šo licenci parasti var izmantot tikai vienu reizi maksājumā. Tie ir visdārgākie gabali, taču parasti tie ir labākie, ko varat saņemt.
 • Bez atlīdzības – jums jāmaksā maksa par attēlu, kuru jūs varat izmantot jebkur un tik reižu, cik vēlaties. Daudzas vietnes piedāvā abonementus un pārdod attēlus iepakojumos.
 • Creative Commons Zero – pilnīgi bezmaksas attēli, kurus var izmantot ikviens. Dažās vietnēs ir nepieciešams pieminēt fotogrāfu, tāpēc pirms lejupielādes neaizmirstiet pārbaudīt noteikumus.

Lai gan šīs ir visizplatītākās licences, lūdzu, ņemiet vērā, ka katra vietne patur tiesības mainīt noteikumus. Tātad faktiski ir daudz vairāk alternatīvu populārajām licencēm, un pirms maksāšanas un attēlu lejupielādes vienmēr jāizlasa noteikumi.

Pārvaldītās tiesības

krājuma attēls

Vienmēr izmantojiet oficiālas akciju attēlu vietnes. Pretējā gadījumā jūs pakļaujat sevi lielākai atbildībai. Ja nezināmā vietnē atrodat patiešām lielisku attēlu “bezmaksas” lejupielādei, varat saderēt, ka tas ir pārāk labi, lai būtu patiesība

Šeit ir daži uzņēmumi, par kuriem esat dzirdējis. Tie piedāvā dažus no labākajiem attēliem, kurus varat iegūt emuāram, taču esiet gatavi tam, lai jūs varētu ērti nokļūt jūsu pārvaldītajos fotoattēlos.

Plusi

 • Jūs saņemat ekskluzīvas tiesības uz attēlu, par kuru maksājat
 • Profesionālu fotogrāfu uzņemti augstas kvalitātes attēli

Mīnusi

 • Attēlu var izmantot tikai vienam projektam; jums ir jāmaksā atkal par to pašu gabalu, ja vēlaties to izmantot atkārtoti
 • Licences ir ļoti dārgas (var viegli iegūt pat pāris simtus dolāru)
getty attēlus

Slavenākā attēlu licencēšanas kompānija ir Getty Images – dibināta 1995. gadā

Getty attēli

Getty attēli

Naudas logotips

Lielākā daļa no lielākiem attēliem bez autoratlīdzības (t.i., lielāki par 2400 pikseļiem x 3600 pikseļiem) vietnē Getty Images tiek pārdoti par apmēram 600 USD, un Getty saviem māksliniekiem maksā 20% no tā

Getty Images noteikti ir visprestižākā kompānija, kas nodarbojas ar attēliem. Tas bija plaši pazīstams veids, pirms šī vide kļuva populāra internetā un ātri pielāgojās jaunajām tehnoloģijām. Ir miljoniem augstākās kvalitātes fotoattēlu, kurus varat iegūt vietnē Getty Images, taču šo fotogrāfiju cena parasti nozīmē, ka šis foto fotogrāfiju gigants ir pieejams tikai lielām korporācijām, kuras var atļauties pat dažus simtus dolāru par attēlu. Jā, tā ir cena par ekskluzīvo tiesību iegūšanu uz attēlu.

Fotokamera

Fotokamera

Šis ir viens no visstingrākajiem uzņēmumiem, kas nodarbojas ar augstas kvalitātes attēliem. Viņu stingro noteikumu dēļ ir mazāks fotoattēlu skaits, ko varat iegādāties, taču varat pārliecināties, ka tie būs vismodernākie. Un, lai arī fotoattēli izskatās pārsteidzoši, par vienu attēlu jums būs jāmaksā USD 10-20. Cenas var samazināties, ja nolemjat tās iegādāties vairumā, lai tā varētu kļūt pieejama pat mazākiem nozares dalībniekiem.

Bez atlīdzības

Nauda

Attēlu pārdošana tiešsaistē ir milzīgs bizness. Tas ir tik milzīgs, ka līderis šajā telpā Šutterstoka ir aptuveni 2,4 miljardu dolāru liels kapitāls

Lai gan jums joprojām būs jāmaksā par bez autoratlīdzības attēliem (tie nav bezmaksas; tikai bez autoratlīdzības), tie ir daudz piemērotāki parastam emuāru veidotājam. Tā kā lielākā daļa uzņēmumu piedāvā paketes un abonementus, attēli ir diezgan lētāki, salīdzinot ar tiesību pārvaldītajiem.

Plusi

 • Pieejamākas nekā licencētās tiesības
 • Neierobežots un vairākkārtējs attēla lietojums
 • Vienreizējas nodevas
 • Mazāk ierobežojumu

Mīnusi

 • Neekskluzīvs, kas nozīmē, ka citi cilvēki var iegādāties arī to pašu attēlu, kuru izmantojat

Shutterstock

slēģi

Shutterstock ir divu dažādu veidu licences: standarta licences un uzlabotās licences. Būtībā – standarta licence ir paredzēta lietošanai tīmeklī un drukātiem reklāmas materiāliem (piemēram, vizītkartēm, brošūrām, skrejlapām utt.). Uzlabota licence ir paredzēta produktiem, kas tiks pārdoti ar peļņu.

Shutterstock

Ņujorkā

Vietni Shutterstock.com sāka viens fotogrāfs Ņujorkā, kurš augšupielādēja 30 000 savu attēlu, lai atvērtu vietni, un pēc tam piedāvāja tos pārdot par īpaši zemām cenām. Vidējais attēls vietnē Shutterstock tiek pārdots par 2,43 USD.

Šis uzņēmums ieviesa krājuma fotoattēlu abonēšanas modeli, tāpēc nepārsteidz, ka tā ir viena no atzītākajām vietnēm attēlu iegūšanai tiešsaistē. Fakts, ka Shutterstock piedāvā gandrīz simts miljonus fotoattēlu, nevar neko citu kā uzlabot zīmola tēlu. Lai gan jūs varat iegādāties attēlus pēc pieprasījuma, tie ir vislētākie, ja abonējat mēneša / gada plānu. Atkarībā no izvēlētā abonēšanas plāna jūs varat iegūt attēlus tikai par USD 0,20 katram!

iStock

iStock

Dažas vietnes, piemēram, iStockPhoto, automātiski piedāvā standarta juridisko garantiju, kas sola jums atlīdzināt līdz noteiktai summai (USD 10 000 par iStock), bet lietotājiem arī ļauj iegādāties pagarinātu juridisko garantiju par papildu izmaksām, kas sola atlīdzību līdz pat vienmērīgai summai. lielāka summa (USD 250 000 par iStock)

iStock

roka

Vienmēr izmantojiet oficiālas akciju attēlu vietnes. Pretējā gadījumā jūs pakļaujat sevi lielākai atbildībai. Ja nezināmā vietnē atrodat patiešām lielisku attēlu “bezmaksas” lejupielādei, varat saderēt, ka tas ir pārāk labi, lai būtu patiesība

iStock ir vēl viens nozares gigants, kurš var lepoties ar to, ka viņu atbalsta Getty Images. Tas ir liels darījums! Uzņēmums pastāv gandrīz divdesmit gadus un bija viens no pirmajiem, kas nodrošināja mikromaksājumus, kurus lietotāji vienmēr vēlējās. iStock piedāvā simtiem miljonu attēlu, kurus varat izmantot jebkuram gadījumam. Ir dažādi plāni, kurus varat abonēt, un ir iespējams lejupielādēt attēlus par aptuveni 10 USD par gabalu. Daudziem emuāru autoriem tas joprojām var būt dārgi, taču tas ir daudz lētāk nekā konkurenti, kurus pārvalda tiesības.

Depositphotos

Depositphotos

Vektoru attēlu izveidošana un rediģēšana
Skatiet vektoru attēlu izveidošanu un rediģēšanu [apkrāptu lapa]

Vēl viens labi zināms uzņēmums, kam ir gadu un gadu pieredze. Depositphotos ir koncentrējusies uz bez autoratlīdzības attēliem un piedāvā dažādas abonēšanas iespējas. Viņu vairāk nekā 80 miljoni foto krājumu ir sakārtoti vairākās kategorijās, lai jūs varētu viegli atrast nepieciešamo. Uzņēmums piedāvā fotoattēlus, vektora attēlus un video. Atkarībā no izvēlētā plāna fotoattēlu var iegūt tikai par USD 2–4 par gabalu.

StockPhotoSecrets veikals

StockPhotoSecrets veikals

Fonda attēli
Skatīt attēlus [Cheat Sheet]

Šī foto aģentūra ir paredzēta maziem un vidējiem uzņēmumiem. Tam ir liela attēlu bibliotēka, kuru varat iegādāties iepakojumos vai apmaksājot ikmēneša abonementu. Atkarībā no izvēlētā plāna fotoattēli jums maksās vidēji 5 USD un tikai 0,20 USD par attēlu, ja abonēsit. Ja nevarat atļauties kādu no lielākajiem nozares dalībniekiem, bet tomēr vēlaties bez autoratlīdzības attēlus, StockPhotoSecrets veikals varētu būt jums ideāla izvēle..

Creative Commons Zero (bezmaksas)

Attēli, kas apzīmēti ar Creative Commons Zero licenci, ir pilnīgi bez maksas. Jūs varat tos lejupielādēt jebkurā vietā un laikā. Šī licence ļauj arī izmantot attēlus komerciālos projektos, taču jūs nevarat tos tālāk pārdot kā savus. Tas noteikti ir vispopulārākais licences veids, ko cilvēki meklē, jo vairumā gadījumu jums pat nav jāreģistrējas vietnē, kas piedāvā Creative Commons Zero attēlus..

Plusi

Piešķirot attēlus, kas licencēti saskaņā ar Creative Commons licenci, jums vienmēr jāiekļauj šāda informācija
qwas

Attēla vai fotoattēla nosaukums, ja tas tam ir piešķirts

 • Pilnīgi bez maksas
 • Attēlus var izmantot vairākos (pat komerciālos) projektos
 • Viegli pieejama
 • Augstas kvalitātes

Mīnusi

 • To pašu attēlu var izmantot miljoniem citu emuāru autoru
 • Joprojām ir ierobežojumi, par kuriem jums ir jārūpējas
 • Reklāmas vietnē

Unsplash

rakstīšana

Attēla veidotāja vārds

Unsplash

Attēla avots

Attēla avots

Viena no populārākajām vietnēm attēlu iegūšanai ir Unsplash. Tajā ir vairāk nekā 500 000 attēlu, un to skaits turpina pieaugt. Pirmoreiz atverot Unsplash, jūs, iespējams, pārsteigs par iegūto attēlu kvalitāti. Jā, visi šie pārsteidzošie attēli ir pilnīgi bez maksas, un jūs varat tos izmantot savā emuārā, neuztraucoties, ka kāds jūs nomedīs. Tomēr ir viena problēma. Unsplash ir tik populārs, ka miljoniem cilvēku izmanto šī pakalpojuma attēlus, tāpēc pastāv iespēja, ka jūs tos atradīsit visā tīmeklī..

Attēla licence

Attēla licences informācija

Piksija

Piksija

Šo bezmaksas foto fotoattēlu vietni izveidoja dvīņu brāļi no Vācijas, un tā ātri ir kļuvusi par vienu no populārākajām vietnēm, kas piedāvā bezmaksas attēlus praktiski jebkura veida projektiem. Viņu uzmanības centrā ir mūsdienīgi un autentiski attēli. Visas fotogrāfijas ir iesūtījis lielais lietotāju loks. Pašlaik lietotāju augšupielādēti ir vairāk nekā daži simti tūkstošu attēlu, un to skaits katru dienu palielinās.

Peksels

Peksels

G

Saskaņā ar aptauju 60% klientu sazinās ar uzņēmumu tikai tad, ja tā attēls tiek parādīts meklēšanas rezultātos

Šo bezmaksas foto fotoattēlu vietni izveidoja dvīņu brāļi no Vācijas, un tā ātri ir kļuvusi par vienu no populārākajām vietnēm, kas piedāvā bezmaksas attēlus praktiski jebkura veida projektiem. Viņu uzmanības centrā ir mūsdienīgi un autentiski attēli. Visas fotogrāfijas ir iesūtījis lielais lietotāju loks. Pašlaik lietotāju augšupielādēti ir vairāk nekā daži simti tūkstošu attēlu, un to skaits katru dienu palielinās.

Stock Snap

Stock Snap

Šī populārā vietne katru dienu iegūst jaunus bezmaksas attēlus. Administratori iesūta iesniegtos attēlus un izvēlas tikai tos labākos, kas nonāk vietnē. Viss ir pilnīgi bez maksas, un jūs varat izmantot savus emuāra attēlus bez uzdotiem jautājumiem. Vienkārši meklējiet vajadzīgo attēlu vai vietnē pārlūkojiet vairākas kategorijas. Pašlaik ir vairāk nekā 50 000 attēlu, kurus iesnieguši vairāk nekā 5000 abonēto fotogrāfu.

Gratisogrāfija

Gratisogrāfija

Aiz interesanta nosaukuma ir uzņēmums, kas izmantoja unikālu pieeju bezmaksas attēliem. Tā vietā, lai apstrādātu miljoniem līdzīgu fotoattēlu, Gratisography komanda nolēma ļoti, ļoti izvēlīgi izturēties pret fotogrāfijām, kas tiek rādītas viņu vietnē. Tātad daudzuma vietā jūs varat izņemot nelielu skaitu pilnīgi unikālu fotogrāfiju. Tie ir atlasīti ar rokām, un tiem ir jāatbilst augstas kvalitātes standartiem. Citējot viņus: “Lai attēls kļūtu par Gratisography attēlu, attēlam uz galda ir jārada kaut kas unikāls. Protams, tam jābūt perfekti komponētam ar pareizu gaismas un ekspozīcijas daudzumu, asu fokusu uz centrālo objektu. ”

Kā lejupielādēt attēlus?

Tāpat kā 2x

Ziņas, kurās ir vismaz viens attēls, iegūst vēl divas reizes vairāk kopīgošanas vietņu Facebook un Twitter, nekā tās, kurām nav attēlu, un attēlus Facebook 93% no saistošākajām ziņām, salīdzinot ar statusa atjauninājumiem, saitēm un pat video

Fotoattēlu lejupielāde ir atkarīga no jūsu izvēlētās vietnes. Acīmredzot vietnes Rights Managed un Royalty Free lūgs reģistrēties un apmaksāt abonēšanas plānu (vai arī pasūtīt no tiem attēlu). Bet pēc tam attēlu lejupielāde ir gandrīz vienāda. Let ‘s redzēt, kā satvert attēlu no Unsplash, kas ir pilnīgi bez maksas:

 1. Atvērt Unsplash vietne
 2. Meklēt attēlu (piemēram, “pludmale”)
 3. Pārlūkojiet visus attēlus, kas atbilst jūsu vaicājumam
 4. Noklikšķiniet uz attēla, kas jums patīk, lai atvērtu lielāku tā versiju
 5. Noklikšķiniet uz pogas “Lejupielādēt bezmaksas”

Unsplash

ēka

Optimizējiet savus attēlus, lai tie tiktu ātri ielādēti. Pēc viņu datiem, 47% skatītāju vēlas divu sekunžu ielādes laiku

Lietas, kuras jāuzrauga pirms attēlu augšupielādes savā vietnē

Tagad, kad attēls ir saglabāts jūsu datorā, joprojām ir lietas, par kurām jums vajadzētu rūpēties, pirms attēla augšupielādējat savā emuārā.

Rezolūcijas

alt-teksts

Pievienojot attēlus savam emuāram, atcerieties pievienot SEO metadatus. Meklētājprogramma nevar aplūkot attēlu un saprātīgi noteikt, ko tas attēlo, tādā pašā veidā, kā tas var interpretēt jūsu rakstisko saturu. Alternatīva teksta pievienošana palīdz jūsu vietnei iegūt vairāk trafika

Pārbaudiet attēla izšķirtspēju. Ja vēlaties ievietot attēlu amatā, jūs to vēlēsities vismaz 700–800 pikseļu platumā (platums ir atkarīgs no instalētās motīva un var ļoti atšķirties). Vienmēr ir labāks risinājums, lai augšupielādētu nedaudz lielāku attēlu – ja jūs izmantojat emuāru veidošanas platformu WordPress, tā automātiski to samazina jūsu ziņai, nezaudējot kvalitāti. Bet, ja jūs augšupielādējat mazu attēlu, tas kļūs izplūdušs, ja jūs nolemjat to izstiept visā ekrānā.

Uzziniet vairāk par attēlu apstrādi WordPress

Formāts un faila lielums

Augstas izšķirtspējas attēlus var viegli iegūt vairāk nekā 10 MB vienā failā. Ja šie attēli nav pareizi formatēti, tie var kļūt vēl lielāki. Pirms augšupielādēšanas jums jāpārbauda lielums un formāts, īpaši, ja jums ir ierobežota mitināšanas vieta un joslas platums.

Attēlu optimizēšana tīmeklim

Ir tik daudz, ko jūs varat darīt, lai optimizētu attēlus savam emuāram. Tā kā mums jau ir veltīts raksts attēlu uzlabošanai programmā WordPress, mēs šeit neiedziļināsimies.

Secinājums – kādi attēli man ir piemēroti?

Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata ir palīdzējusi jums saprast attēlu nozīmi jūsu emuārā. Mēs arī ceram, ka jūs sapratāt, ka attēlu nozagšana no Google meklēšanas un citām vietnēm nav veids, kā sākt emuāru. Bet tagad, kad jūs zināt par dažādām akciju vietnēm un to piedāvātajām licencēm, kā jūs to izvēlaties savam emuāram?

Acīmredzot, ja jūs tikko sākat veidot emuāru un jums nav budžeta attēliem, tas ir ceļš uz Creative Commons Zero (bezmaksas). Tam ir dažas negatīvas puses, taču, ja turaties pie populārajām vietnēm, kuras mēs minējām, jums nevajadzētu radīt nekādas problēmas. Jūsu rīcībā būs miljoniem fotoattēlu, un jūs varēsit stingri gulēt, zinot, ka neko nezaudējat. Bet, tiklīdz jūsu emuārs sāk augt, bezmaksas attēli var kavēt jūs sasniegt nākamo pavērsienu.

Ja atrodaties iestrēguši bezmaksas attēliem un varat atļauties dažus papildu dolārus, bezmaksas attēli bez maksas ir jums piemērota izvēle. Pareizi pārvaldīti fotoattēli ir visdārgākie, un tos vajadzētu atstāt tikai lielākiem uzņēmumiem, kas var atļauties iztērēt desmitiem (ja ne simtiem) dolāru tikai par vienu attēlu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Liked Liked